|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2017 17:00:31
|
|
|
PUBGs kuskil 4-5 FPSi tõusu võrreldes 17.8.2-ga. Samas chilli pubg ei toeta Vähemalt profiili all seal toda pole, globali all olemas.
Enhanced sync saagi aru kas põhjustab miskit frameskippi mängus või milles asi, peab nõks testima ilma vs sync
See overlay on ka tore aga võiks tihedamalt end updateda kui mingi kord sekundis. MSI afterburner jõuab selle ajaga FPSi näitu mingi 10x muuta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
18.12.2017 16:57:34
|
|
|
A miks ei pruugi märgata, et Chill sees, sest enam pole default 40FPS, vaid mul oli 70-144 Hz. Aga jah MEA töötas küll.
Kas alla sekundi ei anna panna, n0.1s? Ma samas kuulnud, et liiga tihe pollimine ka hea pole.
Perfi kasvu ei märganud. Sain win7 oma ka win8.1 peal tööle.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.12.2017 16:57:44
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| BTW. mulle tundub vähemalt Smite'i mängimise põhiselt, et kõige paremini töötab kui igasugu framerate capid ja syncid maha keerata... ja üldiselt imelikult hüpleb gpu load mängu ajal 99% ja vahepeal 2% peale... peaks muidugi formati ära tegema ka, paras segamini install juba tükimat aega. |
Enhanced Sync mahavõttes läks korda. Peab vaatama, kuidas Vsync seadetega on, kas on või off parem...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
25.12.2017 18:22:42
|
|
|
Hmm... Adrenaline peale uuendades tundus, et kõik töötab kuid mängides +6.5 Freq enam ei ole stabiilne, viskab koguaeg välja, tõmbasin +3 peale. Global Settingutes VSync always off ei tööta enam ning mängudes on ja off vahel testides on maas variandil imelik "hüppamine" aeglasti hiirt liigutades, ei ole tear kuid imelik ja segav faktor igastahes jätsin on peale
PS: R9 390 kaart, lisaks ei saa fan profile teha... ootan uuendust.
EDIT: Imelikul kombel on temperatuur tõusnud, eelnevalt töötas max 80c nüüd 83c, aeg vist termopastat vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
25.12.2017 23:41:02
|
|
|
| Maxstpau kirjutas: |
EDIT: Imelikul kombel on temperatuur tõusnud, eelnevalt töötas max 80c nüüd 83c, aeg vist termopastat vahetada. |
Mul teine videokaart...aga mul viimane draiveri versioon jättis mälukiiruse põhja...ei lasknud tühikäigul kiirust alla, temp tõusis ja ventilaatorid hakkasid kiirust tõstma. Tegin puhta draiveri installi ja veidi vanema versiooni panin tagasi, nüüd toimib
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
26.12.2017 01:08:55
|
|
|
| KyBer kirjutas: |
| Maxstpau kirjutas: |
EDIT: Imelikul kombel on temperatuur tõusnud, eelnevalt töötas max 80c nüüd 83c, aeg vist termopastat vahetada. |
Mul teine videokaart...aga mul viimane draiveri versioon jättis mälukiiruse põhja...ei lasknud tühikäigul kiirust alla, temp tõusis ja ventilaatorid hakkasid kiirust tõstma. Tegin puhta draiveri installi ja veidi vanema versiooni panin tagasi, nüüd toimib  |
GPU kiirus on varieeruv kuid mälu on koguaeg 1500Mhz olnud. Dynamic seadet pole kunagi kasutanud ja karbist välja võttes oli ka Maximumi peal.
EDIT: Avastasin just, et Wattmann näitab videokaardi 100% kasutuses olekut koguaeg, ei mõjuta temperatuure kuid loeb valesti.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.01.2018 02:31:46
|
|
|
Tohoh, Kane's Wrath ei toimi, jah. LAN'il peab vana driveriga pelama siis ;D
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.08.2018 12:01:01
|
|
|
Instant replay puhul kui "seperate microphone track" maha panna, siis on hääled kaja peal, samas ei ole eraldi mikrirajal väga mõtet kui teiste mikrisaundid tulevad ikka sisse
edit: suht pinda käib, et beta update'i notifikatsiooni ei saa kinni keerata + võiks konkreetse uuenduse tuututust üldse kinni keerata saada, a'la kui tead, et degrades perf.
