|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.12.2019 17:05:07
|
|
|
... see näeb küll välja nii nagu swappaks kõvasti kettale miskit
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2019 17:14:54
|
|
|
Nujah plaan on ssd ketas osta ka lähiajal sest praegune liiga väike ja mäng ei mahu sinna ...120gb seal win peal ja vaba ruumi 60gb ainult
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.12.2019 17:20:08
|
|
|
... kas see muudab midagi, kui refresh rate panna ~60Hz peale?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2019 17:24:06
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kas see muudab midagi, kui refresh rate panna ~60Hz peale? |
ei see ei aidanud jah ... pole hulu sain järjekordselt sellise asja hoopis täiesti pekkis mul jooksis div 1 megahästi tõesti ... + veel mul oli siis fullhd monitor ja gtx970 ja mitte mingeid probleeme polnud kuinagi kui tõesti peale mingit maintance oli ka need delta errorid aga need kadusid ära ehk siis fixiti ära ja kõik oli ok... .aga see 2 osa on ikka täiesti piiksus mul ... kuna see AMD mäng tuleb ehk järgmine kaart amd võtta...
ma ei tea ma selle Riva tuneri tõmbasin aga ei oska seda kasutada ,mismoodi ma saaksin et ta näitab neid andmeid mängides ?
Spoiler 
viimati muutis Gap 09.12.2019 18:24:53, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.12.2019 18:13:11
|
|
|
... see rohkem puusalt tulistamine, kuid olen mõne mängu puhul tähele pannud, et kui monitor on 100+ Hz võimeline, kuid tegelik FPS jääb palju sellele alla, siis see tekitab mõnikord veidraid anomaaliaid ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
09.12.2019 18:55:30
|
|
|
| Tere !!!! Vaatasin seda sinu mängu jama ja ma leian,et peaksid ehk oma arvuti emablaadi biossi defaultima sest ma kunagi olin samas jamas kui prose klokk oli liiga suur ja voolu sai vähe tuli kohe selles Tom Clancy's The Division 2 errorid nagu sul kui lisasin voolu juurde prosele oli korras aga läks liiga kuumaks ja pidin prose kloki alla tõmbama ja töötas ilusti muidu peksis kohe mingi 3minti pärast mängust välja koos selle erroriga ühe sõnaga proovi emaplaadi bioss korra default teha ja vaata kuidas siis on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2019 19:18:40
|
|
|
ma ei ole prose klokkinud ja ma ei oska kahjuks sinna emalplaadi biosis seal midagi sudida ühe mängu pärast momendil ... muidugi tänud aitamast ja tahaks et see mäng töötaks normaalselt kuna meeldib seda mängida vahest
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
09.12.2019 19:49:29
|
|
|
ära siis sinna biossi mine arvasin,et oled overclokind aga mälu pane kindlasti juurde sest mul sööb 10gb kohe kui käima läheb ja mul on 4x8 3200 sees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.12.2019 21:07:31
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... see rohkem puusalt tulistamine, kuid olen mõne mängu puhul tähele pannud, et kui monitor on 100+ Hz võimeline, kuid tegelik FPS jääb palju sellele alla, siis see tekitab mõnikord veidraid anomaaliaid ... |
ei ole seda kummagi divisioni puhul täheldanud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2019 22:10:50
|
|
|
tuulasin netis ja leidsin sellise lehe https://frondtech.com/division-2-performance-guide-fix-lag-fps-drops-bugs-and-stuttering/
vaatasin jah et seal on nõutud 1440p puhul mälu vähemalt 16Gb peab olema ,selles mõttes vähe jah mul.püüan lähiajal hankida juurde... aga tweakisin sealsete nõuannetega vähemaks ja nvidia control panelis ka aga ei ikka sama ja see Set Priority to High ta ei lase panni millegipärast näitab et on normali peal ja kui tahan panna high siis ütleb et acsess denied ???
samasugune jõnksutamine ja lag käib edasi kui enne jooksis ilusti high settingutega siis ei jookse ei low ega mediumi peal ka mitte
Spoiler 
Spoiler 
selline mäng siis
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
09.12.2019 22:20:54
|
|
|
| vaatasin sinul oli mängus resolution scalle 100 peal pane 50 peale äkki siis enam ei jõnksuta mul endal on 50
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
09.12.2019 23:48:39
|
|
|
Gap, selle asemel, et proovida miljon tweaki ja parendust -> 8 Gb mälu juurde, ja no jumala eest, 5400 pöördelisest kettast mis otsast otsani nänni täis ei saagi paremat perfi oodata.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
28.12.2019 10:35:00
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Divisor, oskad sa siis äkki öelda mis seal mäda on siis? Teiste mängudega ei ole sellist probleemi misasi see niimoodi metsikult pidurdab? Prose ei ole ju nii vana ja mõnel veel kehvem prose 1080ti kaardiga  |
Kas su profiili olevad arvuti specid on need samad?
