Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2020 11:08:15 vasta tsitaadiga

bjorn17 kirjutas:
Tanel kirjutas:
HV-s sama hinnapakkumine: https://www.hinnavaatlus.ee/1453173/lg-55-oled55c9/


Otsisin 65", sellega nukram seis.

Ka on olemas ju?
https://www.hinnavaatlus.ee/1451192/lg-65-oled65c9/

Kas te üldse kasutate HV-d?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 11:24:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
bjorn17 kirjutas:
Tanel kirjutas:
HV-s sama hinnapakkumine: https://www.hinnavaatlus.ee/1453173/lg-55-oled55c9/


Otsisin 65", sellega nukram seis.

Ka on olemas ju?
https://www.hinnavaatlus.ee/1451192/lg-65-oled65c9/

Kas te üldse kasutate HV-d?
Põhimõtteliselt Telial on olemas, aga kallis. Teistel tellimisel, samas laod tühjad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2020 11:31:41 vasta tsitaadiga

Hmm, saatsin Vildele täpsustava päringu.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 11:47:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hmm, saatsin Vildele täpsustava päringu.
Eile või üleeile oli neil veel kirjas, et on kohapeal olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2020 11:53:52 vasta tsitaadiga

Äsja uuendas hinnakirja ja toimus laoseisu muudatus "Tellitav.
Hommikuse uuendusega oli veel märgitud laosolevaks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 20:49:20 vasta tsitaadiga

Märgin ka teema enda jaoks ära. Ilmselt tuleb aasta lõpu poole praegune teler välja vahetada.
Ei tea kas aasta lõpu poole Lg CX seerial hinnasula ka oodata on, 55” mudelile hetkel silm pidama jäänud. Või on ehk kellelgi kogemusi LG NanoCell variantidega?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 21:26:13 vasta tsitaadiga

Elpex, vaata eelmise aasta hinnagraafikut
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 14:32:51 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kui kohe vaja on, siis B9 või philips oled804. Philipsil on kõik HDR formaadid ja ambilight ja qwerty klaviatuuriga pult, aga android philipsi kastmes, LG-l webos, ilmselt sujuvam ja kiirem. HDMI2.1 on mõlemal puudu, aga kas on vajagi.


B9-l on 120 Hz paneel ning on olemas HDMI 2.1.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 15:45:47 vasta tsitaadiga

Hüppame aastasse 2021...tegelikult 2024 rohkem arvatavasti kui rahakoti peale väga vihane just pole icon_smile.gif
Samsungi etteaste
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 21:25:46 vasta tsitaadiga

Oleks vaja ka üks odavam (max 500) teler kohale lohistada.

Tean, et tuleb osta kõige suurema diagonaaliga mis selle raha eest koju mahub, sõltumata kõigest muust. Minu puhul on see ilmselt 50". Aga tähtsuselt teine küsimus on, kui mugav on teleriga youtubis otsida?
Praegu on üks Samsung ja seal pead ükshaaval nooleklahvidega tähti taga ajama- jube. Tean, et LG-l on see magic remote, mis tekitab hiirekursori ja peaks olema tuntavalt parem. Teistest aga ei tea midagi, siit ka küsimus, kas valikus ongi siis vaid LG mudelid kui ei taha äpiga telekas otsinguid teha vaid teleripuldiga?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 21:36:02 vasta tsitaadiga

LG pult töötab kursorina. Aga mugavam on telefoni Youtube äpist videod otsida ja käima panna või playlisti lisada. LG puhul töötab ilusti.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.07.2020 21:52:46 vasta tsitaadiga

lightbluefox, See kursor pole nüüd ka eriti mugav.
Eelpool viidatud telefoniga kasutamine on palju kasutajasõbralikum.

Philipsil on lausa mingid klaviatuuriga puldid. Samas, LGl saab ka kasutada füüsilist klaviatuuri, lihtsalt toetatud mudelite valik on piiratud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 22:30:16 vasta tsitaadiga

lg voice commandid töötavad ka täitsa enamvähem
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 08:54:18 vasta tsitaadiga

Kas tundub, või on kõik sama telekas põmst?
https://www.euronics.ee/tootevordlus/95912-96106-96510

IPS ekraan kõigil tegelikult ja muudes spekkides ei tundu ka vahet (mitte Euronicsi vaid teiste lehtede info järgi).

Mul on ka oluline, et kõrgus ei oleks üle 76cm. Valik tõmbub kitsamaks, samas mul on teleka kohal riiul, ei tea kas ambilight üldse selliselt efektne on...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 09:14:39 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas tundub, või on kõik sama telekas põmst?
https://www.euronics.ee/tootevordlus/95912-96106-96510

IPS ekraan kõigil tegelikult ja muudes spekkides ei tundu ka vahet (mitte Euronicsi vaid teiste lehtede info järgi).

