Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 06.08.2020 13:35:04 vasta tsitaadiga

Näh, TV3 saatest Laser rääkis kunagi neist nõudepesumasina vahenditest, seal see nõudepesumasina ekspert rääkis, et Tallinna vesi on pehme. Ei teagi keda nüüd uskuda?
https://televeeb.ohtuleht.ee/992593/murk-noudepesumasinas-laser-uuris-mida-sisaldavad-pesutabletid-ja-kas-need-on-inimesele-ohtlikud
https://play.tv3.ee/laser-hoiatab-nousid-valesti-pestes-sood-sisse-rohkelt-ohtlikke-aineid-10368970
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 16:48:30 vasta tsitaadiga

Selle järgi otsustades, mis mul paari päevaga veekannu sisse koguneb kui filtreerimata vett kasutada, ei ole ta midagi pehme.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2020 22:29:59 vasta tsitaadiga

Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 08.09.2020 23:21:25 vasta tsitaadiga

H2H pole küll mingi argument mida peaks valikul arvestama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 09.09.2020 10:54:29 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada

Endal ei ole ja ei oska sellest puudust tunda. Nii laisk ka nüüd ei ole , et ei suuda õhupuhastajat sisse-välja lülitada.
Ei saaks isegi H²H funktsiooni omada, sest ahi on eraldiseisev Electrolux (7a) ja õhupuhastaja Akpo (3k).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2020 10:57:30 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada


Väga asjalik on. Majandab ise tugevusastmetega, saad teises toas rahulikult telekat vaadata kui muna keeb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 09.09.2020 11:02:29 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Tarts5 kirjutas:
Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada


Väga asjalik on. Majandab ise tugevusastmetega, saad teises toas rahulikult telekat vaadata kui muna keeb. icon_smile.gif

Ma ei kasutagi millegi keetmisel õhupuhastit v.a. kartulid. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2020 11:04:00 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
yerba kirjutas:
Tarts5 kirjutas:
Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada


Väga asjalik on. Majandab ise tugevusastmetega, saad teises toas rahulikult telekat vaadata kui muna keeb. icon_smile.gif

Ma ei kasutagi millegi keetmisel õhupuhastit v.a. kartulid. icon_lol.gif


Kuhu see veeaur siis läheb, köögilakke? icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 10.09.2020 15:16:38 vasta tsitaadiga

Milles võib asi olla?
Lugu siis selline, et kohe peale pesu puidust käepidemega söögiriista masinast võtta on selle käepide selline niiske, kui aga natuke aega paokil ukseda seista lasta kuivavad need ära. Teiste asjadega sellist plobleemi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 15:39:49 vasta tsitaadiga

Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab? icon_eek.gif
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 10.09.2020 15:56:18 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab? icon_eek.gif
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada.

Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub. icon_smile.gif
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2020 15:04:53 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab? icon_eek.gif
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada.

Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub. icon_smile.gif
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa. icon_lol.gif


Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.

Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 12.09.2020 22:42:25 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
1x1 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab? icon_eek.gif
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada.

Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub. icon_smile.gif
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa. icon_lol.gif


Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.

Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi.


Minu arust on just uue masina kuivatus efektiivsem, sest kuivatab ventilaatoriga. Alguses lihtsalt seisab mingi 15-20min, siis pumpab vett välja ja siis käivitab ventilaatori. Võib-olla mõjutab kuivatuse efektiivsust loputuse temperatuur, näiteks mingi extra-hygienic programmi lõppedes on nõud natuke kuumemad kui intensiivse programmi lõppedes.
Masina laome ikka korralikult täis ja peseme siis 70 kraadi intensiivpesuga, 2h 50min kestab. Kui ei viitsi nii kaua oodata (enamasti icon_biggrin.gif ) vajutan nuppu mis teeb programmi lühemaks. Siis on programmi pikkus 2h 01min.

