Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 19:17:54 vasta tsitaadiga

Valige siis lao seisu järgi filter..... Cmon, osavaim hind ja ilma tarneajata on mõttetu üldse vaadata
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 19:50:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Valige siis lao seisu järgi filter..... Cmon, osavaim hind ja ilma tarneajata on mõttetu üldse vaadata

Et siis nagu laoseisuvaatlus, mitte HinnaVaatlus icon_rolleyes.gif
Paljude asjade puhul laos olev ese on mõnevõrra kallim kui sama poe 1-3tp tellimisajaga jupp
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 20:56:52 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, mida te higistate pidevalt nende olekute pärast... ma üldjuhul ikka olen saanud selle hinnaga osta, millega väljas on...
hull asi ka kui enne tellimist igaksjuhuks üle küsima peab icon_lol.gif

(praegune GPU-de saadavus muidugi naljateema tervikuna)

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cooloox
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2017




sõnum 15.12.2020 22:33:21 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
cooloox kirjutas:
Kedagi veel häirib, et Digizone lörtsib HinnaVaatluse hinnaotsingu tulemusi? Kunagi seal midagi laos pole, aga hinnad muudkui muutuvad iga päev ja on alati kõige odavamad. Tahavad sellega pildil püsida või midagi? Ühtlasi, kui tegeliku tootelehe lahti teed, siis seal on alatihti mingi muu hind kui see, mis otsingutulemustes näitab. Räägin siis hetkel just Ampere'i kaartidest.

Olen samuti seda märganud ning ajab närvi küll. Digizone minu jaoks mustas nimekirjas igal juhul nende suhtumise tõttu (kirjavahetus paar aastat tagasi seoses toote saadavuse küsimusega, millele sain väga sarkastilise vastuse).


Ega see ometi selliselt ei kõlanud? icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 15.12.2020 22:37:56 vasta tsitaadiga

heinzv kirjutas:

Iseenesest kel rahast vähem kahju, saab kohe ühe TUF mudeli kätte näituseks siit:

https://www.digisalong.ee/asus-tuf-rtx3080-010g-gaming-nvidia-10-gb-geforce-rtx-3080-gddr6x-pci-express-4-0-hdmi-ports-quantity-2

Aga kui algselt tundus, et 800+€ TUFi 3080 eest on kirves, siis tagant järgi paistavad need hinnad väga soodsad.


Ja läinud ta ongi +50% kõrgema hinnaga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 22:39:40 vasta tsitaadiga

cooloox kirjutas:

Ega see ometi selliselt ei kõlanud? icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Eip, selle esimese meili sain augustis ning oktoobris küsides, kas toodet üldse on lattu oodata, sain sellise vastuse:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.12.2020 22:41:36 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_lol.gif
ja me räägime bottidest
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 23:40:37 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Valige siis lao seisu järgi filter..... Cmon, osavaim hind ja ilma tarneajata on mõttetu üldse vaadata

Et siis nagu laoseisuvaatlus, mitte HinnaVaatlus icon_rolleyes.gif
Paljude asjade puhul laos olev ese on mõnevõrra kallim kui sama poe 1-3tp tellimisajaga jupp

Cmon, sellel pole ju 1-3p, neil tellimisel...mis iganes see tähendab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 23:54:15 vasta tsitaadiga

dazza kirjutas:
Ja läinud ta ongi +50% kõrgema hinnaga.


