|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.01.2003 02:49:17
hinnavaatluse domeen |
|
|
kas ei saaks "Eesti tipmise nimeserveri administraatorit" forsseerida, et ta eraldaks HinnaVaatlusele veel ühe domeeni: "hv.ee"
kuigi üle ühe vist nagu ei tohiks saada, aga võiks ju rõhuda sellele, et HV on Eesti külastatavamaid kohti ja iga mats ei viitsi trükkida pikka hinnavaatlus.ee aadressi.
kuigi eestis on seitse firmat, mille nime alguses on tähed "HV", ei paista neil kellelgi olevat vist huvi sellise aadressi vastu, muidu oleks asi ammu tehtud.
(riistvara.ee mehed võiksid mõelda ka näiteks "rv.ee" peale...)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
08.01.2003 02:59:15
|
|
|
| Kas tõesti on inimesed nii laisaks jäänud, et ei viitsi natukegi pikemat nime trükkida. Kuigi mõte pole ju paha võibolla. Ei tea kuidas need töötavad. Kirjutad hot.ee viskab portal.hot.ee või ok.ee viskab portal.ok.ee. Või ma ei tea kas need näited üldse sobivad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
08.01.2003 10:09:15
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Kas tõesti on inimesed nii laisaks jäänud, et ei viitsi natukegi pikemat nime trükkida. Kuigi mõte pole ju paha võibolla. Ei tea kuidas need töötavad. Kirjutad hot.ee viskab portal.hot.ee või ok.ee viskab portal.ok.ee. Või ma ei tea kas need näited üldse sobivad. |
tegemist on alamdomeenidega, seega näiteks need ei sobi. Eestis kehtiva korra järgi on meil üks president korraga, ehk üks domeen per juriidiline firma.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kk
HV veteran

liitunud: 30.03.2002
|
08.01.2003 10:24:44
|
|
|
| Kord on tõesti selline, aga praktikas antakse küll hea põhjenduse puhul ka teine või kolmas. 2tk on mul olnud küll, kuigi oli ikka tükk tegemist selle selgitamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
08.01.2003 13:18:50
Re: hinnavaatluse domeen |
|
|
| dvd vader kirjutas: |
kuigi üle ühe vist nagu ei tohiks saada, aga võiks ju rõhuda sellele, et HV on Eesti külastatavamaid kohti ja iga mats ei viitsi trükkida pikka hinnavaatlus.ee aadressi.
(riistvara.ee mehed võiksid mõelda ka näiteks "rv.ee" peale...) |
autocomplete abiks
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunnar41
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2002
|
08.01.2003 15:02:09
|
|
|
| Või siis kui nii laisk oled, et ei viitsi uuesti kirjutada, ära lahkugi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.01.2003 15:51:04
|
|
|
| gunnar41 kirjutas: |
| Või siis kui nii laisk oled, et ei viitsi uuesti kirjutada, ära lahkugi. |
aga mina näiteks olengi ju kogu aeg sees, kui arvuti töötab...
point lihtsalt selles, et selline lühendatud domeeni praktika pikemate nimede seas on ju üsna levinud, n. altavista.com on av.com jne.
ega see vist miskit kurja ei peaks tegema, kui "eesti tipmise nimeserveri administraatorilt" järgi uurida.
(või äkki karistuseks sellise küsimuse eest võtab meilt hinnavaatlus.ee domeeni ära ja annab mingi h_i_n_n_a_v_a_a_t_l_u_s.ee asemele)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 14:13:43
|
|
|
nonii. palun väga - kahe domeeniga firma: MicroLink
sellele ettevõttele on registreeritud domeenid www.microlink.ee ja www.online.ee. usun, et MicroLinki kodulehte ei külastata küll nii palju kui HV lehekülge, seega miks ei võiks ka meil kaks aadressi olla (pikem ja lühem)? nüüd on olemas ka konkreetne kahe-domeeni-juhtum, millele viidata, et "näete, neil ju on! miks siis meie ei saa?"
