Sain ka 80k ja natuke peale, enne juba peaaegu 40k olemas. Ei teagi mida peale hakata. Ostetavad skinnid on kõik jube inetud ja nagunii tahaks kõike kuldseks grindida mingi hetk. 7 on juba olemas, samas enamus smg'sid pole lvl 10'gi.
Veidi uut infot, mida ehk kõik ei tea. Enamus arvavad et teamswitch ei ole Battlefield V võimalik. Ja seda sellpärast, et sellist valikut menüüs ei ole. Tegelikult saab seda aga teha. Kui mängijad joinivad serverisse ja on eri pooltel, siis piisab kui ühelt poolt teha uus squad ja teisel pool olija joinib sinna squadi. Mäng tõstab siis mängijad ühte tiimi kokku. Eile sai seda katsetatud ja täitsa töötas ja seda isegi live roundi ajal. _________________ EBV
Squad conquest on täitsa äge, aga kahju, et ainult 3 kaarti. Muutub üsna kiirelt üksluiseks. Ja kuna team balance mehanismi tundub et ei ole, siis päris tihti on üks meeskond teisest mäekõrguselt üle. Kui seal tiimina koostööd ei tee, siis enamasti joostakse üle.
Homme siis jällegi uus update. Palju vigu ära parandatud. Squadiga joinimine peaks toimima nüüd ka siis kui squad ja server täis. Peaks panema järjekorda. Lisaks palju muudatusi ja täiendusi. Näiteks Panzerstorm mäp on põhjalikult ringi tehtud. Lisatud kraave ja põõsaid ja puid jne. Et jalaväel oleks veidi parem tankide keskel hakkama saada. _________________ EBV
Squad conquest on täitsa äge, aga kahju, et ainult 3 kaarti. Muutub üsna kiirelt üksluiseks. Ja kuna team balance mehanismi tundub et ei ole, siis päris tihti on üks meeskond teisest mäekõrguselt üle. Kui seal tiimina koostööd ei tee, siis enamasti joostakse üle.
Selle peal jõudis mu masin ka seda mitmikmängu jooksutada.
Milles see butthurt seisneb? Täitsa õige jutt ju, igapäev iga round on väga scetchy gameplayga tüübid kohal. Custom servusi ka pole kus admin ehk asjadel silma peal hoiaks ja ongi kohati pupu
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises
mis aga bf5 sp campaigni puudutab siis eile sai proovitud see siis lõpuks ära lõpetada. mnjah, päris masendav kui on tehtud mingi koht sisse, kust edasi saamine on sisuliselt loterii. noh õnneks see oli kolmas ja viimane nendest "warstorydest" (ja minu jaoks ühtlasi kõige lambim neist kolmest) seega väga pikalt ei viitsinud heietada ja saatsin kogu selle asja pikalt. aga et saaks siis vähemalt näiteks raskusastme ajutisel "titeka" peale keerata, et mingist sellisest absurdikohast lihtsalt edasi minna ja mitte aega raisata...ei saa 2 osa campaignist oli kokkuvõttes suhteliselt hea isegi, aga jah kui see on nii lühike siis minumeelest võiks pigem juba lihtsalt droppida selle sp, milleks inimesi üldse mõnitada ja aega raisata _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises
Aitähh.
Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse.
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises
Aitähh.
Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse.
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis
Pole aega siin sulle igale postitusele vastata. Me naudime mängu ja uut update. Ja ei lase ennast igast mõtetust jurast segada. Võid kogu oma elu häckerite tagaajamisele kulutada. Sellal kui teised tunnevad mängudest rõõmu. _________________ EBV
Pole aega siin sulle igale postitusele vastata. Me naudime mängu ja uut update. Ja ei lase ennast igast mõtetust jurast segada. Võid kogu oma elu häckerite tagaajamisele kulutada. Sellal kui teised tunnevad mängudest rõõmu.