Ilmselt läks välisest laost ära ja hinda ei teagi.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 10:50:01 vasta tsitaadiga

Täielik utopia icon_smile.gif Lükkasin eile indexi 144Mhz peale ja sain Elite Danerousis +8-15FPS-i juurde, siiani on see hoopis kooma tõmmanud nüüd siis sedasi, polnud isegi proovinud siiani kuna mõju oleks pidanud vastu pidine olema ja isegi jaamade juures üritab nüüd kaart tõsta sagedust mitte langetada nagu enne tegi...üldse ei saa aru, tegu siis 3090 kaardiga. Veeplokk tuli ka kohale ja käsi ei tõuse kuidagi, et seda 1700.- kaarti lammutama hakata, käin juba 2 päeva ümber ploki krt. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 12:57:57 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
Killhoven kirjutas:

Nii käib:


Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:

1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order update - Despatched ja DPD tracking numbri... thumbs_up.gif


Said siis kaardi kätte lõpuks ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 16:41:25 vasta tsitaadiga

m8markus, võta ennast kokku ja tee ära. Otsus sai ju juba veeploki tellimisel vastu võetud. Silmad kardavad, käed teevad.
EDIT: Pärast tee meile ka väike ülevaade kogu protsessist ja üldisest gain'ist.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 20:53:52 vasta tsitaadiga

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/special-event/

tsitaat:
GEFORCE RTX: GAME ON
A SPECIAL BROADCAST EVENT,
PRESENTED BY JEFF FISHER, SR. VP, GEFORCE
Join us as we unveil the latest innovations in gaming and graphics.


12 Jaanuar kell 19:00 Eesti aja järgi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 16.12.2020 21:28:12 vasta tsitaadiga

Tervitus. Vaatasin põgusalt seda teemat. Keegi siin RTX 3070 omanik, kes plaanid vesijahutust teha? Kui jah, siis sooviks õhkjahutuse ära osta. max 300mm pikk.
Ostsin MSI Ventus 2x ja sellel s*tt jahutus plus ventilaatoritel laagrid lärmavad. Kaklen siin arvutitark'aga, et kaart välja vahetada. Igatahes, asi ummikus, sest pole asenduseks kaarti anda. Ja pole nõus mitte tellima ka. Väga inetu lugu, aga ei viitsi selle jamaga tegeleda.
Või on kellelgi lahendust pakkuda? Garantiist suht pohh juba, sest arvutitark eriti koostööd ei taha teha.
EDIT: Kas 3080 pcb sama, mis 3070? Et võiks jahutus sobida?

_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 21:59:49 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/special-event/

tsitaat:
GEFORCE RTX: GAME ON
A SPECIAL BROADCAST EVENT,
PRESENTED BY JEFF FISHER, SR. VP, GEFORCE
Join us as we unveil the latest innovations in gaming and graphics.


12 Jaanuar kell 19:00 Eesti aja järgi

Ampere 7nm reveal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 22:06:34 vasta tsitaadiga

SimmiTr kirjutas:
Tervitus. Vaatasin põgusalt seda teemat. Keegi siin RTX 3070 omanik, kes plaanid vesijahutust teha? Kui jah, siis sooviks õhkjahutuse ära osta. max 300mm pikk.
Ostsin MSI Ventus 2x ja sellel s*tt jahutus plus ventilaatoritel laagrid lärmavad. Kaklen siin arvutitark'aga, et kaart välja vahetada. Igatahes, asi ummikus, sest pole asenduseks kaarti anda. Ja pole nõus mitte tellima ka. Väga inetu lugu, aga ei viitsi selle jamaga tegeleda.
Või on kellelgi lahendust pakkuda? Garantiist suht pohh juba, sest arvutitark eriti koostööd ei taha teha.
EDIT: Kas 3080 pcb sama, mis 3070? Et võiks jahutus sobida?


Jahutus jäetakse alles, hiljem ei osta keegi seda poolikut kaarti.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 22:20:02 vasta tsitaadiga

ei sobi su 3080 jahutus teistele 3080 ja veelvähem 3070 jahutus 3080 peale, osta mingi rajintek morpheus või tee kaardile undervolti.
Kõige lihtsam on olenevalt kaardi pikkusest see originaaljahutuse plastik koos ventidega ära võtta ja sinna üks või kaks 120mm venti asemele panna saad hulka vaiksema asja.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 16.12.2020 22:33:06 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ei sobi su 3080 jahutus teistele 3080 ja veelvähem 3070 jahutus 3080 peale, osta mingi rajintek morpheus või tee kaardile undervolti.
Kõige lihtsam on olenevalt kaardi pikkusest see originaaljahutuse plastik koos ventidega ära võtta ja sinna üks või kaks 120mm venti asemele panna saad hulka vaiksema asja.


