Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  hinnavaatluse domeen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 02:49:17 hinnavaatluse domeen vasta tsitaadiga

kas ei saaks "Eesti tipmise nimeserveri administraatorit" forsseerida, et ta eraldaks HinnaVaatlusele veel ühe domeeni: "hv.ee"

kuigi üle ühe vist nagu ei tohiks saada, aga võiks ju rõhuda sellele, et HV on Eesti külastatavamaid kohti ja iga mats ei viitsi trükkida pikka hinnavaatlus.ee aadressi.

kuigi eestis on seitse firmat, mille nime alguses on tähed "HV", ei paista neil kellelgi olevat vist huvi sellise aadressi vastu, muidu oleks asi ammu tehtud.

(riistvara.ee mehed võiksid mõelda ka näiteks "rv.ee" peale...)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 02:59:15 vasta tsitaadiga

Kas tõesti on inimesed nii laisaks jäänud, et ei viitsi natukegi pikemat nime trükkida. Kuigi mõte pole ju paha võibolla. Ei tea kuidas need töötavad. Kirjutad hot.ee viskab portal.hot.ee või ok.ee viskab portal.ok.ee. Või ma ei tea kas need näited üldse sobivad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2003 10:09:15 vasta tsitaadiga

Lindremant kirjutas:
Kas tõesti on inimesed nii laisaks jäänud, et ei viitsi natukegi pikemat nime trükkida. Kuigi mõte pole ju paha võibolla. Ei tea kuidas need töötavad. Kirjutad hot.ee viskab portal.hot.ee või ok.ee viskab portal.ok.ee. Või ma ei tea kas need näited üldse sobivad.

tegemist on alamdomeenidega, seega näiteks need ei sobi. Eestis kehtiva korra järgi on meil üks president korraga, ehk üks domeen per juriidiline firma.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 08.01.2003 10:24:44 vasta tsitaadiga

Kord on tõesti selline, aga praktikas antakse küll hea põhjenduse puhul ka teine või kolmas. 2tk on mul olnud küll, kuigi oli ikka tükk tegemist selle selgitamiseks.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 08.01.2003 13:18:50 Re: hinnavaatluse domeen vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

kuigi üle ühe vist nagu ei tohiks saada, aga võiks ju rõhuda sellele, et HV on Eesti külastatavamaid kohti ja iga mats ei viitsi trükkida pikka hinnavaatlus.ee aadressi.
(riistvara.ee mehed võiksid mõelda ka näiteks "rv.ee" peale...)


autocomplete abiks icon_rolleyes.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunnar41
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2002




sõnum 08.01.2003 15:02:09 vasta tsitaadiga

Või siis kui nii laisk oled, et ei viitsi uuesti kirjutada, ära lahkugi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 15:51:04 vasta tsitaadiga

gunnar41 kirjutas:
Või siis kui nii laisk oled, et ei viitsi uuesti kirjutada, ära lahkugi.

aga mina näiteks olengi ju kogu aeg sees, kui arvuti töötab...
point lihtsalt selles, et selline lühendatud domeeni praktika pikemate nimede seas on ju üsna levinud, n. altavista.com on av.com jne.

ega see vist miskit kurja ei peaks tegema, kui "eesti tipmise nimeserveri administraatorilt" järgi uurida.

(või äkki karistuseks sellise küsimuse eest võtab meilt hinnavaatlus.ee domeeni ära ja annab mingi h_i_n_n_a_v_a_a_t_l_u_s.ee asemele)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 14:13:43 vasta tsitaadiga

nonii. palun väga - kahe domeeniga firma: MicroLink

sellele ettevõttele on registreeritud domeenid www.microlink.ee ja www.online.ee. usun, et MicroLinki kodulehte ei külastata küll nii palju kui HV lehekülge, seega miks ei võiks ka meil kaks aadressi olla (pikem ja lühem)? nüüd on olemas ka konkreetne kahe-domeeni-juhtum, millele viidata, et "näete, neil ju on! miks siis meie ei saa?"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2003 14:20:55 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
nonii. palun väga - kahe domeeniga firma: MicroLink