Läks seega õigele aderessaadile
Reageerida polegi vaja minu postitusele, vaid üleeelmisele sisule, kainelt mõtlevad tegelased leidsid sealt kindlasti oma. Updated ei toida, nagu asisemad vennad seletavad ...
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises
Aitähh.
Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse.
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis
Päris lahe on lugeda, kuidas sa kohe iga kommi peale keema lähed. Ei tea miks?
See pole mingi uudis, ei sulle ega maailmale, et mängude maailmas jäävad häkkerid, kräkkerid alles ja ei kao nad kusagile. Miks sa pidevalt postitad selliseid videosi siia? Isegi olümpia mängudel on leitud dopingu kasutajajaid - vt Sotsi olümpia mängudel juhtunut. Üllatus üllatus esimestel olümpia mängudel oli patustajatele määratud samuti karistused ja häbipostid, kuid sellest hoolimata jätkus "musta maagia" kasutus ja patustajaid. Kas siis ülejäänud sportlased on selles süüdi ja peaksid spordiga tegelemise lõpetama? Või sinu arvates on tegemist on lollide ja rumalatega? On sulle juba korduvalt öeldud, et palun lõpeta teemade risustamine, aga järjepidevalt komistad sama reha otsa. Miks?
Päris lahe on lugeda, kuidas sa kohe iga kommi peale keema lähed. Ei tea miks?
See pole mingi uudis, ei sulle ega maailmale, et mängude maailmas jäävad häkkerid, kräkkerid alles ja ei kao nad kusagile. Miks sa pidevalt postitad selliseid videosi siia? Isegi olümpia mängudel on leitud dopingu kasutajajaid - vt Sotsi olümpia mängudel juhtunut. Üllatus üllatus esimestel olümpia mängudel oli patustajatele määratud samuti karistused ja häbipostid, kuid sellest hoolimata jätkus "musta maagia" kasutus ja patustajaid. Kas siis ülejäänud sportlased on selles süüdi ja peaksid spordiga tegelemise lõpetama? Või sinu arvates on tegemist on lollide ja rumalatega? On sulle juba korduvalt öeldud, et palun lõpeta teemade risustamine, aga järjepidevalt komistad sama reha otsa. Miks?
Ei maksa laliseda personaalselt minu teemal, BF5 on kõige nõrgem sellest seeriast alates, alates updatedega, bugidega ja lõpetades admin control ja hack free environment-ga.
Laula mis sa laulad, see ei muuda FAKTE !
Minu teemal võis sa valetajast ilakoll üldse moka koomale tõmmata, juba kuid ootan seda hetke, kus minuga hirmsat moodi tahetakse privaatselt suhelda.
Siin räägin mina teemast üldiselt, aga sinukesel on mingi kruvi kuskil puudu teemal mina ja sinu mängu õnn/rahulolu
Kuulge, ärge tehke välja nüüd OPollost niipalju. Puberteediaes ongi noortel nii, et hormoon möllab ja iga asja peale ärritutakse. Meenutage oma nooruspõlvegi kasvõi. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kuulge, ärge tehke välja nüüd OPollost niipalju. Puberteediaes ongi noortel nii, et hormoon möllab ja iga asja peale ärritutakse. Meenutage oma nooruspõlvegi kasvõi.
Oleks vaid oPollo esimeses noorusiga’s ,ehk teine noorusiga käimas, et pasundab liiga palju _________________
Opollo nördimusest saan aru. Tõesti jama ja tülgastav mängida kui cheater/ hackerid palju. Kõige hullem on kui nad teevad seda targalt, et aru on raske saada. Mitte nagu siin enamus videod ülesse laetud neist, kus on kohe aru saada, et tegu hackeriga. Meil siin olnud ka oma nn."teletupsud" keda kiideti taevani., kui kõva tegija. Aga kui uurid...
Kui aus olla sooviks siin teemas rohkem konstruktiivsemat infot. Relvade, seadistuste ja muu kasuliku üle mis mängus kasuks tuleb.
Kui personaalset vaidlust.
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim? _________________ Battlelog: eesti38
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.
