|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
07.01.2021 12:29:01
|
|
|
| m2ka kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
FYI: See jublakas pidavat LG-dele sobima: https://www.amazon.ca/gp/aw/d/B00BBD7NFU
| tsitaat: |
| I've been the happy owner of a 65" LG OLED B7 TV for 3 years, but the one caveat that has always stuck in my craw has been LG's use of a 100base-T fast ethernet interface on the set. For the majority of use cases, this likely suffices, however if you want to direct play high bitrate 4K HDR remuxes over the LG Plex app, it's a bit of a showstopper. I'm happy to say I've finally solved the problem—without having to compromise (either downloading lower bitrate files, or purchasing an android box or Shield or something)—and have my OLED B7 connected to my home network at gigabit speeds. I purchased a cheap ($20 CAD) Cable Matters USB3 to Gig Ethernet Adaptor, plugged it in the USB3 port on the back of the LG, and switched my ethernet cable from the built-in RJ45 to the adapter. When powering up the TV, it reports no wired network connection, and no wifi connection (I have it turned off), however the set does have a network connection, and shows green on my switch, indicating a gigabit connection. When playing back high bitrate remuxes, my plex dashboard on my server shows spikes up to 248 mbps to the LG B7, and buffering pauses are nonexistent now. See in the comments below for pics. |
|
Endal samamoodi adapter kasutusel ja toimib normaalselt:
https://www.tp-link.com/us/home-networking/usb-converter/ue300/ |
Keegi oskab soovitada sarnast ETH adapterit mis Android TV'ga töötab? Või see TP-Link võiks ka toimida?
Mul annab hetkel üks Logilink "unknown device connected" (nii USB2.0 kui USB3.0 pesas) vms errorit - peaks olema sama RTL8153 chipiga USB3.0 adapter, samas sellel on veel lisaks USB hub juures, äkki seepärast?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
07.01.2021 14:18:36
|
|
|
Selline natuke teistsugune küsimus.
Tegelased, kes on liikunud QLEDi peal OLEDi peale - kas vahe ereduses on väga märgatav?
Praegu täisvalge täisekraan annab välja kuskil 950 nitti ja HDRi highlight'ide puhul köhib välja pisut alla 2000de niti.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.01.2021 14:25:54
|
|
|
| nii ja mis sa selle eredusega peale hakkad? 50% OLED light kiirgab ka silmad peast välja juba.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
07.01.2021 22:48:02
|
|
|
Tere.
Uut telekat vaja kodu tuua ja ootaks mõningaid soovitusi. Hetkel ~10 aastat vana Sony 50 tolline.
Uue kriteeriumid
65"
Android OP
Hind max 1800.-
Mängimist ei harrasta, pigem saated, filmid.Xbox käib korra kuus, seda ka youtube jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.01.2021 22:52:22
|
|
|
| danny kirjutas: |
Tere.
Uut telekat vaja kodu tuua ja ootaks mõningaid soovitusi. Hetkel ~10 aastat vana Sony 50 tolline.
Uue kriteeriumid
65"
Android OP
Hind max 1800.-
Mängimist ei harrasta, pigem saated, filmid.Xbox käib korra kuus, seda ka youtube jaoks. |
Kõik ju ok, viska 66€ juurde ja case closed
https://www.hinnavaatlus.ee/1851388/philips-65-65oled805/
Miks androidi vaja üldse?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
07.01.2021 23:00:22
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| danny kirjutas: |
Tere.
Uut telekat vaja kodu tuua ja ootaks mõningaid soovitusi. Hetkel ~10 aastat vana Sony 50 tolline.
Uue kriteeriumid
65"
Android OP
Hind max 1800.-
Mängimist ei harrasta, pigem saated, filmid.Xbox käib korra kuus, seda ka youtube jaoks. |
Kõik ju ok, viska 66€ juurde ja case closed
https://www.hinnavaatlus.ee/1851388/philips-65-65oled805/
Miks androidi vaja üldse? |
Kusjuures korra ka vaatasin seda telekat. Lihtsalt pole kunagi vajadus olnud jälgida telekate turgu ja tänu sellele ei tea nendest midagi.