sellele ettevõttele on registreeritud domeenid www.microlink.ee ja www.online.ee. usun, et MicroLinki kodulehte ei külastata küll nii palju kui HV lehekülge, seega miks ei võiks ka meil kaks aadressi olla (pikem ja lühem)? nüüd on olemas ka konkreetne kahe-domeeni-juhtum, millele viidata, et "näete, neil ju on! miks siis meie ei saa?"
Microlink Online on kontserni tütarfirma ja sellega põhjendades on ta endale eraldi domeeni võtnud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 14:26:19 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Microlink Online on kontserni tütarfirma ja sellega põhjendades on ta endale eraldi domeeni võtnud.

www.eenet.ee domeeniotsing annab mõlema aadressi omanikuks AS MicroLinki. tõsi küll, www.online.ee registreerija MicroLinki asukoha aadress ei lange kokku firma tegeliku asukoha aadressiga, aga mõlemal juhul tundub olevat tegemist sama firmaga.

ja krediidiinfo andmetel ei ole sellist ettevõtet nagu "Microlink Online" olemas (küll on kokku kuus firmat, kus on sõna "microlink" sees olemas, aga online'i nende seas ei ole)

eeneti lehelt leidsin veel paar huvitavat asja:

Reegel alates 3.4.2001: Kahetähelisi domeene registeeritakse juhul, kui neid kasutatakse tavaliselt taotlejate kohta nimena või lühendina.

ja ka selle, mis räägib kahe domeeni erandite kohta

Erandeid on tehtud juhtudel, kui lisadomeeninime saamise taotlus on põhjendatud - suurte firmade poolt loodavad üldist huvi pakkuvad portaalid jmt

sega justkui oleks nii, et see www.online.ee oleks suurt huvi pakkuv portaal? aga see viib ju samale leheküljele, mis www.microlink.ee

aga ma usun, et HV on piisavalt üldist huvi pakkuv portaal, et saada teine domeen ja pealegi veel kahetäheline: www.hv.ee


viimati muutis dvd vader 24.01.2003 14:40:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2003 14:39:18 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
XYZ kirjutas:
Microlink Online on kontserni tütarfirma ja sellega põhjendades on ta endale eraldi domeeni võtnud.

www.eenet.ee domeeniotsing annab mõlema aadressi omanikuks AS MicroLinki. tõsi küll, www.online.ee registreerija MicroLinki asukoha aadress ei lange kokku firma tegeliku asukoha aadressiga, aga mõlemal juhul tundub olevat tegemist sama firmaga.

ja krediidiinfo andmetel ei ole sellist ettevõtet nagu "Microlink Online" olemas (küll on kokku kuus firmat, kus on sõna "microlink" sees olemas, aga online'i nende seas ei ole)
Nojah, selle nime on mitu korda muudetud, momendinimi on Microlink Data...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 14:39:42 vasta tsitaadiga

Huvitav, kelle firma on OÜ Aicom Grupp
Muideks, vaadake kelle nimele riistvara registreeritud on icon_biggrin.gif krediidiinfo andmetel sellist firmat polegi, vähemalt mina ei leidnud.
Selleks, et registreerida hv.ee tuleb EENetile selgeks teha, et lühendit HV kasutatakse tõesti HinnaVaatluse tähisena. Seda mitte ainult rahvakeeles.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 14:41:34 vasta tsitaadiga

lugege ülatpoolt, tegin väikese täienduse (hämmastav, alati just siis, kui mina natuke tahan oma postitust täiendada, teeb mitu inimest vahepeal postituse, kuigi vahepeal on alati üsna pikk paus ja keegi ei postita midagi)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 24.01.2003 14:46:22 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:

Muideks, vaadake kelle nimele riistvara registreeritud on icon_biggrin.gif krediidiinfo andmetel sellist firmat polegi, vähemalt mina ei leidnud.

