Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2020 15:18:59 vasta tsitaadiga

netcat, ei oska täpselt vea kohta midagi arvata, ent lahendus peitub 2-aastases pretentsiooni esitamise võimaluses, ehk garantiis.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 17.09.2020 15:29:15 vasta tsitaadiga

Kõige lollim on see, kui timmid oma tehnilised näitajad ja hinna paika ning siis too sunnik koju tuues lihtsalt ei aktsepteeri mingit konkreetset pesupulbrit, vaid vahutab masina üle ja masin jääb seisma, sest automaatne kaitse lükkab masina välja.
Endal mingi suht hight end 450 eurine Bosch ostetud, mis ikka väga kõva sõna (soodusega, enne hind mingi 600) ja kõrval 200 eurine Beko, mis hoolimata odavast hinnast on igati lollikindlam ning pesemise kvaliteedilt alla kuidagi ei jää. Liiga intelligentsed masinad ei saa enam aru, millal nad võiksid tagasi tõmmata end ja pesta talupoja mõistusega.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2020 15:34:42 vasta tsitaadiga

Kui vahutab üle, siis o lihtsalt liiga palju pandud ainet või on aine kohta liiga vähe kraami trumlis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 17.09.2020 15:50:19 vasta tsitaadiga

Kapslid kasutuses, seal nii mugavalt doseerida kogust kahjuks ei saa. Aga leidsin ka kapsleid, mis mu Boschi masinaga paremini läbi saavad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 18.09.2020 03:31:30 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Kapslid kasutuses, seal nii mugavalt doseerida kogust kahjuks ei saa. Aga leidsin ka kapsleid, mis mu Boschi masinaga paremini läbi saavad.

Pane siis masin pesu täis. Vahutamine on pesuaine suur kogus vs pesukogus. Suurem ruum, rohkem õhku, rohkem vahtu.
Krdi loogiline ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2020 19:14:12 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
Meil on kodus 2in1 kuivatiga pesumasin Indesit XWDE 861480, mis maksab praegu uuena ca 370 eur. Peseb 8 kg ja kuivatab 6 kg. Kasutust on saanud 4 aastat, pesukordi nädalas kuni 5. Remonti ega hooldamist pole seni vaja olnud, oleme lihtsalt kasutanud. Mingeid kopsikuid ei pea samuti tühjendama, kõik käib automaatselt. Enamuse ajast kasutame pesu koos kuivatusega, kuna eraldi kuivatamisega tegeleda ei soovi. Pärast kuivatusega pesu saab täiesti kuivad riided välja võtta ja otse kappi panna. Masina miinusena toon välja, et esimesed kolmveerand aastat oli riietel pärast kuivatamist kõrbenud kummi hais küljes. Iga pesukorraga hais vähenes. Muus osas teeb masin odava hinna juures head tööd, sh reguleerib pesu- ja kuivatusaega vastavalt sees olevatele anduritele. Isiklikult ei näe praegusel ajastul enam mõtet suurte "pesutornide" ehitamisel, julgen soojalt 2in1 masinat soovitada.


Masin sai nüüd 5 aastaseks ja jõudis kätte aeg remonti saatmiseks. Tööle pannes lööb kaitsme välja, teinekord viskab kohe alguses F08 veateate (heater). 5 aasta jooksul hooldatud pole, aga kuivatusrežiimi on palju kasutatud. Ostuhind oli 425, seega teeb 5 aasta peale kasutust 85€/aasta.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 20.09.2020 21:20:46 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Minu õhuke Electrolux on natuke rohkem kui aastaga jõudnud olukorda, kus vähemalt 2/3 juhtudest peab luuki enne 3 korda sulgema, enne kui ta nõusse jääb, et see kinni on.
Kas keegi teab, millest see viga?

Äkki selle luugi "võti" on nõrk?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2020 12:54:16 vasta tsitaadiga

Võimalik... välisel vaatlusel ei tundu tal midagi viga olevat, samuti ei tee ma luugiga midagi teisiti neil kordadel, kui masin lõpuks usub, et võib luugi lukku panna. Mingi ajas progresseeruva hädaga on tegemist, alguses see ei avaldunud ja mida edasi, seda tihemini. Pood oli nõus, et see võiks garantii alla käia, ma rohkem tundsin huvi, et kas teistel Eluxi omanikel on sama häda olnud, et nagu võimalik tüüpviga või nii?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 22.09.2020 07:52:32 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Wusses kirjutas:
Küsin.
Mul 1a vana lg pesumasin-kuivati kuivatab viimasel ajal halvasti.

