Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 13:34:17 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma lugesin nende kivide kohta, siis GKX ei pidavat volti kannatama (võrreldes GMH 3+v).

Kas micron mitte nende GKX kivide tootmist juba tükk aega tagasi ära ei lõpetanud icon_rolleyes.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 14:02:38 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Niipalju kui ma lugesin nende kivide kohta, siis GKX ei pidavat volti kannatama (võrreldes GMH 3+v).

Kas micron mitte nende GKX kivide tootmist juba tükk aega tagasi ära ei lõpetanud icon_rolleyes.gif


microni andmetel in production, aga minuarust lõpetati ka nende tootmine ära.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 14:14:42 vasta tsitaadiga

Minuteada kui mälu kood on xxxADxxxx, siis ei ole tegu microni kiipidega...
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.12.2007 14:20:03 vasta tsitaadiga

koputaja, need koodid seal ees on toote koodid. 800+ ees oleva koodi kohta ütleb Google http://www.google.com/search?hl=et&client=opera&rls=en&hs=zbE&q=AD2800E001GMU&btnG=Otsi&lr=lang_et%7Clang_en%7Clang_fi

Edit
Minu A-data 1066+ -i peal on kirjas

M2OMIDG3I4720INC5Z
DDR 1066+ (5) 1GX16
S/N:726TU (MIQYE1A16)

ja mälu kivideks on Micron D9GMH

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 14:23:54 vasta tsitaadiga

AJ, minu 1066+ -idel sama inf thumbs_up.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.12.2007 14:50:00 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Minuteada kui mälu kood on xxxADxxxx, siis ei ole tegu microni kiipidega...

ceemic kirjutas:

leidsin netiavarustest sellise info:
MIQVD1A16 -> Microns
ADQVD1A16 -> umgelabelte Mircons
ADQVE1A16 -> Promos, Elpidas


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3812027#3812027

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:23:14 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/66071/

m2oad9g3i4170ine58

default @ 800mhz 4-4-4-12

no ei saa 1000mhz peal tööle ...

nii manuaalselt(6-6-6-14) timingut sättides kui ka autom. Volte panin kuni 2.2

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 20:26:40 vasta tsitaadiga

ega ddr-800 kitid ei peagi kõik d9 micronid olema icon_biggrin.gif

aga ole õnnelik- ei sure maha
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 22:22:21 vasta tsitaadiga

A-DATA 2GB DDRII (16C-128Mx8) DDR800
eitea kas see 2gb pulk on võimeline 900Mhz CL5 tegema? omab keegi sellist?
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2007 23:30:25 vasta tsitaadiga

feliks05, ei pruugi teha. Mõned A-DATA DDR2 2x2GB Over Clock Extreme Edition 800+`dgi ei tha teha üle 858 MHz.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4044321#4044321

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 20:52:49 vasta tsitaadiga

Sai täna tavalised adata ddr2 800mhz 1GB mälud ostetud AK st ning klokkuvad täitsa normaalselt
2,1v 1000Mhz 5.5.5.15 ja 4.4.4.17 900Mhz
30-40tk oli neid karbis veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 11.12.2007 21:35:52 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis kividega need OCZ mälud olla võiks (ocz2rp800c32gh)2x1GB OCZ PC2-6400 Reaper CL3
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:01:26 vasta tsitaadiga

mnjah mul karvane tunne et mul üks neljast A-data Extreme Edition DDR2 800MHz pulgast omadega õhtal... nimelt memtest viskab 18 min peale errorit (2 viga). Mälusid ei ole OC'itud vms asja tehtud vaid lihtsalt @ def jooksutanud.

timingud mis kasutan on: 4-4-4-12 ja volt on 2.0v. Tea kas viga voldis et vähe saab vms... keegi oskab kommenteerida?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:08:24 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Oskab keegi öelda mis kividega need OCZ mälud olla võiks (ocz2rp800c32gh)2x1GB OCZ PC2-6400 Reaper CL3


