Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 00:12:56 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Loomulikult inglisekeelne. Viited on ju juures.

Edit: NIMBY thumbs_up.gif

II MS ajal toimis ilusti, ega seda meil ju enam ei juhtu, meil hea rahulik naaber vms.

Paneme piirid kinni ja värki.

Kutsume politsei kui küüditamisest rääkima hakatakse.

Küll appi tullakse.

/s

Spoiler Spoiler Spoiler


40 000 eurooplast vs miljonid aafrikast+lähis idast
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 00:19:17 vasta tsitaadiga

See oli üks näide... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 00:30:54 vasta tsitaadiga

päris pull vaadata kuidas pro-paktlased üritavad kaotust võiduks joonistada...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 17.11.2018 00:35:02 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
päris pull vaadata kuidas pro-paktlased üritavad kaotust võiduks joonistada...

Millest sa nüüd täpsemalt räägid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 00:39:25 vasta tsitaadiga

Päris pull vaadata kuidas keegi sisuliselt ei suuda midagi selle raamistiku vastu adekvaatseks kriitikaks formuleerida.

Veise ekskrementi tuleb kõvasti, samas.

Lihtsalt ongi vist mõnus ja harjumuspärane "maa külmand või kärss kärnas".
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:02:52 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Loomulikult inglisekeelne.

Siis on see ju rahvusvaheliselt siduv dokument.
tsitaat:
This Global Compact presents a non-legally binding, cooperative framework that builds on the commitments agreed upon by Member States in the New York Declaration for Refugees and
Migrants.

Seega väide, et see lepe Eestile siduv pole ja kohustusi kaasa ei too, on väär.

Lisaks on kirjas: „…no State can address migration on its own…“.
Ehk sisuliselt selle leppe heakskiitmisel kaotab riik õiguse iseseisvalt oma migratsiooniteemasid hallata.

Allikas: https://www.un.org/pga/72/wp-content/uploads/sites/51/2018/07/migration.pdf
Otsige sealt, need laused on seal sees kõik.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:04:45 vasta tsitaadiga

keegi ei viitsi enam vaielda...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:06:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
anubis kirjutas:
Loomulikult inglisekeelne.

Siis on see ju rahvusvaheliselt siduv dokument.
tsitaat:
This Global Compact presents a non-legally binding, cooperative framework that builds on the commitments agreed upon by Member States in the New York Declaration for Refugees and
Migrants.

Seega väide, et see lepe Eestile siduv pole ja kohustusi kaasa ei too, on väär.

Lisaks on kirjas: „…no State can address migration on its own…“.
Ehk sisuliselt selle leppe heakskiitmisel kaotab riik õiguse iseseisvalt oma migratsiooniteemasid hallata.

Allikas: https://www.un.org/pga/72/wp-content/uploads/sites/51/2018/07/migration.pdf
Otsige sealt, need laused on seal sees kõik.

non-legally binding: https://www.translegal.com/legal-english-dictionary/non-legally-binding
tsitaat:
if something is non-legally binding then it does not create legal obligations eg a vote to discover what people feel about a matter, but which will not necessarily lead to a change in the law


tsitaat:
International cooperation: The Global Compact is a non-legally binding cooperative framework that recognizes that no State can address migration on its own due to the inherently transnational nature of the phenomenon


Mingit õigust ei kaotata... Niimoodi lauselõiku kontekstist jõhkralt välja tirida ei ole eriti eetiline ja ega see arutelu ka just heas suunas edasi ei liiguta.


viimati muutis sakinaga 17.11.2018 01:09:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:07:43 vasta tsitaadiga

Ja ma põhinen:
Praeguse õiguskantsleri
Eelmise õiguskantsleri
TÜ õigusteaduse professori

Analüüsidel.

Vabandust, kuid mingi Isamaa* ajaloolase jutt ei päde.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:07:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Keegi teab, kas hiljutisi õiguslikke analüüse on tehtud eesti- või inglisekeelse tekst põhjal? Tuleb välja, et mõned põhimõttelised erinevused on sees
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/ajaloolane-kalle-kroon-tolkest-soltub-koik-tuletage-meelde-tolkeviga-millest-sai-alguse-mahtra-soda?id=84343371

tsitaat:
Kõigepealt on inglisekeelses algvariandis punkt 15 kolmandas lõikes antud vormel „non-legally binding.“ Seda on lepingu pooldajad ja nende järel ka see, kellele see leping tõlkida on antud, tõlgendanud toore otsetõlkena kui „õiguslikult mittesiduv.“ Tegelikult on termin „non-legal“ antud kontekstis hoopiski erisuse määramise puhul eraldi kogumi või grupeeringu, siit ka migrantide kui lepinguobjekti määratlemiseks.

