Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2019 20:32:23 vasta tsitaadiga

Sain ka 80k ja natuke peale, enne juba peaaegu 40k olemas. Ei teagi mida peale hakata. Ostetavad skinnid on kõik jube inetud ja nagunii tahaks kõike kuldseks grindida mingi hetk. 7 on juba olemas, samas enamus smg'sid pole lvl 10'gi.

Kuldset revolvrit tahaks...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 28.01.2019 12:57:17 vasta tsitaadiga

Veidi uut infot, mida ehk kõik ei tea. Enamus arvavad et teamswitch ei ole Battlefield V võimalik. Ja seda sellpärast, et sellist valikut menüüs ei ole. Tegelikult saab seda aga teha. Kui mängijad joinivad serverisse ja on eri pooltel, siis piisab kui ühelt poolt teha uus squad ja teisel pool olija joinib sinna squadi. Mäng tõstab siis mängijad ühte tiimi kokku. Eile sai seda katsetatud ja täitsa töötas ja seda isegi live roundi ajal.
_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 13:07:21 vasta tsitaadiga

Squad conquest on täitsa äge, aga kahju, et ainult 3 kaarti. Muutub üsna kiirelt üksluiseks. Ja kuna team balance mehanismi tundub et ei ole, siis päris tihti on üks meeskond teisest mäekõrguselt üle. Kui seal tiimina koostööd ei tee, siis enamasti joostakse üle.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 28.01.2019 20:19:28 vasta tsitaadiga

Homme siis jällegi uus update. Palju vigu ära parandatud. Squadiga joinimine peaks toimima nüüd ka siis kui squad ja server täis. Peaks panema järjekorda. Lisaks palju muudatusi ja täiendusi. Näiteks Panzerstorm mäp on põhjalikult ringi tehtud. Lisatud kraave ja põõsaid ja puid jne. Et jalaväel oleks veidi parem tankide keskel hakkama saada.
_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 20:36:42 vasta tsitaadiga

Release notes - http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190129-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_29012019_FINAL.pdf

Stug IV tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 21:57:24 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
Squad conquest on täitsa äge, aga kahju, et ainult 3 kaarti. Muutub üsna kiirelt üksluiseks. Ja kuna team balance mehanismi tundub et ei ole, siis päris tihti on üks meeskond teisest mäekõrguselt üle. Kui seal tiimina koostööd ei tee, siis enamasti joostakse üle.


Selle peal jõudis mu masin ka seda mitmikmängu jooksutada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2019 11:10:43 vasta tsitaadiga

Another butthurt youtuber icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 12:13:22 vasta tsitaadiga

Milles see butthurt seisneb? Täitsa õige jutt ju, igapäev iga round on väga scetchy gameplayga tüübid kohal. Custom servusi ka pole kus admin ehk asjadel silma peal hoiaks ja ongi kohati pupu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 12:28:57 vasta tsitaadiga

Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

mis aga bf5 sp campaigni puudutab siis eile sai proovitud see siis lõpuks ära lõpetada. mnjah, päris masendav kui on tehtud mingi koht sisse, kust edasi saamine on sisuliselt loterii. noh õnneks see oli kolmas ja viimane nendest "warstorydest" (ja minu jaoks ühtlasi kõige lambim neist kolmest) seega väga pikalt ei viitsinud heietada ja saatsin kogu selle asja pikalt. aga et saaks siis vähemalt näiteks raskusastme ajutisel "titeka" peale keerata, et mingist sellisest absurdikohast lihtsalt edasi minna ja mitte aega raisata...ei saa icon_biggrin.gif 2 osa campaignist oli kokkuvõttes suhteliselt hea isegi, aga jah kui see on nii lühike siis minumeelest võiks pigem juba lihtsalt droppida selle sp, milleks inimesi üldse mõnitada ja aega raisata

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2019 23:27:20 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

Aitähh.

Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse. icon_wink.gif
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 29.01.2019 23:33:41 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

Aitähh.

Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse. icon_wink.gif
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis icon_smile.gif


Pole aega siin sulle igale postitusele vastata. Me naudime mängu ja uut update. Ja ei lase ennast igast mõtetust jurast segada. Võid kogu oma elu häckerite tagaajamisele kulutada. Sellal kui teised tunnevad mängudest rõõmu.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2019 23:58:31 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:

Pole aega siin sulle igale postitusele vastata. Me naudime mängu ja uut update. Ja ei lase ennast igast mõtetust jurast segada. Võid kogu oma elu häckerite tagaajamisele kulutada. Sellal kui teised tunnevad mängudest rõõmu.

Läks seega õigele aderessaadile icon_smile.gif

Reageerida polegi vaja minu postitusele, vaid üleeelmisele sisule, kainelt mõtlevad tegelased leidsid sealt kindlasti oma. Updated ei toida, nagu asisemad vennad seletavad ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 30.01.2019 01:22:01 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Wiltz kirjutas:
Ei maksa tähele panna, OPollo on siin foorumis võrdne tahanteadaga...raske öelda ainult kumma jutt parasjagu absurdsem on, üks möllab ühes teemas, teine teises icon_lol.gif

Aitähh.

Tundub et just sinu jaoks oli vaja jutumärgid panna sõnale "butthurt" ja tegelikult oli see ka mõeldud siinsele JUTUMÄRKIDES nüüd "eliidile". Nende jaoks kõik ainult kiunuvad, tahtsin näha, kuidas asisema venna kriitikale reageeritakse. icon_wink.gif
Ei kuidagi, tundub et "eliit" sai lõpuks ka minu ammusest sõnumist aru siis icon_smile.gif


Päris lahe on lugeda, kuidas sa kohe iga kommi peale keema lähed. Ei tea miks?
See pole mingi uudis, ei sulle ega maailmale, et mängude maailmas jäävad häkkerid, kräkkerid alles ja ei kao nad kusagile. Miks sa pidevalt postitad selliseid videosi siia? Isegi olümpia mängudel on leitud dopingu kasutajajaid - vt Sotsi olümpia mängudel juhtunut. Üllatus üllatus esimestel olümpia mängudel oli patustajatele määratud samuti karistused ja häbipostid, kuid sellest hoolimata jätkus "musta maagia" kasutus ja patustajaid. Kas siis ülejäänud sportlased on selles süüdi ja peaksid spordiga tegelemise lõpetama? Või sinu arvates on tegemist on lollide ja rumalatega? On sulle juba korduvalt öeldud, et palun lõpeta teemade risustamine, aga järjepidevalt komistad sama reha otsa. Miks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.01.2019 01:29:40 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:


Päris lahe on lugeda, kuidas sa kohe iga kommi peale keema lähed. Ei tea miks?
See pole mingi uudis, ei sulle ega maailmale, et mängude maailmas jäävad häkkerid, kräkkerid alles ja ei kao nad kusagile. Miks sa pidevalt postitad selliseid videosi siia? Isegi olümpia mängudel on leitud dopingu kasutajajaid - vt Sotsi olümpia mängudel juhtunut. Üllatus üllatus esimestel olümpia mängudel oli patustajatele määratud samuti karistused ja häbipostid, kuid sellest hoolimata jätkus "musta maagia" kasutus ja patustajaid. Kas siis ülejäänud sportlased on selles süüdi ja peaksid spordiga tegelemise lõpetama? Või sinu arvates on tegemist on lollide ja rumalatega? On sulle juba korduvalt öeldud, et palun lõpeta teemade risustamine, aga järjepidevalt komistad sama reha otsa. Miks?

Ei maksa laliseda personaalselt minu teemal, BF5 on kõige nõrgem sellest seeriast alates, alates updatedega, bugidega ja lõpetades admin control ja hack free environment-ga.
Laula mis sa laulad, see ei muuda FAKTE !

Minu teemal võis sa valetajast ilakoll üldse moka koomale tõmmata, juba kuid ootan seda hetke, kus minuga hirmsat moodi tahetakse privaatselt suhelda.

