|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.08.2020 16:48:30
|
|
|
| Selle järgi otsustades, mis mul paari päevaga veekannu sisse koguneb kui filtreerimata vett kasutada, ei ole ta midagi pehme.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
08.09.2020 22:29:59
|
|
|
| Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
08.09.2020 23:21:25
|
|
|
| H2H pole küll mingi argument mida peaks valikul arvestama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
09.09.2020 10:54:29
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
| Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada |
Endal ei ole ja ei oska sellest puudust tunda. Nii laisk ka nüüd ei ole , et ei suuda õhupuhastajat sisse-välja lülitada.
Ei saaks isegi H²H funktsiooni omada, sest ahi on eraldiseisev Electrolux (7a) ja õhupuhastaja Akpo (3k).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.09.2020 10:57:30
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
| Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada |
Väga asjalik on. Majandab ise tugevusastmetega, saad teises toas rahulikult telekat vaadata kui muna keeb.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
09.09.2020 11:02:29
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Tarts5 kirjutas: |
| Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada |
Väga asjalik on. Majandab ise tugevusastmetega, saad teises toas rahulikult telekat vaadata kui muna keeb.  |
Ma ei kasutagi millegi keetmisel õhupuhastit v.a. kartulid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.09.2020 11:04:00
|
|
|
| 1x1 kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Tarts5 kirjutas: |
| Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada |
Väga asjalik on. Majandab ise tugevusastmetega, saad teises toas rahulikult telekat vaadata kui muna keeb.  |
Ma ei kasutagi millegi keetmisel õhupuhastit v.a. kartulid.  |
Kuhu see veeaur siis läheb, köögilakke?
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
10.09.2020 15:16:38
|
|
|
Milles võib asi olla?
Lugu siis selline, et kohe peale pesu puidust käepidemega söögiriista masinast võtta on selle käepide selline niiske, kui aga natuke aega paokil ukseda seista lasta kuivavad need ära. Teiste asjadega sellist plobleemi ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
10.09.2020 15:39:49
|
|
|
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab?
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
10.09.2020 15:56:18
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab?
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada. |
Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub.
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.09.2020 15:04:53
|
|
|
| 1x1 kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab?
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada. |
Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub.
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa.  |
Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.
Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
12.09.2020 22:42:25
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab?
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada. |
Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub.
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa.  |
Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.
Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi. |
Minu arust on just uue masina kuivatus efektiivsem, sest kuivatab ventilaatoriga. Alguses lihtsalt seisab mingi 15-20min, siis pumpab vett välja ja siis käivitab ventilaatori. Võib-olla mõjutab kuivatuse efektiivsust loputuse temperatuur, näiteks mingi extra-hygienic programmi lõppedes on nõud natuke kuumemad kui intensiivse programmi lõppedes.
Masina laome ikka korralikult täis ja peseme siis 70 kraadi intensiivpesuga, 2h 50min kestab. Kui ei viitsi nii kaua oodata (enamasti ) vajutan nuppu mis teeb programmi lühemaks. Siis on programmi pikkus 2h 01min.
Npm ukse teen lahti pmst kohe peale programmi lõppu, väga harva hiljem, aga nõud on ikkagi kuivad.
Üldse mis programmi kasutate ja kui kaua programm kestab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.09.2020 14:33:38
|
|
|
| 1x1 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab?
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada. |
Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub.
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa.  |
Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.
Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi. |
Minu arust on just uue masina kuivatus efektiivsem, sest kuivatab ventilaatoriga. Alguses lihtsalt seisab mingi 15-20min, siis pumpab vett välja ja siis käivitab ventilaatori. Võib-olla mõjutab kuivatuse efektiivsust loputuse temperatuur, näiteks mingi extra-hygienic programmi lõppedes on nõud natuke kuumemad kui intensiivse programmi lõppedes.
Masina laome ikka korralikult täis ja peseme siis 70 kraadi intensiivpesuga, 2h 50min kestab. Kui ei viitsi nii kaua oodata (enamasti ) vajutan nuppu mis teeb programmi lühemaks. Siis on programmi pikkus 2h 01min.