Kurat seda teab miks android, paljud räägivad sellest nagu mingist jumalast, teen ka näo, et just androidi mul vaja. Võimalusi rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
07.01.2021 23:04:25
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| nii ja mis sa selle eredusega peale hakkad? 50% OLED light kiirgab ka silmad peast välja juba. |
Aken asub telekat vaadates täpselt selja taga.
Ere+vähe peegelduv=parem vaadata
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.01.2021 23:09:28
|
|
|
| tsitaat: |
Kurat seda teab miks android, paljud räägivad sellest nagu mingist jumalast, teen ka näo, et just androidi mul vaja. Võimalusi rohkem?
|
No ma küsisingi reaalselt, et milleks sul seda vaja on...ega LG-ga hinnavahe olematu. Kui nii palju juba plaan, siis (varsti jälle sõimatakse) ostad oledi.
Isiklikult androidi järgi vajadust ei tunne, midagi puudu pole. Sp ka reaalne küsimus, milleks?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
07.01.2021 23:43:25
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Kurat seda teab miks android, paljud räägivad sellest nagu mingist jumalast, teen ka näo, et just androidi mul vaja. Võimalusi rohkem?
|
No ma küsisingi reaalselt, et milleks sul seda vaja on...ega LG-ga hinnavahe olematu. Kui nii palju juba plaan, siis (varsti jälle sõimatakse) ostad oledi.
Isiklikult androidi järgi vajadust ei tunne, midagi puudu pole. Sp ka reaalne küsimus, milleks? |
No ütleme, et ei ole androidi vaja. Kumb võtta, kas sinu pakutud see Philips või siis mingi LG? Vaatame rohkem pildi kvaliteeti ja vastupidavust.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.01.2021 00:29:11
|
|
|
| danny kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Kurat seda teab miks android, paljud räägivad sellest nagu mingist jumalast, teen ka näo, et just androidi mul vaja. Võimalusi rohkem?
|
No ma küsisingi reaalselt, et milleks sul seda vaja on...ega LG-ga hinnavahe olematu. Kui nii palju juba plaan, siis (varsti jälle sõimatakse) ostad oledi.
Isiklikult androidi järgi vajadust ei tunne, midagi puudu pole. Sp ka reaalne küsimus, milleks? |
No ütleme, et ei ole androidi vaja. Kumb võtta, kas sinu pakutud see Philips või siis mingi LG? Vaatame rohkem pildi kvaliteeti ja vastupidavust. |
Reaalselt ma ei tea...guugelda vähe...mina amblighti fänn ei ole, nii et minu silmis langeb võrdlusest välja....
Magic remote lg..l +9
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
08.01.2021 10:32:30
|
|
|
| Kuidas uued Philipsid menüüdes toimetavad? Siiani pole ühtegi Android TVd näinud, mis nobe oleks (sest kasutavad suht low end või iidseid chipsette OP jooksutamiseks). C9 on rakett menüü kiiruselt.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.01.2021 10:53:09
|
|
|
| Möödunud aasta OLED mudelid on võrreldes varasematega nobedamad
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
08.01.2021 11:56:01
|
|
|
| Lootsin jah, et mingi areng toimunud. Lugesin, et ka Sony on saanud natuke paremaks selle koha pealt.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.01.2021 12:05:42
|
|
|
| tsitaat: |
A90J Master Series 4K (OLED)
83-inch
|
Hmm, huvitav..... kust nad paneeli saavad?
LG lineupis pole sellises mõõdus telekat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.01.2021 12:35:35
|
|
|
MummikAl,
Aga see on hea, et nad teevad selle 4k, mitte 8k
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.01.2021 14:47:24
|
|
|
Nagu digi foorumist lugeda oli, siis pealik ütles, et LG äpp on valmis ja ootavad LG firma poolt selle heakskiitu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.01.2021 15:46:22
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Tuhat tänu!
See oli õpetus mille järgi ka kuskile jõudis.
EDIT:
Kas keegi oskab öelda kas see on normaalne, et Sony 4K teleka puhul KODI raporteerib resolutsiooniks FullHD?
Seadete alt oli grayed-out - ainult kuvati info. |
2018 mudeli Sony android telekal jookseb KODI peal Jupiter väga kenasti sujuvalt, subtiitrid ja kõik jutud.
Ainult müstikaks jääb, et miks KODI raporteerib 4K teleka olevat FullHD.
