Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Valgustivaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.08.2019 21:32:16 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:

Paljudel valgustitel just selletõttu need maha põlevadki.
Aga fakt on see et juhtub, peamine viga on olnud toiteplokk nagu ikka.


Asi, mis muudab voolu on see peasüüdlane jah. Enamasti on need kõik veel 100+V (1000-1500mA) väljundpingega, no ei leia sa sinna mingit asendust.

Ma san aru, mida te seal lauses mõtlesite, aga need sõnad lauses ei anna seda mõtet kohe üldse edasi. icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 31.08.2019 17:50:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
G80 kirjutas:

Paljudel valgustitel just selletõttu need maha põlevadki.
Aga fakt on see et juhtub, peamine viga on olnud toiteplokk nagu ikka.


Asi, mis muudab voolu on see peasüüdlane jah. Enamasti on need kõik veel 100+V (1000-1500mA) väljundpingega, no ei leia sa sinna mingit asendust.

Ma san aru, mida te seal lauses mõtlesite, aga need sõnad lauses ei anna seda mõtet kohe üldse edasi. icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud vaatan üle.

tsitaat:
Asi, mis muudab voolu on see peasüüdlane jah. Enamasti on need kõik veel 100+V (1000-1500mA) väljundpingega, no ei leia sa sinna mingit asendust.

Meil on selliseid plokke olemas, mA saab ka paljudel toiteplokkidel arvutist programeerida.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 03.09.2019 13:20:23 vasta tsitaadiga

Üldiselt LED skeptik olnud aga viimased Osrami E27 omad on täitsa OK. Hetkel veel paaritatud hõõg"pirnidega", väiksema väreluse ja parema spektri ning värvieristuse mõttega.
Samuti pisikesed G9 Osrami LEDid, mis läksid halogeenide asemele, olid üllatuslikult head. Värv ok, häirivat värelust ka polnud. Öö ja päev, võrrelduna kunagiste hiinakatega, mida sai korra testitud.
Alati on ka agad ... mingi sooduka 3-pakk, Osrami 7W E27 filament - midagi häirib - on see värvieristus või spekter - elutubadesse ei paneks.
Osram Ledstar, GU10, PAR16 50 120 - vot need on nüüd tõsised "hiinakad" - värelus on jõhker (ilmselt võrgusagedus 50 Hz), tõsiselt ebameeldiv kui nendega valgustatud koridori astuda. Tõsine üllatus antud tootjalt thumbs_down.gif .

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 13:44:45 vasta tsitaadiga

Mul on eramajal välisukse kohal varikatus ja selle all mittehermeetiline lamp. Sinna olen erinevaid LED pirne soetanud (E27 sokkel) ja niikui on õues -10 või rohkem külma, siis teevad jõhkra paugu/popsu niiet kilbist kaitse väljas. Lükkad kaitsme sisse tagasi ja töötab jälle. Kas oleks vaja ikkagi niiskuskindel lamp hoopis panna või peab pirni puhul miskit jälgima, mis töötaks ka välitingimustes. Vihma see lamp pihta ei saa, aga udu võib küll seest läbi lennelda. Samas tundub, et temperatuur on probleem (külm just).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 13:46:09 vasta tsitaadiga

niiskus. pane ikka lamp mis mõeldud töötama välitingimuses
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 13:49:17 vasta tsitaadiga

maty, samas hõõgniidiga pirnid ja hiljem ka säästupirnid kõik ilusti toiminud. Aga jaa, samas need ise juba nö kinnisemad kui LED?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 13:52:32 vasta tsitaadiga

hõõgpirn vähe teine asi, led lambis on elektroonikat täis, niiskus tekitab lühise ja kaitse lendab välja
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 14:15:21 vasta tsitaadiga

Aga mul on fasaadilampidega vastupidine probleem, et lambid on nii kinnised, et suurema võimsusega LED pirinid kipuvad seal sees ära "küpsema". icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2019 14:20:54 vasta tsitaadiga

bladerunner, õuelampe vaatasin ka just. Need on jah kummitihendiga jne. Seega sees võib temp päris kõrgeks minna.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2019 19:25:13 vasta tsitaadiga

Otsin kõrgesse lakke viisakat lampi. Lae kõrgus 4,2m. Sealt võiks mööda tala mingid lambid alla rippuda vms. Aga ei ole ühtegi ilusat veel leinud.
Ideid?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2019 19:57:11 vasta tsitaadiga

Hector Light on katalooge täis. Võimalus on ka kinnisvarakuulutusi lapata, neist võib ka ideid saada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 05.09.2019 21:17:21 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Otsin kõrgesse lakke viisakat lampi. Lae kõrgus 4,2m. Sealt võiks mööda tala mingid lambid alla rippuda vms. Aga ei ole ühtegi ilusat veel leinud.
Ideid?

