|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
02.11.2021 20:42:10
|
|
|
| VPN/VPS vähe odavam kui see 6€ staatiline
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.11.2021 20:49:54
|
|
|
VPS ei ole palju odavam pluss pead seda ise haldama ja oskama seadistada. Ja noh, olenevat sellest miks seda üldse vaja on võib latency ka teemaks olla.
Kes teab mida teeb, selle jaoks on kindlasti option kuna VPS-l on ka muid eeliseid kodus hostimise ees, aga puusalt tulistades seda ei soovitaks kui kasutaja tausta ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
02.11.2021 21:03:30
|
|
|
| Soov ongi enda VPN serverit majutada ühenduse taga aga mõtlesidki vist vps peal proxytamist?
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
06.12.2021 20:56:34
|
|
|
Oman Elisa 4G interneti. 4G simkaart on olnud liitumis päevast ruuteris ja kuidagi on sellele tellitud/lisatud mingisugune playwing teenus? 1,99€/nädalas
Ise pole sellist teenust tellinud ja sim kaarti pole ka ruuterist välja võetud?!??!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
06.12.2021 22:34:00
|
|
|
| Seda tellimust saab teha vist ka nii, et paned kusagil auku numbri ja ongi olemas. Sõbra lapsed tellisid samamoodi omale nuhtluse kaela. Lahti saamine sellest oli paras peavalu. Kõige lihtsam uus number võtta. Ruuteri puhul vahet pole, mis numbriga kaart sees on.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.12.2021 22:34:51
|
|
|
| Rivista lapsed üles.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.12.2021 22:36:29
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| Seda tellimust saab teha vist ka nii, et paned kusagil auku numbri ja ongi olemas. |
Ei saa.
Siis võiks 5000001 pihta hakata ja kõigile numbritele need teenused tellida.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
06.12.2021 22:37:44
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Mõttetu mees kirjutas: |
| Seda tellimust saab teha vist ka nii, et paned kusagil auku numbri ja ongi olemas. |
Ei saa.
Siis võiks 5000001 pihta hakata ja kõigile need teenused tellida. |
Kuidas need tellimused inimeste ruuteris olevatele numbritele tekkivad siis? Loogiline oleks jah, et ei saaks.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
06.12.2021 22:40:48
|
|
|
| raidu1986 kirjutas: |
Oman Elisa 4G interneti. 4G simkaart on olnud liitumis päevast ruuteris ja kuidagi on sellele tellitud/lisatud mingisugune playwing teenus? 1,99€/nädalas
Ise pole sellist teenust tellinud ja sim kaarti pole ka ruuterist välja võetud?!??! :roll: |
Otsi selle kaardi peale saadetud sms -e, selles on ka katkestamise juhend/link.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
06.12.2021 22:41:03
|
|
|
Ei taha eriti Aga seleta ära, kuidas inimesed lampi need teenused omale kaela saavad siis.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
06.12.2021 22:45:35
|
|
|
| Olen seda teenust kasutanud. Maksmisel tuleb sisestada numbrile SMS iga saabunud kood. Vähemalt oli see nii Epic game storest Elisaga ostmisel. Minu sõbra puhul olid lapsed nii väikesed ja lambad veel, et kuidagi see kood ruuteris oleva simi pealt kätte saada poleks neil õnnestunud.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.12.2021 22:45:59
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
Ei taha eriti Aga seleta ära, kuidas inimesed lampi need teenused omale kaela saavad siis. |
tirivad mingi kahtlase appi telosse, ise aimamata, et selles veel mingi uss sees
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.12.2021 22:46:51
|
|
|
| Meil oli siin kuskil juba see arutelu suht pikalt selle aasta sees. Viitsib keegi lk-de kaupa sama vaidluse asemel selle üles kaevata?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
06.12.2021 22:55:04
|
|
|
| Ok, tirivad telosse, aga kuidas see ruuteri SIM'i puutub?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.12.2021 23:02:51
|
|
|
| Mul on kaks 4G ruuterit. Mõlemad võimaldavad SMS saata ja vastu võtta. Ehk kui parool on admin/admin, siis võib igasuguseid asju juhtuda. Eriti veel kui wifi parool ka nõrk on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
06.12.2021 23:20:58
|
|
|
Oleks lapsed, siis saaks aru aga pole neid. Minu ruuteri paroolid pole default'id.