See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.
See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Kahjuks eilegi sai sama kogetud. Olin ainukene meeskonna liige "väikese rühma üritusel - Small Conquest", minu skooriks oli lõpuks 25:3 ja punkti tabelis olin esimeste seas , kuid sellest hoolimata saime 50 punktiga pähe. Vastus väga lihtne, kaua sa jõuad üksi tappa ja tegutseda, kui oma meeskonna liikmed ei suvatse lipude ja positsioonide kaitsmisega/hõivamisega tegeleda jne. Ehk lühidalt individuaalsed oskused meeskonna mängus ei loe .. jordan võib ka mängus visata 60 punkti, kuid kui keegi kaitse eest ei hoolitse siis kaotus on kindel tulema. Või pole nii?
Aim kas oskad öelda selle "teletupsu" nime kellest jutt on? Tunneks ise ka huvi. Opollo'le ei oska ma muud öelda, et keegi astus järjekordselt vasaku jalaga voodist välja.
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.
See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Oot, ei saa aru.
Kui sina tapad 4/5 ja siis tapetakse sind maha, siis tekivad järgnevad küsimused:
1) Kas sinu 4/5 meeskonnast on elus või mitte?
2) Kas sinu suremise tagajärjel on punkt/ala kaotatud?
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.
See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Oot, ei saa aru.
Kui sina tapad 4/5 ja siis tapetakse sind maha, siis tekivad järgnevad küsimused:
1) Kas sinu 4/5 meeskonnast on elus või mitte?
2) Kas sinu suremise tagajärjel on punkt/ala kaotatud?
Kui surnud ja kaotatud, siis ilmselgelt on see tiim kõvem tegija, olenemata sinu personaalsest pingutusest.
Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks . Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.
Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks . Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.
Varasemates mängudes on alati läinud ticket maha spawnides, seekord on natuke teisiti.
Selles bf-is toimib süsteem nii, et ticket arvestatakse maha siis kui sa sured (ei ole enam elustatav), niiet mitte spawnimine ei anna roundi lõpus midagi.
Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks . Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.
Varasemates mängudes on alati läinud ticket maha spawnides, seekord on natuke teisiti.
Selles bf-is toimib süsteem nii, et ticket arvestatakse maha siis kui sa sured (ei ole enam elustatav), niiet mitte spawnimine ei anna roundi lõpus midagi.
Ma nüüd selles küll nii kindel pole. Me oleme mitu roundi võitnud nii, et meil on rohkem lippe ja keegi ei spawni. Vastastiim jookseb ticketitest tühjaks. Kuidas siis roundi lõpus spawimine midagi ei anna? Äkki seletad? _________________ EBV
Ticket arvestatakse maha siis kui sa oled päris surnud, pole võimalik enam reviveda, spawnimine on tasuta. Sellesuhtes mitte spawnimine on kaudselt võibolla isegi kasulik, sest kui sa ei spawni siis ei saa sind ka tappa.
Ma üritasin leida üles seda tweeti David Sirlandi poolt, kus ta seda kinnitas aga ei õnnestunud, editin siia mingi source kui leian, niikaua võtke kuulujutuna
Edit: Polnudki David Sirland vaid Nicklas Astrand, anyway https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a6e4yp/information_about_respawns_and_ticket_bleed/
Ticket arvestatakse maha siis kui sa oled päris surnud, pole võimalik enam reviveda, spawnimine on tasuta. Sellesuhtes mitte spawnimine on kaudselt võibolla isegi kasulik, sest kui sa ei spawni siis ei saa sind ka tappa.