ÜRO kontekstis õiguslikult üldkohustusliku“ (legal) ja „õiguslikult mitte üldkohustusliku“ (non-legal) vahel esineb lepingus ühisosa, mis on kokku võetav mõiste all „commitment,“ ehk „kohustus.“ Niisiis- vabatahtlikult sunniviisiliselt. Järeldub, et tegelikult on lepingu sisust lähtudes öeldud otse vastupidist- see leping on õiguslikult siduv (ingl.k. binding) migratsiooni rahvusvaheline koostööraamistik, milles üksikriigil sõnaõigust ei ole, sest „…no State can address migration on its own…“


thumbs_up.gif õige jutt
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:08:51 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Päris pull vaadata kuidas keegi sisuliselt ei suuda midagi selle raamistiku vastu adekvaatseks kriitikaks formuleerida.

Veise ekskrementi tuleb kõvasti, samas.

Lihtsalt ongi vist mõnus ja harjumuspärane "maa külmand või kärss kärnas".


Hagu on kõvasti antud ja kritiseeritud neid kes paktile vastu on. Samas tsiteeritud küsimusele neist postitustest vastust ei leia.
Raamistik ja definitsioonid.... ok. Kui IT maailmast paralleele tuua, siis kui kasutan mingit frameworki tutvun dokumentatsiooniga. Netiavarustest nõu küsides pean sama terminoloogiat kasutama et keegi mu küsimusest aru saaks. AGA ma ei pea ju selle frameworki kasutamise pärast millelegi alla kirjutama. Homme kasutan teist frameworki ja ülehomme võibolla kirjutan oma koodi päris nullist. Seega raamistik pole vastus.

napoleon kirjutas:
Aga ühest vastust küsimusele, miks kasu Eesti selle pakti allkirjastamisest saab või mis kahju Eestile selle mitteallkirjastamisest tekib, pole nagu siiani kuskilt leidnud. Samas see küsimus ongi seisukoha võtmisel kõige olulisem. Mina ausaltöeldes kaldun praegu ka pigem sinnapoole, et võibolla ikka ei peaks seda pakti allkirjastama niikaua kui ei näe selget põhjust, miks seda tegema peaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 01:15:10 vasta tsitaadiga

Kontekstist välja tirimise võrdlus (olgu mainitud, et tegelikult Taneli lause tähendas midagi muud!):
Tanel kirjutas:
... see lepe Eestile siduv pole ja kohustusi kaasa ei too...

Allikas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9989848#9989848

Seega ehk lepiks kokku, et rohkem seda ei tee, võib jätta tekstist vale mulje.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 03:55:12 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Päris pull vaadata kuidas keegi sisuliselt ei suuda midagi selle raamistiku vastu adekvaatseks kriitikaks formuleerida.

Veise ekskrementi tuleb kõvasti, samas.

Lihtsalt ongi vist mõnus ja harjumuspärane "maa külmand või kärss kärnas".


Rääkides ekskremendist, siis selle kohta võiks vast nii öelda:

Kui panna kokku kannutäis vedelat s*tta (paska) ja klaas valget veini, ei saa sealt ka kõige parema tahtmise ja alkeemia korral imehead kokteili, vaid mingi müstilise mikstuuri, mis ei kõlba isegi enam väetiseks icon_lol.gif See segu ei kõlba õigupoolest muuks, kui solgitorust alla valada icon_rolleyes.gif

Paraku on sama tänapäeva virvarr-dekadentliku Lääne-Euroopaga. Nali naljaks, aga vaataks asja nüüd vähe laiemalt. Loomulikult on üksikute inimeste siia-sinna ränne normaalne ja vahel ka veidi suuremate gruppide. Selline massiimmigratsioon, kus aga pea kogu Põhja-Aafrika ja Lähis-Ida tahavad kõik Euroopasse pageda, ei ole kuskilt otsast normaalne. Põliseurooplaste ja põhja-aafriklaste ning lähisida inimeste taseme ja kultuuri vahe on lihtsalt nii suur, et nad ei haaku, see on nagu õli ja vett segada, täiesti lootusetu üritus. Merkeli 100% läbikukkunud "wecome refugees" on selle eriti ilmekaks näiteks.
Rääkides haakumisest, siis rootslased ei võtnud tol ajal isegi eestlastest pagulasi hästi omaks, olgugi et oleme kultuuriliselt niivõrd sarnased. Kuidas pagan nad peaks veel suhtuma moslemitesse? icon_eek.gif

