|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
29.07.2013 22:38:58
|
|
|
Huvitav kas kaitsekile kasutusega paraneb ka libisemine.
Viimasel ajal tundub nagu, et ei taha eriti libiseda.
Nutifooniga nagu seda probleemi pole täheldanud.
Ei teagi kas on vaja kasutada mingit suusavaha või mingisugust intiimsemale tegevusele suunatud vahendit, et libisemine taastada?
Ilmselt mängivad rolli ka praegu kestvad soojad suveilmad ja higisemad käed.
Seega peaks kasutama + kraadidele mõeldud suusavaha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo18
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
02.08.2013 12:54:51
|
|
|
| Kas sellele tahvlile android 4.2 ka tulemas on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
19.08.2013 21:58:08
|
|
|
| Margo18 kirjutas: |
| Kas sellele tahvlile android 4.2 ka tulemas on? |
Versioon 4.2.2 on saadaval läbi PC Companion-i. Üle õhu/over the air OTA/ miskipärast pole saadaval. Install suhteliselt pikk. 4.2.2 esialgu uus versioon harjumatu, aga saab hakkama.
| Andium kirjutas: |
| Kuidas saunas, vannis, ujudes selle kasutamine on? |
Dushi all töötamine Tablet Z-ga on praktiliselt vöimatu paraku ja see on Tablet Xperia Z puhul suur miinus..Dushist ekraanile langevad veetilgad avavad müriaadi rakendusi ning korralikust töötamisest ei saa juttugi olla..Ja need kallid nahast originaalkaaned muutusid dushi all koledaks ning kasutamiskölbmatuks paraku..selle raha eest oleks ikka miskit paremat oodanud,olen natuke solvunud Sony peale.
Vannis peaks olema parem oluliselt kasutusmugavus...saunas, ujudes ning snorgeldades pole jöudnud veel proovida. Lähiajal proovin ära ja annan testitulemustest teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.08.2013 23:53:20
|
|
|
Ega see tablet polegi mõeldud sellistes kohtades kasutamiseks. Mõtle ka pisut enne...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
20.08.2013 10:06:34
|
|
|
GTC, proovi merevees ka järgi. Kunagi lähen ujuma vist, ning hea oleks tahvel kaasa võtta.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniaacos
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2009
|
23.08.2013 09:39:36
|
|
|
4.2 versioonil peaks ka juba Multi user võimalus olema lisatud? Toimib normaalselt?
Kuskilt lugesin et 4.2 versioonil on back ja teiste nuppude asukoht muutnud ning asuvad ekraani keskel nüüd, mitte all vasakus nurgas. On see väga ebamugav või lihtsalt pigem algul harjumatu, kui oled 4.1-ga harjunud?
_________________ Invaders must die |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
23.08.2013 09:59:02
|
|
|
| maniaacos kirjutas: |
4.2 versioonil peaks ka juba Multi user võimalus olema lisatud? Toimib normaalselt?
Kuskilt lugesin et 4.2 versioonil on back ja teiste nuppude asukoht muutnud ning asuvad ekraani keskel nüüd, mitte all vasakus nurgas. On see väga ebamugav või lihtsalt pigem algul harjumatu, kui oled 4.1-ga harjunud? |
4.2 versiooniga harjub suht kiirelt ja valutult..alguses jah otsid automaatselt vanast kohast nuppe, kuid 3-4 päevaga unustad vana asukoha. Vöib olla mönel kauem, teisel vähem võtab harjumine aega . Juhul kui ostad hetkel uue Z Tableti siis lase kohe 4.2 peale, pole vaja mingit ümberharjumist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
27.08.2013 08:17:44
|
|
|
| Kuidas teistel kasutajatel tolle aku pidamisega lood on, näiteks filmi vaatamisega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
28.08.2013 07:06:39
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
| Kuidas teistel kasutajatel tolle aku pidamisega lood on, näiteks filmi vaatamisega? |
Ma filme eelsitan küll suure ekraani pealt vaadata, aga 4G vörgus päevase intensiivse kasutamisega on öhtul ikka nööri otsa vaja panna laadima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maniveld
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2008
|
29.08.2013 23:27:03
|
|
|
| Tere. Kas kellelgi esineb veel peale 4.2 uuendust sellist anomaaliat et trükkides space vajutades peab vähe kõvemini vajutama kui teisi. panin nüüd tundlikuse põhja aga ikka sama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
01.09.2013 22:44:40
|
|
|
| Maniveld kirjutas: |
| Tere. Kas kellelgi esineb veel peale 4.2 uuendust sellist anomaaliat et trükkides space vajutades peab vähe kõvemini vajutama kui teisi. panin nüüd tundlikuse põhja aga ikka sama |
Jap, sama viga...algul ei saanud aru, aga kui vähe kiiremini kirjutasin, siis avastasin, et kõik kokku kirjutanud, enne nagu sellist probleemi pole märganud.
