Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:16:08 vasta tsitaadiga

Minu 800+ sattusid küll saastad või olen ma ise koba lihtsalt. 2,1v 4-4-4-12 450 Mhz Win boodib, aga stabiilsed tunduvad olema alles 420 Mhz juures. Kuna prose suht nutune, siis soetasingi need 4-4-4-12 timmide pärast, aga mingit võitu ma küll neist ei saand võrreldes tavaliste A-datadega.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:41:58 vasta tsitaadiga

angel ds4-l 1.8v-le +lisa
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:44:55 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
angel ds4-l 1.8v-le +lisa


tänud

igatahes kui 4-4-4-12 @ 2.1v andsin (2.0v asemel) siis läbis selle koha kus enne errore viskas. Vast oligi voldi süü. Ise algselt arvasin et nendel timingutel töötab asi 2.0v peal.
väikse propelleri panin kah mäludele õhku liigutama kuna suht soojaks lähevad icon_confused.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:44:55 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Minu 800+ sattusid küll saastad või olen ma ise koba lihtsalt. 2,1v 4-4-4-12 450 MHz Win boodib, aga stabiilsed tunduvad olema alles 420 MHz juures. Kuna prose suht nutune, siis soetasingi need 4-4-4-12 timmide pärast, aga mingit võitu ma küll neist ei saand võrreldes tavaliste A-datadega.

Def. on enamus emmedel jah 1,8.
2,3-2,4volti on reeglina selline mida lühiajaliselt kannatavad mälud kenasti välja, aga 2,1v on täitsa ok anda.
minu adata 800+ oc mälud jooksevad stabiilsena 4-4-4-12 2,1volti ja 900mhz.
vb sul lihtsalt emaplaat ei seedi hästi neid mälusid. proovi näiteks ühe mäluga, ehk nii toimib paremini.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:46:47 vasta tsitaadiga

Samas minu mälud käivad 4-4-4-8 2,0 voldi peal väga kenasti @900mhz icon_biggrin.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:49:22 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Samas minu mälud käivad 4-4-4-8 2,0 voldi peal väga kenasti @900mhz icon_biggrin.gif


palju memtesti lasknud oled?

mul üks kord viskas peale resa BSOD ja siis hakkasin mälu kahtlustama ja näed oligi mingi väike süütu error. Samas OCCT testi läbis asi edukalt. Enne kui 1.8v peal proovisin siis viskas ka OCCT pange kuigi mängida võis ja 3Dmark06 läbis (eks ta mingi hetk pani ka siis pange kui mingit X toimingut tegin).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:52:49 vasta tsitaadiga

Pange lambi hetkel ei pane. Otseselt memtesti lasknud pole, samas 7h30min orthost jooksutas probleemideta. Seal ju stressab nii mälu kui proset. Kõik oli väga titi-miti.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:54:00 vasta tsitaadiga

800+ OC mäludele võib olenevalt platest isegi 2,10V max stabiilsuse jaoks väheks jääda ja 2,15V hoopis parem...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:57:21 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
800+ OC mäludele võib olenevalt platest isegi 2,10V max stabiilsuse jaoks väheks jääda ja 2,15V hoopis parem...


Noh, sellisel juhul on mul suht hästi läinud, ikkagi sinu endine plate. Eks puhkuse ajal proovin mäludest ja masinast ka rohkem välja pigistada, praegu E2140 1,6ghz@3ghz ja A-Data 800+mhz@900mhz 4-4-4-8 @2,0V Seega mingi varu peaks mälu poolelt olema. Prosest eriti miskit väga hullu välja ei pigista. Kui näeksin õhuga ära 100% overclocki, siis oleks vahva icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 00:31:26 vasta tsitaadiga

koputaja, muideks selle P35C peal klokkusid nii mälud, kui ka prose OLULISELT paremini, kui praeguse P5K-E peal icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 00:40:40 vasta tsitaadiga

Seda on hea kuulda icon_biggrin.gif Tegemist on väga kasutajasõbraliku platega, vähemalt BIOS meeldib mulle rohkem, kui ASUS'e oma. Eks kui rikkaks saan, siis ajan siia mingi quadi ka sisse, seniks piinan seda tagasihoidlikku klotsi. icon_biggrin.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 12.12.2007 03:27:16 vasta tsitaadiga

CORSAIR DDR2 KIT 2X1GB 800MHZ HEAT SPRE

Kuidas seda kommite ka? On midagi head? Annab OC-ida ka ?

