|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Raider007
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 15:20:19
|
|
|
| lubavad mida 3070 msrp on 500
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
18.12.2020 15:20:35
|
|
|
mitte midagi neist ei ole saada
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
18.12.2020 15:21:18
|
|
|
| Hinnad on ebamõistlikud. Kes ostab kalli 3060 Ti, kui 20€ kallimalt saab juba odavama otsa 3070 kaardi.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
18.12.2020 15:31:20
|
|
|
Tahaks 3080-t järgmiseks võtta aga 1200-1300€ eest on absurd. Kui hakkab 700-800€ saama siis ostan.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
18.12.2020 16:44:21
|
|
|
eks TI'd tulemas vaja laojääkidest lahti saada
see sarkasm, et siin kividega surnuks ei loobitaks
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 16:55:32
|
|
|
LDLC perverdid nõuavad proof of indentity (isegi kred kaardiga makstes), ja raudselt panevad cancel kui näevad, et see pole FR, lootus sureb viimasena
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 17:03:57
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
LDLC perverdid nõuavad proof of indentity (isegi kred kaardiga makstes), ja raudselt panevad cancel kui näevad, et see pole FR, lootus sureb viimasena  |
Mida sa täpsemalt silmas pead? Neid ju ei huvita isik vaid et aadress oleks Prantsuse kui FE-d osta? Mitte FE-de ostmisel olen kasutanud krediitkaarti ja Payapli ja loomulikult midagi erilist ei uurita.
Eks näis, minu FE tellimus ootab edasist protsessimist.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
18.12.2020 17:18:50
|
|
|
| AT´s suurem laadung 30 seeria kaarte nüüd saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 17:21:41
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
LDLC perverdid nõuavad proof of indentity (isegi kred kaardiga makstes), ja raudselt panevad cancel kui näevad, et see pole FR, lootus sureb viimasena  |
Mida sa täpsemalt silmas pead? Neid ju ei huvita isik vaid et aadress oleks Prantsuse kui FE-d osta? Mitte FE-de ostmisel olen kasutanud krediitkaarti ja Payapli ja loomulikult midagi erilist ei uurita.
Eks näis, minu FE tellimus ootab edasist protsessimist. |
Madam, Sir,
We have received the supporting documents for your order.
We were able to validate them, and we are therefore happy to confirm its validation.
You can check the status of your orders on your online customer account, under "Your orders".
Thank you for choosing LDLC! LDLC.com
Ehk siis nüüd saab kätte ka
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 17:26:25
|
|
|
pots4t4j4, viitsid valgusta mis ostuga seoses sinu käest isiku tõestamist küsiti? Esmane ost? FE ost?
Minu käest ei küsita aga ma seal juba aastaid klient kah.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 17:28:03
|
|
|
Esmane ost jah lisaks FE, kohe peaks scani drop ka tulema ajage kargud alla
viimati muutis pots4t4j4 18.12.2020 17:47:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 17:31:44
|
|
|
| Oli jah aga üks tüüp sai ju väidetavalt, 3090 kätte eesti aadressile tellides, niiet võib proovida.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.12.2020 17:38:04
|
|
|
Siin juba selline segadus, et kes kus kohast ja kuidas on kaardi saanud ja kuidas on kindlasti feil. VPN, paypal, pank, eswd, minug muu transa teenus jne. Raske järge pidada, et kes lõpuks kätte saanud ja kellel ära canceldatud ja lõpuks saa veel aru mis moodust siis kasutati.