See hea mõte. Mul 2 be quiet! ventilaatorit üle, pure wings 2 ja Silent Wings 3. Ainuke jama on morpheusel, et siis peab mäludele eraldi pisikesed radikad ostma. Kas olemas liquid metal, mis sobil alumiinium radikatele? Igal pool kirjas, et ei sobi.
EDIT: oota kas morpheusel tuleb väiksed radikad kaasa?
EDIT2: Aga see? https://www.1a.ee/p/arctic-accelero-xtreme-iv/pq1?mtd=viewed&pos=product-bottom&src=bitrec&index=1&prev=407716

_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 22:41:55 vasta tsitaadiga

proovi kõigepealt sellele orig jahutusele need 1 või 2 120mm venti panna kui tulemus ei rahulda eks siis ostad uue jahutuse, seesama lahendus töötas hästi nii gtx 1080ti/2080 ja 2080ti peal.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 16.12.2020 22:47:59 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
proovi kõigepealt sellele orig jahutusele need 1 või 2 120mm venti panna kui tulemus ei rahulda eks siis ostad uue jahutuse, seesama lahendus töötas hästi nii gtx 1080ti/2080 ja 2080ti peal.

See ka võimalus ja. Aga pigem tunne, et radikas liiga väike ikka. Mulle see Arctic Accelero Xtreme IV meeldib. Hind ka vastuvõetav. Aga kusagil pole kinnitust, et see RTX 3000 seeriale sobib. RTX 2000 ja RTX Titan on nimekirjas, aga see ei anna alust arvata, et sobib 3000 seeriale.

_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2020 22:55:10 vasta tsitaadiga

SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 23:08:06 vasta tsitaadiga

SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 16.12.2020 23:11:21 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist.


Ja on. Aga nad annaks ainult raha tagasi. Aga neil pole pakkuda asenduseks midagi. Ja eks selle RTX 3000 seeria kaartidega niigi kitsas ja hinnad laes. Oma kaardi sain üsna soodsalt. Aga nüüd ei pakuta mitte ligilähedalegi samas hinnaklassis kaarti.
Tagastada saan, aga siis olen ilma kaardist.

Arx07 kirjutas:
SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale.


See oli Arctic Accelero Xtreme III kohta mu meelest.

_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 23:21:03 vasta tsitaadiga

Kindel, et ventilaatori laagrid seda häält teevad? Minu Zotaci kaardil hakkas lihtsalt korpus vibreerima ja häält tegema. Aitas kerge toestuse panek õigesse kohta ja kohe vaikne.
_________________
Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 00:09:49 vasta tsitaadiga

SimmiTr kirjutas:
rmc kirjutas:
SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist.


Ja on. Aga nad annaks ainult raha tagasi. Aga neil pole pakkuda asenduseks midagi. Ja eks selle RTX 3000 seeria kaartidega niigi kitsas ja hinnad laes. Oma kaardi sain üsna soodsalt. Aga nüüd ei pakuta mitte ligilähedalegi samas hinnaklassis kaarti.
Tagastada saan, aga siis olen ilma kaardist.

Arx07 kirjutas:
SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale.


See oli Arctic Accelero Xtreme III kohta mu meelest.

Miks sa seda garantiisse ei saada kui see uus on?

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 17.12.2020 02:15:16 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
SimmiTr kirjutas:
rmc kirjutas:
SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist.


Ja on. Aga nad annaks ainult raha tagasi. Aga neil pole pakkuda asenduseks midagi. Ja eks selle RTX 3000 seeria kaartidega niigi kitsas ja hinnad laes. Oma kaardi sain üsna soodsalt. Aga nüüd ei pakuta mitte ligilähedalegi samas hinnaklassis kaarti.
Tagastada saan, aga siis olen ilma kaardist.

