Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 20:12:27 vasta tsitaadiga

Võtsin ka S10, koos vana S6 tagastamisega päris mõistlik hind. 899-100 (paketi soodustus)-142 (vana S6 tagastamise eest) 657 euri eest tippklassi telefoni küll.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 25.04.2019 11:55:17 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Värske S10 omanik.
Tahtsin telefoni poest kaitseklaasi osta aga ei soovitatud kuna sõrmejälje lugeja hakkab streikima.
On nii?

Tellisin Alist kaitseklaasi ära UV liimiga.
Lisainfos oli kirjas, et sõrmejälje lugeja jääb tööle.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.04.2019 12:09:28 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Värske S10 omanik.
Tahtsin telefoni poest kaitseklaasi osta aga ei soovitatud kuna sõrmejälje lugeja hakkab streikima.
On nii?

Tellisin Alist kaitseklaasi ära UV liimiga.
Lisainfos oli kirjas, et sõrmejälje lugeja jääb tööle.


Alist? Well...good luck icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 25.04.2019 12:36:31 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Värske S10 omanik.
Tahtsin telefoni poest kaitseklaasi osta aga ei soovitatud kuna sõrmejälje lugeja hakkab streikima.
On nii?

Tellisin Alist kaitseklaasi ära UV liimiga.
Lisainfos oli kirjas, et sõrmejälje lugeja jääb tööle.


Alist? Well...good luck icon_biggrin.gif

Nii, arvad et kõik on seal jama?
Samsung S9 ja S8 kasutasin ka sama firma klaase mis just tellisin.
Proovinud ka paljusi teisi klaase mis on täis jamad võrreldes nendega mida tellisin.
Aga eks igal ühel enda arvamus, tellin pidevalt asju Alist ja 90% rahul asjadega.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 12:40:01 vasta tsitaadiga

Mina võtsin Amazonist ( https://www.amazon.com/Dome-Glass-Ultrasonic-Fingerprint-Whitestone/dp/B07NQ235XX ) ning võib küll öelda et sõrmejäljelugeja jäi tööle. Oluliselt raskemalt tuleks suruda ning tunneb ka kehvemini jälge. Kuna ei kasuta seda, siis ei ole veel mallanud välja vahetada. Aga tegelikult peaks seda tegema küll, sest kas ma siis ei oodanud liimi voolamist piisavalt kaua, UV lamp ei teinud oma tööd ära või mis, aga kehvemini töötab.
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 12:41:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Alist? Well...good luck

Ega see YOLO vms kohas müüdav kraam parem pole. Suht halb(või kohati halvem) hiina kvaliteet sealselgi kraamil. Lihtsalt 3-5€ asemel 15-20€ hinnaks pandud ja oma karpi susatud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 25.04.2019 14:21:44 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Mina võtsin Amazonist ( https://www.amazon.com/Dome-Glass-Ultrasonic-Fingerprint-Whitestone/dp/B07NQ235XX ) ning võib küll öelda et sõrmejäljelugeja jäi tööle. Oluliselt raskemalt tuleks suruda ning tunneb ka kehvemini jälge. Kuna ei kasuta seda, siis ei ole veel mallanud välja vahetada. Aga tegelikult peaks seda tegema küll, sest kas ma siis ei oodanud liimi voolamist piisavalt kaua, UV lamp ei teinud oma tööd ära või mis, aga kehvemini töötab.

Kuskilt lugesin, et sõrmejälg tuleb uuesti õpetada siis pidi paremaks minema.
Kaitsekile eemaldasid ekraanilt ennem kui selle klaasi panid?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.04.2019 15:36:03 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Värske S10 omanik.
Tahtsin telefoni poest kaitseklaasi osta aga ei soovitatud kuna sõrmejälje lugeja hakkab streikima.
On nii?

Tellisin Alist kaitseklaasi ära UV liimiga.
Lisainfos oli kirjas, et sõrmejälje lugeja jääb tööle.


Alist? Well...good luck icon_biggrin.gif

Nii, arvad et kõik on seal jama?
Samsung S9 ja S8 kasutasin ka sama firma klaase mis just tellisin.
Proovinud ka paljusi teisi klaase mis on täis jamad võrreldes nendega mida tellisin.
Aga eks igal ühel enda arvamus, tellin pidevalt asju Alist ja 90% rahul asjadega.