Samas see paistab miski üldine probleem olevat kui googeldada ja arvestades Jupiteri sisuga ei ole veel teema. Netflix mängib ilusti 4K.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
08.01.2021 15:52:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
2018 mudeli Sony android telekal jookseb KODI peal Jupiter väga kenasti sujuvalt, subtiitrid ja kõik jutud.
Ainult müstikaks jääb, et miks KODI raporteerib 4K teleka olevat FullHD.
Samas see paistab miski üldine probleem olevat kui googeldada ja arvestades Jupiteri sisuga ei ole veel teema. Netflix mängib ilusti 4K. |
Võin juurde lisada, et 2016a. androidiga Philipsil jooksevad ka jupiteri asjad sujuvalt. Aga kodiga 4K filme vaadata ei kannata. Ma enam ei mäleta mis probleem oli, äkki ka 4K ei saanud kasutada. Teine probleem oli heliga. Filmide vaatamiseks kasutan ikkagi välist seadet.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.01.2021 16:17:16
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| Kuidas uued Philipsid menüüdes toimetavad? Siiani pole ühtegi Android TVd näinud, mis nobe oleks (sest kasutavad suht low end või iidseid chipsette OP jooksutamiseks). C9 on rakett menüü kiiruselt. |
Kui suuremad nõudmised, siis võibolla parem eraldi Android box osta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.01.2021 16:21:03
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| McCoffin kirjutas: |
| Kuidas uued Philipsid menüüdes toimetavad? Siiani pole ühtegi Android TVd näinud, mis nobe oleks (sest kasutavad suht low end või iidseid chipsette OP jooksutamiseks). C9 on rakett menüü kiiruselt. |
Kui suuremad nõudmised, siis võibolla parem eraldi Android box osta. |
Nvidia Shield on väga mõistlik iga teleka juurde.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.01.2021 17:10:46
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| McCoffin kirjutas: |
| Kuidas uued Philipsid menüüdes toimetavad? Siiani pole ühtegi Android TVd näinud, mis nobe oleks (sest kasutavad suht low end või iidseid chipsette OP jooksutamiseks). C9 on rakett menüü kiiruselt. |
Kui suuremad nõudmised, siis võibolla parem eraldi Android box osta. |
Nvidia Shield on väga mõistlik iga teleka juurde. |
Kui mu teleka oma nuti nõdraks hakkab jääma siis tõenäoliselt hangin Chromecast with Google TV lisaks:
https://www.cnet.com/news/chromecast-with-google-tv-review-a-worthy-rival-to-roku-and-amazon-fire-tv-streaming-sticks/
Eelmise teleka puhul sai tavaline Chromecast hangitud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
08.01.2021 19:08:21
|
|
|
| danny kirjutas: |
| No ütleme, et ei ole androidi vaja. Kumb võtta, kas sinu pakutud see Philips või siis mingi LG? Vaatame rohkem pildi kvaliteeti ja vastupidavust. |
Kvaliteedi poolest kindlasti LG. Philips oma Androidiga on üsna bugine, lambist mingid anomaaliad nagu Androidiga ikka.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2021 21:51:46
|
|
|
kurat, sai 43" asemele 50" paika pandud... ikka jääb väikseks
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2021 22:05:20
|
|
|
las olla praegu. 43" läks juba kasutusse ka. 65" käib praegu ülejõu tulusi/kulusi/reservi arvesse võttes siin ikka räägitakse 50"-60" puhul summadest 1000€ ja üles, mu oma 330€ sama firma/seeria, mis mu 43" oli. kuna selle pildiga olen rahul, siis ei vajadust 3-5x kallima aparaadi järele
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
09.01.2021 06:50:00
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
las olla praegu. 43" läks juba kasutusse ka. 65" käib praegu ülejõu tulusi/kulusi/reservi arvesse võttes siin ikka räägitakse 50"-60" puhul summadest 1000€ ja üles, mu oma 330€ sama firma/seeria, mis mu 43" oli. kuna selle pildiga olen rahul, siis ei vajadust 3-5x kallima aparaadi järele  |
Minu puhul ongi see, et kui see 65" OLED kunagi alla peaks andma, siis rahakotile saab ikka väga valus olema. Tagasiminekut ju ei soovi ja järgmine võiks ju pisut suurem olla. Sul paistab olevat veel järgmiste sammudeni pisut maad õnneks
Aga kui netist, siis 14 päeva saab tagastada ja proovida midagi edevamat, olenemata sellest, et eelarvesse ei mahu.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.01.2021 13:33:03
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kui netist, siis 14 päeva saab tagastada ja proovida midagi edevamat, olenemata sellest, et eelarvesse ei mahu.
