Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 17:05:07 vasta tsitaadiga

... see näeb küll välja nii nagu swappaks kõvasti kettale miskit icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2019 17:14:54 vasta tsitaadiga

Nujah plaan on ssd ketas osta ka lähiajal sest praegune liiga väike ja mäng ei mahu sinna ...120gb seal win peal ja vaba ruumi 60gb ainult icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 17:20:08 vasta tsitaadiga

... kas see muudab midagi, kui refresh rate panna ~60Hz peale?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2019 17:24:06 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kas see muudab midagi, kui refresh rate panna ~60Hz peale?


ei see ei aidanud jah ... pole hulu sain järjekordselt sellise asja hoopis icon_biggrin.gif täiesti pekkis mul jooksis div 1 megahästi tõesti ... + veel mul oli siis fullhd monitor ja gtx970 ja mitte mingeid probleeme polnud kuinagi kui tõesti peale mingit maintance oli ka need delta errorid aga need kadusid ära ehk siis fixiti ära ja kõik oli ok... .aga see 2 osa on ikka täiesti piiksus mul ... kuna see AMD mäng tuleb ehk järgmine kaart amd võtta... icon_neutral.gif


ma ei tea ma selle Riva tuneri tõmbasin aga ei oska seda kasutada ,mismoodi ma saaksin et ta näitab neid andmeid mängides ?
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Gap 09.12.2019 18:24:53, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 18:13:11 vasta tsitaadiga

... see rohkem puusalt tulistamine, kuid olen mõne mängu puhul tähele pannud, et kui monitor on 100+ Hz võimeline, kuid tegelik FPS jääb palju sellele alla, siis see tekitab mõnikord veidraid anomaaliaid ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainer75
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2015




sõnum 09.12.2019 18:55:30 vasta tsitaadiga

Tere !!!! Vaatasin seda sinu mängu jama ja ma leian,et peaksid ehk oma arvuti emablaadi biossi defaultima sest ma kunagi olin samas jamas kui prose klokk oli liiga suur ja voolu sai vähe tuli kohe selles Tom Clancy's The Division 2 errorid nagu sul kui lisasin voolu juurde prosele oli korras aga läks liiga kuumaks ja pidin prose kloki alla tõmbama ja töötas ilusti muidu peksis kohe mingi 3minti pärast mängust välja koos selle erroriga ühe sõnaga proovi emaplaadi bioss korra default teha ja vaata kuidas siis on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2019 19:18:40 vasta tsitaadiga

ma ei ole prose klokkinud ja ma ei oska kahjuks sinna emalplaadi biosis seal midagi sudida ühe mängu pärast momendil ... muidugi tänud aitamast ja tahaks et see mäng töötaks normaalselt kuna meeldib seda mängida vahest icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainer75
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2015




sõnum 09.12.2019 19:49:29 vasta tsitaadiga

ära siis sinna biossi mine arvasin,et oled overclokind icon_smile.gif aga mälu pane kindlasti juurde sest mul sööb 10gb kohe kui käima läheb ja mul on 4x8 3200 sees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 21:07:31 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... see rohkem puusalt tulistamine, kuid olen mõne mängu puhul tähele pannud, et kui monitor on 100+ Hz võimeline, kuid tegelik FPS jääb palju sellele alla, siis see tekitab mõnikord veidraid anomaaliaid ...
ei ole seda kummagi divisioni puhul täheldanud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2019 22:10:50 vasta tsitaadiga

tuulasin netis ja leidsin sellise lehe https://frondtech.com/division-2-performance-guide-fix-lag-fps-drops-bugs-and-stuttering/

vaatasin jah et seal on nõutud 1440p puhul mälu vähemalt 16Gb peab olema ,selles mõttes vähe jah mul.püüan lähiajal hankida juurde... aga tweakisin sealsete nõuannetega vähemaks ja nvidia control panelis ka aga ei ikka sama ja see Set Priority to High ta ei lase panni millegipärast näitab et on normali peal ja kui tahan panna high siis ütleb et acsess denied ???
samasugune jõnksutamine ja lag käib edasi kui enne jooksis ilusti high settingutega siis ei jookse ei low ega mediumi peal ka mitte icon_confused.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler



selline mäng siis kopp.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainer75
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2015




sõnum 09.12.2019 22:20:54 vasta tsitaadiga

vaatasin sinul oli mängus resolution scalle 100 peal pane 50 peale äkki siis enam ei jõnksuta mul endal on 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 09.12.2019 23:48:39 vasta tsitaadiga

