Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 951, 952, 953 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.11.2018 19:35:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Pole mitu kuud teemat jälginud aga vaatan, et 5305 digiboks on nüüd saadaval. Rääkige nüüd mis buge keegi kohanud on juba sellega seoses?

Kaasatulev pult on endiselt sitt. Vajalike nuppude põud. Samas on lisatud mitte midagi tegev nupp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.11.2018 19:40:01 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Pole mitu kuud teemat jälginud aga vaatan, et 5305 digiboks on nüüd saadaval. Rääkige nüüd mis buge keegi kohanud on juba sellega seoses?

Kaasatulev pult on endiselt sitt. Vajalike nuppude põud. Samas on lisatud mitte midagi tegev nupp.

Kohe tuleb meesterahvas, kes "manuaalides ridu tsiteerib", et kasutajad ei soovi tegelikult "mute" nuppu. icon_razz1.gif
Eks vanal S5 oli välja lülitamise nupp paremini käe sees. Nüüd see valge taustaga ei ole nii mugavalt pöidla all.

Keegi võiks siin foorumis küsitluse luua ja las HV kasutajad vastavad küsitlusele. Mute nupp võiks olla. Jah/Ei

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 19:42:23 vasta tsitaadiga

btw kunasest see vana nuti nüüd kinni pidi minemagi? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 19:44:31 vasta tsitaadiga

Mute nupp ja sisendi valimise nupp on ainsad mida pean teleri puldilt otsima. Ok Magic Remote omab õnneks ka muud funktsionaalsust aga tavaliselt on see nii olnud. Mute võiks olla küll S6 puldil. Pildilt tundus, et on lisatud otsingu ja kodu nupp?
Otsingu nupust saan veel aru aga kodu nupp jääb veidi arusaamatuks. Kuhu see viib ja mis selle point on? Menüüd pole ju nii sügavad, et tagasi nupuga sealt välja ei saaks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 21:00:46 vasta tsitaadiga

Tihti peale viskab 'Palun oodake, filmi sisu veel laetakse' ette ja salvestus läheb null minuti peale. 1113'l küll seda pulli polnud.

Üks salvestus ufo peal ei keri. 1113 peal kerib. Nii, et tundub pigem boksi viga.

Ja no heli tuleb ruttu vanal ja pilt suht ruttu järgi. Ufol käib ikka tõsiselt närvi, et nii pikk paus vaikust kui kanaleid vahetada, peale kerimist jne. Kui uuel menüüd nii nobedalt ei laeks siis ausalt läheks vist vana peale tagasi.

Ning tavakasutuses ufo ei reageeri mõnikord õieti puldile kui puldil pole selget nähtavust boksiga(ehk pult teki all vms). Kas ei reageeri kohe või teeb topelt vajutust.
Ühenduse saab täielikult ära kaotada nt nii: boks laua peal tv kõrval, pulti hoian laua all ja teise käega katan puldi ülemise osa ära. BLE ühendus vist kaob ära ja siis nupuvajuste tuluke läheb rohelise pealt punaseks, ehk vist üritab nüüd IR'ga aga sõkun nuppe palju tahan, boks ei reageeri üldse, sest BLE'd pole ja IR ei pääse ligi. Kui jälle pulti näidata boksile siis ühendab BLE ära ja töötab.
Eks see on mure vähestele aga vana boksi ja RF puldiga polnud kordagi sellist jama. Läks läbi igalt poolt.


Tomorrow kirjutas:
kodu nupp jääb veidi arusaamatuks. Kuhu see viib ja mis selle point on? Menüüd pole ju nii sügavad, et tagasi nupuga sealt välja ei saaks.

Kodu nupp ei tee hetkel mitte kui midagi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 13:33:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow, minul see uus boks teeb stoppkaardeid siiani (heli käib edasi, aga pilt seisab ca 1 minut ja nii teeb 1-2x minutis).

