Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 03:27:25 vasta tsitaadiga

MatchMaker, palun loe uuesti üle mu postitus teema avamise ja tingimuste kohta, eriti tsiteeritud osa sealt. Sellist suhtlusviisi ei saa me lubada. Kõnealune postitus läheb peagi ka kustutamisele.

Nagu Seeder märkis intervjuus, migratsiooniteema näol on tegemist maailmavaatelise küsimusega ning Eesti ühiskonnas (sh paraku ka käesolevas foorumis) maailmavaadete kokkupõrkamisega
https://www.err.ee/878291/seeder-ei-loo-praegusele-valitsusele-veel-hingekella

Sellegipoolest, jäägem oma postitustes väärikaks ja viisakaks oponendi suhtes thumbs_up.gif
Arutagem mõtteid, ideid ja maailmavaateid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 11:21:40 vasta tsitaadiga

Naljakas, kuidas väidetakse, et selle paktiga liitumine ei kohusta meid millekski, samas juba see, et me oleme seda pakti lugenud, kohustab meid justkui allkirjastama. Ma julgen pakkuda, et kui me sellele leppele alla kirjutame, siis tulevikus kõik pagulaste teemalised arutelud käivad stiilis: "aga me oleme leppele alla kirjutanud, me ei saa ju muudmoodi otsustada". Vahet pole, kas see on juriidiliselt siduv või mitte. Siin tuleb mängu eestlaste loll kuulekus "isandate" poolt saadud korralduste(kust iganes need korraldused ka tulevad) täitmisel - peaasi et keegi ei pahandaks. Ja kui meie julgeolek sõltub sellele leppele allakirjutamisest, siis tõenäoliselt on meie julgeolek ikka vääääääga õhuke.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 11:40:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kui meie julgeolek sõltub sellele leppele allakirjutamisest, siis tõenäoliselt on meie julgeolek ikka vääääääga õhuke.

ajad ehk segi NATO ja ÜRO? sest rändepakt pole otseselt meie julgeolekuga kuidagi seotud, kaudselt võib küll olla...
NATO ja ÜRO siiski kaks väga erinevat organisatsiooni.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 11:43:22 vasta tsitaadiga

Kes kirjutab? Kus kirjutab? Mida kirjutab?

Kas tõepoolest ei ole võimekust tarbida informatsiooni ja/või selle võime puudumisel usaldada spetsialiste?

Pimesooleoperatsiooni ajal hakkate ka arsti õpetama, et kuidas lõigata kuna te internetist lugenud olete midagi? Hambaarstile selgitama, kuidas tuleks plommi paigaldada, et see ikka püsima jääks? Ja nii edasi..

https://vm.ee/et/uro-globaalne-randeraamistik-kkk
https://www.postimees.ee/6455532/oiguskantsler-uro-randeraamistik-pole-eestile-oiguslikult-siduv
https://www.postimees.ee/6455689/taismahus-mida-naitas-allar-joksi-oiguslik-hinnang-randepakti-kohta
https://novaator.err.ee/878140/oigusteadlane-randeraamistiku-poleemikas-on-vastutus-nii-poliitikutel-kui-ka-teadlastel
https://www.err.ee/876199/professor-eesti-voiks-jaada-uro-randeraamistiku-suhtes-erapooletuks
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 20.11.2018 11:45:57 vasta tsitaadiga

rixk kirjutas:
Naljakas, kuidas väidetakse, et selle paktiga liitumine ei kohusta meid millekski, samas juba see, et me oleme seda pakti lugenud, kohustab meid justkui allkirjastama. Ma julgen pakkuda, et kui me sellele leppele alla kirjutame, siis tulevikus kõik pagulaste teemalised arutelud käivad stiilis: "aga me oleme leppele alla kirjutanud, me ei saa ju muudmoodi otsustada". Vahet pole, kas see on juriidiliselt siduv või mitte. Siin tuleb mängu eestlaste loll kuulekus "isandate" poolt saadud korralduste(kust iganes need korraldused ka tulevad) täitmisel - peaasi et keegi ei pahandaks. Ja kui meie julgeolek sõltub sellele leppele allakirjutamisest, siis tõenäoliselt on meie julgeolek ikka vääääääga õhuke.


Et siis sulle ei meeldi, et tulevikus oleks selline lähtekoht, et selleks, et migrant omaks migrandi õigusi peab tal olema nõuetekohane ID?
Või et kõigepealt peab üle vaatama kõik võimalikud variandid kodumaale jäämiseks?
See on jah selle raamistiku eesmärk, et panna ühised alused paika.

Ehk tuleviks oleks see aluseks. Nii, nagu praegu on aluseks ÜRO inimõiguste ülddeklaratsioon.
Mind see osa näiteks küll üldse ei häiri (see eeldab loomulikult dokumendiga tutvumist, mitte pealkirja lugemist ja siis kisamist, et immigratsioon on saatanast) -
küll häirib see immigratsioonile kohati isegi heroiseeritud sildi külge kleepimine. Ala, migratsioon aitab luua soolist võrdõiguslikkust. Selline poliitkorrektne jura ei peaks vastavas raamistikus olema.
Lisaks veel see, et mitte ühtegi kohustust ei ole kirjeldatud. Põhikohustused - migreeritud riigi korra austamine, usu austamine jne. peaks ka kirjas olema.