Täitsa olemas

Äriregistri teabesüsteemi andmetel:

Osaühing Puiestee Apteek
Reg. kood 10303888
Osakapital: 52 000.00 EEK
Asukoht: Rävala pst 7., Tallinn
Registreeritud: 20.10.1997
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 14:52:21 vasta tsitaadiga

krediidiinfos on puiestee apteek samuti olemas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2003 14:53:19 vasta tsitaadiga

Bad Sector kirjutas:
Trainspotting kirjutas:

Muideks, vaadake kelle nimele riistvara registreeritud on icon_biggrin.gif krediidiinfo andmetel sellist firmat polegi, vähemalt mina ei leidnud.

Täitsa olemas

Äriregistri teabesüsteemi andmetel:

Osaühing Puiestee Apteek
Reg. kood 10303888
Osakapital: 52 000.00 EEK
Asukoht: Rävala pst 7., Tallinn
Registreeritud: 20.10.1997


Mõtelge nüüd natukene.. kas registreeritaks domeeni olematu firma nimele??
Tegelikult oleks õige kirjapilt Puiestee Apteegi OÜ, sellepärast ka võibolla need 0 vastet.
Registrikoodi ma siia ei hakka välja kirjutama, kuid mul on peas vähemalt selle kolm viimast
numbrit icon_smile.gif 888.


viimati muutis XR 02.03.2009 01:37:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 14:53:56 vasta tsitaadiga

vaadake palju külastusi laiskade inimiste pealt kohe juurde saab! icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 14:54:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No kuule.. dvd vadever... mõtle nüüd natukene jne jne

riistvara.ee ja apteegi teema võttis üles Trainspotting. mina pesen oma käed puhtaks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2003 14:56:03 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

No kuule.. dvd vadever... mõtle nüüd natukene jne jne

riistvara.ee ja apteegi teema võttis üles Trainspotting. mina pesen oma käed puhtaks.


Juba viga parandatud icon_smile.gif ülejäänud küsimustele võin privaatselt vastata.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 15:00:13 vasta tsitaadiga

tegelikult ei jäägi ju sellise süsteemi korral midagi muud üle, kui registreerida domeen ükskõik mis firma nimele, kui on lubatud ainult üks domeen korraga. FIE sai vist kah teha eraldi aadressi ja mis se siis ikka ära ei ole. näiteks ma regan end FIE-na, teen aadressi www.snickers.ee ja nimetet šokolaad võib seda mõõduka tasu eest minu lahkel loal vabalt kasutada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 15:01:02 vasta tsitaadiga

Ehk panin otsingusse midagi valesti, et ei leidnud. Sry. Minu viga. Aga naljakas küll, et Riistvara.ee registreeritud apteegile icon_biggrin.gif
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 24.01.2003 15:04:38 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:

Tegelikult oleks õige kirjapilt Puiestee Apteegi OÜ, sellepärast ka võibolla need 0 vastet.

Õige kirjapilt on ikkagi see, mis on äriregistris registreeritud.
Äriregistri teabesüsteem on justiitsministeeriumi registrikeskuse poolt hallatav ametlik register, kuhu on andmed sisestatud täpselt nii nagu need on äriregistrisse kantud.
Õige kirjapilt seega: Osaühing Puiestee Apteek.

XR: mine võta registrikaardi väljavõte - ma söön oma mütsi ära, kui registrikaardile on ärinimi teisiti kantud kui äriregistri teabesüsteemis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2003 15:04:56 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tegelikult ei jäägi ju sellise süsteemi korral midagi muud üle, kui registreerida domeen ükskõik mis firma nimele, kui on lubatud ainult üks domeen korraga. FIE sai vist kah teha eraldi aadressi ja mis se siis ikka ära ei ole. näiteks ma regan end FIE-na, teen aadressi www.snickers.ee ja nimetet šokolaad võib seda mõõduka tasu eest minu lahkel loal vabalt kasutada.