|
nii 14 päeva kaupa eri kohtadest telekaid koju tellida, et kokku 365 päeva aastas telekas laua peal on, ka keegi viljeleb?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
09.01.2021 18:52:37
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga kui netist, siis 14 päeva saab tagastada ja proovida midagi edevamat, olenemata sellest, et eelarvesse ei mahu.
|
nii 14 päeva kaupa eri kohtadest telekaid koju tellida, et kokku 365 päeva aastas telekas laua peal on, ka keegi viljeleb?  |
Et nagu pööritad raha lihtsalt erinevate ettevõtete vahel? päris palju vaba raha on kinni, selle asemel, et lihtsalt teler osta.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.01.2021 18:59:25
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Tuhat tänu!
See oli õpetus mille järgi ka kuskile jõudis.
|
Tõesti hea lisa, kas Telia TV jaoks miskit analoogset asja pole. Jõle tüütu nvidia shieldiga läbi brauseri hiirega mässata.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.01.2021 17:18:21
|
|
|
lg oledidel tekib rohkem segmenteerumist. pikalt oli minimaalne reaalne vahe, milline mudel võtta.
siis jäi b veidi kehvema paneeliga ja viimati ka nõrgema pilditöötlusprosega.
kui nüüd see evo paneel on g-mudel (ja eeldatavasti kõrgemale), siis nähtavasti saab ühest küljest lisaraha eest midagi aga teisest küljest see uus feature või tase saab hinnasildi
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.01.2021 17:23:49
|
|
|
Heledamat pilti saab vast vaid tippmudel, panasonicu abiga. Teistel lihtsalt väike facelift.
Ja see hinnavahe tuleb suht suur, mis minu silmis hinnavahet ei õigusta...eks paista kui reaalne saadavus tekib.
Päeval päiksega telekat ei vahi, nii et ei tohiks suur probleem olla anyway.
Hetkel nagu liiga pime küll pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.01.2021 17:28:27
|
|
|
Tea, kas pandi DTS tugi tagasi või ei
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.01.2021 17:33:16
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Tea, kas pandi DTS tugi tagasi või ei  |
Ei usu
Enam ei anta telefonidega laadijaid ka kaasa, sa tahad, et nad maksaks mingit litsentsitasu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.01.2021 17:35:18
|
|
|
Kuna TV vahetus ees ootamas, siis ei näe vajadust küll nüüd selle aasta OLED-i ootama jääda, sest see heledus pole minu jaoks teema nagunii ehk siis nüüd jääb üle, et 65" OLED65GX3LA (hetkel soodsaim hind HV järgi: 2100€) noolima hakata hea hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.01.2021 20:54:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Tea, kas pandi DTS tugi tagasi või ei  |
Ei usu
Enam ei anta telefonidega laadijaid ka kaasa, sa tahad, et nad maksaks mingit litsentsitasu  |
Ma pean kerget eeltööd tegema juba, enne kui paneeli taustavalgus täiesti maha sureb.
Ükspäev sai jälle "korda" kui telkut 4-5 korda sisse-välja lülitasin. Hetkel püsib ilusti, aga ega pikka pidu vist pole jah
Philips ja Hisense valikusse jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.01.2021 21:16:49
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Philips ja Hisense valikusse jäänud. |
U7QF on endiselt päris mõistlik valik, enda magamistoa teleka kandidaat hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.01.2021 02:18:22
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Philips ja Hisense valikusse jäänud. |
U7QF on endiselt päris mõistlik valik, enda magamistoa teleka kandidaat hetkel. |
DTS puudub.
Mul see vajalik, kuna kõlarid otse teleri küljes ja AVR ei soovi nii pea osta.
AE7400F parem valik mulle.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.01.2021 11:36:48
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Philips ja Hisense valikusse jäänud. |
U7QF on endiselt päris mõistlik valik, enda magamistoa teleka kandidaat hetkel. |
DTS puudub.