+veel õiguslikult on ilmselt sihilikult jäetud õiguslik osa segaseks. Eks ÜROs ongi raske midagi sellist luua, mis kõigile sobiks. Seega ongi mingi omast
arust kuldne kesktee leitud.

Eestil on võimalik tegelikult oma nägu säilitada küll ja see raamistik heaks kiita. Koos valitsuse vastava lisapreambuliga, kus deklareeritakse lisaks meiepoolsed
alustingimused, mis on aluseks raamistiku edaspidisel käsitlemisel Eesti poolt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 11:47:52 vasta tsitaadiga

https://eestiuudised.ee/urmas-reinsalu-meie-valispoliitiline-pohijoon-olla-iseseisev-rahvusriik/

https://diepresse.com/home/ausland/aussenpolitik/5522097/UNMigrationspakt_Das-sind-die-17-Punkte-die-Oesterreich-ablehnt

tsitaat:
Austria lükkab tagasi järgnevad ÜRO migratsioonileppe punktid, kuivõrd need jäävad väljapoole Austria kehtivat õiguslikku korda:

tavalise ja eristaatusega migrandi staatuse vahetamise lihtsustamine;
perekondade taasühinemise lihtsustamine;
parem kaasamine tööturul;
nõuete ülekandmise võimaldamine sotsiaalkindlustusele;
esmaste tervishoiuteenuste võimaldamine;
kooliressursside võimaldamine;
ligipääsu tagamine kõrgharidusele;
formaalselt mitteomandatud kvalifikatsioonide tunnustamine;
ettevõtete asutamise lihtsustamine;
juurdepääs tervishoiusüsteemile;
ümberasustamisvõimaluste tagamine kliimapõgenikele;
integratsiooni parimate tavade (best practices – toim) ülevõtmine;
vihakuritegudega võitlemine;
õiguslike meetmete selgitamine vihakuritegude ohvritele vihakuritegudega võitlemiseks (avalduse, kahjunõude esitamine);
kurjategijate profileerimise takistamine rassi, etnilise päritolu või religiooni alusel;
sallimatuse ilmingute paljastamisele õhutamine;
interneerimise (kinnipidamise) takistamine ja massiliste väljasaatmiste keelamine.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 11:55:36 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/907430/ats-miller-marrakechi-leppe-suudimatu-sonum?fbclid=IwAR09QIOC-swHblgQDsk_glcYeRezhuDhmReZ9XwB1I-62il8wAERSGHBVuU
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 12:00:22 vasta tsitaadiga

Tore, EKRE kirjanik.

"Anname tina."

Sisukas jutt.thumbs_up.gif

Rootslased oleks võinud ennast vaevast säästa eelmise sajandi neljakümnendatel ja ebaseaduslikult NSVL piiriületajatele-põgenikele tina anda lihtsalt.
/s


viimati muutis anubis 20.11.2018 12:00:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 20.11.2018 12:05:00 vasta tsitaadiga

Samast uudisest täpselt see, millest ma rääkisin - Austria tahab lisada oma deklaratsiooni:
"Österreich erklärt ausdrücklich den VN-Migrationspakt als völkerrechtlich nicht verbindlich.
Der VN-Migrationspakt soll weder für Rechtsüberzeugung noch für Staatenpraxis zur Entstehung von Völkergewohnheitsrecht, noch zur Ableitung eines allgemeinen Rechtsgrundsatzes gedeutet werden;
Österreich wäre in diesem Fall als "persistent objector" anzusehen.
Im Falle, dass eine Norm auf der Grundlage des VN-Migrationspaktes entstehen oder angenommen werden sollte, beansprucht Österreich, an eine solche Norm völkerrechtlich nicht gebunden zu sein. "

Vabatõlkes:
Austria deklareerib selgelt, et ÜRO-pakt ei ole siduv.
Pakti sisu ei saa olla õiguslikus aluseks, ega õigusloome aluseks.
Kui selles pakti alusel võetakse vastu ka mingeid muid dokumente, siis ei ole need dokumendid Austria jaoks siduvad.


Normaalne.


