Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 15:15:45 vasta tsitaadiga

Arvutitargas uus sats RTX3070 hinnad juba lubavad: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-30-Series
Sai siis lõpuks ka endale Gigabyte GeForce RTX 3070 Eagle OC 8G ligi võetud 689 raha eest, ei usu et lähikuudel sellest oluliselt odavavamalt saaks:)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 15:20:19 vasta tsitaadiga

lubavad mida 3070 msrp on 500
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 15:20:35 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Asuse De lehel pidevalt liikumas 3060Ti-3090: https://webshop.asus.com/de/komponenten/grafikkarten/rtx-30-serie/?p=1&n=48
head hinnad.


mitte midagi neist ei ole saada
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 15:21:18 vasta tsitaadiga

Hinnad on ebamõistlikud. Kes ostab kalli 3060 Ti, kui 20€ kallimalt saab juba odavama otsa 3070 kaardi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 15:31:20 vasta tsitaadiga

Tahaks 3080-t järgmiseks võtta aga 1200-1300€ eest on absurd. Kui hakkab 700-800€ saama siis ostan.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 16:36:19 vasta tsitaadiga

Lendame peale, FE kaardid:
3070 https://www.ldlc.com/fiche/PB00036064.html
3060Ti https://www.ldlc.com/fiche/PB00036063.html
3080 https://www.ldlc.com/es-es/ficha/PB00033884.html

E: kahjuks Prantsuse 3080 link kohe alguses oli tühi ja Hispaaniasse tellida mul ei olnud sobivat kohta.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 16:44:21 vasta tsitaadiga

eks TI'd tulemas vaja laojääkidest lahti saada icon_lol.gif





see sarkasm, et siin kividega surnuks ei loobitaks
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 16:55:32 vasta tsitaadiga

LDLC perverdid nõuavad proof of indentity (isegi kred kaardiga makstes), ja raudselt panevad cancel kui näevad, et see pole FR, lootus sureb viimasena thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 17:03:57 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
LDLC perverdid nõuavad proof of indentity (isegi kred kaardiga makstes), ja raudselt panevad cancel kui näevad, et see pole FR, lootus sureb viimasena thumbs_up.gif


Mida sa täpsemalt silmas pead? Neid ju ei huvita isik vaid et aadress oleks Prantsuse kui FE-d osta? Mitte FE-de ostmisel olen kasutanud krediitkaarti ja Payapli ja loomulikult midagi erilist ei uurita.
Eks näis, minu FE tellimus ootab edasist protsessimist.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:18:50 vasta tsitaadiga

AT´s suurem laadung 30 seeria kaarte nüüd saadaval.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:21:41 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
LDLC perverdid nõuavad proof of indentity (isegi kred kaardiga makstes), ja raudselt panevad cancel kui näevad, et see pole FR, lootus sureb viimasena thumbs_up.gif


Mida sa täpsemalt silmas pead? Neid ju ei huvita isik vaid et aadress oleks Prantsuse kui FE-d osta? Mitte FE-de ostmisel olen kasutanud krediitkaarti ja Payapli ja loomulikult midagi erilist ei uurita.
Eks näis, minu FE tellimus ootab edasist protsessimist.



Madam, Sir,

We have received the supporting documents for your order.
We were able to validate them, and we are therefore happy to confirm its validation.

You can check the status of your orders on your online customer account, under "Your orders".

Thank you for choosing LDLC! LDLC.com

Ehk siis nüüd saab kätte ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:22:26 vasta tsitaadiga

Need hinnad on absurdsed!
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 17:26:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, viitsid valgusta mis ostuga seoses sinu käest isiku tõestamist küsiti? Esmane ost? FE ost?
Minu käest ei küsita aga ma seal juba aastaid klient kah.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:28:03 vasta tsitaadiga

Esmane ost jah lisaks FE, kohe peaks scani drop ka tulema ajage kargud alla icon_biggrin.gif

viimati muutis pots4t4j4 18.12.2020 17:47:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:30:51 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Esmane ost jah, kohe peaks scani drop ka tulema ajage kargud alla icon_biggrin.gif

Kas sealt polnud ka probleeme tellimisega? icon_rolleyes.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:31:44 vasta tsitaadiga

Oli jah aga üks tüüp sai ju väidetavalt, 3090 kätte eesti aadressile tellides, niiet võib proovida.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 17:36:26 vasta tsitaadiga

Scan drop , gogo
3070 scan.co.uk/shops/nvidia/founders-3070-b7jn3lnw
3060Ti https://www.scan.co.uk/shops/nvidia/founders-3060ti-f2xv6tbl