Gap, selle asemel, et proovida miljon tweaki ja parendust -> 8 Gb mälu juurde, ja no jumala eest, 5400 pöördelisest kettast mis otsast otsani nänni täis ei saagi paremat perfi oodata.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 10:35:00 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Divisor kirjutas:
Gap kirjutas:
Divisor, oskad sa siis äkki öelda mis seal mäda on siis? Teiste mängudega ei ole sellist probleemi icon_redface.gif misasi see niimoodi metsikult pidurdab? Prose ei ole ju nii vana ja mõnel veel kehvem prose 1080ti kaardiga icon_rolleyes.gif


Kas su profiili olevad arvuti specid on need samad?
Kas sa saad teha video sellest lagist?
Literally laena või osta kellegilt rami juurde. Soovitatavalt vahetaks üldse selle 2400mhz rami 3200 mhz peale ja vähemalt 16 gb või kui raha ei ole siis võta 2400mhz juurde.


tegin nüüd sellest toredast mängust video... loodan et näete ja oskab äkki keegi siiski öelda mida krdit tal viga on miks ta nii teeb ?? icon_neutral.gif Vidoe kvaliteet kehv ma seda ei osanud kuskilt seadistada,aga saab aimu küll mismoodi mäng jookseb.


Spoiler Spoiler Spoiler


Mul endal oli umbes sama jama. Mängis ilusti ja siis jooksis kinni koguaeg nagu videos. Mul aitas 8GB mälu lisamisest ja 2x8GB dualis jookseb normaalselt. Mäng ise väga vana seagate ketta peal.

_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.12.2019 11:57:28 vasta tsitaadiga

kriss83, ma unustasin juba ära siia kirjutada icon_biggrin.gif jaa ma ostsin mälu juurde ja nüüd jookseb väga hästi ,nagu siid ei mingeid probleeme icon_eek.gif jubedad mäluõgardid on need uued mängud ikka....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2020 18:31:57 vasta tsitaadiga

Jõudsin järgepidi selle mänguni. Esimesed paarkümmend mängutundi tehtud ja jõudsin endgame ja nüüd sätin juba geari. Päris hea meelelahutus thumbs_up.gif

Pisut tunnen puudust esimeses osas olnud õhustikust ja quick selfhealist, mis andis erilise survivali tunnetuse, aga see teine osa muidu päris hea täristamine.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.01.2020 19:58:49 vasta tsitaadiga

hakkasin ka uuesti mängima üle pika aja sest endgamei näinud polnud. hetkel 389 ja vaikselt raiuin edas
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 19.01.2020 00:52:34 vasta tsitaadiga

Isegi mängin seda m2ngu viimasel ajal kõvasti. Kas teadsite et lähi kuudel tullakse välja väga paljude muudatustega, mis peaks mängu rohkem rõõmu ja vaheldust tooma. Soovitan vaadata järgmist 2 videot saate parema ülevaate. Vähemalt idee on hea ja jään ootama kas arendajate plaanid ka teoks saavad nagu loodetakse.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 12:20:30 vasta tsitaadiga

Div2 ja lisad on hetkel uplays soodukaga müügis

'
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 12:33:06 vasta tsitaadiga

täna veel flash sale ubisofti lunar sale raames.
mäng 9€, gold 15€, ultimate 18€, season pass 10€.
ubi punktide eest saab -20% ka, kellel neid on.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 13:12:30 vasta tsitaadiga

peamised missioonid tehtud, rohkem ei oska seal küll, edasi toimetada. Geariga majandamine on täiesti null
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 13:20:32 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
peamised missioonid tehtud, rohkem ei oska seal küll, edasi toimetada. Geariga majandamine on täiesti null
division on kaks erinevat mängu. tegelikult vist isegi kolm.
1. levelid 1-30. kõigepealt mängid story ja single/coop osa läbi, puhastad kaardi missioonidest või vastava huvi puudumise korral rushid lihtsalt põhimissioonidest läbi.
2. gear score 300-500, 50 kaupa tõusev limiit per world tier. tõused mööda world tiere. vahepealsed world tierid on tegelikult mõttetud ja vähimagi võimaluse korral enamik mängjaid rushib sealt läbi. lihtsaim variant on kellegi käest kõrgema wt gearscorega kraami nuruda ja/või lasta ennast läbi liiga kõrge wt/raskuse missioonide carryda - sealt saab kõrgema numbriga geari. näiteks esimene division lõpuks enne division 2 väljatulekut vähendas world tieridest läbi tulemise väga lihtsaks.
3. world tier 5 / gear score 500 on endgame. grindid geari (erinevad komplektid ja setupid) ning character/specializationit.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 13:23:01 vasta tsitaadiga

Mina kah ei viitsi seda geari taga ajada. Jube nüri, igav ja korduv tegevus.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 13:30:28 vasta tsitaadiga

Nagu mulle meelde on kuskilt videost, siis kevadel tulemas vist neljas mäng - world tier 5 ja gear score limiit siis kah tõuseb.

londiste 2. juurde kommentaariks - kui oled peamiselt solo mängija, siis tee strongholdid ära siis kui gear sobilik. Vastasel korral kui veatakse läbi, siis võid sattuda lõksu, kus vastased on liiga kõvad et neid tappa ja kui ei suda tappa, siis ei saa ka uut geari.

