Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 19:04:38 vasta tsitaadiga

Mis drivereid kasutad?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 19:27:33 vasta tsitaadiga

anubis, ikka kõige uuemaid. Adrenalin 2019 Edition 19.7.2
Ei taha stabiilselt kõrget clocki hoida, korra võib sinna 2ghz kanti ära lüüa, aga meeldib kõikuda 1,9ghz kandis, mis sest et temperatuur jahe(korraliku FANi setinguga). Ja ega 1,9ghz juures isegi peaks parem skoor olema vist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 21:40:39 vasta tsitaadiga

Peale mitmeid tunde youtubes 5700 xt Apex Legendsi videosi jälgides jõudsin järeldusele, et kõikidel 1 ja 2 seeria ryzen + 5700 xt kasutajatel kõikusid kellad täpselt nagu mul (800-1800mhz).

Intel ja 3 seeria ryzeni masinatel sama asja ei täheldanud. Täna panin uue Inteli põhise masina kokku ja.... WOW icon_razz.gif

Selles mängus on kaart kiirem kui 2080ti icon_wink.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 00:01:11 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
Peale mitmeid tunde youtubes 5700 xt Apex Legendsi videosi jälgides jõudsin järeldusele, et kõikidel 1 ja 2 seeria ryzen + 5700 xt kasutajatel kõikusid kellad täpselt nagu mul (800-1800mhz).

Intel ja 3 seeria ryzeni masinatel sama asja ei täheldanud. Täna panin uue Inteli põhise masina kokku ja.... WOW icon_razz.gif

Selles mängus on kaart kiirem kui 2080ti icon_wink.gif


See jutt läheb kokku selle pildiga, kus i9-9900K peal on RX5700XT kiirem kui RTX2070S. Mis on loogiline, sest i9-9900K öaseb rohkem joosta kaardil, kuid siis miks huvitaval kombel RTX2070S on parem 3800X peal...


Tundub, et AMD kaarte peab komplekteerima Inteli prosedega ja Nvidia kaarte AMD prosedega icon_biggrin.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 09:12:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See jutt läheb kokku selle pildiga, kus i9-9900K peal on RX5700XT kiirem kui RTX2070S. Mis on loogiline, sest i9-9900K öaseb rohkem joosta kaardil, kuid siis miks huvitaval kombel RTX2070S on parem 3800X peal...


thumbs_up.gif



Minu probleem oli eelkõige selles ühes ja ainukeses mängus, mis mind huvitas ka. Shadow of the Tomb Raider ja Forza 4 jooksid näiteks täiesti normaalselt ka Ryzen süsteemis aga kuna Apex on oluliselt rohkem CPU nõudlik siis seal see kala ilmselt kuskil peitus.



Viimaseks piisaks saigi see, et kui Ryzeni masinal kaardi alumisse PCIE16X slotti tõstsin, mis läbi chipseti jookseb kadus kellade kõikumine samuti ära.

Mulle jäi mulje nagu GPU ja CPU ei suhelnud omavahel päris korrektselt seal...
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 11:12:44 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
tsitaat:

See jutt läheb kokku selle pildiga, kus i9-9900K peal on RX5700XT kiirem kui RTX2070S. Mis on loogiline, sest i9-9900K öaseb rohkem joosta kaardil, kuid siis miks huvitaval kombel RTX2070S on parem 3800X peal...


thumbs_up.gif



Minu probleem oli eelkõige selles ühes ja ainukeses mängus, mis mind huvitas ka. Shadow of the Tomb Raider ja Forza 4 jooksid näiteks täiesti normaalselt ka Ryzen süsteemis aga kuna Apex on oluliselt rohkem CPU nõudlik siis seal see kala ilmselt kuskil peitus.



Viimaseks piisaks saigi see, et kui Ryzeni masinal kaardi alumisse PCIE16X slotti tõstsin, mis läbi chipseti jookseb kadus kellade kõikumine samuti ära.

Mulle jäi mulje nagu GPU ja CPU ei suhelnud omavahel päris korrektselt seal...