Näiteks hirm meil Venemaa ees pole kuhugi kadunud, aga olla selles Eu ühendriikide klubis ei anna meile mitte kübetki rohkem turvatunnet. Turvatunnet annab pigem olla USAga ühes ja rõhutada USA-kogu Euroopa suhte tähtsust (mitte seda lammutades, nagu Macron teeb). Eu peaks lõpetama pagulaste poputamise, suure osa välja viskama neid Euroopast ja hakkama arendama kõigi oma liikmesriikide sõjaväge, siis on täiesti olemas võimalus, et Trump seda respekteerib = tugevam liit USA ja Euroopa vahel.
Selleks peab EL tegema sisemise suurpuhastuse. Mida aga vaevalt et juhtub nii kiirelt.

Raamistik lihtsalt (oluliselt!) kiirendab ja sillutab teed Eu paratamatu kollapsini. Kuna suurendab globalistide mõju Euroopas ja mujal, kelle põhiülesanneteks näibki olevat Trumpi administratsiooni tümitamine, Brexiti ärahoidmine ükskõik mis hinnaga, Eu sõjaväe ehitamine (naljanumber, mille üle nt. venelased naeravad kõhud kõveras), aga peamiselt EL kooshoidmine, mis ühe enam meenutab vanapagana muinasjuttu lapsepõlvest, kus ta end lõpuks lõhki jõi.

Tegu on väga kahetsusväärse asjaga, mis kisub mitte ainult Eesti valitsuse, vaid kogu maailma lõhki, kuna nt suur-riikidest ei liitu USA, Jaapan, ilmselt ka Austraalia, Kanada olevat küsimärgi all isegi. Hiina ja India nii rahvast täis, et sinna lihtsalt ei mahu.
Seega pakitaksegi kogu Aafrika ja Lähis-Ida Lääne-Euroopasse?? icon_lol.gif

Paistab nii. Tglt mahuks Saaremaale ka ära. Keegi tark kunagi arvutas - kogu maailma rahvas mahuks Saaremaale ka ära, igale ruutmeetrile 4 inimest, seega probleemi pole thumbs_up.gif Mis see Lääne-Euroopa ära ei ole. Mingi 2-3 miljardit on köömes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 04:04:09 vasta tsitaadiga

Põhjamaa kliima on hea. Ei taha siin ükski süürlane või aafriklane elada. Sotstoetus on ka väike. Mind häirivad mustlased. Muidugi mitte kõik, aga need kes autoparklates midagi müüa soovivad, või lihtsalt tulevikku ennustada. Aga ka neid pole palju, tegelikult isegi suht väheks jäänud. Tallinas pidi palju asiaate olema? On ve? Tartus eriti pole. Ehitusel pidi palju ukrainlasi olema. Pole vastu. Pole vastu ühelegi inimesele, kes tuleb siia sooviga tööd teha. Aga neid sotsi kerjuseid ei salli.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 04:24:39 vasta tsitaadiga

Pigem võikski kokku leppida kuidas tulevikus veini juua. Aga hoopis viskame selle idee minema ja joome edaspidigi virtsa.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.11.2018 08:47:22 vasta tsitaadiga

Väga hea, et ei liitutud. Seda paska pole vaja. Mina isiklikult väga selliste lepete vastu. Saan aru, et mõni tõsimeeli siin mõtleb, et see võõrtööjõud, mustpersed ja rätipead on meie tulevik.
Et mida rohkem neid igal viisil siia tulevikus saaks seda lahedam...vähem vihkamist, jne.
Eesti on jõudnud elatustasemele, kus küll võime teha välisabi, aga muulastele piire avada kellegi käsu korras oleks debiilsuse tipp.
Suured pagulaste armastajad võiksid omale 3-4+ lapsega pere kasvatada ja siis vaadata, et kas vaated ka muutuvad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