Siin räägin mina teemast üldiselt, aga sinukesel on mingi kruvi kuskil puudu teemal mina ja sinu mängu õnn/rahulolu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.01.2019 11:17:29 vasta tsitaadiga

Kuulge, ärge tehke välja nüüd OPollost niipalju. Puberteediaes ongi noortel nii, et hormoon möllab ja iga asja peale ärritutakse. Meenutage oma nooruspõlvegi kasvõi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 19:23:31 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kuulge, ärge tehke välja nüüd OPollost niipalju. Puberteediaes ongi noortel nii, et hormoon möllab ja iga asja peale ärritutakse. Meenutage oma nooruspõlvegi kasvõi.


Oleks vaid oPollo esimeses noorusiga’s ,ehk teine noorusiga käimas, et pasundab liiga palju icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 30.01.2019 19:45:27 vasta tsitaadiga

Opollo nördimusest saan aru. Tõesti jama ja tülgastav mängida kui cheater/ hackerid palju. Kõige hullem on kui nad teevad seda targalt, et aru on raske saada. Mitte nagu siin enamus videod ülesse laetud neist, kus on kohe aru saada, et tegu hackeriga. Meil siin olnud ka oma nn."teletupsud" keda kiideti taevani., kui kõva tegija. Aga kui uurid...
Kui aus olla sooviks siin teemas rohkem konstruktiivsemat infot. Relvade, seadistuste ja muu kasuliku üle mis mängus kasuks tuleb.
Kui personaalset vaidlust.
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 21:46:41 vasta tsitaadiga

Kesse oma teletupsu on siis
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 09:06:15 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 10:06:09 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.01.2019 10:57:03 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.


Kahjuks eilegi sai sama kogetud. Olin ainukene meeskonna liige "väikese rühma üritusel - Small Conquest", minu skooriks oli lõpuks 25:3 ja punkti tabelis olin esimeste seas , kuid sellest hoolimata saime 50 punktiga pähe. Vastus väga lihtne, kaua sa jõuad üksi tappa ja tegutseda, kui oma meeskonna liikmed ei suvatse lipude ja positsioonide kaitsmisega/hõivamisega tegeleda jne. Ehk lühidalt individuaalsed oskused meeskonna mängus ei loe .. jordan võib ka mängus visata 60 punkti, kuid kui keegi kaitse eest ei hoolitse siis kaotus on kindel tulema. Või pole nii?

Aim kas oskad öelda selle "teletupsu" nime kellest jutt on? Tunneks ise ka huvi. Opollo'le ei oska ma muud öelda, et keegi astus järjekordselt vasaku jalaga voodist välja. kopp.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 11:29:15 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Oot, ei saa aru.

Kui sina tapad 4/5 ja siis tapetakse sind maha, siis tekivad järgnevad küsimused:
1) Kas sinu 4/5 meeskonnast on elus või mitte?
2) Kas sinu suremise tagajärjel on punkt/ala kaotatud?

Kui surnud ja kaotatud, siis ilmselgelt on see tiim kõvem tegija, olenemata sinu personaalsest pingutusest.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 31.01.2019 11:55:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
antti22 kirjutas:
LKits kirjutas:
aim17 kirjutas:
...
Ja vaidlus tiimitööst vs üksik hunt on ka küsitav. Kui ma üksi killin neli viiest. Näituseks kakluses üksi viie vastu, löön neli mättasse ja viies saadab minu puhkama. Kes siis on kõvem tegija mina või see tiim?
See tiim.


See tiim elustab need 4 ka ära kelle sa mättasse lõid ja sinu meeskond kaotab ticketi, nemad ei kaota.
Oot, ei saa aru.

Kui sina tapad 4/5 ja siis tapetakse sind maha, siis tekivad järgnevad küsimused:
1) Kas sinu 4/5 meeskonnast on elus või mitte?
2) Kas sinu suremise tagajärjel on punkt/ala kaotatud?