Npm ukse teen lahti pmst kohe peale programmi lõppu, väga harva hiljem, aga nõud on ikkagi kuivad.
Üldse mis programmi kasutate ja kui kaua programm kestab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 14:33:38 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
Draqula kirjutas:
1x1 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab? icon_eek.gif
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada.

Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub. icon_smile.gif
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa. icon_lol.gif


Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.

Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi.


Minu arust on just uue masina kuivatus efektiivsem, sest kuivatab ventilaatoriga. Alguses lihtsalt seisab mingi 15-20min, siis pumpab vett välja ja siis käivitab ventilaatori. Võib-olla mõjutab kuivatuse efektiivsust loputuse temperatuur, näiteks mingi extra-hygienic programmi lõppedes on nõud natuke kuumemad kui intensiivse programmi lõppedes.
Masina laome ikka korralikult täis ja peseme siis 70 kraadi intensiivpesuga, 2h 50min kestab. Kui ei viitsi nii kaua oodata (enamasti icon_biggrin.gif ) vajutan nuppu mis teeb programmi lühemaks. Siis on programmi pikkus 2h 01min.

Npm ukse teen lahti pmst kohe peale programmi lõppu, väga harva hiljem, aga nõud on ikkagi kuivad.
Üldse mis programmi kasutate ja kui kaua programm kestab?


Kasutan oma 11a vanal Electroluxil 70C intensiiv programmi (kõige kõvem, mis sel masinal võtta on), 144min näitab vaikimisi, kuid korrigeerib töö käigus vastavalt mingitele anduritele.
Enamasti paneme ajastatult ööseks pesema.
Tahaks järgmiseks masinat, mis ise ukse lahti lükkaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 15.09.2020 17:06:37 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
1x1 kirjutas:
Draqula kirjutas:
1x1 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab? icon_eek.gif
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada.

Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub. icon_smile.gif
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa. icon_lol.gif


Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.

Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi.


Minu arust on just uue masina kuivatus efektiivsem, sest kuivatab ventilaatoriga. Alguses lihtsalt seisab mingi 15-20min, siis pumpab vett välja ja siis käivitab ventilaatori. Võib-olla mõjutab kuivatuse efektiivsust loputuse temperatuur, näiteks mingi extra-hygienic programmi lõppedes on nõud natuke kuumemad kui intensiivse programmi lõppedes.
Masina laome ikka korralikult täis ja peseme siis 70 kraadi intensiivpesuga, 2h 50min kestab. Kui ei viitsi nii kaua oodata (enamasti icon_biggrin.gif ) vajutan nuppu mis teeb programmi lühemaks. Siis on programmi pikkus 2h 01min.

Npm ukse teen lahti pmst kohe peale programmi lõppu, väga harva hiljem, aga nõud on ikkagi kuivad.
Üldse mis programmi kasutate ja kui kaua programm kestab?


Kasutan oma 11a vanal Electroluxil 70C intensiiv programmi (kõige kõvem, mis sel masinal võtta on), 144min näitab vaikimisi, kuid korrigeerib töö käigus vastavalt mingitele anduritele.
Enamasti paneme ajastatult ööseks pesema.
Tahaks järgmiseks masinat, mis ise ukse lahti lükkaks icon_smile.gif

Ma olen pannud mõnikord ööseks pesema, aga mitte intensiivpesuga (või mis iganes programmiga icon_biggrin.gif) vaid eco programmiga, aga eco ei pese mõnikord mingeid supipotte täielikult ära, vaid jäävad ümber poti mingid randid. Kuigi mustus see ei ole. eco peaks küll pikalt seda vett loksutama (mul isegi 70°C täisprogramm loksutab seda 70 kraadist vett kauem kui öko oma 50°C vett icon_wink.gif). See extra-hygienic programm on tegelikult veelgi intensiivsem kui see intensiivne programm.
Üldse loksutab masin seda vett erinevalt, st nö "tavaliselt", siis intensiivselt (ja tõesti on kuulda seda vee loksumist icon_smile.gif) ja siis pritsib seda vett mis on masina laes ooeva dušiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
polaarhunt
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004




sõnum 04.10.2020 13:36:53 vasta tsitaadiga

13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.