Online
sõnum 17.11.2018 09:22:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Keegi teab, kas hiljutisi õiguslikke analüüse on tehtud eesti- või inglisekeelse tekst põhjal? Tuleb välja, et mõned põhimõttelised erinevused on sees
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/ajaloolane-kalle-kroon-tolkest-soltub-koik-tuletage-meelde-tolkeviga-millest-sai-alguse-mahtra-soda?id=84343371

tsitaat:
Kõigepealt on inglisekeelses algvariandis punkt 15 kolmandas lõikes antud vormel „non-legally binding.“ Seda on lepingu pooldajad ja nende järel ka see, kellele see leping tõlkida on antud, tõlgendanud toore otsetõlkena kui „õiguslikult mittesiduv.“ Tegelikult on termin „non-legal“ antud kontekstis hoopiski erisuse määramise puhul eraldi kogumi või grupeeringu, siit ka migrantide kui lepinguobjekti määratlemiseks.

ÜRO kontekstis õiguslikult üldkohustusliku“ (legal) ja „õiguslikult mitte üldkohustusliku“ (non-legal) vahel esineb lepingus ühisosa, mis on kokku võetav mõiste all „commitment,“ ehk „kohustus.“ Niisiis- vabatahtlikult sunniviisiliselt. Järeldub, et tegelikult on lepingu sisust lähtudes öeldud otse vastupidist- see leping on õiguslikult siduv (ingl.k. binding) migratsiooni rahvusvaheline koostööraamistik, milles üksikriigil sõnaõigust ei ole, sest „…no State can address migration on its own…“


Jah, on.
https://assets.documentcloud.org/documents/5141578/ÕIgusarvamus-RäNderaamistik-2018-11-14-Sorainen.pdf

Vabanda, aga mingi ajaloolase arutlemine küll nüüd õiguslik alus ei saa olla.
Juristid on võtnud selle ribadeks, isegi teste riikide (Saksamaa) leppevastased tõdevad, et see ei ole õiguslikult siduv (nemad kardavad seda, mis selle raamistiku pealt järgmisena tuleb.) - ja siis mingi ajaloolane delfis ütleb - keegi ei oska teist keelt - näe, nii on. Ei õiguskantsler, tunnustatud õigusteadlased jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 11:46:14 vasta tsitaadiga

Võib kasutada väga palju sõnu selle raamistiku vastu, kuid sisuliselt kellegi isiklik arvamus (ilma tausta/õigusraamistiku detailse tundmiseta) ei oma kaalu. Õiguskantsler ja eelnev õiguskantsler, õigusteadlane - eksperdid - on öelnud mis on asja sisu. Seda ka mujal kui Eestis.
Vahu üleskeerutamine sisu ei muuda, demagoogitsemine ja sildikestega vehkimine sisu ei muuda. Küll aga saab sellega halli massi hangude ja viglade ja tõrvikute alla. Mis siis, et neile valetatakse rämedalt, inimestele meeldivad lihtsad valed.

Tulemus on samas juba vist käes
https://leht.postimees.ee/6455830/eesti-koht-uro-julgeolekunoukogus-loogi-all

Need, kes selle s*ta lühiajalise poliitprofiidi nimel kokku keerasid ei pea ju tagajärgedega ise tegelema. Poliitikutele on alati meeldinud enne valimisi külakaevu "s*ttuda", mis sellest, et nad peale valimisi meie kõigi raha eest selle puhastamist organiseerima hakkavad (ja ise pudelivett joovad, samal ajal). Nad saavad siis ju vähemalt lihtsa probleemiga tegeleda, "Kes s*ttus kaevu?" on hää loosung mis kõigilt mingi emotsiooni välja kisub.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 12:11:17 vasta tsitaadiga

Ja mida see meie ajutine julgeolekunõukogu koht andnud oleks (IMO algusest saati täiesti arutu üritus)? päris otsuseid vetostavad niikuinii G7, valdavalt USA ja Venemaa. meie sealolek ei muudaks mitte pussugi...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 12:14:31 vasta tsitaadiga

Jah, parem on alati uksetaga seista ja kuulata mis räägitakse. Mitte toas olla.

Siis saab ju hiljem öelda, et "ma polnud toas, otsused käivad üle minu pea..".
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 12:19:15 vasta tsitaadiga

tundub jah, et eestlane ikka loomult rehepapp.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 12:43:14 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Jah, parem on alati uksetaga seista ja kuulata mis räägitakse. Mitte toas olla.