Ei arva et sel kõik jama. Aga asi selles ultraheli sõrmejäljelugejas. Whitestone dome on testitud jääb tööle. Teistega siiani kaheldav. Aga kui kätte saad anna teada kuidas läks.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 16:40:13 vasta tsitaadiga

Endal originaal klaasiga 2x sisestatud sõrmejälg töötab väga kenasti. Kuna tagakülg suht libe, tekkis idee tellida sinna nö "skin" Sellega vast peaks käes paremini istuma, kuid kas wireless laadimist ei sega? Mingit kantossi ei taha päris ümber ka osta sinna.
Näiteks selline: https://easyskinz.com/products/samsung-galaxy-s10-luxuria-black-camo-3d-textured-skin

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 16:42:51 vasta tsitaadiga

Ei sega see plastkleeps midagi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 19:32:21 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Amphor kirjutas:
Mina võtsin Amazonist ( https://www.amazon.com/Dome-Glass-Ultrasonic-Fingerprint-Whitestone/dp/B07NQ235XX ) ning võib küll öelda et sõrmejäljelugeja jäi tööle. Oluliselt raskemalt tuleks suruda ning tunneb ka kehvemini jälge. Kuna ei kasuta seda, siis ei ole veel mallanud välja vahetada. Aga tegelikult peaks seda tegema küll, sest kas ma siis ei oodanud liimi voolamist piisavalt kaua, UV lamp ei teinud oma tööd ära või mis, aga kehvemini töötab.

Kuskilt lugesin, et sõrmejälg tuleb uuesti õpetada siis pidi paremaks minema.
Kaitsekile eemaldasid ekraanilt ennem kui selle klaasi panid?

Jep, õpetasin. Selles suhtes see "jäi tööle" kõlab tõesti valesti. Ja vana kile võtsin samuti maha.
Ja olen teada tegelikult korduvalt veel õpetanud, tundub et oleneb kuufaasist, kui hästi ta tunnistab jälge

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 26.04.2019 13:57:07 vasta tsitaadiga

Olemas telia seadme kindlustus...tea kas vahetavad uue vastu kui tel kukkunud ja raami nurgad puruks. Klaasid terved.
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 14:06:22 vasta tsitaadiga

Tuttaval telia kindlustus vahetas raami ära ainult. Raam oli kõver. Huawei oli.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2019 14:13:12 vasta tsitaadiga

Seda otsustab ikka remontija, mitte telia
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 26.04.2019 15:51:27 vasta tsitaadiga

fuzzz kirjutas:
Olemas telia seadme kindlustus...tea kas vahetavad uue vastu kui tel kukkunud ja raami nurgad puruks. Klaasid terved.

Eks see oleneb remondi hinnast, kui remont läheb kallimaks kui uus seade siis saad uue telefoni, vastupidi siis teevad korda.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 27.04.2019 02:40:36 vasta tsitaadiga

Hmm kas siis raami saab eraldi vahetada ja kuidas nad uuesti klaasid kokku liimivad...tundub kahtlane
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2019 07:41:30 vasta tsitaadiga

neil vastavad seadmed ikka olemas icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 27.04.2019 08:49:54 vasta tsitaadiga

Aga kas enne remonti viies peaks tehase seadete taastamise tegema?
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 09:47:49 vasta tsitaadiga

fuzzz kirjutas:
Aga kas enne remonti viies peaks tehase seadete taastamise tegema?
ja lukud eemaldama
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 10:13:50 vasta tsitaadiga

fuzzz kirjutas:
Aga kas enne remonti viies peaks tehase seadete taastamise tegema?