Mul on ka oluline, et kõrgus ei oleks üle 76cm. Valik tõmbub kitsamaks, samas mul on teleka kohal riiul, ei tea kas ambilight üldse selliselt efektne on...


6704 ja 6754 vahe seisneb korpuse värvis ja pisut ka disainis, 6554 mudel on sama, ilma ambilightita.
Hinnavahe on olematu, võta valgusega. Kui pealmine riba ei anna efekti, siis küljed ikka. Kui needki ei paista välja, lükkad ambilighti off'i, kuid kunagi järelturult saad ikkagi selle hinnavahe tagasi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 09.07.2020 11:04:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
oliver. kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Kas Onoffi vaatasid? https://onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/panasonic-tx65fz800e-4k-oled/


Kas see mitte 2018a mudel pole. Töötundide arvu oleks tore vaadata, kaua see näidis seal ketranud on.


Sellise hinnaga kasutatud kraami ma ei ostaks, eriti veel poe demo. Ja suure tõenäosusega see on demo, sest vaevalt keegi viimast isendit laos ja karbis hoiab


Tasub küsida. Vahest ka laos vedelenud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 11:52:00 vasta tsitaadiga

Siis tasuks Tartu kohale minna juba
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 17:15:42 vasta tsitaadiga

poest lahtist oledi osta on lauslollus, tihti ketravad need seal nonstop, oled ei saa oma pixel refreshi teha ja hello burn in.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 20:49:44 vasta tsitaadiga

Sai valitud siis hoopis too https://www.euronics.ee/t/96508/tv-av/55-ultra-hd-led-lcd-teler-philips/55pus7304-12
Siin on mikker, ehk saab juutuubile öelda mida otsida, eks ole näha kui hea on. Arvestades, et enamus filmikraamist liigub 720-1080p ja Telial ka midagi eriti vaadata pole, siis native 4k sisu teler vist lähiajal nägemas pole icon_biggrin.gif Loodame, et upscale on tugev külg.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.07.2020 13:34:29 vasta tsitaadiga

https://www.avforums.com/reviews/lg-cx-4k-oled-tv-review.17085
LG CX48
"The connections are the same as last year, with LG still highlighting HDMI 2.1 connections, but you should be aware that these are 40Gbps and not 48Gbps. As a result, the CX can support eARC (enhanced audio return channel), VRR (variable refresh rate), ALLM (auto low latency mode), and 4K/120Hz."

"For gamers, there is already plenty of support including VRR, ALLM, 4K/120Hz and an extremely low input lag. New this year is NVIDIA G-SYNC compatibility for a PC gaming experience free from screen tearing or other distracting visual artefacts.

The CX also features the HDR Gaming Interest Group’s HGiG Mode so gamers can enjoy high-quality visuals as game creators and developers intended when playing HDR games via consoles on their LG TV."

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 15:05:41 vasta tsitaadiga

cx pidi freesynci ja premium freesynci toe ka saama, loodaks ka c9 aga vaevalt lg pole kahjuks kombeks vanadele mudelitele uusi asju lisada.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 15:24:59 vasta tsitaadiga

Mis LG CX48 hinnaks on?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 16:13:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
"The connections are the same as last year, with LG still highlighting HDMI 2.1 connections, but you should be aware that these are 40Gbps and not 48Gbps. As a result, the CX can support eARC (enhanced audio return channel), VRR (variable refresh rate), ALLM (auto low latency mode), and 4K/120Hz."
tl;dr, see läbilase saab piiravaks juhul kui on vaja 2160p@120hz 4:4:4 ja 12-bit pilti saata. tuleb leppida 10-bit pildiga (või mõnes muus parameetris tagasi anda).
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 16:33:02 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Mis LG CX48 hinnaks on?
https://www.hinnavaatlus.ee/1810763/lg-48-oled48cx8/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2020 11:19:52 vasta tsitaadiga

Sattusin lugema, et sügisel on turule tulemas Vizio OLEDid, hind näib täitsa mõistlik olevat:
https://www.techhive.com/article/3564618/vizio-first-oled-tvs-coming-this-fall.html

Euroopas toda brändi üldse liigub? Endale pole nagu silma jäänud, samas pole ekstra otsinud ka.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 13.07.2020 12:13:25 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
jägaja kirjutas:
"The connections are the same as last year, with LG still highlighting HDMI 2.1 connections, but you should be aware that these are 40Gbps and not 48Gbps. As a result, the CX can support eARC (enhanced audio return channel), VRR (variable refresh rate), ALLM (auto low latency mode), and 4K/120Hz."
tl;dr, see läbilase saab piiravaks juhul kui on vaja 2160p@120hz 4:4:4 ja 12-bit pilti saata. tuleb leppida 10-bit pildiga (või mõnes muus parameetris tagasi anda).

