|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.12.2020 19:17:54
|
|
|
Valige siis lao seisu järgi filter..... Cmon, osavaim hind ja ilma tarneajata on mõttetu üldse vaadata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.12.2020 19:50:41
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Valige siis lao seisu järgi filter..... Cmon, osavaim hind ja ilma tarneajata on mõttetu üldse vaadata |
Et siis nagu laoseisuvaatlus, mitte HinnaVaatlus
Paljude asjade puhul laos olev ese on mõnevõrra kallim kui sama poe 1-3tp tellimisajaga jupp
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.12.2020 20:56:52
|
|
|
ma ei saa aru, mida te higistate pidevalt nende olekute pärast... ma üldjuhul ikka olen saanud selle hinnaga osta, millega väljas on...
hull asi ka kui enne tellimist igaksjuhuks üle küsima peab
(praegune GPU-de saadavus muidugi naljateema tervikuna)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cooloox
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2017
|
15.12.2020 22:33:21
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
| cooloox kirjutas: |
| Kedagi veel häirib, et Digizone lörtsib HinnaVaatluse hinnaotsingu tulemusi? Kunagi seal midagi laos pole, aga hinnad muudkui muutuvad iga päev ja on alati kõige odavamad. Tahavad sellega pildil püsida või midagi? Ühtlasi, kui tegeliku tootelehe lahti teed, siis seal on alatihti mingi muu hind kui see, mis otsingutulemustes näitab. Räägin siis hetkel just Ampere'i kaartidest. |
Olen samuti seda märganud ning ajab närvi küll. Digizone minu jaoks mustas nimekirjas igal juhul nende suhtumise tõttu (kirjavahetus paar aastat tagasi seoses toote saadavuse küsimusega, millele sain väga sarkastilise vastuse). |
Ega see ometi selliselt ei kõlanud?
Spoiler 
Tere,
Esmalt täname Teid päringu esitamise eest.
Tõepoolest nii nagu mistahes digitehnika või selle spetsiifilisemagi lisatarviku osas, nii ei valmistaks üldjuhul ka nimetatud huvipakkuva Corsair mälu DDR4 VALUESELECT 16GB/2400MHz 1x288 DIMM 1.20V CL16-16-16-39 tarne meile probleemi.
Paraku hetkel ei ole seda toodet meil endal ega üheski me partnerladudest laos niinagu see on selliselt näha ka osundatud lingilt https://www.digizone.ee/et/106/Arvutikaubad/351/M%C3%A4lud/445774/Corsair-m%C3%A4lu-DDR4-VALUESELECT-16GB-2400MHz-1x288-DIMM-1-20V-CL16-16-16-39#iid=445774 . Distributsiooni kesklao laosüsteemis on saabuvusmärge hetkel „Juurde tellitud, tarneaeg täpsustumisel". Varasema kogemuse pealt saame eeldada, et eelduslikult saabub uut kaupa kesklattu juurde taas ca 3 nädala jooksul.
Juhul kui soovite olla kursis konkreetse kauba meie ja partnerladudes toimuvate liikuvustega, siis selleks soovitame vormistada „Teavitused“ -> „Saada mulle teavitus kui toode saabub lattu“ jälgimisankeet. Vormistatud teavituspalve ei kohusta otsesel millekski, ent on informatiivse iseloomuga ning toimib automaatika toel.
PS. Kuivõrd allolev päring on eilse riikliku püha seisuga ning tänase tööpäeva vahele jääb tervelt 24h, siis selle ajaga võib olla tõesti konkreetne artikkel juba vastavast kesklaost tühjaks tellitud olla.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
15.12.2020 22:37:56
|
|
|
Ja läinud ta ongi +50% kõrgema hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.12.2020 22:39:40
|
|
|
| cooloox kirjutas: |
Ega see ometi selliselt ei kõlanud?
Spoiler 
Tere,
Esmalt täname Teid päringu esitamise eest.
Tõepoolest nii nagu mistahes digitehnika või selle spetsiifilisemagi lisatarviku osas, nii ei valmistaks üldjuhul ka nimetatud huvipakkuva Corsair mälu DDR4 VALUESELECT 16GB/2400MHz 1x288 DIMM 1.20V CL16-16-16-39 tarne meile probleemi.