Ise olen tier2 mapis gear skooriga natuke peale 300. Huvi väga suur edasi teha icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 13:31:58 vasta tsitaadiga

world tieri sai ju ise muuta või mäletan valesti?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 14:04:28 vasta tsitaadiga

loe nagu hiina keelt icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 14:05:33 vasta tsitaadiga

... maailma tasemed tõusevad pärast lävendimissiooide läbimist automaatselt. Mis puutub varustusega majandamist, siis see on üsna suur osa mängust ja kui see ei meeldi, siis võibki jääda nii mõndagi soovida. Uute tuulte valguses plaanitakse nii varustuse kui ka võimete rolli oluliselt lihtsustada. Ma pole päris kindel, et see on hea mõte, kuid eks näis.

Mina näeks pigem, et rohkem tähelepanu pöörataks varustuse mõttestatud diferentseerimisele ja kaalutletud balansile, kuid see oleks vist liiga palju keerulist ja kulukat tööd arendajatele, mis ei paku osanikele piisavalt tootlikkust. Lõpumäng ongi praegu üsna perspektiivitu pudru ja kapsad, pole nagu õiget suunda, igaüks sebib oma äranägemise järgi kuniks tüdineb. Arendajate nägemus koostöö ja üksteise vastu sõdimise missioonidest on kohati natuke liiga klassikalises mõttes koridori vaates ja ühesuunaline. Tegemist on ju ikka avatud maailma mänguga, kus võiks olla rohkem paindlikkust, aga taaskord, see nõuaks palju rohkem aega arendajatelt, kui ilmselt ressussi selle jaoks arvestatud on. Miks ma üldse nii arvan? Sest väga paljud uuendused ja täiendused tulevad välja ilmselgelt korralikult testimata, pole küll nii katki, kui F76, kuid ilmselgelt vähe tähelepanu saanud.

Mul praeguseks 3 karakterit lõpumängus 3 eri spetsialiseerumisega ja ega väga peale ajaviiteks reidide ja missioonide uuesti tegemise teha pole ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 17:54:11 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
world tieri sai ju ise muuta või mäletan valesti?


Division 2-s ei saa downgradeda world tieri.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 09:30:40 vasta tsitaadiga

Hardcore agent on päris hea väljakutse seal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 24.01.2020 12:01:27 vasta tsitaadiga

Kahju, et enamus eestlasi mängib eraldi või on lõpetanud D2 mängimise. Oleks vaja meeskondliku abi DZ lootide korjamisel. Kambaga saab paremini vastu ja oleks lahendam kui solot üritada. Mõned korrad on õnneks läinud ja saanud häid asju koju vedada. Nii, et kui huvi koos madistada andke teada kas pm või siis SnakeEsto nime kaudu leiate ubisoftist. Jõudu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.01.2020 12:30:38 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Kahju, et enamus eestlasi mängib eraldi või on lõpetanud D2 mängimise. Oleks vaja meeskondliku abi DZ lootide korjamisel. Kambaga saab paremini vastu ja oleks lahendam kui solot üritada. Mõned korrad on õnneks läinud ja saanud häid asju koju vedada. Nii, et kui huvi koos madistada andke teada kas pm või siis SnakeEsto nime kaudu leiate ubisoftist. Jõudu.


