Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2020 07:32:24 vasta tsitaadiga

Mis neil mäkihingedel täpsemalt see häda on?
Airil on jah viletsad, aga nagunii võtaks ju Pro kui peaks mäki võtma.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.03.2020 14:54:50 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Peab vist jah mäki võtma, sellele korralikud hinged installima ja windooza peale ajama. Otsin veel lahendusi, kuidas kliitor keset klaverit saada...
vaata delli muelivalik üle icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 12:10:36 vasta tsitaadiga

T530 on VGA ja mini displayport ning võtsin ebay 1,50eur Hdmi-> miniDP ülemineku, aga ei hakka tööle.
Win10pro64 ja driverid uuendatud ning Biosis proovitud erinevaid sätteid:
integrated graphics, discrete graphics, nVidia optimus
aga ei tule Duplicate ega Extend valikuga pilti ette telekasse (eks pean teise monitori otsima ja kus proovida ning ka teise kaabli) ja Bios uuenduse üle kontrollima ka veel uuesti (aasta tagasi sai install tehtud, ei mäleta)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 12:33:13 vasta tsitaadiga

Kaks varianti. Kas juust kaabel või siis on HDMI (PC) > miniDP (monitor) suunaline kaabel. Ehk siis mõeldud kasutamiseks miniDP pesaga monitoridega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 07:52:38 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt juust kaabel. Mul oli X230 ja Lindy miniDP-HDMI üleminekuga sai FullHD pildi kenasti telekasse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 14:07:44 vasta tsitaadiga

... pole kahjuks ka võimatu, et mDP lihtsalt surnud. Ideeliselt hea väike port läpakate jaoks, kuid kui käid koosolekutel ja tuleb tihti pilti telekasse näidata, siis kogemus on näidanud, kõigil on lõpuks see port, kui mitte päris surnud, siis vähemalt vigane. Raske kaabel väänab selle väikse pordi lihtsalt liiga kiiresti katki, samuti surevad üleminekud nagu loogu. Alguses sai katsetatud erinevaid ja odavamate hulgas leidus ka selliseid, mis pakendist võttes juba ei toiminud ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2020 15:40:46 vasta tsitaadiga

Kuhu Tallinnas viia üks vana ja tolmune T420 et ära puhastataks ja vajadusel termopasta vahetataks?
Endal pole kodus sobivaid tööriistu ega kogemust.

Koolivaheajal oleks hea masin üle käia.
Kuna masin on lärmakam kui varem siis peaks venti ka kontrollima, et kas vajab vahetust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2020 15:50:49 vasta tsitaadiga

Selle jaoks on vaja ristpeaga kruvikeerajat ja tilk termopastat. Võtad YouTube'i video ette ja saad kenasti ise hakkama, kui kruvikeerajat kasutada oskad icon_biggrin.gif Ainus koht, kuhu suurem kogus tolmu koguneb ja rolli mängib, ongi ventika ümbrus. Sinna saab väga lihtsalt ligi.
Kui termopastat pole, siis võin sulle anda täpselt ühe doosi jagu pastat. Õhukindlalt kinni - tuli AliExpressist videokaardi ventikatega kaasa. Pole aimugi, miks icon_lol.gif
https://www.myfixguide.com/manual/lenovo-thinkpad-t420-disassembly-clean-cooling-fan/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2020 20:56:38 vasta tsitaadiga

Lenovo T420, ei ole kusagil korpusel Win7 võtme kleepekat. Installisin Win7 ära, aktiveerimisel tahab Win7 võtit. Proovisin mõnda netist leitud skripti, mis peaks võtme välja lugema - aga tulemuseks on "The product key you have entered appears to be a default product key and cannot be used for activation" veateade. Niipalju sain aru, et see tulebki antud juhul skriptiga Windowsi enda installika seest kuna tegin tühja installi. Aga kuidas algne võti kätte saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2020 21:04:29 vasta tsitaadiga

