Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Esimene nii öelda "custom made ITX pc case" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pirts
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2011




sõnum 18.02.2014 11:04:42 Esimene nii öelda "custom made ITX pc case" vasta tsitaadiga

Tere HV foorum... Vaatan, et siin nii vähe casemod teemasid, mõtlesin, et panen siia ülesse oma esimese projekti. Hakkasin meisterdama täiesti nullist võimalikult väikest ITX arvutikorpust. Miks? Sellepärast, et ma ei leidnud turul olevatest korpustest mitte ühtegi sobivat, mis minu kriteeriumitele vastaks. Ainukene ITX korpus mille ma googeldades internetist leidsin ja mis mul kohe suu vett jooksma pani oli Ncase M1. Kuid Ncase M1 on üks probleem, seda pole mitte kusagilt võimalik osta. Nii siis ei jäänud mul muud üle, kui ise asja kallale asuda. Üheks suureks plussiks on ise välja mõeldud kasti puhul see, et saan ise paika panna, mis komponendid sinna ära mahtuma peaksid. Plussiks ka see, et selle töö käik ja aretamine on minu jaoks protsessina huvitav - proovida pressida kõik komponendid nii kokku kui võimalik. Hetkel on kasti suurus umbes 150mmx270mmx330mm. Siin on minu loetelu mis ma sellest kastist saada tahan:

    Kasti peab mahtuma 160mm ATX toiteplokk ja Corsair H90 CPU jahutus.
    Kast peab püsima võimalikult vaikne ja jahe (et vajadusel saaks väiksema overclocki teha ning tolmuiejat lauapeale ei taha).
    Kast ise peab olema võimalikult väike.
    Kast ei tohi olla kuubik (mulle ei meeldi kuubik!).
    Kasti peab mahtuma normaalne gaming graafikakaart (GTX 780TI või Radeon R9 290X).
    Kast peab olema minimalistlik (ei mingeid pling pling vilkuvadi tulukesi ega pleksist aknaid).

Panen siia mõned pidid ka, et oleks näha kaugele me selle projektiga hetkel jõudnud oleme ning nagu all pool tulevatelt piltidelt ka näha on, on Ncase M1 põhiliseks inspiratsiooni allikaks.
Ncase M1 saab näha siit www.ncases.com

Alustatud sai google 3D programmiga sketchup... hea väike lihtne programm... ainukene 3D programm, millest ma midagi vähekenegi aru saan. Mõned pildid sketchupis komponentide paigutusest ja kasti suurusest...




Et kasti suurust paremini näha tegin paksust paberist kasti näidise...



Kõik paigas, 3D olemas... järgmisena otsis mu tiimikaaslane Tanel koha, kus saab selle välja lõigata, painutada ning üleüldse, millised võimalused meil Eestis sellisteks lahendusteks olemas on... ja mis formaadis faili selleks vaja on. Tuligi välja, et sketchup ei sobi. Soovitati üht teist väheke proffessionaalsemat programmi, millest ma loomulikult polnud midagi kuulnud. Mis seal ikka, youtube lahti ja õppima, kuni lõpuks saigi kogu kupatus otsast peale uues programmis valmis...AEGA võttis, aga asja sai.... siin ta nüüd on...

Pilte kasti raamist...




Pilte kastist...





Alumist osa kuhu peaksid USB, audio ja nupud tulema pole veel välja mõelnud.

Nüüd saatsime failid teele ja ootame, mis öeldakse ja kas on vaja midagi korrigeerida või muuta. Aga nii, kui asi edasi areneb, ilmub siia update.
Ootan huviga teie arvamusi ja kommentaare.
Kirjutage üles ka oma loetelu, mida väikese ITX kasti puhul tähtsaks või vajalikuks peate. Oleme avatud kõigile huvitavatele ideedele.
Kõik vastused on oodatud!

...


viimati muutis pirts 18.02.2014 13:10:07, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2014 11:09:10 vasta tsitaadiga

Väga lahe projekt. Huvitav oleks teada kui palju see plekist kast lõpuks maksma läheb? Kui hind kirves pole siis usun, et oleks teisigi kes sellist kasti himustaks.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 18.02.2014 15:54:41 vasta tsitaadiga

Huvituks kah:
*Materjal millest tehakse?
*Esipaneel samuti plekk/metall?
*Lõikamine, painutamine hinnaskaala?