Mis emaplaat ja mis Ryzeni CPU olid?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 11:29:59 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
10Fold kirjutas:
tsitaat:

See jutt läheb kokku selle pildiga, kus i9-9900K peal on RX5700XT kiirem kui RTX2070S. Mis on loogiline, sest i9-9900K öaseb rohkem joosta kaardil, kuid siis miks huvitaval kombel RTX2070S on parem 3800X peal...


thumbs_up.gif



Minu probleem oli eelkõige selles ühes ja ainukeses mängus, mis mind huvitas ka. Shadow of the Tomb Raider ja Forza 4 jooksid näiteks täiesti normaalselt ka Ryzen süsteemis aga kuna Apex on oluliselt rohkem CPU nõudlik siis seal see kala ilmselt kuskil peitus.



Viimaseks piisaks saigi see, et kui Ryzeni masinal kaardi alumisse PCIE16X slotti tõstsin, mis läbi chipseti jookseb kadus kellade kõikumine samuti ära.

Mulle jäi mulje nagu GPU ja CPU ei suhelnud omavahel päris korrektselt seal...


Mis emaplaat ja mis Ryzeni CPU olid?



B450 Tomahawk ja R5 2600.



Jooksutasin ka huvipärast Firestrike. Stock voldid, tõstetud powerlimit, natuke on veel rauas ka kui voldid 1225mv peale tõsta.

https://www.3dmark.com/3dm/37936814
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 12:54:22 vasta tsitaadiga

10Fold, nojah... ma ikka üksi siis oma 24k-25k graphics score'ga. Täna naljaviluks veel vaatan üle BIOSist ega PCIe lambist gen1/gen2 peale pole läinud kaardivahetusega... rohkem ideesid enam ei ole miks kaart 10+% aeglasem kui peaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 13:17:28 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
10Fold, nojah... ma ikka üksi siis oma 24k-25k graphics score'ga. Täna naljaviluks veel vaatan üle BIOSist ega PCIe lambist gen1/gen2 peale pole läinud kaardivahetusega... rohkem ideesid enam ei ole miks kaart 10+% aeglasem kui peaks.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 14:29:10 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
10Fold, nojah... ma ikka üksi siis oma 24k-25k graphics score'ga. Täna naljaviluks veel vaatan üle BIOSist ega PCIe lambist gen1/gen2 peale pole läinud kaardivahetusega... rohkem ideesid enam ei ole miks kaart 10+% aeglasem kui peaks.


Mis GPU/mem takti ta hoiab Fire Strike runi ajal? Pane GPUz sensors tab taustale, saab pildi ette äkki.

Vabalt võib vigane kaart olla ju.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 14:40:37 vasta tsitaadiga

anubis, mu arust oli seal 1900mhz kandis või vähemgi(ja memoryt pidi vist nagunii hetkel valesti näitama...?). Wattmani enda graafiku järgi vaadates.
Hetkel ei teagi, mis teha kas loota et aja jooksul asi loksub paika või on vigane ja arvutitarga jutule minna... Just jõudis smartpostiga uus jahuti ka kohale, nagu ei raatsiks väga peale visata kui kaart vigane, samas võibolla peale visates lahenevad jällegi probleemid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 15:24:20 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
anubis, mu arust oli seal 1900mhz kandis või vähemgi(ja memoryt pidi vist nagunii hetkel valesti näitama...?). Wattmani enda graafiku järgi vaadates.
Hetkel ei teagi, mis teha kas loota et aja jooksul asi loksub paika või on vigane ja arvutitarga jutule minna... Just jõudis smartpostiga uus jahuti ka kohale, nagu ei raatsiks väga peale visata kui kaart vigane, samas võibolla peale visates lahenevad jällegi probleemid icon_biggrin.gif

Ei usu, et lahenevad. Inimesed saavad bloweriga ka 2100mhz kätte, kui max fan profiil panna.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 15:50:36 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.07.2019 16:26:59 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
anubis, mu arust oli seal 1900mhz kandis või vähemgi(ja memoryt pidi vist nagunii hetkel valesti näitama...?). Wattmani enda graafiku järgi vaadates.
Hetkel ei teagi, mis teha kas loota et aja jooksul asi loksub paika või on vigane ja arvutitarga jutule minna... Just jõudis smartpostiga uus jahuti ka kohale, nagu ei raatsiks väga peale visata kui kaart vigane, samas võibolla peale visates lahenevad jällegi probleemid icon_biggrin.gif


1900Mhz on ju Max Boos? MIlles üldse probleem, silicon lottery.