Kas sa saad teha video sellest lagist?
Literally laena või osta kellegilt rami juurde. Soovitatavalt vahetaks üldse selle 2400mhz rami 3200 mhz peale ja vähemalt 16 gb või kui raha ei ole siis võta 2400mhz juurde. |
tegin nüüd sellest toredast mängust video... loodan et näete ja oskab äkki keegi siiski öelda mida krdit tal viga on miks ta nii teeb ?? Vidoe kvaliteet kehv ma seda ei osanud kuskilt seadistada,aga saab aimu küll mismoodi mäng jookseb.
Spoiler 
|
Mul endal oli umbes sama jama. Mängis ilusti ja siis jooksis kinni koguaeg nagu videos. Mul aitas 8GB mälu lisamisest ja 2x8GB dualis jookseb normaalselt. Mäng ise väga vana seagate ketta peal.
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
28.12.2019 11:57:28
|
|
|
kriss83, ma unustasin juba ära siia kirjutada jaa ma ostsin mälu juurde ja nüüd jookseb väga hästi ,nagu siid ei mingeid probleeme jubedad mäluõgardid on need uued mängud ikka....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.01.2020 18:31:57
|
|
|
Jõudsin järgepidi selle mänguni. Esimesed paarkümmend mängutundi tehtud ja jõudsin endgame ja nüüd sätin juba geari. Päris hea meelelahutus
Pisut tunnen puudust esimeses osas olnud õhustikust ja quick selfhealist, mis andis erilise survivali tunnetuse, aga see teine osa muidu päris hea täristamine.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
18.01.2020 19:58:49
|
|
|
hakkasin ka uuesti mängima üle pika aja sest endgamei näinud polnud. hetkel 389 ja vaikselt raiuin edas
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
19.01.2020 00:52:34
|
|
|
Isegi mängin seda m2ngu viimasel ajal kõvasti. Kas teadsite et lähi kuudel tullakse välja väga paljude muudatustega, mis peaks mängu rohkem rõõmu ja vaheldust tooma. Soovitan vaadata järgmist 2 videot saate parema ülevaate. Vähemalt idee on hea ja jään ootama kas arendajate plaanid ka teoks saavad nagu loodetakse.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
22.01.2020 12:20:30
|
|
|
Div2 ja lisad on hetkel uplays soodukaga müügis
'
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.01.2020 12:33:06
|
|
|
täna veel flash sale ubisofti lunar sale raames.
mäng 9€, gold 15€, ultimate 18€, season pass 10€.
ubi punktide eest saab -20% ka, kellel neid on.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
22.01.2020 13:12:30
|
|
|
| peamised missioonid tehtud, rohkem ei oska seal küll, edasi toimetada. Geariga majandamine on täiesti null
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.01.2020 13:20:32
|
|
|
| PJT kirjutas: |
| peamised missioonid tehtud, rohkem ei oska seal küll, edasi toimetada. Geariga majandamine on täiesti null |
division on kaks erinevat mängu. tegelikult vist isegi kolm.
1. levelid 1-30. kõigepealt mängid story ja single/coop osa läbi, puhastad kaardi missioonidest või vastava huvi puudumise korral rushid lihtsalt põhimissioonidest läbi.
2. gear score 300-500, 50 kaupa tõusev limiit per world tier. tõused mööda world tiere. vahepealsed world tierid on tegelikult mõttetud ja vähimagi võimaluse korral enamik mängjaid rushib sealt läbi. lihtsaim variant on kellegi käest kõrgema wt gearscorega kraami nuruda ja/või lasta ennast läbi liiga kõrge wt/raskuse missioonide carryda - sealt saab kõrgema numbriga geari. näiteks esimene division lõpuks enne division 2 väljatulekut vähendas world tieridest läbi tulemise väga lihtsaks.