Kui surnud ja kaotatud, siis ilmselgelt on see tiim kõvem tegija, olenemata sinu personaalsest pingutusest.


Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks icon_razz.gif. Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:01:16 vasta tsitaadiga

Mitu korda spawnisin mängus nii, et relva näha polnud ja kasutada ei saanud, olin nagu liikuv sihtmärk teistele lihtsalt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freaker99
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 20:30:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks icon_razz.gif. Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.


Varasemates mängudes on alati läinud ticket maha spawnides, seekord on natuke teisiti.
Selles bf-is toimib süsteem nii, et ticket arvestatakse maha siis kui sa sured (ei ole enam elustatav), niiet mitte spawnimine ei anna roundi lõpus midagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.01.2019 23:06:15 vasta tsitaadiga

Freaker99 kirjutas:
tsitaat:
Asi on lihtsamast lihtsam. Conquest punktide arvud on seotud tihedalt järgmiste tegevustega (spawn, kill ja lipude hoidmine). Eelnevalt taheti öelda seda, et kui sinu poolt lasti maha 5 tegelast , siis vastane kaotas sellest ˇ5 punkti. Aga nüüd vastase meedik lasi sinu maha ja asus elustama, siis lõpp tulemus muutub hoopis. Sinu meeskond kaotab 1 punkti (kui sind jäeti surema), aga vastase meeskond ei kaotanud ühtegi punkti sest kõik 5 tegelast elustati ja nemad jätkavad mängimist. Kas oled tähele pannud, et kui kui meeskondade punktide summade vahed on väga väikesed nt 20:10 roundi lõpuks, siis paljud mängijad hakkavad karjuma "FCk dont spawn, please dont spawn etc ..ja keskenduge lipude hoidmisele. Nüüd küsid miks icon_razz.gif. Vastus on lihtne, iga uus spawn tähendab -1 punkti ja iga lipu kaotus vist 1 sec jooksul tähendab samuti -1 punkti. Loodetavasti vastasin sinu küsimusele ja kui eksisin, siis palun täiendage.


Varasemates mängudes on alati läinud ticket maha spawnides, seekord on natuke teisiti.
Selles bf-is toimib süsteem nii, et ticket arvestatakse maha siis kui sa sured (ei ole enam elustatav), niiet mitte spawnimine ei anna roundi lõpus midagi.


Ma nüüd selles küll nii kindel pole. Me oleme mitu roundi võitnud nii, et meil on rohkem lippe ja keegi ei spawni. Vastastiim jookseb ticketitest tühjaks. Kuidas siis roundi lõpus spawimine midagi ei anna? Äkki seletad?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 23:38:11 vasta tsitaadiga

Ma arvan et mõeldakse äkki seda, et kui incapitated oled ja vasakut hiire klahvi all hoiad, et mitte nii kiirelt surra ja seega ticketit kaotada
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freaker99
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 00:08:02 vasta tsitaadiga

Ticket arvestatakse maha siis kui sa oled päris surnud, pole võimalik enam reviveda, spawnimine on tasuta. Sellesuhtes mitte spawnimine on kaudselt võibolla isegi kasulik, sest kui sa ei spawni siis ei saa sind ka tappa.
Ma üritasin leida üles seda tweeti David Sirlandi poolt, kus ta seda kinnitas aga ei õnnestunud, editin siia mingi source kui leian, niikaua võtke kuulujutuna icon_biggrin.gif
Edit: Polnudki David Sirland vaid Nicklas Astrand, anyway https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a6e4yp/information_about_respawns_and_ticket_bleed/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 01.02.2019 01:10:23 vasta tsitaadiga

Freaker99 kirjutas:
Ticket arvestatakse maha siis kui sa oled päris surnud, pole võimalik enam reviveda, spawnimine on tasuta. Sellesuhtes mitte spawnimine on kaudselt võibolla isegi kasulik, sest kui sa ei spawni siis ei saa sind ka tappa.
Ma üritasin leida üles seda tweeti David Sirlandi poolt, kus ta seda kinnitas aga ei õnnestunud, editin siia mingi source kui leian, niikaua võtke kuulujutuna icon_biggrin.gif
Edit: Polnudki David Sirland vaid Nicklas Astrand, anyway https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a6e4yp/information_about_respawns_and_ticket_bleed/