ülevaade: http://www.hardwareoc.at/OCZ_DDR2_PC2-6400_Reaper_CL3_Edition-2.htm
580MHz 5-5-5-15 2,4V

peaks vast micron d9gmh olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 11.12.2007 22:10:20 vasta tsitaadiga

Soovitage mis mälud osta, ise hetkel vaatan AK-st neid 2x1GB 800mhz+ EE-sid, hinnaga 900.- ... kas neid annab 1066mhz tööle saada või mitte? Või saab tavalised a-data omad 1gb 800mhz ka panna samamoodi tööle? Kuna valida on kas 2x1GB ee-sid või võtta juba 4x1gb tavalisi... mingi 275eek tükk ju icon_smile.gif .. ja tahaks 1066mhz tööle saada kuna emme toetab.
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.12.2007 22:13:15 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Oskab keegi öelda mis kividega need OCZ mälud olla võiks (ocz2rp800c32gh)2x1GB OCZ PC2-6400 Reaper CL3

Mõtled OCZ DDR2 PC2-6400 Reaper CL3 Edition?

Mingi ülevaade
http://www.xtremecomputing.co.uk/review.php?id=388

Tartu, samad mälud Ox-is 135.- odavamad. thumbs_up.gif
http://www.ox.ee/est/product/35015

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:27:36 vasta tsitaadiga

Mul a-data 1066+ teevad 600mhz 2.35v lõdvalt 24/7
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:35:35 vasta tsitaadiga

eks mcaff peab ise testima ja numbreid jagama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 11.12.2007 22:36:16 vasta tsitaadiga

Soovitate siis neid OC mälusid või tavalisi pulki ?
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:39:34 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Soovitate siis neid OC mälusid või tavalisi pulki ?

no kui raha jagub, siis ikka OC variante.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:59:09 vasta tsitaadiga

minu "probleemi" ei oska keegi seletada? kas siis peaks A-data Extreme Edition 800MHz andma rohkem volti 4-4-4-12 peal kui seda on juba antud. Ehk siis praegast on 2.0v
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:00:29 vasta tsitaadiga

nende a-datadega peab 2,1volti andma et 4-4-4-12 hoida.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:03:55 vasta tsitaadiga

selge... proovin kohe järgi... vast mõnele idiootsed küsimused aga olen liiga kaua OC maailmast eemal olnud (loe OC isin viimati ainult põhjalikult DDR1/939 süsteemi) seega ei jaga eriti veel DDR2 ja ei julge lambist volti anda.

kui uus toide saabub ja uus prose jahutus siis hakkab OC pihta jälle icon_smile.gif

Küsiks veel et kas Gigabyte P35-DS4 platel on default mälu volt 1.8v? Seega kui 2.1v kätte soovin saada pean seal +0.3v lisama?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 11.12.2007 23:07:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.12.2007 23:07:08 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
minu "probleemi" ei oska keegi seletada? kas siis peaks A-data Extreme Edition 800MHz andma rohkem volti 4-4-4-12 peal kui seda on juba antud. Ehk siis praegast on 2.0v


Ise jooksutan 4X1GB samad mälud 4-4-4-12 2,1v ehk siis max volt mis lubatud. Memtesti pole jooksutanud aga siiani probleeme pole olnud. icon_rolleyes.gif Suht kehvad OC jaoks, mõlemad kit-id läksid eraldi ja koos 550mhz tcl5. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:09:04 vasta tsitaadiga

Evil: mul need mälud eriti OC i jaoks ei ole mõeldud... vast midagi üritan 5-5-5-18 peal saavutada aga asja idee oli algselt nõnda et prose (Q6600) saada 3GHz peale ja siis mälud kas siis samale kiirusele nagu defaultis või sutsu kiiremaks.