Siis saab ju hiljem öelda, et "ma polnud toas, otsused käivad üle minu pea..".

ja JN-s saab öelda "olin toas, otsused käivad üle minu pea." same diff.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 12:55:59 vasta tsitaadiga

"Teised on süüdi" TM
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:09:01 vasta tsitaadiga

Tegelt võiks selle migratsioonipakti teema ammendatuks lugeda - pealegi pärast kaklust rusikatega ei vehita.
Ilmselgelt igalühel oma veendumused ja neist ei loobuta ning seda üksteise süüdistamist on inetu lugeda.
Pole ka mõtet loota, et migratsiooni kompakti pooldajate argumente vastased omaks võtavad - ja et üht-äkki midagi muutuks tänu siinsele teemale. Ei, ei muutu.
Seega keskendugem muudele (poliitilistele) teemadele thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:11:16 vasta tsitaadiga

Asi muidugi pole "veendumustes" vaid faktides.

Kuulujutud ja pooltõed ei ole võrdne faktidega.

Need on diameetriliselt erinevad asjad.


viimati muutis anubis 17.11.2018 13:12:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:20:47 vasta tsitaadiga

Fakt 1: non-legally binding tähendus: if something is non-legally binding then it does not create legal obligations eg a vote to discover what people feel about a matter, but which will not necessarily lead to a change in the law
Fakt 2: lausejupike „…no State can address migration on its own…“ tiriti pahatahtlikult välja lausest "International cooperation: The Global Compact is a non-legally binding cooperative framework that recognizes that no State can address migration on its own due to the inherently transnational nature of the phenomenon", mis tähendab, et ükski riik ei saa üksinda tegeleda migratsiooni probleemiga, see on rahvusvaheline probleem. Alati on vähemalt kaks riiki probleemiga seotud.

Diplomaatias on networking väga oluline, loodetavasti ei hammusta see meid hiljem tagumikust (ja paraku näitab selline otsus võidukäiku "kes rohkem valetab, see võidab" poliitikale, niiet eks näis, mis meie riigist nii saab). USA saab endale trumpismi lubada, Eesti... pole nii kindel.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:35:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tegelt võiks selle migratsioonipakti teema ammendatuks lugeda - pealegi pärast kaklust rusikatega ei vehita.
Ilmselgelt igalühel oma veendumused ja neist ei loobuta ning seda üksteise süüdistamist on inetu lugeda.
Pole ka mõtet loota, et migratsiooni kompakti pooldajate argumente vastased omaks võtavad - ja et üht-äkki midagi muutuks tänu siinsele teemale. Ei, ei muutu.
Seega keskendugem muudele (poliitilistele) teemadele thumbs_up.gif


Einoh väga hea siis thumbs_up.gif Tänu sellele, et Eesti ei liitunud, on migratsiooniprobleem maailmas lahendatud.

Et Tanel sinult pole sellel teemal kurtmist ka enam siis tulemas?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 17.11.2018 13:43:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tegelt võiks selle migratsioonipakti teema ammendatuks lugeda - pealegi pärast kaklust rusikatega ei vehita.
Loodetavasti saab paktiga liituda ka hiljem, vähemalt ma ei näe takistusi, miks mõni tulevane valitsus ei saaks ka Eesti ühinemise paktiga lõpule viia icon_smile.gif
Tegelikult peaks olema võimalik ka vastupidine protsess, kus riigid saavad paktilt oma allkirja tagasi võtta. Paljud riigid on oma varasemaid lepingulisi kohustusi ühepoolselt ümber mõelnud, kasvõi meenutada Trumpi eestvedamisel lahkumist Iraani tuumaleppest, ja neid leppeid on veel kus mõni nn valge eeskuju riik oma kohustustest ühepoolselt taganeb.
Sama teema on ka muude konventsioonidega, näiteks inimõiguste konventsioon millega on enamus riike liitunud ent paljudel on selle järgimisega probleeme, näiteks Erdogan peatas opositsiooni represseerimise ajaks Türgis inimõiguste konventsiooni kehtivuse, jokk skeem - ei saa rikkuda mittekehtivaid reegleid icon_smile.gif
Eesti on liitunud näiteks kliimalepinguga aga me ei kavatsegi seda täita ja valge ilma musta lambana kavatseme veel pikalt põlevkivi ahju ajada ja kliimaleppe eesmärkide vastu töötada.
Mina sellest leppest mingeid riiki&rahvust hävitavate kohustuste peale langemist ei näe, küll aga võimaldaks selline lepe teemas tsiviliseeritult teistega ühe laua ääres kuulata ja võimalusel kaasa rääkida ning olla teemas.
Tuleks eristada "see leping ei tähenda midagi" vs "see leping ei kohusta midagi" - need on täiesti eri asjad.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:44:16 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Tanel kirjutas:
Tegelt võiks selle migratsioonipakti teema ammendatuks lugeda - pealegi pärast kaklust rusikatega ei vehita.
Ilmselgelt igalühel oma veendumused ja neist ei loobuta ning seda üksteise süüdistamist on inetu lugeda.
Pole ka mõtet loota, et migratsiooni kompakti pooldajate argumente vastased omaks võtavad - ja et üht-äkki midagi muutuks tänu siinsele teemale. Ei, ei muutu.
Seega keskendugem muudele (poliitilistele) teemadele (y)