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:38:04 vasta tsitaadiga

Siin juba selline segadus, et kes kus kohast ja kuidas on kaardi saanud ja kuidas on kindlasti feil. VPN, paypal, pank, eswd, minug muu transa teenus jne. Raske järge pidada, et kes lõpuks kätte saanud ja kellel ära canceldatud ja lõpuks saa veel aru mis moodust siis kasutati.
Scan'i lehelt vist ei julge küll tellida ilma kindla infota, et kuidas inimestel õnnestus, pärast muidu saab canceldusega veel valuutakursiga kah vähem tagasi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 17:42:44 vasta tsitaadiga

Scan rsk on NBBle sarnaselt hakanud krediitkaardi makset läbi swedi killima icon_evil.gif Ma Paypaliga ei julgenud maksta sest seal saab 1-2x 3% valuutavahetusega sisse sõltuvalt kas õnnestub v mitte.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:44:10 vasta tsitaadiga

Scani 3080 drop kestis umbes 5 sekundit icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 17:48:10 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ma tahtsin 3080 korvi panna aga mul ei õnnestunud sest teises aknas oli 3070 juba korvis ja siis tekkis see konflikt et üks kaart korraga. Aga noh nagu hiljem selgus siis krediitkaardiga enam ei saa maksta. Järgmisel korral tuleb mõelda kas Paypaliga riskida. Ostaeu aadress tarneks.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 18.12.2020 17:48:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:48:18 vasta tsitaadiga

Kuidas selle Scan-iga oli, kui eshopi aadressile teha, et võtavad paypalilt makse maha ja siis ikkagi veel canceldavad?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heinzv
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2020




sõnum 18.12.2020 17:49:19 vasta tsitaadiga

Pean AT kiitma, õnnestus enda 3080 ka kätte saada. Küll mitte TUF, nagu esialgselt tellitud, aga kärab ka MSI Gaming X Trio, mis asenduseks pakuti. Ja austati ka vana tellimuse hinda. Kuigi nüüd näha, et saabusid kaTUFid, aga praegu kaartide hind +50%.. see lööb küll pahviks. Kas tõesti mängitakse jõuluhullusele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 17:51:59 vasta tsitaadiga

Fisher, hetke info kohaselt kombinatsioon mis võiks töötada on ostaeu aadress ja Paypal sama ostaeu aadressiga valikus. Kindlasti aja kokkuhoiu mõttes SCAN kontol pane oma aadressiks juba ostaeu ära ning Paypalis. VPNi vajadust ei olnud seekord.

Minu kokkuvõte:
1. SCAN.co,uk - töötada võiks osta.eu UK aadressile Paypaliga. Ei tööta ESWD, krediitkaardi makse läbi eesti panga. VPNi polnud vaja
2. LDLC - töötab ESWD aadress (tegelikult saan päeva jooksul kinnituse) ja Paypal või krediitkaart aga krediitkaart. VPNi pole vaja.
3. NBB - pole töötavat kombinatsiooni sest krediitkaardi makse läbi eesti panga ei tööta ning Paypali ei ole maksete valikus. icon_sad.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 18.12.2020 17:56:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 17:53:35 vasta tsitaadiga

Scan enam FE kaarte üldse väljapoole UK ei saada, proovisin just "NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Founders Edition 8GB GDDR6 Graphics Card is only available to customers from the UK and Ireland - please check NVIDIA.com for availability in your region"

eswd aadressiga läks asi esialgu läbi, eks vaatab kas saab kauba ka või mitte.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 17:58:07 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Scan pole kunagi FE kaarte saatnud mujale kui UK v ROI. Aadress mille söödad peab olema vastavas regioonis.
ESWD väga tõenäoliselt ei tööta, mul juba 2x cancelit sealt saadud ESWD peal.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 18:09:27 vasta tsitaadiga

Nojah ootab vaatab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ignacio
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 20:46:06 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Fisher, hetke info kohaselt kombinatsioon mis võiks töötada on ostaeu aadress ja Paypal sama ostaeu aadressiga valikus. Kindlasti aja kokkuhoiu mõttes SCAN kontol pane oma aadressiks juba ostaeu ära ning Paypalis. VPNi vajadust ei olnud seekord.