Ilu on suhteline.

Aga suurema ruumi valgustusel võiks mõelda selle peale (kui on soov ruum ikkagi valgeks saada),
et on dekoratiiv valgustid,mis on ilusad ning siis lisaks veel need, mis valgust annavad.
Sellisel juhul saab disanvalgusti puhul lähtuda meeldivusest, mitte sellest, et ei valgusta või vastupidi - liiga räige.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2019 21:52:54 vasta tsitaadiga

Mul ühes toas mingid sellised led pirnid mis umbes minutiga saavutavad täisvõimsuse. Tahaks magamistuppa ka selliseid, et hommikul päris silmasurma ei saaks kui tule põlema panen. Poes vaadati mind nagu lolli ja räägiti dimmerlülitist. Ma ikkagi eeldan, et need mis mul laes on, ei ole 3tk defektseid sattunud ja on ikka sellise omadusega LED pirnid olemas.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2019 21:53:49 vasta tsitaadiga

need on pask sul, neid peaks kerge lisaks leida olema icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2019 21:59:11 vasta tsitaadiga

võta led lamp välja ja vaata mis markeering peal on. tootja, mudel jne
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 27.10.2019 22:04:33 vasta tsitaadiga

Philipsil on kolme positsioonilise lülitusega E27 sokliga LED. Loeb lülii klõpsutamise ja vahetab sellega dimmerdusastet.
Peaks viimase positsiooni meelde jätma. Pole päris see aga midagi sinna lähedale.
Et kui peale hommikuste võileibade söömist, sahtlist ühesuguseid sokke hakkad otsima siis alles paned valgust juurde.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2019 22:11:47 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Philipsil on kolme positsioonilise lülitusega E27 sokliga LED. Loeb lülii klõpsutamise ja vahetab sellega dimmerdusastet.
Peaks viimase positsiooni meelde jätma. Pole päris see aga midagi sinna lähedale.
Et kui peale hommikuste võileibade söömist, sahtlist ühesuguseid sokke hakkad otsima siis alles paned valgust juurde.


Need päris lahedad, kui ei viitsi hakata lüliteid vahetama ja dimmereid panema. Ostsin just mingi portsu.
2700k-4000k klõpsuga vahetatav värvitemp on ka neil olemas 2 astmega.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2019 22:49:06 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
võta led lamp välja ja vaata mis markeering peal on. tootja, mudel jne


Polegi led

energetic classic globe 15w warm white 800Lm 0913

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 27.10.2019 23:03:24 vasta tsitaadiga

Ehk siis "säästukas" ehk luminofoor? Nende puhul on see tüüpiline, et nominaalse valgustugevuse saavutavad alles seal ~2-3 ja mõni rohkemgi minutiga.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2019 08:53:31 vasta tsitaadiga

Veider jah. Võtsin prooviks 3 tk neid philipseid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XanaX
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 20:46:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemust G53->GU10 adapteritega? On midagi sellist kodumaises kaubandusvõrgus leitav?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.10.2019 20:52:04 vasta tsitaadiga

Kas see G53 ikka mahub teise valgustisse, pirni diameeter ju üsna suur.

PS. Ja mu teada on G53 12voldine lahendus (võin eksida), GU10 aga 230 voldisele pingele mõeldud

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XanaX
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 21:25:58 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas see G53 ikka mahub teise valgustisse, pirni diameeter ju üsna suur.

PS. Ja mu teada on G53 12voldine lahendus (võin eksida), GU10 aga 230 voldisele pingele mõeldud


Vastupidi - suuremast G53-st sooviks väiksemale GU10-le konverteerida. Tegemist 3x G53 halogeen-lambiga, mille eest sai omal ajal pisut liiga palju välja käidud aga kuna asi välimuselt sümpaatne, siis plaan "A" on leida konverteerimisvõimalus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 21:37:57 vasta tsitaadiga

XanaX kirjutas:

Vastupidi - suuremast G53-st sooviks väiksemale GU10-le konverteerida. Tegemist 3x G53 halogeen-lambiga, mille eest sai omal ajal pisut liiga palju välja käidud aga kuna asi välimuselt sümpaatne, siis plaan "A" on leida konverteerimisvõimalus.

