|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
13.02.2006 18:14:26
Sony-Ericsson K610 |
|
|
link :: Sony-Ericsson K610
Täna 13.02.2006 avaldas/tutvustas oma uut pisemat sorti 3g telefoni!
omadused:
* 2-megapixel camera with digital zoom
* Media player - music and video
* Memory Stick Micro (M2)
Screen
* 262,144-colour TFD
Sound
* 72 voices
Networks
* GSM 900
* GSM 1800
* GSM 1900
* UMTS
Available colours
* Urban Silver
* Evening Red
Sizes
* 102 x 45 x 17 mm
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
13.02.2006 18:17:02
|
|
|
Kuradi ilus telefon on. Aga rohkem andmeid ja pilte tahaks.
Samas võiks SE valmistada veel ka näiteks K610i, millel puuduks 3G tugi - hind tuleks kõvasti odavam ning ostetaks vast rohkem, sest kui paljud 3G'd ikka kasutavad.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
13.02.2006 18:25:09
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
Kuradi ilus telefon on. Aga rohkem andmeid ja pilte tahaks.
Samas võiks SE valmistada veel ka näiteks K610i, millel puuduks 3G tugi - hind tuleks kõvasti odavam ning ostetaks vast rohkem, sest kui paljud 3G'd ikka kasutavad. |
Sony-Ericssoni leheküljelt oli vist loetelu päris pikk või mis gsmarena arvab nii selle telefoni kohta. muidu väga kauni välimusega telefon jah. ja ega omadused kah halvad pole.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
13.02.2006 18:36:49
|
|
|
| ffw kirjutas: |
Sony-Ericssoni leheküljelt oli vist loetelu päris pikk või mis gsmarena arvab nii selle telefoni kohta. muidu väga kauni välimusega telefon jah. ja ega omadused kah halvad pole. |
vabandust, üldse ei pannud seda alumist nimekirja seal tähele.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
13.02.2006 19:13:12
|
|
|
| Väga ilus ja soliidne näeb välja. Huvitav palju orienteeruv hind oleks ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
27.07.2006 19:31:50
|
|
|
Nonii, EMT letis on antud isend müüki jõudnud. Hind (4990 ja 4490 kliendile) on meeldiv üllatus. Plaanis on asi lähiajal ära muretseda. On keegi juba äkki soetanud antud mudeli ja oskab lähemalt pajatada. Erinevates reviewides on telefon küll kiita saanud.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kodanik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
30.07.2006 21:05:34
|
|
|
| Kas võtta K610i või K750i? Mis oleks ühe eelised teise ees? K610i on 3G juba kuid kas K750i-l on midagi mida sellel pole?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
30.07.2006 21:32:38
|
|
|
Esimese hooga tulevad meelde RDS-raadio, kaamera autofookus, infrapuna, 50 h ooteaega ja 18 MB mälu. Et siis need asjad mida K750-l (rohkem) on.
Aga valik on raske, isegi sellega kimpus praegu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
31.07.2006 19:39:36
|
|
|
Kui pildistamine ja raadio väga suurt tähtsust ei oma, siis vast ikka k610i. 3G on kõva argument võrreldes k750i-ga.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
31.07.2006 21:35:50
|
|
|
Oleneb. Kui ainukesena oleks tähtis telefoni telefonina kasutamine, siis ei ole ka erilist vahet, kas need kõned jooksevad üle 3G või 2G. Rääkimata sellest et 3G kõne sööb ikka roppu moodi akut (sama K610i vastupidavus näiteks - 3G kõnet 2,5h, GSM900/1800/1900 kõnet 7h).
Aga selles teemas on see arutlus tegelikult off topic. Ootaks tegelikult mõne kasutaja elamusi/kogemusi, paberil olevaid numbreid võibki võrdlema jääda
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
02.08.2006 20:58:41
|
|
|
Soetasin endale K610i eile. Senised muljed on ysna head.
Muideks lisaks telefoni sisemisele m2lule (18Mb) on telefoniga kohe kaasas ka Sony Memory Disc Micro (M2) 64Mb m2luga.