Minu kokkuvõte:
1. SCAN.co,uk - töötada võiks osta.eu UK aadressile Paypaliga. Ei tööta ESWD, krediitkaardi makse läbi eesti panga. VPNi polnud vaja


Millest see järeldus, et Eesti krediitkaardimakse ei tööta? Või see käis ainult Swedi kohta?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 20:49:41 vasta tsitaadiga

ignacio, minul ei töötanud swediga ja keegi siin varasemalt mainis ei töötanud ka SEBiga kui üritas varem.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 20:55:45 vasta tsitaadiga

scan töötas swediga ilusti täna, eswd aadressile pandi 3060ti just teele ka.
Ma lollakas proovisin kõigepealt 3080fe eesti aadressile sealt saata, teiseks katseks oli otsas ja proovisin eswd aadressit 3060ti kaardiga,see töötas.

Sama teema ldlc, eswd sobis neile 3080 puhul.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 20:55:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
scan töötas swediga ilusti täna, eswd aadressile pandi 3060ti just teele ka.


Väga huvitav. Sa pole SCANist varem kaarti saanud? Kas mitte sinul ei tühistatud varem SCAN tellimus ESWD?
Minul on üsna ühesed kogemused, aga sul tundub kuidagi seinast seina kuidas joppab.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ignacio
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 20:59:58 vasta tsitaadiga

Killhoven, kas Sul makse ei läinud läbi Swediga või tuli hiljem tühistamine?
Ja mille järgi scan.co.uk restocki aega kõige paremini ennustada? Huvitab just FE mudel. Ikkagi PartAlert või neil mingi regulaarne aeg? Koguaeg ka ei taha valvel olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 21:02:35 vasta tsitaadiga

Jah tühistati aga see oli seepärast, et läksin ise torkima aadressi parandamist, kui keegi seal midagi ei kontrolli siis vist probleemi pole.
LDLC saadetud dokumendi pilt neile sobis ja status oli confirmed ja awaiting pickup.

E: scani maili vaatasin telefonist, status oli lihtsalt confirmed, order placed, mitte despatched, niiet veel päris kindel pole siiski.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2020 21:16:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ma jah olen siin ka maininud et SCANi tühistamine tuleb peale "Payment Authorised" ja ei jõuta "Order Picked" faasi.

Ka mul LDLC-st läks juba Chronoposti.

ignacio, eelpool juba mainitud, et just makse sooritamise ajal swedist killitakse. Nad ei võta lihtsalt krediitkaardi andmeid sisse ja siis ei billi vaid viskab panga kinnitamise lehele.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 21:19:55 vasta tsitaadiga

Paras nali on ikka see droprate neil kaartidel:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 21:24:21 vasta tsitaadiga

Tea kas nutta või naerda. Ühe päeva nädalas võtan vabaks, et tegeleda millegi muuga ja siis tulevad FE kaartide dropid. See peaks mul nüüd neljas kord nii olema.
Varsti hakkab nii juhtuma...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 22:08:32 vasta tsitaadiga

elu elamata jätta FE kaartide droppidepärast thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif





See on sarkasm ärge ära tapke
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 22:13:39 vasta tsitaadiga

Sai nüüd omajagu testitud oma 3090 ventust vesijahutusega, tulemus 0% lisa perfile...kuradi kurat küll, +245mhz ja +5% V on viimane kus on mingi tõus port royal 13620 ja see on lagi, temp on 50 ja see ei muuda mitte midagi, asi on power limiti taga kinni, muud ei oska välja mõelda, volti lisasin +20% ja iga lisamisega läheb asi veel sitemaks...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 22:53:25 vasta tsitaadiga

Kristocfc, hea nali thumbs_up.gif
Nüüd soovita mulle, millise käraka ja miks neist kolmest peaksin valima, arvestades, et mulle läheb kasti ainult täpselt 2-slotise jahutusega kaart? Ja mis oleks sinu arvates mõistlik hind selle eest?
https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-3070-twin-edge-oc
https://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=564
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3070EAGLE-OC-8GD#Windforce
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 22:56:52 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
Kristocfc, hea nali thumbs_up.gif
Nüüd soovita mulle, millise käraka ja miks neist kolmest peaksin valima, arvestades, et mulle läheb kasti ainult täpselt 2-slotise jahutusega kaart? Ja mis oleks sinu arvates mõistlik hind selle eest?
https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-3070-twin-edge-oc
https://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=564
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3070EAGLE-OC-8GD#Windforce


