Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2021 20:40:05 vasta tsitaadiga

Huvitaks sama. Kui see on järjekordne mingi Hiina ime vene tarkvaraga, siis taolist asja kuskile enda võrgu lähedale ei tahaks panna icon_smile.gif

Ja ons see selles osas ka Ambilight telekaga võrreldav, et töötab nii teleri siseste äppidega kui ka konsooli või arvutit kasutades? Seni olen leidnud vaid kas üht või teist viisi töötavaid alternatiive, mitte aga sellist, mis mõlemat suudaks.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2021 20:43:59 vasta tsitaadiga

Mis nende uhkete vilkuvate ambilightide mõte on, see disko tüütab ju kiiresti ära ja paned mingi ühte värvi valguse ja ongi kõik ju ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 21.02.2021 21:31:49 vasta tsitaadiga

PuuNukk kirjutas:
Olen veendunud, et eraldiseisvad ambilight systeemid on kordades paremad kui Philipsi oma.
Jah on jura toppida käsitsi paar meertit led-e ja maksta u 100-300€ lisaks aga tulemus on seda väärt.

Soovitaksin LG-d, juba üksiainu nende kasutajaliidese pärast.
Mina ütleksin, et LG CX on igati mõistlik/win-win valik, all-in-one 55" monitor ~1200€


LG-l on paremad liidesed, see on selge. Aga, kuna ma magamistoa telekal neid liideseid ei vaja, siis hetkel on mulle kõige olulisem pildi kvaliteet. Poes neid telekaid vaadates tundus mulle Philipsi pilt parem, aga no kes teab, mis pildisätted CX-l tol hetkel olid. Liikuva pildiga saavad vast kõige paremini hakkama Sony oled tv-d, kuid need on jällegi tunduvalt kallimad. Seega jääb küsimus, kas Philips 805 pilditöötlus on parem, kui LG CX oma?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 02:02:22 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis nende uhkete vilkuvate ambilightide mõte on, see disko tüütab ju kiiresti ära ja paned mingi ühte värvi valguse ja ongi kõik ju ?

Mingit dünaamilist muusikavideot vist fun vaadata? Ei tea. Muud ei kujutaks ette. Pole ka veel aru saanud, miks see hea on. Mul on isegi teleri on/stadby LED softist välja lülitatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 02:43:16 vasta tsitaadiga

Kui teleka paneel on väga halb, siis on Ambilightiga hea see ära varjata. Pimedas toas pimedal taustal tulevad paljud paneeli vead lihtsalt välja. Ambilight vähendab kontrasti ja silm ei saa enam pildivigadest aru. Lahendus on tegelikult parem telekas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 08:46:15 vasta tsitaadiga

Tuussa kirjutas:
PuuNukk kirjutas:
Olen veendunud, et eraldiseisvad ambilight systeemid on kordades paremad kui Philipsi oma.
Jah on jura toppida käsitsi paar meertit led-e ja maksta u 100-300€ lisaks aga tulemus on seda väärt.

Soovitaksin LG-d, juba üksiainu nende kasutajaliidese pärast.
Mina ütleksin, et LG CX on igati mõistlik/win-win valik, all-in-one 55" monitor ~1200€


LG-l on paremad liidesed, see on selge. Aga, kuna ma magamistoa telekal neid liideseid ei vaja, siis hetkel on mulle kõige olulisem pildi kvaliteet. Poes neid telekaid vaadates tundus mulle Philipsi pilt parem, aga no kes teab, mis pildisätted CX-l tol hetkel olid. Liikuva pildiga saavad vast kõige paremini hakkama Sony oled tv-d, kuid need on jällegi tunduvalt kallimad. Seega jääb küsimus, kas Philips 805 pilditöötlus on parem, kui LG CX oma?


https://www.avforums.com/reviews/panasonic-hz1000-tx-55hz1000-oled-tv-review.17917
https://www.hv.ee/search/?query=panasonic+hz1000

sel ka nuditud? vend 980
https://www.hv.ee/search/?query=panasonic+hz980
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 16:05:10 vasta tsitaadiga

LG’s webOS smart TV platform will soon be available on TVs from other brands
https://www.xda-developers.com/lg-webos-platform-other-tv-brands/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2010




sõnum 28.02.2021 18:56:37 vasta tsitaadiga

Millist 65" TVd soovitate?
- max 1000€
- Android TV, vana teleriga olen Chromecasti kasutamisega ära harjunud. Apple seadmeid ei oma.
- Enamasti vaatan Telia TV-d (seriaalid, sport jms), vahest ka voogedastusest mõne filmi.
- Mängukonsooliga mängida pole plaanis aga huvi hakkas pakkuma emulaator äpp RetroArch ehk saab natuke nostalgitseda.
- IPS v VA? Vaatan telerit väikese nurga alt, mitte otse ja valgustatud toas mitte täielikus pimeduses.