Npm ukse teen lahti pmst kohe peale programmi lõppu, väga harva hiljem, aga nõud on ikkagi kuivad.
Üldse mis programmi kasutate ja kui kaua programm kestab? |
Kasutan oma 11a vanal Electroluxil 70C intensiiv programmi (kõige kõvem, mis sel masinal võtta on), 144min näitab vaikimisi, kuid korrigeerib töö käigus vastavalt mingitele anduritele.
Enamasti paneme ajastatult ööseks pesema.
Tahaks järgmiseks masinat, mis ise ukse lahti lükkaks
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
15.09.2020 17:06:37
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
Kuidas selline asi müstiline küll tunduda saab?
Puit, isegi töödeldult, imab niiskust ning nõudepesumasina kuivatus ei ole nii efektiivne, et see kiirelt välja saada. |
Ei tea, miks see mulle nii müstiline tundub.
Vanal masinal sellist asja küll ei olnud, sealt tulid kõik nõud välja puhana ja kuivana. Säravana?- Mitte nii väga, see on pigem uue masina ampluaa.  |
Masinate kuivatusfunktsioon on erinevalt lahendatud.
Ju siis vanemal masinal oli see efektiivsem.
Mul on isegi lohuga tassipõhjadel veetilk peal, kui kuivatus on lõppenud. Puust noapea oleks raudselt niiske.
Natuke aega uks lahti hoida (mida varem peale programmi lõppu avada, seda parem, kuna kuumade nõude pealt aurab vedelik paremini ära) lahendab probleemi. |
Minu arust on just uue masina kuivatus efektiivsem, sest kuivatab ventilaatoriga. Alguses lihtsalt seisab mingi 15-20min, siis pumpab vett välja ja siis käivitab ventilaatori. Võib-olla mõjutab kuivatuse efektiivsust loputuse temperatuur, näiteks mingi extra-hygienic programmi lõppedes on nõud natuke kuumemad kui intensiivse programmi lõppedes.
Masina laome ikka korralikult täis ja peseme siis 70 kraadi intensiivpesuga, 2h 50min kestab. Kui ei viitsi nii kaua oodata (enamasti ) vajutan nuppu mis teeb programmi lühemaks. Siis on programmi pikkus 2h 01min.
Npm ukse teen lahti pmst kohe peale programmi lõppu, väga harva hiljem, aga nõud on ikkagi kuivad.
Üldse mis programmi kasutate ja kui kaua programm kestab? |
Kasutan oma 11a vanal Electroluxil 70C intensiiv programmi (kõige kõvem, mis sel masinal võtta on), 144min näitab vaikimisi, kuid korrigeerib töö käigus vastavalt mingitele anduritele.
Enamasti paneme ajastatult ööseks pesema.
Tahaks järgmiseks masinat, mis ise ukse lahti lükkaks  |
Ma olen pannud mõnikord ööseks pesema, aga mitte intensiivpesuga (või mis iganes programmiga ) vaid eco programmiga, aga eco ei pese mõnikord mingeid supipotte täielikult ära, vaid jäävad ümber poti mingid randid. Kuigi mustus see ei ole. eco peaks küll pikalt seda vett loksutama (mul isegi 70°C täisprogramm loksutab seda 70 kraadist vett kauem kui öko oma 50°C vett ). See extra-hygienic programm on tegelikult veelgi intensiivsem kui see intensiivne programm.
Üldse loksutab masin seda vett erinevalt, st nö "tavaliselt", siis intensiivselt (ja tõesti on kuulda seda vee loksumist ) ja siis pritsib seda vett mis on masina laes ooeva dušiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
polaarhunt
HV kasutaja
liitunud: 02.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
04.10.2020 17:14:07
|
|
|
Üldiselt on viimastest aastatest meelde jäänud peamiselt kuulujutud teemal Whirlpool = häda.