Paraku hetkel ei ole seda toodet meil endal ega üheski me partnerladudest laos niinagu see on selliselt näha ka osundatud lingilt https://www.digizone.ee/et/106/Arvutikaubad/351/M%C3%A4lud/445774/Corsair-m%C3%A4lu-DDR4-VALUESELECT-16GB-2400MHz-1x288-DIMM-1-20V-CL16-16-16-39#iid=445774 . Distributsiooni kesklao laosüsteemis on saabuvusmärge hetkel „Juurde tellitud, tarneaeg täpsustumisel". Varasema kogemuse pealt saame eeldada, et eelduslikult saabub uut kaupa kesklattu juurde taas ca 3 nädala jooksul.
Juhul kui soovite olla kursis konkreetse kauba meie ja partnerladudes toimuvate liikuvustega, siis selleks soovitame vormistada „Teavitused“ -> „Saada mulle teavitus kui toode saabub lattu“ jälgimisankeet. Vormistatud teavituspalve ei kohusta otsesel millekski, ent on informatiivse iseloomuga ning toimib automaatika toel.
PS. Kuivõrd allolev päring on eilse riikliku püha seisuga ning tänase tööpäeva vahele jääb tervelt 24h, siis selle ajaga võib olla tõesti konkreetne artikkel juba vastavast kesklaost tühjaks tellitud olla.
|
Eip, selle esimese meili sain augustis ning oktoobris küsides, kas toodet üldse on lattu oodata, sain sellise vastuse:
Spoiler 
Kuivõrd meie rohketel automaatikatel rajanev e-kaubamaja haldus toimib automaatikate osas laitmatult ja et email xxx@gmail.com on meile teadaolevalt enesele laoteavituse selle tooteartikli osas 26.08.2015 12:37 enesele üles seadnud ning teisalt, et sellele teavitust pole selle aja jooksul automaatikaga väljastatud, siis seega ei ole ka meil alust eeldada, et kaupa oleks vahepealselt kesklattu juurde saabunud.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.12.2020 22:41:36
|
|
|
ja me räägime bottidest
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.12.2020 23:40:37
|
|
|
| Ernits kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Valige siis lao seisu järgi filter..... Cmon, osavaim hind ja ilma tarneajata on mõttetu üldse vaadata |
Et siis nagu laoseisuvaatlus, mitte HinnaVaatlus
Paljude asjade puhul laos olev ese on mõnevõrra kallim kui sama poe 1-3tp tellimisajaga jupp |
Cmon, sellel pole ju 1-3p, neil tellimisel...mis iganes see tähendab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.12.2020 23:54:15
|
|
|
| dazza kirjutas: |
| Ja läinud ta ongi +50% kõrgema hinnaga. |
Ilmselt läks välisest laost ära ja hinda ei teagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
16.12.2020 10:50:01
|
|
|
Täielik utopia Lükkasin eile indexi 144Mhz peale ja sain Elite Danerousis +8-15FPS-i juurde, siiani on see hoopis kooma tõmmanud nüüd siis sedasi, polnud isegi proovinud siiani kuna mõju oleks pidanud vastu pidine olema ja isegi jaamade juures üritab nüüd kaart tõsta sagedust mitte langetada nagu enne tegi...üldse ei saa aru, tegu siis 3090 kaardiga. Veeplokk tuli ka kohale ja käsi ei tõuse kuidagi, et seda 1700.- kaarti lammutama hakata, käin juba 2 päeva ümber ploki krt.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.12.2020 12:57:57
|
|
|
| exile kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
Nii käib: |
Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:
1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order update - Despatched ja DPD tracking numbri...  |
Said siis kaardi kätte lõpuks ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
16.12.2020 16:41:25
|
|
|
m8markus, võta ennast kokku ja tee ära. Otsus sai ju juba veeploki tellimisel vastu võetud. Silmad kardavad, käed teevad.
EDIT: Pärast tee meile ka väike ülevaade kogu protsessist ja üldisest gain'ist.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.12.2020 20:53:52
|
|
|
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/special-event/
| tsitaat: |
GEFORCE RTX: GAME ON
A SPECIAL BROADCAST EVENT,
PRESENTED BY JEFF FISHER, SR. VP, GEFORCE
Join us as we unveil the latest innovations in gaming and graphics. |
12 Jaanuar kell 19:00 Eesti aja järgi
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SimmiTr
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2018
|
16.12.2020 21:28:12
|
|
|
Tervitus. Vaatasin põgusalt seda teemat. Keegi siin RTX 3070 omanik, kes plaanid vesijahutust teha? Kui jah, siis sooviks õhkjahutuse ära osta. max 300mm pikk.