Kui mängus kalab siis vb Enhanced Sync ja Antilag välja lükata.
Ja kui vana platvorm, siis OS install ja Clear Cmos.

anubis, Kahju jah, et tulemused eriti paremad pole ülekellates, jääb mälu taha?


viimati muutis Vael 24.07.2019 16:31:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 16:48:45 vasta tsitaadiga

https://i.imgur.com/Y4cO6lJ.jpg

Vente veel juurde keerasin siis sai 26k kätte graphics skooris. Kõikus 2000mhz kandis, stabiilselt üle 2000mhz ei läinud.
Aga kui kõigil on 28-29,5k kanti siis natuke nutune nagu ikkagi... Leppida või mitte? icon_biggrin.gif
Täna palav päev ka, et võibla jahedama ilmaga oleks veits rohkem tulnud...

Vael, pole veel kedagi kohanud, kel nii madal firestrike skoor oleks... ei taha sama raha eest sitemat asja ju... Anti lagid ja muud huinjaad on nagunii väljas, kõik software värske jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 16:50:27 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
https://i.imgur.com/Y4cO6lJ.jpg

Vente veel juurde keerasin siis sai 26k kätte graphics skooris. Kõikus 2000mhz kandis, stabiilselt üle 2000mhz ei läinud.
Aga kui kõigil on 28-29k kanti siis natuke nutune nagu ikkagi... Leppida või mitte? icon_biggrin.gif
Täna palav päev ka, et võibla jahedama ilmaga oleks veits rohkem tulnud...

Vael, pole veel kedagi kohanud, kel nii madal firestrike skoor oleks... ei taha sama raha eest sitemat asja ju... Anti lagid ja muud huinjaad on nagunii väljas, kõik software värske jne.



Arx, mis protsessor sul ? Kui see jääb pudelikaelaks siis loogiline, et skoor päris sama mis mul või anubisel pole !!!

Prose söödab ju GPU'le frame ette ja see mõjutab ka graphics skoori !

26K ei tundu eriline anomaalia olevat....
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 16:53:14 vasta tsitaadiga

Profiilis i7-8700
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 17:07:43 vasta tsitaadiga

Prose taga küll asi ei ole, oma gtx 1080ga sain üldskoori ainult 1k võhem kui 5700xt'ga... Tegelik vahe peaks olema sama prosega 3k ca.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 17:09:31 vasta tsitaadiga

Proovi 19.7.1 driverit.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 17:29:33 vasta tsitaadiga

Mis sätted ?

Minu viimase skoori settingud :

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 17:58:30 vasta tsitaadiga

Max sätted (+50 power, 2150mhz, memoryt ei näpi ja FANid põhja[auto FANidega läheb nii kuumaks, et tulemus kannatab, tuleb alla 25k])
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 18:07:26 vasta tsitaadiga

Palju Time Spy skoor?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 10:32:34 vasta tsitaadiga

Pole time Spy'd proovinud... aga ma vist lükkan talle ikkagi cooleri külge ära praegu... ei viitsi mingi garantiikeissidega nagunii väga jamama hakata icon_biggrin.gif

EDIT:
Täiesti haige kepp oli selle asja paigaldamine, algas kah sellega, et kui 20 kruvi oli lahti kruvitud siis tulid sellised pisikesed, millele ei hakanud kruvikeeraja peale ja tuli poodi ronida... selle ajaga muidugi jahtus pasta maha ja siis oli päris mõnus seda nühkida jne...
Igatahes nüüd firestrike graphics score 27,3k... mingi edasiminek on, aga mnjah... temperatuurid on oodatult paremad, aga ootasin paremaid:
GPU käis max 73 ära ja junction max 94. Memory 88.

https://www.amazon.de/gp/product/B075QBGRWB?pf_rd_p=99260c3e-e149-406d-b475-c299891fcd91&pf_rd_r=4AWR9CVARYAZBPQCXYFY
selliseid Eestist kuskilt ei leia?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 14:57:42 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:

https://www.amazon.de/gp/product/B075QBGRWB?pf_rd_p=99260c3e-e149-406d-b475-c299891fcd91&pf_rd_r=4AWR9CVARYAZBPQCXYFY
selliseid Eestist kuskilt ei leia?


