|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.02.2021 09:07:20
|
|
|
ei tea mis mäda see võib olla, et heli krabiseb ja hakib? google nagu ka miskit tarka ei leidnud selle kohta. vahet pole kas on pi4 või pc server ja kas mängib chromecast või panna brauserist käima. alati sama krõbin sama koha peal. vlc'ga vaadates sellist jama pole. faili asukoht igal katsel sama. tegemist siis sarjaga ja eelnevad hooajad korras olnud kõik. avidemuxiga võtsin faili lahti ja see näitab eelmistel korras hooaegadel ja sellel katki oleval hooajal sama audio codecit (opus) ja bitrate. proovisin siis plexil lasta konvertida seda katkist faili ja tulemul oli see, et krõbin ja katkumine läks sinna konverditud faili ka üle, ehk siis vlc'ga avades konverditud failil heli nässus. lõpuks lasin avidemuxiga heliraja mp3'ks teha ja sellega läks heli korda.
mkv konteiner, video oli vist h265, 720p reso, bitrate peast ei ütle praegu, aga keskmiselt 40min ja 150MB seega mingist kõrgkvaliteedilisest mahust tulenevast läbilaskevõimetusest ega raua jõuetusest ei saa rääkida, kuna 4k hdr asjadega saab isegi hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.02.2021 09:25:43
|
|
|
Puusalt tulistades pakuks, et pigem ikka heli kodeeringus miskit teisiti
Sest, kui materjal pole just nö. tehase toodang, millelt võib mingitki ligilähedast standardit eeldada, siis on see paras kohvipaksu pealt ennustamine, mis seal täpselt valesti.
Pane mingi lühike jupp üles, järsku keegi viitsib analüüsida, kuid ma kahtlen, et see vaeva väärt, pigem otsi mõni muu allikas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.02.2021 17:48:17
|
|
|
| see fail. 13:10 algav dialoog on minu mõlemal plexi serveril mädane. vlc´ga pole mõtet proovida, sellega oli korras. tükki ei saand lõigata sellest kohast, kuna lõigatud tükil oli kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.02.2021 20:43:53
|
|
|
Proovisin Chormega arvutis ja Amazon Fire TV kaudu, esimeses krõbises, teises oli puhas. Erinevuseks oli, et Chrome tahab transcodeda, Fire TV mängib otse (Direct Play)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.02.2021 20:44:22
|
|
|
| ongi nii, cromecasti lastes näitab mängijaks chrome brauserit ja transcodeb audiot. pull on see, et eelmine hooaeg on sama codec ja samuti transcodeb heli, aga sellist jama ei korralda. ju siis on salvestamisel vms. vussi läind vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
19.02.2021 15:05:27
|
|
|
Oskab keegi öelda. Proovisin täna sõbral plex-i tööle panna. Arvutis sain kõik ilusti ära tehtud aga samsungi pea uues telekas mitte. Tõmbasin äpi alla aga peale vaiutades viskab vaid korraks avab/laeb ja siis kohe kinni. Ei saa telekas äppi tööle kuidagi. Lasin maha ja installisin uuesti. Panin mitu korda telekat kinni aga ikka ei midagi.
Telekaks on UE55TU7172UXXH
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.02.2021 15:22:15
|
|
|
| mariokuu kirjutas: |
Oskab keegi öelda. Proovisin täna sõbral plex-i tööle panna. Arvutis sain kõik ilusti ära tehtud aga samsungi pea uues telekas mitte. Tõmbasin äpi alla aga peale vaiutades viskab vaid korraks avab/laeb ja siis kohe kinni. Ei saa telekas äppi tööle kuidagi. Lasin maha ja installisin uuesti. Panin mitu korda telekat kinni aga ikka ei midagi.
Telekaks on UE55TU7172UXXH |
Teleri enda soft ka uuendatud?