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
24.01.2003 14:20:55
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
nonii. palun väga - kahe domeeniga firma: MicroLink
sellele ettevõttele on registreeritud domeenid www.microlink.ee ja www.online.ee. usun, et MicroLinki kodulehte ei külastata küll nii palju kui HV lehekülge, seega miks ei võiks ka meil kaks aadressi olla (pikem ja lühem)? nüüd on olemas ka konkreetne kahe-domeeni-juhtum, millele viidata, et "näete, neil ju on! miks siis meie ei saa?" |
Microlink Online on kontserni tütarfirma ja sellega põhjendades on ta endale eraldi domeeni võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 14:26:19
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Microlink Online on kontserni tütarfirma ja sellega põhjendades on ta endale eraldi domeeni võtnud. |
www.eenet.ee domeeniotsing annab mõlema aadressi omanikuks AS MicroLinki. tõsi küll, www.online.ee registreerija MicroLinki asukoha aadress ei lange kokku firma tegeliku asukoha aadressiga, aga mõlemal juhul tundub olevat tegemist sama firmaga.
ja krediidiinfo andmetel ei ole sellist ettevõtet nagu "Microlink Online" olemas (küll on kokku kuus firmat, kus on sõna "microlink" sees olemas, aga online'i nende seas ei ole)
eeneti lehelt leidsin veel paar huvitavat asja:
Reegel alates 3.4.2001: Kahetähelisi domeene registeeritakse juhul, kui neid kasutatakse tavaliselt taotlejate kohta nimena või lühendina.
ja ka selle, mis räägib kahe domeeni erandite kohta
Erandeid on tehtud juhtudel, kui lisadomeeninime saamise taotlus on põhjendatud - suurte firmade poolt loodavad üldist huvi pakkuvad portaalid jmt
sega justkui oleks nii, et see www.online.ee oleks suurt huvi pakkuv portaal? aga see viib ju samale leheküljele, mis www.microlink.ee
aga ma usun, et HV on piisavalt üldist huvi pakkuv portaal, et saada teine domeen ja pealegi veel kahetäheline: www.hv.ee
viimati muutis dvd vader 24.01.2003 14:40:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
24.01.2003 14:39:18
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| Microlink Online on kontserni tütarfirma ja sellega põhjendades on ta endale eraldi domeeni võtnud. |
www.eenet.ee domeeniotsing annab mõlema aadressi omanikuks AS MicroLinki. tõsi küll, www.online.ee registreerija MicroLinki asukoha aadress ei lange kokku firma tegeliku asukoha aadressiga, aga mõlemal juhul tundub olevat tegemist sama firmaga.
ja krediidiinfo andmetel ei ole sellist ettevõtet nagu "Microlink Online" olemas (küll on kokku kuus firmat, kus on sõna "microlink" sees olemas, aga online'i nende seas ei ole) |
Nojah, selle nime on mitu korda muudetud, momendinimi on Microlink Data...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
24.01.2003 14:39:42
|
|
|
Huvitav, kelle firma on OÜ Aicom Grupp
Muideks, vaadake kelle nimele riistvara registreeritud on krediidiinfo andmetel sellist firmat polegi, vähemalt mina ei leidnud.
Selleks, et registreerida hv.ee tuleb EENetile selgeks teha, et lühendit HV kasutatakse tõesti HinnaVaatluse tähisena. Seda mitte ainult rahvakeeles.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 14:41:34
|
|
|
| lugege ülatpoolt, tegin väikese täienduse (hämmastav, alati just siis, kui mina natuke tahan oma postitust täiendada, teeb mitu inimest vahepeal postituse, kuigi vahepeal on alati üsna pikk paus ja keegi ei postita midagi)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
24.01.2003 14:46:22
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Muideks, vaadake kelle nimele riistvara registreeritud on krediidiinfo andmetel sellist firmat polegi, vähemalt mina ei leidnud.