Kaamera on ka t2iesti normaalne. Lisaks saab teha videoklippe.
Pilte saab ka t88delda ja pildistades saab valida ysna mitmeid lisav6imalusi (nt. kolmest tavapildist panoraamv6tet).
Yks miinus siiski on minul leitud - digitaalset suumi (ingl. k. zoom ) saab kasutada ainult videot tehes, mitte pildistades. See on küll minu arust veidi imelik. Aga muidu tundub k6ik küll t2itsa hea. Eriti meeldib mulle telefoni meeldiv v2limus.
PS - infrapunast tunnen küll veidi puudust, sest k6igil ju ei ole bluetoothi...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanuzka
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2006
|
03.08.2006 20:02:24
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
Soetasin endale K610i eile. Senised muljed on ysna head.
Muideks lisaks telefoni sisemisele m2lule (18Mb) on telefoniga kohe kaasas ka Sony Memory Disc Micro (M2) 64Mb m2luga.
Kaamera on ka t2iesti normaalne. Lisaks saab teha videoklippe.
Pilte saab ka t88delda ja pildistades saab valida ysna mitmeid lisav6imalusi (nt. kolmest tavapildist panoraamv6tet).
Yks miinus siiski on minul leitud - digitaalset suumi (ingl. k. zoom ) saab kasutada ainult videot tehes, mitte pildistades. See on küll minu arust veidi imelik. Aga muidu tundub k6ik küll t2itsa hea. Eriti meeldib mulle telefoni meeldiv v2limus.
PS - infrapunast tunnen küll veidi puudust, sest k6igil ju ei ole bluetoothi...  |
Mul endal k750i ja pildistades saab zoomida küll, aga mitte k6ige suurema resuga (2mp)... Sul peaks kah saama
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
05.08.2006 00:26:19
|
|
|
| Jaanuzka kirjutas: |
Mul endal k750i ja pildistades saab zoomida küll, aga mitte k6ige suurema resuga (2mp)... Sul peaks kah saama |
2MP tõesti ei lase suumida. Ei lase ka 1MP. VGA mode laseb (aga ausaltöeldes ei kõlba VGA kvaliteet eriti kuhugi..). 2,5x laseb siis.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
07.08.2006 11:41:39
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
Soetasin endale K610i eile. Senised muljed on ysna head.
PS - infrapunast tunnen küll veidi puudust, sest k6igil ju ei ole bluetoothi...  |
Kas sellel telefonil siis kaablit kaasas polnudki we Kuidas muidu saund kostub sellel mudelil ?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
07.08.2006 13:04:49
|
|
|
USB kaabel peaks ometi ikka kaasas olema. Isend toetab teoorias 72 polükanalit, seega saund peaks olema korralik. Iseasi kuidas see kõlarist kostub.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.08.2006 15:36:50
|
|
|
| masterx kirjutas: |
Kas sellel telefonil siis kaablit kaasas polnudki we Kuidas muidu saund kostub sellel mudelil ? |
Jutt oli infrapunast. USB kaabel on loomulikult kaasas (läbi USB kaabli saab ka telefoni laadida).
| Taavi_789 kirjutas: |
| USB kaabel peaks ometi ikka kaasas olema. Isend toetab teoorias 72 polükanalit, seega saund peaks olema korralik. Iseasi kuidas see kõlarist kostub. |
Polü kanaleid on jah 72, aga telefon mängib täitsa normaalselt ka MP3, AAC ja mitmeid muid audio ja video formaate.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
08.08.2006 18:53:46
|
|
|
Muretsesin selle endale eile, täna ostsin HPM-70 klapid ka juurde, homme ostan mälu. Heli on küll hea, ei saa midagi halba öelda
Kui keegi hea inimene ütleks, kust saab automaatse klahviluku maha keerata ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slay
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2006
|
10.08.2006 08:30:18
|
|
|
olen samuti selle telefuuni õnnelik omanik nüüd. läksin vana t610 pealt üle k610 peale paar päeva oli z530i samuti, sai enamvähem selle peal menüü ja asjad selgeks.
aga mõningad asjad käivad täiega telefonis pinda, muidu olen rahul. võimalik et need "probleemid" on ka minu enda lolluse pärast ning sellepärast, et ei ole jõudnud manuaali korralikult läbi tudeerida.
need oleks siis järgmised ja kui keegi oskab vastata/juhendada, oleks vahva:
1. ei saa pildistades kohe pilti salvestada kaardile?
