Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 19:21:52 vasta tsitaadiga

kõllid paar korda end välja lülitanud madalpinge tõttu vist ning net katkeb... kõllideks siis Z5500. Aga Fortron BS II 500w ja Corsair HX620 toimib.... veel
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.11.2008 19:45:11 vasta tsitaadiga

Kas te siis UPS-i ei kasuta? Mu UPS-il on täna 9 korda tööd olnud.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 19:53:13 vasta tsitaadiga

ei kasuta kuna rahaliselt ei jaksa osta ning kõik upsid mida näinud olen teevad ebameeldivat nõrka elektroonika pininad vms jura (mida ma vihkan) või siis haisevad kahtlaselt icon_lol.gif
Vaatasin ükskord kui tahaks enda PC'le upsi siis peaks mingi 5-6k vist välja laduma. Või vahepeal on asjad mõistlikumaks läinud? Kunagi tööl sai ühte uuemat APC käpitud ja see tundus suht normul. Aga seda palju ta kannatas ei vaadanud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.11.2008 19:54:57 vasta tsitaadiga

Mille järgi üldse UPSi osta? icon_lol.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 21:45:23 vasta tsitaadiga

selle järgi palju talle koormust takka annad ja mida tast saada tahad... icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.11.2008 22:26:20 vasta tsitaadiga

Ma olen oma UPS-iga päris rahul. Mingit pininat ega haisu ei ole märganud.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.11.2008 22:33:04 vasta tsitaadiga

Endal OCZ StealthXstream 600W ja vahepeal ka lamp vilgub korra kiiresti kustub ära aga arvuti töötab ilusti edasi, pigem arvan, et uutel toidetel ime väike varu kenekas sees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.11.2008 22:35:43 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Endal OCZ StealthXstream 600W ja vahepeal ka lamp vilgub korra kiiresti kustub ära aga arvuti töötab ilusti edasi, pigem arvan, et uutel toidetel ime väike varu kenekas sees icon_rolleyes.gif

Üigem ikka mingid konded ors.
Huvitav jah ,eile tuled vilkusid ikka kõvasti aga arvuti välja ei lülitand. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2008 12:26:55 vasta tsitaadiga

Taganid kohal:
http://www.arvutikeskus.ee/?search=tagan&x=0&y=0
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 14:35:29 vasta tsitaadiga

Ma sain oma Tagan Superrock 880W Chidori'lt kätte. Nüüd ainult vaja ülejäänud arvuti ära osta icon_lol.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 17:42:43 vasta tsitaadiga

täna helistati ja küsiti võimsamat piperrocki.... milleks võimsamat kui 700w vaja? seal 4x 20A 12V ja 4 x PCIe.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 17:47:03 vasta tsitaadiga

Äkki mõni tulevane quadfire vend tahab võimsamat?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 17:50:10 vasta tsitaadiga

quadfire? 2x X2? seal ju kah 4x PCIe
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:03:48 vasta tsitaadiga

tagan kurivaim on läinud kah selle teed, et lükkab eraldi raile, omalajal kui firma tuli sai ostetud neid millel kõik samas railis, ilmselt sealt ka soov võimsama järele
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:05:45 vasta tsitaadiga

Piperockil annab need kõik ka üheks kokku lasta, taga peaks vähemalt kirjade järgi selleks miskine lüliti olema.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:26:39 vasta tsitaadiga

Aaaa, nägin icon_razz.gif on jah , see alguses Turbo mode ehk 1 liin.
Ma ei tea, ma vaatasin ja lõin kokku hinnad mis tuleks kui hakata neid ettetellimustega tegema
Tagan BZ
500w - 1640.-
600w - 1840.-
700w - 2080.-
800w - 2380.-
900w - 2720.-
1100w - 3650.-
1300w - 4430.-
Kuidagi julmad hinnad tunduvad - või on asi väärt seda?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:39:32 vasta tsitaadiga

julmad, üldse mitte, 480 nene sai omalajal tellitud ja maksma läks ta räige transaga üle 3 tonni
sellest siis 2,4, -2,5 oli vast ploki hind väga uusi tooteid ei ole uurinud, võimalik, et nad ka patustavad, muidu on ütleme esikolmikus