Ja minule kirjutas privas ka üks kodanik, et tal täpselt sama mure, seega ma pole ainuke selle hädaga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 13:49:27 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tomorrow, minul see uus boks teeb stoppkaardeid siiani (heli käib edasi, aga pilt seisab ca 1 minut ja nii teeb 1-2x minutis).
Et siis seisev pilt on ainult kogu aeg ees? Kui 1-2x minutis pilt seisab 1 minut? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 14:15:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
btw kunasest see vana nuti nüüd kinni pidi minemagi? icon_rolleyes.gif


endale saadeti hoiatus, et 26.11 sulgevad vana menüü...kirjas veel kiidavad, et uus on mugavam, kiirem ja kõik mis veel
"Uus menüü on kiirem, kaasaegsem, võimaldab tänapäevaseid uuendusi ja pakub sama kuutasu eest märksa rikkalikumat meelelahutust."

olen siiamaale venitanud uuele üle minemisega, aga nüüd vist ei jäeta muud varianti ja tuleb minna. sai ka käidud sõbra juures piilumas, kuidas see uus siis ka välja näeb ja muljed olid:
1. tohutu aeglane, ei tea kas tõesti nii peabki olema, et vajutad vasakule nuppu ja siis ootad 3-4 seki et üldse registreeriks ja kanali nimekirja ette viskaks..esimest korda vajutasin mitu korda, et ehk pult ei tööta, aga tundub, et nii vist ongi mõeldud? salvestatud saadete nimekirja ootad 5+ seki..vanas tulevad nagu hetkega need menüüd ette
2. ei saa kiirelt noolega üles/alla vaadata mis teisel kanalil hetkel jookseb ja mis järgmisena tuleb(nt. saade saab läbi 18:57, otsin teisi kanaleid, siis pean ootama kuni kell 19:00 saab, et näha mis järgmisena eetris on...või siis ava iga kord see aeglane saatekava, mis tundus täiesti kasutamattu oma aegluse tõttu)

loodan, et selle uusima boxiga on menüüd kiired ja muid väga häirivaid muudatusi ei ole, aga eriti usku pole...esmamuljena tundus küll korralik tagasiminek. muidu tuleb vb tõesti elisa/starmani teenust vahepeal proovida, pakkumistega nad kitsid pole
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 15:05:07 vasta tsitaadiga

bladerunner, 1 sekund, minu viga icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 15:35:43 vasta tsitaadiga

Nipi1000, sõltuvalt rauast on uus menüü kiirem. 2007 aasta pc peal on ka win10 sigaaeglane, täna pakutaval masinal aga lippab.
Too uusim boks ära ja proovi, ei pea ju kohe välja ostma, sulle ehk pakuvad 6 kuud tasuta renti ka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 15:51:12 vasta tsitaadiga

Neid stoppkaadreid esineb minul ka aeg-ajalt uusima Arrisega. Kõik muu tundub toimivat.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 19.11.2018 15:53:06 vasta tsitaadiga

Üks tähelepanek HDMI CEC toimimise kohta, mille juhuslikult koosluses Arris 5305, LGUH7707, Marantz NR1403 avastasin, kui olin tükk aega juurelnud, et miks Marantz kord sisse lülitub ja siis jälle mitte. Kui Marantzil on valitud Pure Direct heli, siis lülituvad Telia pudil TV nuppu vajutades telekas ja Marantz välja ja samast nupust sisse lülitades käivituvad samuti nii telekas kui ka Marantz. Telia TV nuppu vajutades lülituvad käik seadmed korralikult välja, aga uuesti sisse lülitades Marantz ei käivitu. Stereo heli valides käivitub ka Marantz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 19.11.2018 16:08:10 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Nipi1000, sõltuvalt rauast on uus menüü kiirem. 2007 aasta pc peal on ka win10 sigaaeglane, täna pakutaval masinal aga lippab.
Too uusim boks ära ja proovi, ei pea ju kohe välja ostma, sulle ehk pakuvad 6 kuud tasuta renti ka.

Kui ikka Telia nõuab, et olemasolev Motorola ära uuendatakse ning lubab uut kiiremat ning mugavamat kasutajakogemust, siis miks sa soovitad uusimat boksi? icon_eek.gif
Sõltuvalt rauast võib igasuguseid asju lubada kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 16:17:11 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
indrpo kirjutas:
Nipi1000, sõltuvalt rauast on uus menüü kiirem. 2007 aasta pc peal on ka win10 sigaaeglane, täna pakutaval masinal aga lippab.
Too uusim boks ära ja proovi, ei pea ju kohe välja ostma, sulle ehk pakuvad 6 kuud tasuta renti ka.