Lihtsalt pesade vahetus pole võimalik? G53 ->out, GU10 ->in?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 21:46:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi on näinud kuskil müügil sarnast süvistatavat välisvalgustit https://www.hinnavaatlus.ee/1296162/kanlux-suvisvalgusti-roger-dl-led12/ mis oleks GU10 tüüpi lambiga?


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.10.2019 22:06:30 vasta tsitaadiga

sa võid bauhausist läbi põigata, seal vist olid sellised. Kas ka GU10 oli, aga vist ikka oli
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 22:15:26 vasta tsitaadiga

Bauhausist ostsingi sellised, ainult, et GU10'ga neid ei ole kohanud. 8tk ostsin, üks suri ära nüüd. Soov oleks need kõik välja vahetada, et saaks lihtsalt valgusallika vahetusega asjad korda.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.10.2019 22:37:06 vasta tsitaadiga

mis seal sees siis on/oli?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2019 23:12:32 vasta tsitaadiga

Mingid üksikud LED'id kokku joodetult + vist veel mingid jubinad. Kuna õues on külm ja ma enne kevadet ei viitsi tõenäoliselt neid näppida, siis las nad praegu olla. Võibolla annab kohaldada lihtsalt ka GU10 peale.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.10.2019 09:56:06 vasta tsitaadiga

Ilmselt mõistlik GU10 pesa sisse asemele panna jah.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 15:53:57 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul ühes toas mingid sellised led pirnid mis umbes minutiga saavutavad täisvõimsuse. Tahaks magamistuppa ka selliseid, et hommikul päris silmasurma ei saaks kui tule põlema panen. Poes vaadati mind nagu lolli ja räägiti dimmerlülitist. Ma ikkagi eeldan, et need mis mul laes on, ei ole 3tk defektseid sattunud ja on ikka sellise omadusega LED pirnid olemas.


Mul on magamistoas 1 nutipirn selle tarbeks. Äpi kaudu on määratud, et 6:30 hakkas sunrise (10% valgust) ja 6:50 ja 100%. Selline asi muidugi eeldab, et õhtul kustu tuleb äpist panna.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 12:08:38 vasta tsitaadiga

Tarbijavaidluste komisjon on teinud sellel kuul neli otsust veebipoe Ledkaup kahjuks, sest ettevõte on jätnud kliendid raha ja kaubata.
https://tarbija24.postimees.ee/6857364/jarjekordne-veebipood-jatab-kliendid-raha-ja-kaubata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 22:48:56 vasta tsitaadiga

Kuulge valgustivaatlejad. Vajadus on miski laualambi järele mis võtaks minimaalselt ruumi (kinnituks järsku laua ääre külge) ja oleks sellise pehme reguleeritava kaelaga, et saaks sobivasse kohta valgust näitama panna. Ruumiga on kitsas lauapinnal kuid mingit valgusallikat on aegajalt vaja.

Mul endal on kodutöö tegemata. Võibolla müüakse igal nurgal selliseid. Aga mõtlesin, et küsin siit - järsku keegi on sarnase asja otsingul olnud ja teab mis on hea.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 22:53:19 vasta tsitaadiga

Luxo L1. Saab nii lauapealse raskusega kui lauaserva kinnitusega. Väga kvaliteetne.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 09:02:39 vasta tsitaadiga

Lühikese varrega on näiteks sellised:
https://www.k-rauta.ee/p/laualamp-hd2028c-25w-e27-must/320k
https://www.bauhof.ee/et/kodu-ja-sisustus/laualamp-kanlux-suzi-hr-60-sr-60w-e27-hobe-454890
See viimane seisab vajadusel ka vabatahtlikult laual püsti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 09:50:41 vasta tsitaadiga

https://www.ikea.ee/et/products/magamistuba/magamistoa-valgustus/laualambid/skurup-laua-seinalamp-must-art-90326023
Sellises stiilis lampe peaks kõikides ehituspoodides müügis olema. Kui disaini vaja sobitada, siis ehk igalt poolt sobivat ei leia, aga taolise lauakinnitusega variante on väga palju.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 10:38:40 vasta tsitaadiga

Omal on see, ja võin öelda, et see ei haaku kuhugi laua külge selle klambriga.