Ostsin MSI Ventus 2x ja sellel s*tt jahutus plus ventilaatoritel laagrid lärmavad. Kaklen siin arvutitark'aga, et kaart välja vahetada. Igatahes, asi ummikus, sest pole asenduseks kaarti anda. Ja pole nõus mitte tellima ka. Väga inetu lugu, aga ei viitsi selle jamaga tegeleda.
Või on kellelgi lahendust pakkuda? Garantiist suht pohh juba, sest arvutitark eriti koostööd ei taha teha.
EDIT: Kas 3080 pcb sama, mis 3070? Et võiks jahutus sobida?
_________________ You are never too old for video games |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
16.12.2020 21:59:49
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/special-event/
| tsitaat: |
GEFORCE RTX: GAME ON
A SPECIAL BROADCAST EVENT,
PRESENTED BY JEFF FISHER, SR. VP, GEFORCE
Join us as we unveil the latest innovations in gaming and graphics. |
12 Jaanuar kell 19:00 Eesti aja järgi |
Ampere 7nm reveal
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
16.12.2020 22:06:34
|
|
|
| SimmiTr kirjutas: |
Tervitus. Vaatasin põgusalt seda teemat. Keegi siin RTX 3070 omanik, kes plaanid vesijahutust teha? Kui jah, siis sooviks õhkjahutuse ära osta. max 300mm pikk.
Ostsin MSI Ventus 2x ja sellel s*tt jahutus plus ventilaatoritel laagrid lärmavad. Kaklen siin arvutitark'aga, et kaart välja vahetada. Igatahes, asi ummikus, sest pole asenduseks kaarti anda. Ja pole nõus mitte tellima ka. Väga inetu lugu, aga ei viitsi selle jamaga tegeleda.
Või on kellelgi lahendust pakkuda? Garantiist suht pohh juba, sest arvutitark eriti koostööd ei taha teha.
EDIT: Kas 3080 pcb sama, mis 3070? Et võiks jahutus sobida? |
Jahutus jäetakse alles, hiljem ei osta keegi seda poolikut kaarti.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.12.2020 22:20:02
|
|
|
ei sobi su 3080 jahutus teistele 3080 ja veelvähem 3070 jahutus 3080 peale, osta mingi rajintek morpheus või tee kaardile undervolti.
Kõige lihtsam on olenevalt kaardi pikkusest see originaaljahutuse plastik koos ventidega ära võtta ja sinna üks või kaks 120mm venti asemele panna saad hulka vaiksema asja.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SimmiTr
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2018
|
16.12.2020 22:33:06
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
ei sobi su 3080 jahutus teistele 3080 ja veelvähem 3070 jahutus 3080 peale, osta mingi rajintek morpheus või tee kaardile undervolti.
Kõige lihtsam on olenevalt kaardi pikkusest see originaaljahutuse plastik koos ventidega ära võtta ja sinna üks või kaks 120mm venti asemele panna saad hulka vaiksema asja. |
See hea mõte. Mul 2 be quiet! ventilaatorit üle, pure wings 2 ja Silent Wings 3. Ainuke jama on morpheusel, et siis peab mäludele eraldi pisikesed radikad ostma. Kas olemas liquid metal, mis sobil alumiinium radikatele? Igal pool kirjas, et ei sobi.
EDIT: oota kas morpheusel tuleb väiksed radikad kaasa?
EDIT2: Aga see? https://www.1a.ee/p/arctic-accelero-xtreme-iv/pq1?mtd=viewed&pos=product-bottom&src=bitrec&index=1&prev=407716
_________________ You are never too old for video games |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.12.2020 22:41:55
|
|
|
| proovi kõigepealt sellele orig jahutusele need 1 või 2 120mm venti panna kui tulemus ei rahulda eks siis ostad uue jahutuse, seesama lahendus töötas hästi nii gtx 1080ti/2080 ja 2080ti peal.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SimmiTr
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2018
|
16.12.2020 22:47:59
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| proovi kõigepealt sellele orig jahutusele need 1 või 2 120mm venti panna kui tulemus ei rahulda eks siis ostad uue jahutuse, seesama lahendus töötas hästi nii gtx 1080ti/2080 ja 2080ti peal. |
See ka võimalus ja. Aga pigem tunne, et radikas liiga väike ikka. Mulle see Arctic Accelero Xtreme IV meeldib. Hind ka vastuvõetav. Aga kusagil pole kinnitust, et see RTX 3000 seeriale sobib. RTX 2000 ja RTX Titan on nimekirjas, aga see ei anna alust arvata, et sobib 3000 seeriale.