Arx07 kirjutas:
SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale.


See oli Arctic Accelero Xtreme III kohta mu meelest.

Miks sa seda garantiisse ei saada kui see uus on?


Ma rääkisin sellest juba. Aga täpsemalt, jah, nad olid nõus kaardi tagasi võtma - nii tagastusena (14 päeva) kui garantii korras. Kui garantiisse saata, siis ekspertiis on 3 nädalat. Ja siis otsustatakse, kas asendatakse või remont. Ma suht kuu aega ilma kaardita siis. Nii, kui tagastaksin kaardi, antakse raha tagasi, siis kust ma uue kaardi saan? Igalpool kas otsas, metsikult kallid või tellitavad "teadmata ajaks". Igatpidi on p*erse. Ja ma ei kavatse kuuaega ilma kaardita olla.
------
See selleks. Sain temperatuurid veidi alla. Selle käigus muidugi kaotasin garantii ilmselt, kuigi mul on tunne, et see oli juba tagastatud kaart ja korra lahti käinud. Aga nüüd tiksub rõõmsalt 65°C Küberpunki mängides. Ventilaatorid sain ka vaiksemaks, aga veidi ikka teevad "vale" häält. Aga oluliselt vähem.

_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2020 09:50:27 vasta tsitaadiga

SimmiTr, garantii kehtib kuni pole füüsilisi kahjustusi tootele teinud.
Oma 5700XT cooleri vahetusega sai asja uuritud - eemaldasin garantiikleepsud, aga need ei tähenda midagi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 11:36:38 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
m8markus, võta ennast kokku ja tee ära. Otsus sai ju juba veeploki tellimisel vastu võetud. Silmad kardavad, käed teevad.
EDIT: Pärast tee meile ka väike ülevaade kogu protsessist ja üldisest gain'ist.


Panin peale, väga toores toode ja väga palju asju on läbi mõtlemata, üks nurk jääb üldse ilma kinnituseta ja see kohe mitte ei lähe nii raske jahutusega, tuli ise aretada kruvi ja mutri kinnitus sinna ja tundub, et muud ei muutnud vahetus midagi kui ainult tempi sai alla poole ja vaiksema arvuti, perf sama kuigi ei viitsinud enam testida õhtul eriti, +240 jooksis juba kinni enne +230 tegi teste

Arx07 kirjutas:
SimmiTr, garantii kehtib kuni pole füüsilisi kahjustusi tootele teinud.
Oma 5700XT cooleri vahetusega sai asja uuritud - eemaldasin garantiikleepsud, aga need ei tähenda midagi.


MSI supporti vastus kleepsu kohta:

Thank you for asking, I try to answer you.

Voiding warranty sticker does not affect to the warranty but dismounting the cooling system is potentially risky for warranty.

Service analyzes all products where we detect that cooling system was dismounted. Very often improperly mounted cooling set cause further problems with temperature and can cause more serious problems.



if only the card is in good physical condition and we receive the product together with original cooling set then everything should be ok.

I wrote should be because everything finally depends of service analyze.

When warranty sticker is void, service has to check card more carefully.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 11:52:30 vasta tsitaadiga

ifeeldeadp kirjutas:
Raider007 kirjutas:
Psych0 kirjutas:
mauro kirjutas:
Huvitav on, et Arvutitark on Nvidia "retailer" Eestis, aga hinnale pannakse ikka korralik premium otsa.
Mis seal nii huvitavat on? Igaüks müüb selle hinnaga, mis tahab.