Ei pea, aga peab arvestama, et nad võivad seda ise teha. Pane kõik endale vajalik enne kõrvale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.04.2019 11:05:17 vasta tsitaadiga

Kas teavituste märguande tuluke puudub kõigil kolmel mudelil `? S9 see olemas ja nii harjunud, isegi vanal A8 2018 mudelil oli see olemas
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 12:06:41 vasta tsitaadiga

Tuluke kui selline puudub jah. Aga otsi sellist rakendust nagu holey light. Samas kui mina veidi aega tagasi proovisin siis sõi akut palju
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 27.04.2019 12:31:30 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas teavituste märguande tuluke puudub kõigil kolmel mudelil `? S9 see olemas ja nii harjunud, isegi vanal A8 2018 mudelil oli see olemas


Teen seda siis pigem ise...tänud

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 12:33:19 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks nad lihtsalt OLED-i peal mingit täpikest vilkuma ei seadnud? Terve ekraani jagu LED-lambikesi käes, ei osanud õiget kohta valida? Väikese vilksatamise korral pole vast sissepõlemist ka karta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 20:06:31 vasta tsitaadiga

Palju S10+ kasutajad SOT saavad peale aprilli uuendust?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 09:48:05 vasta tsitaadiga

Kuidas Messengeri puhul saada edge lighting tööle ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 11:38:55 vasta tsitaadiga

Jõle kriimumagnet on see algselt peal olev kaitseklaas. Jope taskus koos pangakaardi ja ID-kaardiga 1h piisas, et ära kriipida. Loodan, et telefoni enda klaas nii nõrk ei ole, S6 kestis 4 aastat samades oludes märkimisväärsete kriimudeta.
Huvi pärast küsiks ka võrdluseks, kaua reaalselt päeva jooksul S10 screen time saate? Olen googlist igasugu ulme numbreid näinud, minul reaalselt 4h netis surfates ja Messenger (youtube ja mänge ei kasuta sellel perioodil) Dark mode kasutusel ja ka messengeris darkmode peal. 50% must taustapilt ka.

Sixten kirjutas:
Kuidas Messengeri puhul saada edge lighting tööle ? icon_rolleyes.gif

Lülitad edge lightningu sisse ja valid omale meelepärase? Kahjuks see suht lamp. Kui keegi kirjavahetust alustab, siis esimese sõnumiga käib korra see valguse tiir ära ja kogu lugu. Kui selle maha magad siis hiljem abi pole.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 11:41:14 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Jõle kriimumagnet on see algselt peal olev kaitseklaas. Jope taskus koos pangakaardi ja ID-kaardiga 1h piisas, et ära kriipida. Loodan, et telefoni enda klaas nii nõrk ei ole, S6 kestis 4 aastat samades oludes märkimisväärsete kriimudeta.
Huvi pärast küsiks ka võrdluseks, kaua reaalselt päeva jooksul S10 screen time saate? Olen googlist igasugu ulme numbreid näinud, minul reaalselt 4h netis surfates ja Messenger (youtube ja mänge ei kasuta sellel perioodil) Dark mode kasutusel ja ka messengeris darkmode peal. 50% must taustapilt ka.

Sixten kirjutas:
Kuidas Messengeri puhul saada edge lighting tööle ? icon_rolleyes.gif

Lülitad edge lightningu sisse ja valid omale meelepärase? Kahjuks see suht lamp. Kui keegi kirjavahetust alustab, siis esimese sõnumiga käib korra see valguse tiir ära ja kogu lugu. Kui selle maha magad siis hiljem abi pole.


Mul ei ole Messengeri seal valikute hulgas millegipärast. Aku on ka minul lahja icon_sad.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 12:29:57 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Jõle kriimumagnet on see algselt peal olev kaitseklaas. Jope taskus koos pangakaardi ja ID-kaardiga 1h piisas, et ära kriipida. Loodan, et telefoni enda klaas nii nõrk ei ole, S6 kestis 4 aastat samades oludes märkimisväärsete kriimudeta.
Huvi pärast küsiks ka võrdluseks, kaua reaalselt päeva jooksul S10 screen time saate? Olen googlist igasugu ulme numbreid näinud, minul reaalselt 4h netis surfates ja Messenger (youtube ja mänge ei kasuta sellel perioodil) Dark mode kasutusel ja ka messengeris darkmode peal. 50% must taustapilt ka.

Sixten kirjutas:
Kuidas Messengeri puhul saada edge lighting tööle ? icon_rolleyes.gif

Lülitad edge lightningu sisse ja valid omale meelepärase? Kahjuks see suht lamp. Kui keegi kirjavahetust alustab, siis esimese sõnumiga käib korra see valguse tiir ära ja kogu lugu. Kui selle maha magad siis hiljem abi pole.