EKRE ajakirjaniku sulest siis :
"Saab küll! Illegaalse rände kinnikeeramiseks ei ole tegelikult üldse palju vaja, ainult anda piirivalvele õigus – koos ühiskonna sooja soovitusega seda õigust kasutada – illegaalselt riiki tungijatele tina anda, ja kõik läbi pääsenud määramata ajaks traadi taha pista"

Las see ajakirjanik on esimene, kes läheb laseb 3-4 aastased lapsed maha lihtsalt niisama. Ma tahan näha. Tõsiselt.
Mingu kohe vahemere äärde ja andku tuld.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 12:07:52 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
Samast uudisest täpselt see, millest ma rääkisin - Austria tahab lisada oma deklaratsiooni:
"Österreich erklärt ausdrücklich den VN-Migrationspakt als völkerrechtlich nicht verbindlich.
Der VN-Migrationspakt soll weder für Rechtsüberzeugung noch für Staatenpraxis zur Entstehung von Völkergewohnheitsrecht, noch zur Ableitung eines allgemeinen Rechtsgrundsatzes gedeutet werden;
Österreich wäre in diesem Fall als "persistent objector" anzusehen.
Im Falle, dass eine Norm auf der Grundlage des VN-Migrationspaktes entstehen oder angenommen werden sollte, beansprucht Österreich, an eine solche Norm völkerrechtlich nicht gebunden zu sein. "

Vabatõlkes:
Austria deklareerib selgelt, et ÜRO-pakt ei ole siduv.
Pakti sisu ei saa olla õiguslikus aluseks, ega õigusloome aluseks.
Kui selles pakti alusel võetakse vastu ka mingeid muid dokumente, siis ei ole need dokumendid Austria jaoks siduvad.


Normaalne.


BS.. mingist lisadeklaratsioonist ei ole seal juttu.
"Die Republik Österreich, vertreten durch die österreichische Bundesregierung nimmt daher den VN-Migrationspakt nicht an, hat dies schriftlich gegenüber den Vereinten Nationen erklärt und bringt diesen österreichischen "Nicht-Beitritt" durch ihre Stimmenthaltung zum Ausdruck."
vabas tõlkes: Austria ei võta seda pakti vastu ning on sellest kirjalikult ka ÜRO-le teada andnud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 20.11.2018 12:20:18 vasta tsitaadiga

Väljendasin valesti. Ei väitnudki, et Austria vastu võtab ja lisab. Või polnud nii mõeldud, kui nii kõlas.
Austria keeldub antud deklaratsiooniga, mis ma välja tõin.

Mina eelnevas postituses ütlesin, et kui Eesti väga tahab oma välispoliitilist joont/nägu säilitada, siis võivad vastuvõtmisel lisada oma deklaratsiooni.
Kui see ÜROle ei sobi - siis on see nende mure.

Praegu ei räägita leppe sisust, vaid Isamaa üritab üle valimiskünnise punnitada. Sotsid tegid ennast lolliks ja üritavad kuidagi oma lollusest välja tulla.
Kesk ei võta üldse mingit seisukohta - Ratase seisukoht on sellel teemal: " sõidan edaspidigi rongiga. Sõitke teie ka.".

Ehk - Isamaalt ootaks selgelt sõnastust: punkt blabla on meile vastuvõetamatu põhjusel blabla. jne.

Mitte seda, et me oleme järsku jubadad rahvuslased, kuus kuud ei kottinud meid see teema aga nüüd on valimised, vaadake kus me oleme alles isamaalased (misinganes see nende arust tähendab).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 12:25:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk - Isamaalt ootaks selgelt sõnastust: punkt blabla on meile vastuvõetamatu põhjusel blabla. jne.

palun, tasub mõttega läbi lugeda
https://eestiuudised.ee/urmas-reinsalu-meie-valispoliitiline-pohijoon-olla-iseseisev-rahvusriik/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 12:29:14 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
Väljendasin valesti. Ei väitnudki, et Austria vastu võtab ja lisab. Või polnud nii mõeldud, kui nii kõlas.
Austria keeldub antud deklaratsiooniga, mis ma välja tõin.

Mina eelnevas postituses ütlesin, et kui Eesti väga tahab oma välispoliitilist joont/nägu säilitada, siis võivad vastuvõtmisel lisada oma deklaratsiooni.
Kui see ÜROle ei sobi - siis on see nende mure.

Praegu ei räägita leppe sisust, vaid Isamaa üritab üle valimiskünnise punnitada. Sotsid tegid ennast lolliks ja üritavad kuidagi oma lollusest välja tulla.
Kesk ei võta üldse mingit seisukohta - Ratase seisukoht on sellel teemal: " sõidan edaspidigi rongiga. Sõitke teie ka.".

Ehk - Isamaalt ootaks selgelt sõnastust: punkt blabla on meile vastuvõetamatu põhjusel blabla. jne.

Mitte seda, et me oleme järsku jubadad rahvuslased, kuus kuud ei kottinud meid see teema aga nüüd on valimised, vaadake kus me oleme alles isamaalased (misinganes see nende arust tähendab).