Igal kaine inimese kaalutlusel ütlen sulle, et oota. kõik


mul ka 5700x arvutis ja tahaks osta, aga mitte isegi +20% MSRP . see viimase kahe generatsiooni hinnatõus ei ole ksukilt otsast normaalne. gamer arvutil hinnale +50% otsa sest tahaks gpu-d
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.12.2020 00:11:47 vasta tsitaadiga

senise info järgi on kõik dual-slot 3070-d kehvakesed. zotac ja msi on oma jahutid aladimensioneerinud. asus dual on veidi parem, aga tehniliselt pole päris dual-slot. gigabyte pidi väga lärmakate fanidega olema.

m8markus: kui asi on power limitis kinni, siis ära volti küll tõsta. pigem power limit põhja ja voltage kõver nihuta "vasakule", ehk siis samaväärse voltage juures lihtsalt kõrgem kell. samas paistab, et enamik GPU-sid kukuvad enamasti samasse auku: nõrgemad ca 2050, tugevamad vast nõks üle 2100. mingit imetulemust ei tasu loota, boost on juba suhtkoht põhjas.

ega viimaste nvidia kaartidega vesi kella juurde ei anna. vee mõte on eelkõige vaiksem süsteem. Jah, on mõni kaart, kus jahutus on korralik ja lärmakaks ei lähe, aga sellegi poolest ei saa veel ükski õhkjahutusega kaart korraliku custom loopi vastu.

siin päris põhjalik 3070-de video, mida võtta ja mida jätta (see ei arvesta hindu). msi ventus (mõlemad) on põhjakiht.
https://www.youtube.com/watch?v=N3lfXsa08CY

põmst, kui jahutus on ok, siis sinu peamine ülesanne on kuidagi saada kõrgemaks power limit. kui niisama ei saa, siis võimalus minna ka bios flashi teed, aga tasuks enne üle kontrollida, kas vooluahel jms on ka piisavalt pädev, et kõrgema klassi kaardi bios panna.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 00:23:59 vasta tsitaadiga

500w biosed olemas, mõni kõrgema piiriga bios peale. vee all ei tohiks jahutamine ka suureks probleemiks osutuda icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.12.2020 00:41:09 vasta tsitaadiga

ma ei tea, kas tasub kohe 500w-sega peale lennata. sõltub kaardist. kui on 2x 8Pin mudel, siis kogu vurtsu kätte ei saa. sama lugu HDMI/DP väljunditega. see number võiks ühtida.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 09:07:05 vasta tsitaadiga

Siit selgubki tõde, et kaheslotistest kaartidest on ainuõige valik Founders Edition.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2020 11:05:38 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
Siit selgubki tõde, et kaheslotistest kaartidest on ainuõige valik Founders Edition.


Nii on, et kaheslotistest parim valik on FE.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 12:46:10 vasta tsitaadiga

m8markus: kui asi on power limitis kinni, siis ära volti küll tõsta. pigem power limit põhja ja voltage kõver nihuta "vasakule", ehk siis samaväärse voltage juures lihtsalt kõrgem kell. samas paistab, et enamik GPU-sid kukuvad enamasti samasse auku: nõrgemad ca 2050, tugevamad vast nõks üle 2100. mingit imetulemust ei tasu loota, boost on juba suhtkoht põhjas.

Mis moodi ma seda kõverat nagu nihutan vasakule? liigutada saab seda üles ja alla, ehk siis mis mõte on seda iga punktikese kaupa näppida?

Ma tean, et +245 pole üldse paha, samas on skoori muutus pea olematu, lausa nali ju def 13000 ja +245 13500 royal, mingi asuse trix laseb suure kaarega selle skoori peale, hinnavahe kaartidel väga väike...oleks olnud võimalus valida poleks seda ventust muidugi ostnud ka, aga et ta nii hädine on, poleks uskunud...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2020 13:03:59 vasta tsitaadiga

Mässasin ka hommikul enda kaardi kellamisega ja peab mainima et täiesti pettunud. Power limitit saab küll tõsta 121% peale, aga max 3dmarkis stabiilne core clock oli +25
Default kelladega run graphics score oli 18 767 ja peale ohtraid crashimisi sain 19 449 peale. Keskmine temp oli 67C

Vaatasin guru3d 3080 xtreme reviewd ja seal jooksutasid seda kaarti core clock +100 peal, aga nad olid selleks juba core voltaget tõstnud +50

Samas sõbra 3090 graphics score oli 19 860, seega icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 13:10:25 vasta tsitaadiga

mis testist jutt on?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2020 13:13:21 vasta tsitaadiga

Vabandust, time spy
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 13:56:39 vasta tsitaadiga

Õnnestus Amazon.es'ist €479ga 3060Ti skoorida.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.