|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.10.2018 09:42:31
|
|
|
| Et sa ei saaks väita, et noppekanalite all mitte s*ttagi pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.10.2018 10:15:48
|
|
|
Vaatasin siis seda saadet 2min. delfis......järgnes lõputu telia reklaam
mõttetu vahtida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.10.2018 10:43:58
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vaatasin siis seda saadet 2min. delfis......järgnes lõputu telia reklaam
mõttetu vahtida |
Võistlus pole ju alanud
Kõik sponsorid saavad oma osa reklaamist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.10.2018 12:15:30
|
|
|
| YLE1 järelevaatamine on katki.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
20.10.2018 12:38:04
|
|
|
viimased 2 nädalat jääb teleka pilt seisma mingi hetk, vahest mitu tundi muretu vahest päris tihedalt mingi 15min tagant äkki,
teise kanalile peale lülitada jookseb ilusti, või klõpsida edasi ja tagasi jookseb pilt edasi. Milles asi võib olla? on kellelgi midagi sarnast olnud?
2 telekt on ja mõlemaga teeb sedasi.
seadmed on vanad vp1003 ja vana thomson, tõenäoliselt klienditeeninuses üeldakse ostke uued.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.10.2018 12:50:11
|
|
|
| Ju see ruuter surema hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
20.10.2018 13:31:01
|
|
|
| Mask kirjutas: |
| seadmed on vanad vp1003 ja vana thomson, tõenäoliselt klienditeeninuses üeldakse ostke uued. |
Öeldakse, et digiboksi täishinna eest saab seda 4 aastat ja 2 kuud rentida ning kui selle aja sees tuleb uuem boks või vanaga midagi juhtub, mis ei ole sinu poolt tekitatud, siis tood Teliast lihtsalt järgmise. Või viid lihtsalt tagasi, kui puldi disain ei meeldi, mitte ei hala aastaid oma ängi siia foorumisse. Seepärast too kasvõi kuuks ajaks 2EUR eest motorola asemele uus VIP5305, vaata, kas sellega ka hakib, proovi ära, kuidas töötab BT pult jne. Suure tõenäosusega tood 3 päeva hiljem teise uue Arrise ka ja oled lihtsalt õnnelik. 24EUR aastas on pole mingi eriline summa selle eest, et Asi Lihtsalt Töötab (tm) ja nii kliendil kui teenusepakkujal hea olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.10.2018 13:52:17
|
|
|
Pigem tee tikuga reset Thomsonile ja vaheta ruuter välja.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
20.10.2018 14:07:02
|
|
|
| Kas Telia TV kanalit ka vaadata saab läbi arvutis oleva VLC playeri?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.10.2018 14:09:23
|
|
|
Mis vahe on Arris 1113 ja 5305 ehk kui kasutan Telia TV ja telekas 4K? Kas tasub välja vahetada?
S5 ja S6 puldid töötavad mölemad ju ilma otsese suunamiseta.
Suurim vahe vist et 5305 toetab 4K? Aga kui 4K programme ei ole tellitud?
Väljanägemiselt 5305 veidi ilusam kuid plaanis see niikuinii TV-aluse sisse ära peita.
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
viimati muutis terminator 20.10.2018 14:35:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
20.10.2018 14:10:11
|
|
|
Suurim vahe on, et 5303 töötab suuremas osas rahuldava kiirusega
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.10.2018 14:11:31
|
|
|
| terminator kirjutas: |
S5 ja S6 puldid töötavad mölemad ju ilma otsese suunamiseta.
|
Erinevad tehnoloogiad. RF vs. BLE
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.10.2018 19:36:44
|
|
|
| Aminol polegi täna seda 0 kanalit? Või pole sellel boxil kunagi olnud? Ei mäleta enam.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
20.10.2018 20:33:18
|
|
|
Kui ruuter tekitab probleeme, siis võib põhjus olla ka kiibi kuumus(väljendub näiteks restartides). Selle vastu aitab passivjahutuse lisamine (nt arvuti emaplaadilt, videokaardilt radikas). Restarte põhjustab ka Telia, mis kauguuendab või niisama "hooldab" seadet. Selle vastu aitab kui Thomsonis telneti kaudu kustutada kasutajad help ja tech. Muidugi firma jääb uue seadme müügirahata, samuti riik käibemaksuta. See on loodust hoidvatele kasutajatele, kes iga 3-4 aasta pärast ei taha uut seadet, millel on täpselt samad funktsioonid. Jah, ma kasutan siiani Aminot, sest telekat pole juba 10+ aastat ja vaatan SD signaali programmiga arvutist.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.10.2018 21:45:03
|
|
|
Olge normaalsed. Lisajahutus mingile ürgsele probleemsele sõnnikule. Kui ei toimi tuleb uus osta.