Seda lugedes võib sul õigus olla. Aga nagu sa ise ütlesid, siis kui ei spawni ei saa ka rohkem surma ja seega ei kaota ticketeid. Ja kui enamus lippe käes siis ikkagi pole mõtet huupi spawnida ja kuskile tule alla joosta icon_biggrin.gif

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 01.02.2019 11:07:05 vasta tsitaadiga

Freaker99 kirjutas:
Ticket arvestatakse maha siis kui sa oled päris surnud, pole võimalik enam reviveda, spawnimine on tasuta. Sellesuhtes mitte spawnimine on kaudselt võibolla isegi kasulik, sest kui sa ei spawni siis ei saa sind ka tappa.
Ma üritasin leida üles seda tweeti David Sirlandi poolt, kus ta seda kinnitas aga ei õnnestunud, editin siia mingi source kui leian, niikaua võtke kuulujutuna icon_biggrin.gif
Edit: Polnudki David Sirland vaid Nicklas Astrand, anyway https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a6e4yp/information_about_respawns_and_ticket_bleed/
. Tänud väga kasulik informatsioon, sain kohe targemaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 21:41:49 vasta tsitaadiga

on nendest asjadest tolku ka?

PerfOverlay.DrawFps 1
Render.DrawScreenInfo 1
RenderDevice.VSyncEnable 0
RenderDevice.RenderAheadLimit X
gstrender.thread.maxprocessorcount X
PostProcess.DofMethod 0
PostProcess.DynamicAOEnable 0
PostProcess.DynamicAOMethod 0
Render.VSyncFlashTestEnable 0
WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 1
WorldRender.LightTileCsPathEnable 0
WorldRender.PlanarReflectionEnable 0
RenderDevice.Dx11Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1RuntimeEnable 0
RenderDevice.DxDiagDriverDectectionEnable 0
RenderDevice.TripleBufferingEnable 0
RenderDevice.StereoConvergenceScale 0
RenderDevice.StereoSeparationScale 0
RenderDevice.StereoSoldierZoomConvergenceScale 0
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 02.02.2019 03:08:17 vasta tsitaadiga

Üldiselt ehk on neist kasu...

Mõnede kohta pakun tähendusi:

PerfOverlay.DrawFps 1 - näitab FPS
RenderDevice.VSyncEnable 0 - V-SYNC OFF
RenderDevice.RenderAheadLimit - Kui ei eksi, siis on see sarnane asi nagu mängu menüüs Future Frame Rendering.
gstrender.thread.maxprocessorcount -Saad määrata mitut tuuma mäng kasutab. See vist aitab AMD puhul kui liiga palju tuumasid.
WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable - lülitab vist mingid varjud välja
WorldRender.SpotLightShadowmapEnable - samuti varjudega midagi
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution -varjude resolutsioon
RenderDevice.Dx11Enable -DX11 väljas ma arvan

Teiste kohta ei oska arvata..eks google aitab icon_biggrin.gif

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 18:59:40 vasta tsitaadiga

Suhteliselt läbiproovitut asjad juba. Know how'd on terve nett täis, mingit suurt eelistust ei anna...
Sellest on täiesti piisavalt:
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFPS 145
gstrender.thread.maxprocessorcount
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2019 04:19:13 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Suhteliselt läbiproovitut asjad juba. Know how'd on terve nett täis, mingit suurt eelistust ei anna...
Sellest on täiesti piisavalt:
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFPS 145
gstrender.thread.maxprocessorcount


beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 04.02.2019 12:19:10 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
raixxx kirjutas:
Suhteliselt läbiproovitut asjad juba. Know how'd on terve nett täis, mingit suurt eelistust ei anna...
Sellest on täiesti piisavalt:
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFPS 145
gstrender.thread.maxprocessorcount


beer_yum.gif thumbs_up.gif


Kõige parema õpetuse kuidas veelgi paremini BF5 jõudlust tõsta on selgitatud hästi siin: https://esports.exposed/bfv/best-battlefield-v-settings/. Vähemalt minul aitas väga palju ja tean veel nii mõndagi, kes seda kasutavad. Nii, et proovi järgi ja õlled teed hiljem icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 04.02.2019 17:40:39 vasta tsitaadiga