Einoh väga hea siis (y) Tänu sellele, et Eesti ei liitunud, on migratsiooniprobleem maailmas lahendatud.

Et Tanel sinult pole sellel teemal kurtmist ka enam siis tulemas?
Eks teised riigid otsustavad lihtsalt meie eest, muud midagi.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:47:15 vasta tsitaadiga

Et mismoodi Eesti sugune väikeriik oleks saanud migratsiooniprobleemi lahendada, kui selle paktiga just migrante liikvele julgustataksegi icon_lol.gif
Kogu see pakt on koostatud selles vaimus, et migratsioon on hea ja igasugused majandusmigrandid pannakse ühte patta sõjapagulastega. Ei, migratsioon pole mingi inimõigus.
Oleks neid majandusmigrante sisse võtnud ja probleem lahendatud? Oeh, see teema läheb nii pikaks, et tõesti enam ei viitsi sel teemal jahuda.
See on maailmavaateline teema ja sel teemal võibki jääda vaidlema.
tsitaat:
Eks teised riigid otsustavad lihtsalt meie eest, muud midagi.

las teevad mis tahavad, aga nad ei saa meile suruda suvalisi majandusmigrante peale ja me saame ise otsustada väikeriigina oma immigratsiooni üle.


Meanwhile in Norway: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2358782534192860&id=268001276604340

tsitaat:
This is Birgitte from Stavanger, whom I spoke with recently in Norway. She was showering in the changing room of her local gym when she saw a naked man with his penis out. She asked him politely whether he had gotten lost, whereupon he replied that he was a woman and had registered as such, and thereby had the right to be there. Birgitte asked the staff who said no men should be in the women's locker room. Still the man kept on showing up there, and when Birgitte contacted the staff again, he sued her for harrassment and discrimination. Under Norway's new gender identity law from 2016, anyone can change their gender without having to undergo surgery, and then has the right to use facilities designated for that sex. Birgitte now faced a trial for harrassment just for not wanting a man in her locker room - not only that, the media depicted her as an evil, non- tolerant "phobic" woman. Nobody seemed to understand that it is not the WORD "man" she objected to, it is the presence of ACTUAL male organs in a female space where we take our clothes off. And whereas many commentators have shown sympathy for the man, saying "transwomen should not have to shower with men" few realize this is exactly what they are making women do now. Due to all the pressure, Birgitte was not able to continue working at her office and had to take sick leave. Luckily she was aquitted by 2 votes to 1.
But when I ask her about the gym, she says she never uses the locker room anymore - she showers at home, and most women change in the locked bathrooms when the man is there. Women with hijab even go to the sauna with hijab on!
This is one of the consequences of gender identity legislation based on self-identification. Women's feelings and safety are not deemed important, and our spaces shrink. To raise one's voice can result in a lawsuit. It is becoming clear these laws are passed without any feminist perspective whatsoever.

.
https://womenwhosayno.blogspot.com/2018/10/norway-woman-is-accused-of-harassment.html

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 13:59:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Case 68/2018

The Anti Discrimination Tribunal has given the following statement:

A has not harassed B because of sex identity or sex expression.


