Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.10.2018 12:13:59 vasta tsitaadiga

Hinnad on mõnusalt alla tulnud, ostsin 1a.ee kaudu RX580 206.- euroga.
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 14:46:21 vasta tsitaadiga

https://hexus.net/tech/news/graphics/122966-amd-radeon-rx-670-rumoured-launch-weekend/

tsitaat:

Graphics chips on the new cards come from the so-called Polaris 30 family. Looking over the history of Polaris production: Polaris 10 cards (such as the Radeon RX 480) used GlobalFoundries 14LPP process, then Polaris 20 (like the RX 580) moved to 14LPP+. With this new Polaris 30, AMD will be using 12LP as used by Pinnacle Ridge processors.

The refreshed Polaris 30 graphics cards, the Radeon RX 670 and RX 680, will have the same amount of shader units, memory type and memory interfaces to their predecessors, reports Golem. However, thanks to the new 12LP process we should see higher GPU clock frequencies and/or lower power consumption. Elsewhere “changes to the middle-end and back-end-of-line, such as the metal layers, could make the Polaris 30 more compact than the Polaris 20, which would make AMD GPUs less expensive to produce”, says the source.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 14:54:56 vasta tsitaadiga

huvitav. 12lp suuruses võitu ei anna. küll aga peaks andma võib-olla 10% taktivõitu 14lpp-de pealt, voolutarbega ümmarguselt sama lugu. kui sedagi.
gpu-de koha pealt on nii nvidia kui amd öelnud, et suurema takti jaoks tuleb transistore juurde kulutada, mitte vähemaks võtta, nii et lihtsustamine ja väiksemaks tegemine nüüd taktile küll hästi ei mõju.

lähevad hinnaga lööma? a la 150/175 senise 169/229 asemel?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 15:05:45 vasta tsitaadiga

Ma usun küll, Freesync monitoride hinnad on ka maru madalad. 1080p75 masinasse on Polarise jõudlusest küll ja veel.

AMD'l tõenäoliselt vaja GFilt tootmismahtu ka osta veel mõnda aega.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 15:07:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
lähevad hinnaga lööma? a la 150/175 senise 169/229 asemel?

Tasuks majanduslikult ära ka nii väikese hinnaga müük? Palju 8 giga ddr5 maksab?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 16:30:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tasuks majanduslikult ära ka nii väikese hinnaga müük? Palju 8 giga ddr5 maksab?
50 raha ja veidi peale.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 10:14:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
huvitav. 12lp suuruses võitu ei anna. küll aga peaks andma võib-olla 10% taktivõitu 14lpp-de pealt, voolutarbega ümmarguselt sama lugu. kui sedagi.
gpu-de koha pealt on nii nvidia kui amd öelnud, et suurema takti jaoks tuleb transistore juurde kulutada, mitte vähemaks võtta, nii et lihtsustamine ja väiksemaks tegemine nüüd taktile küll hästi ei mõju.

lähevad hinnaga lööma? a la 150/175 senise 169/229 asemel?

AMD Vega koha pealt seda rääkis jah, et suurem osa lisatransistoritest vs Fiji läks taktsageduse tõstmiseks. Tulemuseks olid ca 10% kõrgemad sagedused (verstapostina mõtlen Polaris't), samas kui transistore endid oli ca 50% rohkem. Parem tulemus oleks ilmselt olnud ~6000 shaderit jne kusagil 1200-1300MHz juures (kivi suurus jäänuks sarnaseks).
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 17:38:04 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/248578/alleged-amd-rx-590-3d-mark-time-spy-scores-surface

tsitaat:
Of course, the scores themselves are... Somewhat strange. The RX 590 in these scores, apparently running with a 1545 MHz clock (205 MHz higher than the RX 580's base boost clock) achieved a graphics score of 4,759 points

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 12:44:06 vasta tsitaadiga

rebrandeon
https://www.anandtech.com/show/13480/amd-launches-radeon-rx-580-with-reduced-number-of-stream-processors
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 13:06:42 vasta tsitaadiga

Pole rebranditud vana toode, vaid nuditud vana toode suhteliselt sama sildi all.
Hea kommentaar ka:
"I calculated SPs*(base clock+boost clock) as an approximate measure of performance. If it was a linear scale, this should be called the RX 570.7848909! Even "RX 571" would be overselling it."
570SC vms. peaks see olema.

