|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.09.2020 15:10:45
|
|
|
Ja pildid avab port 80 kaudu
Casekingis on 3080 ostukuupäev ka nihkunud 14 pealt 24 Sept peale, nvidia kodukal availability pandud 17th Sept.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaam
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2009
|
14.09.2020 15:26:51
|
|
|
| Võiks mõni lühem kaart ka ikka olla, mitte ainult Strix ja Trio.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.09.2020 15:55:09
|
|
|
| jaam kirjutas: |
| Võiks mõni lühem kaart ka ikka olla, mitte ainult Strix ja Trio. |
Tegelt PCB on marulühike, pmst törts pikem kui PCI-E siin - radikas keerab tuksi asja.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barmalej
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2012
|
14.09.2020 16:24:23
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Ja pildid avab port 80 kaudu
Casekingis on 3080 ostukuupäev ka nihkunud 14 pealt 24 Sept peale, nvidia kodukal availability pandud 17th Sept. |
Huvitav, et DE keeles on kirjas ikka 17 =)
"Die Grafikkarten mit GeForce-RTX-3080-Chipsatz von NVIDIA können ab dem 17.09.2020 um 15 Uhr vorbestellt werden."
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.09.2020 16:39:01
|
|
|
| Barmalej kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Ja pildid avab port 80 kaudu
Casekingis on 3080 ostukuupäev ka nihkunud 14 pealt 24 Sept peale, nvidia kodukal availability pandud 17th Sept. |
Huvitav, et DE keeles on kirjas ikka 17 =)
"Die Grafikkarten mit GeForce-RTX-3080-Chipsatz von NVIDIA können ab dem 17.09.2020 um 15 Uhr vorbestellt werden." |
hea tähelepanek
Arvutitargas ka 3080 tellitavus varasema 15 sept asemel 18 sept nii et see 17 sept kindel ametlik kuupäev mil tellida saab.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
14.09.2020 16:39:32
|
|
|
Need mingid usaldusväärsed poed?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
14.09.2020 16:41:01
|
|
|
Vaatasin ka neid hetk tagasi aga no ei kutsu ostma üldse neid AIB mudeleid.
Kui, siis FE mudel, mis näeb ütlemata kena välja ning tundub korraliku kvaliteediga olevat, ning odavam.
Umbes sama lugu on AMD enda kaartidega, mis on alati over enginered vs AIB keskmised kaardid.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
14.09.2020 16:58:22
|
|
|
huhoh millised amd kaardid need overengineered on? ref screamerid mis kuulmiskahjustust tekitavad ja millele ise münte vahele tuleb toppida, siis saab kasutada see on küll hea nali
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.09.2020 17:02:09
|
|
|
| Millal nda kukub?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
14.09.2020 17:12:42
|
|
|
| 16-ndal. Pisut veel aega
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
14.09.2020 17:17:40
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
huhoh millised amd kaardid need overengineered on? ref screamerid mis kuulmiskahjustust tekitavad ja millele ise münte vahele tuleb toppida, siis saab kasutada see on küll hea nali  |
Power delivery ja muude komponentide kvaliteet on alati AMD enda mudelitel parem olnud. Jahutuse pealt on nad alati kokkuhoidnud muidugi.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.09.2020 17:34:09
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Kuigi mulle tundub ka äärmiselt väheusutav, et 3080 on mingites mängudes või sünteetilistes testides ainult 3% kiirem kui 2080Ti. See peab olema driverite taga kinni. Pole veel korralikult optimeeritud. Isegi kui me jätame kõrvale selle kas see topelt CUDA tuumade hulk on tõene või mitte, siis oleks 3080 ikka üle 5000 tuuma vs 2080Ti 4350 vms. Kellad on enamvähem samad. Selleks peaks siis olema toimunud märgatav IPC langus mis ei kõla üldse loogiliselt (kuigi sellel teemal on spekuleeritud MLID poolt, et Ampere SM on vähem võimekas vs Turingu SM). |
kui topelt cuda tuumade lugu välja jätta, on 3080 ja 2080ti üsna samasugused.
2080ti 4352sp 272tmu 88rop vs 3080 4352*2sp 272tmp 96rop
3080 kindlasti benefitib suuremast mäluläbilaskest ja ropide mälusiinist lahtisidumisest, aga muus osas jääb see x2 cuda corede küsimus.
far cry 1080p on muidugi selle klassi gpu jaoks väga cpu-limited olukord.
| Viilutaja kirjutas: |
Sisuliselt Nvidia kunstlikult toop perf/price hinda alla paberil, et ülevaadetes jääks parem mulje.