Ivar Danielsen (meeting chair), Gislaug Øygarden, Thorkil H. Aschehoug


The original published case review can be found here (in Norwegian): http://www.diskrimineringsnemnda.no/media/2218/68-2018-uttalelse-anonymisert.pdf
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:04:28 vasta tsitaadiga

Pretsedendid loodud, näiteid on veelgi. Kogu see genderfluid jura vms viskab normaalsetel inimestel varsti üle.
Ja siis imestatakse, miks konservatiivide ja populistide toetus suureneb.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:08:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Pretsedendid loodud, näiteid on veelgi. Kogu see genderfluid jura vms viskab normaalsetel inimestel varsti üle.
Ja siis imestatakse, miks konservatiivide ja populistide toetus suureneb.
Mis pretsendent loodi? Seadus on ju juba varem vastu võetud?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:20:59 vasta tsitaadiga

Pretsedendid selles mõttes, et mehed (kes vastavalt seadusele, ilma genitaale muutmata saavad sugu muuta) tungivad naiste riietusruumidesse.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:25:42 vasta tsitaadiga

Spordiklubide riietusruumides käivad naiskoristajad pidevalt. Ei ole siiani nagu probleemi näinud
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:29:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Et mismoodi Eesti sugune väikeriik oleks saanud migratsiooniprobleemi lahendada, kui selle paktiga just migrante liikvele julgustataksegi icon_lol.gif
Kogu see pakt on koostatud selles vaimus, et migratsioon on hea ja igasugused majandusmigrandid pannakse ühte patta sõjapagulastega. Ei, migratsioon pole mingi inimõigus.
Oleks neid majandusmigrante sisse võtnud ja probleem lahendatud? Oeh, see teema läheb nii pikaks, et tõesti enam ei viitsi sel teemal jahuda.
See on maailmavaateline teema ja sel teemal võibki jääda vaidlema.
tsitaat:
Eks teised riigid otsustavad lihtsalt meie eest, muud midagi.

las teevad mis tahavad, aga nad ei saa meile suruda suvalisi majandusmigrante peale ja me saame ise otsustada väikeriigina oma immigratsiooni üle.


"Et mismoodi Eesti sugune väikeriik oleks saanud migratsiooniprobleemi lahendada, kui selle paktiga just migrante liikvele julgustataksegi icon_lol.gif "

Ma toon ühe näite:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9982610#9982610
lk.6.
tsitaat:
4. Ensure that all migrants have proof of legal identity and adequate documentation


Eestlastel on maailma kõige parem digitaalse ID ja selle implementeerimise riiklikul tasandil know-how.

Ehk suudad ise edasi mõelda.

(..ja sa pole siiani vastanud, millistele nendest punktidest sa vastu seisad ja miks? Seda just kogu sinu eelneva selleteemalise retoorika valguses, kus nendele kitsaskohtadele kui lahendust vajavale tähelepanu juhid.)

edit: muidu, teine pool sellestsamast väitest ("..kui selle paktiga just migrante liikvele julgustataksegi icon_lol.gif" )- soovitan lugeda viidatud dokumendi, lk.6 p.2

tsitaat:
2. Minimize the adverse drivers and structural factors that compel people to leave their
country of origin


viimati muutis anubis 17.11.2018 14:34:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:30:41 vasta tsitaadiga

Just, minul pole ka sellega probleemi, aga mis probleem on naistel meeste genitaalidega samas duširuumis?
Naised hääletasid sellega, et avalikes kohtades enam duši all ei käi, kas see ongi lahendus? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:34:54 vasta tsitaadiga

anubis, kas saaksid palun paari lausega selgitada, mis eesmärk on teha selle paktiga migratsioon inimõiguseks?
Jah, Eestil on e-residentsuse jms ID hea võimekus, aga miks me peame masside liikumisele kaasa aitama ja migratsiooni õhutama?