99% on plaadil või adapteri kondekad läbi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
20.10.2018 21:50:53
|
|
|
Minul töötas tänu jahutusele veel 2 aastat lisaks(probleem oli restartides) ja alles siis muutsin seadet, sest telefon läks VoIP peale. Firma ütleks täpselt nii: Kui ei toimi tuleb uus osta.
See tähendab, et nende käive annab kasumi. Nad oleks mulle kindlasti müünud Motorola, siis veel Arrise ja muidugi koos vastavate "uute" ruuteritega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
20.10.2018 22:11:42
|
|
|
| Üritan Hypertowni järgi vaadata ja ma ei mõista, kuidas on nende alguse ja lõppude markerite määramine nii keeruline teie jaoks? Väga tüütu on vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
20.10.2018 22:51:13
|
|
|
See jahutuse probleem on vähemalt teatud Inteno mudelitel aktuaalne küll (kasutan DG301). Tolerants temperatuuri kõikumistele on päris madal. Endal hakkas ligi 2 aastat tagasi esinema telepildi hakkimist, nt nädal aega töötas normaalselt, siis mõnel õhtul võttis iga mitu-kahe tagant sekundiks pildi kinni ja siis jälle võis töötada kuu aega normaalselt.
Päris mitmeid kuid sai probleemi taga aetud, nii omapäi kui Telia abiga. Ei osanud nemad midagi pakkuda, ise ka nõutu aga lõpuks meenus midagi temperatuurist ja tõstsin ruuteri külje peale, et põhjast õhku kätte saaks paremini ning panin oma NASi väljapuhuvate jahutite taha seisma. Kõik probleemid kadusid pärast seda. Kirurgiat teha ei viitsinud, asi töötab täna ka veel.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2018 09:34:17
|
|
|
| oliver989 kirjutas: |
| Üritan Hypertowni järgi vaadata ja ma ei mõista, kuidas on nende alguse ja lõppude markerite määramine nii keeruline teie jaoks? Väga tüütu on vaadata. |
Ei ole keeruline Telia jaoks.
Tegemist ei ole KordusTV reklaamivaba saatega kus markerid kogu saatelõigu ulatuses peale saate lõppu pannakse.
Tegemist on salvestusega mida klient saab telekavast vastavalt telekavale käivitada ja kerida.
Antud juhul sõitis üritus kõvasti kavast ette ja lõppes minumeelest juba mitu tundi varem kui kavas märgitud.
Vaata kavast kõik saated läbi ja keri vastavates kohtades, pole ju keeruline sinu jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
21.10.2018 10:51:37
|
|
|
| indrpo, pange siis ühe videona üles see, praegult selle "telekava" järgi ei ole võimalik leida soovitud asja. Pole mõtet loota, et selline live turniir kunagi ajakavast kinni peaks.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2018 11:05:02
|
|
|
| oliver989 kirjutas: |
| indrpo, pange siis ühe videona üles see, praegult selle "telekava" järgi ei ole võimalik leida soovitud asja. Pole mõtet loota, et selline live turniir kunagi ajakavast kinni peaks. |
See kanal on niikuinii ajutine ja saade on järelvaadatav vaid mõned päevad. Enne kui jõuaks mingit faili monteerida (mida niikuinii ei tehta) on kanal kadunud.
Veelkord palun, ärge suunake selliseid küsimusi mulle kui "pange" "tehke". Mina isiklikult pole Telia teenuste haldur, ei tea, et teemas ka keegi oleks.
Sellisteks tellimusteks tuleb pöörduda Teliasse ametlikke kanaleid pidi, siin me võime niisama arutleda mis, mida ja miks.
Tegelikult pole ju vahet kas sa vaatad kogu päeva jooksul olnud saated kavast läbi või kerid ühte pikka joru.
Finaalmäng mis oli kellaajaliselt varem, ei ole loogiline lõigata seda kavasse hilisemaks kellaajaks mis kavas plaanis oli.
Vaata teist finaalmängu ja näedki lõpu ära, tegemist oli ju spordiüritusega mida sa korduvalt ei vaata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
21.10.2018 15:20:48
|
|
|
2160P50 üldse toimib uue Arrise puhul?
Ainult musta ekraani viskab selle peale ja 2160P25 ja P24 puhul jääb "jõnks" sisse niiet ainumas normaalne pilt tuleb 1080P50 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
21.10.2018 15:31:31
|
|
|
Telekas pane HDMI sisendid paika.