2. MMSi saates ei saa pilti salvestada. (tegin "raam" reziimis paar naljakat pilti, tahaks arvutisse tõmmata või salvestada, ei saa!
3. SMSi info - puudub täiesti? (kui palju on SIMi peal kasutuses, kui palju telefonis). telefonimälu vaatamisest ei piisa.
--------
to boro: kus pakutakse mälukaarti?
to boro: seaded menüüs, 9 valik - turvalisus, sealt esimene - automaatne klahvilukk
--------
eks hiljem ehk veel midagi..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruelo
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
10.08.2006 21:08:41
|
|
|
zebrast peab vist ostma jah, igatahes tartus küll kusagil poodides pole :S
Kas kusagilt saab keelata operaatori logo ja kas videoplayeriga kerida ei saagi ? Mõnda alternatiiv programmi äkki on pakkuda ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slay
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2006
|
11.08.2006 17:55:58
|
|
|
appi kui nõme.
zebrast tuli kiri:
Kahjuks peame teatama, et otseselt meist mitteolenevatel põhjustel viibib Teie poolt tellitud kauba Mälukaart 1GB Sony Memory Stick Micro tarnimine. Kuna antud toodet ei ole kohe laos, siis läheb selle tellimise ja tarnimisega aega vähemalt 1 kuu.
----------
eks siis pea ootama..
nii et lennake peale, tellige ka ära, siis tellitakse hulgim ehk
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
12.08.2006 14:13:57
|
|
|
| Kas siis tallinnas kusagil poodides pole ? Photopointis jms kohtades ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.08.2006 18:26:48
|
|
|
Tõsiselt korralik ja väike 3G tefon
Võtsin kohe ligi kui näigi ainus jama oli see ,et miks ta tuli nädal hiljem müüki kui nokia 6233
Aga probleem lahenes peresiseselt=isal oli mingi vana 6310i ja nüüd käib ringi 6233 taskus
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
17.08.2006 19:01:44
|
|
|
Mulle meeldib selle telefoni puhul kõige rohkem välimus. Selline stiilselt ilus. Ei vilgu ega urise üleliia. Selline paras.
Muidu tglt sõnumeid on küll vahel paras piin kirjutada. Kui rahulikult seda teha, siis on kõik OK, aga kui kiirelt kribada, siis valesid klahve on kerge tabada. Suured sõrmed pluss väikesed ja lähestikku asetsevad klahvid..
Muidu
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
18.08.2006 14:16:42
|
|
|
Mulle toodi põltsamaalt igatahes gigane ära.
Aga mul mingi selline anomaalia, et kõneregistrisse ei salvestata mitte midagi Kunagi on salvestanud, aga eile kustutasin nood maha ja nüüd on tühi. peale kõnesid ja vastamata kõnesid jne, register ikka tühi. Kas ma olen kusagilt ära keelanud ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
18.08.2006 15:27:03
|
|
|
boro, veider. Ma proovisin ka ja ikka tekivad uued kõned sinna
Kusagilt kohe küll ei leidnud mingit kõneregistri ära keelamist kah..
Lülita telefon korra välja ja proovi uuesti. Äkki aitab...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
18.08.2006 17:29:52
|
|
|
Ei tea, kummaline jah, telefoni on mitu korda välja lülitatud ja kaart välja võetud jms. Peab uurima. Kui leian annan teada
edit: hehe, panin korra teise kaardi sisse ja asi töötas. Kummalin oli see, et kui nüüd õige kaardi panin, siis kõneregistris olid ikka need numbrid alles, mis ma kunagi maha lasin. Huvitav küll, kõneregistrit ju simile ei lasta. Aga nüüd on korras
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Annu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2006
|
24.08.2006 17:15:18
|
|
|
kas keegi teab selle mudeli punase värvi saadavuse kohta?