Kui ikka Telia nõuab, et olemasolev Motorola ära uuendatakse ning lubab uut kiiremat ning mugavamat kasutajakogemust, siis miks sa soovitad uusimat boksi? icon_eek.gif
Sõltuvalt rauast võib igasuguseid asju lubada kopp.gif


Kedagi ei üllata sinu vastus enam. Soovitasin kliendile kiiremat menüüd ja lahendust.
Pilt on kõigil samasugune ja on ka kasutajaid keda ei häiri kanalivahetuse kiirus seega seadme vahetus ei ole tungivalt vajalik vaid soovituslik.
See kuidas kasutaja nendest uutest sisuteenustest lugu peab, on samuti kliendipõhine.
Me ei tea mida selgitati kliendile uue menüü kiiruse ja mugavuse all aga fakt jääb, klient peab uuele menüüle üle minema.
kopp.gif tõesti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 16:51:10 vasta tsitaadiga

Iga uus Windows on alati olnud vanast kiirem. Sõltuvalt rauast muidugi icon_lol.gif Ei ole Telia kaugeltki ainuke kes sellega inimesi lollitab icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 17:03:36 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Üks tähelepanek HDMI CEC toimimise kohta, mille juhuslikult koosluses Arris 5305, LGUH7707, Marantz NR1403 avastasin, kui olin tükk aega juurelnud, et miks Marantz kord sisse lülitub ja siis jälle mitte. Kui Marantzil on valitud Pure Direct heli, siis lülituvad Telia pudil TV nuppu vajutades telekas ja Marantz välja ja samast nupust sisse lülitades käivituvad samuti nii telekas kui ka Marantz. Telia TV nuppu vajutades lülituvad käik seadmed korralikult välja, aga uuesti sisse lülitades Marantz ei käivitu. Stereo heli valides käivitub ka Marantz
See CEC tegelikult käib suht suvaliselt ikka.
Mul Denoni ress. Oli ka probleem et ressi suutis küll boks sisse lülitada aga välja lülitada ei suutnud.
Eile kui katsetasin siis jällegi kõik toimis. Lülitas nii sisse kui välja. Siis ühel hetkel jälle ei toiminud.
Hakkas toimima peale seda kui olin teleka TV puldist kinni-tööle pannud.
No OK. Pistsin siis boksi TV taha ja õpetasin talle TV juhtimise IR signaalid selgeks.
Boksist endast keelasin TV sisse/välja lülitamise ära, samas TV poolt boksi juhtimise jätsin lubatuks.

Nüüd kui puldil TV nuppu pressida lähevad kenasti kõik 3 seadet tööle ja samast nupust ka kõik 3 välja.
Eks näis kaua see niiviisi toimib.

Ainuke kooslus kus mul pole kunagi ühegi boksiga CEC probleeme senini olnud on see kui boks on otse telekaga ühenduses. Siis on nii Motorola kui ka mõlemad Arrised normaalselt toiminud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 19:29:01 vasta tsitaadiga

Sattusin vist Telia uue UI miski testgruppi. Väga minimalistlik on. Ütleks, et lausa kasutamatult minimalistlik.

Hetkel kiiruga ei saa pilti siia lisada.

Igal juhul tahaks tagasi toimivat UId icon_lol.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 19:35:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tomorrow, minul see uus boks teeb stoppkaardeid siiani (heli käib edasi, aga pilt seisab ca 1 minut ja nii teeb 1-2x minutis).

Ja minule kirjutas privas ka üks kodanik, et tal täpselt sama mure, seega ma pole ainuke selle hädaga.