Uuri ka Plex foorumist: https://forums.plex.tv/tag/samsung-tizen
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
19.02.2021 15:40:33
|
|
|
| Poovisin uuendada aga oli juba kõige uuem peal
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.02.2021 16:56:29
|
|
|
| mariokuu kirjutas: |
| Poovisin uuendada aga oli juba kõige uuem peal |
Sarnane probleem? Seda BACK nupu asja proovisid?
https://forums.plex.tv/t/plex-doesn-t-open-just-splash-screen-on-smart-tv/691608
Kui Samsung ise neid äppe arendab, siis võib proovida ühendust võtta. Kui Plex, siis nendega ühendust võtta. Mul isiklikult pole Tizen-iga erilist kogemust. Hetkel tundub, et tuleb oodata kuni uus versioon tuleb ja loota, et bug on parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
21.02.2021 18:14:11
|
|
|
Back nupu asi sai ära proovitud ja ei toiminud
Peab vist siiski uut versiooni plexist ootama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.02.2021 02:05:59
|
|
|
| Kahjuks nii nende Smart TV rakendustega on jah - sõltud teleritootja otsustest. Oleks vähemalt Android teler, saaks eri versioone proovida ja suure tõenäosusega ise korda teha.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
02.03.2021 21:10:09
|
|
|
ETTEVAATUST!!!!
kui plexiga convert vaja teha ja originaali ei taha järgi jätta, siis PEAB COMVERDITUD FAILI kuskile kõrvale kopeerima, kuhu plexi sitased küüned ei ulatu.
1. converdid video ära
2. kustutad originaal faili ära
3. liigutad converditud faili originaali kausta
4. teed scan library
5. pooff, oled videost ilma.
mingi sileda ajuga imp*****i kar*********t sündinud ab*******nus facebookist plexi läind "vägitegusid" tegema.
learned a lesson the hard way.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.03.2021 23:00:34
|
|
|
NATAS999, Mul on tunne, et siin on su enda karvane käsi sees. Miks sa sellisel viisil faile konverdid ja ise originaalid kustutad?
Isegi kui lohistasid failid teise kausta, miks plex need konverditud failid ära "kustutas"
Library on lihtsalt visuaal... kaustades failide kustutamiseks peaks ikka käsk olema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
02.03.2021 23:08:31
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
NATAS999, Mul on tunne, et siin on su enda karvane käsi sees. Miks sa sellisel viisil faile konverdid ja ise originaalid kustutad?
Isegi kui lohistasid failid teise kausta, miks plex need konverditud failid ära "kustutas"
Library on lihtsalt visuaal... kaustades failide kustutamiseks peaks ikka käsk olema. |
ainus käsk, mis plex peale convertimist sai, oli scan library files. selle peale, kui plex avastas, et tema kullakallis plex versions kaust on ära kadund kõige selles sisalduvaga, otsustas see tolvan need failid ära kustutada, mis sai originaalide kohale tõstetud.
konvertisin, sest chromecast ei mängind neid faile. kustutasin originaalid, sest ka 5GB on kettamaht.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.03.2021 23:43:35
|
|
|
Ei tohiks kaduda, ennem ei kadunud, nüüd pole proovinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
03.03.2021 00:01:49
|
|
|
Avastasin ka kunagi sellise vea, lasin mõned TS failid ümber. Kustutasin originaali ja tõstsin converditud õigesse kausta ning peale scanni kadusid ka need sealt.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.03.2021 07:00:10
|
|
|
SKG, plexi enda optimize jah. originaalid kustutasin windows exploreris ära ja tõstsin originaalkausta. sama tegevus, mis sinu tsitaadi teine lõik.
miks? nagu ma kirjutasin, chromecastis ei hakand mängima, jäi 0:00 peal play nupp ketrama.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.03.2021 03:14:47
|
|
|
Ma pole veel aru saanud, miks neid kalleid Nvidia kaarte ostetakse.