Igaljuhul tasub krabada ära see Nvidia FE mudel, mis on parem kui kõik AIB mudelid. |
olid fe-d kallid oli halb. on fe-d msrp, on jälle halb
see "fe-d on paremad" lugu on seni olnud üsna alusetu. eriti seekord on kõik aib 3080/3090 seni üsna massiivsed jahutused, mis pigem peaks fe-le ära suutma teha.
see 370w power limit jutt on kõigi eelduste kohaselt jama. s.t. õige, aga see on max power limit mitte default ja aib-d peaks lõpetama samas kohas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.09.2020 17:43:18
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| 16-ndal. Pisut veel aega |
Ah piixu, ma lugesin et 14ndal kell 16 ja mõtlesin et miks pole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
14.09.2020 17:43:44
|
|
|
FE tundub ilus ja tore küll, aga julgeks natuke kahelda, et see väga vaikne kaart on üks ventilaator ju sisuliselt puhub kuhugi karpi. Ise hetkel kahtlen selles just sellepärast. Mis huvi on 5% paremast kaardist kui ta teeb kõvemat häält kui terve ülejäänud süsteem kokku.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.09.2020 18:26:18
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
FE tundub ilus ja tore küll, aga julgeks natuke kahelda, et see väga vaikne kaart on üks ventilaator ju sisuliselt puhub kuhugi karpi. Ise hetkel kahtlen selles just sellepärast. Mis huvi on 5% paremast kaardist kui ta teeb kõvemat häält kui terve ülejäänud süsteem kokku. |
Kaasaegses kastis kui pole tegu vesijahutusega on niikuinii sedasi kus kaart piltlikult öeldes kõige valjem asi - seda küll koormuse all. On ju vahe kas jahutada prose 150W või kaardi 350W ja kui kaart heeblid põhjas saab näiteks mängides suurt koormust ikkagi siis kaasagne äge a'la 10 tuumase prosepuhul möllavad ju kõvasti aint pooled tuumad ehk reaalne tarbimine suht nonsenss.
Samas 3K seeriapuhul väga probleemi ei näe - üks vent puhub radikasse ja tagant välja ja teine tõmbab õhku aint läbi radikaribide ja läheb see kastis lakke. Ehk siis ei tohiks olla olukorda kus kaks venti puhuvad radikasse kus küljepealt tuleb soe õhk välja millest osa siis uuesti ventidele ette söödetakse.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.09.2020 18:33:10
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Kuigi mulle tundub ka äärmiselt väheusutav, et 3080 on mingites mängudes või sünteetilistes testides ainult 3% kiirem kui 2080Ti. See peab olema driverite taga kinni. Pole veel korralikult optimeeritud. Isegi kui me jätame kõrvale selle kas see topelt CUDA tuumade hulk on tõene või mitte, siis oleks 3080 ikka üle 5000 tuuma vs 2080Ti 4350 vms. Kellad on enamvähem samad. Selleks peaks siis olema toimunud märgatav IPC langus mis ei kõla üldse loogiliselt (kuigi sellel teemal on spekuleeritud MLID poolt, et Ampere SM on vähem võimekas vs Turingu SM). |
kui topelt cuda tuumade lugu välja jätta, on 3080 ja 2080ti üsna samasugused.
2080ti 4352sp 272tmu 88rop vs 3080 4352*2sp 272tmp 96rop
3080 kindlasti benefitib suuremast mäluläbilaskest ja ropide mälusiinist lahtisidumisest, aga muus osas jääb see x2 cuda corede küsimus.
far cry 1080p on muidugi selle klassi gpu jaoks väga cpu-limited olukord.
| Viilutaja kirjutas: |
Sisuliselt Nvidia kunstlikult toop perf/price hinda alla paberil, et ülevaadetes jääks parem mulje.