Ok. Eks ma see nädal toon ära aga igaks juhuks 1113 veel tagasi ei vii. Enne testin 5305 ära nädalakese ja kui probleeme ei esine, siis viin 1113 tagasi. Mul nimelt renditud. Peab teendindaja ära rääkima, et mulle nende päevade eest topelt renditasu ei panda, kuna mul justkui kaks boksi siis rendis. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 20:01:13 vasta tsitaadiga

Pilt ka: https://www.upload.ee/image/9208813/35773AAC-8361-4DF8-AC56-EE23E342EB10.jpeg
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 19.11.2018 20:11:41 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Pilt ka: https://www.upload.ee/image/9208813/35773AAC-8361-4DF8-AC56-EE23E342EB10.jpeg


See peaks mingi ajutine probleem olema, on endalgi juhtunud.
"Have you tried turning it off and on again?" ... "Is it definitely plugged in?" icon_idea.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 22:06:10 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Pilt ka: https://www.upload.ee/image/9208813/35773AAC-8361-4DF8-AC56-EE23E342EB10.jpeg

Oeh, ma juba mõtlesin et ongi mingi uus UI testimisel icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 22:10:23 vasta tsitaadiga

Mul on seda ka vana Arrise boxiga juhtunud...restart abiks... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 22:31:34 vasta tsitaadiga

Olen restarti mitu korda proovinud. Ei aita nagu.

Saba seinast välja tõmbamine aga aitas

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 21.11.2018 07:16:05 vasta tsitaadiga

Täitsa toimib! beer_yum.gif



KillFrenzy kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:

Pildi pealt tundub see telia pakutav scart variant kõige labasem lahti käiv pistik olevat.
Ma ei tea kui kriitiline see on, et sisendi lülitus tahab just 12V saada, äkki piisab ka 5V.
Siis oleks kõige lihtsam raiua pooleks suva usb kaabel ja ühendanda digiboksi taha ja punane ots ühendada scart pin 8 külge.


Tundub, et 5V ongi õige kui 16:9 vaja.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 08:27:44 vasta tsitaadiga

Tegin ka ise kodus vähe vahetust ja uue digiboksiga mingi siuke jant, et teleka sisse lülitan siis vahest läheb normaalselt tööle - enamikel kordadel siuke jant kus hääl taustal mängib, kanalit ja volüümi saab vahetada aga mida pole on pilt. Mingi 5-10 minutit oodata siis üheltmaalt tuleb ka pilt. Proovind kahe erineva boksiga ja sama jant. Arrise boksiga on pilt alati kohe ees.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 10:52:35 vasta tsitaadiga

Auron, proovisid ikka komplektis oleva HDMI kaabliga, mitte vana arrise omaga?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 11:55:51 vasta tsitaadiga

Kas selle "stoppkaadrite" vastu on mingi ravi ka lähitulevikus loota? Uue viimase Arrisega siis mõtlen. Kuna ma pole ainus kellel seda esineb, siis võiks arvata, et Telia poolne mingi jama? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 13:49:45 vasta tsitaadiga

Tõin kah eile uue 5305 siis koju. Hetkel igatahes väga rahul. 1113 kah veel alles ja pole ära veel viinud.
Kirjeldatud probleeme ei esine. LG odavama otsa 2018 aasta 4K teler ja kasutasin karbis olnud kaableid kuigi tehniliselt iga HDMI 2.0/2.1 kaabel peaks asja ära ajama.

Ainus mida märkasin oli see, et kui S6 pult panna telekat sisse/välja lülitama ja ühendada 5305 ja telekas omavahel mõlemat pidi CEC abil, siis kohe peale väljalülitamist uuesti puldist telekas ja digiboks sisse lülitada on viide sees vs kui nö külmalt sisse lülitada kus digiboks on nö ootereziimis (punane tuluke) istunud. Ilmselt siis peale väljalülitust teeb veel midagi taustal, et kohe uuesti sisse ei lülitu aga samas võib ka teleka enda kala olla.

Menüüd on märgatavalt kiiremad uue boksiga küll. Pildikvaliteet vb on veidi tervavam Eesti SD kanaleid vaadates aga see võib ka platseebo olla. Kontrollisin teleka seadetest, et tuleb 2160p50 signaal ikka digiboksist.
Milles on kahju on see, et kanalivahetus ei läinud põrmugi kiiremaks. Ikka sama viide mis eelmise boksiga. Ju siis pudelikael kuskil mujal....