A.S. kirjutas:
Lühikese varrega on näiteks sellised:
https://www.k-rauta.ee/p/laualamp-hd2028c-25w-e27-must/320k

See viimane seisab vajadusel ka vabatahtlikult laual püsti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 10:43:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Meil on kontoris sellised. Kinnituvad kenasti laua külge.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 11:22:20 vasta tsitaadiga

https://www.on24.ee/p/174974/laualamp-lovi-led?hall=8049
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 11:49:15 vasta tsitaadiga

tommike, vot miskit taolist ma ise kujutasin ette. Aga see tundub natuke lühikese kaelaga olevat.

Samas see Ikea lamp on niivõrd soodne, et vast lähen raban selle ära. Kui ei sobi mingil põhjusel siis saab miskit edasi vaadatud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:00:59 vasta tsitaadiga

Katseta ikka poes ka natukene, need odavad kipuvad tänapäeval mõnikord üsna õnnetu konstruktsiooniga ja nõrgukesed olema. Või kui on vedru(de)ga, siis kord on vedru ülemäära tugev, kord jälle liiga nõrk vms.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:06:21 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis sel IKEA lambil sees käib? E27? Märgitud pole muud, kui 8,6W max.

Mul ka juba mõned aastad mõte Betamax'i poolt viidatud 11W luminofoortoruga tüüpiline kontorilauakas (natuke ümarama kupliga küll) mingi ledika vastu välja vahetada olnud. Huvitav, kas sinna LED asendus"toru" ei pakuta? icon_smile.gif Ilmselt ei, kuna eestpoolt starteri ja trafo väljaviskamine pole kõikidele jõukohane...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:14:23 vasta tsitaadiga

https://www.ikea.com/fi/fi/p/skurup-tyoe-seinaevalaisin-musta-90326023/ ehk siis "Suosittelemme pallonmuotoista ja opaalinvalkoista E14-led-lamppua", mida iganes see siis ka ei tähenda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:26:34 vasta tsitaadiga

Cool, siis saab sellist kasutada: https://www.k-rauta.ee/p/lamp-led-r50-6w-e14-830-120-550lm-15kh/91ya

Sai kuskile vannitoa laelampi neid pandud, päris mõnusa spektri ja valgusviljakusega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 14:30:18 vasta tsitaadiga

Alates 2015. aastast on köögikappide all helendanud Hiinast tellitud LED riba:
5630 SMD 300 LED Flexible Strip String Light Waterproof 12V Adapter (5630 Warm White +Power supply)

12V adapter on ühendatud läbi seinalüliti vooluvõrku. Eile käis elukaaslase sõnul välgusähvaka laadne heli ning valgus kustus. Oskab keegi öelda, kas nõnda sureb pigem LED riba või adapter?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 15:26:10 vasta tsitaadiga

Aga pane toitekale tester külge.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 17:50:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.ikea.ee/et/products/magamistuba/magamistoa-valgustus/laualambid/skurup-laua-seinalamp-must-art-90326023
Sellises stiilis lampe peaks kõikides ehituspoodides müügis olema. Kui disaini vaja sobitada, siis ehk igalt poolt sobivat ei leia, aga taolise lauakinnitusega variante on väga palju.
Kuramus see ei olnud ikka hea ost. Selle regullimine käib jube tüütult. Lisaks ei ole võimalik seda eest ära keerata. Mul enamuse ajast seda vaja ei ole laual ...

peab ikka miskit muud vaatama. Eks sellele Ikea asjale leiab kusagil ka kasutuse muidugi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 18:00:13 vasta tsitaadiga

Odavad asjad ongi üsna õnnetud nikerdised, enne ostmist vaja piisavalt pikalt vaadata, keerata, pöörata, väänata, lülitit klõpsutada (võib juba kolmanda klõpsuga laguneda), midaiganes.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 18:44:30 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Betamax kirjutas:
https://www.ikea.ee/et/products/magamistuba/magamistoa-valgustus/laualambid/skurup-laua-seinalamp-must-art-90326023
Sellises stiilis lampe peaks kõikides ehituspoodides müügis olema. Kui disaini vaja sobitada, siis ehk igalt poolt sobivat ei leia, aga taolise lauakinnitusega variante on väga palju.
Kuramus see ei olnud ikka hea ost. Selle regullimine käib jube tüütult. Lisaks ei ole võimalik seda eest ära keerata. Mul enamuse ajast seda vaja ei ole laual ...

peab ikka miskit muud vaatama. Eks sellele Ikea asjale leiab kusagil ka kasutuse muidugi.

See oli lihtsalt näiteks mõeldud. Ostsid posti teel või käisid koha peal enne vaatamas?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 18:55:08 vasta tsitaadiga

Sinu lingi kaudu ikka icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Valgustivaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.