Ja müüvad väga krõbedalt: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/8GB-Gigabyte-RTX3070-Gaming-OC-552713
Laos lausa 9 kaarti selle hinnaga, arvestades et paari päeva eest oli neil 650 EUR-iga pakkuda MSI VEntus 3070, siis nii palju rohkem see Gigabyte küll väärt pole:)

Tahad praegu, maksa rohkem - tahad maksta vähem, oota n arv päevi veel
Lihtne icon_biggrin.gif

Samas, mida parem on ligipääs uue generatsiooni kaartidele, seda rohkem sinu vana generatsiooni kaardi hind kukub, äkki on kusagil sihuke mõnus tasakaalupunkt?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 13:30:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
exile kirjutas:
Killhoven kirjutas:

Nii käib:


Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:

1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order update - Despatched ja DPD tracking numbri... thumbs_up.gif


Said siis kaardi kätte lõpuks ?


Jah, tuli ilusti kohale thumbs_up.gif DPD'ga natuke venis, sest pakil polnud telefoni numbrit märgitud. Ma siiani arvan, et see oli mingi glitch, et see mulle Eestisse ära saadeti... icon_smile.gif aga alati tasub proovida! beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 13:56:10 vasta tsitaadiga

Nice, järgmise dropi ajal proovin siis ka lihtsalt eesti aadressi ja billing addressiga samamoodi, sa ju vpni ega midagi samuti ei kasutanud, maksid millega ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 14:20:20 vasta tsitaadiga

Hetkel AT's RTX3080 25€ soodsam, kui RTX3070. Ok üks on küll MSI Ventus ja teine Gigabyte Aorus, aga nali ikkagi.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 14:24:19 vasta tsitaadiga

erik911 kirjutas:
Hetkel AT's RTX3080 25€ soodsam, kui RTX3070. Ok üks on küll MSI Ventus ja teine Gigabyte Aorus, aga nali ikkagi.


sama kaart hetk tagasi oli kohapeal ja hind 1200, nüüd on tellimisel ja suts alla 900. "ilus".
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cooloox
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2017




sõnum 17.12.2020 14:25:35 vasta tsitaadiga

See 3080 ei ole tegelikult saadaval, peale klikkida siis näitab et tellida ei saa ja 'nemad ei tea kas üldse seda toodet veel tekib'.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 15:56:26 vasta tsitaadiga

Kellelgi ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 3060 Ti OC Edition 8GB GDDR6 vastu oleks huvi? Lao hinnaga, €648. Kes ees see mees.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 16:17:24 vasta tsitaadiga

sai see hinna mõru pill alla neelatud ja Ordist 3070 nõks alla 800 hinnaga tellitud icon_smile.gif 7700k kõrvale pole kangemat nagunii mõtet osta vist
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 17:05:30 vasta tsitaadiga

See NBB FE drop mis just oli, keegi krabas kah?

Ma kardan, et mul ei õnnestu saada jälle. Olin Saksa VPN peal ja seal Paypaliga ei saa maksta ning kui krediitkaardiga maksta üritan, siis ei tee lõpuni seda makse protsessi läbi Swedi. Midagi killib ära nende süsteemis, et kui ei ole saksa pank vms. Biling ja delivery sama Saksa ESWD. Tuleb küll teade et täname tellimise eest aga tegelikult nad raha isegi ei võta ega kavatse ostuüritust töötlema hakata.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 17:31:53 vasta tsitaadiga

Ordis vedeles üks GB 3080 Eagle mitu päeva koha peal. Keegi ei tahtnud. Tõin ta siis lõpuks oma koju elama ära. icon_biggrin.gif 1032€ taheti saada.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 17:41:13 vasta tsitaadiga

Kui neil need kodulehel 1200€ eest üleval siis jah keegi ei tea ju tahta.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.12.2020 17:51:18 vasta tsitaadiga

see on dual fan kaartide häda. taheti teha slim versioonid, aga nende jahutid on aladimensioneertud. kaart ise all on ok, eriti kui veidi power limitit näppida. minu zotacil sama häda ja kuuldavasti ka asus dual kaartidel.