Üldse ei viitsi seda garantiise viia, kas on midagi sellist mida tasuks teha või vaadata ise?

Tube cleaningut tegin 2x ja alt filtri tegin tühjaks.


Ei tea täpselt. Võid vaadata ukseava ülemise serva taga olevat ava tihendis, kust kuivatusel sooja õhku pesu peale puhutakse. Ma panin tähele, et sinna ava servadesse kummitihendi külge kipub riidetolm kinni kleepuma. Oletan, et kui trumlipesu harva teha, siis võib seda sinna ka rohkem koguneda aja jooksul ja arvestades selle ava piklikku ja kitsast kuju, siis võib ta pikkamööda "kinni kasvada".
Ma teen trumlipesu iga 1-2 nädala tagant, et riidetolmu-pusade haakumist pestavate riiete külge ja froteerätikute sisse vähendada, küllap see mingil määral uhub ka seda ava puhtamaks. Sellegipoolest puhastasin seda nii umbes pool aastat tagasi käsitsi, sest avastasin sealt avast millimeetri-paari paksuse "vildi", millest pesu sisse aeg-ajalt tükke pudenes pesemise ajal.
Vaata üle igaks juhuks.

Millist kuivatusrežiimi sa muidu kasutad tavaliselt? Kas seda ökoreziimi ka kasutad, mis vett ei tarvita? Ma puhtalt oletan, et veega kuivatusel pihustatakse masinasse veeauru kondensaatorisse jahutusvett, mis sealt riidetolmu lahti uhab sellega mingil määral. Ma kindel ei ole, sest pole seda kunagi lahti kruvinud, aga oletan, sest see oleks mõistlik konstruktsiooniline lahendus ja kuivatuse ajal on seda kuulda. Ainult toaõhku jahutuseks kasutades jääb riidetolm kondensaatorisse.

Ma niipalju olen masinat lahti võtnud pealt, et selle katteplaadi võtsin maha ja nägin mis seal sees on. Diagonaalis üle paagi on plekist lame õhukanal, milles masina tagakülje pool peaks asuma kondensaator - õhu jahutamise kanal veeauru kogumiseks ja uksepool peaks olema küttekeha õhu soojendamiseks.
Kui midagi uurima ja lahti kruvima hakata iseseisvalt, siis mina alustaks selle uurimisest.
Leidsin YT videod natuke teistsuguse ja vanema mudeli puhastamisest, aga minu omal on see kaadervärk seal pealtnäha üsna sarnane:

1. osa: https://www.youtube.com/watch?v=lA07FcQZORQ
2. ja tähtsam osa: https://www.youtube.com/watch?v=ji-bH3BH58U
(päris korraliku tropi kougib välja sealt)

Videost jäi mulje, et mul oli õigus kondensaatorisse (sinna püstisesse õhukanalisse) vee pihustamise osas. Üsna tõenäoliselt aitab see riidetolmu maha, alla paaki uhada mingil määral. Kui vett ei kasuta kuivatamisel, siis jääb riidetolmu sinna rohkem püsima.
Küllap trumlipesu ajal üritatakse ka seda kanalit puhtaks uhada, aga kui tolmukiht on juba piisavalt paksuks muutunud, siis vaevalt sellest abi on.

Minu masin on praeguseks vanem, aga ei ole kuivatamisega probleemi. Ökorežiimi ei ole kordagi proovinud ja nagu ma märkisin, trumlipesu teen kord 1-2 nädala kohta.
Puhastanud olen peamiselt pumbafiltrit. Ükskord jõudis nii umbe minna, et jättis vee masinasse.
Ja kord olen lahti võtnud veepihustit uksetihendi sees. See oli ka riidetolmu ja pabertaskurätist tekkinud paberimassiga ummistunud koos selle külge mineva vooliku suudmeosaga u 5 cm pikkuselt.