Googeldades olen leidnud hunnik kaebusi selle firma suhtes ja telekomi firmad ei tee selle suhtes mitte midagi
Arved pean ikkagi kinni maksma.
viimati muutis raidu1986 06.12.2021 23:24:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.12.2021 23:21:57
|
|
|
See huawei risk oli varasemalt aktuaalne kui juhtumisi keegi kaugelt otse ruuterisse pääses ja kasutaja parool admin/admin oli.
Ruuteris oli võimalik saata SMSe sama simi kaudu mis ruuteris oli, sellest piisas, et kinnitada teenuseid.
Viimase paari aasta jooksul sellist ämbrit ei mäleta.
uuri teenusepakkujalt millal mingi sms on saadetud ja proovi teenus kinni panna, teisalt nad annavad info, et teenuse saad sulgeda sama sim kaudu SMS saates STOP blablah. Seda käsku leiad antud teenusepakkujat googeldades. Ruuteri seadetes saad seda SMSi saata.
Kuna ma olen ise samas rattas olnud, siis tean, et Telia lõpetas selliste pakkujatega pulli ära.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
06.12.2021 23:35:42
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
See huawei risk oli varasemalt aktuaalne kui juhtumisi keegi kaugelt otse ruuterisse pääses ja kasutaja parool admin/admin oli.
Ruuteris oli võimalik saata SMSe sama simi kaudu mis ruuteris oli, sellest piisas, et kinnitada teenuseid.
Viimase paari aasta jooksul sellist ämbrit ei mäleta.
uuri teenusepakkujalt millal mingi sms on saadetud ja proovi teenus kinni panna, teisalt nad annavad info, et teenuse saad sulgeda sama sim kaudu SMS saates STOP blablah. Seda käsku leiad antud teenusepakkujat googeldades. Ruuteri seadetes saad seda SMSi saata.
Kuna ma olen ise samas rattas olnud, siis tean, et Telia lõpetas selliste pakkujatega pulli ära. |
Ruuteriks on kusjuures huawei aga nimi(ruuteri nimi) ja paroolid on vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.12.2021 23:46:25
|
|
|
| raidu1986, siis ma tean, et kõik tahavad pikalt saata aga Elisa saab sulle öelda, millal ja mismoodi teenus telliti ning lõpetamine käib ainult selle röövli kaudu, googelda mis SMS tuleb sama simi pealt saata STOP teenusena, saab sellest kiiremini lahti kui hakata meile vahetama ja otsima. Raha ilmselt tagasi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
07.12.2021 00:05:41
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| raidu1986, siis ma tean, et kõik tahavad pikalt saata aga Elisa saab sulle öelda, millal ja mismoodi teenus telliti ning lõpetamine käib ainult selle röövli kaudu, googelda mis SMS tuleb sama simi pealt saata STOP teenusena, saab sellest kiiremini lahti kui hakata meile vahetama ja otsima. Raha ilmselt tagasi ei saa. |
Teenuse sain vist ära lõpetatud.
Aga kas on võimalik, et see "teenus" tuli numbriga kaasa?
Selle teenuse arved on tulema hakanud 2...3 nädalat peale numbri kasutusele võttu.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.12.2021 00:32:06
|
|
|
raidu1986, Kui sa kolid numbriga teise teenusepakkuja võrku, siis ei imesta kui need teenused võivad kaasa liikuda. Aga nagu ütlesin, osad ISPd on sellised lepingud üles öelnud.