Endal jäi valikusse Philips 65PUS8505 ja Sony KD-65XH8096 aga võrdlusvideo on alt filmitud ja ei anna vaatekõrguselt tõelist ülevaadet. Või on meelega nii filmitud, et vahe välja tuleks? Ilutulestiku põhjal valiks Philipsi aga värvide esiletoomise poolest Sony.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 01:20:29 vasta tsitaadiga

https://www.techradar.com/news/oled-tvs-probably-wont-get-any-smaller-heres-why
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.03.2021 12:38:31 vasta tsitaadiga

Q kirjutas:
Millist 65" TVd soovitate?
- max 1000€
- Android TV, vana teleriga olen Chromecasti kasutamisega ära harjunud. Apple seadmeid ei oma.
- Enamasti vaatan Telia TV-d (seriaalid, sport jms), vahest ka voogedastusest mõne filmi.
- Mängukonsooliga mängida pole plaanis aga huvi hakkas pakkuma emulaator äpp RetroArch ehk saab natuke nostalgitseda.
- IPS v VA? Vaatan telerit väikese nurga alt, mitte otse ja valgustatud toas mitte täielikus pimeduses.

Endal jäi valikusse Philips 65PUS8505 ja Sony KD-65XH8096 aga võrdlusvideo on alt filmitud ja ei anna vaatekõrguselt tõelist ülevaadet. Või on meelega nii filmitud, et vahe välja tuleks? Ilutulestiku põhjal valiks Philipsi aga värvide esiletoomise poolest Sony.


Ma koguks ~200.- juurde ja ostaks Samsung Q80T või siis Sony XH90. Miks just need? - sest mõlema tootja antud mudelid on LED teleri tippmudeli tehnoloogiaga varustatud. Mitte just päris tippmudelid, aga ligilähedased. Seega, sujuvam pilt, paremad värvid, lisaks on mõlemad väga head telerid valgustatud toas vaatamiseks. Mõlemal on VA tüüpi hea kontrastsusega ekraanid. Mõlemal on Full Array Local Dimming - seega LED ekraani kohta hea pilt ka hämaras või pimedas toas. Samsungi eeliseks Sony ees on see, et Samsungil on vaatamisnurk suurem - ekraan on kaetud mingi spetsiaalse kihiga, mis seda võimaldab. Sony eeliseks on soovitud Android tarkvara.

https://www.hinnavaatlus.ee/1802443/samsung-65-qe65q80t/
https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 17:10:56 vasta tsitaadiga

Tuussa kirjutas:
Q kirjutas:
Millist 65" TVd soovitate?
- max 1000€
- Android TV, vana teleriga olen Chromecasti kasutamisega ära harjunud. Apple seadmeid ei oma.
- Enamasti vaatan Telia TV-d (seriaalid, sport jms), vahest ka voogedastusest mõne filmi.
- Mängukonsooliga mängida pole plaanis aga huvi hakkas pakkuma emulaator äpp RetroArch ehk saab natuke nostalgitseda.
- IPS v VA? Vaatan telerit väikese nurga alt, mitte otse ja valgustatud toas mitte täielikus pimeduses.

Endal jäi valikusse Philips 65PUS8505 ja Sony KD-65XH8096 aga võrdlusvideo on alt filmitud ja ei anna vaatekõrguselt tõelist ülevaadet. Või on meelega nii filmitud, et vahe välja tuleks? Ilutulestiku põhjal valiks Philipsi aga värvide esiletoomise poolest Sony.


Ma koguks ~200.- juurde ja ostaks Samsung Q80T või siis Sony XH90. Miks just need? - sest mõlema tootja antud mudelid on LED teleri tippmudeli tehnoloogiaga varustatud. Mitte just päris tippmudelid, aga ligilähedased. Seega, sujuvam pilt, paremad värvid, lisaks on mõlemad väga head telerid valgustatud toas vaatamiseks. Mõlemal on VA tüüpi hea kontrastsusega ekraanid. Mõlemal on Full Array Local Dimming - seega LED ekraani kohta hea pilt ka hämaras või pimedas toas. Samsungi eeliseks Sony ees on see, et Samsungil on vaatamisnurk suurem - ekraan on kaetud mingi spetsiaalse kihiga, mis seda võimaldab. Sony eeliseks on soovitud Android tarkvara.

https://www.hinnavaatlus.ee/1802443/samsung-65-qe65q80t/
https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/