minul läks juba veeploki tellimus sisse, aga tõenäoliselt enne jaanuari keskpaika veel kätte ei saa. minu zotaci bykski veeplokk on juba tellitav ja läks tegemisele, aga nõks tuleb veel oodata. samas on zotaci kaart über lühike. GPU plokk on midagi 18,5cm (paljas kaart ise ca 17,5) pikk ainult, jube mõnus kompaktsesse kasti panna.
btw. enamik kaarte on täitsa custom PCB-ga ja mingit ühtset veeploki rõõmu ei ole. peab konkreetsele tootele tellima.

mul läks muidugi täislaks custom loop: 280+240, gpu ja cpu plokk, pump/res, kamaluga liitmike ja värke. Mitu tundi mõõtsin ja disainisin loopi, enne kui tellimuse nuppu vajutasin. Suurem osa kraami läbi Bykski custom orderi Hiinast, tuli tunduvalt soodsam, kui siit hakata võtma, eriti liitmikud ja vidinad (ja neid läheb palju, võrdluseks, tavaline 10/13 soft tubi fitting on siin miski 5€, seal saab alla 2€ tk)). Aga eks see ole selline esmane invest. hiljem vahetamisel läheks libedamalt.

loop käsijoonisskeem:


viimati muutis High-Q 17.12.2020 19:09:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 18:09:09 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
See NBB FE drop mis just oli, keegi krabas kah?

Ma kardan, et mul ei õnnestu saada jälle. Olin Saksa VPN peal ja seal Paypaliga ei saa maksta ning kui krediitkaardiga maksta üritan, siis ei tee lõpuni seda makse protsessi läbi Swedi. Midagi killib ära nende süsteemis, et kui ei ole saksa pank vms. Biling ja delivery sama Saksa ESWD. Tuleb küll teade et täname tellimise eest aga tegelikult nad raha isegi ei võta ega kavatse ostuüritust töötlema hakata.


Minul NBB puhul SEB kaart toimis, aga canceldati order hiljem, sest proxy mailbox teenustele nad ei saada. Ise-enesest väga viisakas klienditeenindus NBBs.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 20:15:17 vasta tsitaadiga

nbb pani täna jälle cancelit, olgugi vpn peal sai proovitud ja seekord mailbox.de, eelmine kord oli eswd thumbs_down.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 21:32:08 vasta tsitaadiga

Natsid jäävad natsideks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 23:15:09 vasta tsitaadiga

On kellelgi mingeid spetsiifilisi teste mida näha tahaks 3060 Ti peal?
Sain ASUS-e TUF seeria kaardi.. mõte on 4K peal Cyberpunk, Valhalla jms läbi lasta.. aga vb tasub 1440p ka ligi võtta kuna pigem just 1440 kaart.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 02:05:54 vasta tsitaadiga

1440p 144/165Hz vastavalt, huvitaks, jah

Sh. mängud, mida väga ei testita, a'la PUBG

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 08:09:08 vasta tsitaadiga

Mulle pakuks Red Dead Online 1080P max sätted huvi. 1440P jääb kindlasti lahjaks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 08:41:27 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/report-nvidia-rtx-30-super-series-to-be-manufactured-by-samsung-as-well/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 11:14:34 vasta tsitaadiga

Panen siia ka lingi. Ryzen 3000 ja APU 4000 seeriaga ning MSI emaplaati kasutades toimib SAM ka Nvidia kaartidega...
https://wccftech.com/msi-amd-smart-access-memory-amd-ryzen-3000-ryzen-4000g-cpus-with-nvidia-geforce-rtx-30-gpus/

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cooloox
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2017




sõnum 18.12.2020 14:43:13 vasta tsitaadiga

Arvutitargas uus sats kaarte. MSI 3060 Ti Gaming X Trio oli üks hetk 569€, järgmine hetk 649€. Nice.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 14:52:29 vasta tsitaadiga

Asuse De lehel pidevalt liikumas 3060Ti-3090: https://webshop.asus.com/de/komponenten/grafikkarten/rtx-30-serie/?p=1&n=48
head hinnad.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.