Igaljuhul tasub krabada ära see Nvidia FE mudel, mis on parem kui kõik AIB mudelid. |
olid fe-d kallid oli halb. on fe-d msrp, on jälle halb
see "fe-d on paremad" lugu on seni olnud üsna alusetu. eriti seekord on kõik aib 3080/3090 seni üsna massiivsed jahutused, mis pigem peaks fe-le ära suutma teha.
see 370w power limit jutt on kõigi eelduste kohaselt jama. s.t. õige, aga see on max power limit mitte default ja aib-d peaks lõpetama samas kohas. |
See 1080p võis tõesti olla CPU limited jah.
Sa hetkel võtad AIB kaartide headuse aluseks puhtalt jahutuse massi?
See pole adekvaatne. Kobakas jahutus ei taga veel paremat jahutust. Ennegi nähtud neid kobakaid mis väljast näevad suured aga tegelikult ei suuda kõiki komponente korralikult jahutada. Mürast rääkimata.
Jah võibiolla mingi quad slot 3-fan variant teeb 3080 FE-le ära aga kindlasti mitte sama mürataseme juures. Ja kui tuua sama mürataseme juurde, siis on kõrgema tempiga. Lisaks FE=2 venti. AIB=3 venti. Füüsikaseaduste vastu ei saa.
Max power limiidist ju jutt käibki. See oli probleem juba Turingu ajal. Need kaardid millel see limiit suurem oli kellusid ka kaugemale. Nagu artiklis öeldud, siis esimesed AIB kaardid kasutavad tõenäoliselt reference PCB-d (aja kokkuhoiu ja turulejõudmise kiirendamiseks) mis tähendab ka 350W limiiti. Nvida FE ei ole seekord reference. Sellest ka suurem 370W limiit.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vlone
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2020
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
14.09.2020 18:52:45
|
|
|
Need on seal pikalt juba olnud
_________________ |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
14.09.2020 19:45:17
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
simo5555, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi  |
Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
14.09.2020 20:52:46
|
|
|
Samas muidugi tagab parema õhuliikumise (oletus), kui nt. 3 vurri kaardil ja suunatud alla siis
jõuab see soojus nii või naa protsessori juurde ja tagumised vendid tõmbavad välja.
Lihtsalt termodünaamika kipub niimoodi toimima st. ei taha see soojus allapoole minna
Aga jah kindlasti kütab protsessori radiaatorit samas kui GPU koormus suur siis tavaliselt CPU pole max (eks nendel extreem OC-jatale teine muusika).
Kui radiaator 65C õhk siis miski 50-60C vahel oleneb voolust, kindlasti pole õhk kõrgem kui 65C seega nagu väga hull pole (mul on alati suur häda kondensaatoritega 70C+ keskkonnas).
Ise siiski jään ootama neid tootjapoolseid lahendusi (2xhdmi oleks ka vajalik, ega palju valikuid pole).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2020 22:14:37
|
|
|
Lihtsam oleks see eraldi osta kui tasuta oodata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darud
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
14.09.2020 22:20:46
|
|
|
| Kas Corsair'le tuleb ka 12-PIN kaabel?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
14.09.2020 22:26:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Lihtsam oleks see eraldi osta kui tasuta oodata |
Ma ei tea, kui kiiresti see saatmine neil käib, aga Noctual tuli kunagi uue socketi kinnitus 2 päevaga. Vaevalt, et midagi väga hullu on.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2020 22:41:29
|
|
|
Mida v....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.09.2020 07:19:16
|
|
|
Et massilist postititamise tulva ära hoida inimeste poolt kel sõrmed hirmsasti sügelevad siis teadmiseks, et jutt käib Seasonicu TÄISPIKAST 2x6+2PCI-E > nVidia 12pin kaablist mis EI OLE HÄDAVAJALIK kuna kaartidega on üleminek kaasas. Lihtsalt too kaasasolev on lühike ja üleminekud jäävad nähtavale.
Ehk siis lihtsalt ilus žest Seasonicu poolt. Loodetavasti edaspidistel toidetel hakkab by default kaasas olema.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.09.2020 07:51:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mida v....  |
Ilmselt väike tootmismaht ja sellest ka kõrge omahind. Vähemalt umbes selline number käis enne läbi. Loodetavasti on madalam siiski.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
15.09.2020 07:51:52
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
Need on seal pikalt juba olnud |
Mingit valget varianti paluks. Galaxy HOF või Gigabyte gaming white näiteks
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
15.09.2020 08:52:33
|
|
|
| darud kirjutas: |
| Kas Corsair'le tuleb ka 12-PIN kaabel? |
sama küsimus siin, otsisin infot corsair poolt aga ei leidnud. Arvatavasti ei kiipu kiirustama.