3. world tier 5 / gear score 500 on endgame. grindid geari (erinevad komplektid ja setupid) ning character/specializationit.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.01.2020 13:23:01
|
|
|
Mina kah ei viitsi seda geari taga ajada. Jube nüri, igav ja korduv tegevus.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.01.2020 13:30:28
|
|
|
Nagu mulle meelde on kuskilt videost, siis kevadel tulemas vist neljas mäng - world tier 5 ja gear score limiit siis kah tõuseb.
londiste 2. juurde kommentaariks - kui oled peamiselt solo mängija, siis tee strongholdid ära siis kui gear sobilik. Vastasel korral kui veatakse läbi, siis võid sattuda lõksu, kus vastased on liiga kõvad et neid tappa ja kui ei suda tappa, siis ei saa ka uut geari.
Ise olen tier2 mapis gear skooriga natuke peale 300. Huvi väga suur edasi teha
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.01.2020 13:31:58
|
|
|
world tieri sai ju ise muuta või mäletan valesti?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
22.01.2020 14:04:28
|
|
|
loe nagu hiina keelt
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2020 14:05:33
|
|
|
... maailma tasemed tõusevad pärast lävendimissiooide läbimist automaatselt. Mis puutub varustusega majandamist, siis see on üsna suur osa mängust ja kui see ei meeldi, siis võibki jääda nii mõndagi soovida. Uute tuulte valguses plaanitakse nii varustuse kui ka võimete rolli oluliselt lihtsustada. Ma pole päris kindel, et see on hea mõte, kuid eks näis.
Mina näeks pigem, et rohkem tähelepanu pöörataks varustuse mõttestatud diferentseerimisele ja kaalutletud balansile, kuid see oleks vist liiga palju keerulist ja kulukat tööd arendajatele, mis ei paku osanikele piisavalt tootlikkust. Lõpumäng ongi praegu üsna perspektiivitu pudru ja kapsad, pole nagu õiget suunda, igaüks sebib oma äranägemise järgi kuniks tüdineb. Arendajate nägemus koostöö ja üksteise vastu sõdimise missioonidest on kohati natuke liiga klassikalises mõttes koridori vaates ja ühesuunaline. Tegemist on ju ikka avatud maailma mänguga, kus võiks olla rohkem paindlikkust, aga taaskord, see nõuaks palju rohkem aega arendajatelt, kui ilmselt ressussi selle jaoks arvestatud on. Miks ma üldse nii arvan? Sest väga paljud uuendused ja täiendused tulevad välja ilmselgelt korralikult testimata, pole küll nii katki, kui F76, kuid ilmselgelt vähe tähelepanu saanud.
Mul praeguseks 3 karakterit lõpumängus 3 eri spetsialiseerumisega ja ega väga peale ajaviiteks reidide ja missioonide uuesti tegemise teha pole ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.01.2020 17:54:11
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| world tieri sai ju ise muuta või mäletan valesti? |
Division 2-s ei saa downgradeda world tieri.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
23.01.2020 09:30:40
|
|
|
| Hardcore agent on päris hea väljakutse seal.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
24.01.2020 12:01:27
|
|
|
| Kahju, et enamus eestlasi mängib eraldi või on lõpetanud D2 mängimise. Oleks vaja meeskondliku abi DZ lootide korjamisel. Kambaga saab paremini vastu ja oleks lahendam kui solot üritada. Mõned korrad on õnneks läinud ja saanud häid asju koju vedada. Nii, et kui huvi koos madistada andke teada kas pm või siis SnakeEsto nime kaudu leiate ubisoftist. Jõudu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
24.01.2020 12:30:38
|
|
|
| niijana kirjutas: |
| Kahju, et enamus eestlasi mängib eraldi või on lõpetanud D2 mängimise. Oleks vaja meeskondliku abi DZ lootide korjamisel. Kambaga saab paremini vastu ja oleks lahendam kui solot üritada. Mõned korrad on õnneks läinud ja saanud häid asju koju vedada. Nii, et kui huvi koos madistada andke teada kas pm või siis SnakeEsto nime kaudu leiate ubisoftist. Jõudu. |
Mängin ise ja minuga 1 mängija veel (hetkel välismaal aga kui naaseb siis laksime edasi). Hetkel siiski alles world tier 3, aga need tierid lähvad kiiresti. Üks casual ühineb veel meiega ilmselt varsti.
Oleme discordis: https://discord.gg/Tv2Jrb5
Boostimist ei taha aga koos mängimine on bueno ja kui tier 5 käes siis DZ kõlab hästi. Samuti võin vahel ajaviiteks niisama DZ teha.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
27.01.2020 12:03:58
|
|
|
Võibolla kellelegi on kasuks väikene info. Kõik me teame, et lähi tulevikus on Div2 ootamas ees suured muudatused ja mida peaks tegema vahepeal. Lugesin täna huvitavad reddit postitust ja soovitati vahepealne aeg keskenduda nt erinevate spets skillide max arendusele ja erinevate craft oskuste avamiseks. Eks neid tegevusi on veel millele keskenduda, et võtta maksimum gear 2.0 uuendusest.