Ise loodan (10x vist juba küsin) et 650W Corsair uuest toitest selle kompoti toimiseks piisab. 12v @ 52A peaks ju suht mõnus olema

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:16:08 vasta tsitaadiga

Minu 800+ sattusid küll saastad või olen ma ise koba lihtsalt. 2,1v 4-4-4-12 450 Mhz Win boodib, aga stabiilsed tunduvad olema alles 420 Mhz juures. Kuna prose suht nutune, siis soetasingi need 4-4-4-12 timmide pärast, aga mingit võitu ma küll neist ei saand võrreldes tavaliste A-datadega.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:41:58 vasta tsitaadiga

angel ds4-l 1.8v-le +lisa
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:44:55 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
angel ds4-l 1.8v-le +lisa


tänud

igatahes kui 4-4-4-12 @ 2.1v andsin (2.0v asemel) siis läbis selle koha kus enne errore viskas. Vast oligi voldi süü. Ise algselt arvasin et nendel timingutel töötab asi 2.0v peal.
väikse propelleri panin kah mäludele õhku liigutama kuna suht soojaks lähevad icon_confused.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:44:55 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Minu 800+ sattusid küll saastad või olen ma ise koba lihtsalt. 2,1v 4-4-4-12 450 MHz Win boodib, aga stabiilsed tunduvad olema alles 420 MHz juures. Kuna prose suht nutune, siis soetasingi need 4-4-4-12 timmide pärast, aga mingit võitu ma küll neist ei saand võrreldes tavaliste A-datadega.

Def. on enamus emmedel jah 1,8.
2,3-2,4volti on reeglina selline mida lühiajaliselt kannatavad mälud kenasti välja, aga 2,1v on täitsa ok anda.
minu adata 800+ oc mälud jooksevad stabiilsena 4-4-4-12 2,1volti ja 900mhz.
vb sul lihtsalt emaplaat ei seedi hästi neid mälusid. proovi näiteks ühe mäluga, ehk nii toimib paremini.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:46:47 vasta tsitaadiga

Samas minu mälud käivad 4-4-4-8 2,0 voldi peal väga kenasti @900mhz icon_biggrin.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:49:22 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Samas minu mälud käivad 4-4-4-8 2,0 voldi peal väga kenasti @900mhz icon_biggrin.gif


palju memtesti lasknud oled?

mul üks kord viskas peale resa BSOD ja siis hakkasin mälu kahtlustama ja näed oligi mingi väike süütu error. Samas OCCT testi läbis asi edukalt. Enne kui 1.8v peal proovisin siis viskas ka OCCT pange kuigi mängida võis ja 3Dmark06 läbis (eks ta mingi hetk pani ka siis pange kui mingit X toimingut tegin).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:52:49 vasta tsitaadiga

Pange lambi hetkel ei pane. Otseselt memtesti lasknud pole, samas 7h30min orthost jooksutas probleemideta. Seal ju stressab nii mälu kui proset. Kõik oli väga titi-miti.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:54:00 vasta tsitaadiga

800+ OC mäludele võib olenevalt platest isegi 2,10V max stabiilsuse jaoks väheks jääda ja 2,15V hoopis parem...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:57:21 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
800+ OC mäludele võib olenevalt platest isegi 2,10V max stabiilsuse jaoks väheks jääda ja 2,15V hoopis parem...


Noh, sellisel juhul on mul suht hästi läinud, ikkagi sinu endine plate. Eks puhkuse ajal proovin mäludest ja masinast ka rohkem välja pigistada, praegu E2140 1,6ghz@3ghz ja A-Data 800+mhz@900mhz 4-4-4-8 @2,0V Seega mingi varu peaks mälu poolelt olema. Prosest eriti miskit väga hullu välja ei pigista. Kui näeksin õhuga ära 100% overclocki, siis oleks vahva icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 00:31:26 vasta tsitaadiga

koputaja, muideks selle P35C peal klokkusid nii mälud, kui ka prose OLULISELT paremini, kui praeguse P5K-E peal icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 00:40:40 vasta tsitaadiga

Seda on hea kuulda icon_biggrin.gif Tegemist on väga kasutajasõbraliku platega, vähemalt BIOS meeldib mulle rohkem, kui ASUS'e oma. Eks kui rikkaks saan, siis ajan siia mingi quadi ka sisse, seniks piinan seda tagasihoidlikku klotsi. icon_biggrin.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 12.12.2007 03:27:16 vasta tsitaadiga

CORSAIR DDR2 KIT 2X1GB 800MHZ HEAT SPRE

Kuidas seda kommite ka? On midagi head? Annab OC-ida ka ?

