|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 15:20:00
SCART pistik & TV-OUT |
|
|
Probleem nüüd selline et eile sai proovitud siis TV-OUT'i. Ostsin nimelt sellise SCART pistiku mille küljes oli: noh ikka audio, video ja vist veel üks audio ja ka TV-out'i ots. ( igal juhul: valge, punane, ja kollane ots. ) Niiet ei pidanud mingit vahekaablit ostma. Kodus proovisin siis läbi teleka vaadata .. hmm esialgne ehmatus oli see et must-valge pilt Mitu korda tegin restart'i aga ei midagi...ühesõnaga ei tulnud ( mul Windows Xp Pro ) seda musta laadimis värki ettegi, kus see sinine laadimisriba on? Milles võib peituda viga! Usun et see jutt suht. segane, aga arvan et nii mõnelgi selline jama veel olnud, ning saab asjast aru (!)Ette tänades!
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 15:40:00
|
|
|
Kas tõesti keegi ei oska aidata?
_________________
- See on minu arvamus!
[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 15:41 ]
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.09.2002 15:46:00
|
|
|
Ei saanud nüüd aru: kas üldse käima ei lähe või ainult siis, kui TV-Out juhe järel on?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
13.09.2002 15:48:00
|
|
|
Otis vanemate teemade hulgast.
Lühidalt - videokaardi väljund on SVHS ja tavaline Scart VHS. Seega on Sul vaja spetsiaalset scart-pistikut või siis üleminekut, kus sees on juba olemas sünkrosignaalide liitmistakistid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 15:58:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 15:46 troll kirjutas:
Ei saanud nüüd aru: kas üldse käima ei lähe või ainult siis, kui TV-Out juhe järel on?
|
Hmm..ei saa nüüd hästi aru: Tähendab arvuti muidu töötab korralikult ( kui monitor järgi on ) aga eile proovisin telekaga siis nagu pani pange!
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 16:00:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 15:48 palle kirjutas:
Otis vanemate teemade hulgast.
Lühidalt - videokaardi väljund on SVHS ja tavaline Scart VHS. Seega on Sul vaja spetsiaalset scart-pistikut või siis üleminekut, kus sees on juba olemas sünkrosignaalide liitmistakistid.
|
Sünkrosiganaalide liitumistakistid: Räägi mulle Eesti keeles selle tähendus
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
13.09.2002 16:06:00
|
|
|
| Mis kaardiga tegemist on ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harry
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2002
|
13.09.2002 16:38:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 16:06 Denke kirjutas:
Mis kaardiga tegemist on ?
|
Kasutaja profiil abiks tihtipeale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 16:50:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 16:06 Denke kirjutas:
Mis kaardiga tegemist on ?
|
Jah: GeForce 4 MX440
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
13.09.2002 16:58:00
|
|
|
To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 17:00:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 16:58 palle kirjutas:
To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.
|
To Palle: ( Teistele agaratele ka muidugi )Äkki ütleksid kust ka sellise pistiku leiaks? Ja milles või olla see viga et arvuti paneb "loadimise" ajal pange?
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 17:15:00
|
|
|
Tänud sellegi poolest! Aga ega ei oska öelda midagi pange panemise kohta
_________________
[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 17:15 ]
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 17:16:00
|
|
|
Pilti uurides, siis eile ostsingi sellise pistiku! Aga ikke näed must-valge pilt!
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
13.09.2002 17:53:00
|
|
|
Kas teleka panid esimeseks (primeri) ja monitori teiseks?
Peaks tööle hakkama.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 17:54:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 17:53 Linnavurle kirjutas:
Kas teleka panid esimeseks (primeri) ja monitori teiseks?
Peaks tööle hakkama.
|
Kas BIOS'ist või Windows'i alt?
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
13.09.2002 17:59:00
|
|
|
link :: Pilt
Mul küll ATI kaart, aga ehk pildist abi.
Ring on primeri ja kaks ekraani secondari.
_________________
Pole asju, millega ma hakkama saaksin!
[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:01 ]
[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:02 ]
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:02:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 17:59 Linnavurle kirjutas:
Mul küll ATI kaart, aga ehk pildist abi
_________________
Pole asju, millega ma hakkama saaksin!