vaevalt, vb foorumis kellelgil custom ac cooling komplektist jäänud vrami radikad, need aga kõik alumiiniumist tehtud.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 15:12:50 vasta tsitaadiga

https://m.elfadistrelec.ee/et/termohaldus/jahutid-ja-ventilaatorid/jahutid-ilma-ventilaatoriteta/c/cat-DNAV_PL_0106060101
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 15:39:30 vasta tsitaadiga

Tellisin juba aliexpressist ära need vasest junnid, 3 dollarit kõigest... eks senikaua liialt kuuma ei anna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 19:01:59 vasta tsitaadiga

https://old.reddit.com/r/Amd/comments/ch42mt/radeon_rx_5700_5700_xt_meta_review_5130/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 09:06:36 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 10:26:38 vasta tsitaadiga

Uued driverid ka väljas !


Graphics Score - 29215 thumbs_up.gif

https://www.3dmark.com/3dm/37993618
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.07.2019 10:53:43 vasta tsitaadiga

Keegi on pihta saanud, miks Asus ref jahutiga Navi 40€ premiumiga on vs Sapphire näiteks? Lihtsalt Nike efekt?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2019 12:09:37 vasta tsitaadiga

Nimi, kaasa pandav mant ja garantii tingimused erinevad. Viimases osas on nt powercolor kehvem
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2019 11:41:20 vasta tsitaadiga

Palju teil bloweriga memory temp maksimaalselt läheb? Mingi moment ehmatasin ära, et mu Accelero Xtreme IV'ga läks lausa 98 kraadi(Hunt Showdown mängides, muude mängudega nii kõrgele ei küündi)... tõmbasin kaardi 1900mhz@0,95V peale ökoreziimile kuni saab vasest radikad kätte, ökoreziimiga läheb max 85 kraadi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2019 14:39:26 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Palju teil bloweriga memory temp maksimaalselt läheb? Mingi moment ehmatasin ära, et mu Accelero Xtreme IV'ga läks lausa 98 kraadi(Hunt Showdown mängides, muude mängudega nii kõrgele ei küündi)... tõmbasin kaardi 1900mhz@0,95V peale ökoreziimile kuni saab vasest radikad kätte, ökoreziimiga läheb max 85 kraadi.



Need pidid isegi veeploki all kohati 85c olema. Tundub normaalne.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2019 18:34:58 vasta tsitaadiga

10Fold, mulle tundub, et lihtsalt ei pöörata väga VRAMi jahutamisele tähelepanu kuna see pole kunagi eriline probleem olnud. GDDR6 on vähe kuumem kui eelnevad. Kriitiline piir peaks vist 95 olema ja soovituslik 85.

Tundub, et 5700XT kaartide puhul osad on micron ja teised samsung memorydega... pole ime, et performance ja muud kvaliteedinäitajad niipalju kõiguvad kui ühel samal mudelil isegi mälutootjad on erinevad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2019 11:00:07 vasta tsitaadiga

AMD Readies Larger 7nm "Navi 12" Silicon to Power Radeon RX 5800 Series?
https://www.techpowerup.com/257761/amd-readies-larger-7nm-navi-12-silicon-to-power-radeon-rx-5800-series

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2019 11:24:25 vasta tsitaadiga

Oh, tore. 5700xt hakkaski igavaks muutuma icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2019 08:17:02 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/257773/amd-radeon-19-7-3-drivers-increase-rx-5700-series-idle-fan-speeds-by-over-50
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2019 09:59:15 vasta tsitaadiga

Eile oli juba 19.7.4 väljas.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2019 11:16:35 vasta tsitaadiga

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.7.4 Highlights
Fixed Issues
*Grand Theft Auto™ V may experience an application crash or hang on Radeon RX 5700 series graphics products.
Ja kõik... vägev update icon_lol.gif

On mõtet updeitida üldse sellist driverit kui GTA ei mängi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2019 11:21:37 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:

On mõtet updeitida üldse sellist driverit kui GTA ei mängi?
Suvalise tarkvara veaparanduse taustal kipub olema lisaks palju muud pisisodi, mida ei panda kuhugi changelogisse kirja. Ehk siis kõike pole alati kirjas, mida taustal parendatakse.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 15:04:06 vasta tsitaadiga

Peale uut driverit polnud mul eile ka ühtegi crashi. GTA V'd ei mängi a random crashid on siiani standard olnud.
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 21:16:32 vasta tsitaadiga

7870XT ja R9 290 toimisid muretult ning RX 580 seni samuti. Ei ole üldiselt ka kuulnud-kohanud seda 2-aasta vanust brickimist.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 31.07.2019 21:32:32 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
7870XT ja R9 290 toimisid muretult ning RX 580 seni samuti. Ei ole üldiselt ka kuulnud-kohanud seda 2-aasta vanust brickimist.


Seda räägivad ainult nvidia fanboyd.
Olen kasutanud väga palju amd kaarte ja ka nvidia kaarte. Ühe amd kaardi uputasin kunagi ära ja see suri ära aga muidu mitte ükski pole maha surnud peale 2 aastat.
Ja siis kunagi vahetasin 9800gx2-l termopastat ning peale seda kaart enam pilti ette ei võtnud. icon_rolleyes.gif
Navi on väga kickass asi oma raha eest, kui vega 64 ei omaks, siis oleks vast soetanud.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 22:16:15 vasta tsitaadiga

Ühegi tootja kaart pole minul ega minu ehitatud masinas veel ära surnud kaheaastase tavakasutusega.

Need mis surevad teevad seda esimese paari kuu jooksul, mis selle aja üle elavad käivad senimaani kuni välja vahetatakse või masin minema visatakse.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2019 22:16:11 vasta tsitaadiga

Keegi teist BF5 mängib?
Wattman annab jõle kummalisi andmeid seda mängides... algusest peale, mitte mingi juhus - temperatuurid ülimadalad, tarbimine max 150W ja clock kõigub ka toorelt. Ja noh Accelero Xtreme FAN kiirusi näitab ka täiesti mööda(max peaks üldse 2000 olema)... kas üks mäng kepib kõik mõõtmised ära või mis värk see on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2019 22:54:28 vasta tsitaadiga

täpselt sama kala millega ma võitlesin alguses icon_lol.gif

homme proovin
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2019 22:56:59 vasta tsitaadiga

10Fold, no ma isegi ei saa aru kas kala või kalamari... Mäng ise jookseb okeilt, aga näitajad on täiesti mööda.
Igatahes mulje jääb, et nagu mingi early access GPU välja antud(nagu tänapäev mängudega kombeks)... aga põmst lõppkokkuvõttes ise süüdi, ca 10 aastat tagasi vandusin, et AMD/ATI tooteid rohkem ei osta ja kohe esimese asjaga sain vastu hambaid...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2019 00:09:54 vasta tsitaadiga

Ma olen nõus, et väga buggy on hetkel. Ma olen seda AMD ka küll vandunud icon_lol.gif

Aga kuna ainukesed 2 mängu mida hetkel mängin (Apex Legend ja Forza 4 ) jooksevad mõlemad AMD raual oluliselt paremini siis tasus proovimist.

Ma olen tegelt tänaseks kaardiga väga rahul ja tagasi ei viinud. Isegi see blower on adekvaatsem kui esialgu tundus. Mängides pole kunagi kõrva jäänud thumbs_up.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2019 00:50:40 vasta tsitaadiga

Mul ka BF5 ja DR2 jooksevad paremini kui gtx 1080'ga, teised mängud vahet väga märgata ei ole.

Tahaks ka rahul olla... võib olla oleks kui oleks leppinud undervolted bloweriga, aga kuna ostsin peale Accelero Xtreme IV ning see sittagi perfot ei parandanud ja mälud on kuumad nagu pullimunad siis... pettumus.
Eks silicon lottery mängis rolli ja hype, mis üles aeti... aga tagant järgi tarkusega oleks igakell lõdvalt 80 euri peale plekkinud ja 2070 Superi võtnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2019 01:34:27 vasta tsitaadiga

link esimesed pääsukesed icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.