Väike õpetus kuidas saada rohkem spes skillide punkte.
Spoiler 
viimati muutis niijana 27.01.2020 12:08:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.01.2020 13:11:56
|
|
|
tl;dr?
edit:
võite aitäh öelda, hoian teile 13 minutit aega kokku:
tl;dr
grind everything. spec pointid ja blueprintid on olulisemad.
pikemalt:
loetleb tegemiseks 5 asja, mida tema sõnul gear 2.0 (eeldatavasti) ei mõjuta:
1. level up specialization points:
- fastest: bounties (mõned annavad 3p)
- invaded strongholds (5p/each)
- invaded missions weekly (5p/each)
- l4 control points (1p/each)
- level up (3p/each) (kui wl5 ja sidequestid tegemata, siis sealt saab palju expi, millest levelid ja spec pointid)
2. get all blueprints:
- sidemissions
- l4 control points
- daily projects
3. exotic weapons grind (saavad küll gear 2.0 ära muudetud), soovitab kohti:
- merciless rifle (jefferson trade center, challenging)
- sweet dreams (dcd headquarters, challenging)
- merciless sniper
- pestilence (dz)
- chatterbox
- eagle bearer (dark hours raid)
4. exotic gear items grind (gear 2.0 exotic chest/backpack saavad talendid)
5. named weapons grind (saavad gear 2.0 muudetud aga jäävad nimega relvadeks)
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
11.02.2020 15:03:27
|
|
|
Warlords of New York Expansion
Spoiler 
Kuskil 3. märts paiku tuleb müüki. Eeldavalt siis Year 2 sisu. Täna õhtul peaks ametlik esitlus olema.
New York is under threat. Aaron Keener, a former Division Agent turned rogue, has taken control of Lower Manhattan, backed by four devoted and highly skilled lieutenants. Trained by The Division but disavowing its ideals, they are now the highest authority in town and the most formidable force the Agents have ever faced.
Play in single-player or online co-op:
A gripping new story, hunting down your nemesis
A level 30 boost, allowing you to jump right into the Warlords of New York campaign
A new open world in New York
A revamped progression system with a level cap increased to 40
New tactical options: exotics, gears, and skills
An extended endgame, including thematic three-month seasons Tom Clancy’s The Division®️ 2 Warlords of New York is a narrative expansion to Tom Clancy’s The Division 2 and requires the base game to be accessed."
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.02.2020 21:38:18
|
|
|
lumisest new yorgist ei maksaks unistada ,aga midagi ägedat ja huvitavat võiks tulla küll ei tea kas nad selle end gamega ka midagi muudavad võib jääb ikka see kolme eraldi seisvat darkzone .... see mulle nagu ei meeldi eriti .. võiks olla ikka üks suur darkzone nagu oli esimeses osas ... võiks olla dark zones huntereid ka ringi liikumas kui hakkad extractima nodi nagu oli esimese osa survival modes ... see oli tõeliselt äge kui hunter ilmus ja muusika läks ka süngemaks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2020 13:17:22
|
|
|
Spoiler 
mehh ...
edit:
Pole väga süveneda jõudnud, kuid tundub 'more of the same'. Arendajate sõnul on mängijaid kuulda võetud, kuid ma päris hästi ei saa aru, kus see välja paistab. Uus lugu on üsna fantaasiavaene ja miljöö järgib pigem D2 kui D1 miljööd. Uued vidinad ei tekita esimese hooga mingit emotsiooni ja kõik tundub nagu D2 pikendus uute 'bounty' missioonidega.
Teisalt muidugi, parem midagi, kui mitte midagi
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
12.02.2020 18:50:02
|
|
|
| Oskab keegi öelda et ma hiljuti ostsin selle year one passi aga et seda tulevat warlords dlc saada tuleb see lisaks osta v ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2020 18:52:49
|
|
|
... jah, see pole tasuta lisa
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
12.02.2020 18:55:24
|
|
|
jama ju siis
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.02.2020 10:37:15
|
|
|
... kuna sulle viimasel ajal suured mängufirmad midagi tasuta andnud on isegi sihiku punase täpi eest küsitakse raha:
https://kotaku.com/call-of-dutys-latest-microtransaction-is-a-tiny-red-dot-1831487105
... selles osas pole Division kindlasti kõige hullem näide, oma lootboxide pood on täitsa olemas ja sealt saab endale mõttetut kama osta, kuid see pole nii pealetükkiv, et häiriks. Sisu on mängul tegelikult küll ja peale, kui sinna sadu tunde upub nii, et silm kah ei pilgu, siis ei saa ju väga kurta.