Olenevalt telerist kas Ultra HD Deep Color vms.
| marli1 kirjutas: |
2160P50 üldse toimib uue Arrise puhul?
Ainult musta ekraani viskab selle peale ja 2160P25 ja P24 puhul jääb "jõnks" sisse niiet ainumas normaalne pilt tuleb 1080P50 puhul. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
21.10.2018 16:01:53
|
|
|
UHD Color tuli välja lülitada, siis toimib.
Muidugi siis jäigi Arrise ainsaks valikuks 2160P50.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.10.2018 16:03:04
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
UHD Color tuli välja lülitada, siis toimib.
Muidugi siis jäigi Arrise ainsaks valikuks 2160P50. |
Hmm, huvitav. Mis telekas?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
21.10.2018 16:07:15
|
|
|
| KS7000 seeria
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.10.2018 16:37:22
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
| KS7000 seeria |
Otse või läbi ressi?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
21.10.2018 16:41:24
|
|
|
| Otse, STB HDMI porti
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
21.10.2018 17:47:38
|
|
|
marli1, mul on KS7002 ja kõik töötab perfektselt ... UHD Color tuli aga just sisse lülitada - muidu oli telepilt jube kehva kvaliteediga.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
21.10.2018 19:10:56
|
|
|
| Siis peab õhtul uurima, vb mingi “restardi” teema. Proovin uuesti sisse lülitada sest pildikvaliteet polnud tõesti suurem asi.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shmarkus
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2016
|
21.10.2018 20:56:19
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| BLE ei taha uue puldi ja boksi vahel töötada. Paaritan puldi boksiga, siis paar korda vilgub roheliselt ja läheb sujuvalt IR-le üle, led plingib punaselt. Kui pult kinni katta, siis ükski käsk boksini ei jõua. Lisaks unustab aegajalt ära, et on õpetatud ja juhib teleka vol asemel boksi oma. Praak ja poodi tagasi? |
Kuidas seda saaks esile kutsuda? Vaja pult BLE pealt IR peale saama (Anymote universaalne pult kodus ja vaja digibox sinna taha saada). Saaks vähemalt "mute" nupu juurde
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2018 21:07:53
|
|
|
| shmarkus kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| BLE ei taha uue puldi ja boksi vahel töötada. Paaritan puldi boksiga, siis paar korda vilgub roheliselt ja läheb sujuvalt IR-le üle, led plingib punaselt. Kui pult kinni katta, siis ükski käsk boksini ei jõua. Lisaks unustab aegajalt ära, et on õpetatud ja juhib teleka vol asemel boksi oma. Praak ja poodi tagasi? |
Kuidas seda saaks esile kutsuda? Vaja pult BLE pealt IR peale saama (Anymote universaalne pult kodus ja vaja digibox sinna taha saada). Saaks vähemalt "mute" nupu juurde  |
Esile kutsuda ei saagi.
Mis Telia S6 pulti puudutab siis kui see on digiboksi vaateväljas ja nuppe vajutada, seotakse pult digiboksiga BLE kaudu toimima.
Samal ajal jääb ka boksi IR toimima, juhul kui tahad universaalpulti läbi teleri funktsiooni tarbida või mõnda muud universaalpulti (minu näitel Harmony) ja samal ajal toimib nii Telia BLE pult kui ka universaal IR.
Ülalmainitu on kas tühjad patareid või rikkis pult. (Omal sai küll tühjade patareide tõttu vastava info ekraanile ning juhitavuse kaotasid tv ja vol ir nupud, ble ja digiboks veel toimisid. Vahetasin patareid ja kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
21.10.2018 23:56:58
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Ülalmainitu on kas tühjad patareid või rikkis pult. (Omal sai küll tühjade patareide tõttu vastava info ekraanile ning juhitavuse kaotasid tv ja vol ir nupud, ble ja digiboks veel toimisid. Vahetasin patareid ja kõik korras. |
Hetkel probleemiks, et ble lakkab töötamas, IR töötab, ei usu, et patarei tühi. Täna proovisin uuesti paaritada, resettisin boksi ja puldi, ei midagi, niikui nähtavus puldi ja boksi vahelt kadunud, hakkab puldid punane tuluke vilkuma rohelise asemel ja signaal boksi ei jõua. Läheb poodi tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
22.10.2018 00:42:20
|
|
|
| tsitaat: |
Hetkel probleemiks, et ble lakkab töötamas, IR töötab, ei usu, et patarei tühi.
|
ble-l pole vist head ajad. Mul suri LG magic remote ble täna maha. IR töötab, patarei pole tühi. Tegin siis puldile reseti ja telekas ei suuda enam registreerida. Ilmselt ble signaali pole
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.10.2018 07:50:43
|
|
|
Põhimõtteliselt võib ju teema õige tagamõttega olla eesti poliitika vaates, AGA
1. Pihel alustas sellise uudisnupuga hoopis sellepärast, et ta Eesti Kanaliga "peksa" sai, ehk ei suutnud maha müüa.
2. Ka vene keelt kõnelev kodanik on inimene ja ei saa purjuspäi sõidu eest süüdi mõista, selle eest, et tal viin kodus on.
