Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 939, 940, 941 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 09:42:31 vasta tsitaadiga

Et sa ei saaks väita, et noppekanalite all mitte s*ttagi pole.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 10:15:48 vasta tsitaadiga

Vaatasin siis seda saadet 2min. delfis......järgnes lõputu telia reklaam icon_neutral.gif
mõttetu vahtida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 10:43:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vaatasin siis seda saadet 2min. delfis......järgnes lõputu telia reklaam icon_neutral.gif
mõttetu vahtida

Võistlus pole ju alanud icon_confused.gif
Kõik sponsorid saavad oma osa reklaamist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 12:15:30 vasta tsitaadiga

YLE1 järelevaatamine on katki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 12:38:04 vasta tsitaadiga

viimased 2 nädalat jääb teleka pilt seisma mingi hetk, vahest mitu tundi muretu vahest päris tihedalt mingi 15min tagant äkki,
teise kanalile peale lülitada jookseb ilusti, või klõpsida edasi ja tagasi jookseb pilt edasi. Milles asi võib olla? on kellelgi midagi sarnast olnud?
2 telekt on ja mõlemaga teeb sedasi.

seadmed on vanad vp1003 ja vana thomson, tõenäoliselt klienditeeninuses üeldakse ostke uued.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 12:50:11 vasta tsitaadiga

Ju see ruuter surema hakkab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 13:31:01 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
seadmed on vanad vp1003 ja vana thomson, tõenäoliselt klienditeeninuses üeldakse ostke uued.

Öeldakse, et digiboksi täishinna eest saab seda 4 aastat ja 2 kuud rentida ning kui selle aja sees tuleb uuem boks või vanaga midagi juhtub, mis ei ole sinu poolt tekitatud, siis tood Teliast lihtsalt järgmise. Või viid lihtsalt tagasi, kui puldi disain ei meeldi, mitte ei hala aastaid oma ängi siia foorumisse. Seepärast too kasvõi kuuks ajaks 2EUR eest motorola asemele uus VIP5305, vaata, kas sellega ka hakib, proovi ära, kuidas töötab BT pult jne. Suure tõenäosusega tood 3 päeva hiljem teise uue Arrise ka ja oled lihtsalt õnnelik. 24EUR aastas on pole mingi eriline summa selle eest, et Asi Lihtsalt Töötab (tm) ja nii kliendil kui teenusepakkujal hea olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 13:52:17 vasta tsitaadiga

Pigem tee tikuga reset Thomsonile ja vaheta ruuter välja.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 14:07:02 vasta tsitaadiga

Kas Telia TV kanalit ka vaadata saab läbi arvutis oleva VLC playeri?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 14:09:23 vasta tsitaadiga

Mis vahe on Arris 1113 ja 5305 ehk kui kasutan Telia TV ja telekas 4K? Kas tasub välja vahetada?

S5 ja S6 puldid töötavad mölemad ju ilma otsese suunamiseta.

Suurim vahe vist et 5305 toetab 4K? Aga kui 4K programme ei ole tellitud?

Väljanägemiselt 5305 veidi ilusam kuid plaanis see niikuinii TV-aluse sisse ära peita.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811


viimati muutis terminator 20.10.2018 14:35:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 14:10:11 vasta tsitaadiga

Suurim vahe on, et 5303 töötab suuremas osas rahuldava kiirusega
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 14:11:31 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:

S5 ja S6 puldid töötavad mölemad ju ilma otsese suunamiseta.


Erinevad tehnoloogiad. RF vs. BLE
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 14:36:21 vasta tsitaadiga

Selge, tänud.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 19:36:44 vasta tsitaadiga

Aminol polegi täna seda 0 kanalit? Või pole sellel boxil kunagi olnud? Ei mäleta enam.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 20.10.2018 20:33:18 vasta tsitaadiga

Kui ruuter tekitab probleeme, siis võib põhjus olla ka kiibi kuumus(väljendub näiteks restartides). Selle vastu aitab passivjahutuse lisamine (nt arvuti emaplaadilt, videokaardilt radikas). Restarte põhjustab ka Telia, mis kauguuendab või niisama "hooldab" seadet. Selle vastu aitab kui Thomsonis telneti kaudu kustutada kasutajad help ja tech. Muidugi firma jääb uue seadme müügirahata, samuti riik käibemaksuta. See on loodust hoidvatele kasutajatele, kes iga 3-4 aasta pärast ei taha uut seadet, millel on täpselt samad funktsioonid. Jah, ma kasutan siiani Aminot, sest telekat pole juba 10+ aastat ja vaatan SD signaali programmiga arvutist.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 21:45:03 vasta tsitaadiga

Olge normaalsed. Lisajahutus mingile ürgsele probleemsele sõnnikule. Kui ei toimi tuleb uus osta.