Selles koha pealt olen ma täielikult nõus, et sisulist arutelu ei toimu kummaltki poolelt.
Mulle meeldis see video, mis Matchmaker(kui oli keegi teine, siis sorry) paar päeva tagasi linkis, kus üks tegelane selle leppe punkthaaval läbi võttis. Midagi sellist oleks vaja praegu Isamaal teha.. ja sotsidel oma nägemus asjast.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 20.11.2018 12:53:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Ehk - Isamaalt ootaks selgelt sõnastust: punkt blabla on meile vastuvõetamatu põhjusel blabla. jne.

palun, tasub mõttega läbi lugeda
https://eestiuudised.ee/urmas-reinsalu-meie-valispoliitiline-pohijoon-olla-iseseisev-rahvusriik/


Pole päris see. Reinsalu võtab lähtekohaks endale sobiva narratiivi ja hakkab siis põhimõtteliselt isenedaga vaidlema.
Näiteks : "Esiteks, leppe siduvusest. Meile on väidetud, et see ei tähenda meile midagi. Et see paber on lihtsalt sümboolne akt ilma tagajärgedeta. Et mitte midagi ei muutu Eesti jaoks. Ja teisalt räägivad samad suud: lepe on ülisuure tähtsusega, et korrastada migratsiooni ja et Aafrika riigid kui migratsiooni lähteriigid võtavad leppega rea kohustusi, mis korrastavad rännet. Siin on minu jaoks põhimõtteline vastuolu: kuidas siis nii- Aafrika riigid võtavad kohustusi aga meie ei võta? "

Kes on väitnud ja mida täpselt? Keegi pole nii väitnud, nagu Reinsalu seda esitleb (muidu ta ju tsiteeriks) - aga ei ole. Räägib umbisikuliselt, et keegi väitis nii ja naa, aga vot kus meie paneme.

Õiguslikud analüüsid on tehtud, isegi Isamaa ise tellis ühe ju (Jõksi käest). Võtku ette õiguskantsleri väide, Jäksi väide - ja siis toogu ühised jooned/vasturääkivused (kui need on) - ise on õigusteaduskonna lõpetanud ja ajab sellist umbluu juttu.
Justiitsministeerium ja ei suuda selgesõnaliselt ja juriidiliselt korrektselt ära näidata, mis neid häirib? Tõsiselt?

"Teine küsimus, mida on väidetud leppe siduvuse kohta. Asutud on eristama leppe poliitilist ja õiguslikku siduvust. Leppe poliitilist siduvust on muuhulgas tunnistanud nii välisministeeriumi esindaja valitsuse läinud nädala koosolekul kui möönud selle võimalikkust ka õiguskantsler." - jah. Kujutad ette, nüüd tahetakse veel seda, et poliitik sõna peaks (poliitiline siduvus). Täiesti ennekuulmatu ja uskumatu lugu meie poliitikute jaoks. Sellega nõustun.

Edasi on nagu ikka heietamine - no ei ole konkreetsust. Muuhulgas väidetakse (viide puudu) ....kas need on meie eesmärgid (no kes peaks teadma teie eesmärke? Ise ikka=?) ....jne.
Mitte mingit selgroogu, mitte mingit otsustukindlust. Seda enam, et mida kurat tehti kuus kuud? Kult rukkis. Nüüd järsku avastatakse Ameerikat.
Näidaku ette, et näed - märtsis olime selle vastu juba, andsime sellised parandusettepanekud: a)b)c) jne. - kohe oleks jutul jumet.

Ehk lühidalt, ma ootan, et poliitikud tööd teeks. Ja jah, vastutaks oma töö eest. Ja töö all mõtlen ma seda, mis vande nad andnud on (poliitiline kokkulepe!).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 12:55:28 vasta tsitaadiga

+1 @630

Hea, et refreshisin, hakkasin just sama asja kirjutama.

Reinsalu demagoogitseb Isamaa* kodulehel. Tegemist on valimispropagandaga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 20.11.2018 13:02:28 vasta tsitaadiga

https://arvamus.postimees.ee/6456910/mihhail-lotman-kui-see-valitsus-laheb-laiali-siis-on-see-minu-arust-oige-samm-ehkki-valel-ajal

Näed, isamaalane lükkab ise ümber Reinsalu väited (kuigi, on ka leppe ja valitsuse vastu). Väited, kus asutakse mingi jabura stseneeriumiga hirmutama (ala, inimkaubandus Venemaalt vms).
Ei ole vaja sellist jura ajada - nagu näha, võiks ka praegu vastuvõetud lepete alusel ei tea mida suust välja ajada - aga kuidagi on nagu kaine mõistus võitnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 16:06:47 vasta tsitaadiga

link :: https://www.facebook.com/kallaskaja/posts/1942135472568919

tsitaat:
Arutasime täna Reformierakonna fraktsioonis taas valitsuskriisi, mille tulemusena peab Riigikogu nüüd tegema valitsuse tegemata tööd. Reformierakonna fraktsioon esitab Riigikogu avalduse tekstile oma parandusettepanekud ja kui neid toetatakse, saame ka avaldust toetada.

Arutasime ka seda, et ränne on suur globaalne probleem ja Eesti huvides on osaleda selle kontrollimisel ja piiramisel koostöös teiste maailma riikidega. Seega oleme Reformierakonnas seisukohal, et Eesti peab osalema ÜRO globaalse ränderaamistiku aruteludel.

