Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 02.11.2021 20:42:10 vasta tsitaadiga

VPN/VPS vähe odavam kui see 6€ staatiline
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 20:49:54 vasta tsitaadiga

VPS ei ole palju odavam pluss pead seda ise haldama ja oskama seadistada. Ja noh, olenevat sellest miks seda üldse vaja on võib latency ka teemaks olla.
Kes teab mida teeb, selle jaoks on kindlasti option kuna VPS-l on ka muid eeliseid kodus hostimise ees, aga puusalt tulistades seda ei soovitaks kui kasutaja tausta ei tea.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 21:03:30 vasta tsitaadiga

Soov ongi enda VPN serverit majutada ühenduse taga aga mõtlesidki vist vps peal proxytamist?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 20:56:34 vasta tsitaadiga

Oman Elisa 4G interneti. 4G simkaart on olnud liitumis päevast ruuteris ja kuidagi on sellele tellitud/lisatud mingisugune playwing teenus? 1,99€/nädalas
Ise pole sellist teenust tellinud ja sim kaarti pole ka ruuterist välja võetud?!??! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:34:00 vasta tsitaadiga

Seda tellimust saab teha vist ka nii, et paned kusagil auku numbri ja ongi olemas. Sõbra lapsed tellisid samamoodi omale nuhtluse kaela. Lahti saamine sellest oli paras peavalu. Kõige lihtsam uus number võtta. Ruuteri puhul vahet pole, mis numbriga kaart sees on.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:34:51 vasta tsitaadiga

Rivista lapsed üles.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:36:29 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Seda tellimust saab teha vist ka nii, et paned kusagil auku numbri ja ongi olemas.


Ei saa.

Siis võiks 5000001 pihta hakata ja kõigile numbritele need teenused tellida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:37:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mõttetu mees kirjutas:
Seda tellimust saab teha vist ka nii, et paned kusagil auku numbri ja ongi olemas.


Ei saa.

Siis võiks 5000001 pihta hakata ja kõigile need teenused tellida.


Kuidas need tellimused inimeste ruuteris olevatele numbritele tekkivad siis? Loogiline oleks jah, et ei saaks.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:39:05 vasta tsitaadiga

Sul number profiilis. Tahad tellin sulle selle teenuse? Ei saa.

Operaatoril on see info olemas, millal tellitud/sms saatmisega see teenus aktiveeritud.

https://www.elisa.ee/et/uudised/tanasest-sooritavad-elisa-kliendid-oste-google-play-poest-mobiiliarvega

Ise pole kunagi seda proovinud, kas see ei või olla põhjuseks?


viimati muutis KillFrenzy 06.12.2021 22:41:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:40:48 vasta tsitaadiga

raidu1986 kirjutas:
Oman Elisa 4G interneti. 4G simkaart on olnud liitumis päevast ruuteris ja kuidagi on sellele tellitud/lisatud mingisugune playwing teenus? 1,99€/nädalas
Ise pole sellist teenust tellinud ja sim kaarti pole ka ruuterist välja võetud?!??! :roll:


Otsi selle kaardi peale saadetud sms -e, selles on ka katkestamise juhend/link.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:41:03 vasta tsitaadiga

Ei taha eriti icon_lol.gif Aga seleta ära, kuidas inimesed lampi need teenused omale kaela saavad siis.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:42:49 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, milline inimene on lampi saanud? Siiani on välja tulnud, et lõpuks ikkagi lapsed ise tellisid.

Mis moodi praegusele tuli pole veel selge. Täiendasin eelmist posti, aga panen siia ka.