Tnx, tegin lahti kuna grantiise ma tõesti ei viitsi viia.
Nagu arvata oli siis jah, see kanal oli pask täis.

_________________
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2020 17:53:46 vasta tsitaadiga

Äkki targemad oskavad nõu anda. Plaanin osta pesumasin+kuivatit (2in1). Lappasin siin viimased leheküljed läbi ja tundub, et soovitatakse LG masinaid (kui just Miele jaoks eelarvet pole). Enda eelarve selline 5-600 EURi.
Konkreetsemalt käis siin foorumis läbi see masin: https://www.euronics.ee/t/99898/kodumasinad/pesumasin-kuivati-lg-(9-kg-5-kg)/f4dn409s0. Omale jäi silma see masin: https://www.euronics.ee/t/98108/kodumasinad/pesumasin-kuivati-samsung-(9-kg-6-kg)/wd90j6a10aw-le, puhtalt "näitajate" põhjal on paistab natuke efektiivsem olevat, aga teab keegi ehk laita/kiita seda? Või soovitada selles hinnaklassis hoopis mingit kolmandat mudelit?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2020 12:38:14 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Äkki targemad oskavad nõu anda. Plaanin osta pesumasin+kuivatit (2in1). Lappasin siin viimased leheküljed läbi ja tundub, et soovitatakse LG masinaid (kui just Miele jaoks eelarvet pole). Enda eelarve selline 5-600 EURi.
Konkreetsemalt käis siin foorumis läbi see masin: https://www.euronics.ee/t/99898/kodumasinad/pesumasin-kuivati-lg-(9-kg-5-kg)/f4dn409s0. Omale jäi silma see masin: https://www.euronics.ee/t/98108/kodumasinad/pesumasin-kuivati-samsung-(9-kg-6-kg)/wd90j6a10aw-le, puhtalt "näitajate" põhjal on paistab natuke efektiivsem olevat, aga teab keegi ehk laita/kiita seda? Või soovitada selles hinnaklassis hoopis mingit kolmandat mudelit?

Mina kasutasin pesumasina valikul ka Google abi ja leidsin Amazonist sellised inimeste kogemused:
https://www.amazon.co.uk/Samsung-WD90J6A10AW-EcoBubble-1400rpm-Freestanding/dp/B079P314XY

Valisin igaks-juhuks LG.

Suurema mahutavusega LG leiab Euronicsi asemel HinnaVaatlusest päris soodsalt:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?query=F4DV710H1
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2020 14:41:16 vasta tsitaadiga

Teiste inimeste käest kuuldu on mullegi mulje jätnud, et Samsungi pesuka ost on riskibisnes.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 28.09.2020 20:18:47 vasta tsitaadiga

See AEG tundub päris hea https://m.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/l7wbe69s/pesumasin-kuivati-aeg-(9kg-6kg) aga veitsa kallim kui 600 eurot.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2020 21:07:19 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
CryxOC kirjutas:
Meil on kodus 2in1 kuivatiga pesumasin Indesit XWDE 861480, mis maksab praegu uuena ca 370 eur. Peseb 8 kg ja kuivatab 6 kg. Kasutust on saanud 4 aastat, pesukordi nädalas kuni 5. Remonti ega hooldamist pole seni vaja olnud, oleme lihtsalt kasutanud. Mingeid kopsikuid ei pea samuti tühjendama, kõik käib automaatselt. Enamuse ajast kasutame pesu koos kuivatusega, kuna eraldi kuivatamisega tegeleda ei soovi. Pärast kuivatusega pesu saab täiesti kuivad riided välja võtta ja otse kappi panna. Masina miinusena toon välja, et esimesed kolmveerand aastat oli riietel pärast kuivatamist kõrbenud kummi hais küljes. Iga pesukorraga hais vähenes. Muus osas teeb masin odava hinna juures head tööd, sh reguleerib pesu- ja kuivatusaega vastavalt sees olevatele anduritele. Isiklikult ei näe praegusel ajastul enam mõtet suurte "pesutornide" ehitamisel, julgen soojalt 2in1 masinat soovitada.