99% on plaadil või adapteri kondekad läbi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 20.10.2018 21:50:53 vasta tsitaadiga

Minul töötas tänu jahutusele veel 2 aastat lisaks(probleem oli restartides) ja alles siis muutsin seadet, sest telefon läks VoIP peale. Firma ütleks täpselt nii: Kui ei toimi tuleb uus osta.
See tähendab, et nende käive annab kasumi. Nad oleks mulle kindlasti müünud Motorola, siis veel Arrise ja muidugi koos vastavate "uute" ruuteritega.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 22:11:42 vasta tsitaadiga

Üritan Hypertowni järgi vaadata ja ma ei mõista, kuidas on nende alguse ja lõppude markerite määramine nii keeruline teie jaoks? Väga tüütu on vaadata.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 22:51:13 vasta tsitaadiga

See jahutuse probleem on vähemalt teatud Inteno mudelitel aktuaalne küll (kasutan DG301). Tolerants temperatuuri kõikumistele on päris madal. Endal hakkas ligi 2 aastat tagasi esinema telepildi hakkimist, nt nädal aega töötas normaalselt, siis mõnel õhtul võttis iga mitu-kahe tagant sekundiks pildi kinni ja siis jälle võis töötada kuu aega normaalselt.

Päris mitmeid kuid sai probleemi taga aetud, nii omapäi kui Telia abiga. Ei osanud nemad midagi pakkuda, ise ka nõutu aga lõpuks meenus midagi temperatuurist ja tõstsin ruuteri külje peale, et põhjast õhku kätte saaks paremini ning panin oma NASi väljapuhuvate jahutite taha seisma. Kõik probleemid kadusid pärast seda. Kirurgiat teha ei viitsinud, asi töötab täna ka veel.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 09:34:17 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Üritan Hypertowni järgi vaadata ja ma ei mõista, kuidas on nende alguse ja lõppude markerite määramine nii keeruline teie jaoks? Väga tüütu on vaadata.

Ei ole keeruline Telia jaoks.
Tegemist ei ole KordusTV reklaamivaba saatega kus markerid kogu saatelõigu ulatuses peale saate lõppu pannakse.
Tegemist on salvestusega mida klient saab telekavast vastavalt telekavale käivitada ja kerida.
Antud juhul sõitis üritus kõvasti kavast ette ja lõppes minumeelest juba mitu tundi varem kui kavas märgitud.
Vaata kavast kõik saated läbi ja keri vastavates kohtades, pole ju keeruline sinu jaoks?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 10:51:37 vasta tsitaadiga

indrpo, pange siis ühe videona üles see, praegult selle "telekava" järgi ei ole võimalik leida soovitud asja. Pole mõtet loota, et selline live turniir kunagi ajakavast kinni peaks.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 11:05:02 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
indrpo, pange siis ühe videona üles see, praegult selle "telekava" järgi ei ole võimalik leida soovitud asja. Pole mõtet loota, et selline live turniir kunagi ajakavast kinni peaks.

See kanal on niikuinii ajutine ja saade on järelvaadatav vaid mõned päevad. Enne kui jõuaks mingit faili monteerida (mida niikuinii ei tehta) on kanal kadunud.
Veelkord palun, ärge suunake selliseid küsimusi mulle kui "pange" "tehke". Mina isiklikult pole Telia teenuste haldur, ei tea, et teemas ka keegi oleks.
Sellisteks tellimusteks tuleb pöörduda Teliasse ametlikke kanaleid pidi, siin me võime niisama arutleda mis, mida ja miks.