No nii. Nii see on. Seadistus, riistvara parem ja lisaks väike hack ja juba oled parem. See see just on tänapäeva mängude juures halb, et ei ole samad tingimused kõigil ja sellest kujuneb mängu jaoks välja parim. Vaid on nagu tänapäeva sport neelasin dopingu alla ja nüüd annan minna...... Ja kui "vägev" ma olen peale seda.
Mul ei ole midagi bf seeria vastu, olen mänginud seda ja mängin ka edaspidi seda mängu, see on ainus mida mängin ikka ja veel.
Ja vahel on seda igav taguda kui oled koguaeg esimene ja kui ei ole väärilisi vastaseid(mitte koguaeg). Sest mulle meeldib alati selline seis kus ma saan vastasele tagasi teha. Selline moment mina vs tema, kui aru saate. Ja teades, et mul on "riistvara" parem või midagi muud, nullib selle elamuse ära.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 17:41:59 vasta tsitaadiga

Ma absoluutselt ei viitsi jeblada paari fps'i pärast. Textures ultra peal ja ülejäänud medium. Täitsa normaalne 80-90 Fpsi suurematel mappidel kui just V1/Jb2'ga vastu nina ei saa. Squad CQ on 120 lukus 95% ajast.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.02.2019 14:02:49 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Ma absoluutselt ei viitsi jeblada paari fps'i pärast. Textures ultra peal ja ülejäänud medium. Täitsa normaalne 80-90 Fpsi suurematel mappidel kui just V1/Jb2'ga vastu nina ei saa. Squad CQ on 120 lukus 95% ajast.


Kahjuks raske öelda ja anda hinnangut millise riistvara peal sul BF5 jookseb. Ise hakkasin otsima lahendusi probleemile, et miks kohati BF5 mängides oli tunne jooksval pildil ja tegevustel oli selline venimise maik alati kaasas ja ei ole minu jaoks sujuv - Seda on raske sõnadesse panna ja samas oli fps pidevalt üle 100 - 120 ja riistvara poolseid läge ei kohta. Muidugi huvitav nähtus minu pc on see, et vahest tekib mängus selline mikro lag ja siis tean et vastane on kusagil ligidal icon_smile.gif . Selline anomaalia hakkas juba BF4 ajal, kui sai vahetatud kogu PC. icon_biggrin.gif
Sai mitmeid asju ümber konfitud ala CPU overclock, uus biosi upgrade jne. Kuid kahjuks midagi ei aidanud. Hing ei andnud rahu ja siis kolasin mööda erinevaid portaale ja forumeid , kus kahjuks mingeid parandus lahendusi ei käidud välja vaid pidevalt jäi silma , et paljud maadlesid samade analoogsete probleemidega. Lõpuks tegin vajalikud muudatused nvidia control panelis ja oh üllatus nn mikro venimine kadus ära ja saab südame rahus mängu nautida. Ei aja ka taga FPS numbreid, kuid minu jaoks väga tähtis reageerimise kiirus ja mängu sujuvus. Kui tunnen, et mängu moortor ja muud tehnilised probleemid tekitavad mängu kogemustes ja oskustes tagasi lööke, siis tuleb leida probleemile lahendus. Minu poolt lauale toodud link võibolla on kellelegi samuti abiks siis see teeb suurt rõõmu.