Euroopas müüdaval Q80T'l seda kihti ei ole õnneks


Note that the EU version of the Q80T is different. It doesn't have the 'Ultra Viewing Angle' layer, and local dimming may perform worse. The Q85T, which is exclusive to the EU, appears to be the closest model to the one we've tested.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 18:41:07 vasta tsitaadiga

Tuussa kirjutas:
Q kirjutas:
Millist 65" TVd soovitate?
- max 1000€
- Android TV, vana teleriga olen Chromecasti kasutamisega ära harjunud. Apple seadmeid ei oma.
- Enamasti vaatan Telia TV-d (seriaalid, sport jms), vahest ka voogedastusest mõne filmi.
- Mängukonsooliga mängida pole plaanis aga huvi hakkas pakkuma emulaator äpp RetroArch ehk saab natuke nostalgitseda.
- IPS v VA? Vaatan telerit väikese nurga alt, mitte otse ja valgustatud toas mitte täielikus pimeduses.

Endal jäi valikusse Philips 65PUS8505 ja Sony KD-65XH8096 aga võrdlusvideo on alt filmitud ja ei anna vaatekõrguselt tõelist ülevaadet. Või on meelega nii filmitud, et vahe välja tuleks? Ilutulestiku põhjal valiks Philipsi aga värvide esiletoomise poolest Sony.


Ma koguks ~200.- juurde ja ostaks Samsung Q80T või siis Sony XH90. Miks just need? - sest mõlema tootja antud mudelid on LED teleri tippmudeli tehnoloogiaga varustatud. Mitte just päris tippmudelid, aga ligilähedased. Seega, sujuvam pilt, paremad värvid, lisaks on mõlemad väga head telerid valgustatud toas vaatamiseks. Mõlemal on VA tüüpi hea kontrastsusega ekraanid. Mõlemal on Full Array Local Dimming - seega LED ekraani kohta hea pilt ka hämaras või pimedas toas. Samsungi eeliseks Sony ees on see, et Samsungil on vaatamisnurk suurem - ekraan on kaetud mingi spetsiaalse kihiga, mis seda võimaldab. Sony eeliseks on soovitud Android tarkvara.

https://www.hinnavaatlus.ee/1802443/samsung-65-qe65q80t/
https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/

Kui tihti Sony oma telerite tarkvara uuendab?

Vaadates Philipsi changelog-i on uuendused päris regulaarsed.

Tundub tähtis, kuna iga sarnane olukord on vastuvõetamatu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10691283#10691283
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2021 19:47:47 vasta tsitaadiga

Philipsi tipp mudel uuenes küll eeskujulikult. Ostes oli peal android 5.. uuendused tulid. 6.. 7.. 8.. Eks uue ja uhkema uuendusega aeglasemaks on jäänud aga rakendused töötavad ja on ajakohased.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 21:11:39 vasta tsitaadiga

Vaatasin korra veel LG selle aasta OLED hindu, et aru saada, kas õigustab end eelmise aasta CX soetamine või vaadata mõne teise tootja poole. Huvi pakub jätkuvalt 65"

2021:

LG G1 Evo 65" - 3500 €
LG C1 65" - 2800 € (eelmise aasta CX järeltulija)

2020:

LG CX 65" - 1750 €

Priskelt üks-ühele mängida C1 vs CX, siis karjub selgelt CX poole.

Alternatiivina luurama, mida teised pakuvad. Android sisuga teler oleks muidugi vähe huvitavam kui WebOS-ga.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 21:23:04 vasta tsitaadiga

miga, vähe vara vaatad. Kui need reaalselt kohal, siis hind hakkab alla kolisema samas rütmis nagu eelmise aasta oma. Hinnafraafikut näed HV lehel
Selle algse soovitusliku hinnaga pole need kunagi reaalselt kuu hiljem müügis olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.03.2021 21:59:45 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tuussa kirjutas:
Q kirjutas:
Millist 65" TVd soovitate?
- max 1000€
- Android TV, vana teleriga olen Chromecasti kasutamisega ära harjunud. Apple seadmeid ei oma.
- Enamasti vaatan Telia TV-d (seriaalid, sport jms), vahest ka voogedastusest mõne filmi.
- Mängukonsooliga mängida pole plaanis aga huvi hakkas pakkuma emulaator äpp RetroArch ehk saab natuke nostalgitseda.
- IPS v VA? Vaatan telerit väikese nurga alt, mitte otse ja valgustatud toas mitte täielikus pimeduses.