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pirts
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2011




sõnum 19.02.2014 12:10:28 vasta tsitaadiga

Esialgu lasen kõik detailid mingist lehtmetallist valmis teha. Alumiinium on arvatavasti kallim. Palju maksma võib minna ei oska hetkel veel öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 19.02.2014 17:43:41 vasta tsitaadiga

Plokist tulevad juhtmed jäävad video peale toetuma? icon_eek.gif
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2014 10:01:41 vasta tsitaadiga

EVGA Hadron ei sobinud?
_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 20.02.2014 10:41:03 vasta tsitaadiga

Sketchupist peaks saama pluginate kaudu igasugu formaadis faile välja lasta. Päris huvitab, et mis failitüüp see siis oli, mida sketchup ei toeta ja konvertida ei saa?
Lisaks ei saa üldse aru, kust toite juhe jooksma hakkab ja tundub, et ka toitest väljuvaid juhtmeid kipub pikem videokaart blokeerima? Eriti kui toide on modulaarne.
Lisaks2 tundub vesijahutus sellises asendis absoluutselt mõttetu. Olen päris kindel, et tower stiilis õhk teeb ülespoole suunatud õhuvooluga töö samahästi või isegi paremini.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 20.02.2014 11:37:31 vasta tsitaadiga

pirts kirjutas:
Kasti suurus umbes 150mmx270mmx330mm -> kasti peab mahtuma 160mm ATX toiteplokk
Mmm... midagi on loogikaga lahti? icon_wink.gif

pirts kirjutas:
Kast peab püsima võimalikult vaikne, tolmuimejat lauapeale ei taha.
Sellise ventilaatorite koguse puhul kahtlen tõsiselt vaikuse saavutamise osas. icon_rolleyes.gif
Toiteka, vesijahutuse, graafika ja ülaosa ventilaatorid kokku on paras "tolmuimeja" juba icon_wink.gif

Soovitused:
1) vesijahutuse ventilaatoriga radikas üles
2) fanless toitekas (http://www.seasonicusa.com/Platinum_Series_FL2.htm)

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 20.02.2014 11:53:36 vasta tsitaadiga

Ventilaatorite kogus ei oma suurt tähtsust. Tähtsust omab nende pöörete arv.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pirts
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2011




sõnum 20.02.2014 18:31:51 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
EVGA Hadron ei sobinud?

Vaatasin seda kasti... mulle ei sobinud sellise toiteplokiga variant... ära küsi miks. icon_biggrin.gif Pealegi mulle meeldib hobikorras ise millegi kallal nikerdada.

Kristoferr kirjutas:
Sketchupist peaks saama pluginate kaudu igasugu formaadis faile välja lasta. Päris huvitab, et mis failitüüp see siis oli, mida sketchup ei toeta ja konvertida ei saa?
Lisaks ei saa üldse aru, kust toite juhe jooksma hakkab ja tundub, et ka toitest väljuvaid juhtmeid kipub pikem videokaart blokeerima? Eriti kui toide on modulaarne.
Lisaks2 tundub vesijahutus sellises asendis absoluutselt mõttetu. Olen päris kindel, et tower stiilis õhk teeb ülespoole suunatud õhuvooluga töö samahästi või isegi paremini.

Sketchup ei tee sheetmetallile automaatset laotust koos painutus raadiustega jne... nii, et oli lihtsam teist programmi kasutada. Toiteploki juhe jookseb sarnaselt Ncase M1 omale, panin pildi, et oleks paremini aru saada...

Toitest väljuvatele juhtmetele peaks ruumi piisama... loomulikult nibin nabin kui ülessanne on asjad võimalikult kokku suruda. Võibolla teha mingid aasad, kuhu saab need juhtmed kinni tõmmata, et nad väga VGA peale ei toetaks. Pm. saab vajadusel lühema toiteka panna (140mm?), tuleb paar cm ruumi juurde. Sellelt pildilt saab natuke paremini aru palju ruumi on... ega seda nüüd jalaga segada pole aga peaks hakkama saama.

Mina ei arva, et ta sellises asendis mõttetu on... õhk peaks väga hästi liikuma. Eks seda ole esimese prototüübi valmimisel näha. Muidugi alati võib proovida erinevadi jahutusi. Üks pilt kuidas mul õhuliikumine plaanitud on...


hashi kirjutas:

pirts kirjutas:
Kasti suurus umbes 150mmx270mmx330mm -> kasti peab mahtuma 160mm ATX toiteplokk
Mmm... midagi on loogikaga lahti? icon_wink.gif

pirts kirjutas:
Kast peab püsima võimalikult vaikne, tolmuimejat lauapeale ei taha.
Sellise ventilaatorite koguse puhul kahtlen tõsiselt vaikuse saavutamise osas. icon_rolleyes.gif
Toiteka, vesijahutuse, graafika ja ülaosa ventilaatorid kokku on paras "tolmuimeja" juba icon_wink.gif

Soovitused:
1) vesijahutuse ventilaatoriga radikas üles
2) fanless toitekas (http://www.seasonicusa.com/Platinum_Series_FL2.htm)