Nägin ära ka selle paljukirutud mitmekordse Kahju küll teksti kui loobud oma andmete jagamisest icon_lol.gif . Põhjus miks ma seda 1113-ga ei näinud oli see, et boks oli juba ammu enne olemas, kui GDPR tuli, samas kui uus boks tuli peale seda ja seega küsis esmasel käivitumisel kinnitust.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 14:19:17 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Tegin ka ise kodus vähe vahetust ja uue digiboksiga mingi siuke jant, et teleka sisse lülitan siis vahest läheb normaalselt tööle - enamikel kordadel siuke jant kus hääl taustal mängib, kanalit ja volüümi saab vahetada aga mida pole on pilt. Mingi 5-10 minutit oodata siis üheltmaalt tuleb ka pilt. Proovind kahe erineva boksiga ja sama jant. Arrise boksiga on pilt alati kohe ees.


Sekundeeerin varemmainitud Sony taga. Mul käis jant kuni minut. Täpsustama peab, et jutt käib Arrise uuemast hokilitrit meenutavast boxist, nn UFO-st.

madmel kirjutas:
Auron, proovisid ikka komplektis oleva HDMI kaabliga, mitte vana arrise omaga?


Sellist küsimust küsida võib ikka, kuid enamus juhtudel pannakse ikka komplekti kaabel. Ja mis neil kaablitel vana teleka sabas vahet on? Audiofiilidel on isegi tähtis, kummast otsast heli kaablisse läheb- kuid tundub rohkem esoteerika teema. Vanadel telekatel Arris reeglina üle 1080p ei paku (vaikimisi 720), sinna pista, mis vähedegi HDMI-d meenutab.

Nii palju infoks, et uuema LG taga see Arrise UFO kõigile vaatamata tahab minna xxxxp36 peale, seega kõike varemmainitut kogumis võtta, ma väidan, et selle boxi FW on bugine, mis bugine. Võite siin ironiseerida, palju jaksate, kuid ma seda seisukohta ei muuda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 17:23:32 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Auron, proovisid ikka komplektis oleva HDMI kaabliga, mitte vana arrise omaga?
Loomulikult.

sass24, täpselt nii - tegu selle kõige uuema hokilitter boksiga ja telekaks samuti SONY. Magamistoas Samsa teleka taga toimib kõik nagu peab iga laks. Ahjaa, tundub, et see olukord kipub tekkima eriti siis kui telekas on pikemalt kinni olnud ehk siis näiteks öö otsa või siis pool päeva - natuke aega tagasi kinni pandud ja uuesti tööle pannes toimib kohe või siis on viivitus mõni sekund. Ahjaa, boks on mul koguaeg sees - lülin välja aint telekat. Vana arrisega samuti aastaid sedasi ja 0 probleemi. Täna hommikul ootasin vist ligi 5 minutit enne kui pilt ka tuli.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 18:18:13 vasta tsitaadiga

Auron, aga lase telekal boks ka üle cec sisse-välja lülitada?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 18:24:33 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Auron, aga lase telekal boks ka üle cec sisse-välja lülitada?
Jap, seda pole jõud veel katsetada - praegu on CEC just väljas, et vaadata kas väljas äkki toimib aga nagu näha siis mitte.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 20:31:34 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Auron kirjutas:
Tegin ka ise kodus vähe vahetust ja uue digiboksiga mingi siuke jant, et teleka sisse lülitan siis vahest läheb normaalselt tööle - enamikel kordadel siuke jant kus hääl taustal mängib, kanalit ja volüümi saab vahetada aga mida pole on pilt. Mingi 5-10 minutit oodata siis üheltmaalt tuleb ka pilt. Proovind kahe erineva boksiga ja sama jant. Arrise boksiga on pilt alati kohe ees.


Sekundeeerin varemmainitud Sony taga. Mul käis jant kuni minut. Täpsustama peab, et jutt käib Arrise uuemast hokilitrit meenutavast boxist, nn UFO-st.

madmel kirjutas:
Auron, proovisid ikka komplektis oleva HDMI kaabliga, mitte vana arrise omaga?


Sellist küsimust küsida võib ikka, kuid enamus juhtudel pannakse ikka komplekti kaabel. Ja mis neil kaablitel vana teleka sabas vahet on? Audiofiilidel on isegi tähtis, kummast otsast heli kaablisse läheb- kuid tundub rohkem esoteerika teema. Vanadel telekatel Arris reeglina üle 1080p ei paku (vaikimisi 720), sinna pista, mis vähedegi HDMI-d meenutab.