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 11:20:01 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
CORSAIR DDR2 KIT 2X1GB 800MHZ HEAT SPRE

Kuidas seda kommite ka? On midagi head? Annab OC-ida ka ?


see ei ütle mdiagi. on vaja kirjasid radikatelt.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2007 23:02:19 vasta tsitaadiga

http://biz.yahoo.com/bw/071212/20071212005288.html?.v=1
Micronilt tuleb ilmselt varsti midagi huvitavat icon_smile.gif
Tundub, et DDR2 arendamine käib suht täie hooga veel edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 03:21:31 vasta tsitaadiga

Magic, ei tea kas need samad:

heikis kirjutas:

märkasin, et micronil on samplitena olemas ka -187E ddr2 kiibid: 3.0ns @ CL = 5 (DDR2-1066) mis peaksid siis 1066MHz peal töötama 1,8V peal thumbs_up.gif


icon_question.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2007 13:38:17 vasta tsitaadiga

Arvatavasti jah, samas ise pole nende lehte mõndaega lapanud. Muidu suht tüüpiline, et lehtedel kaevates võib leida viiteid asjadele mida pole välja kuulutatud icon_razz.gif
Kuigi need sammud väiksema nm poole on pigem rahalist laadi, et turuosa taastada, nii et raske öelda kas sellest tuleb klokkarite lemmik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 13.12.2007 15:33:16 vasta tsitaadiga

Sai siis natuke proovitud neid 2GB OCZ ReaperHPC CL3

Krt ma ei teagi kas def volt on neil 1,8V või 2,2V igatahes biosist andsin veel 0,4V lisa icon_rolleyes.gif

Mingi päev peab kuidagi 1200MHz välja pigastama/üritama icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.12.2007 15:47:47 vasta tsitaadiga

mcaff, 4-4-4-12 kõrgele läheb?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 15:58:31 vasta tsitaadiga

By def on neile lubatud 2,4V anda, et CL3 jookseks? Vänta siis volti ja lase madalamatel timingutel icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:34:33 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
By def on neile lubatud 2,4V anda, et CL3 jookseks? Vänta siis volti ja lase madalamatel timingutel icon_razz.gif


emaplaatidel on default ikkagi biosis määratud standard ehk 1,8V mitte ei võeta seda defaulti mälu SPD-st. seega max mis ta anda saab ongi 2,5V. mcaff räägi väheke täpsemalt mis moodi sa selle 2,6V sinna arvutasid. minuteada elpida/promos ei reageeri kõrgemale voldile- nende pärusmaa on seal 2,1-2,3V vahel. kõrgem hakkab pigem negatiivselt mõjuma
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:38:30 vasta tsitaadiga

vdroop ka mäludel icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 13.12.2007 16:53:35 vasta tsitaadiga

Selle 2,6V arvutsin sponge bobi abil, et kui küsisin mis neil def volt siis ta ütles 2,2V no +0,4V lisa ja saingi 2,6V icon_lol.gif eks mingi päev proovin uuesti hetkel aega napib icon_neutral.gif aga no nüüd sain siis teada et 1,8v +0,4v lisa no 2,2V siis icon_rolleyes.gif

viimati muutis mcaff 13.12.2007 16:54:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:53:59 vasta tsitaadiga

heikis, jah, tean, et DDR2 def on juba plate poolt 1.8V. Ma mõtlesin lihsalt sellele konkreetsele mälule lubatud volti icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 17:17:36 vasta tsitaadiga

mul surab küll def kohe 1,93 mälule selga. Ehk siis 1,87 biosest, tegelik on 1,93 mõõdetuna.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 22:07:40 vasta tsitaadiga

mcaff vaata everestiga see täitsa 0.1v vahet ei näita(minul vähemalt võrreldes biosega)
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.