Kuidas seda tundlikkust sättida saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OverBoost33
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2003
|
13.09.2013 19:15:44
ekraan |
|
|
| Paar kriimu ekraani peal. Paistab nagu oleks kile peal kas selle võib maha võtta või kas see on kile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
16.09.2013 15:55:20
|
|
|
ei ole kile.
E: midagi vist oli aga see oli igasugu logosid täis prinditud
viimati muutis iguaan 16.09.2013 20:57:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo18
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
16.09.2013 19:00:14
|
|
|
| Midagi nagu seal originaalis oleks, enda tahvlil oli mingi väike õhumullimoodi asjandus ekraanil ja siludes kadus ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OverBoost33
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2003
|
17.09.2013 18:26:14
|
|
|
Tundub nagu ikka oleks kile.Ekraani vaadates nurkades 0,5mm puudu nagu kile oleks.Ekraan nii pehme ka pole, jäljed sellised nagu kilel, mitte sügav ja terav vaid pigem soone moodi.
Või on Lapsel looma küüned
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maniaacos
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2009
|
27.09.2013 08:48:39
|
|
|
Sai ka siis tablet soetatud ning siiamaani üli rahul. Pole ühtegi puudust veel avastanud va. et Chrome ei toeta Flashi, kuid selle probleemi lahendab Firefox kasutamine.
Ainuke asi mis tundub "kahtlane" on see, et tahvli tagumine kaas naksub kuidagi imelikult. Ehk et kui tagumist kaant vajutada näiteks suht keskele, siis on tunne, et see oleks justkui tableti sisemusest lahti. Ei tea, kas peabk nii olema või mitte
Aku peab ilusti, kui terve päeva aktiivselt kasutada.
Multi-user feature on väga abiks, kui peres on rohkem, kui üks inimene, kes tabletit kasutada soovib.
Plaan tellida ka need kaaned lähiajal: http://www.yourpoetic.com/p/568/slimline-case-for-sony-xperia-tablet-z-by-poetic
Lisaks sai soetatud ka 32g sd kaart ning suur oli üllatus, kui selgus, et appe sinna tõsta ei saagi... Väga "huvitav" lüke tootja poolt. Pildid, videod ja muusika saab ümber tõsta, kuid see on ka kõik. Natuke mõistmatu, miks selline lüke tehti. Loomulikult saab selle probleemi lahendatud seadme rootimisega, kuid seda veel ette võtta ei tahaks. Kerge pettumus, et selliseid asju ette tuleb, kui antud seade peaks nagu hetkel võimaluste poolest turul üks parimaid olema.
_________________ Invaders must die |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
11.10.2013 14:21:14
|
|
|
Sai endale ka vastav arvuti soetatud, ostsin selle peamiselt filmide vaatamiseks. Miks just selle kasuks otsustasin?
1. Suur mälumaht - võimalik lisada 64GB microsd kaart, class10 kiirusega, igati piisav, et paras kogus kõrgkvaliteediga filme ära mahutada.