Ise väldin beta update'e ja koguaeg alert kui boot.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
29.10.2018 15:27:25
|
|
|
Teema pealkirjaga küll väga võssa pandud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
29.10.2018 15:37:09
|
|
|
| bitCON, milline parem oleks?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
29.10.2018 17:14:12
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| bitCON, milline parem oleks? |
Vähemalt ühekeelne võiks olla, kas siis inglise või eesti.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.10.2018 23:51:02
|
|
|
a) toodete jm. asjade nimesid EI TÕLGITA
b) ajurid on rõve konstrukt
c) & on okei kasutada, imho
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
30.10.2018 00:04:07
|
|
|
| rmc kirjutas: |
a) toodete jm. asjade nimesid EI TÕLGITA
b) ajurid on rõve konstrukt
c) & on okei kasutada, imho |
Kas AMD Radeon Settings on asja ametlik nimi?
"AMD Radeon™ Software - arutelu/seadistused" näiteks või veel sada paremat varianti.
viimati muutis bitCON 30.10.2018 00:06:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.10.2018 00:05:12
|
|
|
| bitCON, ära ole koi, anna nüüd hea teemanimi.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.10.2018 01:29:29
|
|
|
bitCON, jah. AMD "Radeon Settings" on asja ametlik nimi.
AMD Radeon Software on ametlik nimi? Mida sa toodad?
Tray's istub, siis hiirega peale hoverides on "Radeon Settings". Avad, siis on üleval ribal AMD Radeon Settings ja keset pilti sama. Taskbari nupu peal RADEON SETTINGS.
Radeon Software näitab vaid Overview tabis ja see ei ole toote nimi. Software tabis näitab jälle "Radeon Settings version".
Siit võib vaadata, kuidas nimetusi liigitatakse. Radeon Software on kogu pakk, mida installid, Radeon Settings on nüüdisaja CCC, ehk otsene asendus vanale teemapüstitusele.
Radeon Settings on konkreetselt see kontrollpaneel, millest see teema ka suuresti olla võiks, lisaks driverid. Ehk siis praegune nimi on konkreetne, korrektne ja ammendav.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
30.10.2018 09:30:24
|
|
|
Ok, mul endal ei ole gpu-dki seega ei tea, aga pealkiri tundub ikka väga kehv. Jääb mulje nagu AMD Radeon Settings ja draiverid on erinevad asjad mida saab/tuleb eraldi installida.
Software hõlmaks nagu kõige mis oleks AMD draiveritega seotud ja on üheselt mõistetav. Googeldades AMD Radeon Settings viitab ka igal pool Radeon Software-le.
Nvidia draiverite teema pealkiri oleks siis vastavalt, "NVIDIA Control panel"
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.10.2018 12:07:34
|
|
|
Ei ole mõtet targutada asjade suhtes, mille kohta puuduvad teadmised.
Pealkiri on vana pealkirja tuletis, kus olid ka ära mainitud eraldi CCC ja driverid, vast rõhutamaks, et mõlema jutt käib siia.
nVidia puhul on asi veel keerulisem, sest seal on veel Shadowplay ja lisaks on neil nii uus kui ka vana kontrollpaneel kõrvuti olemas. AMD vist suutis mingiaeg vana control paneli üldse ära kaotada ja kõik Settings'isse tuua.
Arvan, et teema nimi on adekvaatne, kuivõrd Radeon Settings sisaldab endas väga paljut (sh. mitte vaid videokaartidega, vaid ka CPU'de ja APU'dega seotut), ka ReLive osa.
Driverite tekst räägib driveritest üleüldiselt ja seda on eraldi mainida väga okei. Ei tasu nii palju lahmida. Ühtlasi võiks vaadata oma sõnade "Vähemalt ühekeelne võiks olla, kas siis inglise või eesti." valguses oma pakutud varianti: "AMD Radeon™ Software - arutelu/seadistused". Tundub koomiline ja tühi ving.
Teemasse ka:
AMD võiks lisada Settings'isse seadistuse, et update notification tuleks vaid lõplike release'ide kohta, mitte iga BETA kohta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
30.10.2018 14:43:41
|
|
|
| Ok, siis minu viga. Ma arvasin, et AMD draivereid installides on Radeon Settings osa draiverist mis iga draiveriga ka installeerub, mitte lisa-soft mida ei pea installima, et driverid töötaksid.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.10.2018 15:55:12
|
|
|
AMD Settings on kontrollpaneel, mis installeerub koos driveripakiga. Üldiselt installitakse need koos, ent saab ka eraldi driverid välja urgitseda, vast, ent pole mõttekas. Point on selles, et vana pealkiri oli CCC kohta, mille asendus on nüüd AMD Settings. AMD Settings on Software'ist üks osa, ent primaarne, millest räägitakse vast ja sisaldab endas kasutajale olulisemad seadistatavad osad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
30.10.2018 16:20:26
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| AMD Settings on kontrollpaneel, mis installeerub koos driveripakiga. Üldiselt installitakse need koos, ent saab ka eraldi driverid välja urgitseda, vast, ent pole mõttekas. Point on selles, et vana pealkiri oli CCC kohta, mille asendus on nüüd AMD Settings. AMD Settings on Software'ist üks osa, ent primaarne, millest räägitakse vast ja sisaldab endas kasutajale olulisemad seadistatavad osad. |
Kui nüüd tähti närida, siis mul pole AMD Settings(ega Wattman) installitud, kuna arvuti kaevab mänguvälisel ajal. Arvuti on oluliselt stabiilsem ainult driveriga.
