Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Bad sector märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2004 18:43:28 Bad sector vasta tsitaadiga

Otsin tarkvara millega saaks käsitsi määrata milline cluster on bad ja milline mitte... kunagi oli säärane vaffa asi nagu norton utilities - hetkel ei suuda kusagilt asjalikku progejuppi leida.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2004 18:49:34 vasta tsitaadiga

Kõvaketta tootja utiliit abiks... tõmba nende kodukalt! icon_wink.gif

Mis kõvaketas sul on?

Maxtor/Quantum puhul on proge nimi PowerMax
Western Digital'i puhul oli asja nimi Data Lifeguard
ja Seagate ketaste jaoks oli ilusa eestikeelse nimega programm Sea Tool
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2004 22:29:24 vasta tsitaadiga

Kõvaketta tootja on toshiba kes raip ei paku mitte mingisugust tehnilist tuge ega ka programme. Kõiges on süüdi eilne äike ! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2004 22:48:21 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Kõvaketta tootja on toshiba kes raip ei paku mitte mingisugust tehnilist tuge ega ka programme. Kõiges on süüdi eilne äike ! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

tark inimene lülitab sellel ajal oma arvuti kinni icon_wink.gif
palju siis muidu badi tuli ?
Aga võid kah proovida näiteks Partition Magic Pro 7 või 8. (pole kahjuks ainult vabavara)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2004 09:10:15 vasta tsitaadiga

Bade tuli 1. Jah muidugi peab äikse ajal kogu stuffi välja sikutama. (lauaarvuti tõmbasingi aga läpaka unustasin seina ja tööle). Partation magic ei ole lahendus minu probleemile... kuram ma googeldamisest väsinud juba - no pole säärast programmi............. millega teha low level formatit ? ja kas oleks kasu programmist mis ketta süüdimatult o või 1 üle kirjutab (diskwipe or smth) ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 26.06.2004 09:35:36 vasta tsitaadiga

Khmm... suvaline kettaeditor ei lähe? Ega Nortoni Disk Editor ju muudki olnud (kui sa seda "vana hea Norton Utilities"'i all mõtlesid).
Muidu BIOS mingit kettakontrollimise võimalust ei paku?

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004




sõnum 27.06.2004 18:45:14 vasta tsitaadiga

Hummz, võiksid proovida taolist programmi: HDD Regenerator Shell, või oled juba katsetanud sellega?

Ole terve.

Andrez kirjutas:
Bade tuli 1. Jah muidugi peab äikse ajal kogu stuffi välja sikutama. (lauaarvuti tõmbasingi aga läpaka unustasin seina ja tööle). Partation magic ei ole lahendus minu probleemile... kuram ma googeldamisest väsinud juba - no pole säärast programmi............. millega teha low level formatit ? ja kas oleks kasu programmist mis ketta süüdimatult o või 1 üle kirjutab (diskwipe or smth) ?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2004 22:21:55 vasta tsitaadiga

Regeneratorit proovisin - see teatas, et 1 bad sector fixed ja kogu küpsis, kui tegin uue testi siis ei leidnud ta enam midagi, aga scandisk näitab 1 bad sectorit.... sektor ise peaks OK olema aga scandisk märkis ta lihtsalt "halvaks"... nüüd tahaks seda märki maha saada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 10:42:36 vasta tsitaadiga

Njah proovisin siis suvalist ketta editori - liiga keeruline värk ei julge seal mitte kui midagi puudutada. Ja ikka ehk kellelgi on alles seda vana norton disk toolsi ??? oleks jõledamalt tänulik kui saaks
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.06.2004 11:53:20 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Kõvaketta tootja on toshiba kes raip ei paku mitte mingisugust tehnilist tuge ega ka programme. Kõiges on süüdi eilne äike ! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Pole nagu näinud Toshiba omatoodangu kettaid. Parem vaata korralikult järele, kelle toodetud ketas seal arvutis on ja saad seejärel valida õige utiliidi eespool toodud soovituste alusel.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 14:47:16 vasta tsitaadiga

Ketas ON Toshiba. Isegi toshiba weebileht tunnistab seda -> http://sdd.toshiba.com/cda/main.aspx?Path=/8182000003ac000000010000659c00000a13
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 28.06.2004 14:49:23 vasta tsitaadiga