|
Täitsa olemas
Äriregistri teabesüsteemi andmetel:
Osaühing Puiestee Apteek
Reg. kood 10303888
Osakapital: 52 000.00 EEK
Asukoht: Rävala pst 7., Tallinn
Registreeritud: 20.10.1997
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 14:52:21
|
|
|
| krediidiinfos on puiestee apteek samuti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.01.2003 14:53:19
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
Muideks, vaadake kelle nimele riistvara registreeritud on krediidiinfo andmetel sellist firmat polegi, vähemalt mina ei leidnud.
|
Täitsa olemas
Äriregistri teabesüsteemi andmetel:
Osaühing Puiestee Apteek
Reg. kood 10303888
Osakapital: 52 000.00 EEK
Asukoht: Rävala pst 7., Tallinn
Registreeritud: 20.10.1997 |
Mõtelge nüüd natukene.. kas registreeritaks domeeni olematu firma nimele??
Tegelikult oleks õige kirjapilt Puiestee Apteegi OÜ, sellepärast ka võibolla need 0 vastet.
Registrikoodi ma siia ei hakka välja kirjutama, kuid mul on peas vähemalt selle kolm viimast
numbrit 888.
viimati muutis XR 02.03.2009 01:37:19, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
24.01.2003 14:53:56
|
|
|
vaadake palju külastusi laiskade inimiste pealt kohe juurde saab!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 14:54:58
|
|
|
| tsitaat: |
No kuule.. dvd vadever... mõtle nüüd natukene jne jne
|
riistvara.ee ja apteegi teema võttis üles Trainspotting. mina pesen oma käed puhtaks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.01.2003 14:56:03
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
No kuule.. dvd vadever... mõtle nüüd natukene jne jne
|
riistvara.ee ja apteegi teema võttis üles Trainspotting. mina pesen oma käed puhtaks. |
Juba viga parandatud ülejäänud küsimustele võin privaatselt vastata.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 15:00:13
|
|
|
| tegelikult ei jäägi ju sellise süsteemi korral midagi muud üle, kui registreerida domeen ükskõik mis firma nimele, kui on lubatud ainult üks domeen korraga. FIE sai vist kah teha eraldi aadressi ja mis se siis ikka ära ei ole. näiteks ma regan end FIE-na, teen aadressi www.snickers.ee ja nimetet okolaad võib seda mõõduka tasu eest minu lahkel loal vabalt kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
24.01.2003 15:01:02
|
|
|
Ehk panin otsingusse midagi valesti, et ei leidnud. Sry. Minu viga. Aga naljakas küll, et Riistvara.ee registreeritud apteegile
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
24.01.2003 15:04:38
|
|
|
| XR kirjutas: |
Tegelikult oleks õige kirjapilt Puiestee Apteegi OÜ, sellepärast ka võibolla need 0 vastet.
|
Õige kirjapilt on ikkagi see, mis on äriregistris registreeritud.
Äriregistri teabesüsteem on justiitsministeeriumi registrikeskuse poolt hallatav ametlik register, kuhu on andmed sisestatud täpselt nii nagu need on äriregistrisse kantud.
Õige kirjapilt seega: Osaühing Puiestee Apteek.