Mängin ise ja minuga 1 mängija veel (hetkel välismaal aga kui naaseb siis laksime edasi). Hetkel siiski alles world tier 3, aga need tierid lähvad kiiresti. Üks casual ühineb veel meiega ilmselt varsti.
Oleme discordis: https://discord.gg/Tv2Jrb5

Boostimist ei taha aga koos mängimine on bueno ja kui tier 5 käes siis DZ kõlab hästi. Samuti võin vahel ajaviiteks niisama DZ teha.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 27.01.2020 12:03:58 vasta tsitaadiga

Võibolla kellelegi on kasuks väikene info. Kõik me teame, et lähi tulevikus on Div2 ootamas ees suured muudatused ja mida peaks tegema vahepeal. Lugesin täna huvitavad reddit postitust ja soovitati vahepealne aeg keskenduda nt erinevate spets skillide max arendusele ja erinevate craft oskuste avamiseks. Eks neid tegevusi on veel millele keskenduda, et võtta maksimum gear 2.0 uuendusest.
Väike õpetus kuidas saada rohkem spes skillide punkte.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis niijana 27.01.2020 12:08:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2020 13:11:56 vasta tsitaadiga

tl;dr?

edit:
võite aitäh öelda, hoian teile 13 minutit aega kokku:

tl;dr
grind everything. spec pointid ja blueprintid on olulisemad.

pikemalt:
loetleb tegemiseks 5 asja, mida tema sõnul gear 2.0 (eeldatavasti) ei mõjuta:
1. level up specialization points:
- fastest: bounties (mõned annavad 3p)
- invaded strongholds (5p/each)
- invaded missions weekly (5p/each)
- l4 control points (1p/each)
- level up (3p/each) (kui wl5 ja sidequestid tegemata, siis sealt saab palju expi, millest levelid ja spec pointid)
2. get all blueprints:
- sidemissions
- l4 control points
- daily projects
3. exotic weapons grind (saavad küll gear 2.0 ära muudetud), soovitab kohti:
- merciless rifle (jefferson trade center, challenging)
- sweet dreams (dcd headquarters, challenging)
- merciless sniper
- pestilence (dz)
- chatterbox
- eagle bearer (dark hours raid)
4. exotic gear items grind (gear 2.0 exotic chest/backpack saavad talendid)
5. named weapons grind (saavad gear 2.0 muudetud aga jäävad nimega relvadeks)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 15:03:27 vasta tsitaadiga

Warlords of New York Expansion
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuskil 3. märts paiku tuleb müüki. Eeldavalt siis Year 2 sisu. Täna õhtul peaks ametlik esitlus olema.

New York is under threat. Aaron Keener, a former Division Agent turned rogue, has taken control of Lower Manhattan, backed by four devoted and highly skilled lieutenants. Trained by The Division but disavowing its ideals, they are now the highest authority in town and the most formidable force the Agents have ever faced.

Play in single-player or online co-op:

A gripping new story, hunting down your nemesis
A level 30 boost, allowing you to jump right into the Warlords of New York campaign
A new open world in New York
A revamped progression system with a level cap increased to 40
New tactical options: exotics, gears, and skills
An extended endgame, including thematic three-month seasons Tom Clancy’s The Division®️ 2 Warlords of New York is a narrative expansion to Tom Clancy’s The Division 2 and requires the base game to be accessed."
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.02.2020 21:38:18 vasta tsitaadiga

lumisest new yorgist ei maksaks unistada ,aga midagi ägedat ja huvitavat võiks tulla küll icon_rolleyes.gif ei tea kas nad selle end gamega ka midagi muudavad võib jääb ikka see kolme eraldi seisvat darkzone .... see mulle nagu ei meeldi eriti .. võiks olla ikka üks suur darkzone nagu oli esimeses osas ... võiks olla dark zones huntereid ka ringi liikumas kui hakkad extractima nodi icon_smile.gif nagu oli esimese osa survival modes ... see oli tõeliselt äge kui hunter ilmus ja muusika läks ka süngemaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 13:17:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


mehh ...

edit:

Pole väga süveneda jõudnud, kuid tundub 'more of the same'. Arendajate sõnul on mängijaid kuulda võetud, kuid ma päris hästi ei saa aru, kus see välja paistab. Uus lugu on üsna fantaasiavaene ja miljöö järgib pigem D2 kui D1 miljööd. Uued vidinad ei tekita esimese hooga mingit emotsiooni ja kõik tundub nagu D2 pikendus uute 'bounty' missioonidega.

Teisalt muidugi, parem midagi, kui mitte midagi icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.02.2020 18:50:02 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda et ma hiljuti ostsin selle year one passi aga et seda tulevat warlords dlc saada tuleb see lisaks osta v ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 18:52:49 vasta tsitaadiga

... jah, see pole tasuta lisa icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.02.2020 18:55:24 vasta tsitaadiga

jama ju siis thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 10:37:15 vasta tsitaadiga

... kuna sulle viimasel ajal suured mängufirmad midagi tasuta andnud on icon_lol.gif isegi sihiku punase täpi eest küsitakse raha:
https://kotaku.com/call-of-dutys-latest-microtransaction-is-a-tiny-red-dot-1831487105
... selles osas pole Division kindlasti kõige hullem näide, oma lootboxide pood on täitsa olemas ja sealt saab endale mõttetut kama osta, kuid see pole nii pealetükkiv, et häiriks. Sisu on mängul tegelikult küll ja peale, kui sinna sadu tunde upub nii, et silm kah ei pilgu, siis ei saa ju väga kurta.