See ei ole ükskõik mis firma!!!!!!! Ma olen sellega vägagi seotud. Kuidas.. seda ma ei pea ju ometi täpselt ära
seletama.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 15:08:44 vasta tsitaadiga

aga see on ikka üsna laialt levinud praktika vist. näiteks Tõnis Paltsu lehekülg www.palts.ee on registreeritud mingile Pambos Holdings AS-ile, Tunna Kelami lehekülg www.kelam.ee on registreeritud MTÜ-le Pro Patria Koolituskeskus (küll on lahke Kelamist - lubab koolituskeskus kasutada oma nime aadressina... ja paneb sinna üles ainult ennast promovad materjalid icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2003 15:13:46 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
aga see on ikka üsna laialt levinud praktika vist. näiteks Tõnis Paltsu lehekülg www.palts.ee on registreeritud mingile Pambos Holdings AS-ile, Tunna Kelami lehekülg www.kelam.ee on registreeritud MTÜ-le Pro Patria Koolituskeskus (küll on lahke Kelamist - lubab koolituskeskus kasutada oma nime aadressina... ja paneb sinna üles ainult ennast promovad materjalid icon_biggrin.gif )


Nüüd on selle krdi praktika pärast võetud kasutusele väga palju aega nõudvaid meetoteid, kuidas näiteks ISP-d vahetada.
Ning sellist meetodit kasutavad inimesed mulle kohe mitte ei meeldi. Enne käis domeenidega toimetamine õnneks ainult emaili teel. Nüüd on vaja kirjalikke avaldusi jms...

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 15:29:54 vasta tsitaadiga

FIE ei saa registreerida teise astme alamdomeeni xxx.ee näiteks.
Firma/MTÜ peab olema kantud äriregistrisse selleks, et domeen registreerida.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 15:35:00 vasta tsitaadiga

aga mida siis see jutt tähendab sealt eeneti lehelt:

Füüsilisest isikust ettevõtja, kes on registreerinud ennast Eesti Keskäriregistris, saab taotleda domeeni vahetult .ee alla.

seega vist saab küll taotleda xxx.ee aadressi vist icon_confused.gif icon_question.gif
(halb näide, xxx.ee on juba ära regatud. või oli see xxx mõeldud ainult kohatäitena?)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 15:43:03 vasta tsitaadiga

FIE, kes on kantud Keskäriregistrisse, mitte aga ainult Maksuametisse on iseseisev juriidiline isik ja tema saab esitada taotluse [minginimi].ee domeeni registreerimiseks. Tavaline FIE, kes on ainult maksuametis arvel, saab registreerida alamdomeeni lõpuga fie.ee. Eraisik saab endale aga registreerida pri.ee alla.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 21:07:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Lindremant kirjutas:
Kas tõesti on inimesed nii laisaks jäänud, et ei viitsi natukegi pikemat nime trükkida. Kuigi mõte pole ju paha võibolla. Ei tea kuidas need töötavad. Kirjutad hot.ee viskab portal.hot.ee või ok.ee viskab portal.ok.ee. Või ma ei tea kas need näited üldse sobivad.

tegemist on alamdomeenidega, seega näiteks need ei sobi. Eestis kehtiva korra järgi on meil üks president korraga, ehk üks domeen per juriidiline firma.

Toon mõned näited kus ei ole üks domeen per juriidiline firma:

AS EMT
=====================
www.airport.ee
www.emt.ee


Eesti Telefon AS
=====================
www.estpak.ee
www.et.ee
www.hot.ee
www.neti.ee


Radiolinja Eesti AS
=====================
www.radiolinja.ee
www.rle.ee


Miks neile tehakse erandeid?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 26.01.2003 21:13:57 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:

Toon mõned näited kus ei ole üks domeen per juriidiline firma:

vahest on tegemist mingi sahker-mahkeriga a'la mingi ET töötajast FIE on andnud oma domeeninime ET- le kasutada?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 21:17:50 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:

vahest on tegemist mingi sahker-mahkeriga a'la mingi ET töötajast FIE on andnud oma domeeninime ET- le kasutada?

ei ole sahker-mahker. nagu eenet ütleb, siis kui on suurte firmade suured portaalid jmt., siis lubatakse mitu domeeni.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 21:19:02 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
Renka kirjutas:

Toon mõned näited kus ei ole üks domeen per juriidiline firma:

vahest on tegemist mingi sahker-mahkeriga a'la mingi ET töötajast FIE on andnud oma domeeninime ET- le kasutada?
Need domeenid on ametlikult registreeritud nendele firmadele.