[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:01 ]
|
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
13.09.2002 18:03:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 16:58 palle kirjutas:
To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.
|
No see on kõige maakaugem jutt, mis ma siin foorumis lugenud olen. Ja ma ei usu sellest igaks juhuks ühtki sõna. Esiteks, mis on TV-outil pistmist VGA või SVGA-ga? Siin on probleem ikka S-Videos ja Composite Videos, mille oluline vahe on selles, et esimesel juhul edastatakse värvus- ja heledusinformatsioon eraldi, teisel koos. Ma ei usu, et seal kuskil üldse rohelisest värvist rääkida saab.
Aga see pistik on küll väga hea. Mario, kas Sa videokaardi settingutes kuskil määrasid ka, et just S-Video kaudu tahad pilti näha? Teine variant, miks mustvalget pilti näed - Su telekas lihtsalt ei toeta S-Videot.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
13.09.2002 18:03:00
|
|
|
Mis pildil viga?
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:13:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 17:59 Linnavurle kirjutas:
Mul küll ATI kaart, aga ehk pildist abi
_________________
Pole asju, millega ma hakkama saaksin!
[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:01 ]
|
Oeh, hakkan siis otsast peale! Mul ei loadi ju Windows XP Professionali musta piltigi ette! Algul paned arvuti tööle..siis näitab videokaarti ning edasi laeb RAM'i täis...siis küsib kas "Start Windows Normally"..."Safe Mode" jne...Valin siis Normal...siis pilt taskus! Saage aru To Linnavurle: Ma ei saa telekaga windows'i sisse...
Või mõtled sa hoopis monitoriga settingud paika ja siis alles pilt telkasse? Või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:14:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:03 jyrgen kirjutas:
| tsitaat: |
13.09.2002 16:58 palle kirjutas:
To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.
|
No see on kõige maakaugem jutt, mis ma siin foorumis lugenud olen. Ja ma ei usu sellest igaks juhuks ühtki sõna. Esiteks, mis on TV-outil pistmist VGA või SVGA-ga? Siin on probleem ikka S-Videos ja Composite Videos, mille oluline vahe on selles, et esimesel juhul edastatakse värvus- ja heledusinformatsioon eraldi, teisel koos. Ma ei usu, et seal kuskil üldse rohelisest värvist rääkida saab.
Aga see pistik on küll väga hea. Mario, kas Sa videokaardi settingutes kuskil määrasid ka, et just S-Video kaudu tahad pilti näha? Teine variant, miks mustvalget pilti näed - Su telekas lihtsalt ei toeta S-Videot.
|
Kui ei toeta, hmm...kas seda kuidagi mingi software abil ei saa et näeks värvilist pilti!?
_________________
[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 18:14 ]
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:14:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:03 Linnavurle kirjutas:
Mis pildil viga?
|
Enam midagi
_________________
[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 18:14 ]
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
13.09.2002 18:15:00
|
|
|
Sul kas signaali vastuv6ttev seda ei v6imalda S-videot v6i ei sobi see juhe siin kasutamiseks.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:16:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:15 CMaster kirjutas:
Sul kas signaali vastuv6ttev seda ei v6imalda S-videot v6i ei sobi see juhe siin kasutamiseks.
|
Eee..vaat selle koha pealt ma natuke - hmm "mooran" ei jaga laksu välja st. Ei saa hästi aru mis ei võimalda mida? Igal juhul ei saa mina aru mis toimub, proovige mulle see selgeks teha
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
13.09.2002 18:21:00
|
|
|
sa kasutad ikka s-video kaablit? see on nagu PS2 klaveri ots. RCA on m6ne k6lari ja helisysteemide kyljes. proovi kuskilt saada see teine juhe, laena kui endal kaasas polnud. primary ega secondary ei muuda v2rvi. kui v6tta display properties ja mingi TV properties, siis sealt valida formatiks PAL mitte NTSC, see v6ib ka aidata
_________________
Intel stands for intelligence..
[ Seda sõnumit muutis: CMaster on 13.09.2002 18:26 ]
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:25:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:21 CMaster kirjutas:
sa kasutad ikka s-video kaablit? see on nagu PS2 klaveri ots. RCA on m6ne k6lari ja helisysteemide kyljes. proovi kuskilt saada see teine juhe, laena kui endal kaasas polnud. primary ega secondary ei muuda v2rvi. kui v6tta display properties ja mingi TV properties, siis sealt valida formatiks PAL mitte NTSC.
|
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:26:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:21 CMaster kirjutas:
sa kasutad ikka s-video kaablit? see on nagu PS2 klaveri ots. RCA on m6ne k6lari ja helisysteemide kyljes. proovi kuskilt saada see teine juhe, laena kui endal kaasas polnud. primary ega secondary ei muuda v2rvi. kui v6tta display properties ja mingi TV properties, siis sealt valida formatiks PAL mitte NTSC.
|
Probleem ongi selles et minu videokaardil on ainult selline TV-out nagu sa ütlesid ( PS2 ) Kuhu ma selle panen... Aga kui sa mõtled sellist kaabli nagu: ( PS2 läheb üle selleks teiseks, noh - aidake öelda.... selliseks nagu on SCART pistikul ka AUDIO otsad ) Mõtlesid sa seda?