Mitmest telefonipoest olen saanud vastuseks, et Eestisse neid ei tooda ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
07.09.2006 13:43:33
|
|
|
2 muret:
kui telefon laadima panna näitab millegipärast 'kiirlaadimine' ja aku saab ka suht kiiresti täis?
usb kaudu arvutiga uhendades tahab iga kord mingeid draivereid (usb modem vms.) installima hakata
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.09.2006 21:22:42
|
|
|
| deppar kirjutas: |
kui telefon laadima panna näitab millegipärast 'kiirlaadimine' ja aku saab ka suht kiiresti täis?
|
Aitab, kui akul lasta tühjaks saada. Vb aitab ka, kui telefon laadimise ajaks välja lülitada, aga ma pole proovinud. Juhindu parem esimesest variandist.
| deppar kirjutas: |
2 muret:
usb kaudu arvutiga uhendades tahab iga kord mingeid draivereid (usb modem vms.) installima hakata  |
Mul ka. Kuigi ma installisin esimesel korral igasugused draiverid ära...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
11.09.2006 18:49:27
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
| deppar kirjutas: |
usb kaudu arvutiga uhendades tahab iga kord mingeid draivereid (usb modem vms.) installima hakata  |
Mul ka. Kuigi ma installisin esimesel korral igasugused draiverid ära...  |
Vist mingi softi kala siis. On kellelgi mingi lahendus pakkuda?
-e-
Avastasin täna, et läpakaga ühendades ei taha enam midagi installida (st. et kõik nagu korras, täitsa iseenesest), teise arvutiga ei saa prargu proovida. Väga kummaline igatahes.
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan25
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2003
|
19.09.2006 18:21:05
|
|
|
| Sai kah endale see k610i soetatud. Kõik vinks vonks asja juures kuid kaameraga on minuarust midagi lahti. Kuidagi hägused tunduvad olema need pildid. Äkki keegi ütleb kas sellised need peavadki olema või pean esindusse ronima. http://www.zone.ee/sjaanus/sony%20ericsson/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilunudPorgandiKaaluja
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2003
|
19.09.2006 20:09:13
|
|
|
Ka mina oman telefoni juba tervelt 2 nädalat koos kõikide eelnevalt loetletud vigadega
kõige rohkem häirib mind kiirlaadimine, kuna telefon peab max 1,5-2 päeva vastu, kusjuures nö kiirlaadimine kestab u. 2,5 tundi
ühte viga olen veel täheldanud, nimelt gprs ei tööta teps mitte nagu peab, vahepeal laeb normaalselt lehekülge, vahepeal jääbki laadima...
ühekorra on kokku jooksnud ja kaamera teeb sama "häid" pilte, kuid see on minu jaoks kõige vähemolulisem asi
niiet kõik soovitused ja õpetused on teretulnud
_________________ Oh kuidas mulle meeldivad inimesed, kellel on foorum peas ja jagavad oma tarkusi. |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
19.09.2006 20:40:16
|
|
|
| VilunudPorgandiKaaluja kirjutas: |
Ka mina oman telefoni juba tervelt 2 nädalat koos kõikide eelnevalt loetletud vigadega
kõige rohkem häirib mind kiirlaadimine, kuna telefon peab max 1,5-2 päeva vastu, kusjuures nö kiirlaadimine kestab u. 2,5 tundi. |
Ma laen umbes 9 tundi ja aku peab oma 6-7 päeva alati vastu kui mitte rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilunudPorgandiKaaluja
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2003
|
19.09.2006 20:47:17
|
|
|
ahah, tänud info eest
siit kohe küsimus, miks mul lööb ette kiirlaadimine??
aku tühjaks laskimist olen proovinud, ikka lööb ette kiirlaadimise
laadija on mul miski CST-70, kole väike on küll, ons õige laadija?