2. Ekraan - sony bravia engine 2 ja 1920x1200 resolutsioon annavad videode vaatamisel väga hea tulemuse. Võrdlesin ekraani kõrvuti ipadi retina ekraaniga ja kvaliteedilt alla ei jää.
3. Kaal - 500g kaalu on vähem kui teistel, käed ei väsi pika hoidmise peale ära, 200g raskemat ipadi tuli pidevalt kõhule toetada, et kätele puhkust anda.
4. Disain - suur õhuke ühtlase värviga must ristkülik, vähe nuppe, varjatud pesad ja see, et pöörates tulevad alati 3 android nuppu kaasa räägib enda eest.
5. Android - siiani parim android tahvel, mida olen katsetanud (proovitud igasugu asuseid varem, transformerid, nexus7 jne.) android on alati rohkem kasutajasõbralikum olnud minu jaoks kui iOS. mx player koos custom codecitega mängib ilusti parima kvaliteediga FullHD mkv faile.
6. Veekindlus - vajadusel saab vannis ja vihmakäes kasutada, katsetasin ka seda, hoides 1 minut vannis vee all tahvlit, kahjuks vee all puute ekraan ei toimi.
Ja paar miinust ka:
1. Hetkel Sony poolt modifitseeritud android ei toeta NTFS formaati SD kaardil, s.t. seda, et üle 4GB-seid faile sinna peale panna ei saa, paraku minul on enamik üle 4GB-sed, jääb ainult üle rootida ja custom rom vms. programmidega see võimalikuks teha, hetkel android 4.2.2. peale ma seda võimalust ei leidnud.
2. Teravad ääred, kui äärtest kinni hoiad, siis on suht ebamugav, kuna kandilise nurga ääred on suht teravad.
3. Väike aku, aku on 2x väiksem, kui ipad4-l. Filme väga pikalt vaadata ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.10.2013 15:09:23
|
|
|
IceUul, kas sa exFAT-i oled proovinud formaatida, Android peaks seda ilusti sööma ja toetab üle 4GB-seid faile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
22.10.2013 13:34:05
|
|
|
Mul 4 kuud see SGP321 tahvel olnud ja olen väga rahul.
Ainus mure on, et ei ole leidnud mingit rooti, mis ei unlockiks bootloaderit. Custom romi ei soovi.
IR osutus olulisemaks, kui algul arvasin.
Mul oli ostes kohe kile peal.
Vette pole pannud, kuid kukkunud on korduvalt ja siiani pole mingit tüsistust sellest tekkinud.
Mul töötab flash dolphine browseriga ilusasti.
Ainsaks puuduseks pean praegu kaamera välgu puudumist.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
28.10.2013 09:00:38
|
|
|
8-tolline versioon võiks olemas olla, oleks vähemalt üks hea väljanägemisega 8-tolline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
25.12.2013 21:43:36
|
|
|
4.3 peal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
25.12.2013 21:55:22
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
4.3 peal  |
Kas tuli üle OTA või läbi PC-Compan. installida see 4.3?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
26.12.2013 00:14:23
|
|
|
| Läbi arvuti ligi 800 megane file
|
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
28.12.2013 18:33:42
movie |
|
|
| Oskab keegi seletada,kas movie rakendusest filmi mälukaardile saab kopeerida?Uus kasutaja,pole veel piisavat kogemust.Hetkel TAB Z ajutiselt kasutada,pean tagasi andma.Hiljem hangin isikliku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Svalbard
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
08.01.2014 16:54:09
|
|
|
| no 100 euri 12 kuuga pole palju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maximus
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2004
|
13.02.2014 21:30:30
|
|
|
| Olen poolteist kuud zony z-i kasutanud ja väga rahul. Ei läägi ja on sigakiire. Mugav ja kerge. Parim ost mul seni ja ülirahul. Eriti on hea pilt kalde all ja väga mõnus bussis filme või 720p streame vaadata. Soovitan kõigile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
20.03.2014 23:21:33
|
|
|
Miks on nii... ?