Scan'i lehelt vist ei julge küll tellida ilma kindla infota, et kuidas inimestel õnnestus, pärast muidu saab canceldusega veel valuutakursiga kah vähem tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 17:42:44
|
|
|
Scan rsk on NBBle sarnaselt hakanud krediitkaardi makset läbi swedi killima Ma Paypaliga ei julgenud maksta sest seal saab 1-2x 3% valuutavahetusega sisse sõltuvalt kas õnnestub v mitte.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 17:44:10
|
|
|
Scani 3080 drop kestis umbes 5 sekundit
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 17:48:10
|
|
|
pots4t4j4, ma tahtsin 3080 korvi panna aga mul ei õnnestunud sest teises aknas oli 3070 juba korvis ja siis tekkis see konflikt et üks kaart korraga. Aga noh nagu hiljem selgus siis krediitkaardiga enam ei saa maksta. Järgmisel korral tuleb mõelda kas Paypaliga riskida. Ostaeu aadress tarneks.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 18.12.2020 17:48:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
18.12.2020 17:48:18
|
|
|
| Kuidas selle Scan-iga oli, kui eshopi aadressile teha, et võtavad paypalilt makse maha ja siis ikkagi veel canceldavad?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heinzv
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2020
|
18.12.2020 17:49:19
|
|
|
| Pean AT kiitma, õnnestus enda 3080 ka kätte saada. Küll mitte TUF, nagu esialgselt tellitud, aga kärab ka MSI Gaming X Trio, mis asenduseks pakuti. Ja austati ka vana tellimuse hinda. Kuigi nüüd näha, et saabusid kaTUFid, aga praegu kaartide hind +50%.. see lööb küll pahviks. Kas tõesti mängitakse jõuluhullusele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 17:51:59
|
|
|
Fisher, hetke info kohaselt kombinatsioon mis võiks töötada on ostaeu aadress ja Paypal sama ostaeu aadressiga valikus. Kindlasti aja kokkuhoiu mõttes SCAN kontol pane oma aadressiks juba ostaeu ära ning Paypalis. VPNi vajadust ei olnud seekord.
Minu kokkuvõte:
1. SCAN.co,uk - töötada võiks osta.eu UK aadressile Paypaliga. Ei tööta ESWD, krediitkaardi makse läbi eesti panga. VPNi polnud vaja
2. LDLC - töötab ESWD aadress (tegelikult saan päeva jooksul kinnituse) ja Paypal või krediitkaart aga krediitkaart. VPNi pole vaja.
3. NBB - pole töötavat kombinatsiooni sest krediitkaardi makse läbi eesti panga ei tööta ning Paypali ei ole maksete valikus.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 18.12.2020 17:56:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 17:53:35
|
|
|
Scan enam FE kaarte üldse väljapoole UK ei saada, proovisin just "NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Founders Edition 8GB GDDR6 Graphics Card is only available to customers from the UK and Ireland - please check NVIDIA.com for availability in your region"
eswd aadressiga läks asi esialgu läbi, eks vaatab kas saab kauba ka või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 17:58:07
|
|
|
pots4t4j4, Scan pole kunagi FE kaarte saatnud mujale kui UK v ROI. Aadress mille söödad peab olema vastavas regioonis.
ESWD väga tõenäoliselt ei tööta, mul juba 2x cancelit sealt saadud ESWD peal.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 18:09:27
|
|
|
Nojah ootab vaatab
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ignacio
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2013
|
18.12.2020 20:46:06
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Fisher, hetke info kohaselt kombinatsioon mis võiks töötada on ostaeu aadress ja Paypal sama ostaeu aadressiga valikus. Kindlasti aja kokkuhoiu mõttes SCAN kontol pane oma aadressiks juba ostaeu ära ning Paypalis. VPNi vajadust ei olnud seekord.
Minu kokkuvõte:
1. SCAN.co,uk - töötada võiks osta.eu UK aadressile Paypaliga. Ei tööta ESWD, krediitkaardi makse läbi eesti panga. VPNi polnud vaja
|
Millest see järeldus, et Eesti krediitkaardimakse ei tööta? Või see käis ainult Swedi kohta?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 20:49:41
|
|
|
ignacio, minul ei töötanud swediga ja keegi siin varasemalt mainis ei töötanud ka SEBiga kui üritas varem.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 20:55:45
|
|
|
scan töötas swediga ilusti täna, eswd aadressile pandi 3060ti just teele ka.