Endal jäi valikusse Philips 65PUS8505 ja Sony KD-65XH8096 aga võrdlusvideo on alt filmitud ja ei anna vaatekõrguselt tõelist ülevaadet. Või on meelega nii filmitud, et vahe välja tuleks? Ilutulestiku põhjal valiks Philipsi aga värvide esiletoomise poolest Sony.


Ma koguks ~200.- juurde ja ostaks Samsung Q80T või siis Sony XH90. Miks just need? - sest mõlema tootja antud mudelid on LED teleri tippmudeli tehnoloogiaga varustatud. Mitte just päris tippmudelid, aga ligilähedased. Seega, sujuvam pilt, paremad värvid, lisaks on mõlemad väga head telerid valgustatud toas vaatamiseks. Mõlemal on VA tüüpi hea kontrastsusega ekraanid. Mõlemal on Full Array Local Dimming - seega LED ekraani kohta hea pilt ka hämaras või pimedas toas. Samsungi eeliseks Sony ees on see, et Samsungil on vaatamisnurk suurem - ekraan on kaetud mingi spetsiaalse kihiga, mis seda võimaldab. Sony eeliseks on soovitud Android tarkvara.

https://www.hinnavaatlus.ee/1802443/samsung-65-qe65q80t/
https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/

Kui tihti Sony oma telerite tarkvara uuendab?

Vaadates Philipsi changelog-i on uuendused päris regulaarsed.

Tundub tähtis, kuna iga sarnane olukord on vastuvõetamatu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10691283#10691283


Ma julgen arvata, et ka Sony teeb oma teleritele regulaarselt uuendusi. Aga minu jaoks on põhiline see, et Sony XH90-l ja Samsungi Q80T-l on FALD tugi olemas. Philips LED teleri tippmudelil PUS9435 peaks ka FALD vist olemas olema - igal juhul läheb ligikaudu 1200.- et üks neist valida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 22:01:30 vasta tsitaadiga

LG telekad on vist tehasest tulles valmis. Tarkvarauuendusi tuleb a la kuni kord aastas. Aga kõik töötab, mida sa seal uuendad…
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 22:07:25 vasta tsitaadiga

raxz, vähe tihedamini, aga jah, ei saa kurta...
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 14:33:53 vasta tsitaadiga

Tuussa kirjutas:
Q kirjutas:
Millist 65" TVd soovitate?
- max 1000€
- Android TV, vana teleriga olen Chromecasti kasutamisega ära harjunud. Apple seadmeid ei oma.
- Enamasti vaatan Telia TV-d (seriaalid, sport jms), vahest ka voogedastusest mõne filmi.
- Mängukonsooliga mängida pole plaanis aga huvi hakkas pakkuma emulaator äpp RetroArch ehk saab natuke nostalgitseda.
- IPS v VA? Vaatan telerit väikese nurga alt, mitte otse ja valgustatud toas mitte täielikus pimeduses.

Endal jäi valikusse Philips 65PUS8505 ja Sony KD-65XH8096 aga võrdlusvideo on alt filmitud ja ei anna vaatekõrguselt tõelist ülevaadet. Või on meelega nii filmitud, et vahe välja tuleks? Ilutulestiku põhjal valiks Philipsi aga värvide esiletoomise poolest Sony.


Ma koguks ~200.- juurde ja ostaks Samsung Q80T või siis Sony XH90. Miks just need? - sest mõlema tootja antud mudelid on LED teleri tippmudeli tehnoloogiaga varustatud. Mitte just päris tippmudelid, aga ligilähedased. Seega, sujuvam pilt, paremad värvid, lisaks on mõlemad väga head telerid valgustatud toas vaatamiseks. Mõlemal on VA tüüpi hea kontrastsusega ekraanid. Mõlemal on Full Array Local Dimming - seega LED ekraani kohta hea pilt ka hämaras või pimedas toas. Samsungi eeliseks Sony ees on see, et Samsungil on vaatamisnurk suurem - ekraan on kaetud mingi spetsiaalse kihiga, mis seda võimaldab. Sony eeliseks on soovitud Android tarkvara.

https://www.hinnavaatlus.ee/1802443/samsung-65-qe65q80t/
https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/


Nurga alt ei kannata neid VA paneele vaadata.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.03.2021 19:31:22 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Tuussa kirjutas:
Q kirjutas:
Millist 65" TVd soovitate?
- max 1000€
- Android TV, vana teleriga olen Chromecasti kasutamisega ära harjunud. Apple seadmeid ei oma.
- Enamasti vaatan Telia TV-d (seriaalid, sport jms), vahest ka voogedastusest mõne filmi.
- Mängukonsooliga mängida pole plaanis aga huvi hakkas pakkuma emulaator äpp RetroArch ehk saab natuke nostalgitseda.
- IPS v VA? Vaatan telerit väikese nurga alt, mitte otse ja valgustatud toas mitte täielikus pimeduses.