10 x CPU HW 1080p transcode:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
14.03.2021 13:29:10
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Ma pole veel aru saanud, miks neid kalleid Nvidia kaarte ostetakse.
10 x CPU HW 1080p transcode:
Spoiler 
|
Kui hästi see Intel x265 -> x264 transcodemisega hakkama saab? Näiteks 1080p x265 -> 1080p x264 ja 4K x265 HDR -> 4K/1080p x264 SDR.
Ostsin ka paar nädalat tagasi Plex passi soodukaga, plaanin i3 peale kolida serveri ja transcodemise CPU peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
14.03.2021 13:54:56
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ootan ka plex lifetime soodukat, aga ei kipu tulema seda enam . On kellelgi mingit "siseinfot" või sooduskoodi jagada? |
Kristoferr, huvitav, mul on siin pea iga paari kuu tagant tulnud. Aga enamasti on need nö. personaalsed koodid olnud, mida ei saa jagada.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
14.03.2021 14:04:59
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ootan ka plex lifetime soodukat, aga ei kipu tulema seda enam . On kellelgi mingit "siseinfot" või sooduskoodi jagada? |
Mul tuli nii, et vaatasin seal Plexi kodulehel ringi, uurisin Plex passi jne. Järgmine päev oli sooduskood emailil. Ei tea kas kokkusattumus või mitte
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.03.2021 14:16:01
|
|
|
| ccplazza kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Ma pole veel aru saanud, miks neid kalleid Nvidia kaarte ostetakse.
10 x CPU HW 1080p transcode:
Spoiler 
|
Kui hästi see Intel x265 -> x264 transcodemisega hakkama saab? Näiteks 1080p x265 -> 1080p x264 ja 4K x265 HDR -> 4K/1080p x264 SDR.
Ostsin ka paar nädalat tagasi Plex passi soodukaga, plaanin i3 peale kolida serveri ja transcodemise CPU peale panna. |
Ei tea, pole proovinud, kuna väldin seda. 4K x265 on eraldi teises füüsilises serveris, kus on video transcode keelatud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.03.2021 14:24:46
|
|
|
HDR > SDR Tonemapping on keeruline teema, siiani on ainsad asjad, mis seda enam-vähemgi õieti suudavad teha ainult MadVR ja MS’i enda pleier (Movies & TV app). Isegi VLC’s on värvid ja heledus täiesti mööda.
FFMpeg ise paneb samuti sellega kergelt võssa, seega ilmselt pole ka Plex selles kuigi osav.
4K > 1080p transcodega saab Intel’i iGPU muidu väga edukalt hakkama.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
14.03.2021 23:30:05
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Mul sellekohaseid emaile ka on tulnud mitmeid, aga mitte kordagi pole seal olnud ühtki personaalset sooduskoodi. Viimane sooduskood oli detsembri alguses. Siis kahjuks jäi ostmata. |
Ma olen aastast 2013 maksnud plexi eest iga kuu
Viimase lifetime plexi pakkumise sain 2017. Ammu oleks võinud ju niisama lifetime ära osta.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2021 23:47:07
|
|
|
Mul ka tiksub iga kuu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
05.04.2021 13:35:04
|
|
|
Pole varem Plexi kasutanud, mõned küsimused.
Meedia istub vana Synology peal, DS213j. Ürgvana, aga toimib-töötab nende vajaduste jaoks, mis seni on olnud.
Telekal on Plexi äpp olemas, tasuta konto, 1080p asju näitab, 4K film muidugi hakib.
Tõenäoliselt on puudujääk Syno poole peal. Mis oleks soodne variant, mis meediaserverina töö ära teeks?