Ma üritasin leida üles seda tweeti David Sirlandi poolt, kus ta seda kinnitas aga ei õnnestunud, editin siia mingi source kui leian, niikaua võtke kuulujutuna
Edit: Polnudki David Sirland vaid Nicklas Astrand, anyway https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a6e4yp/information_about_respawns_and_ticket_bleed/
Seda lugedes võib sul õigus olla. Aga nagu sa ise ütlesid, siis kui ei spawni ei saa ka rohkem surma ja seega ei kaota ticketeid. Ja kui enamus lippe käes siis ikkagi pole mõtet huupi spawnida ja kuskile tule alla joosta _________________ EBV
Ticket arvestatakse maha siis kui sa oled päris surnud, pole võimalik enam reviveda, spawnimine on tasuta. Sellesuhtes mitte spawnimine on kaudselt võibolla isegi kasulik, sest kui sa ei spawni siis ei saa sind ka tappa.
Ma üritasin leida üles seda tweeti David Sirlandi poolt, kus ta seda kinnitas aga ei õnnestunud, editin siia mingi source kui leian, niikaua võtke kuulujutuna
Edit: Polnudki David Sirland vaid Nicklas Astrand, anyway https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a6e4yp/information_about_respawns_and_ticket_bleed/
. Tänud väga kasulik informatsioon, sain kohe targemaks.
PerfOverlay.DrawFps 1 - näitab FPS
RenderDevice.VSyncEnable 0 - V-SYNC OFF
RenderDevice.RenderAheadLimit - Kui ei eksi, siis on see sarnane asi nagu mängu menüüs Future Frame Rendering.
gstrender.thread.maxprocessorcount -Saad määrata mitut tuuma mäng kasutab. See vist aitab AMD puhul kui liiga palju tuumasid.
WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable - lülitab vist mingid varjud välja
WorldRender.SpotLightShadowmapEnable - samuti varjudega midagi
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution -varjude resolutsioon
RenderDevice.Dx11Enable -DX11 väljas ma arvan
Teiste kohta ei oska arvata..eks google aitab _________________ EBV
Suhteliselt läbiproovitut asjad juba. Know how'd on terve nett täis, mingit suurt eelistust ei anna...
Sellest on täiesti piisavalt:
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFPS 145
gstrender.thread.maxprocessorcount
Suhteliselt läbiproovitut asjad juba. Know how'd on terve nett täis, mingit suurt eelistust ei anna...
Sellest on täiesti piisavalt:
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFPS 145
gstrender.thread.maxprocessorcount
Suhteliselt läbiproovitut asjad juba. Know how'd on terve nett täis, mingit suurt eelistust ei anna...
Sellest on täiesti piisavalt:
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFPS 145
gstrender.thread.maxprocessorcount
Kõige parema õpetuse kuidas veelgi paremini BF5 jõudlust tõsta on selgitatud hästi siin: https://esports.exposed/bfv/best-battlefield-v-settings/. Vähemalt minul aitas väga palju ja tean veel nii mõndagi, kes seda kasutavad. Nii, et proovi järgi ja õlled teed hiljem
No nii. Nii see on. Seadistus, riistvara parem ja lisaks väike hack ja juba oled parem. See see just on tänapäeva mängude juures halb, et ei ole samad tingimused kõigil ja sellest kujuneb mängu jaoks välja parim. Vaid on nagu tänapäeva sport neelasin dopingu alla ja nüüd annan minna...... Ja kui "vägev" ma olen peale seda.
Mul ei ole midagi bf seeria vastu, olen mänginud seda ja mängin ka edaspidi seda mängu, see on ainus mida mängin ikka ja veel.
Ja vahel on seda igav taguda kui oled koguaeg esimene ja kui ei ole väärilisi vastaseid(mitte koguaeg). Sest mulle meeldib alati selline seis kus ma saan vastasele tagasi teha. Selline moment mina vs tema, kui aru saate. Ja teades, et mul on "riistvara" parem või midagi muud, nullib selle elamuse ära. _________________ Battlelog: eesti38
Ma absoluutselt ei viitsi jeblada paari fps'i pärast. Textures ultra peal ja ülejäänud medium. Täitsa normaalne 80-90 Fpsi suurematel mappidel kui just V1/Jb2'ga vastu nina ei saa. Squad CQ on 120 lukus 95% ajast.