Valitsuse töö on otsustamine ja kui see otsustamine delegeeritakse opositsioonile, siis peaks avama ka teised valitsuse dokumendid nagu näiteks eelarve, millele me oleme teinud ridamisi ettepanekuid, näiteks töötavate pensionäride kõrgema maksustamise lõpetamine, raha eraldamine teadus-arendustegevusele ja aktsiisipoliitika korrastamine.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 16:28:46 vasta tsitaadiga

RE võib hääletamise ka omade hulgas vabaks jätta.
Ja poolthääle lasta-kästa anda nendel, kes kevadel kindlasti ei kandideeri. Sel juhul pole kahju kui nende poolt hääletada ei taheta. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 16:39:38 vasta tsitaadiga

Peale seda Reformi poolt polegi kellegi poolt nagu hääletada. Võib Keskile õnnitlused saata valimisvõidu puhul.

Kesk ja sotsid mängisid kõrgete panustega bluffi. Kajal oli võimalus Reform rakendada paktivastasele kursile ja võita kõigi vastaste hääled. Kahjuks lõi eurovolinik välja ja sellest võitsid nüüd valimiste plaanis Kesk ja sotsid.


viimati muutis Oliverk 20.11.2018 16:42:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 20.11.2018 16:40:00 vasta tsitaadiga

See reformierakonna jutt, et nemad toetavad rändepakti, aga tingimusel, kui nende parandusettepanekuid arvestatakse, tüürib rohkem sinna Reinsalu skeemi kanti, kus kevadel olevat Isamaa esitanud mitmeid ettepanekuid, mis jäid vastuseta ja seepärast Isamaa ei saa rändepaktiga liituda.
Midagi sarnast teemat veeretati ka presidendi otsevalimistega, kus enamus erakondi olid populistlikult presidendiotsevalimiste poolt, aga seda ainult oma nägemuse ja tingimuste/detailidega, mis tähendas ikkagi, et kuigi pealtnäha enamuse konsensus riigikogus oli olemas, siiski asja ära teha ei saanud.
Selline mugavus olukord, kus saab rahvale justkui olla meelepärane aga siiski samas hoida olukord endisena.
Sisuliselt reform jätab rändeteemal omale trumbid lahtiseks, kui olukord nõuab saavad rändelepet toetada, kui olukord kujuneb teisiti saavad oma tingimustega rändeleppe põhja lasta - tahtsime toetada aga näe me ei ole nõus tingimusteta "suveräänsusest loobuma" jm rändeleppega seoses kõlanud "argumendid".
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 17:02:34 vasta tsitaadiga

Iga kord kui ma vaatan FBs avalikult oma nime alt kommenteerijaid tekib mul küsimus, kas need inimesed ei tahaks oma kirjutatule kasvõi pealiskaudset faktikontrolli teha. Enne seda kui nad selle postitavad.

Kui sa kellegi lollust avalikus ruumis kordad siis sa ju justkui ise jääd lolliks, minumeelest.

Sellepeal igasugune propaganda ja suunatud inforünnakud toimivadki, tõmmata emotsioonidega kaasaminejad kohe kiirelt hangude ja tõrvikute alla, hiljem saab vaikselt pihku itsitada kui mass kuskil loosungitega vehib.

Tõepoolest, milleks sellistele inimestele üldse faktid või milleks neile neid meelde tuletada - saab ju lihtsalt puusalt genereerida endale sobivait reaalsust ja siis sobivalt ka emotsioonid järgi tõmmata. Teemast aru ei püütagi saada, tundub, aga emotsioone peab olema. Viha on hea lihtne emotsioon.

edit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9982610#9982610

Üksteist päeva tagasi küsisin, et mis osas siin kellelgi erimeelsusi on või lisateadmisi mida grupiga jagada tahaks, selliseid mida Õiguskantsleritel või VM ametnikel või akadeemikul/õigusteaduse professoril pole seejuures? Kuulda on ümmargust mulli mingitest normidest mis "võivad" saada kohustuslikeks (ignoreerides sealjuures kogu selle ala spetsialistide ülejäänud juttu) või siis räägitakse omariikluse kadumisest.

Ma ei taha jälle paralleele tõmmata kuid soovitaks vaadata, kes sama asja rääkisid enne EU või NATOga liitumist. Jah, pole isegi võrreldav sisuliselt kuid argumendid on täpselt samad.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 17:38:07 vasta tsitaadiga

Kas see teema enne mitte VM+'s polnud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2018 18:24:34 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Kas see teema enne mitte VM+'s polnud?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9991627#9991627

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 20:37:17 vasta tsitaadiga

Asi ametlik
https://www.err.ee/878532/iisrael-ja-poola-ei-liitu-uro-randeraamistikuga

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.11.2018 20:43:39 vasta tsitaadiga

Kui iisreal juba ei liitu siis teada ,et asi kahtlane. Samas iisreal räme natsiriik kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.11.2018 20:57:29 vasta tsitaadiga

Jah, tahaks näha kuidas keegi julgeks neid sallimatuses süüdistama hakata icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 20:57:57 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Iga kord kui ma vaatan FBs avalikult oma nime alt kommenteerijaid tekib mul küsimus, kas need inimesed ei tahaks oma kirjutatule kasvõi pealiskaudset faktikontrolli teha. Enne seda kui nad selle postitavad.