Toiteploki loogika on paigas... toiteka laius ongi 150mm. icon_smile.gif ning seda vaiksuse asja ei pea nii tõsiselt ka võtma... päris haudvaikust taga ei ajagi. Ainukene asi mis lärmi hakkab tegema on videokaart... aga see ainult mängimise ajal. Vesijahutust kahjuks ülesse ei mahuta, siis peaks kasti mõõtmeid hakkama muutma ja suurendama. Toiteploki kohta niipalju... oman hetkel seasonic x650 psu-d ja selle ventilaator on küll viimane asi mida kogu süsteemis kuulda on. Aga sellegipoolest tänud soovituste eest!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 21.02.2014 13:51:56 vasta tsitaadiga

- õhuliikumine võiks teistpidi efektiivsem olla. õhu normaalne liikumine või mitte, aga läbi radika soojast õhust sissepuhumise asemel võib ülevalt sisse ja läbi radika välja puhudes vast parema tulemuse saada.
- lärmi hakkab ka vesijahutus tegema. tihedatest radikatest läbi puhumine ja pump peaks korralikuma jahutusega videokaardiga võrreldavat müra tekitama.
- palju laes ruumi on, et radikas sinna ära ei mahu? näiteks selle mõttega, et oleks korpusse võimalik 2 closed-loop vesijahutust toppida - video peale ka üks.

kes sul seda korpust jooniste järgi meisterdab?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.02.2014 19:21:09 vasta tsitaadiga

pirts kirjutas:
... Vesijahutust kahjuks ülesse ei mahuta, siis peaks kasti mõõtmeid hakkama muutma ja suurendama. Toiteploki kohta niipalju... oman hetkel seasonic x650 psu-d ja selle ventilaator on küll viimane asi mida kogu süsteemis kuulda on. Aga sellegipoolest tänud soovituste eest!
Hmmm...
interneedus kirjutas:
The H90 measures is 5.5x6.7x1.1 inches (140x170x27mm)
peaks ju mahtuma, kui kettad näiteks kasti põhja paigaldada icon_rolleyes.gif
Vähemaste jooniste/piltide järgi on sääl ruumi/võimalus.
ot:
Püüdsin ka kunagi oma Atom330 masinat "vagaseks teha" ja ainumas asi, mis siiski häirivalt sumisema jäi, oli toiteka 12sm ventikas, mis tiirutas 800...1200 rpm. Seda just öösiti, kui kogu maja oli vaikne. Arvuti töös 24/7 ja magasin arvutist 3...4m kaugusel. Päevase melu seas seda "müra" aga tähele ei pannud

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2014 19:34:03 vasta tsitaadiga

Seda ikka oled arvestanud, et videokaart ei lase sooja õhku tagant välja (vähemalt mitte kõike), vaid laseb selle kasti?

Pildil olev ülemine ventikas on tagurpidi icon_biggrin.gif Praegu puhuks ta sisse.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 21.02.2014 19:43:22 vasta tsitaadiga

...
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga


viimati muutis Kristoferr 21.02.2014 19:59:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 21.02.2014 19:45:40 vasta tsitaadiga

Kristoferr, esimeses postis ta seda ütlebki ju? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 21.02.2014 20:00:04 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Kristoferr, esimeses postis ta seda ütlebki ju? icon_biggrin.gif


Krt on jah sama kast. Oh seda hajameelsust.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2014 19:41:13 vasta tsitaadiga

Väga huvitav projekt. Sellise kasti vastu oleks endalgi huvi.
_________________
Cheap rotating residential proxies
Multichain cryopto payments made easy
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pirts
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2011




sõnum 06.03.2014 23:37:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
- õhuliikumine võiks teistpidi efektiivsem olla. õhu normaalne liikumine või mitte, aga läbi radika soojast õhust sissepuhumise asemel võib ülevalt sisse ja läbi radika välja puhudes vast parema tulemuse saada.
- lärmi hakkab ka vesijahutus tegema. tihedatest radikatest läbi puhumine ja pump peaks korralikuma jahutusega videokaardiga võrreldavat müra tekitama.
- palju laes ruumi on, et radikas sinna ära ei mahu? näiteks selle mõttega, et oleks korpusse võimalik 2 closed-loop vesijahutust toppida - video peale ka üks.

kes sul seda korpust jooniste järgi meisterdab?