Kas see ei või olla põhjuseks?

https://www.elisa.ee/et/uudised/tanasest-sooritavad-elisa-kliendid-oste-google-play-poest-mobiiliarvega
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:45:35 vasta tsitaadiga

Olen seda teenust kasutanud. Maksmisel tuleb sisestada numbrile SMS iga saabunud kood. Vähemalt oli see nii Epic game storest Elisaga ostmisel. Minu sõbra puhul olid lapsed nii väikesed ja lambad veel, et kuidagi see kood ruuteris oleva simi pealt kätte saada poleks neil õnnestunud.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.12.2021 22:45:59 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Ei taha eriti icon_lol.gif Aga seleta ära, kuidas inimesed lampi need teenused omale kaela saavad siis.
tirivad mingi kahtlase appi telosse, ise aimamata, et selles veel mingi uss sees
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:46:51 vasta tsitaadiga

Meil oli siin kuskil juba see arutelu suht pikalt selle aasta sees. Viitsib keegi lk-de kaupa sama vaidluse asemel selle üles kaevata?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.12.2021 22:55:04 vasta tsitaadiga

Ok, tirivad telosse, aga kuidas see ruuteri SIM'i puutub?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:02:51 vasta tsitaadiga

Mul on kaks 4G ruuterit. Mõlemad võimaldavad SMS saata ja vastu võtta. Ehk kui parool on admin/admin, siis võib igasuguseid asju juhtuda. Eriti veel kui wifi parool ka nõrk on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:20:58 vasta tsitaadiga

Oleks lapsed, siis saaks aru aga pole neid. Minu ruuteri paroolid pole default'id.
Googeldades olen leidnud hunnik kaebusi selle firma suhtes ja telekomi firmad ei tee selle suhtes mitte midagi icon_neutral.gif
Arved pean ikkagi kinni maksma.


viimati muutis raidu1986 06.12.2021 23:24:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:21:57 vasta tsitaadiga

See huawei risk oli varasemalt aktuaalne kui juhtumisi keegi kaugelt otse ruuterisse pääses ja kasutaja parool admin/admin oli.
Ruuteris oli võimalik saata SMSe sama simi kaudu mis ruuteris oli, sellest piisas, et kinnitada teenuseid.
Viimase paari aasta jooksul sellist ämbrit ei mäleta.
uuri teenusepakkujalt millal mingi sms on saadetud ja proovi teenus kinni panna, teisalt nad annavad info, et teenuse saad sulgeda sama sim kaudu SMS saates STOP blablah. Seda käsku leiad antud teenusepakkujat googeldades. Ruuteri seadetes saad seda SMSi saata.

Kuna ma olen ise samas rattas olnud, siis tean, et Telia lõpetas selliste pakkujatega pulli ära.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:35:42 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
See huawei risk oli varasemalt aktuaalne kui juhtumisi keegi kaugelt otse ruuterisse pääses ja kasutaja parool admin/admin oli.
Ruuteris oli võimalik saata SMSe sama simi kaudu mis ruuteris oli, sellest piisas, et kinnitada teenuseid.
Viimase paari aasta jooksul sellist ämbrit ei mäleta.
uuri teenusepakkujalt millal mingi sms on saadetud ja proovi teenus kinni panna, teisalt nad annavad info, et teenuse saad sulgeda sama sim kaudu SMS saates STOP blablah. Seda käsku leiad antud teenusepakkujat googeldades. Ruuteri seadetes saad seda SMSi saata.

Kuna ma olen ise samas rattas olnud, siis tean, et Telia lõpetas selliste pakkujatega pulli ära.


Ruuteriks on kusjuures huawei aga nimi(ruuteri nimi) ja paroolid on vahetatud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:46:25 vasta tsitaadiga

raidu1986, siis ma tean, et kõik tahavad pikalt saata aga Elisa saab sulle öelda, millal ja mismoodi teenus telliti ning lõpetamine käib ainult selle röövli kaudu, googelda mis SMS tuleb sama simi pealt saata STOP teenusena, saab sellest kiiremini lahti kui hakata meile vahetama ja otsima. Raha ilmselt tagasi ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 00:05:41 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
raidu1986, siis ma tean, et kõik tahavad pikalt saata aga Elisa saab sulle öelda, millal ja mismoodi teenus telliti ning lõpetamine käib ainult selle röövli kaudu, googelda mis SMS tuleb sama simi pealt saata STOP teenusena, saab sellest kiiremini lahti kui hakata meile vahetama ja otsima. Raha ilmselt tagasi ei saa.


Teenuse sain vist ära lõpetatud.