Kui sa kellegi lollust avalikus ruumis kordad siis sa ju justkui ise jääd lolliks, minumeelest.

Sellepeal igasugune propaganda ja suunatud inforünnakud toimivadki, tõmmata emotsioonidega kaasaminejad kohe kiirelt hangude ja tõrvikute alla, hiljem saab vaikselt pihku itsitada kui mass kuskil loosungitega vehib.

Tõepoolest, milleks sellistele inimestele üldse faktid või milleks neile neid meelde tuletada - saab ju lihtsalt puusalt genereerida endale sobivait reaalsust ja siis sobivalt ka emotsioonid järgi tõmmata. Teemast aru ei püütagi saada, tundub, aga emotsioone peab olema. Viha on hea lihtne emotsioon.

edit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9982610#9982610

Üksteist päeva tagasi küsisin, et mis osas siin kellelgi erimeelsusi on või lisateadmisi mida grupiga jagada tahaks, selliseid mida Õiguskantsleritel või VM ametnikel või akadeemikul/õigusteaduse professoril pole seejuures? Kuulda on ümmargust mulli mingitest normidest mis "võivad" saada kohustuslikeks (ignoreerides sealjuures kogu selle ala spetsialistide ülejäänud juttu) või siis räägitakse omariikluse kadumisest.

Ma ei taha jälle paralleele tõmmata kuid soovitaks vaadata, kes sama asja rääkisid enne EU või NATOga liitumist. Jah, pole isegi võrreldav sisuliselt kuid argumendid on täpselt samad.


Nõustun, et oleks rohkem vaja mõtlevaid inimesi dialoogidesse, kes teaksid ka millest nad räägivad, et nende argumendid oleksid vundamendiga reaalsuses ning mitte ainult maailmavaatest lähtuvad, mis on sisuliselt sama tugevate argumentidega kui "eelistan šokolaadimaitselist jäätist vanillile".

Kiidan neid, kes postitavad enda päris nime alt pigem kui anonüümselt. Milleks ennast peita, mõistagi ju et meil on kõigil oma nägemus asjast, mõni informeeritum, mõni vähem. Mida kaotada on?

"Propaganda ja suunatud inforünnakud"? Kelle poolt? Mis on ajend? Ainukene propaganda-sarnane asi praeguses poliitilises kliimas tundub olevat populistlik natsionalistlik liikumine, mis on ajendatud armastusest lähedaste vastu ning natsionalistlikest väärtustest (versus siis globalistlikest). Sarnaseid "ajupesusid" teeb ka nö teine pool. See ei tähenda, et liikuv info aluseta oleks.

"Viha on lihtne emotsioon" - ainuke, kellelt kuulen vihaargumente ja keda näen vihasena on vasakpoolsemad, globalistlikuma maailmavaatega inimesed. Aga lolle on muidugi mõlemal pool.

"Kuulda on ümmargust mulli mingitest normidest mis "võivad" saada kohustuslikeks" - uuri siis lähemalt, et see ei oleks ainult "mull" su jaoks. Leia see, mis annab su vastaste argumentidele jõu. Seeläbi saavad ka su enda argumendid tugevamaks, kui saad aru vastaste argumentide sisust. Kui on juba nii tugev polarisatsioon mingi teema üle, ei ole arukas lüüa poolt rahvast panniga idikateks. Leia see point seal taga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 21:05:53 vasta tsitaadiga

Kuniks (vasakpoolsed) globalistid ei tunnista migratsiooniga seotud pahesid, probleeme ja ohte, ei mõista nad vastaspoole muresid. Kuidas see narratiiv oligi, rahvusriik = düstoopia, rahvuslus = natsid jne.
Ja mind ei ründa mitte keegi. Ma olen üle 25 aasta poliitikat iseseisvalt jälginud ja mind ei mõjuta mitte üks propagandakanal.
Olen hääletanud korduvalt RE poolt, siis IRL poolt ja viimati VE poolt, ehk siis ma pole mingi ajupestud inimene.
Märtsikuu valimistel pole veel otsustanud, aga üks on kindel, kui RE otsustab seda Eestile kahjulikku salapakti toetada, kaotab ta igaveseks mu toetuse.
See on niivõrd tähtis minu laste tulevikku mõjutav dokument, et ma ei vaata seda käed rüpes pealt ja teen endast kõik oleneva, et seda vastu ei võetaks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 21:09:05 vasta tsitaadiga

Hea näide propagandast on kasvõi punadelfi hüsteeriline pealkiri tänasest:
tsitaat:
KAART | Selle seltskonna hulka satumegi? Vaata, millised riigid ei toeta ÜRO ränderaamistikku
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 21:44:00 vasta tsitaadiga

Possible successor to Merkel says no to UN migration pact
https://voiceofeurope.com/2018/11/possible-successor-to-merkel-says-no-to-un-migration-pact/#.W_Q4bHF_o88.twitter
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.11.2018 21:50:35 vasta tsitaadiga

Lõppude lõpuks jääb eesti ise " isolatsiooni" liitumisega icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 21:57:33 vasta tsitaadiga

@Azatris

Ma ei keelanud kellelgi oma nägemust või arvamust avaldada. Ma ütlesin väga selgelt.

tsitaat:
Iga kord kui ma vaatan FBs avalikult oma nime alt kommenteerijaid tekib mul küsimus, kas need inimesed ei tahaks oma kirjutatule kasvõi pealiskaudset faktikontrolli teha. Enne seda kui nad selle postitavad.