Asja point on ikka asjaolus, et reklaamitakse justnagu sammukese uuema põlvkonna liidest, kuid see on ainult turundustrikk (teadlik tarbija petmine isegi), tegelikult ei vasta reklaamitav number standardile.
Kunagi vaatad enda teleril seda numbrit, ja mõtled, et miks teler ei suuda pilti näidata, on ju HDMI 2.1 liides kirjas

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 13.07.2020 19:18:28 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Elpex kirjutas:
Mis LG CX48 hinnaks on?
https://www.hinnavaatlus.ee/1810763/lg-48-oled48cx8/
Kirjelduse tabelist:
LCD LED Jah

icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2020 19:27:20 vasta tsitaadiga

ei ole ju
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2020 19:30:28 vasta tsitaadiga

loox, eemaldasin selle kasutu filtri sootuks
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 09:59:23 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tuleb leppida 10-bit pildiga

Mis minu arust on väga ok, arvestades, et paneel ise on 10-bit

jägaja kirjutas:
Asja point on ikka asjaolus, et reklaamitakse justnagu sammukese uuema põlvkonna liidest, kuid see on ainult turundustrikk (teadlik tarbija petmine isegi), tegelikult ei vasta reklaamitav number standardile.
Kunagi vaatad enda teleril seda numbrit, ja mõtled, et miks teler ei suuda pilti näidata, on ju HDMI 2.1 liides kirjas

Tarbija jaoks on maailm keeruline ja meenutab natuke USB-C vs Thunderbolt 3 teemat (pistik on ju neil sama!?!). Aga HDMI v2.1 spec ise annabki võimaluse tootjal implementeerida võimekusi vastavalt soovidele. Ehk tulevikus me näeme palju HDMI 2.1 templiga asju, millest tegelt odavama poole seadmed on palju vähemate võimalustega kui kallima poolsed seadmed. See ei ole LG probleem vaid see kuidas HDMI 2.1 spec kokku kirjutati. CX puhul aga minu arust on teema täiesti ülepaisutatud, sest paneel ise on 10-bit ja see 2160p@120Hz 12-bit sisend ei anna sulle midagi juurde pildile. Pigem siis juba mitte sellist sisendit lõppseadmele saata, kui ta seda tegelt kuvada ei suuda. Sama jabur oleks toetada 120Hz inputi aga ekraani ennast jooksutada 60Hz peal?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.07.2020 13:30:36 vasta tsitaadiga

No ometigi me ju vaatame filme, 24p, mis jooksevad 60Hz paneeli peal. Milleks üldse toota selliseid paneele? icon_wink.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvits
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2020 21:18:52 vasta tsitaadiga

https://www.gizmochina.com/2020/07/17/lg-display-to-ship-only-3-6-million-units-of-large-sized-oled-panels-in-2020/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2020 14:27:38 vasta tsitaadiga


Link

Mudelid, mis arvatavasti ka euroopasse sattunud. Kes tahab, siis võib LG-t üle küsida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2020 12:25:32 vasta tsitaadiga

Appi, a. Loll küsimus aga. Ma olen päris vanakooli inimene, mis telekatesse ja nende perifeeriasse puutub - tavaelus üldse ei huvita see asi.
Nüüd sätin siin ülesse üht uut telerit (32" Samsung Frame) ja sellega on kaasas One Connect boks. Kõik juhendid One Connect kohta ütlevad, et selle kaabli otsad on erinevad, boksi poolne ja teleka poolne sest mõlemas on oma chipset, ja tingimata tuleb õiget pidi ühendada, muidu juhtub halbu asju. Samas minu kaabli otsad on täpselt ühesugused nii suuruse kui kujunduse poolest, ühtki eri märki ka pole kummaski otsas. Suure googeldamise peale sain niipalju aru, et (ilmselt teleri väiksuse tõttu) Ei ole see One Connect täisversioon, vaid One Connect mini. Aga kas selle juhtme puhul siis vahet pole, keegi ei ütle.
Kuna seesama juhe on ka toitejuhe ühtlasi, on tõesti väike kartus sees seda valepidi külge panna. On kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 23.07.2020 20:11:41 vasta tsitaadiga

Terekest, Soovitage palun.. 12a poisipõnn tahab uut 55" telekat saada, aga tema põhiline aeg on ps4(varsti ps5) mängimine. Telekas peaks sobima hästi mängurile, muud vidinad ei ole olulised. Hinnaklass 500-700€
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.07.2020 09:25:28 vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
Terekest, Soovitage palun.. 12a poisipõnn tahab uut 55" telekat saada, aga tema põhiline aeg on ps4(varsti ps5) mängimine. Telekas peaks sobima hästi mängurile, muud vidinad ei ole olulised. Hinnaklass 500-700€
endal magamistoas c.a. aastakese tcl dp600 seeria telekas seinal rippund ja ei oska küll nuriseda. hinna poolest muidugi 500ni ei küündi.