Aga kas on võimalik, et see "teenus" tuli numbriga kaasa?
Selle teenuse arved on tulema hakanud 2...3 nädalat peale numbri kasutusele võttu.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 00:32:06 vasta tsitaadiga

raidu1986, Kui sa kolid numbriga teise teenusepakkuja võrku, siis ei imesta kui need teenused võivad kaasa liikuda. Aga nagu ütlesin, osad ISPd on sellised lepingud üles öelnud.
See on nagu võlgadega, kõigepealt tegele algallikaga, ehk selle sitateenuse pakkujaga ja suru leping kinni. Saatsin ise vist mingeid sõnumeid ja meile aga kinni sain. Google aitab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 11:44:40 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
raidu1986, Kui sa kolid numbriga teise teenusepakkuja võrku, siis ei imesta kui need teenused võivad kaasa liikuda. Aga nagu ütlesin, osad ISPd on sellised lepingud üles öelnud.
See on nagu võlgadega, kõigepealt tegele algallikaga, ehk selle sitateenuse pakkujaga ja suru leping kinni. Saatsin ise vist mingeid sõnumeid ja meile aga kinni sain. Google aitab.


Numbritega sai Elisasse kolitud küll jah aga interneti number on täiesti uus.
Teenus sai vist lõpetatud, igatahes ruuterile tuli sõnum, et teenus lõpetatud, nüüd pean lihtsalt jälgima ruuteri sõnumeid, et mingit uut jama peale ei panda.
Googlest loen, et inimesed on teenuse lõpetanud, sõnumi ka saanud, et lõpetatud aga uuel nädalal ikka raha maha võetud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 19:07:00 vasta tsitaadiga

Siis SMS-sõnumivahetus kirjaga Elisasse ja CC Delfisse, Postimehesse, Pealtnägijasse jne.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 19:14:30 vasta tsitaadiga

Kui see ühekorra aktiveerus teadmata täpselt mis moodi, siis võib ju samamoodi uuesti aktiveeruda?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 20:49:11 vasta tsitaadiga

Playwing'i supportiga sain lõpuks ühendust.
Pidid asja uurima ja "full refund'i" tegema.
Sai playwing'le ka öeldud, et sooviks tagasisidet, et kuidas selline asi võimalik on. Eks tuleb oodata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 08.12.2021 00:07:48 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt juba käsitletud teema. Mingit varianti ruuterit kindlale mastile lukustada pole võimalik? Elisa väidab, et mitte aga ma igaks juhuks küsin siin üle. Zyxel LTE7480-M804 suudab mingil põhjusel haakida ennast 90 kraadi küljel oleva masti külge. Paraku seal kiirused (käigus B3 B20) permanentselt madalad. Ruuter ehk antenn on mul suunatud kaugemal oleva masti peale, millel B1, B3, B7 ja B20 ja millest enam-vähem pidevalt kiirust jagub. Seni sain hakkama, kui määrasin käsitsi kasutatavad band-id, ehk jätsin B3 mängust välja ning asi toimis. Täna äkki kukkus nett aeglaseks ja selgus, et ruuter oli suutnud ka selle B20 abil "sõbruneda" nurga taga asuva mastiga. Keerasin siis ka B20 maha aga nüüd kasutuses vaid kaks band-i ja senine võimalus, et ruuter liitis kokku kolme band-i ressursi, kadus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 12:00:16 vasta tsitaadiga

Norbert kirjutas:
Mingit varianti ruuterit kindlale mastile lukustada pole võimalik? Elisa väidab, et mitte aga ma igaks juhuks küsin siin üle. Zyxel LTE7480-M804 suudab mingil põhjusel haakida ennast 90 kraadi küljel oleva masti külge.