Kas ka pliidiplaadi puhul, ei tea
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
05.10.2020 15:00:32
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
| Kui asjalik see "Hob2Hood" lahendus on? Teoorias tundub mulle igati mugav, aga kommentaare lugedes inimesed pigem kurdavad, et see paneb automaatselt väga valjule reziimile ja nii mõnigi uurib kuidas seda "feature"-t välja lülitada |
vahetevahel võib valesti panna küll, aga see harva, pliidi peal nupp olemas kust välja lülitada. Mina pigem kiidan, et ta ise otsustab millal vaja tugevamaks keerata on. Ise ei käi ju vahepeal kiirust reguleerimas? See pärast hea, algab vaikselt ja vajaduse suurenedes suurendab kiirust.
Argument või mitte, mõne jaoks on auto ostul argument automaat kast, teine ütleb et tal käed otsas võib ise käike vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zpider
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
08.10.2020 21:33:21
|
|
|
Tere,
kas keegi oskaks nõua anda... tegu Whirlpooli No Forst külmkapiga. Alumisel sügavkülma osal, kõige alumise sahtli alla on tekkinud palju jääd. Kas on see normaalne? Peaks ju olema "no frost"... külmkapp on ca 1 kuu vana. Äkki on kusagil õhtusava või midagi kinni?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
10.10.2020 13:49:41
|
|
|
| Zpider kirjutas: |
Tere,
kas keegi oskaks nõua anda... tegu Whirlpooli No Forst külmkapiga. Alumisel sügavkülma osal, kõige alumise sahtli alla on tekkinud palju jääd. Kas on see normaalne? Peaks ju olema "no frost"... külmkapp on ca 1 kuu vana. Äkki on kusagil õhtusava või midagi kinni? |
Arvan küll, et normaalne. Eks see pidev ukse lahti tegemine ikka seda jääd tekitab, no frost ei tähenda seda, et seal mitte kunagi jääd ei teki, muidugi midagi tekib . Endal on ka Whirlpooli külmik, aga ainult tavalise külmkapiga, st et sügavküma ei ole. Automaatsulatusega mitte No Frostiga. Sügavkümik on üldse eraldi. Aga seal on nii palju jääd et hohohoho. Eks see oma 10 aastat vana on, Atlanti oma on.
Aga võib muidugi äravooluava umbes olla, võid seda lontrollida. Tavalisel külmikul on see seal sahtlite all, sügavkülma ei tea kas üldse on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.10.2020 14:21:55
|
|
|
Mul küll jääd pole. Vb mingi kirme tekib tagaseinale, aga see sulab ju kohe ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
10.10.2020 17:06:06
|
|
|
Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
10.10.2020 17:08:08
|
|
|
| Kui palju see ukse lahti teeb?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.10.2020 17:09:52
|
|
|
| M00t kirjutas: |
Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb. |
Nõude kuivatamiseks ukse avamine küll vajalik pole.
Nõudepesumasin ust lahti ei tee, aga nõud on peale pesu kõik viimseni kenasti kuivad. Isegi tassipõhjad.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
10.10.2020 17:12:13
|
|
|
| Avamine vist selle mõttega, et ei jääks ummuksisse. Samas kui ainult väike pragu, siis peab töötasapind alt auru taluma
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
10.10.2020 21:43:27
|
|
|
| M00t kirjutas: |
Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb. |
Võibolla rumal küsimus aga kas kuivatusprogrammi nupp oli ikka sisse lülitatud? Endal eraldi funktsiooni all (ilmselt nendele, kes tahavad n.ö elektrit säästa siis saavad selle välja lülitada)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
11.10.2020 00:42:02
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| M00t kirjutas: |
Uus nõudepesumasin, esimest korda sai proovitud. Electroluxi oma, mis teeb ise ukse lahti, jne.
Kõik nõud olid programmi lõpuks siiski veidi märjad - ülemisel riiulil sööginõudest kuni kruuside ja all pottideni välja. Kurb. |
Võibolla rumal küsimus aga kas kuivatusprogrammi nupp oli ikka sisse lülitatud? Endal eraldi funktsiooni all (ilmselt nendele, kes tahavad n.ö elektrit säästa siis saavad selle välja lülitada) |
Saab ainult pesuaega valida. Ainsad lisavalikud on ExtraPower ja GlassCare. Vbl asi kapslis. Lisain masinasse küll soola, aga mitte loputusvahendit, mis peaks aitama veel nõudelt ära voolata.
https://www.electrolux.ee/kitchen/dishwashing/dishwashers/built-in-dishwasher/eeg48200l/
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
11.10.2020 02:11:04
|
|
|
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.
Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
11.10.2020 13:23:36
|
|
|
| 1x1 kirjutas: |
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.
Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd.  |
See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
11.10.2020 15:58:19
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.
Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd.  |
See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima. |
Mu uks lahti kuivatus on regulaarses režiimis tund aega
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
11.10.2020 17:49:36
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.
Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd.  |
See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima. |
Aga sul on ju 1-tunnine programm ilma kuivatuseta, masin teeb lihtsalt ukse lahti peale loputust, muidugi ei ole nõud kohe nii kuivad nagu kuivatusega programmil.
https://ibb.co/ngYV0V0
Proovi pesta nt 1,5 tunnise programmiga ja vaata, kas ka siis on pärast programmi lõppu nõud niisked.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
11.10.2020 21:13:26
|
|
|
| 1x1 kirjutas: |
| M00t kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.
Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd.  |
See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima. |
Aga sul on ju 1-tunnine programm ilma kuivatuseta, masin teeb lihtsalt ukse lahti peale loputust, muidugi ei ole nõud kohe nii kuivad nagu kuivatusega programmil.
https://ibb.co/ngYV0V0
Proovi pesta nt 1,5 tunnise programmiga ja vaata, kas ka siis on pärast programmi lõppu nõud niisked. |
Jep, nii ongi
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
12.10.2020 00:12:04
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
| M00t kirjutas: |
| 1x1 kirjutas: |
Mis programmi pesemiseks kasutasid? Kui 30 minuti programmi, siis see ei kuivatagi nõusid. Kui aga pikka programmi, siis on küll midagi masinal viga.
Pikemalt ei viitsi kirjutada, lähen magama nüüd.  |
See oli vist 1-tunnine programm, ehk igati tavaline. Peab vist rohkem testima. |
Aga sul on ju 1-tunnine programm ilma kuivatuseta, masin teeb lihtsalt ukse lahti peale loputust, muidugi ei ole nõud kohe nii kuivad nagu kuivatusega programmil.
https://ibb.co/ngYV0V0
Proovi pesta nt 1,5 tunnise programmiga ja vaata, kas ka siis on pärast programmi lõppu nõud niisked. |
Jep, nii ongi
Spoiler 
|
Pole hullu, kõigil juhtub ega ei peagi aparaadist kohe kõike teama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.10.2020 14:28:52
|
|
|
| Zpider kirjutas: |
Tere,
kas keegi oskaks nõua anda... tegu Whirlpooli No Forst külmkapiga. Alumisel sügavkülma osal, kõige alumise sahtli alla on tekkinud palju jääd. Kas on see normaalne? Peaks ju olema "no frost"... külmkapp on ca 1 kuu vana. Äkki on kusagil õhtusava või midagi kinni? |
Võta hoolduspartneriga ühendust, las tulevad ja vaatavad üle.
Mul lõgati päris vanal no frost külmikul mingid tihendid ära kui sügavkülmast niipalju jääd tekkis, et alumine kast kinni jäätus.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
15.10.2020 12:14:13
|
|
|
Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.10.2020 14:44:58
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana. |
Mul kogu köögitehnika AEG-Electrolux ning 11+ aastat, kestab siiani (nõudekas, keraamiline pliidiplaat, ahi, külmkapp).
Ainus, mis vahetamist vajas - nõudeka alumise riiuli plastmassist rattad 10a vanuselt, kuid need sai Lemonast peenraha eest uued.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.10.2020 17:23:52
|
|
|
Häbi öeldagi, et aga korteriga sain kaasa viisaka välimusega külmiku Snaige käib minu käes üle 10 aasta
Ostsin soodsama klassi Zanussi nõudeka, ahju ja pliidiplaadi, samuti ligi 10 aastat heas korras.
Vinge ja kallim klass Elecrolux, pealtlaetav pesumasin pani kõrvad pea alla ka umbes 5 aastaga, nüüd LG eestlaetav directdrive.. vaatame kaua siis kestab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
15.10.2020 22:41:58
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana. |
Mul kogu köögitehnika AEG-Electrolux ning 11+ aastat, kestab siiani (nõudekas, keraamiline pliidiplaat, ahi, külmkapp).