Telia puhul on VENE põhipaketi esimene kanal ETV+ ja ülejäänud mudru selle järel, klient valib teadlikult selle ja võtab vajadusel veel vene lisakanalid ka juurde.
Ehk et ei maksa venemaale ei eesti, ei operaator ega ka eestlane.. Pigem konkreetne teenuse tellija ja sisu on ju igal pool erinev. On porri, multikaid ja propagandat, mida siis Pihel tegema peaks?
Jah, eesti põhipaketis on ka mõni teises keeles kanal sees..ilmselt pole nendel siis rahalist väärtust, et neid väärtuslikematele kanalitele kaasa kingitakse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
22.10.2018 10:05:03
|
|
|
Minul oli täpselt niiviisi, kui kasutasin ühte suvalist HDMI kaablit. Panin selle uue Arrisega kaasas olnud HDMI kaabli ja siis sai UHD Deep Color (väga täset nimetust hetkel ei mäleta) kasutamisel ka pildi ette ja tekkisid ka muud valikud peale 2160P50. Arrise skaleermine pole suurem asi, nii, et 1080P50 Arrisest andis parema pildi. Mis saab siis, kui Teliast üle 1080 saated tulema hakkavad- seda ei tea, sest siis ei tasu Arrist 1080 peale sundida. Samas seda vist väga varsti karta pole.
| marli1 kirjutas: |
UHD Color tuli välja lülitada, siis toimib.
Muidugi siis jäigi Arrise ainsaks valikuks 2160P50. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
22.10.2018 12:50:14
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Põhimõtteliselt võib ju teema õige tagamõttega olla eesti poliitika vaates, AGA
1. Pihel alustas sellise uudisnupuga hoopis sellepärast, et ta Eesti Kanaliga "peksa" sai, ehk ei suutnud maha müüa.
2. Ka vene keelt kõnelev kodanik on inimene ja ei saa purjuspäi sõidu eest süüdi mõista, selle eest, et tal viin kodus on.
Telia puhul on VENE põhipaketi esimene kanal ETV+ ja ülejäänud mudru selle järel, klient valib teadlikult selle ja võtab vajadusel veel vene lisakanalid ka juurde.
Ehk et ei maksa venemaale ei eesti, ei operaator ega ka eestlane.. Pigem konkreetne teenuse tellija ja sisu on ju igal pool erinev. On porri, multikaid ja propagandat, mida siis Pihel tegema peaks?
Jah, eesti põhipaketis on ka mõni teises keeles kanal sees..ilmselt pole nendel siis rahalist väärtust, et neid väärtuslikematele kanalitele kaasa kingitakse. |
1. Lugesin artikli läbi ja ei leidnud mingit viidet, ei otsest ega kaudset, Eesti Kanalile.
2. Eesti keelt kõnelevat kodanikku ka ei peaks süüdistama, kui ta kohustusliku vene viina asemel mõne uue eesti viina peale tahaks minna.
(Või kuidas sellest teisest punktist üldse aru saada?)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
22.10.2018 14:08:37
|
|
|
Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast?
Kuidas S6 puldiga teleka AV sisendit vahetada nagu S2-ga seda sai(kuulujärgi vist kuidagi ka S5-ga)?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
22.10.2018 14:11:48
|
|
|
ahto42, S6 puldiga saad edukalt AV sisendit vahetada - tuleb lihtsalt puldi nurgaga TV originaalpuldil olevat AV nuppu pressida.
See on Telia arusaam asjast.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.10.2018 14:22:43
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast?
|
Kui keegi viitsiks teema viimase paari aasta kokku võtta, siis tuleks vähemalt 20 erinevat kuupäeva millal vana kinni oleks pidanud minema
Järeldus tee ise.
Enne kui hommikul ei tööta, siis pole mõtet uskuda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2018 14:48:45
|
|
|
| Kas LG OLED 2017 mudeliga saab ilma digiboksita telia kanaleid vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.10.2018 14:51:07
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas LG OLED 2017 mudeliga saab ilma digiboksita telia kanaleid vaadata? |
Ei
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.10.2018 15:10:36
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast?
|
Kui keegi viitsiks teema viimase paari aasta kokku võtta, siis tuleks vähemalt 20 erinevat kuupäeva millal vana kinni oleks pidanud minema
Järeldus tee ise.