Kasuta http://www.eenet.ee/info/index.html lehel asuvat domeeni otsingut.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.01.2003 21:27:37 vasta tsitaadiga

Ei minuteada FIE-del tavalise domeeni registreerimise õigust ei ole. Ja nende tuntud registreeritud kaubamärkidega oli mingi keerulisem teema. Mingit pidi sai neid vist sundvõõrandada kui mitteasjaomased isikud on selle omale registreerinud ja vastavat kaubamärki omav firma seda endale tahab. Siinkohal on EEnet kindlasti targem koht, kellelt küsida.


dvd vader kirjutas:
tegelikult ei jäägi ju sellise süsteemi korral midagi muud üle, kui registreerida domeen ükskõik mis firma nimele, kui on lubatud ainult üks domeen korraga. FIE sai vist kah teha eraldi aadressi ja mis se siis ikka ära ei ole. näiteks ma regan end FIE-na, teen aadressi www.snickers.ee ja nimetet šokolaad võib seda mõõduka tasu eest minu lahkel loal vabalt kasutada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 21:30:40 vasta tsitaadiga

TaivoS kirjutas:
Ei minuteada FIE-del tavalise domeeni registreerimise õigust ei ole.


jälle pean ühe korra tsiteerima eeneti-i domeenide väljastamise reegleid, mida ma ühe korra juba tegin:

Füüsilisest isikust ettevõtja, kes on registreerinud ennast Eesti Keskäriregistris, saab taotleda domeeni vahetult .ee alla.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.01.2003 21:33:49 vasta tsitaadiga

Seal ongi see trikk, et kes on ennast Keskäriregistris registreerinud. Vastasel juhul peab selle pri.ee aadressiga leppima. Kõik FIE-d ennast Keskäriregistris muuseas reganud ei ole (kohustuslik see mingitel tingimustel pole).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 26.01.2003 22:41:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

iga mats ei viitsi trükkida pikka hinnavaatlus.ee aadressi.


Teema algusesse vaadates pakuks, et on alati olemas võimalus lohistada link Favorites'i alla. Milleks hakata nime muutma või veel midagi... See tekitab ju mitteteadjates segadust ala "Mis see HV on, kas Hanna-Liina Võsa või Hea Värk" icon_rolleyes.gif Pealegi pole HinnaVaatlus sugugi nii pikk, et keegi ei viitsiks seda sisse trükkida icon_wink.gif , on ju ka pikemaid, näiteid peaks igaüks isegi teadma.

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 22:53:39 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Teema algusesse vaadates pakuks, et on alati olemas võimalus lohistada link Favorites'i alla.

tihti ei ole inimesed kogu aeg ühe ja sama arvuti taga.

tsitaat:
Milleks hakata nime muutma või veel midagi...

nime ei muuda keegi. teine domeen tuleb alati kasuks.

tsitaat:
Pealegi pole HinnaVaatlus sugugi nii pikk, et keegi ei viitsiks seda sisse trükkida icon_wink.gif , on ju ka pikemaid, näiteid peaks igaüks isegi teadma.

on pikemaid ja neil on ka lühemad versioonid tihti olemas. ja näiteks nagu juba vist sai ka öeldud, "altavista" näiteks on lühem kui "hinnavaatlus", kuid av.com on nende lühem variant täiesti olemas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 27.01.2003 01:09:36 vasta tsitaadiga

Favorites, Links, misiganes meeldivam tundub. Juba ammu ei kirjuta eriti aadresse käsitsi sisse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 10:33:46 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee
Pole mingit probleemi see rida sisse kirjutada. Isegi mina teen selle kahesõrma valanguga ära paari sekundiga ja antud aadress pähe kulunud. Suvalises kohas toksin aadressi sisse ja OK. Pole mingit http://www.hv.ee-d vaja.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 27.01.2003 10:36:39 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif mida veel?
_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 27.01.2003 15:31:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tihti ei ole inimesed kogu aeg ühe ja sama arvuti taga.