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 19:08:33 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt saaks hindasid vähe allapoole kui otsida odavam transa - ma praegu arvestasin sama Tarnijaga kes meil alusekaupa toob.
Täna on juba korduvalt küsitud nende kohta, kui hakkab tõesti minema, siis võtame suurema valiku ja hakkame rohkem pakkuma teda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 29.11.2008 18:38:13 vasta tsitaadiga

Terv.
aidake veits .. valikuga .. kumb?
kas? Tagan (Tagan Piperrock 700W Modular ) http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19607
vôi? Corsair (Corsair Modular Power Supply 750W) http://www.ox.ee/est/product/76354
----
et probleem selline - vaja oleks toitekat sellesse antec P182 kasti, aga seal ''all augus'' pole ruumiga eriti laiata icon_smile.gif
kui vaatasin seda Tagan'i plokki sellel on need ''bling, bling'' pistikud ( hiper'i stiilis),
- kui kellelgi on selline plokk ? - kysimus - kui kaugelt neid kaableid kannatab väänata, et selle alumise ventika vastu ei läheks ?
kui arvestada et plokk ise on - pikkus 16CM (160mm) siis plokist kuni ventikani on mul kasutada pmst ainult 5CM (50mm)
( - / môôdud, pilt / ) - http://img376.imageshack.us/my.php?image=img6683e2yu3.jpg

Nuh tavaliste pistikutega BQ! DP-pro modular mahub enam vähem ilusti ära ja samas peaks minema ka see Corsair modular ...

Aga muidu mis arvate? - hinna vahe pmst olematu - aga kuidas perf ? myra tase ?
..silma jäänud, et Corsairi on kiidetud küll ja ilmselt suht kindla peale minek, aga sellest Tagan'i Piperrock mudelist (konkreetseid teste) pole mulle silma jäänud
samas Tagan vist uuem tehnoloogia? '' turbo ..icon_smile.gif särgid värgid icon_smile.gif'' seega môni ''Pros , Cons. '' arvamused oleks ka thumbs_up.gif
--
(masin millele see plokk läheb oleks esialgu selline C2D E8400~ @4Ghz / GF 8800Ultra /Asus ME / 2 Hdd /dvd/ ...)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 19:16:28 vasta tsitaadiga

kui modulaarsuse pärast ostad siis too 750W ei ole modular... see on OX.ee väike viga hinnakirjas
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 20:50:39 vasta tsitaadiga

ivar43 kirjutas:
vaja oleks toitekat sellesse antec P182 kasti

ma homme vaatan kas mahub, ma ise olen paaril kastil selle vendi ülesse ette tõstnud. - modulaarsed ( ka tavalised plastik pistikuga ) ei taha sinna kasti eriti mahtuda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 30.11.2008 09:44:59 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
kui modulaarsuse pärast ostad siis too 750W ei ole modular... see on OX.ee väike viga hinnakirjas


Tänud KillerXP ... et asja selgitasid ..
noh jah modular voiks olla jah ... aga oot ... kas Corsair'il kuskil nii .. 700W -> 800W vahel mindit modulari polegi?
krt, siis ma ilmselt lugesin eile mingit jura .. kus oli ilmselt jutt 750W aga pildid 620W plokist ...

Chidori kirjutas:

ivar43 kirjutas:
vaja oleks toitekat sellesse antec P182 kasti

ma homme vaatan kas mahub, ma ise olen paaril kastil selle vendi ülesse ette tõstnud. - modulaarsed ( ka tavalised plastik pistikuga ) ei taha sinna kasti eriti mahtuda.


Tänud Chidori thumbs_up.gif ootan .. loodame et sobib ilmselt läheb kaubaks siis icon_smile.gif

oled ise muidu testind ka seda Tagan'ni - kuidas näiteks OCCT testis CPU volt graph on ?