viimati muutis niijana 06.02.2019 14:45:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 14:08:46 vasta tsitaadiga

niijana, äkki räägid neist muudatustest lähemalt?
Ise olen sarnast nähtust kohanud...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.02.2019 14:45:49 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
niijana, äkki räägid neist muudatustest lähemalt?
Ise olen sarnast nähtust kohanud...
Lihtne vt siia " https://esports.exposed/bfv/best-battlefield-v-settings/ ." .. õlled teed hiljem
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 08.02.2019 16:24:15 vasta tsitaadiga

Kes veel ei teadnud siis olemas on https://battlefieldtracker.com/
Sealt saab siis statse ja infot enda ja teiste mängijate kohta. Lisaks on seal olemas ka Battlelogist tuntud Battle Reportid jne.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 20:22:45 vasta tsitaadiga

Homme peaks mingi DLSS patch ja RT optimisatsioon tulema. Kellel 2k seeria võiks muljetada siis kas on vahet.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 03:36:54 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Homme peaks mingi DLSS patch ja RT optimisatsioon tulema. Kellel 2k seeria võiks muljetada siis kas on vahet.


Lõpuks, jutud olidki tõesed et DLSS tuleb. Homme testin.

Release notes - http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190212-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_12022019_FINAL.pdf

tsitaat:
Fixed an issue with the Flakpanzer AA which caused it to deal an unintended amount of
damage to airplanes when using the default four-barrel gun

See quad flak oli jah unreal, 1 burstiga tõmbas lennuki ribadeks.

Rasketankid saavad ka kõva buffi, 25% resistantsem vastaste mürskude vastu. Lisaks medium range puhul on mürsu velocity tublisti kiirendatud.

EDIT: Update tuleb täna kell 11:00 hommikul meie aja järgi.

Ka visibility boost tuleb lähidistantsil:

Spoiler Spoiler Spoiler



EDIT 2: oeh, mega fail. DLSS jaoks peab DXR olema enabletud ja 2080Ti puhul on DLSS BF V mängus AINULT Ultra HD resul, 1440p peal on disabkled. Samas 2080 non ti saab ka 1440p peal DLSS icon_lol.gif

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/battlefield-v-metro-exodus-ray-tracing-dlss/
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 14:33:27 vasta tsitaadiga

Kas see kwk38 autocannon enam matildale ja churchillile tagant ei tee enam mingit kahju ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 14:40:28 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Kas see kwk38 autocannon enam matildale ja churchillile tagant ei tee enam mingit kahju ?


Ei...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 13:07:27 vasta tsitaadiga

Tegin mängu war storyd eile ühe jutiga läbi ja mulle väga meeldis. Alguses panin rohkem rõhku hiilimisele aga hiljem juba rohkem run and gun. Kuna mängisin bf1 war story ka alles hiljuti läbi siis neid kahte võrreldes ei meeldinud uues see, et eraldi lennuki missiooni polnud. Oli küll võimalik ühes kohas natuke lennata ja täristada aga see polnud päris see. Bf1 lennuki missioon oli täitsa ok ja lennuki juhitavus oli ka kuidagi oluliselt parem. Bf V nägi justkui parem välja küll kui Bf1 võrrelda.
Mulle igatahes mõlemad meeldisid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 02.03.2019 11:55:24 vasta tsitaadiga

Natuke lõhkeainetega mängimist:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 02.03.2019 13:08:38 vasta tsitaadiga

Pole paha. Pole sind ammu siin näinud. Arvasin, et kasvasid "suureks" icon_smile.gif)
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 02.03.2019 13:16:59 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Pole paha. Pole sind ammu siin näinud. Arvasin, et kasvasid "suureks" icon_smile.gif)


Mingil määral. Tööga oli kiire, jah, kuid nüüd ostsin uue arvuti ja tahtsin natuke testida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 00:21:25 vasta tsitaadiga

Rometl6 kirjutas:
Natuke lõhkeainetega mängimist:

Spoiler Spoiler Spoiler


Müstiliselt pimedaid mängijaid on kohati leidunud, kes ei lase sulle vastu joostes sind maha või kui selja taha jäädakse ja ikka maha ei lasta.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.