_________________ You are never too old for video games |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
16.12.2020 22:55:10
|
|
|
| SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.12.2020 23:08:06
|
|
|
SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SimmiTr
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2018
|
16.12.2020 23:11:21
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist. |
Ja on. Aga nad annaks ainult raha tagasi. Aga neil pole pakkuda asenduseks midagi. Ja eks selle RTX 3000 seeria kaartidega niigi kitsas ja hinnad laes. Oma kaardi sain üsna soodsalt. Aga nüüd ei pakuta mitte ligilähedalegi samas hinnaklassis kaarti.
Tagastada saan, aga siis olen ilma kaardist.
| Arx07 kirjutas: |
| SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale. |
See oli Arctic Accelero Xtreme III kohta mu meelest.
_________________ You are never too old for video games |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR 3.0
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2007
|
16.12.2020 23:21:03
|
|
|
Kindel, et ventilaatori laagrid seda häält teevad? Minu Zotaci kaardil hakkas lihtsalt korpus vibreerima ja häält tegema. Aitas kerge toestuse panek õigesse kohta ja kohe vaikne.
_________________ Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
17.12.2020 00:09:49
|
|
|
| SimmiTr kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist. |
Ja on. Aga nad annaks ainult raha tagasi. Aga neil pole pakkuda asenduseks midagi. Ja eks selle RTX 3000 seeria kaartidega niigi kitsas ja hinnad laes. Oma kaardi sain üsna soodsalt. Aga nüüd ei pakuta mitte ligilähedalegi samas hinnaklassis kaarti.
Tagastada saan, aga siis olen ilma kaardist.
| Arx07 kirjutas: |
| SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale. |
See oli Arctic Accelero Xtreme III kohta mu meelest. |
Miks sa seda garantiisse ei saada kui see uus on?
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SimmiTr
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2018
|
17.12.2020 02:15:16
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
| SimmiTr kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| SimmiTr, kas ostsid kohapealt või tellisid veebist? 14-päevane tagastamisõigus kui veebist. |
Ja on. Aga nad annaks ainult raha tagasi. Aga neil pole pakkuda asenduseks midagi. Ja eks selle RTX 3000 seeria kaartidega niigi kitsas ja hinnad laes. Oma kaardi sain üsna soodsalt. Aga nüüd ei pakuta mitte ligilähedalegi samas hinnaklassis kaarti.
Tagastada saan, aga siis olen ilma kaardist.
| Arx07 kirjutas: |
| SimmiTr, redditis mingi kasutaja küsis Arcticult ja öeldi, et ei sobi rtx 3000 seeriale. |
See oli Arctic Accelero Xtreme III kohta mu meelest. |
Miks sa seda garantiisse ei saada kui see uus on? |
Ma rääkisin sellest juba. Aga täpsemalt, jah, nad olid nõus kaardi tagasi võtma - nii tagastusena (14 päeva) kui garantii korras. Kui garantiisse saata, siis ekspertiis on 3 nädalat. Ja siis otsustatakse, kas asendatakse või remont. Ma suht kuu aega ilma kaardita siis. Nii, kui tagastaksin kaardi, antakse raha tagasi, siis kust ma uue kaardi saan? Igalpool kas otsas, metsikult kallid või tellitavad "teadmata ajaks". Igatpidi on p*erse. Ja ma ei kavatse kuuaega ilma kaardita olla.
------
See selleks. Sain temperatuurid veidi alla. Selle käigus muidugi kaotasin garantii ilmselt, kuigi mul on tunne, et see oli juba tagastatud kaart ja korra lahti käinud. Aga nüüd tiksub rõõmsalt 65°C Küberpunki mängides. Ventilaatorid sain ka vaiksemaks, aga veidi ikka teevad "vale" häält. Aga oluliselt vähem.
_________________ You are never too old for video games |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
17.12.2020 09:50:27
|
|
|
SimmiTr, garantii kehtib kuni pole füüsilisi kahjustusi tootele teinud.
Oma 5700XT cooleri vahetusega sai asja uuritud - eemaldasin garantiikleepsud, aga need ei tähenda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
17.12.2020 11:36:38
|
|
|
| majooro kirjutas: |
m8markus, võta ennast kokku ja tee ära. Otsus sai ju juba veeploki tellimisel vastu võetud. Silmad kardavad, käed teevad.