Jah, asjal on muidugi ka teine pool, kui mängu nii palju aega panustad, siis tekivad teatud ootused ja nägemus mängust, mis võiks veel olla või paremini tehtud. Kindlasti saaks Divisioni puhul päris palju asju paremini teha, kuid paraku mänguloojate äristrateegia ei toeta väga tagantjärgi sisulist panustamist. Seega, kuskilt peab see motivatsioon tulema, kui ei soovi lõputult mingit mõttetut kosmeetilist läbu kokku osta ja ühtesid-samu missioone pidevalt uuesti ja uuesti mängida, siis ongi ainuke praeguses turusituatsioonis töötav väljavaade tasulised lisapaketid ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.02.2020 14:41:58
|
|
|
Teeme laupäeval kell 20 raidi.
Koos on 6 kindlat säga - vaja oleks veel 2.
Ühineda saab: https://discord.gg/K5XTY9K
Kui ühined siis anna endast divisioni textchatis märku
Üldiselt on iga õhtu 3-5 inimest aktiivsed ka muid asju tegema. Enamasti PVE akuna hetkel contenti palju.
Edit: raidi eeme esimesr korda, mõned on enne teinud. Seega igasugune fail on õppimise koht. Vaatame kuidas gear toimib.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.02.2020 15:15:28
|
|
|
| sry ei saa sellest lausest aru mismoodi fail õppimise koht ? youtube videosi täis mismoodi tuleb teha .. mina olen mõned korrad mänginud seda õiget raid-i .... ära pole teinud seda .. aga discovery selle kergemaga mitu korda läbi teinud ... eks gear peab ka tugev olema ... Tahaks ka osaleda ...iseasi kas võetakse ehk ei ole kõige tugevam gear ....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.02.2020 15:17:59
|
|
|
Meeldib avastada ja ise õppida. Eks saab youtubele pilgu peale visata.
Aga kui selle mõttega kaasa ei tule siis ei soovi me ka mingit fleimi õhutavat seltskonda et miks ei oska või miks ei vaadanud. Sõbralik seltskond, kõik oodatud üldiselt.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.02.2020 15:43:31
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Meeldib avastada ja ise õppida. Eks saab youtubele pilgu peale visata.
Aga kui selle mõttega kaasa ei tule siis ei soovi me ka mingit fleimi õhutavat seltskonda et miks ei oska või miks ei vaadanud. Sõbralik seltskond, kõik oodatud üldiselt. |
Mina selline ei ole et miks ei oska ja miks hakkama ei saa,mina mängin ajaviiteks ja meelelahutuseks ma olen lihtsalt sellistega mänginud et miks su gear selline nõrk on kõigil ei ole 24h aega seal mängida ja gear-e kombineerida ja aretada...ok see selleks. Täna droppis 2 seda uut chameleon relva ka
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.02.2020 15:46:01
|
|
|
Me ei hakka kedagi geari pärast ära ajama, igaüks ehitab mida tahab. Peaasi et healthi ja armorit oleks nii et p päris squishi poleks. Muidugi me loodame et mingi hetk invadedid resetivad enne et saaks Grand Washingtonist viimase nemesise jupi kätte. Seega kui aega on siis palun - meie discord on avatud.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.02.2020 16:02:56
|
|
|
Äge oleks küll ma oleks huvitatud küll kui siis veel vabu kohti on
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.02.2020 16:28:01
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Äge oleks küll ma oleks huvitatud küll kui siis veel vabu kohti on |
Ühine siis ära ja saad diskussioonis sees olla juba.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.02.2020 21:19:43
|
|
|
... ets-kae, kukkus tirima 14GB pätsu pre-loadivad DLC-d vist, pre-order hind 30€ ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
14.02.2020 01:52:46
|
|
|
preorderi sai 23.99 kui ubi punktidega 20% kupong võtta.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
14.02.2020 18:26:21
|
|
|
Ubi poes Division 2 põhimäng.... 3 euri!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
14.02.2020 20:53:25
|
|
|
| maddog kirjutas: |
Ubi poes Division 2 põhimäng.... 3 euri!  |
wow, tomban ty
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|