Aku all võib käsitsi kasutatav võti olla. Kui tehasest oli Windows 7, siis sellel ei ole BIOSis võtit. On tootjaspetsiifiline jagatud võtme ja sertifikaadi kombinatsioon. Vaata näiteks siia http://www.squidworks.net/2015/03/how-to-windows-7-oem-activation/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2020 22:46:38 vasta tsitaadiga

friik1, aitäh, oligi aku all kleeps. Kusjuures kui ma nüüd meenutan siis ma olen sellesama arvutiga aastaid tagasi sama reha läbi käinud... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 10:35:42 vasta tsitaadiga

ot:
Miks sa 7 sinna praegusel ajal panid? T420 on täielik Windows 10 tugi olemas ja töötab probleemideta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 10:39:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ot:
Miks sa 7 sinna praegusel ajal panid? T420 on täielik Windows 10 tugi olemas ja töötab probleemideta.
Viimane kord kui sinna peale 10 panin siis hakkas wifi rämedalt katkema. Kuna oluline oli saada töötav masin siis panin tollal selle, mis garanteeritult töötas. Vbolla on olukord parem praeguseks - aga kuna masin läheb müüki siis panen sinna selle op.süsi, mis ametlikult kaasa tuli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 10:41:12 vasta tsitaadiga

Siis küll.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 17:10:58 vasta tsitaadiga

T420 töötab kenasti Win10-ga. BIOS ei ole igivana?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 17:17:29 vasta tsitaadiga

Jääb kõik uuele omanikule avastada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 18:28:52 vasta tsitaadiga

Ka T410 töötab W10-ga kenasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 18:46:55 vasta tsitaadiga

... põhiline osa rauast ei tohiks W10 karta, kuid leidub Wifi, BT, GPS vms. lisasid, millel on küll potentsiaali ebameeldivusi põhjustada, mõned neist polnud kiita juba uuena icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 19:05:40 vasta tsitaadiga

T420 peal win 10 peksab kohati wifi ja bluetooth sisse- välja lülitamisega segast. Viimati jätad peale, et bluetooth on off. Teed resa ja bluetooth jälle peal koos wifiga. Võimalik, et arvuti pihta saanud (ei ole esimene ega ka teine kasutaja).
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 19:58:24 vasta tsitaadiga

Gobi 2000 on mul vist ainuke disabletud asi. Üles ta W10 poolt leiti, aga pole selle 3G ega gepsuga läpakas suurt midagi peale hakata (kuigi 15a tagasi oli Regio/Autoroute + Globalsat USB jubin päris põneb mänguasi).

BT ja Inteli WIFi (vist oli 6200) toimivad probleemitult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2020 23:01:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi T460s peal microsoft precision trackpad driverid on tööle saanud? Originaal synapticsi driverid on tänapäeva mõistes täielik prügi, funktsionaalsus ikka väga kehva. Leiab erinevaid artikleid 2019 keskpaigast ja varasemast kuidas T470s driveritega saab precision driveri tööle, aga kahjuks w10 fall creators updatega on see võimalus ära lõhutud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 15.05.2020 18:39:18 vasta tsitaadiga

Otsin kaasamõtlejaid järgnevale probleemile

Olemas W510, kõik töötab v.a sisemine ventilaator on hakanud aeglaseks jääma ning seetõttu ei suuda enam sama edukalt sisemust maha jahutada. Kuna laptopi mudel on vanem, siis ametlikku varuosa enam saadaval pole (vähemalt mitte Tartus). Olen proovinud praeguseks kahte alternatiivset ventilaatorit (kumbki pole täpne mudelinumber), mis mõlemad peaksid olema ühilduvad antud arvuti JA antud venti mudelinumbriga, kuid uue ventilatoori sisestamisel ning arvuti käivitamisel teeb ventilaator paar tiiru, jääb seisma ning arvuti ütleb "Fan error". Fan error-ist saab mööda, kuid ilmselgelt ei oska arvuti neid alternatiivseid ventilaatoreid kasutada... icon_sad.gif
Arvutil peal viimane saadaval BIOSi versioon. Sellest tulenevalt küsimused a) kuidas mõni neist alternatiivsetest ventidest tööle saada? b) milliste näitajate alusel arvuti arvab, et "see ventilaator talle ei sobi" ning kas neid parameetreid saab äkki talle siiski sobivaks teha? c) mõni mulle veel tundmatu lahend