See on nagu võlgadega, kõigepealt tegele algallikaga, ehk selle sitateenuse pakkujaga ja suru leping kinni. Saatsin ise vist mingeid sõnumeid ja meile aga kinni sain. Google aitab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
07.12.2021 11:44:40
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
raidu1986, Kui sa kolid numbriga teise teenusepakkuja võrku, siis ei imesta kui need teenused võivad kaasa liikuda. Aga nagu ütlesin, osad ISPd on sellised lepingud üles öelnud.
See on nagu võlgadega, kõigepealt tegele algallikaga, ehk selle sitateenuse pakkujaga ja suru leping kinni. Saatsin ise vist mingeid sõnumeid ja meile aga kinni sain. Google aitab. |
Numbritega sai Elisasse kolitud küll jah aga interneti number on täiesti uus.
Teenus sai vist lõpetatud, igatahes ruuterile tuli sõnum, et teenus lõpetatud, nüüd pean lihtsalt jälgima ruuteri sõnumeid, et mingit uut jama peale ei panda.
Googlest loen, et inimesed on teenuse lõpetanud, sõnumi ka saanud, et lõpetatud aga uuel nädalal ikka raha maha võetud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.12.2021 19:07:00
|
|
|
| Siis SMS-sõnumivahetus kirjaga Elisasse ja CC Delfisse, Postimehesse, Pealtnägijasse jne.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.12.2021 19:14:30
|
|
|
| Kui see ühekorra aktiveerus teadmata täpselt mis moodi, siis võib ju samamoodi uuesti aktiveeruda?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
07.12.2021 20:49:11
|
|
|
Playwing'i supportiga sain lõpuks ühendust.
Pidid asja uurima ja "full refund'i" tegema.
Sai playwing'le ka öeldud, et sooviks tagasisidet, et kuidas selline asi võimalik on. Eks tuleb oodata
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norbert
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2020
|
08.12.2021 00:07:48
|
|
|
| Tõenäoliselt juba käsitletud teema. Mingit varianti ruuterit kindlale mastile lukustada pole võimalik? Elisa väidab, et mitte aga ma igaks juhuks küsin siin üle. Zyxel LTE7480-M804 suudab mingil põhjusel haakida ennast 90 kraadi küljel oleva masti külge. Paraku seal kiirused (käigus B3 B20) permanentselt madalad. Ruuter ehk antenn on mul suunatud kaugemal oleva masti peale, millel B1, B3, B7 ja B20 ja millest enam-vähem pidevalt kiirust jagub. Seni sain hakkama, kui määrasin käsitsi kasutatavad band-id, ehk jätsin B3 mängust välja ning asi toimis. Täna äkki kukkus nett aeglaseks ja selgus, et ruuter oli suutnud ka selle B20 abil "sõbruneda" nurga taga asuva mastiga. Keerasin siis ka B20 maha aga nüüd kasutuses vaid kaks band-i ja senine võimalus, et ruuter liitis kokku kolme band-i ressursi, kadus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.12.2021 12:00:16
|
|
|
| Norbert kirjutas: |
| Mingit varianti ruuterit kindlale mastile lukustada pole võimalik? Elisa väidab, et mitte aga ma igaks juhuks küsin siin üle. Zyxel LTE7480-M804 suudab mingil põhjusel haakida ennast 90 kraadi küljel oleva masti külge. |
Paigalda ruuter sellisesse asukohta, kus sobimatu mast kätte ei paista.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
08.12.2021 12:05:34
|
|
|
| Norberti olukorras kasutatakse asja nimega "noise-shield", mis varjab ebavajalikust suunast saabuvaid signaale (paremini). Kas 7480 jaoks seda olemas on, ma ei tea. Ilmselt annaks kohandada mõnda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.12.2021 12:09:46
|
|
|
| Norbert kirjutas: |