---------------------------------------
ok lihtsalt môned näited mis hetkel leidsin, mul oli vahepeal yks Chieftec 650W Modular .. mis ei olnud "eriti tegija'' icon_smile.gif
Chieftec 650W vs 1KW (BQ! Dpp 1KW ).. pole küll aus vôrdlus - erinev kaalu kategooria icon_smile.gif lihtsalt niisama .. AGA siiski
sama plaat sama gfx 9600GT erinevad prosed kaa .. kuid siiski on selle ''cifu'' graph küll väga ''karvane''

1 Chieftec 650W --- e8400 / asus RE /
http://img116.imageshack.us/my.php?image=2008083014h19vcoreea6.png
-------------------------------------

2 Chieftec 650W --- QX9650 @ 3.3Ghz / asus RE /
http://img377.imageshack.us/my.php?image=2008092118h02vcoreiu2.png

3 BQ!1kw --- QX9650 @ 3.3Ghz / asus RE / SAMA setup (samad kellad )
http://img75.imageshack.us/my.php?image=2008102213h52vcorezq8.png
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 11:00:28 vasta tsitaadiga

ivar43, Corsairi modular plokid on hx 520W, hx 620W ja hx 1000W, vahepealset pole. vahepealseid vaata kas nt taganilt või be quietilt.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 13:45:43 vasta tsitaadiga

ivar43 kirjutas:
kuidas näiteks OCCT testis CPU volt graph on ?

Kas see mitte enamus plaatide peal mingit jama ei näita?
Ma enivei täna nehalemi piinama, võin vaadata mis ta 4Ghz nehalemiga teeb.

NB: P182 puhul asi mida tasub uurida on, et kas 8pin ulatub - muu on teisejärguline.

Kahjuks ei mahu, tõenäoliselt ei mahu ükski modulaar koos keskmise fanniga ja pikemad toited ei mahu üldse. 8 pin on 700BZ'l see-eest rohkem kui piisavalt pikk, et peaks iga emaplaadiga ulatuma.

NB2!!! Tagan Kodulehel on valeinfo, tootega on 1x PCIE 6pin ja 1x PCIE 8pin, võimalus kuni 4 lisada, ma uurin tootjalt kaablite saadavuse kohta.
Õige info saamiseks tuleks vaadata Maxpoint kodulehte. Samas seal on vähe segamini pildid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.11.2008 17:30:35 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
NB: P182 puhul asi mida tasub uurida on, et kas 8pin ulatub - muu on teisejärguline.

Kahjuks ei mahu, tõenäoliselt ei mahu ükski modulaar koos keskmise fanniga ja pikemad toited ei mahu üldse. 8 pin on 700BZ'l see-eest rohkem kui piisavalt pikk, et peaks iga emaplaadiga ulatuma...

Paar päeva tagasi panin kokku ühe P182 kasti, mille sisse läks Corsair HX520 Modular ja Asus P5Q-DLX.
See 8-pin CPU pistik on seal vastikult kaugel, aga kinni ta sain. Kõik juhtmed viisin mobo tagant kusjuures.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 30.11.2008 17:36:37 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
ivar43 kirjutas:
kuidas näiteks OCCT testis CPU volt graph on ?


NB: P182 puhul asi mida tasub uurida on, et kas 8pin ulatub - muu on teisejärguline.

Kahjuks ei mahu, tõenäoliselt ei mahu ükski modulaar koos keskmise fanniga ja pikemad toited ei mahu üldse. 8 pin on 700BZ'l see-eest rohkem

kui piisavalt pikk, et peaks iga emaplaadiga ulatuma.

NB2!!! Tagan Kodulehel on valeinfo, tootega on 1x PCIE 6pin ja 1x PCIE 8pin, võimalus kuni 4 lisada, ma uurin tootjalt kaablite saadavuse

kohta.
Õige info saamiseks tuleks vaadata Maxpoint kodulehte. Samas seal on vähe segamini pildid icon_rolleyes.gif


@ Chidori

vaatasin nüüd seda (maxpoint) http://www.maxpoint.de/de/gfx/products/power/Tagan/Tagan_BZ_700/TG_700_BZ_EN.pdf

1)PCI-E 1x6pin + 1x6+8pin sobib !