EDIT: Pärast tee meile ka väike ülevaade kogu protsessist ja üldisest gain'ist. |
Panin peale, väga toores toode ja väga palju asju on läbi mõtlemata, üks nurk jääb üldse ilma kinnituseta ja see kohe mitte ei lähe nii raske jahutusega, tuli ise aretada kruvi ja mutri kinnitus sinna ja tundub, et muud ei muutnud vahetus midagi kui ainult tempi sai alla poole ja vaiksema arvuti, perf sama kuigi ei viitsinud enam testida õhtul eriti, +240 jooksis juba kinni enne +230 tegi teste
| Arx07 kirjutas: |
SimmiTr, garantii kehtib kuni pole füüsilisi kahjustusi tootele teinud.
Oma 5700XT cooleri vahetusega sai asja uuritud - eemaldasin garantiikleepsud, aga need ei tähenda midagi. |
MSI supporti vastus kleepsu kohta:
Thank you for asking, I try to answer you.
Voiding warranty sticker does not affect to the warranty but dismounting the cooling system is potentially risky for warranty.
Service analyzes all products where we detect that cooling system was dismounted. Very often improperly mounted cooling set cause further problems with temperature and can cause more serious problems.
if only the card is in good physical condition and we receive the product together with original cooling set then everything should be ok.
I wrote should be because everything finally depends of service analyze.
When warranty sticker is void, service has to check card more carefully.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.12.2020 11:52:30
|
|
|
| ifeeldeadp kirjutas: |
| Raider007 kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
| mauro kirjutas: |
| Huvitav on, et Arvutitark on Nvidia "retailer" Eestis, aga hinnale pannakse ikka korralik premium otsa. |
Mis seal nii huvitavat on? Igaüks müüb selle hinnaga, mis tahab. |
Ja müüvad väga krõbedalt: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/8GB-Gigabyte-RTX3070-Gaming-OC-552713
Laos lausa 9 kaarti selle hinnaga, arvestades et paari päeva eest oli neil 650 EUR-iga pakkuda MSI VEntus 3070, siis nii palju rohkem see Gigabyte küll väärt pole:) |
Tahad praegu, maksa rohkem - tahad maksta vähem, oota n arv päevi veel
Lihtne  |
Samas, mida parem on ligipääs uue generatsiooni kaartidele, seda rohkem sinu vana generatsiooni kaardi hind kukub, äkki on kusagil sihuke mõnus tasakaalupunkt?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
17.12.2020 13:30:47
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| exile kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
Nii käib: |
Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:
1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order update - Despatched ja DPD tracking numbri...  |
Said siis kaardi kätte lõpuks ? |
Jah, tuli ilusti kohale DPD'ga natuke venis, sest pakil polnud telefoni numbrit märgitud. Ma siiani arvan, et see oli mingi glitch, et see mulle Eestisse ära saadeti... aga alati tasub proovida!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.12.2020 13:56:10
|
|
|
| Nice, järgmise dropi ajal proovin siis ka lihtsalt eesti aadressi ja billing addressiga samamoodi, sa ju vpni ega midagi samuti ei kasutanud, maksid millega ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
17.12.2020 14:20:20
|
|
|
| Hetkel AT's RTX3080 25€ soodsam, kui RTX3070. Ok üks on küll MSI Ventus ja teine Gigabyte Aorus, aga nali ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
17.12.2020 14:24:19
|
|
|
| erik911 kirjutas: |
| Hetkel AT's RTX3080 25€ soodsam, kui RTX3070. Ok üks on küll MSI Ventus ja teine Gigabyte Aorus, aga nali ikkagi. |
sama kaart hetk tagasi oli kohapeal ja hind 1200, nüüd on tellimisel ja suts alla 900. "ilus".
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cooloox
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2017
|
17.12.2020 14:25:35
|
|
|
| See 3080 ei ole tegelikult saadaval, peale klikkida siis näitab et tellida ei saa ja 'nemad ei tea kas üldse seda toodet veel tekib'.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
17.12.2020 16:17:24
|
|
|
sai see hinna mõru pill alla neelatud ja Ordist 3070 nõks alla 800 hinnaga tellitud 7700k kõrvale pole kangemat nagunii mõtet osta vist
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
17.12.2020 17:05:30
|
|
|
See NBB FE drop mis just oli, keegi krabas kah?