Aitäh võimaliku abi eest ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 22:18:47 vasta tsitaadiga

m6mm kirjutas:
Otsin kaasamõtlejaid järgnevale probleemile

Olemas W510, kõik töötab v.a sisemine ventilaator on hakanud aeglaseks jääma ning seetõttu ei suuda enam sama edukalt sisemust maha jahutada. Kuna laptopi mudel on vanem, siis ametlikku varuosa enam saadaval pole (vähemalt mitte Tartus). Olen proovinud praeguseks kahte alternatiivset ventilaatorit (kumbki pole täpne mudelinumber), mis mõlemad peaksid olema ühilduvad antud arvuti JA antud venti mudelinumbriga, kuid uue ventilatoori sisestamisel ning arvuti käivitamisel teeb ventilaator paar tiiru, jääb seisma ning arvuti ütleb "Fan error". Fan error-ist saab mööda, kuid ilmselgelt ei oska arvuti neid alternatiivseid ventilaatoreid kasutada... icon_sad.gif
Arvutil peal viimane saadaval BIOSi versioon. Sellest tulenevalt küsimused a) kuidas mõni neist alternatiivsetest ventidest tööle saada? b) milliste näitajate alusel arvuti arvab, et "see ventilaator talle ei sobi" ning kas neid parameetreid saab äkki talle siiski sobivaks teha? c) mõni mulle veel tundmatu lahend

Aitäh võimaliku abi eest ette!

Toksi oma arvuti seerianumber siia ja vaata mis alternatiivseid ventilaatori varuosakoode annab -> https://support.lenovo.com/us/en/partslookup
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 10:18:22 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
T530 mini displayport : võtsin ebay 1,50eur Hdmi-> miniDP ülemineku, aga ei hakka tööle. Win10pro64 ja driverid uuendatud ning Biosis proovitud erinevaid sätteid
Betamax kirjutas:
Kaks varianti. Kas juust kaabel või siis on HDMI (PC) > miniDP (monitor) suunaline kaabel. Ehk siis mõeldud kasutamiseks miniDP pesaga monitoridega.
sain teise 1,50eur prooviks ja toimib, ning esimene ei tööta 3-ernievas arvutis. välimuselt ja päritolult identsed.

T410 on W10pro64bit on aastaid normaalselt toiminud, korra kadus uuendusega Brightness reguleerimise funktsioon, aitas tootja driveri vanem(vist) versioon.
T420 on praegu veel täitsa Lenovo.com lehel Support valikus olemas (T410 pole juba aastaid listis).

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 10:22:15 vasta tsitaadiga

T410 on legacy ja end of life all. Windows 10 töötab kenasti, aga ametlikku tuge pole: https://download.lenovo.com/eol/index.html
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 10:24:31 vasta tsitaadiga

Sajased seeriad on kümne aastaga kenasti täis tiksunud, millisele numeratsioonile üle minnakse (või on juba mindud)? T411 jne? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 13:38:50 vasta tsitaadiga

T14 ja T15 peaks tulema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 13:40:07 vasta tsitaadiga

Jup, ning peale seda näiteks "T14 gen1" ning peale seda "T14 gen2" jne jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 17:45:01 vasta tsitaadiga

Just sattus mulle kätte Lenovo Thinkpad 13. Aga tegu oli chromebookiga. 11e juba mitu generatsiooni olnud. Nii tava kui chromebook.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 18:02:33 vasta tsitaadiga

13 küll Chromebook pole by default.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 18:21:56 vasta tsitaadiga

11e samuti. Mõlemast on chromebook variant olemas. Chromebooki klava ka küljes.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 19:09:23 vasta tsitaadiga

... Lenovo on ThinkPad nime ikka täiesti ära rikkunud, mis krdi ajast on TP Chromebook icon_neutral.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 19:18:13 vasta tsitaadiga

Seda imestasin isegi. Emaplaat on õhuke kui paber. Korpus oli keskmisest parem, aga ei vääri thinkpadi logo.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 19:26:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
13 küll Chromebook pole by default.
https://www.lenovo.com/ee/et/laptops/thinkpad/13-series/ThinkPad-13-Chromebook/p/22TP2TX132E20GL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 21:29:22 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
T14 ja T15 peaks tulema...