2) tg700BX plokk ise 160mm pikk - sama mis BQ -

3) sitem lugu icon_rolleyes.gif
ATX12V (8P or 4P+4P) and EPS12V (4P+4P) 1 On board 12V2 500~550 mm - !
BQ!plokil - on see ATX 12V 4pin ja/vôi 12vP8 600mm - ja see on tegelt päris ''nibin-nabin'' môôt ?
antec P182 kui korpusel / emaplaadi / tagant see kaabel viia ( cable management)
krt see 500~550mm vôib isegi lyhikeseks jääda? - (bq /p182 mis mul esimeses postis pilt)
grhhhh icon_neutral.gif
--
Chidori kui viitsid môôda ära selle Tagan700BZ modul. pistiku pikkus ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 17:51:34 vasta tsitaadiga

550 ulatub ka neile MB'dele kus ei ole täitsa üleval servas, alla 500 jääb lühikeseks.
Umbkaudselt 2cm ja 2cm jäika kaabliotsa - mul pole hetkel millegagi mõõta icon_razz.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 01.12.2008 01:14:29 vasta tsitaadiga

vabandan, et seda teemat siin kasvatan, aga jah ... krdi keeruline on nii moodi juppe hankida
.. hmm, nu kas vôi nagu siin enne juba Chidori mainis ..näide Tagan enda lehel olevat infi /.. mis ei vasta päris tegelikkusele .. jne , aaa ok see selleks ..
tegelt peaks vist selle antec'i kasti jaoks yle yldse hakkama otsima plokki millel on kaablid 60 ja ++ cm ?

Tänud Jaan info eest ..
natsa vaatasin neid komponente millest sinu kast koosneb ja vôrdlesin enda omadega, siis ..
esiteks (kui nüüd jälle see revjüü sait ämbrisse ei pand), siis HX520'nel peaks 4+4Pin kaabel olema 19''tolli ehk 49CM (~500mm)
samas on sel HX520'nel see ''onboard'' juhtmete kimp teisel pool vôrreldes TG ja BQ plokkidega -

- seega, kui panna plokk anteci kasti (alla), ôiget pidi? (vent allapoole) siis antec P182 kasti puhul
on ploki enda laiuse vôrra kaabili pikkuses juba eelis! (ma môtlen et kui see kaabel viia emaplaadi kinnitus pleki - ja tagumise kyljepaneeli vahelt)

teiseks: P5Q dlx 'il on pistik päris plaadi servas - vôrreldes Asus ME plaadiga, ME 'eel on see 1.5Cm (15mm) plaadi servast .. ehk kui kui siin pildil näha ..


see alumine pilt on asus ME / antec p182 kasis ja see BQdpp1kw ploki (onboard) P4+ kaabel (600mm)
ulatub nii öelda enam-vahem .. samas sellel on (12v8pin) modular kaabel ja sellega pole probleem . kuna see on 600mm
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 02:52:21 vasta tsitaadiga

Ma toon siis näite kah:
OCZ StealthXstream on üks vähene odavatest toiteplokkidest mille kaabel ulatub p5Q dlx tüüpi emaplaatidele - kaabli pikkuseks märgitud 17'' ehk 432mm - nüüd mõtle kas 11cm pikem kaabel ulatub ME plaadile.
Ma just tööl tõmbasin korra kaabli lahti ja vaatasin pikkust, ulatub ilusasti: kõik 500+ kaablid ulatuvad seal kenasti. Kui sa just mitte kuidagi rahu ei saa, siis ma võin homme korra ta kasti sisse kah panna.