Kui sa kellegi lollust avalikus ruumis kordad siis sa ju justkui ise jääd lolliks, minumeelest.


Propaganda ja suunatud inforünnakud, kui sa nüüd mu kirjutatut loed, seondub järjepideva valeinfo edastamise või korduvalt ümberlükatu kordamisega. Konstruktiivset kriitikat või dialoogi välditakse, minnakse ad hominem kui kajakambrisse fakte tuua. Kui keegi järjepidevalt valeinfot võimendab siis ta kas on lihtsalt "kasulik.." või ongi propaganda edastaja.

Isamaa-armastus ei pea tähendama ksenofoobiat. Siin ruumis pigem taandub sellele läbi ühekülgse ja argumente mittearvestava dialoogi puudumise.

Azatris kirjutas:
"Viha on lihtne emotsioon" - ainuke, kellelt kuulen vihaargumente ja keda näen vihasena on vasakpoolsemad, globalistlikuma maailmavaatega inimesed. Aga lolle on muidugi mõlemal pool.


Ma nüüd julgen öelda, et siin foorumis on sul järelikult 99,9% diameetriliselt vastupidist näitlikustavat juhtudest kas kogemata või teadlikult kahesilmavahele jäänud.


Azatris kirjutas:
uuri siis lähemalt, et see ei oleks ainult "mull" su jaoks. Leia see, mis annab su vastaste argumentidele jõu.


See oli konkreetselt käesoleva ÜRO raamistiku kohta, konkreetsed küsimused mida olen küsinud ja millele ei vastata, aetakse mingit ümmargust mulli. Vt. näitena Reinsalu viidet.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 22:13:04 vasta tsitaadiga

bladerunner@16.11.2018 kirjutas:

Eestil ükskord häda käes siis tuleb äkki ka suurriikide poolt kõigest säuts Twitterisse et "Really disappointing..." icon_rolleyes.gif


Tuli meelde icon_biggrin.gif


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 20.11.2018 23:00:11 vasta tsitaadiga

Rändepakk kukub ÜROs ise läbi. Kui tuumikriigid ei tule kaasa, siis temast asja ka ei saa. Eesti probleem ei ole need põgenikud aafrikast, lähis-idast vaid ikka ukrainast, valgevenest, venemaalt (ka siia tööle tulnud tegelased), need vajadusel võivad osutuda rohelisteks mehikesteks.

Aga minumeelest meie valitsuskriis on tühine olelusvõitlus. Meil on palju poliitikuid kes on eestis läbipõlenud, nad teevad uutel valimistel väga kehva tulemuse ja nad kõik soovivad mugavat elujätku kusagil ÜRO kantseleis.
(Võtame kasvõi Siim Kallase kui ta omalajal sai EL transpordi volinikuks, Andrus Ansip sai digivolinikuks. Teised tahavad ka, kasvõi tänane president Kaljulaid. Ega teiseks ametiajaks teda EKRE vastuseisu tõttu väga ei valita)
Sõda käibki selle üle, mingi immigratsioonipakett ei huvita abs mitte kedagi, see kõik on nii uus ja abstraktne kõigile, keegi ei tea mis on tulemus ja keegi ei tea kui palju pakette veel tuleb allkirjastada. Aga võimalus kaotada ÜRO julgeolekunõukogus koht ja sellega kaasnevad ametikohad, see on asi mis ei sobi.
See on tüli.

Võtame kainelt, mis asja on eestil kaasa rääkida EL migratsioonis? Midagi! Meil pole raha, me ei ela ka transiidiriikides, kõik see on meie jaoks teema kus meil polegi midagi muud arvata kui ärge neid karistuseks meile saatke.
Kui idapoolt migratsiooni laine tuleb, siis ei koti abs EL meie probleemid, me peame saama ise hakkama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:23:49 vasta tsitaadiga

Meenutades EKREt presidendivalimistel - nemad küll kuskiltotsast kaalukeel ei ole.

Võtavad KE'lt katuseraha ja istuvad vaikselt nurgas. Nende kandidaat (M.Helme) ei saanud isegi omaenda valijameeste hääli kokku.