Enne kui hommikul ei tööta, siis pole mõtet uskuda  |
Iga päev viimased paar aastat läheb kellegi vana menüü kinni, kui kliendile pakutakse uut boksi ja see tööle läheb, pannakse vana amino lukku ja see enam käima ei lähe. Ehk iga kõne mille käigus teenindaja kliendile uue pakub, tähendab kliendi jaoks erinevat kuupäeva millal tema jaoks menüü kinni läheb.
Telias tervikuna, millal kõigil kinni läheb selgub alles siis kui viimane boks lukku pannakse või motorola kasutaja back nuppu tallab, viimaste jaoks kes nuppu tallanud pole, võib see muidugi üllatuseks saada. Pult peaks selleks ajaks kõigil riiulis valmis olema juhul kui mõni hommik uus menüü vastu vaatab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
22.10.2018 15:30:26
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
ahto42, S6 puldiga saad edukalt AV sisendit vahetada - tuleb lihtsalt puldi nurgaga TV originaalpuldil olevat AV nuppu pressida.
See on Telia arusaam asjast.  |
Kui teler ja seadmed õigesti seadistada siis ei olegi vaja sisendi vahetamiseks eraldi nuppu.
Kuidas mina vahetan sisendeid? Nii:
TeliaTV pealt Apple TV peale minekuks vajutan 1x Home nuppu AppleTV puldil.
AppleTV pealt TeliaTV peale minnes vajutan 2x TeliaTV nuppu TeliaTV S6 puldil.
Kuidas reguleerin heli? Nii:
VIP5305 on HDMI1, AppleTV 4K HDMI2 ning ressiiver HDMI3 (ARC).
Ei ole vahet kas kasutan AppleTV või TeliaTV, mõlemad puldid juhivad ressiiveri heli läbi televiisori, juhin heli sellest puldist, mis lähim konkreetsel ajahetkel on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.10.2018 16:07:25
|
|
|
... Arris ja minutv äpp vigurdab üle Tele 2 interneeduse. Telekas on pandud koos Arrisega hommikuti ärkama ja kuigi automaatika töötab laitmatult, siis umbes korra või paar nädalas näitab Arris striimi asemel ainult menüüsid või siis QR-koodiga ekraani ja väidab, et puudub ühendus internetiga. Üksnes Arrise restart ei aita, enamjaolt saab pärast seda näha taas QR-koodiga ekraani, tuleb teha restart ka ruuterile (Huawei B525), et Arris jälle toimivaks muuta. Samal ajal ühegi teise seadmega probleeme pole - arvutites, telefonides ja muudes seadmetes toimib kõik tavapäraselt. Olen proovinud samal ajal käivitada ka n. YT, Netflixi ja Plexi ja kõik toimib (kasvõi 4k), seega tundub üsna Arrise spetsiifiline kiix olevat (rippuma jäänud aegunud reservatsioon, mida serveri poolt enam ei aktsepteerita vms.?). Ma saan aru, et interneedus pole Telia oma, kuid kuna minutv idee peakski olema alusühendusest sõltumatus, siis pole see käitumine siiski nagu päris ootuspärane. Ideid?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
22.10.2018 16:53:06
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast? |
| indrpo kirjutas: |
Iga päev viimased paar aastat läheb kellegi vana menüü kinni, kui kliendile pakutakse uut boksi ja see tööle läheb, pannakse vana amino lukku ja see enam käima ei lähe. Ehk iga kõne mille käigus teenindaja kliendile uue pakub, tähendab kliendi jaoks erinevat kuupäeva millal tema jaoks menüü kinni läheb. |
Ootame siis huviga kas ahto42 vana menüü on 1.nov lukus.
Vaevalt, et klienditeenindaja talle teatas, et kellegi suvalisel Vellol lukku läheb isegi kui kuskil teoreetiliselt läheb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
22.10.2018 17:05:47
|
|
|
Kas kasutajad saavad peale amino sulgemist mingisuguseid eeliseid ka?
On miskit sellist, et siiani ei saa kasutada, kuna amino on piduriks?
Ma loen pidevalt seda amino juttu, aga kunagi ei ole mõistnud, et miks see amino kasutamine osadele nii oluline on ja miks siis seda vaja välja lülitada või miks välja lülitamine nii kaua võtab.
Tehke puust ja punaselt selgeks. Aitäh!
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
22.10.2018 17:58:45
|
|
|
| Ega Telia ise ka ei tea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|