Kasti enda kõrgus on 55cm, 8 cm ülevalt ja 8 cm alt on tühi - seega kaabel peab läbima ca 39cm - paneme siis 2 + 2 cm misiganes väänamisteks ja saame et toite alumisest servast võiks emaplaadi servani olla läbitav tee 43cm.
ivar43 kirjutas:
(600mm) ulatub nii öelda enam-vahem

Ma arvan, et ülejäänud kaabel on meelega taha looklema jäetud.
DPP 1KW on pikem toiteplokk kah, kaableid ei ole nii lihtne panna kui eelnevalt arutatud toiteplokkidel.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 09:47:21 vasta tsitaadiga

http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3464
oli ka aeg et seasonic-u poisid midagi uut valmis keevitaksid icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 10:17:08 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3464
oli ka aeg et seasonic-u poisid midagi uut valmis keevitaksid icon_smile.gif

Pole paha icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 10:41:53 vasta tsitaadiga

just kui eile endale enermaxi ära tellisin krt icon_razz.gif aga nuh ega too toide vist nii või naa lähikuudel eesti turule jõua, selle ajaga viskaks mul vana sussid taevapoole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 18:18:46 vasta tsitaadiga

Ja kroone küsitakse ka lähes 4k ma pakun.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 01:19:32 vasta tsitaadiga

Modulaarsetele Tagan toidetele on võimalik lisakaableid tellida - 75 KR tükk icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 16:52:19 vasta tsitaadiga

650W CFT-650-14C (chieftec) käes eks näis kuidas möllab.

Ehk targemad oskavad öelda, kas voltmeetri vahelduvpinge mõõtetulemused mingil määral näitavad pinge nö. "tõmblemist" (ripple)? Proovisin vana toiteplokiga ning idles ~8..10 mV ning koormuse all ~30 mV tundus enam-vähem reaalne number ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.12.2008 18:01:01 vasta tsitaadiga

Le Inc: Kõik tootjad lubavad selle vaheldduvvoolu olemasolu. Ja kümned millivoldid on üsna hea tulemus, võrrelduna ühe tootja (kahjuks momnedil nimi ei meenu), kes lubas maksimaalkoormustel a 100mV.

Ja ega küsimus polegi selles, kas see vahelduvkomponent on või ei ole. Küsimus on selles, et see nii suur poleks, et kondekaid "keema ajaks ja lekkima / tapma" hakkaks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 05.12.2008 14:13:41 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
[..Küsimus on selles, et see nii suur poleks, et kondekaid "keema ajaks ja lekkima / tapma" hakkaks.

Mina arvasin, et konded ongi selleks, et vahelduvvoolu komponent välja filtreerida..

tahanteada kirjutas:
Ja kümned millivoldid on üsna hea tulemus, võrrelduna ühe tootja (kahjuks momnedil nimi ei meenu), kes lubas maksimaalkoormustel a 100mV.

tsitaat:
The ATX12V Power Supply Design Guide standard demands that the output voltage ripple at full load be not higher than 50 millivolts for the +5V and +3.3V rails and not higher than 120 millivolts for the +12V rail.

Ehk 12V ahelale on 100mV täitsa OK.
Le Inc- tavatester ei pruugi sul õieti näidata seda vahelduvvoolu osa- kuna toite transide lülitussagedus on kümnetes/sadades kilohertsides- müra on samuti kõrgsageduslik ja odavad testrid seda ei mõõda.
Mõõteriist peaks olema võimeline mõõtma ikka MHz-ni välja + omama TrueRMS kirja, ehk osakama natuke matemaatikat kah icon_smile.gif
Kõige õigem on muidugi seda ossiga vaadata-mõõta.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.12.2008 17:49:33 vasta tsitaadiga

Jaan: Alalisvoolu kondensaatorile on ette antud väärtus, milleni võib vahelduvvoolu komponent küündida. Sellest suurem väärtus ajab kondekas oleva vedeliku (pulbri) kuumaks (keema) ja selle tulemusena saad kas mahtuvuse kaotanud, lekkiva või füüsiliselt lõhkise lüüdi.
Lisaks sellele antakse kondeka korral ette ka veel see, et milline vahelduvvoolu sagedus on kondekale üleüldse lubatud.