Endal jäi valikusse Philips 65PUS8505 ja Sony KD-65XH8096 aga võrdlusvideo on alt filmitud ja ei anna vaatekõrguselt tõelist ülevaadet. Või on meelega nii filmitud, et vahe välja tuleks? Ilutulestiku põhjal valiks Philipsi aga värvide esiletoomise poolest Sony.


Ma koguks ~200.- juurde ja ostaks Samsung Q80T või siis Sony XH90. Miks just need? - sest mõlema tootja antud mudelid on LED teleri tippmudeli tehnoloogiaga varustatud. Mitte just päris tippmudelid, aga ligilähedased. Seega, sujuvam pilt, paremad värvid, lisaks on mõlemad väga head telerid valgustatud toas vaatamiseks. Mõlemal on VA tüüpi hea kontrastsusega ekraanid. Mõlemal on Full Array Local Dimming - seega LED ekraani kohta hea pilt ka hämaras või pimedas toas. Samsungi eeliseks Sony ees on see, et Samsungil on vaatamisnurk suurem - ekraan on kaetud mingi spetsiaalse kihiga, mis seda võimaldab. Sony eeliseks on soovitud Android tarkvara.

https://www.hinnavaatlus.ee/1802443/samsung-65-qe65q80t/
https://www.hinnavaatlus.ee/1809005/sony-65-kd-65xh9077/


Nurga alt ei kannata neid VA paneele vaadata.


Oleneb nurga suurusest. Korralik VA ekraan väikese nurga alt on nagu IPS ekraan otse vaatamisega. VA ekraani otse vaadates on aga pilt kõvasti IPS ekraanist erksam.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 19:35:05 vasta tsitaadiga

Tuussa kirjutas:
Oleneb nurga suurusest. Korralik VA ekraan väikese nurga alt on nagu IPS ekraan otse vaatamisega. VA ekraani otse vaadates on aga pilt kõvasti IPS ekraanist erksam.

Milleks seda erksust taga ajada? Tavaliselt esimese asjana uue teleri puhul keeran brightnessi 40% peale, et kannataks vaadata. Pragu kodus olev LG OLED on ka liiga ergas.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.03.2021 19:46:41 vasta tsitaadiga

Mitte erksam, vaid kontrastsem. Valges toas pole suurt vahet.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.03.2021 19:59:25 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Tuussa kirjutas:
Oleneb nurga suurusest. Korralik VA ekraan väikese nurga alt on nagu IPS ekraan otse vaatamisega. VA ekraani otse vaadates on aga pilt kõvasti IPS ekraanist erksam.

Milleks seda erksust taga ajada? Tavaliselt esimese asjana uue teleri puhul keeran brightnessi 40% peale, et kannataks vaadata. Pragu kodus olev LG OLED on ka liiga ergas.


Ma ma mõtlesin jah värvide erksust ja pildi kontrastsust, mitte mitte taustavalguse tugevust.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IntZ
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 08:52:11 vasta tsitaadiga

Jõudu. Otsin kangekaelsele pensionärile säästutelerit:
- vaatab 4.5-5m kauguselt (polnud läbiräägitav), otse, üksi, nii valges, hämaras kui mõnikord kottpimedas toas
- valge ja valgusküllane ruum, lisaks suvel paistab mõni tund õhtupäike otse sisse, aga mitte ekraanile
- silmanägemine kulunud, aga 3m pealt 32" olevat OK, kuulmine OK
- tarbib ETV seriaale, saateid, mõniord filme, kasutab järelvaatamist (Elisa Elamus)
- nutikama ja ägedaid featuure (120Hz, HDR, 3D, ambilight) ei kasuta, ei striimi YT, NFLX ega muud
- ei mängi, pole helisüsteemi, bluraymängijaid, arvutit küljes, on ainult digibox
- soov €600-1k kanti

Ehk nõuded umbes:
- ~75"
- pigem eredam ekraan, pigem vähem peegelduv
- mitte väga heledad mustad ehk mitte maailma halvim contrast ratio nagu praegusel 32" Luxoril
- mingisugust keskmist häält võiks ka teha
- min FHD

Korrektuure? Kogemusi vanema generatsiooniga? Mudelisoovitusi? Põmst ideaalne oleks mõni eredam hea või keskmise kvaliteediga paneel, millel puuduvad kõik kaasagsed featuurid, et säästa.