Synost või NUC'ist suuremat seadet teleri alla ei sooviks.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
05.04.2021 14:30:41
|
|
|
| Kõige lihtsam variant oleks leida meediamängija, mis saaks korrektselt 4k-ga hakkama. Kui mängija suudab ise kõik koodekid (audio ja video) maha mängida, siis NAS-i perf on võrdlemisi nonissue. Mul endal näiteks on Shield TV Pro 2019 versioon ning see direct playb peaaegu kogu contenti välja arvatud TrueHD heli jms, mis jääb televiisori probleemiks audio passthrough puhul.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
05.04.2021 14:36:47
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Telekal on Plexi äpp olemas, tasuta konto, 1080p asju näitab, 4K film muidugi hakib. |
Suure tõenäosusega hakib selle pärast, et hakkab transkodeerima. On selleks üldse vajadust? Telekas on 4K või FHD? Rauno266 mainitud heli on muidugi omaette teema.
Proovi korra sedasi, et lülitad Plexis igasuguse hilisema töötluse välja ja lased tal otse telekasse mängida
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
05.04.2021 14:41:57
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| Telekal on Plexi äpp olemas, tasuta konto, 1080p asju näitab, 4K film muidugi hakib. |
Suure tõenäosusega hakib selle pärast, et hakkab transkodeerima. On selleks üldse vajadust? Telekas on 4K või FHD?
Proovi korra sedasi, et lülitad Plexis igasuguse hilisema töötluse välja ja lased tal otse telekasse mängida |
4K teler.
Mul on settings -> transcoder -> "disable video stream transcoding" ees linnukene.
Kas on mõni linnukene veel, mis on ehk kahe silma vahele jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
05.04.2021 14:49:03
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| Telekal on Plexi äpp olemas, tasuta konto, 1080p asju näitab, 4K film muidugi hakib. |
Suure tõenäosusega hakib selle pärast, et hakkab transkodeerima. On selleks üldse vajadust? Telekas on 4K või FHD?
Proovi korra sedasi, et lülitad Plexis igasuguse hilisema töötluse välja ja lased tal otse telekasse mängida |
4K teler.
Mul on settings -> transcoder -> "disable video stream transcoding" ees linnukene.
Kas on mõni linnukene veel, mis on ehk kahe silma vahele jäänud? |
Vaata korra telekas oleva äpi konfi ka. Ma nagu mäletaks, et oli mitu kohta, kus kohas seda sättida sai.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
05.04.2021 15:23:19
|
|
|
1. Võta brauseris plex.tv lahti ning ava oma serveri Dashboard
2. Pane teleris soovitud film käima
3. Expandi brauseris play options (paremal üleval) ning vaata, mida sul client teeb selle videoga
4. Mul näiteks näha, et nii heli kui video on Direct Play. Kui üks neist transkoodib, siis tekibki hakkimise probleem tõenäoliselt.
Minu arust heli transkoodimist ei saanud välja lülitada. Küll aga sai video transkoodimise välja lülitada. Sellisel juhul kui sul aga seade ei suuda koodekit mängida, siis saad errori lihtsalt.
Edit: Teinekord on filmil mitu helirada ning tihti aitab kui valid mingi 7.1 või TrueHD asemel tavalise Stereo või 3.1/5.1 raja.
Edit2: Omaette ooper on ka veel subtiitrid. Paljud telerid toetavad ainult .srt või .sub formaadis subtiitreid. ASS või PGS subtiitriiraja valimine filmile võib ka esile kutsuda video transkoodimise kuna Plex üritab põletada subtiitrid video külge. Seda aga ei tohiks juhtuda kui video transcoding on keelatud.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
05.04.2021 15:46:29
|
|
|
| Dashboard näitab nii 1080p kui 4K puhul direct play, 4K versioon hakib endiselt.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.04.2021 16:07:07
|
|
|
telekas istub kenasti ilusti 2,4GHz wifi purgi otsas ja purk ise kükitab keldris eksole.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
05.04.2021 16:08:09
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Dashboard näitab nii 1080p kui 4K puhul direct play, 4K versioon hakib endiselt. |
Kas Direct play on nii videol kui helil?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.04.2021 16:15:37
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| Telekal on Plexi äpp olemas, tasuta konto, 1080p asju näitab, 4K film muidugi hakib. |
Suure tõenäosusega hakib selle pärast, et hakkab transkodeerima. On selleks üldse vajadust? Telekas on 4K või FHD?