Vahepeal on mingeid RX590 tulemusi märgatud siin-seal. Reedest announcement'i ei tulnud :[

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.10.2018 16:03:00 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
rebrandeon
https://www.anandtech.com/show/13480/amd-launches-radeon-rx-580-with-reduced-number-of-stream-processors

Hetke seisuga on kahtlase väärtusega uudis. Aliexpressit võib igasugu huvitavat kraami leida.
Loll lüke oleks küll AMD poolt, kui tõeks osutub.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 16:11:23 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
trip kirjutas:
rebrandeon
https://www.anandtech.com/show/13480/amd-launches-radeon-rx-580-with-reduced-number-of-stream-processors

Hetke seisuga on kahtlase väärtusega uudis. Aliexpressit võib igasugu huvitavat kraami leida.
Loll lüke oleks küll AMD poolt, kui tõeks osutub.


See on kohe kindlasti China Special! No worries.
Varemgi Hiina turule tulnud spets kaarte. Erinevate mälumahtudega jne. Pole EU'sse ga USA'sse jõudnud läbi jäemüügi.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 16:53:03 vasta tsitaadiga

Jah, ent need võiks olla selgelt eristatavad ja erinevalt tähistatud.
Nt. RX-570C :p

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 17:05:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Jah, ent need võiks olla selgelt eristatavad ja erinevalt tähistatud.
Nt. RX-570C :p

Kas mitte ei ole RX580 2048SP nimes lisaks?
Kuigi oleks võinud jah olla mingi RX580 LE icon_razz.gif (for old school shout out)

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 17:59:53 vasta tsitaadiga

2048SP jah, seegi hea, ent mõistlikum oleks eraldi bränding + rx580 on eksitav, pigem on 570'ga tegu.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 18:10:51 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Kuigi oleks võinud jah olla mingi RX580 LE icon_razz.gif (for old school shout out)

Legendary Edition ? icon_lol.gif Milleks seda limited editioni enam parseldada? icon_rolleyes.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 20:02:33 vasta tsitaadiga

Light Edition
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 20:59:35 vasta tsitaadiga

Best bang for buck icon_question.gif icon_arrow.gif link
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 21:29:48 vasta tsitaadiga

Foorumist saab selle eest juba korraiku 8GB 580, garantii ka olemas.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 17.10.2018 00:31:21 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Best bang for buck icon_question.gif icon_arrow.gif link


See 570 kahjuks, 1a-st sai vahepeal selle raha eest 580-eid thumbs_up.gif Mõtsin osta, aga järgmine päev olid otsas juba.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 13:59:17 vasta tsitaadiga

Väidetav RX590 Timespy testi tulemus.
https://www.digitaltrends.com/computing/amd-rx-590-beat-1060-gb-3dmark/amp/
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 14:20:44 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
Väidetav RX590 Timespy testi tulemus.
https://www.digitaltrends.com/computing/amd-rx-590-beat-1060-gb-3dmark/amp/


Kui oc'ga saab sinn 1700+ mhz peale veel, siis oleks täitsa OK kaart. Sest parimad RX480/580'd nagunii juba klokkusid sinna 1550 peale.
Hind peaks maksimaalselt olema 250 eurot, et see müüks.
See siis oleks best seller ka kohe ja omas segmendis tõesti hea valik.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 19:11:40 vasta tsitaadiga

250€ MSRP aga mingi 450€ poes?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 20:07:34 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Sathanas kirjutas:
Väidetav RX590 Timespy testi tulemus.
https://www.digitaltrends.com/computing/amd-rx-590-beat-1060-gb-3dmark/amp/


Kui oc'ga saab sinn 1700+ mhz peale veel, siis oleks täitsa OK kaart. Sest parimad RX480/580'd nagunii juba klokkusid sinna 1550 peale.
Hind peaks maksimaalselt olema 250 eurot, et see müüks.
See siis oleks best seller ka kohe ja omas segmendis tõesti hea valik.


Konsulteerisid oma crystal balliga? lol.

250 eurot selle sita eest, et alla 10% perfi juurde saada peaks ikka soe peast olema.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 20:21:42 vasta tsitaadiga

Mis kaart poest ostes 250 euro eest parem oleks?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 20:44:12 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
Mis kaart poest ostes 250 euro eest parem oleks?