https://www.hinnavaatlus.ee/1392596/tcl-55-55dp600/

soovitan muidugi enne pilk poes peale visata igkaks juhuks nendele odavatele telektele. värvid minu meelest täitsa okeid, hdr võibolla pole tal kõige parem ja vaatenurk on pisut niru võitu, kui see peaks oluline olema.

heli tuleb kindlasti juurde osta, teleka enda saund viisakalt öeldes sitavõitu.

50" miski 500€ philips teeb samas täitsa talutavat heli, mudeli võin õhtul kribada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 25.07.2020 13:32:46 vasta tsitaadiga

Küljelt vaatamist ei ole ja heli võib ka lisada. Kõige olulisem on see et telekas mängude jooksutamisel hätta ei jääks. Et ei oleks viivitust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2020 19:58:47 vasta tsitaadiga

https://www.techradar.com/uk/news/expect-more-lg-oled-tvs-than-ever-as-production-finally-ramps-up
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 15:47:50 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-prepares-the-98-inch-Redmi-Smart-TV-Max-for-another-flash-sale-as-the-company-celebrates-TV-market-dominance-in-China.483125.0.html
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 16:39:45 vasta tsitaadiga

98"-se puhul võiks 8K juba abiks olla. Huvitav, kas hiinlaste jaoks tundus kohe 100"-se tegemine liigse uhkeldamisena? Või jääb see pigem korealaste taha?

Kah nüüd mõned päevad 55"-st OLED-i vaadanud. On ikka teine pilt küll.

2,5m-se diagonaaliga teleka peaks otse põrandale panema, et diivanilt ok vaadata oleks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 23:58:20 vasta tsitaadiga

Vahvli suurusest tuleb see 98
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 16:40:58 vasta tsitaadiga

Uuriks, kuidas on LG telekast (web os) võimalik vaadata https://jupiter.err.ee/video
_________________
???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 29.07.2020 16:48:25 vasta tsitaadiga

LG WebOS 4.x. peab teleris olema, et saaks vaadata Jupiteri sisu. MUl on vanem versioon ja ei näe.

Kui sul on Chromecast lisajubin, siis see on toetatud https://menu.err.ee/1090381/jupiteri-sisu-saab-nuud-jalgida-ka-suurematelt-ekraanidelt , kuid minu kasutamise katsetused jooksid liiva, kuna õnnestus ainult üks saade striimima saada ja peale seda chrom,ecasti ei tuvastatud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 16:49:32 vasta tsitaadiga

2018. a. ja uuemad peaksid hakkama saama.
Vanemad virisevad, et brauser on liiga vana.
Nt. C8 mängib, B6 mitte.

az kirjutas:
Uuriks, kuidas on LG telekast (web os) võimalik vaadata https://jupiter.err.ee/video
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 16:54:48 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
2018. a. ja uuemad peaksid hakkama saama.
Vanemad virisevad, et brauser on liiga vana.
Nt. C8 mängib, B6 mitte.

az kirjutas:
Uuriks, kuidas on LG telekast (web os) võimalik vaadata https://jupiter.err.ee/video


Oman C8 ja no kisab, et uuendage brauserit. Chromecasti sellepärast ostma hakata pole soov.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 16:58:29 vasta tsitaadiga

Mul vist ka korra vingus, aga kuidagi läks sealt edasi.
Igatahes toimib.
B6-ga ei õnnestu kuidagi.

az kirjutas:
Six kirjutas:
2018. a. ja uuemad peaksid hakkama saama.
Vanemad virisevad, et brauser on liiga vana.
Nt. C8 mängib, B6 mitte.

az kirjutas:
Uuriks, kuidas on LG telekast (web os) võimalik vaadata https://jupiter.err.ee/video


Oman C8 ja no kisab, et uuendage brauserit. Chromecasti sellepärast ostma hakata pole soov.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 17:06:36 vasta tsitaadiga

otse.err.ee toimib ka vanemaga ja paljudele asjadele saad HbbTV kaudu ligi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 19:59:20 vasta tsitaadiga

kisab c8 jah, siis avab...aga mängima ei hakka videot
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 20:03:59 vasta tsitaadiga

Mul mängib.
jeesus188 kirjutas:
kisab c8 jah, siis avab...aga mängima ei hakka videot
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2020 20:10:19 vasta tsitaadiga

C9 ütleb, et uuendage browserit, aga töötab. Apple airplay ka töötab, aga subtiitreid pole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.