Ainus, mis vahetamist vajas - nõudeka alumise riiuli plastmassist rattad 10a vanuselt, kuid need sai Lemonast peenraha eest uued. |
Mul tekib kahtlus, et 10+a tagasi olidki neil ehk head asjad....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.10.2020 23:02:58
|
|
|
15 aastat tagasi olid ok jah. Aga needki hakkavad vaikselt vanadusse surema. Maal pesumasin läks selle ajaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
16.10.2020 16:07:01
|
|
|
Tegelikult on nii, et uute kodumasinate 10+ elueast võid vaid unistada, see ei juhtu pm kunagi. Tänapäeval kestavad asjad nii umbes 4-6 aastat ja siis läheb mingi komponent katki, seega on 1000 euriste masinate ostmine veidi selline raharaisk, kallim asi ei tähenda ALATI head ostu või pikka eluead, samahästi võib ka odavam asi sama hea olla, vanasti kestsid muidugi asjad 15 aastat, nüüd juba alla 10 aasta ilma parandamata.
Mul endalgi üürikorteris 14 aastat vana ahi, Beko firma oma ja kestab edasi. Eelmine Beko pesumasin kestis 12 aastat, siis nii pool aastat enne seda hakkas vaikselt lolliks minema.
Vana Beko nõudepesumasin kestis 13 aastat, siis enam korralikult ei töötanud (pärast eelpesu kaugemale ei jõudnud, lihtsalt pumpas vett mis oli juba ära pumbatud), Atlant külmik sestis ka 14 aastat, siis viskasime köögi remondi käigus minema, sama asi ka Samsungi mikrolaineahjuga, oli ka 14 aastane kui jäätmejaama läks ning ka Bomanni kubuga.
"Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana."
Tol tuttaval pole veel midagi katki läinud, tal electroluxi ahi, pliit, nõudepesumasin ja vist ka integreeritav külmik. 5 inimest peres, seega tihe kasutamine. Ja kõik tehnika pidev odav kui keskmine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.10.2020 15:45:43
|
|
|
Hetkeks kõige vanem isend on Rosenlew elektripliit maakodus, mis on sajandi alguses soetatud kasutatud kodumasinate poest, tol hetkel vanus teadmata.
Kõik töötab, aga ahju lamp on läbi, praadi tuleb taskulambiga käia vaatamas. Samast ajast peavad vastu ka Snaige A klassi külmik ning hooldusvaba boiler mille tootjat hetkel ei mäleta.
Boschi gaasipliit elektriahjuga, 11 aastat probleemita. Põmst kui ma nüüd püüan meenutada, siis ainus kodumasin, mis on nii linnas kui maal lepingu üles ütlemise pärast välja vahetatud, on olnud pesumasin.
Kui veel mitte-köögi tehnikast rääkida, siis mammal on ikka veel töös 1999. ostetud EIO odav tolmuimeja, mille kohta müüja tollal ütles, et see peab paar aastat vastu.
Iseenesest kehvapoolne masin aga väga visa hingega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1x1
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2020
|
20.10.2020 23:06:07
|
|
|
| 1x1 kirjutas: |
Tegelikult on nii, et uute kodumasinate 10+ elueast võid vaid unistada, see ei juhtu pm kunagi. Tänapäeval kestavad asjad nii umbes 4-6 aastat ja siis läheb mingi komponent katki, seega on 1000 euriste masinate ostmine veidi selline raharaisk, kallim asi ei tähenda ALATI head ostu või pikka eluead, samahästi võib ka odavam asi sama hea olla, vanasti kestsid muidugi asjad 15 aastat, nüüd juba alla 10 aasta ilma parandamata.
Mul endalgi üürikorteris 14 aastat vana ahi, Beko firma oma ja kestab edasi. Eelmine Beko pesumasin kestis 12 aastat, siis nii pool aastat enne seda hakkas vaikselt lolliks minema.