| Tõenäoliselt juba käsitletud teema. Mingit varianti ruuterit kindlale mastile lukustada pole võimalik? Elisa väidab, et mitte aga ma igaks juhuks küsin siin üle. Zyxel LTE7480-M804 suudab mingil põhjusel haakida ennast 90 kraadi küljel oleva masti külge. Paraku seal kiirused (käigus B3 B20) permanentselt madalad. Ruuter ehk antenn on mul suunatud kaugemal oleva masti peale, millel B1, B3, B7 ja B20 ja millest enam-vähem pidevalt kiirust jagub. Seni sain hakkama, kui määrasin käsitsi kasutatavad band-id, ehk jätsin B3 mängust välja ning asi toimis. Täna äkki kukkus nett aeglaseks ja selgus, et ruuter oli suutnud ka selle B20 abil "sõbruneda" nurga taga asuva mastiga. Keerasin siis ka B20 maha aga nüüd kasutuses vaid kaks band-i ja senine võimalus, et ruuter liitis kokku kolme band-i ressursi, kadus. |
Kui sul ruuteris on vastav võimekus olemas, siis saad lukustada. Elisa lihtsalt ei taha, et seda teeksid, kuna nad lülitavad kõrgemad sagedused 22-23 paiku välja (siis pead uue masti külge lukustama). Lisaks koormavat see ka teatud maste üle, kui inimesed lukustama hakkavad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.12.2021 12:58:11
|
|
|
| Väga veider lüke, see saaks anda efekti ainult siis kui oled üksi oma mastsis, sest mujal elektri eest ei maksta.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norbert
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2020
|
08.12.2021 21:48:51
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Norberti olukorras kasutatakse asja nimega "noise-shield", mis varjab ebavajalikust suunast saabuvaid signaale (paremini). Kas 7480 jaoks seda olemas on, ma ei tea. Ilmselt annaks kohandada mõnda. |
Arvan, et see ei aita. Mul on see "vale" mast 400m kaugusel ja tundub, et sealt tuleb mingite peegelduste kaudu. Maja ümbruses on mets. Olen saanud selle "vale" masti isegi siis oma ruuterisse, kui keerasin paneeli selle suhtes 180 kraadi vastassuunda. Metsa näol oli siis ideaalne peegel olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
09.12.2021 15:15:08
|
|
|
Paneelid on siiski mitte väga suunatud vihuga, võivad tõesti kõrvalt sisse võtta. Parabool on siin abiks, seejuures peaks see olema täismetall, mitte võrk. Parabooli vihk on seda kitsam mida suurem tema D on.See tuleks paigutada nii, et mittesoovitav sektor jääks peegli suhtes selja taha. Et kasutada feedhornina olemasolevat seadet, oleks vaja otsefookusantenni, mitte offset'i. Offseti korral tuleb anda asendiks nn 45 kraadi nurk, mitte H/V nagu õige oleks. Et offset varjaks paremini seljatagust, võiks ta paigaldada hoopis külili, Zyxelile sobibki see paremini ehituslikult. Otsefookus annaks parima tulemuse, aga neid pole võtta eriti kuskilt. Eesmärk oleks saada kasuliku/kahjuliku signaali suhe niisuguseks et seade ei hakaks üle hüppama.
Kui klassikalist "noise-shield" i külgedel pikendada, võiks ka ekraaniefekt paraneda. Seda on lihtsam proovida ka kui kosmosejaama ehitada (mis muide on väga fun tegevus kui tead mida teed ).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
21.01.2022 17:45:04
|
|
|
Elisa sõiklus lõppes sellega, et raha kanti tagasi. Elisast pidi mingi teadjam inimene probleemi suhtes tagasi helistama aga sellest üle kuu juba möödas...
Fortumo (mobiilimakse vahendaja vms) väitis, et ilm.ee lehel oleva bänneri kaudu telliti playwingi teenus.
Ei suuda välja mõelda kuidas ruuter ilm.ee kaudu playwing teenuse tellis ja fortumo maksesüsteemiga ka veel liitus (ruuteri sissetulevates sõnumites polnud ühtegi kontrollkoodiga smssi ka)
Hetkel jääb vähemalt mulje, et Elisa ei kontrolli, mida kolmandad firmad klientide numbritega teevad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
13.04.2022 22:11:50
|
|
|
Uue telefoni,realme 8 ei hakka mobiilne andmeside tööle...2 kaardipesa on ja ei saa tööle,samas wifiga töötab.