Teema pealkiri on aga parem kui eelmine mu arust.
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.12.2018 18:21:00
|
|
|
Jah, ehk mu mainitud "saab ka eraldi driverid välja urgitseda" on su puhul mõttekas. Üldiselt ebavajalik, erijuhtusid ei pidanud silmas selle "pole mõttekas" osas. Rõhutamiseks, et ka driverite arutelu käib siin, ongi see "... & driverite..." osa seal :]
EDIT: https://vaaju.com/poland/amd-soon-introduces-a-major-driver-update-for-radeon-pclab-pl-card/ "AMD soon introduces a major driver update for Radeon :: PCLab.pl card"
EDIT2: Kolisin RX 580 peale ja lugesin natukene enne R9 290 väljatõstmist, kas DDU või Clean install ja kuivõrd Clean installi puhul oli kohati hädasid ning soovitati selle peale ikkagi DDU kasutada, siis otsustasin Safe Mode'is DDU'ga maha lasta ja shutdowni, misjärel vana kaart välja, uus sisse ning uuel buudil esimese asjana värskeimad driverid peale. Imelikul kombel ei tule AMD Settings startupil püsti, kuigi "linnukest" olen maha ja peale korduvalt vajutanud.
Startup folderisse pannes saab asja Startupil käima, ent siis viskab ka programmi akna ette, mitte ei alusta Trays.
Imelikul kombel hakkas seda probleemi ka ilmutama, ent see vist üleüldisem probleem. Naljakas, et siiani eksisteerib. HDCP mahavõtmine lahendas selle.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.12.2018 14:09:46
|
|
|
Loodetavasti lubatakse selle häälkäskluste osa väljalülitamist ka.
EDIT: 18.12.2 läheb peale, .
Release notes: https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-18-12-2
Imelik, et "Preferences -> Toggle Radeon Overlay Hotkey" ja "ReLive -> Toggle Toolbar Hotkey" tunduvad sama asja tegevat, ehk esimest?
Scene Editor'i veel ei ole vist? St. mingit basic video editimise tööriista?
Upgrade Advisor ei toimi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
23.12.2018 04:52:23
|
|
|
Oi blää kui hull saast see wattman on
Järgmine kord kui draiveri installin siis jätan wattmani ära, see on vähemalt 100x crashinud mul ja paarkümmend korda kinni jooksnud. No ei saa teha ühtegi profiili, ei ole stabiilne ja kõik. Võibolla on probleemi süvendaja multi gpu setup, aga ega ma gpudest selle pärast loobuma hakka
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
27.12.2018 22:00:31
|
|
|
18.12.3 on peal ja nüüd proge teavitab kõikseaeg, et 18.12.2 on väljas. Kumb see siis uuem on või mille järgi see proge uusi pakub?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.12.2018 22:34:02
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| 18.12.3 on peal ja nüüd proge teavitab kõikseaeg, et 18.12.2 on väljas. Kumb see siis uuem on või mille järgi see proge uusi pakub? :) |
Mingi jama on jah sellega, eks peab ootama, millal AMD ära parandab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.12.2018 00:33:55
|
|
|
Mulle tundub, et kui AMD Settings välja tuli, siis saadi softi osa väga kenaks, ent nüüd on allamäge läinud. Viimase suur-release'iga ei toiminud osad asjad, mis justkui välja tulema pidid + Radeon ReLive'i ja selle Instant Replay'd kasutades on FPS dropp räige, kui varem oli see minimaalne. PUBG's dropib nt. 70-75 pealt alla 60, intensiivsematel hetkedel isegi madalama 40 juurde. Ka seadete alla tõmbamine ei aidanud sujuvat 60 tagasi tuua. Arvasin, et asi oli uues mapis, ent ka vanades läks asi ikka hulluks.