Mul see vajalik, kuna kõlarid otse teleri küljes ja AVR ei soovi nii pea osta.
AE7400F parem valik mulle. |
DTS-i ju mängib?
Viskasin peotäis klippe pulgale:
https://thedigitaltheater.com/dts-trailers/
Toimis küll. Samsungi ja LG puhul oli tõesti tumm ja error ees nagu pidigi olema.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.01.2021 14:52:30
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Philips ja Hisense valikusse jäänud. |
U7QF on endiselt päris mõistlik valik, enda magamistoa teleka kandidaat hetkel. |
DTS puudub.
Mul see vajalik, kuna kõlarid otse teleri küljes ja AVR ei soovi nii pea osta.
AE7400F parem valik mulle. |
DTS-i ju mängib?
Viskasin peotäis klippe pulgale:
https://thedigitaltheater.com/dts-trailers/
Toimis küll. Samsungi ja LG puhul oli tõesti tumm ja error ees nagu pidigi olema. |
HDMI-st sisse ja optilisest väljundist ka tuleb DTS passthrough?
U7QF? Specis ja manualis pole miskit.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
12.01.2021 18:18:11
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Philips ja Hisense valikusse jäänud. |
U7QF on endiselt päris mõistlik valik, enda magamistoa teleka kandidaat hetkel. |
DTS puudub.
Mul see vajalik, kuna kõlarid otse teleri küljes ja AVR ei soovi nii pea osta.
AE7400F parem valik mulle. |
DTS-i ju mängib?
Viskasin peotäis klippe pulgale:
https://thedigitaltheater.com/dts-trailers/
Toimis küll. Samsungi ja LG puhul oli tõesti tumm ja error ees nagu pidigi olema. |
HDMI-st sisse ja optilisest väljundist ka tuleb DTS passthrough?
U7QF? Specis ja manualis pole miskit. |
Proovin oma isendi peal kohe ja annan teada
EDIT:
Mängisin mõnda DTS trailerit siit https://thedigitaltheater.com/dts-trailers/. Endal jookseb heli ARCI kaudu extractorisse mis annab heli välja läbi optilise, RCA ja coaxiali, sealt optiline läheb JBL bar 3.1'te.
Kui valida telekast "Pass through" siis DTS'i puhul viskab bar ERRORi ette. Kuna see soundbar DTS'i ei dekodeeri, siis justkui peaks ERROR näitama, et DTS jookseb tõesti optilisest läbi .
Valides nende trailerite puhul heliks PCM või Dolby, siis bar mängib kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
14.01.2021 13:53:08
|
|
|
Olen endale väikestviisi dilemma püstitanud. Kui olin kuulikindel, et lähen 65" LG CX/GX OLED teedpidi, siis olen hakanud natuke uurima ka erinevaid LED variante ehk mu küsimus, mis on tekkinud "Kas ma vajan päriselt OLED-i?" 65" CX hind jääb sinna 1750 € juurde, samas kui LED-i saab soodsamalt ehk mul puudub arusaamine ja teadmine kui palju ma annan ära või võidan kui valin ühe või teise (jah, tean, et OLED-l must on must jne)
Olemasolev TV on 42" Panasonic plasma ja aasta oli siis 2006 kui see sai koju toodud. Siiani ülirahul ja ei kurda. Kuna aga jooksvalt on tehnoloogia arenenud ja teleritele lisandunud palju võimalusi jne, siis olen mõelnud uuendamisele.
Minu/pere harjumus TV ees:
* TV-ga ei mängi ehk ühtki konsooli ei oma ja lähiajal pole plaanis ka.
* Teenusepakkujaks Telia, vaatan filme sisuleidjast, HBO-st, vaatan NBA-d.
* Aegajalt lükkan arvuti/pulga järele ja vaatan mõnd uhkemat filmi paremas kvaliteedis
* Airplay 2 tugi vajalik, kuna kasutan iPhone, siis hea mugav paari klõpsuga pilti edastada.
* Päike telekale peale ei paista. Vaatamist on nii päeval kui õhtul, kuid peamiselt õhtuti. Plaanis teler seinale paigaldada, vaatamiskaugus 3-3.5m ja alla 65" ei plaani soetada.