RX 580 oli alles hiljuti 160 euriga saadaval. Mis on isegi palju selle reliikvia eest.

Aga pole vahet kas 250 eest on midagi paremat saada või ei, loll peab ikka olema, et selle eest 250 maksta, isegi kui ta on "parim".
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2018 22:35:19 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Sathanas kirjutas:
Mis kaart poest ostes 250 euro eest parem oleks?


RX 580 oli alles hiljuti 160 euriga saadaval. Mis on isegi palju selle reliikvia eest.

Aga pole vahet kas 250 eest on midagi paremat saada või ei, loll peab ikka olema, et selle eest 250 maksta, isegi kui ta on "parim".

Millest sa aru ei saanud?

Kordan küsimust, mis kaart poest ostes 250 euro eest parem oleks?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 05.11.2018 01:45:52 vasta tsitaadiga

Sathanas, seda et bitCON, ostab kaardid tehasest ja kasutab neid raha teenimiseks, ta vaatab seda asja tegelt teise nurga alt. Ja kui tööriistad on vanaks jäänd ostab ta uued ja paremad, ja ikka otse tehasest. Vanad müüb maha (ka siin foorumis).
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 15:34:39 vasta tsitaadiga

Ei osta ta midagi otse tehasest ja ei teeni ta selle kaevandamisega enam mingit erilist pappi kui just elektrit ei varasta. Me räägime siiski inimesest, kelle arvates on HinnaVaatluse kasutatud kraami müügifoorum ainuke turg ja kõigile eranditult sobiv keskkond. Poest ostavad uusi ainult juhmakad. Mis parata kui kodaniku silmaring nii piiratud on.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 15:38:54 vasta tsitaadiga

Ärge toitke trolli..
AMD Vega teemast:
rmc kirjutas:
Ei tasu bitCON'i taolise troll-sõnavõtte muuks kui sõnnikuks eriti tarvitada, jah. Osadel on lihtsalt emotsionaalselt tühja destruktiivset kriitikat tampides vaja end turgutada. Kahjuks.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 16:45:23 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/amd-radeon-rx-590-graphics-card-2304-sp/
https://videocardz.com/78837/amd-radeon-rx-590-confirmed-to-feature-12nm-finfet-node
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 14:24:57 vasta tsitaadiga

Veel infot RX590'st.
https://wccftech.com/amd-radeon-rx-590-polaris-30-gpu-1700-mhz-clock-3dmark-firestrike-leak/

Update:
RX590 hakkab maksma 279 USD'i (+3 game bundle)
12% kiirem kui RX580.

https://videocardz.com/79007/amd-radeon-rx-590-final-specs-pricing-and-performance?fbclid=IwAR2hnihti3bJQ4g0laP65Mj-zPZT8W15kJwR83T8VFehEKvuUk_MW_1Uxho

Aga homme on NDA ja siis näeme independent review'si.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 14:50:07 vasta tsitaadiga

Opaa, good news!
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 14:55:06 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Opaa, good news!

icon_lol.gif
"upgraded" oma r9 390?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 15:24:52 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/xfx-rx-590-fatboy-oc.b6413
https://www.techpowerup.com/gpu-specs/sapphire-nitro-rx-590-special-edition.b6421
https://www.techpowerup.com/gpu-specs/his-rx-590-iceq-x2-oc.b6441
https://www.techpowerup.com/gpu-specs/asus-rog-strix-rx-590-gaming.b6359
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 15:33:07 vasta tsitaadiga

Lahjad klokid kuidagi.. ja tea miks selle asjaga üldse nii kaua aega läheb?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 10:58:17 vasta tsitaadiga

see peaks ju $279 hinnaga positsioneeruma päris hästi 1060 6gb ($249) ja 1070 ($379) vahele, kahjuks küll vist pigem 1060 poole.
nvidia gddr5x 1060 ($299) oli küll samas selgelt rx590 vastu suunatud liigutus nii et eks näis.

hinnaga tundub amd muidugi endale jälle jalga laskvat. see pr jutt mängudega hinna õigustamisest on vega pealt ka juba nähtud icon_biggrin.gif

edit:
rx590 slaidid:
https://www.hd-tecnologia.com/amd-presenta-la-radeon-rx-590-polaris-a-12nm-por-us-280/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 11:37:25 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Maxstpau kirjutas:
Opaa, good news!

icon_lol.gif
"upgraded" oma r9 390?