Paigalda ruuter sellisesse asukohta, kus sobimatu mast kätte ei paista.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 08.12.2021 12:05:34 vasta tsitaadiga

Norberti olukorras kasutatakse asja nimega "noise-shield", mis varjab ebavajalikust suunast saabuvaid signaale (paremini). Kas 7480 jaoks seda olemas on, ma ei tea. Ilmselt annaks kohandada mõnda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 12:09:46 vasta tsitaadiga

Norbert kirjutas:
Tõenäoliselt juba käsitletud teema. Mingit varianti ruuterit kindlale mastile lukustada pole võimalik? Elisa väidab, et mitte aga ma igaks juhuks küsin siin üle. Zyxel LTE7480-M804 suudab mingil põhjusel haakida ennast 90 kraadi küljel oleva masti külge. Paraku seal kiirused (käigus B3 B20) permanentselt madalad. Ruuter ehk antenn on mul suunatud kaugemal oleva masti peale, millel B1, B3, B7 ja B20 ja millest enam-vähem pidevalt kiirust jagub. Seni sain hakkama, kui määrasin käsitsi kasutatavad band-id, ehk jätsin B3 mängust välja ning asi toimis. Täna äkki kukkus nett aeglaseks ja selgus, et ruuter oli suutnud ka selle B20 abil "sõbruneda" nurga taga asuva mastiga. Keerasin siis ka B20 maha aga nüüd kasutuses vaid kaks band-i ja senine võimalus, et ruuter liitis kokku kolme band-i ressursi, kadus.


Kui sul ruuteris on vastav võimekus olemas, siis saad lukustada. Elisa lihtsalt ei taha, et seda teeksid, kuna nad lülitavad kõrgemad sagedused 22-23 paiku välja (siis pead uue masti külge lukustama). Lisaks koormavat see ka teatud maste üle, kui inimesed lukustama hakkavad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 12:58:11 vasta tsitaadiga

Väga veider lüke, see saaks anda efekti ainult siis kui oled üksi oma mastsis, sest mujal elektri eest ei maksta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 08.12.2021 21:48:51 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Norberti olukorras kasutatakse asja nimega "noise-shield", mis varjab ebavajalikust suunast saabuvaid signaale (paremini). Kas 7480 jaoks seda olemas on, ma ei tea. Ilmselt annaks kohandada mõnda.


Arvan, et see ei aita. Mul on see "vale" mast 400m kaugusel ja tundub, et sealt tuleb mingite peegelduste kaudu. Maja ümbruses on mets. Olen saanud selle "vale" masti isegi siis oma ruuterisse, kui keerasin paneeli selle suhtes 180 kraadi vastassuunda. Metsa näol oli siis ideaalne peegel olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.12.2021 15:15:08 vasta tsitaadiga

Paneelid on siiski mitte väga suunatud vihuga, võivad tõesti kõrvalt sisse võtta. Parabool on siin abiks, seejuures peaks see olema täismetall, mitte võrk. Parabooli vihk on seda kitsam mida suurem tema D on.See tuleks paigutada nii, et mittesoovitav sektor jääks peegli suhtes selja taha. Et kasutada feedhornina olemasolevat seadet, oleks vaja otsefookusantenni, mitte offset'i. Offseti korral tuleb anda asendiks nn 45 kraadi nurk, mitte H/V nagu õige oleks. Et offset varjaks paremini seljatagust, võiks ta paigaldada hoopis külili, Zyxelile sobibki see paremini ehituslikult. Otsefookus annaks parima tulemuse, aga neid pole võtta eriti kuskilt. Eesmärk oleks saada kasuliku/kahjuliku signaali suhe niisuguseks et seade ei hakaks üle hüppama.

Kui klassikalist "noise-shield" i külgedel pikendada, võiks ka ekraaniefekt paraneda. Seda on lihtsam proovida ka kui kosmosejaama ehitada (mis muide on väga fun tegevus kui tead mida teed icon_smile.gif).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2022 17:45:04 vasta tsitaadiga

Elisa sõiklus lõppes sellega, et raha kanti tagasi. Elisast pidi mingi teadjam inimene probleemi suhtes tagasi helistama aga sellest üle kuu juba möödas...
Fortumo (mobiilimakse vahendaja vms) väitis, et ilm.ee lehel oleva bänneri kaudu telliti playwingi teenus.
Ei suuda välja mõelda kuidas ruuter ilm.ee kaudu playwing teenuse tellis ja fortumo maksesüsteemiga ka veel liitus (ruuteri sissetulevates sõnumites polnud ühtegi kontrollkoodiga smssi ka)
Hetkel jääb vähemalt mulje, et Elisa ei kontrolli, mida kolmandad firmad klientide numbritega teevad. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 13.04.2022 22:11:50 vasta tsitaadiga

Uue telefoni,realme 8 ei hakka mobiilne andmeside tööle...2 kaardipesa on ja ei saa tööle,samas wifiga töötab.
Milles viga võib olla? kindlasti on kellelgi sama jama olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 22:25:58 vasta tsitaadiga

Mis APN on?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 13.04.2022 23:02:56 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis APN on?