Ma absoluutselt ei viitsi jeblada paari fps'i pärast. Textures ultra peal ja ülejäänud medium. Täitsa normaalne 80-90 Fpsi suurematel mappidel kui just V1/Jb2'ga vastu nina ei saa. Squad CQ on 120 lukus 95% ajast.
Kahjuks raske öelda ja anda hinnangut millise riistvara peal sul BF5 jookseb. Ise hakkasin otsima lahendusi probleemile, et miks kohati BF5 mängides oli tunne jooksval pildil ja tegevustel oli selline venimise maik alati kaasas ja ei ole minu jaoks sujuv - Seda on raske sõnadesse panna ja samas oli fps pidevalt üle 100 - 120 ja riistvara poolseid läge ei kohta. Muidugi huvitav nähtus minu pc on see, et vahest tekib mängus selline mikro lag ja siis tean et vastane on kusagil ligidal . Selline anomaalia hakkas juba BF4 ajal, kui sai vahetatud kogu PC.
Sai mitmeid asju ümber konfitud ala CPU overclock, uus biosi upgrade jne. Kuid kahjuks midagi ei aidanud. Hing ei andnud rahu ja siis kolasin mööda erinevaid portaale ja forumeid , kus kahjuks mingeid parandus lahendusi ei käidud välja vaid pidevalt jäi silma , et paljud maadlesid samade analoogsete probleemidega. Lõpuks tegin vajalikud muudatused nvidia control panelis ja oh üllatus nn mikro venimine kadus ära ja saab südame rahus mängu nautida. Ei aja ka taga FPS numbreid, kuid minu jaoks väga tähtis reageerimise kiirus ja mängu sujuvus. Kui tunnen, et mängu moortor ja muud tehnilised probleemid tekitavad mängu kogemustes ja oskustes tagasi lööke, siis tuleb leida probleemile lahendus. Minu poolt lauale toodud link võibolla on kellelegi samuti abiks siis see teeb suurt rõõmu.
viimati muutis niijana 06.02.2019 14:45:34, muudetud 1 kord
niijana, äkki räägid neist muudatustest lähemalt?
Ise olen sarnast nähtust kohanud... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kes veel ei teadnud siis olemas on https://battlefieldtracker.com/
Sealt saab siis statse ja infot enda ja teiste mängijate kohta. Lisaks on seal olemas ka Battlelogist tuntud Battle Reportid jne. _________________ EBV
Fixed an issue with the Flakpanzer AA which caused it to deal an unintended amount of
damage to airplanes when using the default four-barrel gun
See quad flak oli jah unreal, 1 burstiga tõmbas lennuki ribadeks.
Rasketankid saavad ka kõva buffi, 25% resistantsem vastaste mürskude vastu. Lisaks medium range puhul on mürsu velocity tublisti kiirendatud.
EDIT: Update tuleb täna kell 11:00 hommikul meie aja järgi.
Ka visibility boost tuleb lähidistantsil:
Spoiler
EDIT 2: oeh, mega fail. DLSS jaoks peab DXR olema enabletud ja 2080Ti puhul on DLSS BF V mängus AINULT Ultra HD resul, 1440p peal on disabkled. Samas 2080 non ti saab ka 1440p peal DLSS
Kas see kwk38 autocannon enam matildale ja churchillile tagant ei tee enam mingit kahju ? _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Tegin mängu war storyd eile ühe jutiga läbi ja mulle väga meeldis. Alguses panin rohkem rõhku hiilimisele aga hiljem juba rohkem run and gun. Kuna mängisin bf1 war story ka alles hiljuti läbi siis neid kahte võrreldes ei meeldinud uues see, et eraldi lennuki missiooni polnud. Oli küll võimalik ühes kohas natuke lennata ja täristada aga see polnud päris see. Bf1 lennuki missioon oli täitsa ok ja lennuki juhitavus oli ka kuidagi oluliselt parem. Bf V nägi justkui parem välja küll kui Bf1 võrrelda.
Mulle igatahes mõlemad meeldisid
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.