Silma jäi Whirlpool B8160. Kiitke, laitke või soovitage sarnase raha eest paremat: https://www.whirlpool.ee/r/tooted/pliidiplaadid/whirlpooli-klaaskeraamiline-induktsioonpliidiplaat-wl-b8160-ne/859991572110
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2020 17:14:07 vasta tsitaadiga

Üldiselt on viimastest aastatest meelde jäänud peamiselt kuulujutud teemal Whirlpool = häda.
Kas ka pliidiplaadi puhul, ei tea
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2020 15:00:32 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada


vahetevahel võib valesti panna küll, aga see harva, pliidi peal nupp olemas kust välja lülitada. Mina pigem kiidan, et ta ise otsustab millal vaja tugevamaks keerata on. Ise ei käi ju vahepeal kiirust reguleerimas? See pärast hea, algab vaikselt ja vajaduse suurenedes suurendab kiirust.

Argument või mitte, mõne jaoks on auto ostul argument automaat kast, teine ütleb et tal käed otsas võib ise käike vahetada.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 06.10.2020 15:06:42 vasta tsitaadiga

polaarhunt kirjutas:
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.

Silma jäi Whirlpool B8160. Kiitke, laitke või soovitage sarnase raha eest paremat: https://www.whirlpool.ee/r/tooted/pliidiplaadid/whirlpooli-klaaskeraamiline-induktsioonpliidiplaat-wl-b8160-ne/859991572110

Electroluxi ja AEG pliidiplaadid on head. Endal electroluxi eraldiseisev ahi kodus ja selle pliit ei näita pärast peaaegu 8 aastast kasutust veel väsimuse märke. Ühel tuttaval ka eluxi int. plaat peaaegu 8.aastane ja samuti ei näita mingeid väsimuse märke.
Tal üpris sarnane sellisega: https://ibb.co/sVqKhrB
Endal selline ahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/cookers/electric-cooker/ekc54550ox/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 08.10.2020 21:33:21 vasta tsitaadiga

Tere,
kas keegi oskaks nõua anda... tegu Whirlpooli No Forst külmkapiga. Alumisel sügavkülma osal, kõige alumise sahtli alla on tekkinud palju jääd. Kas on see normaalne? Peaks ju olema "no frost"... külmkapp on ca 1 kuu vana. Äkki on kusagil õhtusava või midagi kinni?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 10.10.2020 13:49:41 vasta tsitaadiga

Zpider kirjutas:
Tere,
kas keegi oskaks nõua anda... tegu Whirlpooli No Forst külmkapiga. Alumisel sügavkülma osal, kõige alumise sahtli alla on tekkinud palju jääd. Kas on see normaalne? Peaks ju olema "no frost"... külmkapp on ca 1 kuu vana. Äkki on kusagil õhtusava või midagi kinni?

Arvan küll, et normaalne. Eks see pidev ukse lahti tegemine ikka seda jääd tekitab, no frost ei tähenda seda, et seal mitte kunagi jääd ei teki, muidugi midagi tekib icon_smile.gif . Endal on ka Whirlpooli külmik, aga ainult tavalise külmkapiga, st et sügavküma ei ole. Automaatsulatusega mitte No Frostiga. Sügavkümik on üldse eraldi. Aga seal on nii palju jääd et hohohoho. Eks see oma 10 aastat vana on, Atlanti oma on.
Aga võib muidugi äravooluava umbes olla, võid seda lontrollida. Tavalisel külmikul on see seal sahtlite all, sügavkülma ei tea kas üldse on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2020 14:21:55 vasta tsitaadiga

Mul küll jääd pole. Vb mingi kirme tekib tagaseinale, aga see sulab ju kohe ära icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2020 17:06:06 vasta tsitaadiga

Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2020 17:08:08 vasta tsitaadiga

Kui palju see ukse lahti teeb?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2020 17:09:52 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb.