Eelpool kirjas ju et läpakaga tegemist, seega võib ka Toshiba ketas sees olla. Peale regeneraatorit enam bade pole ju ja spetsutiliidid ei näita siis ka enam midagi. Tal opsüsteemis märgitud 1 cluster ilmselt pahaks.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 22:29:33 vasta tsitaadiga

Just nii see asi arvatavasti ongi - kuidas cluster nüüd jälle heaks märkida, ilma et ketast tühjaks tegema peaks icon_question.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.06.2004 11:40:18 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Ketas ON Toshiba. Isegi toshiba weebileht tunnistab seda -> http://sdd.toshiba.com/cda/main.aspx?Path=/8182000003ac000000010000659c00000a13
Jah, pole varem nende toodangu piisavalt põhjalikult tutvunud.
Samas oli seal ka öeldud mis tarkvara hädade puhul kasutada. Probleemiks pakutakse küll mahuprobleemi aga sellest hoolimata tasub tolle firma softiga üritada...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 29.06.2004 12:36:34 vasta tsitaadiga

Kui tegemist FAT-iga, siis kõlbab nortoni diskedit ju küll. Võtad vaatad FAT-i tabeleid ja otsid bad-iks märgitus clustri üles.
Kui lasid regenega üle siis ta näitas millist sektorit ta parandas.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 13:17:48 vasta tsitaadiga

Jah on öeldud tõesti aga ühte soovitatutest ma lihtsalt ei leidnud ja teine on tasuline. Regenerator fixis asja ära küll, aga logi faili ei tekitanud, niiet ma ei teagi täpselt milline sector hapu on... küll on aga olemas M$ scandiski log kuhu on märgitud bad cluster - kas clusteri ja sectori vahel on mingi loogiline seos ? et saaks teada milline sector hapu on ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 29.06.2004 13:22:06 vasta tsitaadiga

Siis on sul ju clustri number teada sektori numbrit pole vajagi enam. Vaata FAT-i tabelit Diskeditoriga Fat-i resiimis ja ilmselt see clustri number on sul Fat-is BAD-iks märgitud. Kirjutad sinna asemele nullid ja cluster on vaba kasutamiseks.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.06.2004 14:15:52 vasta tsitaadiga

Cluster on suurem kettaühik kui sektor, s.t. klaster võib koosneda mitmest sektorist. Jäika reeglit seejures pole, kettainfot jagavate progeda tuleb alati eraldi järele vaadata, kuidas konkreetse ketta puhul asjad on. Formatit tehes formaatimisprogramm paneb asja paika, vaikimisi arvestab ketta suurust ja failsüsteemi tüüpi, kuid soovi korral saab ka käsitsi määrata omale meelepärast väärtust.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.07.2004 00:52:35 vasta tsitaadiga

2rge päris lööge aga kui windowsi scandiskiga asi uuesti yle lasta nii et ta kontrolliks ketta põhjalikult l2bi, 2kki rajakas m6istab ise et s6imab tyhja
muide hdd regeneratori readme's oli j2rgnev tekst icon_rolleyes.gif
tsitaat:
As the product does not change the logical structure of hard disk drive, the
file system may contain marked earlier bad sector labels, even if your hard
disk is already regenerated and not damaged by bad sectors. If you want to
remove these marks, repartition your hard disk drive or take advantage of
PowerQuest PartitionMagic (Bad Sectors Retest option)

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 26.07.2004 08:01:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
2rge päris lööge aga kui windowsi scandiskiga asi uuesti yle lasta nii et ta kontrolliks ketta põhjalikult l2bi, 2kki rajakas m6istab ise et s6imab tyhja

Scandisk juba korra pahaks märgitud sectoreid enam heaks ei märgi. Selleks vaja kasutada teisi programme.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 27.07.2004 20:08:39 vasta tsitaadiga

toivos kirjutas:
libe kirjutas:
2rge päris lööge aga kui windowsi scandiskiga asi uuesti yle lasta nii et ta kontrolliks ketta põhjalikult l2bi, 2kki rajakas m6istab ise et s6imab tyhja

Scandisk juba korra pahaks märgitud sectoreid enam heaks ei märgi. Selleks vaja kasutada teisi programme.