Jah, asjal on muidugi ka teine pool, kui mängu nii palju aega panustad, siis tekivad teatud ootused ja nägemus mängust, mis võiks veel olla või paremini tehtud. Kindlasti saaks Divisioni puhul päris palju asju paremini teha, kuid paraku mänguloojate äristrateegia ei toeta väga tagantjärgi sisulist panustamist. Seega, kuskilt peab see motivatsioon tulema, kui ei soovi lõputult mingit mõttetut kosmeetilist läbu kokku osta ja ühtesid-samu missioone pidevalt uuesti ja uuesti mängida, siis ongi ainuke praeguses turusituatsioonis töötav väljavaade tasulised lisapaketid ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2020 14:41:58 vasta tsitaadiga

Teeme laupäeval kell 20 raidi.
Koos on 6 kindlat säga - vaja oleks veel 2.

Ühineda saab: https://discord.gg/K5XTY9K
Kui ühined siis anna endast divisioni textchatis märku

Üldiselt on iga õhtu 3-5 inimest aktiivsed ka muid asju tegema. Enamasti PVE akuna hetkel contenti palju.

Edit: raidi eeme esimesr korda, mõned on enne teinud. Seega igasugune fail on õppimise koht. Vaatame kuidas gear toimib.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.02.2020 15:15:28 vasta tsitaadiga

sry ei saa sellest lausest aru mismoodi fail õppimise koht ? youtube videosi täis mismoodi tuleb teha .. mina olen mõned korrad mänginud seda õiget raid-i .... ära pole teinud seda .. aga discovery selle kergemaga mitu korda läbi teinud ... eks gear peab ka tugev olema ... Tahaks ka osaleda ...iseasi kas võetakse ehk ei ole kõige tugevam gear ....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2020 15:17:59 vasta tsitaadiga

Meeldib avastada ja ise õppida. Eks saab youtubele pilgu peale visata.
Aga kui selle mõttega kaasa ei tule siis ei soovi me ka mingit fleimi õhutavat seltskonda et miks ei oska või miks ei vaadanud. Sõbralik seltskond, kõik oodatud üldiselt.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.02.2020 15:43:31 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Meeldib avastada ja ise õppida. Eks saab youtubele pilgu peale visata.
Aga kui selle mõttega kaasa ei tule siis ei soovi me ka mingit fleimi õhutavat seltskonda et miks ei oska või miks ei vaadanud. Sõbralik seltskond, kõik oodatud üldiselt.


Mina selline ei ole et miks ei oska ja miks hakkama ei saa,mina mängin ajaviiteks ja meelelahutuseks icon_cool.gif ma olen lihtsalt sellistega mänginud et miks su gear selline nõrk on kõigil ei ole 24h aega seal mängida ja gear-e kombineerida ja aretada...ok see selleks. Täna droppis 2 seda uut chameleon relva ka icon_razz1.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2020 15:46:01 vasta tsitaadiga

Me ei hakka kedagi geari pärast ära ajama, igaüks ehitab mida tahab. Peaasi et healthi ja armorit oleks nii et p päris squishi poleks. Muidugi me loodame et mingi hetk invadedid resetivad enne et saaks Grand Washingtonist viimase nemesise jupi kätte. Seega kui aega on siis palun - meie discord on avatud.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.02.2020 16:02:56 vasta tsitaadiga

Äge oleks küll icon_cool.gif thumbs_up.gif ma oleks huvitatud küll kui siis veel vabu kohti on
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2020 16:28:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Äge oleks küll icon_cool.gif thumbs_up.gif ma oleks huvitatud küll kui siis veel vabu kohti on


Ühine siis ära ja saad diskussioonis sees olla juba.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 21:19:43 vasta tsitaadiga

... ets-kae, kukkus tirima 14GB pätsu icon_rolleyes.gif pre-loadivad DLC-d vist, pre-order hind 30€ ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.02.2020 01:52:46 vasta tsitaadiga

preorderi sai 23.99 kui ubi punktidega 20% kupong võtta.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 18:26:21 vasta tsitaadiga

Ubi poes Division 2 põhimäng.... 3 euri! beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 20:53:25 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Ubi poes Division 2 põhimäng.... 3 euri! beer_yum.gif thumbs_up.gif



wow, tomban ty thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.