4h on ikka niru.
S10e ja S10+ võiks paremini pidada?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 12:53:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Jõle kriimumagnet on see algselt peal olev kaitseklaas. Jope taskus koos pangakaardi ja ID-kaardiga 1h piisas, et ära kriipida. Loodan, et telefoni enda klaas nii nõrk ei ole, S6 kestis 4 aastat samades oludes märkimisväärsete kriimudeta.
Huvi pärast küsiks ka võrdluseks, kaua reaalselt päeva jooksul S10 screen time saate? Olen googlist igasugu ulme numbreid näinud, minul reaalselt 4h netis surfates ja Messenger (youtube ja mänge ei kasuta sellel perioodil) Dark mode kasutusel ja ka messengeris darkmode peal. 50% must taustapilt ka.

Sixten kirjutas:
Kuidas Messengeri puhul saada edge lighting tööle ? icon_rolleyes.gif

Lülitad edge lightningu sisse ja valid omale meelepärase? Kahjuks see suht lamp. Kui keegi kirjavahetust alustab, siis esimese sõnumiga käib korra see valguse tiir ära ja kogu lugu. Kui selle maha magad siis hiljem abi pole.


4h on ikka niru.
S10e ja S10+ võiks paremini pidada?

On tõesti. See 4h on veel nii, et igasugu settinguid muutnud, et taustal ei töötaks paljud apid, bluetooth, gps ja muu väljas. Accubattery näitab aga aku terviseks 96% ning öö jooksul (7-8h) kaob kõigest ~3%

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.05.2019 16:35:51 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Natukene teemast mööda, aga olen juhtmeta kiiret laadimist võimaldava akupanga otsinguil, mis suudaks S10+ wireless quick chargeda ning omaks ka USB-C pesa, et ei peaks micro-USB laadijat eraldi kaasas kandma. Kas kellelgi on soovitusi?


Samsa poes 10000mAh kahe usb pesaga ja usb c on kaasas , kiirlaadimise toega. Kasutan ja väga viis. 17 eurikut

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 16:41:52 vasta tsitaadiga

Juhtmeta laadimise võimalusega? Ülemiste samsa poes?

Seal selline ja 42€
https://www.samsung.com/ee/mobile-accessories/wireless-battery-pack-u1200/EB-U1200CPEGWW/

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.05.2019 08:59:20 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Juhtmeta laadimise võimalusega? Ülemiste samsa poes?

Seal selline ja 42€
https://www.samsung.com/ee/mobile-accessories/wireless-battery-pack-u1200/EB-U1200CPEGWW/



Aaaa andeksi ma selle wireless osa lasin silmasega mööda. Jah see on ka seal olemas.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2019 09:01:24 vasta tsitaadiga

1A ja K-rauta (sama Leedu firma) poes saadaval hinnaga 38,38 €
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1454028/samsung-eb-u1200-10000mah/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2019 09:06:42 vasta tsitaadiga

Post kah otsa

Muidu akupankade teema kah täiesti olemas https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=660196
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 09:40:31 vasta tsitaadiga

Olen Samsungist mõnda aega eemal olnud - kogenud S10 kasutajad, mis oleks kõige lihtsam viis kuidas panna telefon automaatselt tööle saabudes vaikseks, kindlas ajavahemikus?
Sonyl oli selleks mingi sissehitatud lahendus, mis võimaldas määrata ajavahemiku ja koha ning käitumise - kui õiges ajavahemikus tööle jõudsin läks telefon hääletuks, kui lõunale läksin töökohast eemale tegi telefon automaatselt jälle häält.

Bixbyga saab mingeid profiile ehitada? Hetkel leidsin, et saab bixby nupu topeltklõpsu panna telefoni vaigistama.
Täiendavat äppi parema meelega ei kasutaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 09:50:00 vasta tsitaadiga

Bixby Routines uuri jah, ja vaata, kudias see sul töötab.
Minu enda kogemus nii Bixby Routinesi kui IFTTT'ga on see, et ta panin iga kord kodust lahkudes telefoni vaikseks. Omaarust nagu paning GPSi järgi, aga...