Vana Beko nõudepesumasin kestis 13 aastat, siis enam korralikult ei töötanud (pärast eelpesu kaugemale ei jõudnud, lihtsalt pumpas vett mis oli juba ära pumbatud), Atlant külmik sestis ka 14 aastat, siis viskasime köögi remondi käigus minema, sama asi ka Samsungi mikrolaineahjuga, oli ka 14 aastane kui jäätmejaama läks ning ka Bomanni kubuga.
"Minul suri Electroluxi pliidiplaat napilt enne 5a täitumist päevapealt maha, soodsam oli uus osta kui remontida, elektroonikaplokk suri maha. kellelgi huvi remontimist proovida siis võin selle niisama ära anda.
Nüüd on külmik minemas, sama lugu, pole mõtet remontida, see 5,5a vana."
Tol tuttaval pole veel midagi katki läinud, tal electroluxi ahi, pliit, nõudepesumasin ja vist ka integreeritav külmik. 5 inimest peres, seega tihe kasutamine. Ja kõik tehnika pidev odav kui keskmine. |
edit: vaatasin pabereid ja nägin, et pliit oli ostetud 13.08.2005 ja nõudepesumasin 09.03.2007, seega on pliit kestnud 15 aastat ja nõudepesumasin kestis 12 aastat.
Uues köögis on asjad ostetud 2014.aastal (pliit), 2019. aastal (nõudepesumasin) ja 2020. aastal (külmik, mikrolaineahi, kubu).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.10.2020 10:48:12
|
|
|
Täisdigitaalne Electroluxi pürolüüsahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/ovens/oven/eoe7p31z/
Tundus mitmel korral, et küpsetamisel asjad ei valmi ettenähtud ajaga. Ostsin eraldi ahjutermomeetri.
Selleks, et ahi saavutaks 175 kraadi peab ekraanilt valima mitukümmend kraadi kõrgema temperatuuri (sel puhul 190). Kui temperatuuriks oli seadistatud 175, siis reaalne temperatuur oli 150-160, täpselt ei mäleta enam. Huvitav, on see normaalne?
Pürolüüspuhastuse tegi kenasti ja sai puhtaks ka, seega probleem ei ole selles, et ahi ei saavutaks kõrgeid temperatuure.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Who
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2020
|
22.10.2020 15:35:34
|
|
|
| M00t kirjutas: |
Täisdigitaalne Electroluxi pürolüüsahi https://www.electrolux.ee/kitchen/cooking/ovens/oven/eoe7p31z/
Tundus mitmel korral, et küpsetamisel asjad ei valmi ettenähtud ajaga. Ostsin eraldi ahjutermomeetri.
Selleks, et ahi saavutaks 175 kraadi peab ekraanilt valima mitukümmend kraadi kõrgema temperatuuri (sel puhul 190). Kui temperatuuriks oli seadistatud 175, siis reaalne temperatuur oli 150-160, täpselt ei mäleta enam. Huvitav, on see normaalne?
Pürolüüspuhastuse tegi kenasti ja sai puhtaks ka, seega probleem ei ole selles, et ahi ei saavutaks kõrgeid temperatuure. |
Nii küll ei tohiks olla, enda Electrolux sellised trikke ei tee, st toit valmib õige ajaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
17.11.2020 02:23:22
|
|
|
integreeritud ahju ja nõudeka ostul mida peab jälgima, et masin kenasti kappi sobituks
linnakorteris oli asi lihtne, mööbli tootja nõudis seadmed oma kätte ja siis saagis näiteks ahjule ise vajaliku liistu üles ja alla.
nö suvekoju maale ei taha enam nii palju kulutada kui korterisse, plaan osta mingi Poola köögimööbel aga mingeid liiste ma ju ise "treima" ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.11.2020 09:55:08
|
|
|
Mis liiste sul vaja eraldi on?
Ahjud on standardse mõõduga kõik
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
17.11.2020 14:06:45
|
|
|
kus nad siis on
ma ju ei küsiks kui ma ei näeks netipoes tervet perssetäit erinevaid mõõte
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.11.2020 14:10:35
|
|
|
| Kus netipoes on palju erinevaid mõõte? Minuteada ka kõik standard, just ehitasin ühe köögimööbli ja paigaldasin sinna tehnika.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|