Puhtteoreetiliselt, kas ERR Jupiteri on lihtne tänapäeval kasutada nutiteleris, eriti vanainimesel? Proovin ka ise, kui satun nutiteleri lähedale. Kui palju paremad on odavaimad €1200 QLED mudelid (Samsung Q60T, Samsung Q67T) võrreldes odavaimate €800 LED teleritega? (Endal 2014 Pana plasma, ei tea veel, mis vahepeal toimunud)
Palju küsimusi, vähe teadmisi. Aitäh beer_yum.gif


viimati muutis IntZ 05.03.2021 10:49:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 10:16:08 vasta tsitaadiga

Üks kogemus oli, et vana 32 tolli jukerdas ja tõin mitte midagi küsimata uue 42" asemele, selle arvestusega et kapi peale ära mahuks ja selle kohta kobinat ei tuleks. Väga rahul ollakse, õpiti isegi Youtuubis mingite kahtlaste videode vaatamine ära icon_smile.gif

Võta asja niimoodi, et 75 tolli vast ei pea olema, aga viisakalt võiks ära mahtuda olemasolevasse setupisse. Leian et 65te hulgas on ka valik laiem äkki?

Jupiter on väga sõbralik apple tv äpina. Usun, et android TV äpp on sama hea. Millalgi peaks see ka LG appstore saabuma.

PS! Su link viib HV foorumi avalehele icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 12:44:11 vasta tsitaadiga

IntZ,
Sony 2018 mudeli peal Android TV äpina Jupiter toimetab eeskujulikult.
Algselt kasutasin läbi KODI, see ka töötas, kuid oli selline kamm, et kui filmi pausile panid siis edasi vaadata enam polnud võimalik, ei laadinud ära.

Sony puhul on puldil "Apps" nupp ning Jupiteri saab sättida järjekorras esimeseks, mis tähendab, et ka lihtne käivitada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.03.2021 12:46:21 vasta tsitaadiga

Milline 42"-43" teler kõige parema pildiga on? DVB-T2 peab ka olema.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 05.03.2021 21:49:40 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
DVB-T2 peab ka olema.

Ärge H.265/HEVC koodekit unustage, muidu ostate varsti jälle uue whistle.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huviline30
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2011




sõnum 06.03.2021 12:21:30 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
von Wu kirjutas:
DVB-T2 peab ka olema.

Ärge H.265/HEVC koodekit unustage, muidu ostate varsti jälle uue whistle.gif


Uus standard DVB-T2hd (H.265, T2 H.264). Ja samas on juba H.266/VVC.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 16:35:15 vasta tsitaadiga

Ei suuda otsustada, kas võtta 65" Samsung q90t või LG CX (QLED vs OLED)
LG CX on ilmselt parim valik hetkel aga natuke hirmutab see OLED burn in, samas LCD võib olla see "dirty screen" teema.

Põhi kasutus päevas on 2-3h twitch streamid, kus päris palju staatilisi elemente ekraanil, 1-2h tava eesti kanaleid ja nädalavahetusel tuleb lisaks ka 3-6h mängimist konsoolil.
Päikest otseselt tuppa ei paista aga tuba ise on väga hele ja praegune vana Samsung peegeldab päris palju päevavalguse käes.

Teab keegi, kas LG pakub ka mingit garantiid Eestis OLED burn-in osas?
Või on kogu see burn-in teema uute mudelitega pigem unustatud teema?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 17:17:25 vasta tsitaadiga

Mul on nüüd aasta oled olnud, mingist burn-inist pole lõhnaga. Kasutus on tv+ Xbox, üsna mitu tundi päevas telekas mängib. See burnini teema on ületähtsustatud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 17:20:55 vasta tsitaadiga

kui normaalse inimese kombel telerit kasutada siis küll
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 17:36:16 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
Ei suuda otsustada, kas võtta 65" Samsung q90t või LG CX (QLED vs OLED)
LG CX on ilmselt parim valik hetkel aga natuke hirmutab see OLED burn in, samas LCD võib olla see "dirty screen" teema.

Põhi kasutus päevas on 2-3h twitch streamid, kus päris palju staatilisi elemente ekraanil, 1-2h tava eesti kanaleid ja nädalavahetusel tuleb lisaks ka 3-6h mängimist konsoolil.
Päikest otseselt tuppa ei paista aga tuba ise on väga hele ja praegune vana Samsung peegeldab päris palju päevavalguse käes.

Teab keegi, kas LG pakub ka mingit garantiid Eestis OLED burn-in osas?
Või on kogu see burn-in teema uute mudelitega pigem unustatud teema?


Ostad Euronicsi lisa garantiiga, viis aastat muretu.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 06.03.2021 18:00:46 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
Ei suuda otsustada, kas võtta 65" Samsung q90t või LG CX (QLED vs OLED)
LG CX on ilmselt parim valik hetkel aga natuke hirmutab see OLED burn in, samas LCD võib olla see "dirty screen" teema.