XR: mine võta registrikaardi väljavõte - ma söön oma mütsi ära, kui registrikaardile on ärinimi teisiti kantud kui äriregistri teabesüsteemis.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.01.2003 15:04:56
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tegelikult ei jäägi ju sellise süsteemi korral midagi muud üle, kui registreerida domeen ükskõik mis firma nimele, kui on lubatud ainult üks domeen korraga. FIE sai vist kah teha eraldi aadressi ja mis se siis ikka ära ei ole. näiteks ma regan end FIE-na, teen aadressi www.snickers.ee ja nimetet okolaad võib seda mõõduka tasu eest minu lahkel loal vabalt kasutada. |
See ei ole ükskõik mis firma!!!!!!! Ma olen sellega vägagi seotud. Kuidas.. seda ma ei pea ju ometi täpselt ära
seletama.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 15:08:44
|
|
|
aga see on ikka üsna laialt levinud praktika vist. näiteks Tõnis Paltsu lehekülg www.palts.ee on registreeritud mingile Pambos Holdings AS-ile, Tunna Kelami lehekülg www.kelam.ee on registreeritud MTÜ-le Pro Patria Koolituskeskus (küll on lahke Kelamist - lubab koolituskeskus kasutada oma nime aadressina... ja paneb sinna üles ainult ennast promovad materjalid )
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.01.2003 15:13:46
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
aga see on ikka üsna laialt levinud praktika vist. näiteks Tõnis Paltsu lehekülg www.palts.ee on registreeritud mingile Pambos Holdings AS-ile, Tunna Kelami lehekülg www.kelam.ee on registreeritud MTÜ-le Pro Patria Koolituskeskus (küll on lahke Kelamist - lubab koolituskeskus kasutada oma nime aadressina... ja paneb sinna üles ainult ennast promovad materjalid ) |
Nüüd on selle krdi praktika pärast võetud kasutusele väga palju aega nõudvaid meetoteid, kuidas näiteks ISP-d vahetada.
Ning sellist meetodit kasutavad inimesed mulle kohe mitte ei meeldi. Enne käis domeenidega toimetamine õnneks ainult emaili teel. Nüüd on vaja kirjalikke avaldusi jms...
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
24.01.2003 15:29:54
|
|
|
FIE ei saa registreerida teise astme alamdomeeni xxx.ee näiteks.
Firma/MTÜ peab olema kantud äriregistrisse selleks, et domeen registreerida.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.01.2003 15:35:00
|
|
|
aga mida siis see jutt tähendab sealt eeneti lehelt:
Füüsilisest isikust ettevõtja, kes on registreerinud ennast Eesti Keskäriregistris, saab taotleda domeeni vahetult .ee alla.
seega vist saab küll taotleda xxx.ee aadressi vist
(halb näide, xxx.ee on juba ära regatud. või oli see xxx mõeldud ainult kohatäitena?)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
24.01.2003 15:43:03
|
|
|
FIE, kes on kantud Keskäriregistrisse, mitte aga ainult Maksuametisse on iseseisev juriidiline isik ja tema saab esitada taotluse [minginimi].ee domeeni registreerimiseks. Tavaline FIE, kes on ainult maksuametis arvel, saab registreerida alamdomeeni lõpuga fie.ee. Eraisik saab endale aga registreerida pri.ee alla.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.01.2003 21:07:30
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Lindremant kirjutas: |
| Kas tõesti on inimesed nii laisaks jäänud, et ei viitsi natukegi pikemat nime trükkida. Kuigi mõte pole ju paha võibolla. Ei tea kuidas need töötavad. Kirjutad hot.ee viskab portal.hot.ee või ok.ee viskab portal.ok.ee. Või ma ei tea kas need näited üldse sobivad. |
tegemist on alamdomeenidega, seega näiteks need ei sobi. Eestis kehtiva korra järgi on meil üks president korraga, ehk üks domeen per juriidiline firma. |
Toon mõned näited kus ei ole üks domeen per juriidiline firma:
AS EMT
=====================
www.airport.ee
www.emt.ee
Eesti Telefon AS
=====================
www.estpak.ee
www.et.ee
www.hot.ee
www.neti.ee
Radiolinja Eesti AS
=====================
www.radiolinja.ee
www.rle.ee
Miks neile tehakse erandeid?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
26.01.2003 21:13:57
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Toon mõned näited kus ei ole üks domeen per juriidiline firma:
|
vahest on tegemist mingi sahker-mahkeriga a'la mingi ET töötajast FIE on andnud oma domeeninime ET- le kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
26.01.2003 21:17:50
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
vahest on tegemist mingi sahker-mahkeriga a'la mingi ET töötajast FIE on andnud oma domeeninime ET- le kasutada? |
ei ole sahker-mahker. nagu eenet ütleb, siis kui on suurte firmade suured portaalid jmt., siis lubatakse mitu domeeni.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.01.2003 21:19:02
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
Toon mõned näited kus ei ole üks domeen per juriidiline firma:
|
vahest on tegemist mingi sahker-mahkeriga a'la mingi ET töötajast FIE on andnud oma domeeninime ET- le kasutada? |
Need domeenid on ametlikult registreeritud nendele firmadele.