Nõude kuivatamiseks ukse avamine küll vajalik pole.
Nõudepesumasin ust lahti ei tee, aga nõud on peale pesu kõik viimseni kenasti kuivad. Isegi tassipõhjad.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2020 17:12:13 vasta tsitaadiga

Avamine vist selle mõttega, et ei jääks ummuksisse. Samas kui ainult väike pragu, siis peab töötasapind alt auru taluma
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2020 17:15:05 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Avamine vist selle mõttega, et ei jääks ummuksisse. Samas kui ainult väike pragu, siis peab töötasapind alt auru taluma


https://www.reviewed.com/dishwashers/features/bosch-launches-zeolite-dishwashers-heres-how-it-works
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 10.10.2020 21:43:27 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb.

Võibolla rumal küsimus aga kas kuivatusprogrammi nupp oli ikka sisse lülitatud? Endal eraldi funktsiooni all (ilmselt nendele, kes tahavad n.ö elektrit säästa siis saavad selle välja lülitada)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 00:42:02 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
M00t kirjutas:
Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb.

Võibolla rumal küsimus aga kas kuivatusprogrammi nupp oli ikka sisse lülitatud? Endal eraldi funktsiooni all (ilmselt nendele, kes tahavad n.ö elektrit säästa siis saavad selle välja lülitada)

Saab ainult pesuaega valida. Ainsad lisavalikud on ExtraPower ja GlassCare. Vbl asi kapslis. Lisain masinasse küll soola, aga mitte loputusvahendit, mis peaks aitama veel nõudelt ära voolata.

https://www.electrolux.ee/kitchen/dishwashing/dishwashers/built-in-dishwasher/eeg48200l/
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 11.10.2020 02:11:04 vasta tsitaadiga

Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.

Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 13:23:36 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.

Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd. icon_biggrin.gif

See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 15:58:19 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
1x1 kirjutas:
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.

Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd. icon_biggrin.gif

See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima.


Mu uks lahti kuivatus on regulaarses režiimis tund aega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 11.10.2020 17:49:36 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
1x1 kirjutas:
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.

Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd. icon_biggrin.gif

See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima.

Aga sul on ju 1-tunnine programm ilma kuivatuseta, masin teeb lihtsalt ukse lahti peale loputust, muidugi ei ole nõud kohe nii kuivad nagu kuivatusega programmil. icon_smile.gif
https://ibb.co/ngYV0V0
Proovi pesta nt 1,5 tunnise programmiga ja vaata, kas ka siis on pärast programmi lõppu nõud niisked.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 21:13:26 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
M00t kirjutas:
1x1 kirjutas:
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.

Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd. icon_biggrin.gif

See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima.

Aga sul on ju 1-tunnine programm ilma kuivatuseta, masin teeb lihtsalt ukse lahti peale loputust, muidugi ei ole nõud kohe nii kuivad nagu kuivatusega programmil. icon_smile.gif
https://ibb.co/ngYV0V0
Proovi pesta nt 1,5 tunnise programmiga ja vaata, kas ka siis on pärast programmi lõppu nõud niisked.

Jep, nii ongi doh.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 12.10.2020 00:12:04 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
1x1 kirjutas:
M00t kirjutas:
1x1 kirjutas:
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.

Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd. icon_biggrin.gif

See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima.

Aga sul on ju 1-tunnine programm ilma kuivatuseta, masin teeb lihtsalt ukse lahti peale loputust, muidugi ei ole nõud kohe nii kuivad nagu kuivatusega programmil. icon_smile.gif
https://ibb.co/ngYV0V0
Proovi pesta nt 1,5 tunnise programmiga ja vaata, kas ka siis on pärast programmi lõppu nõud niisked.

Jep, nii ongi doh.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Pole hullu, kõigil juhtub icon_biggrin.gif ega ei peagi aparaadist kohe kõike teama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.10.2020 14:28:52 vasta tsitaadiga

Zpider kirjutas:
Tere,
kas keegi oskaks nõua anda... tegu Whirlpooli No Forst külmkapiga. Alumisel sügavkülma osal, kõige alumise sahtli alla on tekkinud palju jääd. Kas on see normaalne? Peaks ju olema "no frost"... külmkapp on ca 1 kuu vana. Äkki on kusagil õhtusava või midagi kinni?