Tegelikult pole ju vahet kas sa vaatad kogu päeva jooksul olnud saated kavast läbi või kerid ühte pikka joru.
Finaalmäng mis oli kellaajaliselt varem, ei ole loogiline lõigata seda kavasse hilisemaks kellaajaks mis kavas plaanis oli.
Vaata teist finaalmängu ja näedki lõpu ära, tegemist oli ju spordiüritusega mida sa korduvalt ei vaata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 15:20:48 vasta tsitaadiga

2160P50 üldse toimib uue Arrise puhul?
Ainult musta ekraani viskab selle peale ja 2160P25 ja P24 puhul jääb "jõnks" sisse niiet ainumas normaalne pilt tuleb 1080P50 puhul.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 15:31:31 vasta tsitaadiga

Telekas pane HDMI sisendid paika.
Olenevalt telerist kas Ultra HD Deep Color vms.

marli1 kirjutas:
2160P50 üldse toimib uue Arrise puhul?
Ainult musta ekraani viskab selle peale ja 2160P25 ja P24 puhul jääb "jõnks" sisse niiet ainumas normaalne pilt tuleb 1080P50 puhul.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 16:01:53 vasta tsitaadiga

UHD Color tuli välja lülitada, siis toimib.
Muidugi siis jäigi Arrise ainsaks valikuks 2160P50.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 16:03:04 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
UHD Color tuli välja lülitada, siis toimib.
Muidugi siis jäigi Arrise ainsaks valikuks 2160P50.

Hmm, huvitav. Mis telekas?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 16:07:15 vasta tsitaadiga

KS7000 seeria
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 16:37:22 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
KS7000 seeria

Otse või läbi ressi?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 16:41:24 vasta tsitaadiga

Otse, STB HDMI porti
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 17:47:38 vasta tsitaadiga

marli1, mul on KS7002 ja kõik töötab perfektselt ... UHD Color tuli aga just sisse lülitada - muidu oli telepilt jube kehva kvaliteediga.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 19:10:56 vasta tsitaadiga

Siis peab õhtul uurima, vb mingi “restardi” teema. Proovin uuesti sisse lülitada sest pildikvaliteet polnud tõesti suurem asi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shmarkus
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2016




sõnum 21.10.2018 20:56:19 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
BLE ei taha uue puldi ja boksi vahel töötada. Paaritan puldi boksiga, siis paar korda vilgub roheliselt ja läheb sujuvalt IR-le üle, led plingib punaselt. Kui pult kinni katta, siis ükski käsk boksini ei jõua. Lisaks unustab aegajalt ära, et on õpetatud ja juhib teleka vol asemel boksi oma. Praak ja poodi tagasi?


Kuidas seda saaks esile kutsuda? Vaja pult BLE pealt IR peale saama (Anymote universaalne pult kodus ja vaja digibox sinna taha saada). Saaks vähemalt "mute" nupu juurde icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 21:07:53 vasta tsitaadiga

shmarkus kirjutas:
somnambuul kirjutas:
BLE ei taha uue puldi ja boksi vahel töötada. Paaritan puldi boksiga, siis paar korda vilgub roheliselt ja läheb sujuvalt IR-le üle, led plingib punaselt. Kui pult kinni katta, siis ükski käsk boksini ei jõua. Lisaks unustab aegajalt ära, et on õpetatud ja juhib teleka vol asemel boksi oma. Praak ja poodi tagasi?


Kuidas seda saaks esile kutsuda? Vaja pult BLE pealt IR peale saama (Anymote universaalne pult kodus ja vaja digibox sinna taha saada). Saaks vähemalt "mute" nupu juurde icon_smile.gif


Esile kutsuda ei saagi.
Mis Telia S6 pulti puudutab siis kui see on digiboksi vaateväljas ja nuppe vajutada, seotakse pult digiboksiga BLE kaudu toimima.
Samal ajal jääb ka boksi IR toimima, juhul kui tahad universaalpulti läbi teleri funktsiooni tarbida või mõnda muud universaalpulti (minu näitel Harmony) ja samal ajal toimib nii Telia BLE pult kui ka universaal IR.

Ülalmainitu on kas tühjad patareid või rikkis pult. (Omal sai küll tühjade patareide tõttu vastava info ekraanile ning juhitavuse kaotasid tv ja vol ir nupud, ble ja digiboks veel toimisid. Vahetasin patareid ja kõik korras.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 21:27:34 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/6434602/eesti-vaataja-maksab-kremli-kanalitele-ligi-3-miljonit-aastas

Telia saaks ju teha eraldi propagandakanalite paketi icon_razz.gif Propaganda võiks tegelikult tasuta olla. Eesti operaatorid võiks neile öelda et kui tasuta ei anna, siis ei tahagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2018 23:56:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:


Ülalmainitu on kas tühjad patareid või rikkis pult. (Omal sai küll tühjade patareide tõttu vastava info ekraanile ning juhitavuse kaotasid tv ja vol ir nupud, ble ja digiboks veel toimisid. Vahetasin patareid ja kõik korras.