Ma kardan, et mul ei õnnestu saada jälle. Olin Saksa VPN peal ja seal Paypaliga ei saa maksta ning kui krediitkaardiga maksta üritan, siis ei tee lõpuni seda makse protsessi läbi Swedi. Midagi killib ära nende süsteemis, et kui ei ole saksa pank vms. Biling ja delivery sama Saksa ESWD. Tuleb küll teade et täname tellimise eest aga tegelikult nad raha isegi ei võta ega kavatse ostuüritust töötlema hakata.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
17.12.2020 17:31:53
|
|
|
Ordis vedeles üks GB 3080 Eagle mitu päeva koha peal. Keegi ei tahtnud. Tõin ta siis lõpuks oma koju elama ära. 1032€ taheti saada.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.12.2020 17:41:13
|
|
|
| Kui neil need kodulehel 1200€ eest üleval siis jah keegi ei tea ju tahta.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
17.12.2020 17:51:18
|
|
|
see on dual fan kaartide häda. taheti teha slim versioonid, aga nende jahutid on aladimensioneertud. kaart ise all on ok, eriti kui veidi power limitit näppida. minu zotacil sama häda ja kuuldavasti ka asus dual kaartidel.
minul läks juba veeploki tellimus sisse, aga tõenäoliselt enne jaanuari keskpaika veel kätte ei saa. minu zotaci bykski veeplokk on juba tellitav ja läks tegemisele, aga nõks tuleb veel oodata. samas on zotaci kaart über lühike. GPU plokk on midagi 18,5cm (paljas kaart ise ca 17,5) pikk ainult, jube mõnus kompaktsesse kasti panna.
btw. enamik kaarte on täitsa custom PCB-ga ja mingit ühtset veeploki rõõmu ei ole. peab konkreetsele tootele tellima.
mul läks muidugi täislaks custom loop: 280+240, gpu ja cpu plokk, pump/res, kamaluga liitmike ja värke. Mitu tundi mõõtsin ja disainisin loopi, enne kui tellimuse nuppu vajutasin. Suurem osa kraami läbi Bykski custom orderi Hiinast, tuli tunduvalt soodsam, kui siit hakata võtma, eriti liitmikud ja vidinad (ja neid läheb palju, võrdluseks, tavaline 10/13 soft tubi fitting on siin miski 5€, seal saab alla 2€ tk)). Aga eks see ole selline esmane invest. hiljem vahetamisel läheks libedamalt.
loop käsijoonisskeem:
viimati muutis High-Q 17.12.2020 19:09:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
17.12.2020 18:09:09
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
See NBB FE drop mis just oli, keegi krabas kah?
Ma kardan, et mul ei õnnestu saada jälle. Olin Saksa VPN peal ja seal Paypaliga ei saa maksta ning kui krediitkaardiga maksta üritan, siis ei tee lõpuni seda makse protsessi läbi Swedi. Midagi killib ära nende süsteemis, et kui ei ole saksa pank vms. Biling ja delivery sama Saksa ESWD. Tuleb küll teade et täname tellimise eest aga tegelikult nad raha isegi ei võta ega kavatse ostuüritust töötlema hakata. |
Minul NBB puhul SEB kaart toimis, aga canceldati order hiljem, sest proxy mailbox teenustele nad ei saada. Ise-enesest väga viisakas klienditeenindus NBBs.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.12.2020 20:15:17
|
|
|
nbb pani täna jälle cancelit, olgugi vpn peal sai proovitud ja seekord mailbox.de, eelmine kord oli eswd
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
17.12.2020 21:32:08
|
|
|
Natsid jäävad natsideks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.12.2020 23:15:09
|
|
|
On kellelgi mingeid spetsiifilisi teste mida näha tahaks 3060 Ti peal?
Sain ASUS-e TUF seeria kaardi.. mõte on 4K peal Cyberpunk, Valhalla jms läbi lasta.. aga vb tasub 1440p ka ligi võtta kuna pigem just 1440 kaart.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.12.2020 02:05:54
|
|
|
1440p 144/165Hz vastavalt, huvitaks, jah
Sh. mängud, mida väga ei testita, a'la PUBG
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
18.12.2020 08:09:08
|
|
|
| Mulle pakuks Red Dead Online 1080P max sätted huvi. 1440P jääb kindlasti lahjaks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cooloox
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2017
|
18.12.2020 14:43:13
|
|
|
| Arvutitargas uus sats kaarte. MSI 3060 Ti Gaming X Trio oli üks hetk 569€, järgmine hetk 649€. Nice.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|