Ehk tee oma kaabli ise
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
15.09.2020 09:37:57
|
|
|
| terric kirjutas: |
Samas muidugi tagab parema õhuliikumise (oletus), kui nt. 3 vurri kaardil ja suunatud alla siis
jõuab see soojus nii või naa protsessori juurde ja tagumised vendid tõmbavad välja.
Lihtsalt termodünaamika kipub niimoodi toimima st. ei taha see soojus allapoole minna
Aga jah kindlasti kütab protsessori radiaatorit samas kui GPU koormus suur siis tavaliselt CPU pole max (eks nendel extreem OC-jatale teine muusika).
Kui radiaator 65C õhk siis miski 50-60C vahel oleneb voolust, kindlasti pole õhk kõrgem kui 65C seega nagu väga hull pole (mul on alati suur häda kondensaatoritega 70C+ keskkonnas).
Ise siiski jään ootama neid tootjapoolseid lahendusi (2xhdmi oleks ka vajalik, ega palju valikuid pole). |
Ei suuda siis vett CPU-le kuidagi peale osta? Pole vahet siis kuhu see vent puhub
Nagu rääkisin, hinnad mudkuii tõusevad ja küll saadavuse päevaks on norm 3080 jälle 1000.- ja rohkem, mingit nVida enda kaart kohe üldse ei ahvatle...
Aga te poisid mudkui ostke ja rebige ikka esimesed kohe ilma testimata ära
viimati muutis m8markus 15.09.2020 09:40:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
15.09.2020 09:39:51
|
|
|
Keegi üldse planeerib FE osta ja kuidas kätte saada Eestisse?
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
15.09.2020 09:44:17
|
|
|
| FE puhul ei tohi ühtegi teist kaablit kasutada, kui Nvidia enda poolt kaasa pandud adapter - võivad garantiist keelduda (aga Eesist FE garantiisse saatmine nkn keeruline). AIB kaartide puhul praegu keegi ei kasuta uut 12 pinist otsikut.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.09.2020 09:52:13
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Keegi üldse planeerib FE osta ja kuidas kätte saada Eestisse? |
Kas FE ja AIB-i kaartidel on mingi reaalne võimsuse vahe kah? Ise mõtlesin, et äkki lasen õel soomes proovida nvidia lehelt FE tellida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
15.09.2020 09:58:37
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Kas FE ja AIB-i kaartidel on mingi reaalne võimsuse vahe kah? Ise mõtlesin, et äkki lasen õel soomes proovida nvidia lehelt FE tellida. |
Kahjuks enne review'sid ei saa midagi öelda. Kuulujuttude järgi kasutab Nvidia FE kaartidest just kõige paremaid kiipe ja neil on ka kõige kauem olnud aega oma kaarte tuunida. AIB kaardid tegid oma arendust pimesi puuduvate driverite tõttu. Ma ise võtan ikka AIB kaardi. FE kaardid näevad ilusad välja, aga see lähebe kinnisesse kasti enivei. Lisaks on väga vähe infot nende cooling poweri kohta. On küll jahutusel uus disain ja paigutus aga peale Nvidia enda sõnade pole meil mingit infot.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.09.2020 10:06:23
|
|
|
| mannatera kirjutas: |
| FE puhul ei tohi ühtegi teist kaablit kasutada, kui Nvidia enda poolt kaasa pandud adapter - võivad garantiist keelduda (aga Eesist FE garantiisse saatmine nkn keeruline). AIB kaartide puhul praegu keegi ei kasuta uut 12 pinist otsikut. |
Miks siis seasonic oma kaablit tasuta jagab?
Pealegi kuidas nad teavad, et kasutasid teist kaablit......pakun, et see lihtsalt mingi kohustuslik rida lipiku peale. Kaabel on kaabel.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
15.09.2020 10:27:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Miks siis seasonic oma kaablit tasuta jagab?