Kasuta http://www.eenet.ee/info/index.html lehel asuvat domeeni otsingut.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaivoS
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
26.01.2003 21:27:37
|
|
|
Ei minuteada FIE-del tavalise domeeni registreerimise õigust ei ole. Ja nende tuntud registreeritud kaubamärkidega oli mingi keerulisem teema. Mingit pidi sai neid vist sundvõõrandada kui mitteasjaomased isikud on selle omale registreerinud ja vastavat kaubamärki omav firma seda endale tahab. Siinkohal on EEnet kindlasti targem koht, kellelt küsida.
| dvd vader kirjutas: |
| tegelikult ei jäägi ju sellise süsteemi korral midagi muud üle, kui registreerida domeen ükskõik mis firma nimele, kui on lubatud ainult üks domeen korraga. FIE sai vist kah teha eraldi aadressi ja mis se siis ikka ära ei ole. näiteks ma regan end FIE-na, teen aadressi www.snickers.ee ja nimetet okolaad võib seda mõõduka tasu eest minu lahkel loal vabalt kasutada. |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
26.01.2003 21:30:40
|
|
|
| TaivoS kirjutas: |
| Ei minuteada FIE-del tavalise domeeni registreerimise õigust ei ole. |
jälle pean ühe korra tsiteerima eeneti-i domeenide väljastamise reegleid, mida ma ühe korra juba tegin:
Füüsilisest isikust ettevõtja, kes on registreerinud ennast Eesti Keskäriregistris, saab taotleda domeeni vahetult .ee alla.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaivoS
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
26.01.2003 21:33:49
|
|
|
| Seal ongi see trikk, et kes on ennast Keskäriregistris registreerinud. Vastasel juhul peab selle pri.ee aadressiga leppima. Kõik FIE-d ennast Keskäriregistris muuseas reganud ei ole (kohustuslik see mingitel tingimustel pole).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.01.2003 22:41:09
|
|
|
| tsitaat: |
iga mats ei viitsi trükkida pikka hinnavaatlus.ee aadressi.
|
Teema algusesse vaadates pakuks, et on alati olemas võimalus lohistada link Favorites'i alla. Milleks hakata nime muutma või veel midagi... See tekitab ju mitteteadjates segadust ala "Mis see HV on, kas Hanna-Liina Võsa või Hea Värk" Pealegi pole HinnaVaatlus sugugi nii pikk, et keegi ei viitsiks seda sisse trükkida , on ju ka pikemaid, näiteid peaks igaüks isegi teadma.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
26.01.2003 22:53:39
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
| Teema algusesse vaadates pakuks, et on alati olemas võimalus lohistada link Favorites'i alla. |
tihti ei ole inimesed kogu aeg ühe ja sama arvuti taga.
| tsitaat: |
| Milleks hakata nime muutma või veel midagi... |
nime ei muuda keegi. teine domeen tuleb alati kasuks.
| tsitaat: |
Pealegi pole HinnaVaatlus sugugi nii pikk, et keegi ei viitsiks seda sisse trükkida , on ju ka pikemaid, näiteid peaks igaüks isegi teadma. |
on pikemaid ja neil on ka lühemad versioonid tihti olemas. ja näiteks nagu juba vist sai ka öeldud, "altavista" näiteks on lühem kui "hinnavaatlus", kuid av.com on nende lühem variant täiesti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
27.01.2003 01:09:36
|
|
|
| Favorites, Links, misiganes meeldivam tundub. Juba ammu ei kirjuta eriti aadresse käsitsi sisse.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.01.2003 10:33:46
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee
Pole mingit probleemi see rida sisse kirjutada. Isegi mina teen selle kahesõrma valanguga ära paari sekundiga ja antud aadress pähe kulunud. Suvalises kohas toksin aadressi sisse ja OK. Pole mingit http://www.hv.ee-d vaja.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
27.01.2003 10:36:39
|
|
|
mida veel?