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
13.09.2002 18:28:00
|
|
|
Jah m6tlesin. Aga enne proovi panna PAL kuskilt. Mu kaardil on see vaikimisi NTSC, kui flashida PALx, siis l2heb pilt 50Hz bootimisel ja tekivad muu anomaaliad.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:30:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:28 CMaster kirjutas:
Jah m6tlesin. Aga enne proovi panna PAL kuskilt. Mu kaardil on see vaikimisi NTSC, kui flashida PALx, siis l2heb pilt 50Hz bootimisel ja tekivad muu anomaaliad.
|
Aidake öelda kust ma selle panna saan! Ma ei saa ju telekaga WIN'i sisse Aga öelge ka seda kas see on normaalne et ta paneb pange...noh enne seda WinXp Pro logo..laadimist! Võib-olla on viga TV-OUT'is...et see praak või ei tööta? Mis te arvate?
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
13.09.2002 18:36:00
|
|
|
Ei usu et praak on. Mul k2ib see nii.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
viimati muutis VR53 04.01.2003 20:33:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.09.2002 18:36:00
|
|
|
Võta see kabla järelt ära ja käivita arvuti tavaliselt koos monitoriga, siis mine videokaardi settingutesse ja sealt saad asjad paika panna.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:38:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:36 CMaster kirjutas:
Ei usu et praak on. Mul k2ib see n2iteks nii
|
Jah sul ATI kaart kah, aga kas sa paned selle PAL'i peale siis kui pilt on telekas või enne paned monitori peal paika ning siis telekasse?
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
13.09.2002 18:44:00
|
|
|
enne ta ei lase mind sinna menyysse kui telekas pole enabled. yksk6ik millal paned.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
13.09.2002 18:47:00
|
|
|
| tsitaat: |
13.09.2002 18:44 CMaster kirjutas:
enne ta ei lase mind sinna menyysse kui telekas pole enabled. yksk6ik millal paned.
|
Aah, selge...homme saan siis proovida. Kuna eile viisin SCART'i tagasi
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
13.09.2002 19:03:00
|
|
|
Leidsin ühe lihtsa joonise, kus signaalid segatakse lihtsalt kondensaatori abil kokku. Nii, et ehk keegi edaspidi kommenteerib, kui hästi töötab.
http://www.hut.fi/Misc/Electronics/circuits/svideo2cvideo.html
Üritasin lugeda kokku kui paljude erinevate sisenditega peab S-video väljund sobima ja ei tea, kas saingi kõiki kokku loetud: VCR/VHS, VGA, RCA, RGB, Component video (YUV, YPbPr or YCbCr).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drmart
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2002
|
12.12.2002 17:16:56
|
|
|
| kuskohast sa selle tv propertise settingute koha aktiveerid ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
04.01.2003 19:06:18
|
|
|
| kui ma display propertiesi alt lähen settingute peale ja siis advanced siis mul tuleb ka uus aken lahti kuid seal on nagu aint üks riba (general,adapter,monitor,troubleshoot) kuid ei ole neid teisi ribasid (color management, display, color, openGL). miks mul seda riba ei tule? ma siis ei saagi telekast arvutit vaadata või vaja mingit teatud driverit???
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
04.01.2003 20:35:29
|
|
|
| v6hik kirjutas: |
| kui ma display propertiesi alt lähen settingute peale ja siis advanced siis mul tuleb ka uus aken lahti kuid seal on nagu aint üks riba (general,adapter,monitor,troubleshoot) kuid ei ole neid teisi ribasid (color management, display, color, openGL). miks mul seda riba ei tule? ma siis ei saagi telekast arvutit vaadata või vaja mingit teatud driverit??? |
Installi omale driverid ATI lehelt, m6ne driveri versiooniga tuleb control panel eraldi installida.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|