Masin sai nüüd 5 aastaseks ja jõudis kätte aeg remonti saatmiseks. Tööle pannes lööb kaitsme välja, teinekord viskab kohe alguses F08 veateate (heater). 5 aasta jooksul hooldatud pole, aga kuivatusrežiimi on palju kasutatud. Ostuhind oli 425, seega teeb 5 aasta peale kasutust 85€/aasta.


61 euro eest remontimist ja masin töötab valutult edasi. Vaatasin vahepeal ka värskemaid masinad, kuid paraku 5 aasta jooksul arengut pole olnud. Seega kasutan vana mudelit edasi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mac9
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2014




sõnum 28.09.2020 22:25:34 vasta tsitaadiga

Tere.

Kas keegi Miele, LG omanikest oskab öelda kas Miele classic TWF649 WP kuivati on mõtet osta või on
mõistikum valida mingi LG max. võimalustega kuivati nagu näiteks RC90V9AV3Q?

Tänan.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 19.10.2020 13:58:25 vasta tsitaadiga

LG'l on mingi selline uus mudel: https://www.euronics.ee/t/104656/kodumasinad/pesumasin-kuivati-lg-(8-5-kg-5-kg)/f2dv5s8s0
On kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2020 01:15:07 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
LG'l on mingi selline uus mudel: https://www.euronics.ee/t/104656/kodumasinad/pesumasin-kuivati-lg-(8-5-kg-5-kg)/f2dv5s8s0
On kellelgi kogemusi?

Tundub mingi kärbitud versioon F4DN408S0-st. F4DN408S0 on 8kg, mul on sama masina 9kg versioon ehk F4DN409S0. Toimib hästi nagu siin palju kiidetud eelmise aasta mudel F4J7TH1W.

Miks tundub kärbitud? Soovitan avada LG veebileht ja lisada mõlemad masinad võrdlusesse ja kuvada ainult erisused.

https://www.lg.com/ee/pesumasinad/lg-f2dv5s8s0
https://www.lg.com/ee/pesumasinad/lg-F4DN408S0

F2DV5S8S0
+ 8.5kg
- 58l trummel
- 1200rpm tsentrifuug
+ TurboWash (ei tea mida see täpsemalt endast kujutab, samas teisel masinal on kiirpesu 30min)
- kaal 63kg (kui masin kaalub 10% vähem kui teine samaväärne, siis tavaliselt on kuskilt midagi kärbitud)
- hind 530EUR

F4DN408S0
- 8kg
+ 59l trummel
+ 1400rpm tsentrifuug
+ kaal 69kg
+ hind 440EUR (9kg vers on 453EUR)

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 20.10.2020 23:17:45 vasta tsitaadiga

lg-l tulevad need uued mudelid suht tihti välja, aga mingi suurt erinevust eelmiste mudelitega ei ole.
turbowash peseb pesu kiiremini kui teised masinad.
copy-paste LG kodukalt:
TurboWash pesumasinad
LG TurboWashi tehnoloogia lühendab pesemisaega kuni 30 minutit – seega saate teha oma ajaga seda, mis on tõeliselt tähtis. LG TurboWash on hea pesumasin suurepärase võimsusega. Tule ja tutvu pesumasinate valikuga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2020 15:18:32 vasta tsitaadiga

1x1 kirjutas:
lg-l tulevad need uued mudelid suht tihti välja, aga mingi suurt erinevust eelmiste mudelitega ei ole.
turbowash peseb pesu kiiremini kui teised masinad.
copy-paste LG kodukalt:
TurboWash pesumasinad
LG TurboWashi tehnoloogia lühendab pesemisaega kuni 30 minutit – seega saate teha oma ajaga seda, mis on tõeliselt tähtis. LG TurboWash on hea pesumasin suurepärase võimsusega. Tule ja tutvu pesumasinate valikuga!