Võta hoolduspartneriga ühendust, las tulevad ja vaatavad üle.
Mul lõgati päris vanal no frost külmikul mingid tihendid ära kui sügavkülmast niipalju jääd tekkis, et alumine kast kinni jäätus.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 15.10.2020 12:14:13 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
polaarhunt kirjutas:
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.

Silma jäi Whirlpool B8160. Kiitke, laitke või soovitage sarnase raha eest paremat: https://www.whirlpool.ee/r/tooted/pliidiplaadid/whirlpooli-klaaskeraamiline-induktsioonpliidiplaat-wl-b8160-ne/859991572110

Electroluxi ja AEG pliidiplaadid on head. Endal electroluxi eraldiseisev ahi kodus ja selle pliit ei näita pärast peaaegu 8 aastast kasutust veel väsimuse märke. Ühel tuttaval ka eluxi int. plaat peaaegu 8.aastane ja samuti ei näita mingeid väsimuse märke.
Tal üpris sarnane sellisega: https://ibb.co/sVqKhrB
Endal selline ahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/cookers/electric-cooker/ekc54550ox/


Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 14:44:58 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
1x1 kirjutas:
polaarhunt kirjutas:
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.

Silma jäi Whirlpool B8160. Kiitke, laitke või soovitage sarnase raha eest paremat: https://www.whirlpool.ee/r/tooted/pliidiplaadid/whirlpooli-klaaskeraamiline-induktsioonpliidiplaat-wl-b8160-ne/859991572110

Electroluxi ja AEG pliidiplaadid on head. Endal electroluxi eraldiseisev ahi kodus ja selle pliit ei näita pärast peaaegu 8 aastast kasutust veel väsimuse märke. Ühel tuttaval ka eluxi int. plaat peaaegu 8.aastane ja samuti ei näita mingeid väsimuse märke.
Tal üpris sarnane sellisega: https://ibb.co/sVqKhrB
Endal selline ahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/cookers/electric-cooker/ekc54550ox/


Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana.


Mul kogu köögitehnika AEG-Electrolux ning 11+ aastat, kestab siiani (nõudekas, keraamiline pliidiplaat, ahi, külmkapp).
Ainus, mis vahetamist vajas - nõudeka alumise riiuli plastmassist rattad 10a vanuselt, kuid need sai Lemonast peenraha eest uued.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 17:23:52 vasta tsitaadiga

Häbi öeldagi, et aga korteriga sain kaasa viisaka välimusega külmiku Snaige icon_biggrin.gif käib minu käes üle 10 aasta
Ostsin soodsama klassi Zanussi nõudeka, ahju ja pliidiplaadi, samuti ligi 10 aastat heas korras.
Vinge ja kallim klass Elecrolux, pealtlaetav pesumasin pani kõrvad pea alla ka umbes 5 aastaga, nüüd LG eestlaetav directdrive.. vaatame kaua siis kestab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 15.10.2020 22:41:58 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Cloner kirjutas:
1x1 kirjutas:
polaarhunt kirjutas:
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.

Silma jäi Whirlpool B8160. Kiitke, laitke või soovitage sarnase raha eest paremat: https://www.whirlpool.ee/r/tooted/pliidiplaadid/whirlpooli-klaaskeraamiline-induktsioonpliidiplaat-wl-b8160-ne/859991572110

Electroluxi ja AEG pliidiplaadid on head. Endal electroluxi eraldiseisev ahi kodus ja selle pliit ei näita pärast peaaegu 8 aastast kasutust veel väsimuse märke. Ühel tuttaval ka eluxi int. plaat peaaegu 8.aastane ja samuti ei näita mingeid väsimuse märke.
Tal üpris sarnane sellisega: https://ibb.co/sVqKhrB
Endal selline ahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/cookers/electric-cooker/ekc54550ox/


Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana.