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 11:20:01 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
CORSAIR DDR2 KIT 2X1GB 800MHZ HEAT SPRE

Kuidas seda kommite ka? On midagi head? Annab OC-ida ka ?


see ei ütle mdiagi. on vaja kirjasid radikatelt.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2007 23:02:19 vasta tsitaadiga

http://biz.yahoo.com/bw/071212/20071212005288.html?.v=1
Micronilt tuleb ilmselt varsti midagi huvitavat icon_smile.gif
Tundub, et DDR2 arendamine käib suht täie hooga veel edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 03:21:31 vasta tsitaadiga

Magic, ei tea kas need samad:

heikis kirjutas:

märkasin, et micronil on samplitena olemas ka -187E ddr2 kiibid: 3.0ns @ CL = 5 (DDR2-1066) mis peaksid siis 1066MHz peal töötama 1,8V peal thumbs_up.gif


icon_question.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2007 13:38:17 vasta tsitaadiga

Arvatavasti jah, samas ise pole nende lehte mõndaega lapanud. Muidu suht tüüpiline, et lehtedel kaevates võib leida viiteid asjadele mida pole välja kuulutatud icon_razz.gif
Kuigi need sammud väiksema nm poole on pigem rahalist laadi, et turuosa taastada, nii et raske öelda kas sellest tuleb klokkarite lemmik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 13.12.2007 15:33:16 vasta tsitaadiga

Sai siis natuke proovitud neid 2GB OCZ ReaperHPC CL3

Krt ma ei teagi kas def volt on neil 1,8V või 2,2V igatahes biosist andsin veel 0,4V lisa icon_rolleyes.gif

Mingi päev peab kuidagi 1200MHz välja pigastama/üritama icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.12.2007 15:47:47 vasta tsitaadiga

mcaff, 4-4-4-12 kõrgele läheb?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 15:58:31 vasta tsitaadiga

By def on neile lubatud 2,4V anda, et CL3 jookseks? Vänta siis volti ja lase madalamatel timingutel icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:34:33 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
By def on neile lubatud 2,4V anda, et CL3 jookseks? Vänta siis volti ja lase madalamatel timingutel icon_razz.gif


emaplaatidel on default ikkagi biosis määratud standard ehk 1,8V mitte ei võeta seda defaulti mälu SPD-st. seega max mis ta anda saab ongi 2,5V. mcaff räägi väheke täpsemalt mis moodi sa selle 2,6V sinna arvutasid. minuteada elpida/promos ei reageeri kõrgemale voldile- nende pärusmaa on seal 2,1-2,3V vahel. kõrgem hakkab pigem negatiivselt mõjuma
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:38:30 vasta tsitaadiga

vdroop ka mäludel icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 13.12.2007 16:53:35 vasta tsitaadiga

Selle 2,6V arvutsin sponge bobi abil, et kui küsisin mis neil def volt siis ta ütles 2,2V no +0,4V lisa ja saingi 2,6V icon_lol.gif eks mingi päev proovin uuesti hetkel aega napib icon_neutral.gif aga no nüüd sain siis teada et 1,8v +0,4v lisa no 2,2V siis icon_rolleyes.gif

viimati muutis mcaff 13.12.2007 16:54:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:53:59 vasta tsitaadiga

heikis, jah, tean, et DDR2 def on juba plate poolt 1.8V. Ma mõtlesin lihsalt sellele konkreetsele mälule lubatud volti icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 17:17:36 vasta tsitaadiga

mul surab küll def kohe 1,93 mälule selga. Ehk siis 1,87 biosest, tegelik on 1,93 mõõdetuna.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 22:07:40 vasta tsitaadiga

mcaff vaata everestiga see täitsa 0.1v vahet ei näita(minul vähemalt võrreldes biosega)
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 16.12.2007 17:51:23 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
mcaff, 4-4-4-12 kõrgele läheb?