Omal on olemas üks UPS PowerMust 600VA ja kui see lapaka adapterile vahele panna siis ei tohiks äike enam lapakat ohustada?
See peaks olema nn olnline ups mis silub ja toitepinget.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 23:34:10 vasta tsitaadiga

Hmm teema elab edasi 8) Aga paistab, et minu vint on omadega vist täitsa otsas.... täna leiti jälle paras posu sectoreid... ja kahtlaselt aeglane on ka kogu süsteem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2004 23:51:02 vasta tsitaadiga

mul suri maxtori 80GB ketas lihtsalt lambist
hoobilt miljon bad sectorit ja andmed enamus kadunud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 10:04:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Omal on olemas üks UPS PowerMust 600VA ja kui see lapaka adapterile vahele panna siis ei tohiks äike enam lapakat ohustada?
See peaks olema nn olnline ups mis silub ja toitepinget.

Ükski UPS ei kaitse miljonite voltide ja kümnetuhandete ampr'ite vastu (otsetabamus icon_razz.gif )

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 04.08.2004 10:42:06 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:
tsitaat:

Omal on olemas üks UPS PowerMust 600VA ja kui see lapaka adapterile vahele panna siis ei tohiks äike enam lapakat ohustada?
See peaks olema nn olnline ups mis silub ja toitepinget.

Ükski UPS ei kaitse miljonite voltide ja kümnetuhandete ampr'ite vastu (otsetabamus icon_razz.gif )


Tekib küsimus, mille jaoks neid äikesekaitseid siis ostetakse ja tehakse?
Kas mitte ka UPS'il ei ole sellist asja sees?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 12:28:04 vasta tsitaadiga

Seal UPS'is on mingi närune lüliti, aga kui selle peale miljoneid volte peale
kukub, see lihtsalt sulab, haihtub, läheb põlema vms.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McFly
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2004




sõnum 04.08.2004 12:30:33 vasta tsitaadiga

ise tegin kunagi nii, et Bad-ide piirkonna tegin eraldi hidden partitsiooniks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 04.08.2004 12:45:07 vasta tsitaadiga

Kui äike selle paha sektori põhjustas, siis leian, et seda sektorit sa ei paranda. beer_yum.gif
Muidu tean, et on olemas tarkvara millega saab ketast parandada... Antud juhul loeb paljustki tekke
põhjus...
Seega saab neid lugeda parandatavateks vigadeks ja ka mitte parandatavad vead.
Niipalju, kui on mulle kohale jõudnud, tuleb siin teha mõned mõisted selgeks
üks neist on Cluster siis Sector ja neid on veel

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 17:04:25 vasta tsitaadiga

Nii libe suured tänud sulle väikse vihje eest ! PartitionMagic + bad sector retest ning ketas jummala ok jälle.... millegi pärast on mul tunne, et win ise rikub mu ketast..... kui lasen scandiskiga on kohe sectorid igal pool, kui kasutan norton disk doctorit on kõik ok... lasen õhtul windowsi üle vaatame mis juhtub
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 17:07:02 vasta tsitaadiga

mtv23 kirjutas:
Kui äike selle paha sektori põhjustas, siis leian, et seda sektorit sa ei paranda. beer_yum.gif
Muidu tean, et on olemas tarkvara millega saab ketast parandada... Antud juhul loeb paljustki tekke
põhjus...
Seega saab neid lugeda parandatavateks vigadeks ja ka mitte parandatavad vead.
Niipalju, kui on mulle kohale jõudnud, tuleb siin teha mõned mõisted selgeks
üks neist on Cluster siis Sector ja neid on veel


Miks ei paranda ? kui oleks olnud otsetabamus siis poleks jah enam midagi parandada, kui aga oli tegu mingi induktiivsuse või muu mölluga siis tasub ju proovida. ning cluster, sector, block no mida iganes asi on bad ! (loomulikult on tegu täiesti erinevate asjadega)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 11:31:54 vasta tsitaadiga

Nii asi on nüüd sedasi, et tegin kettale zero fill ja kõik näib toimivat. Mis softiga oleks nüüd mõttekas ketta töökindlust kontrollida ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 11.08.2004 12:40:13 vasta tsitaadiga

Khmmm... IMO on kõikse lihtsam ja töökindlam lihtne tarbimistest: teed pardid peale, lased suvalist sodi tääis, kontrollid kas data on korras (või annab näiteks mujale kopida), kui toimib kordad veel korra, kui toimib kopid ketta uuesti täis ja lased näiteks öökese sedasi seista, kui hommikul ikka veel korras siis võib arvata, et asi peaks toimima.... IMO, nagu mainitud.