Mul kogu köögitehnika AEG-Electrolux ning 11+ aastat, kestab siiani (nõudekas, keraamiline pliidiplaat, ahi, külmkapp).
Ainus, mis vahetamist vajas - nõudeka alumise riiuli plastmassist rattad 10a vanuselt, kuid need sai Lemonast peenraha eest uued.


Mul tekib kahtlus, et 10+a tagasi olidki neil ehk head asjad....
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 23:02:58 vasta tsitaadiga

15 aastat tagasi olid ok jah. Aga needki hakkavad vaikselt vanadusse surema. Maal pesumasin läks selle ajaga icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 16.10.2020 16:07:01 vasta tsitaadiga

Tegelikult on nii, et uute kodumasinate 10+ elueast võid vaid unistada, see ei juhtu pm kunagi. Tänapäeval kestavad asjad nii umbes 4-6 aastat ja siis läheb mingi komponent katki, seega on 1000 euriste masinate ostmine veidi selline raharaisk, kallim asi ei tähenda ALATI head ostu või pikka eluead, samahästi võib ka odavam asi sama hea olla, vanasti kestsid muidugi asjad 15 aastat, nüüd juba alla 10 aasta ilma parandamata.
Mul endalgi üürikorteris 14 aastat vana ahi, Beko firma oma ja kestab edasi. Eelmine Beko pesumasin kestis 12 aastat, siis nii pool aastat enne seda hakkas vaikselt lolliks minema.
Vana Beko nõudepesumasin kestis 13 aastat, siis enam korralikult ei töötanud (pärast eelpesu kaugemale ei jõudnud, lihtsalt pumpas vett mis oli juba ära pumbatud), Atlant külmik sestis ka 14 aastat, siis viskasime köögi remondi käigus minema, sama asi ka Samsungi mikrolaineahjuga, oli ka 14 aastane kui jäätmejaama läks ning ka Bomanni kubuga.

"Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana."

Tol tuttaval pole veel midagi katki läinud, tal electroluxi ahi, pliit, nõudepesumasin ja vist ka integreeritav külmik. 5 inimest peres, seega tihe kasutamine. Ja kõik tehnika pidev odav kui keskmine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:45:43 vasta tsitaadiga

Hetkeks kõige vanem isend on Rosenlew elektripliit maakodus, mis on sajandi alguses soetatud kasutatud kodumasinate poest, tol hetkel vanus teadmata.
Kõik töötab, aga ahju lamp on läbi, praadi tuleb taskulambiga käia vaatamas. Samast ajast peavad vastu ka Snaige A klassi külmik ning hooldusvaba boiler mille tootjat hetkel ei mäleta.

Boschi gaasipliit elektriahjuga, 11 aastat probleemita. Põmst kui ma nüüd püüan meenutada, siis ainus kodumasin, mis on nii linnas kui maal lepingu üles ütlemise pärast välja vahetatud, on olnud pesumasin.

Kui veel mitte-köögi tehnikast rääkida, siis mammal on ikka veel töös 1999. ostetud EIO odav tolmuimeja, mille kohta müüja tollal ütles, et see peab paar aastat vastu.
Iseenesest kehvapoolne masin aga väga visa hingega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 20.10.2020 23:06:07 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
Tegelikult on nii, et uute kodumasinate 10+ elueast võid vaid unistada, see ei juhtu pm kunagi. Tänapäeval kestavad asjad nii umbes 4-6 aastat ja siis läheb mingi komponent katki, seega on 1000 euriste masinate ostmine veidi selline raharaisk, kallim asi ei tähenda ALATI head ostu või pikka eluead, samahästi võib ka odavam asi sama hea olla, vanasti kestsid muidugi asjad 15 aastat, nüüd juba alla 10 aasta ilma parandamata.
Mul endalgi üürikorteris 14 aastat vana ahi, Beko firma oma ja kestab edasi. Eelmine Beko pesumasin kestis 12 aastat, siis nii pool aastat enne seda hakkas vaikselt lolliks minema.
Vana Beko nõudepesumasin kestis 13 aastat, siis enam korralikult ei töötanud (pärast eelpesu kaugemale ei jõudnud, lihtsalt pumpas vett mis oli juba ära pumbatud), Atlant külmik sestis ka 14 aastat, siis viskasime köögi remondi käigus minema, sama asi ka Samsungi mikrolaineahjuga, oli ka 14 aastane kui jäätmejaama läks ning ka Bomanni kubuga.

"Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana."

Tol tuttaval pole veel midagi katki läinud, tal electroluxi ahi, pliit, nõudepesumasin ja vist ka integreeritav külmik. 5 inimest peres, seega tihe kasutamine. Ja kõik tehnika pidev odav kui keskmine.


edit: vaatasin pabereid ja nägin, et pliit oli ostetud 13.08.2005 ja nõudepesumasin 09.03.2007, seega on pliit kestnud 15 aastat ja nõudepesumasin kestis 12 aastat.
Uues köögis on asjad ostetud 2014.aastal (pliit), 2019. aastal (nõudepesumasin) ja 2020. aastal (külmik, mikrolaineahi, kubu).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2020 10:48:12 vasta tsitaadiga

Täisdigitaalne Electroluxi pürolüüsahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/ovens/oven/eoe7p31z/

Tundus mitmel korral, et küpsetamisel asjad ei valmi ettenähtud ajaga. Ostsin eraldi ahjutermomeetri.

Selleks, et ahi saavutaks 175 kraadi peab ekraanilt valima mitukümmend kraadi kõrgema temperatuuri (sel puhul 190). Kui temperatuuriks oli seadistatud 175, siis reaalne temperatuur oli 150-160, täpselt ei mäleta enam. icon_neutral.gif Huvitav, on see normaalne?

Pürolüüspuhastuse tegi kenasti ja sai puhtaks ka, seega probleem ei ole selles, et ahi ei saavutaks kõrgeid temperatuure.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Who
HV vaatleja
Who

liitunud: 21.10.2020




sõnum 22.10.2020 15:35:34 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Täisdigitaalne Electroluxi pürolüüsahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/ovens/oven/eoe7p31z/

Tundus mitmel korral, et küpsetamisel asjad ei valmi ettenähtud ajaga. Ostsin eraldi ahjutermomeetri.

Selleks, et ahi saavutaks 175 kraadi peab ekraanilt valima mitukümmend kraadi kõrgema temperatuuri (sel puhul 190). Kui temperatuuriks oli seadistatud 175, siis reaalne temperatuur oli 150-160, täpselt ei mäleta enam. icon_neutral.gif Huvitav, on see normaalne?

Pürolüüspuhastuse tegi kenasti ja sai puhtaks ka, seega probleem ei ole selles, et ahi ei saavutaks kõrgeid temperatuure.

Nii küll ei tohiks olla, enda Electrolux sellised trikke ei tee, st toit valmib õige ajaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 02:23:22 vasta tsitaadiga

integreeritud ahju ja nõudeka ostul mida peab jälgima, et masin kenasti kappi sobituks icon_rolleyes.gif

linnakorteris oli asi lihtne, mööbli tootja nõudis seadmed oma kätte ja siis saagis näiteks ahjule ise vajaliku liistu üles ja alla.
nö suvekoju maale ei taha enam nii palju kulutada kui korterisse, plaan osta mingi Poola köögimööbel aga mingeid liiste ma ju ise "treima" ei hakka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 09:55:08 vasta tsitaadiga

Mis liiste sul vaja eraldi on?
Ahjud on standardse mõõduga kõik icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:06:45 vasta tsitaadiga

kus nad siis on icon_rolleyes.gif
ma ju ei küsiks kui ma ei näeks netipoes tervet perssetäit erinevaid mõõte icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2020 14:10:35 vasta tsitaadiga

Kus netipoes on palju erinevaid mõõte? Minuteada ka kõik standard, just ehitasin ühe köögimööbli ja paigaldasin sinna tehnika.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.