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 09:54:59 vasta tsitaadiga

... ostis "do not disturb" ja seal saad teha "schedule", samas äppide mitte kasutamine on nagu kasutada arvutis ainult süsteemseid rakendusi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 10:27:36 vasta tsitaadiga

Bixby Routines töötab selle jaoks väga hästi. Valid asukoha ja kellaaja ja selle järgi teeb mis vaja.
Ning kohast lahkudes/aja lõppedes paneb tagasi samale režiimile mis enne aktiveerimist oli.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 10:28:04 vasta tsitaadiga

Kuidas s10e omanikel akupidamisega lood on ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 10:30:13 vasta tsitaadiga

Minu viga oli, et otsisin Bixby seadete alt võimalust, tegelikult tuli minna telefoni seadetesse ja sealt jõuda Bixby Routines. Nüüd leitud ja seadistatud - määratud asukoht ja ajavahemik, mil peaks telefon ainult värisema. Saab näha kui töökindel see lahendus on. Jätsin esialgu peale ka profiili kuvamise allatõmmatavas menüüs - saab selle järgi lihtsamalt kontrollida, kas ja mis profiili telefon parajasti jooksutab.

DigeBeni, ma kasutan äppe, kuid selliste telefoni olekuid muutvate asjade puhul on mu kogemus seni olnud, et kolmanda partei lahendused ei ole nii stabiilsed kui tootja enda lahendus - lihtsalt sel põhjusel, et android maailm on niivõrd kirju ja suht raske on teha lahendusi, mis iga tootja iga android versiooniga stabiilselt töötaks, et telefon oma akusäästmise tarkuses vastavat äppi maha ei tapaks jne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 10:59:38 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ostis "do not disturb" ja seal saad teha "schedule", samas äppide mitte kasutamine on nagu kasutada arvutis ainult süsteemseid rakendusi icon_rolleyes.gif

Muidu hea idee, aga kuna väga paljudel kasutajatel on mure:
kakukeo kirjutas:
Kuidas s10e omanikel akupidamisega lood on ?

...siis on viimased androidid seatud väga agressiivselt taustarakendusi maha tapma, kui sa neid mõni aeg avanud pole. Süsteemikatega on mingigi lootus, et toimivad.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 11:05:48 vasta tsitaadiga

... siis tuleb leida selline rakendus, mis oskab süsteemiga koostööd teha icon_rolleyes.gif ega arvutis kah iidvanad programmid päris ootuspäraselt ei toimi, kui neid uuema süsteemiga ja selle loogikaga ei kohaldata. See tegelikult eraldabki selles äppide tohuvapohus terad sõkaldest, kui arendaja ei vaevu oma äpiga tegelema või vähemalt juhendama, kuidas seda õigesti seadistada, siis järelikult pole väärt kasutamist ja nii ongi ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 11:11:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... siis tuleb leida selline rakendus, mis oskab süsteemiga koostööd teha icon_rolleyes.gif ega arvutis kah iidvanad programmid päris ootuspäraselt ei toimi, kui neid uuema süsteemiga ja selle loogikaga ei kohaldata. See tegelikult eraldabki selles äppide tohuvapohus terad sõkaldest, kui arendaja ei vaevu oma äpiga tegelema või vähemalt juhendama, kuidas seda õigesti seadistada, siis järelikult pole väärt kasutamist ja nii ongi ...


Kõik jutt õige, ideaalses maailmas nii ongi.
Reaalses maailmas, võib nii 3nda partei äpi uuendus kui telefoni tarkvara uuendus äpi käitumise ikkagi katki teha - ei suuda ükski äpitootja kõigi androidide kõigi uuenduste vastu jooksvalt testida.