Seda küll, aga ega siis igapäev ei istu uue arvuti taha, et peaks adre uuesti sisse trükkima.
tsitaat:

nime ei muuda keegi. teine domeen tuleb alati kasuks.

Jah, õige, aga kas teise domeeniga ei kaasne mitte lisakulutused?
tsitaat:

on pikemaid ja neil on ka lühemad versioonid tihti olemas. ja näiteks nagu juba vist sai ka öeldud, "altavista" näiteks on lühem kui "hinnavaatlus", kuid av.com on nende lühem variant täiesti olemas.

Kui arvutisse on korra adre sisse toksitud, peaks piisama paarist esimesest tähest, et terve adre aadressiribale ette tuleks. Pealegi kaldun ma arvama, et Altavistat kasutab palju rohkem rahvast, kui HinnaVaatlust icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Pole mingit probleemi see rida sisse kirjutada. Isegi mina teen selle kahesõrma valanguga ära paari sekundiga ja antud aadress pähe kulunud.

Seda teevad vist kõik, kes siin käivad. Uutele arvutikasutajatele on isegi oma nime sisse trükkimine raske icon_wink.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 15:44:53 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
tsitaat:

tihti ei ole inimesed kogu aeg ühe ja sama arvuti taga.

Seda küll, aga ega siis igapäev ei istu uue arvuti taha, et peaks adre uuesti sisse trükkima.

sina võib-olla ei istu tõesti. aga ma ütlen, et kui ma olen koolis näiteks arvutiklassis, siis on jõle närv sisse trükkida tervet HV aadressi. hv.ee on palju normaalsem.

tsitaat:
aga kas teise domeeniga ei kaasne mitte lisakulutused?

domeeni regamine ja hoidmine ei maksa mitte midagi. (null krooni regamine, null krooni kuumaks)

oot, ja ma ei saa üldse aru, miks osad inimesed niiväga hv.ee domeeni vastu on? ega keegi ei käsi seda ju kasutada, kui teile meeldib niiväga igasugu favorites-linke kasutada või pikalt nime sisse trükkida. palun tehke nii ka edaspidi, milles küsimus?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 27.01.2003 15:54:11 vasta tsitaadiga

Ega keegi vastu polegi, heas suunas uuendused on alati teretulnud. Tahaks lihtsalt teada, et palju asjast reaalset kasu/kahju on. Mulle tundub küll, et hv.ee võiks käiku minna thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 19.02.2003 23:52:59 vasta tsitaadiga

tehke endale link, kus oleks nimi silmailuks hv!?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2003 00:23:03 vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
tehke endale link, kus oleks nimi silmailuks hv!?

hv.ee tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 15:25:00 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/ koduleheks ja asi korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 02:42:30 vasta tsitaadiga

...
_________________
the future sound of london


viimati muutis krr 12.06.2003 21:58:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 31.05.2003 02:53:32 vasta tsitaadiga

minu mäletamist mööda on see asi "arendus" aadressil hv.ee juba üsna pikka aega olnud, mingi paar kuud vähemalt, nii et pole tegu vist erilise uudisega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2003 02:56:58 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
minu mäletamist mööda on see asi "arendus" aadressil hv.ee juba üsna pikka aega olnud, mingi paar kuud vähemalt, nii et pole tegu vist erilise uudisega
visalt, aga siiski käib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  hinnavaatluse domeen
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.