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
27.01.2003 15:31:47
|
|
|
| tsitaat: |
tihti ei ole inimesed kogu aeg ühe ja sama arvuti taga.
|
Seda küll, aga ega siis igapäev ei istu uue arvuti taha, et peaks adre uuesti sisse trükkima.
| tsitaat: |
nime ei muuda keegi. teine domeen tuleb alati kasuks.
|
Jah, õige, aga kas teise domeeniga ei kaasne mitte lisakulutused?
| tsitaat: |
on pikemaid ja neil on ka lühemad versioonid tihti olemas. ja näiteks nagu juba vist sai ka öeldud, "altavista" näiteks on lühem kui "hinnavaatlus", kuid av.com on nende lühem variant täiesti olemas.
|
Kui arvutisse on korra adre sisse toksitud, peaks piisama paarist esimesest tähest, et terve adre aadressiribale ette tuleks. Pealegi kaldun ma arvama, et Altavistat kasutab palju rohkem rahvast, kui HinnaVaatlust
| tsitaat: |
Pole mingit probleemi see rida sisse kirjutada. Isegi mina teen selle kahesõrma valanguga ära paari sekundiga ja antud aadress pähe kulunud.
|
Seda teevad vist kõik, kes siin käivad. Uutele arvutikasutajatele on isegi oma nime sisse trükkimine raske
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
27.01.2003 15:44:53
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
| tsitaat: |
tihti ei ole inimesed kogu aeg ühe ja sama arvuti taga.
|
Seda küll, aga ega siis igapäev ei istu uue arvuti taha, et peaks adre uuesti sisse trükkima. |
sina võib-olla ei istu tõesti. aga ma ütlen, et kui ma olen koolis näiteks arvutiklassis, siis on jõle närv sisse trükkida tervet HV aadressi. hv.ee on palju normaalsem.
| tsitaat: |
| aga kas teise domeeniga ei kaasne mitte lisakulutused? |
domeeni regamine ja hoidmine ei maksa mitte midagi. (null krooni regamine, null krooni kuumaks)
oot, ja ma ei saa üldse aru, miks osad inimesed niiväga hv.ee domeeni vastu on? ega keegi ei käsi seda ju kasutada, kui teile meeldib niiväga igasugu favorites-linke kasutada või pikalt nime sisse trükkida. palun tehke nii ka edaspidi, milles küsimus?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
27.01.2003 15:54:11
|
|
|
Ega keegi vastu polegi, heas suunas uuendused on alati teretulnud. Tahaks lihtsalt teada, et palju asjast reaalset kasu/kahju on. Mulle tundub küll, et hv.ee võiks käiku minna
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
19.02.2003 23:52:59
|
|
|
| tehke endale link, kus oleks nimi silmailuks hv!?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
20.02.2003 00:23:03
|
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
| tehke endale link, kus oleks nimi silmailuks hv!? |
hv.ee tuleb
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
31.05.2003 02:42:30
|
|
|
...
_________________ the future sound of london
viimati muutis krr 12.06.2003 21:58:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
univerzoid
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
31.05.2003 02:53:32
|
|
|
| minu mäletamist mööda on see asi "arendus" aadressil hv.ee juba üsna pikka aega olnud, mingi paar kuud vähemalt, nii et pole tegu vist erilise uudisega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
31.05.2003 02:56:58
|
|
|
| univerzoid kirjutas: |
| minu mäletamist mööda on see asi "arendus" aadressil hv.ee juba üsna pikka aega olnud, mingi paar kuud vähemalt, nii et pole tegu vist erilise uudisega |
visalt, aga siiski käib
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|