P.S. Tegelikult migratsiooni- ja teema on VM+ olemas, aeg on küps, tõsta see VM alla ja splitin siit vastava arutelu sinna icon_exclaim.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 14:39:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
anubis, kas saaksid palun paari lausega selgitada, mis eesmärk on teha selle paktiga migratsioon inimõiguseks?
Sellist asja paktis kirjas ei ole.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 16:55:17 vasta tsitaadiga

link :: Mart Helme: soovitan tõsiselt tegeleda kõigi rändelepingu kaitsjate julgeolekutausta uurimisega

Kusjuures järjest enam tundub, et ka mõned siinsed kanged immigrantide ja sotsialismi pooldajad ning liberaalsete valeuudiste levitajad (Anubis, sakinaga jne ) on potentsiaalselt kas otseselt või kaudselt Vene või mõne teise Lääne-ühiskonna vastu vaenuliku organi mõjuagendid. Ja kui mitte seda siis kas naiivsusest või lihtsalt rumalusest korraldavad Eesti riigi vastast õõnestustegevust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 17:17:03 vasta tsitaadiga

MatchMaker, mees kes jagab suvalist kajakambrisaasta. thumbs_up.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9563098#9563098
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2018 17:25:17 vasta tsitaadiga

Kui juba uurimiseks läheb, siis võiks ka seenior-helme tausta tšekkida.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 17.11.2018 17:35:44 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kui juba uurimiseks läheb, siis võiks ka seenior-helme tausta tšekkida.

Kui nüüd tõsisemalt vastata, siis ma ei usu et Helmede taustast väga midagi leiaks, heal juhul kerget Rahvaliidulikku sahkerdamist.

Küll aga olen ma siit-sealt kuulnud nii mõnda SATPK-i rahastuse kohta, mis on märksa kahtlasem. Seda illustreerib ka objektiiv.ee sisu, mis, kui ta ei tegele otseselt homodega, korrutab sisuliselt kõiki vene läänevastaseid propagandapunkte üks-ühele. Ja sama asja viljeleb muidugi ka mõni siinne foorumlane, aga seda vist eneselegi märkamata.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 18:51:19 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 14:55:22 vasta tsitaadiga

Nii, teema tõstetud VM alla ja poliitika teemas olnud viimase aja migratsiooniga seotud postitused siia tõstetud.

Palume jääda diskuteerimisel viisakuse piiridesse, ja ühtlasi tuletan meelde HV registreerumistingimusi:

tsitaat:
Oled vastutav kõikide omapoolt tehtud avalike postituste ja privaatsõnumite eest HV ja HV foorumi keskkonnas. HV administratsioon ei vastuta postituste, postituste sisu, kommentaaride ega hinnangute eest!

Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HV keskkonnale jäädavalt ära keelata.
HV moderaatoritel on õigus muuta, kustutada, ümber tõsta, lukustada ja liita kõiki kasutajate poolt tehtud postitusi ja kommentaare. HV jätab endale õiguse ettehoiatamata kustutada kasutustingimuste, reeglitega või hea tavaga vastuolevaid postitusi, kommentaare ja hinnanguid!


Siia teemasse kõik migratsiooniga seonduv, sh viimasel ajal kõneainet pakkuv ÜRO kompakt.
Veelkord, jäägem argumenteerimisel oponendiga viisakaks. thumbs_up.gif

EDIT: lisan kohe ka uue küsitluse. Vana küsitluse tulemused


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 15:24:27 vasta tsitaadiga

https://www.washingtonpost.com/world/europe/the-latest-german-politician-criticized-over-migration-pact/2018/11/19/597e248e-ebdb-11e8-8b47-bd0975fd6199_story.html
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 16:54:30 vasta tsitaadiga

Kas need kes raamistikuga nõustumise ja liitumise vastu on põhinevad kellegi (parteilasest) amatöörastronoomi või ajaloolase või hoopis (sõltumatu) juriidilise temaatika spetsialisti analüüsil?

Näiteks rahvusvahelise õiguse professori ja paari õiguskantsleri arvamus erineb mõneti nendest ajaloolaste analüüsist, kus kole palju kuuleb argumentidena emotsionaalseid loosungeid mitte fakte.

"Vastu" on lihtne olla, muidugi. EKRE on kõige vastu olnud ja midagi reaalselt teinud pole, näe kus inimesed peavad neist lugu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 17:01:51 vasta tsitaadiga

Vahele üks kaine pilguga sõnavõtt: https://www.err.ee/877997/kristina-kallas-eesti-peab-randeleppega-liituma
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 17:13:35 vasta tsitaadiga

Kuidas hindate, kas Eesti200 korjab ära osade RE ja SDE hääli ja pääseb Riigikoku?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 17:22:23 vasta tsitaadiga

Sotsid suutsid praegu endale korralikult jalga lasta. Arvan, et valimistel tuleb neil väga kehv tulemus ja Ossinivski saadetakse minema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.