Nii palju infoks, et uuema LG taga see Arrise UFO kõigile vaatamata tahab minna xxxxp36 peale, seega kõike varemmainitut kogumis võtta, ma väidan, et selle boxi FW on bugine, mis bugine. Võite siin ironiseerida, palju jaksate, kuid ma seda seisukohta ei muuda.


Uus Arris VIP5305 vajab HDMI 2.0 ja HDCP 2.2 toega kaablit. Motorola VIP1003,1903 ja Arris VIP1113ga on komplektis HDMI ver. 1.4 kaabel mis ei sobi uuele digiboksile. Ei mingit hookuspookust ega esoteerikat.

UHD LG teleri olemasolul pead kasutama UHD HDMI pesa ning sisse lülitama UHD Deep Color valiku enda LG telerist, samuti kaabel peab olema toetatud. Kui need kolm tingimust on sul täidetud siis digiboksi resolutsioon ei lähe 720p peale vaid jääb 2160p50 peale kui oled selle
Valiku teinud. Olen kohanud mitut LG ja Philipsi UHD telerit millel on Arris VIP5305, mitteükski neist ei oma probleeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 20:33:58 vasta tsitaadiga

Lemmiklistid lampi kadunud... Nice, very nice
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 20:38:51 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Audiofiilidel on isegi tähtis, kummast otsast heli kaablisse läheb- kuid tundub rohkem esoteerika teema.


ot:
Teoreetiliselt võib seal siiski vahe olla, iseasi kas keegi seda ka reaalselt kuuleb...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 21.11.2018 20:46:19 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:

Uus Arris VIP5305 vajab HDMI 2.0 ja HDCP 2.2 toega kaablit. Motorola VIP1003,1903 ja Arris VIP1113ga on komplektis HDMI ver. 1.4 kaabel mis ei sobi uuele digiboksile.

Oot, aga mis kasu on HDMI 2.0 kaablist kui teises otsas 1.4 seade kuulab?
Ei loe kusagilt välja, et uus telekas kah osta tuleb
(või siis uimase VIP1003-ga leppida).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 20:53:37 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Inspiro kirjutas:

Uus Arris VIP5305 vajab HDMI 2.0 ja HDCP 2.2 toega kaablit. Motorola VIP1003,1903 ja Arris VIP1113ga on komplektis HDMI ver. 1.4 kaabel mis ei sobi uuele digiboksile.

Oot, aga mis kasu on HDMI 2.0 kaablist kui teises otsas 1.4 seade kuulab?
Ei loe kusagilt välja, et uus telekas kah osta tuleb
(või siis uimase VIP1003-ga leppida).


Teleka pesa vōib olla 1.4 kuid 2.0 kaabel ühildub tagasi vanemate versioonidega. Tähtis element on siiski ka HDCP 2.2 mille olemasolu nōuab uus digiboks VIP5305 ning seda ei toeta ver. 1.4 kaablid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 20:58:52 vasta tsitaadiga

tegelikult FHD telerite puhul vist väga vahet pole, võib ka 1.4 kaabel olla, nendel ei ole flashimise muret näinud.
soovitus kasutada kaasas olnud juhet siiski jääb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 21:27:14 vasta tsitaadiga

Kaablite jutt: https://www.hdmi.org/manufacturer/hdmi_2_0/hdmi_2_0_faq.aspx#144

Lühidalt öeldes, kui keegi hakkab vanade telerite ja 720/1080 p50 puhul ajama juttu uuest uhkest kaablist, on peast põrunud. Jälle lammaste lollitamiseks, et võita aega ja mõned leebemad lambad eemale peletada oma vigase boxi üle jahumisest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 21:46:52 vasta tsitaadiga

Nonii paistab, et rääkisin liiga vara. Esimene probleem esines nüüd ka minul uue 5305-ga. Nimelt pilti polnud sisselülitades st telekas näitas, et signaali pole. Samas taustal audio toimis ja kanalivahetus jms kõik toimis.
Proovisin siis järgmisi asju selles järjekorras:

Digiboksi ja teleka restart puldilt üle CEC: olukord ei muutunud
Digiboksi vooluvõrgust eemaldamine ja tagasipanek: olukord ei muutunud
Ainult teleka restart: olukord ei muutunud
Ruuteri restart (DG400 Prime): olukord ei muutunud
Vana digiboksi (VIP1113) asemelepanek: olukord ei muutunud icon_eek.gif
HDMI juhtme tõstmine teleka teise (kolm on kokku) pessa: probleem lahendatud ja pilt olemas icon_eek.gif
VIP5305 tagasipanek: olukord ei muutunud icon_neutral.gif
VIP5305 ja HDMI kaabli veelkorra edasi kolmandasse pessa panek: probleem lahendatud ja pilt olemas icon_confused.gif

Nii, et kahtlustan teleka kala pigem, sest kui oleks puhtalt digiboksi kala, siis VIP1113 tagasipanek oleks pidanud probleemi koheselt lahendama aga probleemi lahendas hoopis telekal teise HDMI sisendi kasutamine.

Probleem esines ~20:15 kuni 20:27 - panen igaks juhuks kirja juhul kui tegu oli üldise häirega.
Võrgukaabel digiboksi taga oli kõigil katsetustel sama. Samamoodi ka HDMI kaabel (kasutasin 5305-ga kaasatulevat).

Nii, et neil kellel pilt kohe ette ei tule või keset vaatamist lampi ära kaob, siis proovige tõsta HDMI kaabel teise pessa telekal eeldusel, et teil on rohkem kui üks port.
Kui ma peaks lampi pakkuma, siis äkki mingi HDCP kala aga ma ei tea kas see mõjutab siis ainult pilti, et telekas äkki "unustab" äkitselt enne kokkulepitud HDCP ja seetõttu kaob pilt ära aga uude porti panek nõuab uut HDCP "handshake" ja seetõttu tuleb ka pilt tagasi?
Krdi DRM ma ütlen icon_evil.gif . Aus inimene kannatab alati kõige rohkem selle tõttu samas kui piraadid naeravad.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 00:38:28 vasta tsitaadiga

HDCP 2.2 on ainult 4K puhul kasutuses, FHD peab toimima ja toimib ilma selleta.
Mul on omal 5a vana HDCP 2.2 mitteühilduv ressiiver ja VIP5305 näitab 1080p pilti probleemideta.
Ja ma ei kasuta kaasatulnud kaablit (küll aga HDMI 2.0 ühilduvat).

Aga see "pilt kadunud, heli on" on suht kindlalt HDCP 2.2 anomaalia.
Ehk tekib siis kui seadmed ei suuda omavahel krüptos kokku leppida mingil põhjusel.
Mõni seade näitab seepeale vea/hoiatusteksti, mõni viskab pildi mustaks.

Ühest Kanada foorumist jäi parajalt hala silma Arris VIP5662 suunal et HDCP 2.2 ei toimi nii nagu peaks. Ennekõike siis kui ahelas oli mõni 1080p seade.
Tüüpilisem probleem oli et ressiiver toetas küll HDCP 2.2 kuid telekas oli ainult 1080p ja boks üritas ikkagi HDCP 2.2 peale suruda kuigi 1080p puhul peaks 1.x kasutama ja tulemuseks oli siis pildi puudumine.
Arris VIP5662 on küll veidi teine boks kui Telia kasutab, aga võib suhtkoht kindel olla et HDCP 2.2 on neis kõigis ühteviisi realiseeritud.

Arvatavasti paari aasta vanust tehnikat kasutades ei tohiks jällegi probleeme esineda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2018 00:42:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tüüpilisem probleem oli et ressiiver toetas küll HDCP 2.2 kuid telekas oli ainult 1080p ja boks üritas ikkagi HDCP 2.2 peale suruda kuigi 1080p puhul peaks 1.x kasutama ja tulemuseks oli siis pildi puudumine

Mul oli väheke teine teemq, ress ei toetanud hdcp ja ei saanud arvutis telekasse(uus 4k) pilti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 00:54:47 vasta tsitaadiga

No mul on 4K telekas ja 5305 saadab 2160p50 signaali telekasse, seega mul pole lülis mingeid 1080p seadmeid ega isegi ressiiverit või soundbare jms.
Seega kummaline miks see HDCP äkki maha sureb siis kui seadmed on samad kogu aeg järgi ühendatud.