- Õhuliikumise suunda on lihtne muuta... seda saab hiljem testida nii ja naapidi... eks siis ole näha kumbapidi paremini jahutab.
- Selge on see, et mängimise ajal või mõne muu arvutilt ressursse nõudva protsessiajal hakkavad kõik asjad lõugama (videokaart, protsessor, jne). Tähtis on, et arvuti idles oleks vaikne.
- Paksuselt punnitaks sinna vb. selle radika ja ventika ära aga laiuses ja pikkuses jäävad kõvakettad ning toitekaabli osa asjadele ette.

hashi kirjutas:
Hmmm...
interneedus kirjutas:
The H90 measures is 5.5x6.7x1.1 inches (140x170x27mm)
peaks ju mahtuma, kui kettad näiteks kasti põhja paigaldada icon_rolleyes.gif
Vähemaste jooniste/piltide järgi on sääl ruumi/võimalus.


Sul on õigus kui kettad põhja toppida saaks sinna ülesse yhe H90 veel toppida küll icon_biggrin.gif ... aga ma ei ole eriti huvitatud ühte H90 veel videokaardile peale hakata aretama... aga tänud mõtete eest thumbs_up.gif

The_Boss kirjutas:
Seda ikka oled arvestanud, et videokaart ei lase sooja õhku tagant välja (vähemalt mitte kõike), vaid laseb selle kasti?

Pildil olev ülemine ventikas on tagurpidi icon_biggrin.gif Praegu puhuks ta sisse.


Jah olen arvestanud... vb. peaks külje paneelile videokaardi koha pealt ka auguliseks laskma teha... kui on mõnda head ideed või mõtet kuulan hea meelega...
Pildil on jah vent valetpidi ...

Sain teada lõpuks mis see kasti painutus ja lõikus mulle rinaldos maksma kõik läheb, umbes 120eur + värvimine on eraldi veel... kallis lõbu icon_biggrin.gif aga huvitav...
Rinaldos vaadati failid ka juba üle...mõned vead ja asjad tuleb veel ära parandada ja timmida. Aga failid juba edenevad ja on kohe kohe valmis ... eks näis kui kiiresti nad selle lõigatud ja painutatud saavad...


viimati muutis pirts 23.10.2015 18:32:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2014 00:26:39 Re: Esimene nii öelda "custom made ITX pc case" vasta tsitaadiga

pirts kirjutas:

Kasti peab mahtuma normaalne gaming graafikakaart (GTX 780TI või Radeon R9 290X).


Minu arust oleks vaja kahte ventikat kasti põhja, mis jahedat õhku kaardi peale puhuksid. Ilma nendeta ei kujuta neid kaarte ette selles kastis. Prose vesijahutus ja top fan tõmbaksid sellisel juhul õhku välja. Samas ei kujuta ette milline temperatuur näiteks paari tunnise mängimise puhul kasti on. Võibolla liiga kõrge selleks, et prose jahutuse õhk korpusest võtta.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2014 04:50:10 vasta tsitaadiga

prose temperatuuri pärast ei ole vaja arvatavasti muretseda. Muret tasub tunda pigem videokaardi temperatuuri pärast.

Kallis lõbu küll, aga lõbu on ikka lõbu. Jätka samas vaimus!

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 07.03.2014 07:17:58 vasta tsitaadiga

väga lahe
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 07.03.2014 08:26:41 vasta tsitaadiga

peab kah kunagi sellise asja ette võtma, aastaid juba tahtnud teha. riser kaablite saadavale tulek teeb asja lõpuks ka võimalikuks.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pirts
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2011




sõnum 07.03.2014 10:56:28 Re: Esimene nii öelda "custom made ITX pc case" vasta tsitaadiga

lambivana kirjutas:
pirts kirjutas:

Kasti peab mahtuma normaalne gaming graafikakaart (GTX 780TI või Radeon R9 290X).


Minu arust oleks vaja kahte ventikat kasti põhja, mis jahedat õhku kaardi peale puhuksid. Ilma nendeta ei kujuta neid kaarte ette selles kastis. Prose vesijahutus ja top fan tõmbaksid sellisel juhul õhku välja. Samas ei kujuta ette milline temperatuur näiteks paari tunnise mängimise puhul kasti on. Võibolla liiga kõrge selleks, et prose jahutuse õhk korpusest võtta.

Kusjuures mul ongi sinna alla jäetud natukene ruumi ning kruvikohad ventidele ... sinna peaksid vajadusel mahtuma 2x120mm slim venti...

DeTHiCa. kirjutas:
riser kaablite saadavale tulek teeb asja lõpuks ka võimalikuks.

Mis see riser kaabel on ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2014 13:54:50 vasta tsitaadiga

pirts, http://buyahash.com/wp-content/uploads/2013/06/UNpowered-Riser-2.jpg
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 07.03.2014 21:15:11 vasta tsitaadiga

pirts, kaabel, mille abil saab panna GPU mistahes asendisse. saaks panna GPU PCB näiteks emaplaadi PCB-ga paralleelselt. võimaldab eriti kompaktsete süsteemide ehitamist.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Esimene nii öelda "custom made ITX pc case" mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.