Või on see mu masina iseärasus (kaua pole formatit teinud, sest palju nudimist alati seejärel + eks 2500K on aegunud ka, olgugi 4,5GHz peal)?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
31.12.2018 10:14:24
|
|
|
normaalne soft.
radeon settings soovitab 18.12.3. okei, installin. siis ütleb, et kuule, sul on 18.12.3 aga ma nüüd soovitan 18.12.2 ja käib seda windowsi notificationiga iga kord üles tulles kurtmas.
teine asi, mida ma varem polnud näinud oli mingi soovituslike settingute notification. mille juurest 'details' nupp muidugi ei töötanud...
edit:
ahaa, üles leidsin. kurdabki ringiratast, et 18.12.2 oleks õige. ja, et radeon chill on ikka hädavajalik. ja ära kaotada seda notificationit ei lase.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
31.12.2018 14:06:56
|
|
|
Kahjuks, jah, on kõva allakäik olnud vahepeal. Radeon Settings oli seni veel ideaalne (v.a., et "don't notify about beta updates" ja mõned meetrikud performance overlayst puudu olid + seda lihtsat salvestatud replayde editimisvidinat ootaks ise ka ausaltöeldes) asi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhvits
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2005
|
03.01.2019 12:02:33
|
|
|
| Üks asi mis ma tähele panin - nii 18.12.2 kui ka 18.12.3 oli see, et No man's sky ei lähe käima nendega. Peale seda kui AMD cleanup utility'ga driverid maha lasin ja siis esmalt windoosal ise lasin driveri peale panna ning siis vist 18.12.1 (vist) peale panin, läks asi uuesti tööle. Ehk on keegi mõne teise mänguga ka probleeme täheldanud nend uute ja toredate uuendsutega,
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.01.2019 13:21:54
|
|
|
Ma olen hoogu kogunud, et pre detsembri suur-release peale tagasi kolida ja perfi vaadata. Karvane tunne, et saaksin siis mängida heade seadete, lindistava relive ja korraliku FPSiga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
06.01.2019 19:38:15
|
|
|
Kolisin ka 18.11.2 peale tagasi, elu on lill jälle.
Töötava programmi tagataustale laskmine ja töölaule minek võttia uuega jupp aega, nüüd toimib hetkega nagu peab. Kõik need automaatsed mängude läbiketramised teevad vist kogu kupatuse aeglaseks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.01.2019 13:59:52
|
|
|
Tegin su poistuse peale ka eile selle ära ja ReLive Instant Replay ei võta enam nii palju perfi alla, et peaks selle välja lülitama.
Tüübid võiks driverid ikka kenasti jätkuvalt ilusti välja lasta, mitte surve all olles kiirustades risu välja lasta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
11.01.2019 01:11:06
|
|
|
Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.1.1 on väljas.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.01.2019 18:29:17
|
|
|
Kas Scene Editor tuli sellega, ma varasemas nagu ei leidnud üles?
Peaks vb. proovima uuemat, kuigi Fortnite'i ei mängi (selle perfi parandati, nagu kirjas)... "Some systems running multiple displays may experience mouse lag when at least one display is enabled but powered off." see tehti korda isegi :p
EDIT: panin just 19.1.1 peale testiks & esimese asjana kisab, et uuendus saadaval.. uuenduseks on... 18.12.2 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ehk, siis I call bullshit on:
"Fixed Issues
...
Radeon Settings Advisor may incorrectly suggest older versions of Radeon Software as an update.
..."
LOL, upgrade advisor on ka loll... GTAV puhul ütleb, et profiilikas on idekas, DIRT3 puhul jääb puudu. WHAT? Pigem oleks GTAV jaoks paremat proset vaja ja DIRT3 igast asendist adekvaatne.
_________________

viimati muutis rmc 15.01.2019 18:38:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.02.2019 13:55:29
|
|
|
jep sama kägu ikka külges, proovisin ka NV vahetada, mingit vahet ei märganud dets reliisiga võrreldes aga ma süviti kapoti all ka ei käinud.
19.1.2. pakub paigalduseks
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.03.2019 03:24:30
|
|
|
Imelik, viimaselajal ReLive Instant Replay ütleb PUBG'd mängides "Off" kui salvestada tahan. Desktop record maas ja vb. viskab Steami overlay segaseks, kasutan seda mängu ajal. Varem probleeme polnud.
19.1.1
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.03.2019 02:43:50
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Imelik, viimaselajal ReLive Instant Replay ütleb PUBG'd mängides "Off" kui salvestada tahan. Desktop record maas ja vb. viskab Steami overlay segaseks, kasutan seda mängu ajal. Varem probleeme polnud.
19.1.1 |
DDU'ga puhtaks ja värske install otsa ning sama tulemus :'(.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
26.03.2019 20:51:03
|
|
|
AMD Settings progest uuenduse kontrollimise nupp ära kaotatud? Misjaoks seda nüüd vaja oli
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.03.2019 21:19:12
|
|
|
Updates->Check for updates - täiesti olemas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|