Miks on nii, et uuema sült uba 4.3-ga kipub imema... akut.
Ennem tiksus nädal aega vabalt.
Nüüd imeb paari päevaga pildi tasku.
Akukasutusest vaadates ligi 90% Anroid Oss - see on paha -ma lausa ütleksin.
Enamik ajast tiksub see aparaat tühja - kasutus heal juhul vaid 5-10 minta päevas - kui vaja uudist vaadata vms. mitte, et koguaeg, aga vahel.
Stamina sisse lülitud.
Kõiksugu säästu resiimid läbi käidud.
Rohelist säästu elektripaketti majas pole, kuid see ei oma ka vist tähtsust.
Factory reset tehtud.
Mingeid lisa äppe peal pole - nii nagu Sony seda pakub.
Olen sunniviisiliselt igasugu Sony kräppi kinni lülinud ja vaadanud mis saab - no ei saa.
Kuhu poole peaksin palvetama, et see aparaat mind paremini teeniks?
Edit:
Nüüd kõik korras.
Paranes iseenesest.
Eitegi mis - Tuli mingi tarkvara uuendus tahvlile peale mida asi paranes või oli asi umbejooksnud Wi-Fi ruuterist kuna Wi-Fi uimas ja tegin restardi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirShark
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2007
|
26.03.2014 15:18:39
|
|
|
| Tuttaval häda - jumala lampi kõrvaklapi pistik, pwer button, helinupud ep toimi....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
27.05.2014 22:45:17
z |
|
|
| SirShark kirjutas: |
| Tuttaval häda - jumala lampi kõrvaklapi pistik, pwer button, helinupud ep toimi.... |
See jah võoib esineda.See nuppude moodul vaja vahetada.Kui huvi,siis teen ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mixkamitte
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2002
|
08.07.2014 13:03:59
|
|
|
| Kas rootimata oleks võimalik mänge/asju tõsta sisemälust välimälule? See võimalus miskipärast kinni pandud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
12.09.2014 08:27:39
|
|
|
| mixkamitte kirjutas: |
| Kas rootimata oleks võimalik mänge/asju tõsta sisemälust välimälule? See võimalus miskipärast kinni pandud. |
minu meelest see oleneb mängu/tarkvara arendajast, kas ta on selle featuuri sisse progenud või mitte. aga võimalik, et olen valesti aru saanud
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
01.12.2014 15:44:32
|
|
|
Õnnestuski laadimisava kate kõveraks saada. Mingist hetkest ei kinnitunud enam hästi ärapööratud asendis tahvli külge ja nüüd on ka sulgedes kõveravõitu.
Kas on võimalik seda kuidagimoodi parandada, saan aru et sellisel kujul pole asi enam veekindel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
07.12.2014 00:31:38
|
|
|
Kas on keegi kuulnud, kas Windows 8.1 saab peale suruda?
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| tagasi üles |
|
 |
donKristo
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2012
|
13.12.2014 06:58:30
|
|
|
Oskab keegi öelda, kas z2 kaaned ka siia sobivad?
Ja nagu ma aru saan siis magnet laadijat talle pole või on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
27.02.2015 12:00:29
|
|
|
Mingi aeg panin peale.
Leidsin 1 vea ja 1 asja, millepärast stockile tagasi pöördusin.
Viga oli see, et USB klaviatuuri külge ühendades, pidi alati manuaalselt settingutes valima, et toda klaviatuuri kasutaks.
Teine asi oli see, et MHL ei toimi.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.02.2015 18:28:32
|
|
|
... MHL-i toimimist on nii värskelt arenduselt ehk natuke palju tahta, pole ju droid 5 sellele seadmele veel väljaski, millel CM12 põhineb. Samas, teemas on sellele tähelepanu juhitud, seega ma eeldan, et see tulemata ei jää. Mis aga klaverisse puutub, siis üle Bluetoothi toimib küll kõik ootuspäraselt, seda ikka aeg-ajalt kasutan ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|