Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  SCART pistik & TV-OUT märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 15:20:00 SCART pistik & TV-OUT vasta tsitaadiga

Probleem nüüd selline et eile sai proovitud siis TV-OUT'i. Ostsin nimelt sellise SCART pistiku mille küljes oli: noh ikka audio, video ja vist veel üks audio ja ka TV-out'i ots. ( igal juhul: valge, punane, ja kollane ots. ) Niiet ei pidanud mingit vahekaablit ostma. Kodus proovisin siis läbi teleka vaadata .. hmm esialgne ehmatus oli see et must-valge pilt icon_wink.gif Mitu korda tegin restart'i aga ei midagi...ühesõnaga ei tulnud ( mul Windows Xp Pro ) seda musta laadimis värki ettegi, kus see sinine laadimisriba on? Milles võib peituda viga! Usun et see jutt suht. segane, aga arvan et nii mõnelgi selline jama veel olnud, ning saab asjast aru icon_wink.gif (!)Ette tänades!
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 15:40:00 vasta tsitaadiga

Kas tõesti keegi ei oska aidata? icon_cry.gif

_________________
- See on minu arvamus!

[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 15:41 ]
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 13.09.2002 15:46:00 vasta tsitaadiga

Ei saanud nüüd aru: kas üldse käima ei lähe või ainult siis, kui TV-Out juhe järel on?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 13.09.2002 15:48:00 vasta tsitaadiga

Otis vanemate teemade hulgast.

Lühidalt - videokaardi väljund on SVHS ja tavaline Scart VHS. Seega on Sul vaja spetsiaalset scart-pistikut või siis üleminekut, kus sees on juba olemas sünkrosignaalide liitmistakistid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 15:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 15:46 troll kirjutas:
Ei saanud nüüd aru: kas üldse käima ei lähe või ainult siis, kui TV-Out juhe järel on?



Hmm..ei saa nüüd hästi aru: Tähendab arvuti muidu töötab korralikult ( kui monitor järgi on ) aga eile proovisin telekaga siis nagu pani pange! icon_confused.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 16:00:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 15:48 palle kirjutas:
Otis vanemate teemade hulgast.

Lühidalt - videokaardi väljund on SVHS ja tavaline Scart VHS. Seega on Sul vaja spetsiaalset scart-pistikut või siis üleminekut, kus sees on juba olemas sünkrosignaalide liitmistakistid.


Sünkrosiganaalide liitumistakistid: Räägi mulle Eesti keeles selle tähendus icon_wink.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 13.09.2002 16:06:00 vasta tsitaadiga

Mis kaardiga tegemist on ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harry
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2002




sõnum 13.09.2002 16:38:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 16:06 Denkeš kirjutas:
Mis kaardiga tegemist on ?

Kasutaja profiil abiks tihtipeale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 16:50:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 16:06 Denkeš kirjutas:
Mis kaardiga tegemist on ?


Jah: GeForce 4 MX440
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 13.09.2002 16:58:00 vasta tsitaadiga

To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 17:00:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 16:58 palle kirjutas:
To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.


To Palle: ( Teistele agaratele ka muidugi icon_wink.gif )Äkki ütleksid kust ka sellise pistiku leiaks? Ja milles või olla see viga et arvuti paneb "loadimise" ajal pange?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 13.09.2002 17:14:00 vasta tsitaadiga

Vaata Tevalo suunas.

Laenasin pildi vanemast HV-teemast:

http://www.tevalo.ee/images/scart56.jpg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 17:15:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 17:14 palle kirjutas:
Vaata Tevalo suunas.

Laenasin pildi vanemast HV-teemast:

http://www.tevalo.ee/images/scart56.jpg


Tänud sellegi poolest! icon_wink.gif Aga ega ei oska öelda midagi pange panemise kohta icon_question.gif

_________________


[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 17:15 ]
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 17:16:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 17:14 palle kirjutas:
Vaata Tevalo suunas.

Laenasin pildi vanemast HV-teemast:

http://www.tevalo.ee/images/scart56.jpg


icon_exclaim.gif Pilti uurides, siis eile ostsingi sellise pistiku! Aga ikke näed must-valge pilt!
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 13.09.2002 17:53:00 vasta tsitaadiga

Kas teleka panid esimeseks (primeri) ja monitori teiseks?
Peaks tööle hakkama.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 17:54:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 17:53 Linnavurle kirjutas:
Kas teleka panid esimeseks (primeri) ja monitori teiseks?
Peaks tööle hakkama.



Kas BIOS'ist või Windows'i alt?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 13.09.2002 17:59:00 vasta tsitaadiga

link :: Pilt

Mul küll ATI kaart, aga ehk pildist abi.
Ring on primeri ja kaks ekraani secondari.
_________________
Pole asju, millega ma hakkama saaksin!