Just just, seda magusat HMDI 2.0 on vaja icon_lol.gif

Mis see Eesti poe hind olla võiks?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 17:10:37 vasta tsitaadiga

RX590 review

Link

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 15.11.2018 17:25:55 vasta tsitaadiga

5-8% kiirem kui RX 580 - täielik disappoint.

viimati muutis Levelxer 15.11.2018 19:23:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 17:27:56 vasta tsitaadiga

Okei toode, kuid hind on vale thumbs_down.gif
Kui see oleks seal 220-230 euro kandis. Siis AMD võidaks korralikult midrange turgu tagasi, isegi kui kasumit ei teeni.
Mindshare oleks hetkel rohkem väärt nagunii.
Keskmisel Gameril on GTX1060 ning seda endiselt ostetakse kõige rohkem.
Kuid kui AMD poolt oleks selline kaart vastu panna, mis on sisuliselt 9% kiirem ja maksab omajagu vähem...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 17:37:42 vasta tsitaadiga

Nende kolme bundle mängu asemel oleks võinud hind 200 olla.
Eks loodavad enne 580 seeria ära müüa ja siis langetavad hinda.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 19:04:01 vasta tsitaadiga

Guru3D ülevaade ka.
https://www.guru3d.com/articles_pages/radeon_rx_590_powercolor_red_devil_review,28.html
Mida panin seal tähele oli see, et OC oli päris korralik. Core=1650mhz.
Steve mainis oma HWUnboxed reviews, et nemad said 1620Mhz ja see olevat hea tulemus. Reaalselt 1600Mhz on realistlikum.
Kuid 1650 core OC peal oli perf päris viisakas. Kuid endiselt on hind kirves.
Oleks jõuluhitt olnud kui AMD oleks lasknud selle välja 200-230 euroga.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.11.2018 22:00:35 vasta tsitaadiga

https://geizhals.eu/xfx-radeon-rx-590-fatboy-rx-590p8dfd6-a1926985.html#offerlist

sama palju kui meil rx580, 10.- siia sinna.
Hea kaart hea hinna eest, GTX 1060 https://geizhals.eu/gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6g-gv-n1060wf2oc-6gd-a1490297.html#offerlist sama hinnaga.

AMD, siis peab automaatselt 50% odavam olema, kuigi perf kohati parem?

https://www.youtube.com/watch?v=8yDPWRJ2Y7M veel üks ülevaade. (kudos Jokerile RTX ülevaate eest)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 22:28:38 vasta tsitaadiga

Hetkel on AMD oma RX580 saadaval 200 euroga, kuid RX590 hind on 259 eurot. Reaalselt on perfi vahe 5% kuid maksad juurde 30%? icon_smile.gif Kui võtta aluseks MSRP (279 eurot) siis oleks isegi 40% kallim, kuid reaalne vahe on 5%
Kes seda ostab?
Siin olekski olnud hea see, kui AMD ahvatleks muidu Nvidiat ostev kasutaja siiski AMD kasuks. Kuna perfi ja hinna suhe oleks olnud liiga paigast ära.
Ning ärme hakka rääkima RX570 8GB versioonist, mis on hetkel ikka ulmeliselt hea hinnaga 160 eurot! Ning sellega võrreldes on RX590 parem 10% kuid hind 75% kallim.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 22:43:36 vasta tsitaadiga

Geizals saadab postiga või ainult kohalik?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2018 00:02:51 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Geizals saadab postiga või ainult kohalik?

See on nagu Saksa HinnaVaatlus icon_smile.gif See ei saada midagi..

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 12:41:58 vasta tsitaadiga

erinevad saidid raporteerivad undervolt võimalust voolutarvet 40-50w vähemaks saada.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 13:02:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
erinevad saidid raporteerivad undervolt võimalust voolutarvet 40-50w vähemaks saada.


VEGA puhul aitas see undervolt perfi tõusule korralikult kaasa, ligi 18-23% paremad tulemused. Huvitav, kas selle RX590ga oleks sama?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2018 13:03:08 vasta tsitaadiga

nähtavasti mitte, aitab lihtsalt voolutarbega. mainitakse, et undervoltiga ei kaasne perf lossi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.