Aga tegelinuklt nende badide koha pealt... eks ta veidi imelik ole, eks ju? Loogiliselt võttes kui tõesti on mingi füüsiline defekt siis ei tohiks mingi progega seda korda saada (kui, siis ainult vältida sellele kirjutamist). See on nagu flopide aegu, kus esinesid pidevad kopeerimisvead (flopile jõudis ilusti, tagasi HDle enam mitte... teha Scandisk ja leiab badi, kui aga ketas enne üle formaatida siis ei leia ja asi jälle toimib)... Veider jah... tegelikult on selline tõestamata hüpotees, et võib olla lihtsalt lugemispea satub veidi valesse asendisse ja siis ei saagi kõike kätte ja et "parandamise" käigus lihtsalt õnnestub pea taas õigele rajale ajada (s.t. tegelikult pole ketta pinnal midagi viga).

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2004 17:40:28 vasta tsitaadiga

Olen ise niivõrd laisk, et ei viisi eriti nende andmete kopeerimisega jännata... ehk oleks ikka mingi programmijupp saadaval ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2004 19:05:29 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Maxtor/Quantum puhul on proge nimi PowerMax
Ma üritan üht poolsurnud Maxtori 20GB kettast asja saada. PowerMax'i fulltestil andis veakoodi c793a37e. Üritasin ketta nullidega üle kirjutada, hakkas mingil hetkel kõva häält tegema, hääl ei kadunud ka peale restarti. Cold reboodiga sai vilinast lahti. Praegu formaadib DOS'i all, selline kiri on ees: Trying to recover allocation unit xxx,xxx. Eks näis kas teeb ära. PowerMax küll bad sectoreid ei näitanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 03.10.2004 19:13:57 vasta tsitaadiga

ma ei tea muidugi kas sul garantii veel on, aga mul vahetati k6vaketas v2lja, sest tal olid bad sectorid peal icon_biggrin.gif
st uutematel vintidel ei tohiks teid yldse tekkida.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 03.10.2004 19:22:46 vasta tsitaadiga

Priit Pavelson kirjutas:
woozy kirjutas:
Maxtor/Quantum puhul on proge nimi PowerMax
Ma üritan üht poolsurnud Maxtori 20GB kettast asja saada. PowerMax'i fulltestil andis veakoodi c793a37e. . PowerMax küll bad sectoreid ei näitanud icon_confused.gif
Miks ta siis sulle sinu arvates veakoodi andis?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2004 19:34:20 vasta tsitaadiga

eks ta füüsilislt metsas peaks olema... DOS'is formatti ära ei teinud.. WIN'i all läks probleemideta nii FAT32ks kui ka NTFS'ks.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.10.2004 19:54:54 vasta tsitaadiga

Priit Pavelson kirjutas:
eks ta füüsilislt metsas peaks olema... DOS'is formatti ära ei teinud.. WIN'i all läks probleemideta nii FAT32ks kui ka NTFS'ks.
sa muretse endale hddregenerator v6i spinrite6 ja tee teste, mitte 2ra nussi nende jamadega
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2004 10:20:44 vasta tsitaadiga

HDD regenarator varsti 24h müttanud selle kallal... öö jooksul oli leidnud 10000 Badi... algasid kuskil 2,8GB juures. Eks õhtul näha ole. Partition Magicuga peaks bade sisaldava osa "välja lõikama". Buuditav part jääks algusesse, teise pardi teeks teisele korras alale. Kui ikka väga metsas, siis peab buutivaks kettaks midagi muud leidma vist.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2004 17:16:04 vasta tsitaadiga

mul leidis regen ka nahat2ie bade ja ma ei viitsinudki l6puni lasta, kuna lubas 160 päevaga alles valmis saada
viisin ketta garantiisse ja asi vask
m6ttetu vana juustu päästa, kui midagi päästa pole

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaT
Kreisi kasutaja
MaT

liitunud: 19.11.2001




sõnum 05.10.2004 21:55:11 vasta tsitaadiga

Priit Pavelson
ma võin selle juustu sult endiselt ära osta.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Bad sector
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.