1GB 4-4-4-12 920MHz 2,4V läheb 940MHz ka aga siis mingi ajapärast hakkab memtest erroreid viskama, najh mul üks mälupulk vigane, viskab mingeid erroreid kohe (def seaded) kui memtest tööle panen icon_cry.gif ju siis omadega õhtal ja garantiise saadan alles uuel aastal kuna jõulud ja uusaasta tulemas siis jäävad sinna toppama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 18:04:37 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
AJ kirjutas:
mcaff, 4-4-4-12 kõrgele läheb?

1GB 4-4-4-12 920MHz 2,4V läheb 940MHz ka aga siis mingi ajapärast hakkab memtest erroreid viskama, najh mul üks mälupulk vigane, viskab mingeid erroreid kohe (def seaded) kui memtest tööle panen icon_cry.gif ju siis omadega õhtal ja garantiise saadan alles uuel aastal kuna jõulud ja uusaasta tulemas siis jäävad sinna toppama icon_neutral.gif


tegelt ka? imelik. btw,mul läks 2.5v cl3-4-4-12 900mhz
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 16.12.2007 18:26:06 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
btw,mul läks 2.5v cl3-4-4-12 900mhz

Mul läks ka icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.12.2007 20:59:21 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
AJ kirjutas:
mcaff, 4-4-4-12 kõrgele läheb?

1GB 4-4-4-12 920MHz 2,4V läheb 940MHz ka aga siis mingi ajapärast hakkab memtest erroreid viskama, najh mul üks mälupulk vigane, viskab mingeid erroreid kohe (def seaded) kui memtest tööle panen icon_cry.gif ju siis omadega õhtal ja garantiise saadan alles uuel aastal kuna jõulud ja uusaasta tulemas siis jäävad sinna toppama icon_neutral.gif


Ma arvasin, et lähevad rohkem.
Mu A-Data`d teevad @ 4-4-4-12 1040MHZ ja Corsair-id 1128MHz. Pige mõlemaga 2,4V.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 16.12.2007 21:02:36 vasta tsitaadiga

Aga palju sul CL3 peal teevad icon_rolleyes.gif 3-4-4-12
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.12.2007 21:04:23 vasta tsitaadiga

CL3 neile mäludele ei meeldi.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.12.2007 16:55:52 vasta tsitaadiga

ok paistab et täna suri mul teine adata 1000+ mälu ka ära icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
siiani ajasin 1GB klotsiga läbi, aga nüüd on paras aeg pulgad garantiisse viia, puhkus ka, saabki jännata

enne aga lähen võtan endale tavalised 800MHz pulgad varuks ära icon_mad.gif

edit: tõin just ATF'ist 2x1GB pc6400 - 530.- kokku icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 17:00:50 vasta tsitaadiga

plaanin uut arvutiosta lähiajal, mis mälusi osta? 2x1gb pulka tahaks ja üle 1k ei tohiks maksta. muidugi oleks hea, kui saaks veelgi odavamalt. on plaanis ka overclockida, a kas keegi seletaks mulle mis värk selle protsessori ja mälude 1:1 klokiga on vms?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 20.12.2007 17:07:25 vasta tsitaadiga

fredd kirjutas:
plaanin uut arvutiosta lähiajal, mis mälusi osta? 2x1gb pulka tahaks ja üle 1k ei tohiks maksta. muidugi oleks hea, kui saaks veelgi odavamalt. on plaanis ka overclockida, a kas keegi seletaks mulle mis värk selle protsessori ja mälude 1:1 klokiga on vms?

Soovitaks 2x1GB Xtreme A-Data 800+ mälud osta ja maksavad alla 1k ka icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 17:29:17 vasta tsitaadiga

OT: kena DP libe, icon_lol.gif jõulutunne kohe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 22.12.2007 22:35:59 vasta tsitaadiga

Kas oleks mõtet võtta praeguse 2GB-le juurde veel 2GB ? Annab see midagi juurde ka ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 22:43:03 vasta tsitaadiga

max mida sul vaja läheb mängudes on 2.5giga. Ehk siis 4 giga on suht mõttetu. Aga kuna mälu nii odav siis mina igatahes viskasin kõik 4 pesa täis.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 22.12.2007 22:44:35 vasta tsitaadiga