Kasutades tootja enda lahendust on veidi suurem tõenäosus, et probleeme esineb vähem, 100% kindlust pole kunagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 11:24:41 vasta tsitaadiga

... jah, sinu jutt kah õige, lihtsalt need tootja rakendused pakuvad harva vajalikul määra peenhäälestuse võimalusi. Ma tean seda profiilide loomide teemat küll, oli endal kah üllatuseks, kui eelnevalt Sony kasutasin, siis seal sai neid luua nii palju, kui vaja, kuid Samsungil väga piiratult. Samas ma olen tähele pannud, et kui kasutada eraldi äppi ja selle arendaja ikka hoolib oma äpist, siis see töötab paljudel telefonidel ühtmoodi ja korralikult. Seega saab küll, kui vaja, ei saa kõigile ühte ja sama mütsi pähe tõmmata ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 17:37:09 vasta tsitaadiga

Kuidas S10e kaamera päriselt on? kellel see telefon on..

Erinevaid ülevaateid ja galeriisid vaadanud, ja tundub, et detailid lähevad kaduma ja kehvemas valguses pole üldse pildid teravad.
Hetkel Huawei P10 mis on nii valges kui hämaras väga terav. P30/30pro on ka terav, aga no huaweid ei saa ju osta enam

Ja kas nad on päriselt ka nii hullud nagu ülevaatajad kirjutavad? et kui kondoomi ümber ei pane pudeneb koguaeg maha.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.05.2019 18:02:03 vasta tsitaadiga

1. Kaamera on suurepärane. Detailikadu ei ole mina täheldanud aga ma ei prindi ka pilte seinasuuruselt välja. Kellelgil oli kogemus et võrreldes s9ga ei olnud nii terav aga seal võib olla tuhat põhjust alates stseenioptimeerijasr jne..
Kehva valguse korral oleneb kõik olukorrast. Niikaua kui f1.5st piisab on kõik hästi. Kottpimedas reaalselt ju väga pilti ei tee.

2. Ei saa mina aru mis teeb S10st libedama telo kui mõneat teisest. Istub käes hästi ja sed isegi s10+. Ei ütleks et cover asja paremaks teeks - pigem suuremaks.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 21.05.2019 16:41:40 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Natukene teemast mööda, aga olen juhtmeta kiiret laadimist võimaldava akupanga otsinguil, mis suudaks S10+ wireless quick chargeda ning omaks ka USB-C pesa, et ei peaks micro-USB laadijat eraldi kaasas kandma. Kas kellelgi on soovitusi?


Ise ostsin 1A.ee-st, seal oli soodushinnaga 40,27€. 10000mAh Type-C.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2019 09:03:01 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Minu viga oli, et otsisin Bixby seadete alt võimalust, tegelikult tuli minna telefoni seadetesse ja sealt jõuda Bixby Routines. Nüüd leitud ja seadistatud - määratud asukoht ja ajavahemik, mil peaks telefon ainult värisema. Saab näha kui töökindel see lahendus on. Jätsin esialgu peale ka profiili kuvamise allatõmmatavas menüüs - saab selle järgi lihtsamalt kontrollida, kas ja mis profiili telefon parajasti jooksutab.

DigeBeni, ma kasutan äppe, kuid selliste telefoni olekuid muutvate asjade puhul on mu kogemus seni olnud, et kolmanda partei lahendused ei ole nii stabiilsed kui tootja enda lahendus - lihtsalt sel põhjusel, et android maailm on niivõrd kirju ja suht raske on teha lahendusi, mis iga tootja iga android versiooniga stabiilselt töötaks, et telefon oma akusäästmise tarkuses vastavat äppi maha ei tapaks jne.


Paar päeva nüüd katsetanud neid Bixby Routines ning töötab väga hästi. Hommikul tööle jõudes läheb telefon vaikseks, kui lõuna ajal eemale sõidan lülitub helisemine sisse, taas tagasi jõudes jälle hääletuks.
Töö kohta häälestades küsib telefon ka töökoha wifi võrku - see backupiks, et kui pole asukoha järgi saanud aru siis hiljemalt töökoha wifi külge minnes ikka tõmbaks hääletuks.
Mina rahul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2019 09:49:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
1A ja K-rauta (sama Leedu firma) poes saadaval hinnaga 38,38 €
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1454028/samsung-eb-u1200-10000mah/


Thnx jõudis kohale ja laeb kenasti juhtmeta kiirlaadimisega. Samuti on võimalik laadida akupanka USB-C-ga. Midaiganes tänapäeval ehituspoest pole võimalik osta icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.