Milles viga võib olla? kindlasti on kellelgi sama jama olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.04.2022 22:25:58
|
|
|
| Mis APN on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
13.04.2022 23:02:56
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mis APN on? |
Ma tava mobla kasutaja,äkki ütled kus see leida on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.04.2022 23:06:36
|
|
|
| Pane seadete all otsingusse "apn" või "access point names". Elisa tahab, et see oleks "internet". Tavaliselt seadistatakse see uuel seadmel SMS kaudu, aga iga hiinaka IMEI peale ei pruugi see automaat rakenduda.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
13.04.2022 23:23:59
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Pane seadete all otsingusse "apn" või "access point names". Elisa tahab, et see oleks "internet". Tavaliselt seadistatakse see uuel seadmel SMS kaudu, aga iga hiinaka IMEI peale ei pruugi see automaat rakenduda. |
Mul eestikeelne telefon,ta ei leia eestikeeles pääsupunkte ega inglise keeles apn,jne
äkki kirjeldus,kuidas kuskohast ise leida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.04.2022 23:25:17
|
|
|
sim card & mobile data -> Sim 1 (või 2) -> Access point names -> klõpsa pluss märki ning APN alla siis internet või misiganes elisa soovib sinna. Pole kindel, kas realme 8-l on sedasi aga võiks
Eestikeelseid vasteid ei tea
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
13.04.2022 23:27:39
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
sim card & mobile data -> Sim 1 (või 2) -> Access point names -> klõpsa pluss märki ning APN alla siis internet või misiganes elisa soovib sinna. Pole kindel, kas realme 8-l on sedasi aga võiks
Eestikeelseid vasteid ei tea  |
APN all on Not set ja kõigil seal nimekirjades on all Not set
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.04.2022 00:01:10
|
|
|
| Aga lisa või seadista.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
14.04.2022 00:02:21
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Aga lisa või seadista. |
Mida ma sinna lisan? või kuidas seadistan,kui ei tea mida ja kuhu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.04.2022 00:18:10
|
|
|
Samsungil on näiteks nii:
Kui seal midagi pole, siis vajutad ülalt "add"
...nimeks kirjutad Elisa (või midagi suvalist muud, pole oluline) ja APN kohale "internet". Ja siis ülalt kolme punkti alt "save"
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
14.04.2022 00:40:20
|
|
|
| rex kirjutas: |
Samsungil on näiteks nii:
Kui seal midagi pole, siis vajutad ülalt "add"
...nimeks kirjutad Elisa (või midagi suvalist muud, pole oluline) ja APN kohale "internet". Ja siis ülalt kolme punkti alt "save" |
Korras
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ormis
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2022
|
02.10.2022 00:59:29
|
|
|
| Kas keegi teab, mis võiks olla elisa seadme Zyxel NR7101 parool. Tegin factory reseti, aga seadmel olev parool ei tööta. Kuulsin, et tehnikud kasutasid mingit muud parooli ka, aga ei mäleta enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
03.10.2022 09:41:51
|
|
|
| ormis kirjutas: |
| Kas keegi teab, mis võiks olla elisa seadme Zyxel NR7101 parool. Tegin factory reseti, aga seadmel olev parool ei tööta. Kuulsin, et tehnikud kasutasid mingit muud parooli ka, aga ei mäleta enam. |
Enamustel Zyxelitel vaikimisi parool on 1234, aga konkreetsel isendil peaks tõesti karbil/seadmel olev parool olema. Oled ikka 100% kindel, et resett õnnestus?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.10.2022 13:06:19
|
|
|
| Ega see 4G kasutamist välista, võta vastu. Mingit uut seadet ka pakuti?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|