Proovi korra sedasi, et lülitad Plexis igasuguse hilisema töötluse välja ja lased tal otse telekasse mängida |
4K teler.
Mul on settings -> transcoder -> "disable video stream transcoding" ees linnukene.
Kas on mõni linnukene veel, mis on ehk kahe silma vahele jäänud? |
Kui teleril on 100Mb LAN siis osad 4K filmid ei töötagi.
Olen seda ka ise mõõtnud - 100Mbps võrkar enamike telerite sees pole piisav 4K contenti Direct Play jaoks.
https://www.reddit.com/r/PleX/comments/eoa03e/psa_100_mbps_is_not_enough_to_direct_play_4k/
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
05.04.2021 16:18:28
|
|
|
| Ruuter on 40cm kaugusel, tv võrk on üle wifi (nii teler kui purk AC-toega).
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
05.04.2021 16:26:23
|
|
|
| Oled teleris mõõtnud ka fast.com-ga näiteks kiirust, mis kätte saad üle Wifi. Mul oli nii kaabli kui wifiga 4k mängimine otse telekas problemaatiline (seda siis LG OLED55B7 teleriga).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.04.2021 16:30:40
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Ruuter on 40cm kaugusel, tv võrk on üle wifi (nii teler kui purk AC-toega). |
Siis võiks nagu töötada. Aga vähemalt 200Mbps võiks stabiilselt läbi lasta, et poleks kahtlust.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.05.2021 21:23:26
|
|
|
Minu esimene kokkupuude täna Plexiga - panin katsetamiseks "serveri" ajutiselt oma PC-s püsti (ostsin ühe kuu passi kah) ja üritan LG CXiga vaadata. Kõik on kena ta tore, aga 4K HDR filmi(de) puhul ei saa supakaid kasutada: "Conversion failed. The transcoder exited due to an error." 1080p filmidega toimib kõik kenasti.
On sellele rohtu? Video on Direct Stream, audio Transcode.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.05.2021 23:50:40
|
|
|
Hrd ja transcode....see hdr neil selline beta stadiumis värk...hea, et töötabki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.05.2021 01:07:32
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Minu esimene kokkupuude täna Plexiga - panin katsetamiseks "serveri" ajutiselt oma PC-s püsti (ostsin ühe kuu passi kah) ja üritan LG CXiga vaadata. Kõik on kena ta tore, aga 4K HDR filmi(de) puhul ei saa supakaid kasutada: "Conversion failed. The transcoder exited due to an error." 1080p filmidega toimib kõik kenasti.
On sellele rohtu? Video on Direct Stream, audio Transcode. |
PMS jookseb Windows PC peal?
Mis "Transcoder temporary directory" on määratud?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.05.2021 09:55:34
|
|
|
SKG, jookseb. See directory pole määratud. Mis panema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
15.05.2021 12:10:14
|
|
|
Ükskõik mis kaust, soovitatavalt ssd. Kui raud toetab võid HW accelerationi ka lülitada sisse.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.05.2021 22:13:03
|
|
|
Kuna raud peaks piisavalt võimekas olema, siis omaenda tarkusest muutsin ära jah quality.
Lükkasin nüüd HW accelerationi sisse ja määrasin nvme kettal lihtsalt kausta "E:\kaust". Selle peale õnnestus nüüd supakad saada 4K videol, aga ma pole kindel, kas see enam HDRis jooksis. Lisaks hakkis veidi ning kui arvutis brauseris plexist uurida, näitas, et video ei mänginud enam "Direct Stream", vaid "Transcode".
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|