Ja see liialt suur P-to-P Ripple ongi väga tihti selle põhjustaja, miks toiteploki kondekas on oma mahtuvusest a 50% kaotanud.
Natuke on sellest, liialt suurest Ripplest juttu ka X-Labi kodukal:
http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/atx-psu10_3.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 05.12.2008 17:51:37 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Ja see liialt suur P-to-P Ripple ongi väga tihti selle põhjustaja, miks toiteploki kondekas on oma mahtuvusest a 50% kaotanud.

On valitud lihtsalt liiga sitt kondekas selle töö jaoks.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 05.12.2008 19:53:43 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
tahanteada kirjutas:

Ja see liialt suur P-to-P Ripple ongi väga tihti selle põhjustaja, miks toiteploki kondekas on oma mahtuvusest a 50% kaotanud.

On valitud lihtsalt liiga sitt kondekas selle töö jaoks.

Just. Kokkuhoid nö, kas siis kvaliteedi või kvantiteedi poolelt. Kondekad ongi selleks, et siluda maha need pulsatsioonid, müra jms.
Kui väljundis on see pulsatsioon liiga suur, siis ongi probleem filtreerimises.
Kõige parema tulemuse saab kasutades korraga erinevaid kondekaid- el. lüüt+tantaal+keraamika- igaüks neist teeb oma tööd filtreemises.
Sellepärast kasutatkse nendest "komplekte" täppistoiteahelates- kaasaegse CPU/GPU toide on hea näide.
Või on tahanteada-l oma verisoon sellest kuidas saab impulstoite väljundit filtreerida?
Seal tema antud lingis üritati pulsatsioonid alla saada lisa silumiskondega, see peaaegu õnnestus icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.12.2008 23:40:35 vasta tsitaadiga

Corsair launches TX850W 850W Power Supply
thumbs_up.gif
http://www.nordichardware.com/news,8512.html

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.12.2008 11:55:11 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Corsair launches TX850W 850W Power Supply
thumbs_up.gif
http://www.nordichardware.com/news,8512.html

JonnyGURU.com-i ülevaade
http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=126

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 18:54:41 vasta tsitaadiga

Noniih..... miskine eelmine teisip sai arvutisse topitud enermax Modu82+ 625W... võiks öelda, et sigahea toide oli... kahju, et 24h töö pärast otsad andis =( Nüüd sain vahetuskaubana täna kätte ja ka sisse Corsair HX620W kuna uue enermaxi oleks praegusest alles kuu aja pärast saanud... ja ausaltöeldes olen ma corsairis pisut pettunud võivähemalt nende kaablivalikus.. küll ei taha nad rääkida palju pöördeid vendil on... siis 3 kaabli asemel pidin tooma toitest välja 4 kaablit... 6+8pinniseid oli eelmisel ühe juhtme otsas 2tk... sellel on ainult 1 jne... emaplaadi 24pinnise pidin üldsegi sisse vägistama kuna ei tahtnud väga hästi mahtuda... ja nuh muidugist enermax andis ühe raili pealt 25a... see annab 18a...

Ühesõnaga hea toide kui pole pisut paremat proovinud... kuidagi viimane lihv perfektsuseni on puudu...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 19:52:33 vasta tsitaadiga

siis küll jura kui nõnda kiiresti otsad andis.