Ma lollakas proovisin kõigepealt 3080fe eesti aadressile sealt saata, teiseks katseks oli otsas ja proovisin eswd aadressit 3060ti kaardiga,see töötas.
Sama teema ldlc, eswd sobis neile 3080 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 20:55:53
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| scan töötas swediga ilusti täna, eswd aadressile pandi 3060ti just teele ka. |
Väga huvitav. Sa pole SCANist varem kaarti saanud? Kas mitte sinul ei tühistatud varem SCAN tellimus ESWD?
Minul on üsna ühesed kogemused, aga sul tundub kuidagi seinast seina kuidas joppab.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ignacio
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2013
|
18.12.2020 20:59:58
|
|
|
Killhoven, kas Sul makse ei läinud läbi Swediga või tuli hiljem tühistamine?
Ja mille järgi scan.co.uk restocki aega kõige paremini ennustada? Huvitab just FE mudel. Ikkagi PartAlert või neil mingi regulaarne aeg? Koguaeg ka ei taha valvel olla
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 21:02:35
|
|
|
Jah tühistati aga see oli seepärast, et läksin ise torkima aadressi parandamist, kui keegi seal midagi ei kontrolli siis vist probleemi pole.
LDLC saadetud dokumendi pilt neile sobis ja status oli confirmed ja awaiting pickup.
E: scani maili vaatasin telefonist, status oli lihtsalt confirmed, order placed, mitte despatched, niiet veel päris kindel pole siiski.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.12.2020 21:16:28
|
|
|
pots4t4j4, ma jah olen siin ka maininud et SCANi tühistamine tuleb peale "Payment Authorised" ja ei jõuta "Order Picked" faasi.
Ka mul LDLC-st läks juba Chronoposti.
ignacio, eelpool juba mainitud, et just makse sooritamise ajal swedist killitakse. Nad ei võta lihtsalt krediitkaardi andmeid sisse ja siis ei billi vaid viskab panga kinnitamise lehele.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2020 21:19:55
|
|
|
Paras nali on ikka see droprate neil kaartidel:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
18.12.2020 21:24:21
|
|
|
Tea kas nutta või naerda. Ühe päeva nädalas võtan vabaks, et tegeleda millegi muuga ja siis tulevad FE kaartide dropid. See peaks mul nüüd neljas kord nii olema.
Varsti hakkab nii juhtuma...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
18.12.2020 22:08:32
|
|
|
elu elamata jätta FE kaartide droppidepärast
See on sarkasm ärge ära tapke
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
18.12.2020 22:13:39
|
|
|
| Sai nüüd omajagu testitud oma 3090 ventust vesijahutusega, tulemus 0% lisa perfile...kuradi kurat küll, +245mhz ja +5% V on viimane kus on mingi tõus port royal 13620 ja see on lagi, temp on 50 ja see ei muuda mitte midagi, asi on power limiti taga kinni, muud ei oska välja mõelda, volti lisasin +20% ja iga lisamisega läheb asi veel sitemaks...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
18.12.2020 22:56:52
|
|
|
Igal kaine inimese kaalutlusel ütlen sulle, et oota. kõik
mul ka 5700x arvutis ja tahaks osta, aga mitte isegi +20% MSRP . see viimase kahe generatsiooni hinnatõus ei ole ksukilt otsast normaalne. gamer arvutil hinnale +50% otsa sest tahaks gpu-d
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
19.12.2020 00:11:47
|
|
|
senise info järgi on kõik dual-slot 3070-d kehvakesed. zotac ja msi on oma jahutid aladimensioneerinud. asus dual on veidi parem, aga tehniliselt pole päris dual-slot. gigabyte pidi väga lärmakate fanidega olema.
m8markus: kui asi on power limitis kinni, siis ära volti küll tõsta. pigem power limit põhja ja voltage kõver nihuta "vasakule", ehk siis samaväärse voltage juures lihtsalt kõrgem kell. samas paistab, et enamik GPU-sid kukuvad enamasti samasse auku: nõrgemad ca 2050, tugevamad vast nõks üle 2100. mingit imetulemust ei tasu loota, boost on juba suhtkoht põhjas.