_________________ Oh kuidas mulle meeldivad inimesed, kellel on foorum peas ja jagavad oma tarkusi. |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
20.09.2006 05:38:19
|
|
|
| jan25 kirjutas: |
| Sai kah endale see k610i soetatud. Kõik vinks vonks asja juures kuid kaameraga on minuarust midagi lahti. Kuidagi hägused tunduvad olema need pildid. Äkki keegi ütleb kas sellised need peavadki olema või pean esindusse ronima. http://www.zone.ee/sjaanus/sony%20ericsson/ |
Nii igaks juhuks küsin - kiletüki ikka võtsid kaamera-augukese eest ära?
| VilunudPorgandiKaaluja kirjutas: |
ahah, tänud info eest
siit kohe küsimus, miks mul lööb ette kiirlaadimine??
aku tühjaks laskimist olen proovinud, ikka lööb ette kiirlaadimise
laadija on mul miski CST-70, kole väike on küll, ons õige laadija? |
Mul on ka CST-70 "Standard Charger". See ja väike??? Ma just vaatasin, et ilge jurakas. Siemensi oma (enne oli mul M55) oli ikka jupp maad väiksem.
Kiirlaadimist mul siis küll ette ei löö, kui ma aku tühjaks lasen ja telefonil välja lasen lülituda.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
20.09.2006 12:42:52
|
|
|
| kas pildid on tõesti nii inetud ve?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
20.09.2006 12:51:43
|
|
|
| rahzel kirjutas: |
| kas pildid on tõesti nii inetud ve? |
Fotograafia on valguse jäädvustamine. Nii juhtub, kui pildistada hämaramates oludes. Eriti kui on tegemist kaamera telefoniga, millelt vaid idioodid ootavad mingit überkvaliteeti. No offence...
(mina võtan oma telefoni kaamerat nii, nagu ta on. kui ma head pilti tahan, võtan kaamera kaasa...)
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
20.09.2006 12:54:42
|
|
|
NuCleo,
Ma ei tea kes mida ootab,aga ma võrdlen nt w810i,k750i ja seda kaamerat ning mulle tundub,et sõprade telefonid teevad paremaid pilte.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
20.09.2006 12:58:18
|
|
|
| rahzel kirjutas: |
NuCleo,
Ma ei tea kes mida ootab,aga ma võrdlen nt w810i,k750i ja seda kaamerat ning mulle tundub,et sõprade telefonid teevad paremaid pilte. |
Mina olen palju paremaid pilte teinud, kui need siin olnud. Rõhutan veelkord, et telefoni kaamera on telefoni kaamera.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilunudPorgandiKaaluja
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2003
|
20.09.2006 15:46:50
|
|
|
keegi ei ootagi superkvaliteediga pilte mobiilkaamerast, kuid milleks siis üldse kaamerat telefoni, parem olgu ilma või tehku enam-vähemgi normaalse kvaliteediga pilte
OK, lasin aku täiesti tühjaks, lükkasin laadija taha ning hakkas normaalselt laadima, aga vot 9-t tundi ei tulnud mingi nipiga, pigem 3-4 tundi
http://www.elisa.ee/client?id=1202&s=lisa&gid=18&pid=1660#Laadijad >>siin märgitud, et CST-60
GPRS-i sain tööle, viga oli interneti seadetes..
_________________ Oh kuidas mulle meeldivad inimesed, kellel on foorum peas ja jagavad oma tarkusi. |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
20.09.2006 23:00:27
|
|
|
9 tundi laadimist ei tule küll kohe kuidagi, u.2,5 saab ikka hakkama. Kiirlaadimine toimub ainult siis kui telefon on sisse lülitatud.