Pealegi kuidas nad teavad, et kasutasid teist kaablit......pakun, et see lihtsalt mingi kohustuslik rida lipiku peale. Kaabel on kaabel. |
Eks ta lõppkokkuvõttes nii olegi, aga seda enamus Youtubereid maininud kellel kaart käes, et manualis on rida selle kohta kirjas. Isiklikult oleks ka suva ja kasutaksin enda PSU kaablit, mis on ilusam kui mingi üleminek.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
15.09.2020 10:32:48
|
|
|
| m8markus kirjutas: |
Aga te poisid mudkui ostke ja rebige ikka esimesed kohe ilma testimata ära  |
Sa AIB kaarte lähed siis poodi testima või? Või mis testimisest sa räägid... 24h enne reliisi tulevad reviewd välja ja igaüks saab järeldused teha kas sobib või mitte.
| Zonerman kirjutas: |
| Keegi üldse planeerib FE osta ja kuidas kätte saada Eestisse? |
Ostad nvidia.de lehelt kaardi, saadad ta eshopwedrop.ee lehelt antud aadressile ja sealt saadad Eestisse.
Ise kaalun osta, aga eks homsed reviewd otsustavad ära.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ionic
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2004
|
15.09.2020 10:42:46
|
|
|
Soovitaks enne ostmist oodata põhjalikud review'd ära, kus käsitletud mälude ja muude komponentide jahutuse taset PCB-l. Elu on näidanud, et need erinevad sama firma mudelite vahel väga palju ning kui juba kallim toode, siis ei tasuks alati kõige odavamat tellist nende seast valida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
15.09.2020 10:50:33
|
|
|
| huvitav kas nvidia lehelt saab rohkem kui 1 korraga osta? Kui on 1 per customer siis on ehk lootust löögile saada.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
15.09.2020 11:05:46
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
simo5555, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi  |
Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi.  |
ZOTAC ja Gainward 3090 tulid juurde
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.09.2020 11:07:47
|
|
|
| PaRaZiD kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
simo5555, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi  |
Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi.  |
ZOTAC ja Gainward 3090 tulid juurde |
No need on samamoodi odav-rämps firmad.
Alla FE, MSI, ASUS-e või EVGA ma küll ei vaataks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
15.09.2020 11:12:15
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| PaRaZiD kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
simo5555, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi  |
Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi.  |
ZOTAC ja Gainward 3090 tulid juurde |
No need on samamoodi odav-rämps firmad.
Alla FE, MSI, ASUS-e või EVGA ma küll ei vaataks. |
GB on ka osad seeriad normaalse jahutusega olnud. 3 seeria omad tunduvad kahtlased esimeste piltide pealt
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
15.09.2020 11:15:17
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| PaRaZiD kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
simo5555, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi  |
Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi.  |
ZOTAC ja Gainward 3090 tulid juurde |
No need on samamoodi odav-rämps firmad.
Alla FE, MSI, ASUS-e või EVGA ma küll ei vaataks. |
Zotac on rämps?
Mul oli 1080 Zotac Amp Extreme ja praegu on 1080 Ti Zotac Amp Extreme.
Ülivaiksed ülikõrgele klokitud suure cooleriga vaiksed kaardid. Jah, GamersNexus tegi maha teatud komponentide soojuse ära juhtimist, aga isiklikust mitmeaastasest kasutuskogemusest ei oska küll ühtegi halba sõna öelda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.09.2020 11:17:19
|
|
|
| Dolph kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| PaRaZiD kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
simo5555, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi  |
Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi.  |
ZOTAC ja Gainward 3090 tulid juurde |
No need on samamoodi odav-rämps firmad.
Alla FE, MSI, ASUS-e või EVGA ma küll ei vaataks. |
Zotac on rämps?
Mul oli 1080 Zotac Amp Extreme ja praegu on 1080 Ti Zotac Amp Extreme.
Ülivaiksed ülikõrgele klokitud suure cooleriga vaiksed kaardid. Jah, GamersNexus tegi maha teatud komponentide soojuse ära juhtimist, aga isiklikust mitmeaastasest kasutuskogemusest ei oska küll ühtegi halba sõna öelda. |
Ma põhinen vaid enda arvamusele nende firmade suhtes. Kui kõik töötab siis on hästi. Ise lihtsalt ei kipu nende firmade poole vaatamagi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
15.09.2020 11:50:14
|
|
|
Kas just rämps aga mina ei osta küll nende kaarte enam 2070 Super Mini miinimpöörded on 33%, ulub nagu hull. Võtsin Zotac-iga ühendust ja nad nentisid et kahjuks 33% on BIOS-i poolt alampiir ja seda vaiksemaks ei tehta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|