Tundub nagu Arrise firmware bug olema.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 03:15:05 vasta tsitaadiga

hdcp2.2 on spetside järgi seotud vaid 4k-ga. Telia samas ei tea 4k-st veel midagi.

viimati muutis sass24 22.11.2018 03:28:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 03:21:26 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
hdcp2.2 on spetside järgi seotud vaid 4k-ga. Telia samas ei tea 4k-st veel midagi.
uus Arris on 4k ...
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 04:15:33 vasta tsitaadiga

ahelas peavad kõik lülid olema 4k, siis saab see kokku olema 4k. Kaasaarvatud multifilm, mida näidatakse, ka 4k-s. Sellise multikaga tuleb kaasa DRM-i nõue HDCP 2.2. Nii, et olemasoleva, hetke kuni 1k jaoks täiesti mõttetu poks.
https://www.techhive.com/article/2881620/4k-content-protection-will-frustrate-consumers-more-than-pirates-meet-hdcp-22.html

Aga noh, mõned esoteerikud arvavad ikka, et kui toru 1-st otsast 1 bitt teele panna, siis toredam on, kui toru teisest otsast 4 välja tuleb. Ja eriti oluline on see, mis värvi toru on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 08:29:06 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tegelikult FHD telerite puhul vist väga vahet pole, võib ka 1.4 kaabel olla, nendel ei ole flashimise muret näinud.
soovitus kasutada kaasas olnud juhet siiski jääb.
Kasutan uut juhet.

Kas CEC sees kus telekat välja lülides peaks ka boks välja minema peaks boksi tuli minema punaseks nagu otseselt boksi välja lülides- kui jahh siis see ei tööta

Tomorrow, kõik samad asjad proovitud. Samuti ei ole abi kabla erinevates pesades proovimisest.

Pull ongi selles, et see kas toimib või mitte on suht rändom ja mul on suht väga tavapärane režiim - õhta kinni, hommiku vaatan ja siis vaatab keset päeva laps kes koolist tuleb.

Enivei, täna oomeku küll uimas aga läks talutavalt tööle - eks lõunaaeg jälle paistab kuidas siis.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 09:16:58 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Uus Arris VIP5305 vajab HDMI 2.0 ja HDCP 2.2 toega kaablit. Motorola VIP1003,1903 ja Arris VIP1113ga on komplektis HDMI ver. 1.4 kaabel mis ei sobi uuele digiboksile. Ei mingit hookuspookust ega esoteerikat.
ja nüüd tahaks näha mingit tehnilist viidet, et see nii on.
ei ole olemas sellist asja nagu hdmi 2.0 kaabel, veel vähem hdcp 2.2 toega kaabel.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 12:00:33 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tegelikult FHD telerite puhul vist väga vahet pole, võib ka 1.4 kaabel olla, nendel ei ole flashimise muret näinud.
soovitus kasutada kaasas olnud juhet siiski jääb.

Kaablil ja kaablil on siiski vahe. Kasutasin esimese hooga eelmise digiboksi HDMI kaablit (ei viitsinud uut pakist välja võtta) ja sellega olid vahel häired sees (vana boksiga toimis laitmatult) - panin uue kaasasolnud kaabli ja häired kadusid.
Muidugi võis viga olla ka kehvas kontaktis pesas ja oleks piisanud ka vaid kontaktide puhastamisest, kuid kui juba uus kaabel kaasa pannakse, siis võib seda ju ka kasutada?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 13:04:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Uus Arris VIP5305 vajab HDMI 2.0 ja HDCP 2.2 toega kaablit. Motorola VIP1003,1903 ja Arris VIP1113ga on komplektis HDMI ver. 1.4 kaabel mis ei sobi uuele digiboksile. Ei mingit hookuspookust ega esoteerikat.
ja nüüd tahaks näha mingit tehnilist viidet, et see nii on.
ei ole olemas sellist asja nagu hdmi 2.0 kaabel, veel vähem hdcp 2.2 toega kaabel.


Ära uduta icon_biggrin.gif

Natukene lugemist sulle:

https://www.arris.com/globalassets/resources/data-sheets/vip5305.pdf
https://www.cnet.com/news/hdcp-2-2-what-you-need-to-know/
https://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Versions
https://www.hdmi.org/manufacturer/hdmi_2_0/hdmi_2_0_faq.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 951, 952, 953 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.