Põhi kasutus päevas on 2-3h twitch streamid, kus päris palju staatilisi elemente ekraanil, 1-2h tava eesti kanaleid ja nädalavahetusel tuleb lisaks ka 3-6h mängimist konsoolil.
Päikest otseselt tuppa ei paista aga tuba ise on väga hele ja praegune vana Samsung peegeldab päris palju päevavalguse käes.

Teab keegi, kas LG pakub ka mingit garantiid Eestis OLED burn-in osas?
Või on kogu see burn-in teema uute mudelitega pigem unustatud teema?


Kui vaatad telekat enamasti päeval, siis võta Q90T. Kui vaatad rohkem õhtuti hämaras või pimedas toas, siis võta CX.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 18:37:08 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
eZ kirjutas:
Ei suuda otsustada, kas võtta 65" Samsung q90t või LG CX (QLED vs OLED)
LG CX on ilmselt parim valik hetkel aga natuke hirmutab see OLED burn in, samas LCD võib olla see "dirty screen" teema.

Põhi kasutus päevas on 2-3h twitch streamid, kus päris palju staatilisi elemente ekraanil, 1-2h tava eesti kanaleid ja nädalavahetusel tuleb lisaks ka 3-6h mängimist konsoolil.
Päikest otseselt tuppa ei paista aga tuba ise on väga hele ja praegune vana Samsung peegeldab päris palju päevavalguse käes.

Teab keegi, kas LG pakub ka mingit garantiid Eestis OLED burn-in osas?
Või on kogu see burn-in teema uute mudelitega pigem unustatud teema?


Ostad Euronicsi lisa garantiiga, viis aastat muretu.
Euronicsis 2 aastat lisagarantiid 145€
Expertis 3 aastat lisagarantiid 140€
Teleri maksumus mõlemas kohas sama palju
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.03.2021 18:50:48 vasta tsitaadiga

Tuussa kirjutas:
eZ kirjutas:
Ei suuda otsustada, kas võtta 65" Samsung q90t või LG CX (QLED vs OLED)
LG CX on ilmselt parim valik hetkel aga natuke hirmutab see OLED burn in, samas LCD võib olla see "dirty screen" teema.

Põhi kasutus päevas on 2-3h twitch streamid, kus päris palju staatilisi elemente ekraanil, 1-2h tava eesti kanaleid ja nädalavahetusel tuleb lisaks ka 3-6h mängimist konsoolil.
Päikest otseselt tuppa ei paista aga tuba ise on väga hele ja praegune vana Samsung peegeldab päris palju päevavalguse käes.

Teab keegi, kas LG pakub ka mingit garantiid Eestis OLED burn-in osas?
Või on kogu see burn-in teema uute mudelitega pigem unustatud teema?


Kui vaatad telekat enamasti päeval, siis võta Q90T. Kui vaatad rohkem õhtuti hämaras või pimedas toas, siis võta CX.


Miks? CX-il eredusest puudu ei jää. Väljalülitatuna saab küll peegli asemel kasutada.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 07.03.2021 09:41:45 vasta tsitaadiga

Q90T valgustugevus on praktiliselt 2 korda samatugev kui CX-i oma. Mul on kodus põrandast laeni suured aknad ja ma tean täpselt, kui halb on telekat keset päeva vaadata. 5 aastat vana LED teleka valgustugevusest ei jagu kaugeltki rahuldavaks päevaseks vaatamiseks. Ka OLED pildiilu ei maksa sel ajal mitte midagi, kui piisavat valgustugevust pole, Seetõttu plaanin isegi elutuppa päevaseks vaatamiseks miniLED teleka ja magamistuppa õhtuseks vaatamiseks OLED teleka soetamist. Või siis tuleb elutuppa pimendavad kardinad panna - ise ma ei soovi aga keset päeva koopavalguses elada:)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 11:15:10 vasta tsitaadiga

Räägitakse, et telekate saadavusega võib see aasta probleeme olla. Kui jutud tõeks saavad, siis on viimane aeg hakata ostma, sest eelmise aasta mudelid peaksid olema hetkel kõige soodsama hinnaga. See tähendab, et isegi, kui uued telekad on saadaval väheses koguses, siis pole mõtet oodata hinnasula, sest see väike kogus müüakse täishinnaga ka maha. Riiki ei tea, kuid keegi juba mainis, et edasimüüja pakkumine(LG/SONY) oli, et maksad kohe täishinna ja saad teleka juulis!

Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 12:07:21 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kui hele see pilt peab olema, aknad ida poole, päike särab aknast sisse ja Anu on täitsa näha C9 ekraanilt. ISF Valge Tuba pildiprofiil.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 13:18:38 vasta tsitaadiga

Kas need lisagarantii ostuvõimalused on vaid poeketi põhised või on neid võimalik ise ka tootjalt juurde osta?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 13:40:25 vasta tsitaadiga

Huvitav kas kodukindlustus ei kata seda burn-ini?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 13:43:20 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Huvitav kas kodukindlustus ei kata seda burn-ini?

Kui lapse vastu telekat lükkad nii et see katki kukub, siis katab.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 13:53:10 vasta tsitaadiga

Mõni alla 500€ telekas ka vaadata kannatab?
Nt https://www.hinnavaatlus.ee/1792182/xiaomi-55-mi-4s-55/ või isegi selle 43 tolline variant
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 07.03.2021 14:34:13 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ma ei tea kui hele see pilt peab olema, aknad ida poole, päike särab aknast sisse ja Anu on täitsa näha C9 ekraanilt. ISF Valge Tuba pildiprofiil.


Ma ei saa ka öelda, et ma midagi ei näe, kui päike särab, aga see pilt pole piisavalt hea. Näiteks päeva aeg konsooli mängides - pimedas ruumis, varjus või öös olevad detailid on halvasti näha. Sama on ka filmi või seriaali vaatamisega. Sellisel juhul ei ole isegi oluline, et sügavmusta taset on teleri poolt heledamaks tõstetud, peaasi et detailid on hästi näha. ETV telesaated on rahuldavad. Filmid, seriaalid, mängud aga mitte. Eks see oleneb muidugi sellest ka, kui valgusküllane kellegi elutuba on. Enda elutuppa vajan ma aga võimalikult suure valgustugevusega telekat igatahes. 2021 aasta Sony ja Panasonic OLED telerite tippmudelid sobiksid mulle muidugi ka, sest nendel on uut tüüpi OLED paneelid koos paneeli jahutusega, mistõttu on neil väga hea valgustugevus. Kuid kahjuks hind pidi praktiliselt kahekordne olema võrreldes tavapäraste 2021 OLED telekatega


viimati muutis Tuussa 07.03.2021 15:55:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 15:03:29 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Huvitav kas kodukindlustus ei kata seda burn-ini?

Kuluvad asjad tavaliselt kindlustuste ja garantiide alla ei kuulu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 11.03.2021 21:08:43 vasta tsitaadiga

Samsung Q80t mudel hakkas kummalist heli tegema - hääl pläriseb pidevalt ning ka telekas välja lülitatuna on kerget bassiplörinat kuulda.
Midagi sarnast Google leidis üles: https://eu.community.samsung.com/t5/tv/50q60t-distorted-sound-from-speakers-similar-to-bubbling-water/td-p/2158317/page/2
Kirjutasin Samsung Supporti, tuues välja, et püsivara versioon on 1460.9 hetkel.

Vastus neilt: "Mul on siiralt hea meel, et Te kasutate Samsungi telerit. Antud tõrke puhul aitab tarkvara värskendus versiooniga 1469, mille eeldatav väljalaske kuupäev on selle aasta teine veerand."

Erinevalt välismaalt saadud infole keelduti varasemalt uut püsivara versiooni välja andmast. Sisuliselt on olukord kus telekas on originaalheliga kasutamatu. Variant hakata läbi garantii nõudma uut või oodata määramatu "kuu kuni 4 kuud" uut püsivara versiooni.

Uskumatult saast järelteenindus. Olen siiamaani Samsungist kui tootjast rohkem arvanud. Ei ole kõige odavam teler ka.

Mõni teine AHV sarnase mure eest Samsung teleriga? Menüüs proovitud heliseadeid näppida, muutusteta. Ei ole vahet mis programm heli tekitab, isegi menüü enda "klikid" on moonutatud heliga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 22:12:32 vasta tsitaadiga

Kuidas saast, siiras heameel supportil vähemalt et Samsungi telekat kasutad. Aga suht kole vastus jah.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 01:33:29 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
Mõni alla 500€ telekas ka vaadata kannatab?
Nt https://www.hinnavaatlus.ee/1792182/xiaomi-55-mi-4s-55/ või isegi selle 43 tolline variant
Kusjuures olen ise ka mõelnud, et võiks selle sama maale soetada aga pean krt telekalaua ka uue ennem vaatama, vana liiga kitsas icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 02:42:36 vasta tsitaadiga

Telekad käivad seinale!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 10:22:59 vasta tsitaadiga

Ei käi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.