Huvitav kuivõrd see tuleb siis riideesemete kiirema kulumise arvelt?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Who
HV vaatleja
Who

liitunud: 21.10.2020




sõnum 22.10.2020 15:38:02 vasta tsitaadiga

riideesemed kuluvad rohkem siiski reeglina pikema pesutsükli ja/või kõrge temperatuuriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2020 09:27:22 vasta tsitaadiga

Kui nüüd võrrelda neid kahte: https://www.euronics.ee/tootevordlus/81111-99898 Ehk siis AEG ja LG masinat. Tõsi, hinnavahe ca 130euri, aga kas AEG on seda raha väärt? Eelarve poolest kannataks AEG küll osta, aga on ta asja väärt? Ostan esimest korralikku pesumasinat (+kuivatit), et kogemus masinatega väga minimaalne. Kas 1400 vs 1600 rpm tsentrifuug annab kuivatamisel märgatava vahe? Teab ka keegi kasutusmugavust kommenteerida? Mina võin pesumasina erinevates menüüdes kolada, aga elukaaslane väga süvitsi ilmselt ei viitsiks minna icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2020 10:52:06 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Kui nüüd võrrelda neid kahte: https://www.euronics.ee/tootevordlus/81111-99898 Ehk siis AEG ja LG masinat. Tõsi, hinnavahe ca 130euri, aga kas AEG on seda raha väärt? Eelarve poolest kannataks AEG küll osta, aga on ta asja väärt? Ostan esimest korralikku pesumasinat (+kuivatit), et kogemus masinatega väga minimaalne. Kas 1400 vs 1600 rpm tsentrifuug annab kuivatamisel märgatava vahe? Teab ka keegi kasutusmugavust kommenteerida? Mina võin pesumasina erinevates menüüdes kolada, aga elukaaslane väga süvitsi ilmselt ei viitsiks minna icon_smile.gif

Kui vaatad võrdlustabelt siis need tsentrifuugi pöörded ei ole üldse määravad ( ise kasutan AEG -l 1200 maksimaalselt). Määravamaks oleks vee ja elektrikulu ning ka lärmamisvõimekus. Tähelepanu tuleks ka pöörata mõõtudele, ise olin sunnitud ukselengid eemaldama kui masin koju toodi.Võrreldes mu eelmise masinaga (Candy pesu+kuivati) on ikka kõvasti vaiksem.ja kui vaja siis suur masin saab ka teki või kattemadratsi pesuga hakkama. Menüüs pakutavatest programmides on põhilised siiski põhipesu ja loputusprogramm, ülejäänud pesuprogrammid leiavad kasutust harva. keerad programmi ette , valid pesu temperatuuri ja tsentrifuugi kiiruse ja start -masin ise kaalub ja vastavalt sellele on siis pesuaeg.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2020 13:20:40 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Kui nüüd võrrelda neid kahte: https://www.euronics.ee/tootevordlus/81111-99898 Ehk siis AEG ja LG masinat. Tõsi, hinnavahe ca 130euri, aga kas AEG on seda raha väärt? Eelarve poolest kannataks AEG küll osta, aga on ta asja väärt? Ostan esimest korralikku pesumasinat (+kuivatit), et kogemus masinatega väga minimaalne. Kas 1400 vs 1600 rpm tsentrifuug annab kuivatamisel märgatava vahe? Teab ka keegi kasutusmugavust kommenteerida? Mina võin pesumasina erinevates menüüdes kolada, aga elukaaslane väga süvitsi ilmselt ei viitsiks minna icon_smile.gif


Mu elukaaslane pole üldse AEG masinaga rahul. Meil käis garantiis ära paari kuu möödudes. Paagi vahetus vms. Vibreeris jõledalt ringi.
Lisaks ei meeldi elukaaslasele režiimid. Valik on limiteeritud, sellist kiiremat pesu praktiliselt polegi.

15+ aastase kogemusega remondimehega arutades ütles, et ise ostaks LG. Miele-d on head, aga pole hinda väärt ning lagunevad nüüb juba samamoodi nagu kõik teised.

EDIT. Masin on see AEG L6SE47SE https://www.hinnavaatlus.ee/1779692/aeg-l6se47se/
Kurat hinnad ikka langenud, ma ostsin selle tunduvalt kallimalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2020 13:25:01 vasta tsitaadiga

Tänud teile, pilt selge icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Who
HV vaatleja
Who

liitunud: 21.10.2020




sõnum 23.10.2020 16:01:08 vasta tsitaadiga

LG on pesumasinate seast parim valik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.