Ma tava mobla kasutaja,äkki ütled kus see leida on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 23:06:36 vasta tsitaadiga

Pane seadete all otsingusse "apn" või "access point names". Elisa tahab, et see oleks "internet". Tavaliselt seadistatakse see uuel seadmel SMS kaudu, aga iga hiinaka IMEI peale ei pruugi see automaat rakenduda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 13.04.2022 23:23:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pane seadete all otsingusse "apn" või "access point names". Elisa tahab, et see oleks "internet". Tavaliselt seadistatakse see uuel seadmel SMS kaudu, aga iga hiinaka IMEI peale ei pruugi see automaat rakenduda.


Mul eestikeelne telefon,ta ei leia eestikeeles pääsupunkte ega inglise keeles apn,jne
äkki kirjeldus,kuidas kuskohast ise leida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 23:25:17 vasta tsitaadiga

sim card & mobile data -> Sim 1 (või 2) -> Access point names -> klõpsa pluss märki ning APN alla siis internet või misiganes elisa soovib sinna. Pole kindel, kas realme 8-l on sedasi aga võiks
Eestikeelseid vasteid ei tea icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 13.04.2022 23:27:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
sim card & mobile data -> Sim 1 (või 2) -> Access point names -> klõpsa pluss märki ning APN alla siis internet või misiganes elisa soovib sinna. Pole kindel, kas realme 8-l on sedasi aga võiks
Eestikeelseid vasteid ei tea icon_biggrin.gif


APN all on Not set ja kõigil seal nimekirjades on all Not set
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 00:01:10 vasta tsitaadiga

Aga lisa või seadista.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 14.04.2022 00:02:21 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Aga lisa või seadista.


Mida ma sinna lisan? või kuidas seadistan,kui ei tea mida ja kuhu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 00:18:10 vasta tsitaadiga

Samsungil on näiteks nii:


Kui seal midagi pole, siis vajutad ülalt "add"



...nimeks kirjutad Elisa (või midagi suvalist muud, pole oluline) ja APN kohale "internet". Ja siis ülalt kolme punkti alt "save"
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 14.04.2022 00:40:20 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Samsungil on näiteks nii:


Kui seal midagi pole, siis vajutad ülalt "add"



...nimeks kirjutad Elisa (või midagi suvalist muud, pole oluline) ja APN kohale "internet". Ja siis ülalt kolme punkti alt "save"



Korras icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ormis
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2022




sõnum 02.10.2022 00:59:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, mis võiks olla elisa seadme Zyxel NR7101 parool. Tegin factory reseti, aga seadmel olev parool ei tööta. Kuulsin, et tehnikud kasutasid mingit muud parooli ka, aga ei mäleta enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 09:41:51 vasta tsitaadiga

ormis kirjutas:
Kas keegi teab, mis võiks olla elisa seadme Zyxel NR7101 parool. Tegin factory reseti, aga seadmel olev parool ei tööta. Kuulsin, et tehnikud kasutasid mingit muud parooli ka, aga ei mäleta enam.

Enamustel Zyxelitel vaikimisi parool on 1234, aga konkreetsel isendil peaks tõesti karbil/seadmel olev parool olema. Oled ikka 100% kindel, et resett õnnestus? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 12.10.2022 20:44:40 vasta tsitaadiga

Elisa helistas ja pakkus praeguse 4G koduneti hinnaga 5G netti... Keegi on katsetanud?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 13:06:19 vasta tsitaadiga

Ega see 4G kasutamist välista, võta vastu. Mingit uut seadet ka pakuti?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.