ega viimaste nvidia kaartidega vesi kella juurde ei anna. vee mõte on eelkõige vaiksem süsteem. Jah, on mõni kaart, kus jahutus on korralik ja lärmakaks ei lähe, aga sellegi poolest ei saa veel ükski õhkjahutusega kaart korraliku custom loopi vastu.
siin päris põhjalik 3070-de video, mida võtta ja mida jätta (see ei arvesta hindu). msi ventus (mõlemad) on põhjakiht.
https://www.youtube.com/watch?v=N3lfXsa08CY
põmst, kui jahutus on ok, siis sinu peamine ülesanne on kuidagi saada kõrgemaks power limit. kui niisama ei saa, siis võimalus minna ka bios flashi teed, aga tasuks enne üle kontrollida, kas vooluahel jms on ka piisavalt pädev, et kõrgema klassi kaardi bios panna.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.12.2020 00:23:59
|
|
|
500w biosed olemas, mõni kõrgema piiriga bios peale. vee all ei tohiks jahutamine ka suureks probleemiks osutuda
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
19.12.2020 00:41:09
|
|
|
| ma ei tea, kas tasub kohe 500w-sega peale lennata. sõltub kaardist. kui on 2x 8Pin mudel, siis kogu vurtsu kätte ei saa. sama lugu HDMI/DP väljunditega. see number võiks ühtida.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
19.12.2020 09:07:05
|
|
|
| Siit selgubki tõde, et kaheslotistest kaartidest on ainuõige valik Founders Edition.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
19.12.2020 11:05:38
|
|
|
| majooro kirjutas: |
| Siit selgubki tõde, et kaheslotistest kaartidest on ainuõige valik Founders Edition. |
Nii on, et kaheslotistest parim valik on FE.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
19.12.2020 12:46:10
|
|
|
m8markus: kui asi on power limitis kinni, siis ära volti küll tõsta. pigem power limit põhja ja voltage kõver nihuta "vasakule", ehk siis samaväärse voltage juures lihtsalt kõrgem kell. samas paistab, et enamik GPU-sid kukuvad enamasti samasse auku: nõrgemad ca 2050, tugevamad vast nõks üle 2100. mingit imetulemust ei tasu loota, boost on juba suhtkoht põhjas.
Mis moodi ma seda kõverat nagu nihutan vasakule? liigutada saab seda üles ja alla, ehk siis mis mõte on seda iga punktikese kaupa näppida?
Ma tean, et +245 pole üldse paha, samas on skoori muutus pea olematu, lausa nali ju def 13000 ja +245 13500 royal, mingi asuse trix laseb suure kaarega selle skoori peale, hinnavahe kaartidel väga väike...oleks olnud võimalus valida poleks seda ventust muidugi ostnud ka, aga et ta nii hädine on, poleks uskunud...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
19.12.2020 13:03:59
|
|
|
Mässasin ka hommikul enda kaardi kellamisega ja peab mainima et täiesti pettunud. Power limitit saab küll tõsta 121% peale, aga max 3dmarkis stabiilne core clock oli +25
Default kelladega run graphics score oli 18 767 ja peale ohtraid crashimisi sain 19 449 peale. Keskmine temp oli 67C
Vaatasin guru3d 3080 xtreme reviewd ja seal jooksutasid seda kaarti core clock +100 peal, aga nad olid selleks juba core voltaget tõstnud +50
Samas sõbra 3090 graphics score oli 19 860, seega
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
19.12.2020 13:10:25
|
|
|
| mis testist jutt on?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
19.12.2020 13:13:21
|
|
|
| Vabandust, time spy
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.12.2020 13:56:39
|
|
|
| Õnnestus Amazon.es'ist €479ga 3060Ti skoorida.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|