HX620 Corsairist käib jutt? Mul küll 24 pinni vastu midagi ei ole. Täitsa hästi mahtus igatpidi. Juhtme valiku üle kah ei nurise. Vendi pöörded on suht madalad kuna ei ole eriti kuulda vendi müra (vaid siis kui toide nn "tühjalt" töötab ja kõrv vastu). Pealegi Corsair HX620 peaks üldse single rail toide olema... mingi 50A vast annab 12v rada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 21:13:09 vasta tsitaadiga

HX620W omab kolme 12v rada mis on kõik 18A... vendi pöörded madalad nagunii aga statistika poolest hea ikka vaadata sensori pealt - nagunii PWNi ei saa rakendada sellele.

nüüd järgmise sammuna vaja siiski vahetada vendid välja arvutis... oskab ehk keegi soovitada selliseid "inaudible" vente? eelkõige tahaks vahetada korpusevente mis TT kastiga kaasas olid ära - üks 120mm, teine 140mm.... ei oska nagu väga millegi poole vaadata. Pisut olen mõelnud kas arctic coolingu, nexuse real silent seeria või NOCTUA NF-S12 seeria poole... Samas pole ühelgi neist 140mm venti olemas... 140mm nägin akasa tooteseeria hulgas aga eestis pole ühtegi korralikku maaletoojat akasale...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 21:16:17 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
nüüd järgmise sammuna vaja siiski vahetada vendid välja arvutis... oskab ehk keegi soovitada selliseid "inaudible" vente? eelkõige tahaks vahetada korpusevente mis TT kastiga kaasas olid ära - üks 120mm, teine 140mm.... ei oska nagu väga millegi poole vaadata. Pisut olen mõelnud kas arctic coolingu, nexuse real silent seeria või NOCTUA NF-S12 seeria poole... Samas pole ühelgi neist 140mm venti olemas... 140mm nägin akasa tooteseeria hulgas aga eestis pole ühtegi korralikku maaletoojat akasale...

Vaata äkki leiad midagi siit: http://www.modikomp.ee/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=116&Itemid=26

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 21:17:24 vasta tsitaadiga

kuskilt foorumist lugesin,et corsairi töötaja rääkis,et hx620 on tegelt üksrada,aga märgitud peale et 3 eraldi millegipärast,ennem selle toite ostu veetsin väääga paljusi tunde guuglis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 21:19:58 vasta tsitaadiga

mina küsisin isiklikult Corsairi foorumist selle raja värgi kohta ning vastuseks sain -> tegelt on 12v rada tal üks. Lihtsalt siis olevat tehtud karbi ja toite märgistus kui see "mitu rada" värk müüs. Aga kui avastati hiljem et lood on teisiti siis jääti karp etc muutmata. Ehk siis reaalselt pidi ikka 1 olema. Vastasel juhul oleks mul see toide arvatavasti ammu umbes. VGA on suht nõudlik ja 3GHz Quad koos 3 sata kettaga kah kerge ole.. kõik asjad suht "ühe juhtme taga" kah sageli.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/87486/ <--- soovitan seda venti. Endal prose jahutusega sain kaasa ja imo üks väga asjalik vent. Scythe flex vms on kah asjalik aga lärmakam. Samas liigutab ka rohkem õhku.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.12.2008 21:46:45 vasta tsitaadiga

Scythe S-Flex`id on jah üsna vaiksed.
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?search=S-Flex&x=23&y=14
http://www.scythe-usa.com/product/acc/002/sflex_detail.html

Modikomp-is müügil Scythe uued vendid "SLIP STREAM", mida ka ülevaates kiideti.
link
http://www.scythe-usa.com/product/acc/026/sy1225sl_detail.html

angel-i pakutud Noctua NF-P12-1300 ka hea vaikne jahutus. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.12.2008 22:45:44 vasta tsitaadiga

Selle 12v raja kohta icon_wink.gif
tsitaat:
As you can see the label says this power supply has three +12V rails. These rails are “virtual” as all of them are connected together to the single +12 V “real” rail coming from the +12 V rectifiers thru a series of jumpers (a.k.a. “shunts”).

Each virtual rail, at least in theory, has its own over current protection (OCP) and that is why they are listed as individual rails even though they are all connected to the same place inside the power supply. From what the label says the over current protection is configured to shut down the power supply if you pull more than 18 A in any of the three rails (usually the over current protection circuit is set with a value a little bit higher than what is written on the label). At least in theory, as during our tests we pulled a lot more than 18 A on +12V1 rail and the power supply didn’t shut down.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.