Kisub dellinspironlikuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 16:43:59 vasta tsitaadiga

T460s akud. Kuidas on võimalik, et kolm korda rohkem laadimistsükleid ja mahutavus on praktiliselt samaks jäänud. Samal ajal teine aku õieti polegi laadimistsükleid saanud, aga üle poole mahutavusest läinud icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 19:01:13 vasta tsitaadiga

... ma olen seda siin teemas juba maininud, aga T460s ja T470s akud surevad murdu, paljud on nii paistes, et arvuti ei mahu enam docki icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 19:08:04 vasta tsitaadiga

Akud täiesti korras.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 19:16:54 vasta tsitaadiga

... siis on tegemist tavapärase kulumisega, sest see aku saab ka kõige rohkem vatti icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 11:34:34 vasta tsitaadiga

Huvitav, Lenovol need sisemised akud ju peaksid vaheldumisi väikeste intervallidega laadima, mitte selliselt, et üks 100% täis ja siis võetakse teine ette icon_rolleyes.gif

Tuli nüüd kaks identset Carbon X1 Type: 20FB ette. Mõlemal kaamera kaks sekundit töötab (Teams, Skype, Zoom jms) ja seejärel pilt hangub, kaamera tuluke kustub. Camera äpiga jääb lihtsalt restartima - hangub ära, tuluke kustub, pilt mustaks, tuluke süttib, pilt läheb kaheks sekundiks käima ja niimoodi jääbki tsüklisse. Kaamera kustutamine koos driveritega Device Managerist, restart ja Lenovo Vantage'iga driverite uus install lahendas asja. Tööl suur arvutipark uuemate ja vanematega ThinkPadidega, aga just need kaks Type 20FB said (tõenäoliselt) pihta mingi uuendusega.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 11:56:15 vasta tsitaadiga

... ei lae vaheldumisi, kust selline info pärit?

Kaameratega on praegu palju probleeme, kogu aeg lõhub miski draiveri ära ja peab uuesti paigaldama, praktiliselt iga nädal keegi kurdab ...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2020 18:49:14 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ei lae vaheldumisi, kust selline info pärit?

See on mu enda tähelepanek. Vaheldumisi laeb ja siiani tundub tegevat kõikide mudelite puhul, kus kaks akut. Vahepeal üks on Not charging ja teine Charging. Seejärel tundub paari-kolmekümne protsendi laadimise järel laaditav aku vahetuvat.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.05.2020 11:57:53 vasta tsitaadiga

kui laadija võimsusest ei piisa mõlema korraga laadimiseks ja arvuti tööks, siis selline vaheldumisi laadimine on just mõistlik tehniline lahendus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2020 17:06:42 vasta tsitaadiga

... pead panti ei pane praegu, kuid minuteada peaks laadima esmalt täis põhiaku ja siis lisaaku icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2020 13:16:26 vasta tsitaadiga

T460s on 45W laadija kaasas. Vanematel ThinkPadi mudelitel nagu T440s jms oli vist 65W. Kõik laevad vaheldumisi. Eks laadima pannes jälgin nüüd, kuidas käitub.
Kusjuures, kui akude pealt töötada, siis kasutab samuti vaheldumisi akusid. Vahepeal üks, siis teine. Mitte nii, et üks tühjaks ja siis teise pealt edasi.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 14:12:37 vasta tsitaadiga

Nii. Vaikselt jälgin laadimist. Aku lasin praktiliselt tühjaks. Antud T460s peal Lenovo Vantage puudub (pole kunagi olnudki) ja küljes on 90W laadija. Dokke ega muud lisavarustust küljes pole. Laeb vaheldumisi akusid.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.06.2020 03:31:23 vasta tsitaadiga

Mu X270 käitub enamvähem loogiliselt. Kütab järjest sisemise ja välimise aku 80% peale, sest nii saab optimaalselt rohkem energiat sisse. Edasi tilgutab vaikselt samas järjekorras viimased 20% kuni täis saavad. 45W toitega siis.
Mingit thinkvantaget ega windowsi seal jooksutanud pole, peaks olema power distributioni default seadetes AFAIK.

Võimsama toite ja/või uuema firmwarega võib vabalt olla profiil, mis "thermal throttle" vms eest kaitseb.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 08:56:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas Eestist saab Trackpointile asenduskumme osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 10:10:18 vasta tsitaadiga

Saab, aga tõenäoliselt kalli hinna eest. Tee ärifoorumisse teema. Keegi kindlasti on sulle odavalt nõus müüma kasutamata või korralikke vähekasutatuid.
Millist sul vaja?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 13:31:17 vasta tsitaadiga

Tänapäeval on vist lame nupuline levinuim, kuigi kõige mugavam oli vist tegelikult see kergelt kausikujuline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.