Et siis pmst performance mitte mingit moodi kuskil ei tõuse ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 22:51:22 vasta tsitaadiga

Ganja kirjutas:
Et siis pmst performance mitte mingit moodi kuskil ei tõuse ?


aga palun jälgi süsteemi mälukasutust mängude ajal. annab selge pildi kas on puudust või mitte
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 23:10:39 vasta tsitaadiga

niisama mälu juurde andmine muidugist jõudlust ei tõsta. aga kui mälu väheks jääb siis tõstab kõvasti icon_razz.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 23:37:47 vasta tsitaadiga

Mälu lisamisest veel niipalju, et paljud väidavad, Crysis ei kasuta koos winniga 2GB ära, mul Crysise ajal 3,25GB kasutuses(vaid 0,75 vaba)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 23.12.2007 00:19:11 vasta tsitaadiga

Nojh ok, mõtlesin et prose saab ramidest sama ajaga rohkem infot kui neid on rohkem, a see selleks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 00:24:58 vasta tsitaadiga

prose ei saa midagi saada kui rammu rohkem infot ei laeta. Ehk siis ei ole päris nii et mida rohkem rammu seda rohkem infi sinna mängu vms asja poolt laetakse.

Windows Vista 64Bit jookseb ainult paremini kui 4GB sees icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 00:34:04 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
prose ei saa midagi saada kui rammu rohkem infot ei laeta. Ehk siis ei ole päris nii et mida rohkem rammu seda rohkem infi sinna mängu vms asja poolt laetakse.

Windows Vista 64Bit jookseb ainult paremini kui 4GB sees icon_lol.gif

Vb Crysis otsustabki selle, kui palju ta mällu laeb mälu hulga järgi. Aga üle 3.25GB pole näinud(koos Vistaga)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 04:33:18 vasta tsitaadiga

Mul kasutab samuti Crysis ~1GB.Ülejäänud süsteem kuskil ~600MB ja kõigest ~400 vaba icon_neutral.gif .Ausaltöelda kui võimalus ja mõte oleks siis laeks juurde.DDR2 mäluhinnad on niipalju kukkunud,et ~3300.- eest saab 8GB icon_smile.gif .
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.12.2007 09:57:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mul kasutab samuti Crysis ~1GB.Ülejäänud süsteem kuskil ~600MB ja kõigest ~400 vaba icon_neutral.gif .Ausaltöelda kui võimalus ja mõte oleks siis laeks juurde.DDR2 mäluhinnad on niipalju kukkunud,et ~3300.- eest saab 8GB icon_smile.gif .
2120.- praeguste hindadega
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 11:09:30 vasta tsitaadiga

maatrix palju sul sellest mahust Crysis kasutab?See 3.25gb on sul üldine kasutus maht.Pakun,et mitte üle 1.5 gb.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 12:14:26 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
maatrix palju sul sellest mahust Crysis kasutab?See 3.25gb on sul üldine kasutus maht.Pakun,et mitte üle 1.5 gb.


Minul samuti 4Gb ja enne mängu käima tõmbamist on kasutusel kuskil 900 mb ja mängimise ajal kokku tihti isegi üle 3.4Gb.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 13:19:28 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
rycyve kirjutas:
maatrix palju sul sellest mahust Crysis kasutab?See 3.25gb on sul üldine kasutus maht.Pakun,et mitte üle 1.5 gb.


Minul samuti 4Gb ja enne mängu käima tõmbamist on kasutusel kuskil 900 mb ja mängimise ajal kokku tihti isegi üle 3.4Gb.

Kuidas nii palju? Mul enne mängu alustamist mingi ~800mb kasutatud ja Crysis kasutab 1,5GB thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2007 20:01:39 vasta tsitaadiga

4GB kasutus on ilmselge kala või miski "memory leak" teema - ma tampisin siin kahh oblivioni kinni - võttis 600Mb näitude järgi, tegelikult 1,9GB(suutis tekitada kuidagi 1,3GB varjatud faili) icon_confused.gif
Aga nohh mäng oli 12h pausidega taustal käinud kahh...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.