[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:01 ]

[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:02 ]
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:02:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 17:59 Linnavurle kirjutas:
Mul küll ATI kaart, aga ehk pildist abi

_________________
Pole asju, millega ma hakkama saaksin!

[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:01 ]


icon_wink.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.09.2002 18:03:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 16:58 palle kirjutas:
To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.
No see on kõige maakaugem jutt, mis ma siin foorumis lugenud olen. Ja ma ei usu sellest igaks juhuks ühtki sõna. Esiteks, mis on TV-outil pistmist VGA või SVGA-ga? Siin on probleem ikka S-Videos ja Composite Videos, mille oluline vahe on selles, et esimesel juhul edastatakse värvus- ja heledusinformatsioon eraldi, teisel koos. Ma ei usu, et seal kuskil üldse rohelisest värvist rääkida saab.

Aga see pistik on küll väga hea. Mario, kas Sa videokaardi settingutes kuskil määrasid ka, et just S-Video kaudu tahad pilti näha? Teine variant, miks mustvalget pilti näed - Su telekas lihtsalt ei toeta S-Videot.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 13.09.2002 18:03:00 vasta tsitaadiga

Mis pildil viga?

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:13:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 17:59 Linnavurle kirjutas:
Mul küll ATI kaart, aga ehk pildist abi

_________________
Pole asju, millega ma hakkama saaksin!

[ Seda sõnumit muutis: Linnavurle on 13.09.2002 18:01 ]


Oeh, hakkan siis otsast peale! Mul ei loadi ju Windows XP Professionali musta piltigi ette! Algul paned arvuti tööle..siis näitab videokaarti ning edasi laeb RAM'i täis...siis küsib kas "Start Windows Normally"..."Safe Mode" jne...Valin siis Normal...siis pilt taskus! Saage aru icon_wink.gif To Linnavurle: Ma ei saa telekaga windows'i sisse...
Või mõtled sa hoopis monitoriga settingud paika ja siis alles pilt telkasse? Või kuidas?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:03 jyrgen kirjutas:
tsitaat:

13.09.2002 16:58 palle kirjutas:
To Mario:
Olgu, proovime siis maalähedasemalt. Selleks, et Sul pilt teleris paigal püsiks, on vaja reaseageduse ja kaadrisageduse juhtsignaale (sünkrosignaalid).VGA süsteemis edastatakse need sünkrosignaalid koos rohelise värviga. Kuid SVGA korral on sünkro lahus värvisignaalidest. Seepärast peadki ise "jõuga" kokku viima nii sünkro kui "rohelise värvi". Ja n-ö universaalpistikus on need liitmistakistid juba pistiku sees olemas.
No see on kõige maakaugem jutt, mis ma siin foorumis lugenud olen. Ja ma ei usu sellest igaks juhuks ühtki sõna. Esiteks, mis on TV-outil pistmist VGA või SVGA-ga? Siin on probleem ikka S-Videos ja Composite Videos, mille oluline vahe on selles, et esimesel juhul edastatakse värvus- ja heledusinformatsioon eraldi, teisel koos. Ma ei usu, et seal kuskil üldse rohelisest värvist rääkida saab.

Aga see pistik on küll väga hea. Mario, kas Sa videokaardi settingutes kuskil määrasid ka, et just S-Video kaudu tahad pilti näha? Teine variant, miks mustvalget pilti näed - Su telekas lihtsalt ei toeta S-Videot.


Kui ei toeta, hmm...kas seda kuidagi mingi software abil ei saa et näeks värvilist pilti!?

_________________


[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 18:14 ]
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:03 Linnavurle kirjutas:
Mis pildil viga?


Enam midagi icon_wink.gif
_________________


[ Seda sõnumit muutis: Mario- on 13.09.2002 18:14 ]
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:15:00 vasta tsitaadiga

Sul kas signaali vastuv6ttev seda ei v6imalda S-videot v6i ei sobi see juhe siin kasutamiseks.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:16:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:15 CMaster kirjutas:
Sul kas signaali vastuv6ttev seda ei v6imalda S-videot v6i ei sobi see juhe siin kasutamiseks.



Eee..vaat selle koha pealt ma natuke - hmm "mooran" ei jaga laksu välja st. icon_wink.gif Ei saa hästi aru mis ei võimalda mida? Igal juhul ei saa mina aru mis toimub, proovige mulle see selgeks teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:21:00 vasta tsitaadiga

sa kasutad ikka s-video kaablit? see on nagu PS2 klaveri ots. RCA on m6ne k6lari ja helisysteemide kyljes. proovi kuskilt saada see teine juhe, laena kui endal kaasas polnud. primary ega secondary ei muuda v2rvi. kui v6tta display properties ja mingi TV properties, siis sealt valida formatiks PAL mitte NTSC, see v6ib ka aidata

_________________
Intel stands for intelligence..

[ Seda sõnumit muutis: CMaster on 13.09.2002 18:26 ]
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:25:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:21 CMaster kirjutas:
sa kasutad ikka s-video kaablit? see on nagu PS2 klaveri ots. RCA on m6ne k6lari ja helisysteemide kyljes. proovi kuskilt saada see teine juhe, laena kui endal kaasas polnud. primary ega secondary ei muuda v2rvi. kui v6tta display properties ja mingi TV properties, siis sealt valida formatiks PAL mitte NTSC.


Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:26:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:21 CMaster kirjutas:
sa kasutad ikka s-video kaablit? see on nagu PS2 klaveri ots. RCA on m6ne k6lari ja helisysteemide kyljes. proovi kuskilt saada see teine juhe, laena kui endal kaasas polnud. primary ega secondary ei muuda v2rvi. kui v6tta display properties ja mingi TV properties, siis sealt valida formatiks PAL mitte NTSC.



Probleem ongi selles et minu videokaardil on ainult selline TV-out nagu sa ütlesid ( PS2 ) Kuhu ma selle panen... Aga kui sa mõtled sellist kaabli nagu: ( PS2 läheb üle selleks teiseks, noh - aidake öelda.... selliseks nagu on SCART pistikul ka AUDIO otsad ) Mõtlesid sa seda?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:28:00 vasta tsitaadiga

Jah m6tlesin. Aga enne proovi panna PAL kuskilt. Mu kaardil on see vaikimisi NTSC, kui flashida PALx, siis l2heb pilt 50Hz bootimisel ja tekivad muu anomaaliad.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:30:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:28 CMaster kirjutas:
Jah m6tlesin. Aga enne proovi panna PAL kuskilt. Mu kaardil on see vaikimisi NTSC, kui flashida PALx, siis l2heb pilt 50Hz bootimisel ja tekivad muu anomaaliad.


Aidake öelda kust ma selle panna saan! Ma ei saa ju telekaga WIN'i sisse icon_sad.gif Aga öelge ka seda kas see on normaalne et ta paneb pange...noh enne seda WinXp Pro logo..laadimist! Võib-olla on viga TV-OUT'is...et see praak või ei tööta? Mis te arvate?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:36:00 vasta tsitaadiga

Ei usu et praak on. Mul k2ib see nii.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com


viimati muutis VR53 04.01.2003 20:33:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 13.09.2002 18:36:00 vasta tsitaadiga

Võta see kabla järelt ära ja käivita arvuti tavaliselt koos monitoriga, siis mine videokaardi settingutesse ja sealt saad asjad paika panna.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:38:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:36 CMaster kirjutas:
Ei usu et praak on. Mul k2ib see n2iteks nii


Jah sul ATI kaart kah, aga kas sa paned selle PAL'i peale siis kui pilt on telekas või enne paned monitori peal paika ning siis telekasse?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:44:00 vasta tsitaadiga

enne ta ei lase mind sinna menyysse kui telekas pole enabled. yksk6ik millal paned.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 18:47:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 18:44 CMaster kirjutas:
enne ta ei lase mind sinna menyysse kui telekas pole enabled. yksk6ik millal paned.



Aah, selge...homme saan siis proovida. Kuna eile viisin SCART'i tagasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 13.09.2002 19:03:00 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe lihtsa joonise, kus signaalid segatakse lihtsalt kondensaatori abil kokku. Nii, et ehk keegi edaspidi kommenteerib, kui hästi töötab.

http://www.hut.fi/Misc/Electronics/circuits/svideo2cvideo.html

Üritasin lugeda kokku kui paljude erinevate sisenditega peab S-video väljund sobima ja ei tea, kas saingi kõiki kokku loetud: VCR/VHS, VGA, RCA, RGB, Component video (YUV, YPbPr or YCbCr).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drmart
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2002




sõnum 12.12.2002 17:16:56 vasta tsitaadiga

kuskohast sa selle tv propertise settingute koha aktiveerid ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 04.01.2003 19:06:18 vasta tsitaadiga

kui ma display propertiesi alt lähen settingute peale ja siis advanced siis mul tuleb ka uus aken lahti kuid seal on nagu aint üks riba (general,adapter,monitor,troubleshoot) kuid ei ole neid teisi ribasid (color management, display, color, openGL). miks mul seda riba ei tule? ma siis ei saagi telekast arvutit vaadata või vaja mingit teatud driverit???
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 20:35:29 vasta tsitaadiga

v6hik kirjutas:
kui ma display propertiesi alt lähen settingute peale ja siis advanced siis mul tuleb ka uus aken lahti kuid seal on nagu aint üks riba (general,adapter,monitor,troubleshoot) kuid ei ole neid teisi ribasid (color management, display, color, openGL). miks mul seda riba ei tule? ma siis ei saagi telekast arvutit vaadata või vaja mingit teatud driverit???


Installi omale driverid ATI lehelt, m6ne driveri versiooniga tuleb control panel eraldi installida.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  SCART pistik & TV-OUT
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.