(..kui faktide ja tegude põhjal läheneda EKRE reaalsele mõjuvõimule Eestis siis sotsiaalmeedias keerutavad nad kõvasti tolmu üles, kuid reaalses maailmas ei tee suurt midagi - peale paari tõrvikurongkäigu, kuid ka see rahvahulk on suhtarve vaadates marginaalne. Selline suitsu ja peeglite, tühjade suurte ruumide ja kõvemini karjujate efekt.)


viimati muutis anubis 20.11.2018 23:27:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:25:45 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:54:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 20.11.2018 23:26:49 vasta tsitaadiga

EKREt ei tasu täna enam alahinnata, ükskõik kas meeldib erakond või ei meeldi. Kõik mis oli või on olnud, seda ei too enam tagasi, loeb ikkagi tänane ja tulevik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:29:51 vasta tsitaadiga

Valitsusse ei lähe nad ju niikuinii, niiet vahet pole.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:34:06 vasta tsitaadiga

ot:
Ei alahinda EKREt, kuid isegi täna on nende reaalne poliitiline mõjuvõim piiratud sotsiaalmeedias äärmuslikematel teemadel kaasanoogutamisele/targutamisele.

Sisuliselt ei suuda nad riigivalitsuse või seadusandluse osas mitte midagi teha. (Tegemist on "vastandujatega", see töötabki ainult opositsioonis. Reaalselt võimul ei saa enam lihtsalt "vastu olla".)

Opositsioonis on selleks päris palju võimalusi, kuid EKRE on (samamoodi nagu Vabaerakond) lihtsalt kaasalohiseja. (Vabaerakonnas inimesed vähemalt võtavad sõna sisuliselt, üritavad konstruktiivset kriitikat teha teinekord, kuid nad pole populistid - v.a. Talvik, keda enam pole.)

Jah, sildid on neil ilusamad ja keskmisele inimesele arusaadavamad. Seda küll.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 20.11.2018 23:35:19 vasta tsitaadiga

anubis: ma olen ise apoliitiline. viimati käisin valimas 90ndate lõpus ja valisin toona Isamaa. Edasi olen käinud pmst kõikidel valimistel ja kasti visanud tühja sedeli, e-valimistel pole osalenud kuna ei pea seda turvaliseks ega mõistlikuks.
Mina pole kellegi poolt, aga valimiskohuse olen täitnud. Aga ma arvan, et EKREl on iga päevaga üha suurem potentsiaal valimistel teha hea tulemus. Valitsust nad ei moodusta, aga kõnekaks vastaseks või koalitsioonipartneriks kujunevad nad küll.

Sa peaks natuke rahunema, sinu võimuses pole EKREt populaarsust muuta ükskõik mida sa nende kohta ka ei väidaks. Pealegi sa ei vastanud mulle millist isiklikku kasu saad sellest teemast?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:40:59 vasta tsitaadiga

Näe, reaalne probleem: https://www.postimees.ee/6458405/mogherini-el-i-randemissioonile-on-vaja-leida-lahendus-mone-nadalaga

Tegelege parem sellega.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 20.11.2018 23:44:26 vasta tsitaadiga

Lõpuks jõuad ikka sinna, et suunad automaadi torud migrantidele. Siin pole midagi kokku leppida, sest nendes piirkondades on elanikke sadades miljonites. Pealetund ei lõppe enne kui see muudetaks mõttetuks.
EL võib sada miljonit neid sisse võtta ja sealt on tulemas uus sada miljonit. Kuna tuleb piir?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:44:36 vasta tsitaadiga

selle probleemi lahendaks üks Itaalia sõjalaev icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:45:53 vasta tsitaadiga

Huvitav küsimus, mitte mingit.

Miks peaks mul mingi isiklik kasu olema sellest?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 20.11.2018 23:48:39 vasta tsitaadiga

anubis: tasuta saab ainult vastu olla, sest poolt olemine tähendaks koormist
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:50:50 vasta tsitaadiga

Saab saab. Peab ainult tahtma.

“Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Kommunist.

Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie die Juden holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Jude.

Als sie mich holten,
gab es keinen mehr, der protestierte.”

― Martin Niemöller
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:51:38 vasta tsitaadiga

üks kohila mees teadis midagi tšekkidest rääkida. küsige tema käest.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:53:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 20.11.2018 23:53:48 vasta tsitaadiga

anubis: räägi asjast. kui midagi ei meeldi, siis ütle mis ei meeldi ja ütle kuidas meeldiks. see demagoogia, need värsid ja kaevukajad on nõmedad, lapsikud.

vt siin on huvitav teema https://arvamus.postimees.ee/6458129/paadipogenik-liis-klaar-randelepe-ei-kohusta-ega-ohusta-meie-riiki
mul artikli lugemisõigust ei ole, aga üks kommentaar on hea:

tsitaat:
Aivo Mäesalu 29 minutit tagasi
Kuna te ise olete põgenik, siis on teie mõttemaalilm sellest mõjutatud. Meie ei ole põgenikud ja meie mõtleme teistmoodi. Mida te meile ette heidate, et me ei soovi põgeneda vaid oma maad ja rahvast kaitsta?


viimati muutis karumaru 20.11.2018 23:58:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 23:55:15 vasta tsitaadiga

Sa oled siin vist uus, kuna arvad, et ma ei ole öelnud.

beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.