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan25
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2003
|
22.09.2006 00:12:51
|
|
|
| jan25 kirjutas: |
| Sai kah endale see k610i soetatud. Kõik vinks vonks asja juures kuid kaameraga on minuarust midagi lahti. Kuidagi hägused tunduvad olema need pildid. Äkki keegi ütleb kas sellised need peavadki olema või pean esindusse ronima. http://www.zone.ee/sjaanus/sony%20ericsson/ |
| NuCleo kirjutas: |
| Nii igaks juhuks küsin - kiletüki ikka võtsid kaamera-augukese eest ära? |
Arvata on et võtsin, objektiiv on täiesti puhas igast tolmust ja muust saastast. Lihtsalt hakkas asi huvitama, kuna mu eelmine telefon, mis oli Alcatel 756 ja tegi vga reziimil pilte väga palju alla ei jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
23.09.2006 12:08:12
|
|
|
Ega see kui ta sul näitab et on laetud mingi 2,5 tunniga ei tähenda et teda ei tohiks rohkem laadida. Ise jätan tavaliselt ööseks laadima (Kiirlaadimine ikkagi) ja peab ilusti vastu. Ka kusagil üle nädala. Pole väga süvenenud. Kui muidugi mussi ja videot kuulata/vaadata või mänge mängida, siis peab jah vähem. Endal tunduvad küll pildid ilusamad olevat. Praegu ei saa näidata, kuna ei võtnud juhet vist kaasa. Kunagi aega leian siis panen pilte. Draivereid ei küsi mu käest võibolla sellepärast, et installisin kunagi mingid driverid ära ilma et telefon oleks ühendatud arvutiga. Gprs viga pole ka täheldanud. Ainuke anomaalia mis on tekkinud, on see et peale kõne katkestamist jääb ekraanil "Menüü" nö nupp aktiivseks, aga see võib olla muidugi ka Theme viga. Telefoni olen suutnud kokku jooksutada vigase videofailiga
Muidu tibends tobens telefon
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
23.09.2006 20:43:21
|
|
|
| VilunudPorgandiKaaluja kirjutas: |
| ...ühekorra on kokku jooksnud... |
Kuidas uuesti tööle said? Minu oma jooksis täna hommikul lambist kokku, hangus telefoniraamatust numbri otsimise ajal, siis sai aku jube kiiresti tühjaks ja praegu ei hakka isegi mitte laadima. Ilmselt garantiisse saatmine ees.
Praegu ausalt öeldes SonyEricssonis vähe pettunud, aastate jooksul mitmeid Nokiaid, Samsunge ja isegi ühte Motorolat omanud ja sellist jama pole kunagi olnud.
Siin mingis SE teemas kirjutati, et garantii puhul kõige targem otse Maifon Balticusse viia, saab kiiremini kätte jne. Elisa kilendiinfo väidab, et saab ainult Elisa esinduse kaudu saata. Oskab keegi kommentaarida?
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.09.2006 20:49:12
|
|
|
| deppar kirjutas: |
| VilunudPorgandiKaaluja kirjutas: |
| ...ühekorra on kokku jooksnud... |
Kuidas uuesti tööle said? Minu oma jooksis täna hommikul lambist kokku, hangus telefoniraamatust numbri otsimise ajal, siis sai aku jube kiiresti tühjaks ja praegu ei hakka isegi mitte laadima. Ilmselt garantiisse saatmine ees.
Praegu ausalt öeldes SonyEricssonis vähe pettunud, aastate jooksul mitmeid Nokiaid, Samsunge ja isegi ühte Motorolat omanud ja sellist jama pole kunagi olnud.
Siin mingis SE teemas kirjutati, et garantii puhul kõige targem otse Maifon Balticusse viia, saab kiiremini kätte jne. Elisa kilendiinfo väidab, et saab ainult Elisa esinduse kaudu saata. Oskab keegi kommentaarida? |
Tahtsin 3 päeva tagasi oma telefoni otse Maifonisse viia, helistasin ja uurisin enne probleemi kohta. Öeldi: Hetkel neil nii kiire, et niiöelda "tänavalt" nad telefone remonti ei võta, ainult esinduste kaudu sissetulnud telefone remondivad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
23.09.2006 21:06:34
|
|
|
...sellest võib siis vist järeldada seda, et hulgem vigadega SE telefone liikvel
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.09.2006 21:14:32
|
|
|
| deppar kirjutas: |
...sellest võib siis vist järeldada seda, et hulgem vigadega SE telefone liikvel  |
- Maifon on suht väike koht, mille ülekoormamiseks pole palju vaja
- Odavama otsa SonyEricute, mida müüakse suuremas mahus kui äriklassi/multimeedia kvaliteetsemaid mudeleid, kvaliteet on niru
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|