Kui nüüd peaks LED-i poole vaatama, mis oma omadustelt on hea 65" ja annab ka rahakotile säästva toonuse (selge on see, et kui OLED-i ja LED-i vahe on paarsada €, siis ei ole väga mõelda midagi ja minna OLED-i teed....aga kui on märkimisväärne rahaline võit ilma olulise "must on must" kaudeta, siis mida luurata ?
Kes iganes peaks mu mõttele vastama, siis lähtu mu sisendist mitte tampimisest...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.01.2021 14:11:28
|
|
|
Kordan mõne lehe tagust arutelu ning kinnitan, et plasmalt LCD peale üleminek on negatiivses mõttes harjumatu ning OLED on loogiline samm edasi.
Euronicsis on teleritel Telia taga, mine vaata üle, kuidas vahe tundub.
Ilmselt on ka BX piisav.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.01.2021 14:32:50
|
|
|
Kui ise peaks ostma, siis OLED-i välistades vaataks Sony H90 või H95 poole. Hetkel oman 65" OLED-i, aga vaatan u. 3.8m pealt, seega eelistaks sama raha eest suuremat. (75" või 85")
Sony 65XH90 ~ 1190€
Sony 65XH95 ~ 1398€
LG OLED65BX ~ 1587€
LG OLED65CX ~ 1741€
Sony 75XH90 ~ 1776€
LG OLED65GX ~ 2090€
Sony 75XH95 ~ 2386€
OLED-i hetkel ei võitaks ja ootaks pool aastat, kuni tulevad uued mudelid. Väidetavalt on nüüd paneelid paremad, mis olid varasemalt iga aasta suht samad.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
14.01.2021 14:57:52
|
|
|
| Ostsin omale hiljuti Sony XH90 55" (minu tõttu see arutelu aktiivseks läkski) ning pean tunnistama, et oma raha eest on ta okei. Muud ei midagi. Kui tänasel päeval oleksin endiselt valiku ees, siis see ⅕ hinnavahet ei kallutaks mu valikut odavama kasuks. Bleed on vägev - Peaky Blinders subtiitritega (kuna dialekt kohati maru hüva, siis ei taha nagu millestki ilma ka jääda) oli kohati päris ebameeldiv vaadata. Vaatamise nurk on siinpuhul samuti raskendav asjaolu - otse vaadates on bleed minimaalne, nii kui rohkem nurga alt vaatad, siis enam ei kannata. Muidu olen rahul aga tänasel päeval paneks selle paarsada eurot juurde (seda siis 55" puhul) ning võtaks ikkagi OLED-i.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
14.01.2021 15:23:10
|
|
|
Tunnistan samuti, et ega ma erilist elamuse vahet nüüd oma eelmise Philipsi VA telekaga ei märka, olles CX OLED telekat septembrist saati omanud.
Jah, vaatenurgad on paremad, aga ma vaatan telerit otse eest.
Jah, mustad on paremad, aga Philipsi mustad olid täiesti rahuldavad pärast sättimist ning Ambilight samuti varjutas seda, et teleri must ei olnud see ideaalne OLEDi must kui pimedas vaatasid.
Kuna konsoolide 4K HDR 120Hz on jäänud ka vist ikka tulemata, siis pole ka CX-i super Hz mitte mingit kasu. Praeguse PS4 Pro taga võiks ka mingit tavalisemat telekat kasutada.
2020 mudelitest ma vist täna ostaks hoopis 2x väiksema raha eest Philips 65PUS8505 või ootaks 2021 mudelid ära. Võibolla peakski CX müüki viskama, samas ei viitsi seinalt lahti kruvida... Tülikas nende suurte ekraanide transport.
Edit: Tundub, et lõpuks siuke maitse asi ja vb ka see, kui väga mustade "mitte 100% must" häirib. Aga nagu paljude asjadega selgub tõde alles siis, kui oled oma silmaga ära näinud ja oma käega katsunud mõnda aega. Pidasin end kriitilisemaks vaatajaks, aga tundub, et pole siiski nii kriitiline.
Edit 2: Philipsil pole AirPlay tuge, seega miga jaoks ei kära. Siis võtaks ka Sony XH9 seeria.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|