Hetkel probleemiks, et ble lakkab töötamas, IR töötab, ei usu, et patarei tühi. Täna proovisin uuesti paaritada, resettisin boksi ja puldi, ei midagi, niikui nähtavus puldi ja boksi vahelt kadunud, hakkab puldid punane tuluke vilkuma rohelise asemel ja signaal boksi ei jõua. Läheb poodi tagasi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 00:42:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hetkel probleemiks, et ble lakkab töötamas, IR töötab, ei usu, et patarei tühi.

ble-l pole vist head ajad. Mul suri LG magic remote ble täna maha. IR töötab, patarei pole tühi. Tegin siis puldile reseti ja telekas ei suuda enam registreerida. Ilmselt ble signaali pole icon_cry.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 07:50:43 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
https://www.postimees.ee/6434602/eesti-vaataja-maksab-kremli-kanalitele-ligi-3-miljonit-aastas
Telia saaks ju teha eraldi propagandakanalite paketi icon_razz.gif Propaganda võiks tegelikult tasuta olla. Eesti operaatorid võiks neile öelda et kui tasuta ei anna, siis ei tahagi icon_smile.gif

Põhimõtteliselt võib ju teema õige tagamõttega olla eesti poliitika vaates, AGA
1. Pihel alustas sellise uudisnupuga hoopis sellepärast, et ta Eesti Kanaliga "peksa" sai, ehk ei suutnud maha müüa.
2. Ka vene keelt kõnelev kodanik on inimene ja ei saa purjuspäi sõidu eest süüdi mõista, selle eest, et tal viin kodus on.

Telia puhul on VENE põhipaketi esimene kanal ETV+ ja ülejäänud mudru selle järel, klient valib teadlikult selle ja võtab vajadusel veel vene lisakanalid ka juurde.
Ehk et ei maksa venemaale ei eesti, ei operaator ega ka eestlane.. Pigem konkreetne teenuse tellija ja sisu on ju igal pool erinev. On porri, multikaid ja propagandat, mida siis Pihel tegema peaks?
Jah, eesti põhipaketis on ka mõni teises keeles kanal sees..ilmselt pole nendel siis rahalist väärtust, et neid väärtuslikematele kanalitele kaasa kingitakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 22.10.2018 10:05:03 vasta tsitaadiga

Minul oli täpselt niiviisi, kui kasutasin ühte suvalist HDMI kaablit. Panin selle uue Arrisega kaasas olnud HDMI kaabli ja siis sai UHD Deep Color (väga täset nimetust hetkel ei mäleta) kasutamisel ka pildi ette ja tekkisid ka muud valikud peale 2160P50. Arrise skaleermine pole suurem asi, nii, et 1080P50 Arrisest andis parema pildi. Mis saab siis, kui Teliast üle 1080 saated tulema hakkavad- seda ei tea, sest siis ei tasu Arrist 1080 peale sundida. Samas seda vist väga varsti karta pole.
marli1 kirjutas:
UHD Color tuli välja lülitada, siis toimib.
Muidugi siis jäigi Arrise ainsaks valikuks 2160P50.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.10.2018 12:50:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
-parun- kirjutas:
https://www.postimees.ee/6434602/eesti-vaataja-maksab-kremli-kanalitele-ligi-3-miljonit-aastas
Telia saaks ju teha eraldi propagandakanalite paketi icon_razz.gif Propaganda võiks tegelikult tasuta olla. Eesti operaatorid võiks neile öelda et kui tasuta ei anna, siis ei tahagi icon_smile.gif

Põhimõtteliselt võib ju teema õige tagamõttega olla eesti poliitika vaates, AGA
1. Pihel alustas sellise uudisnupuga hoopis sellepärast, et ta Eesti Kanaliga "peksa" sai, ehk ei suutnud maha müüa.
2. Ka vene keelt kõnelev kodanik on inimene ja ei saa purjuspäi sõidu eest süüdi mõista, selle eest, et tal viin kodus on.

Telia puhul on VENE põhipaketi esimene kanal ETV+ ja ülejäänud mudru selle järel, klient valib teadlikult selle ja võtab vajadusel veel vene lisakanalid ka juurde.
Ehk et ei maksa venemaale ei eesti, ei operaator ega ka eestlane.. Pigem konkreetne teenuse tellija ja sisu on ju igal pool erinev. On porri, multikaid ja propagandat, mida siis Pihel tegema peaks?
Jah, eesti põhipaketis on ka mõni teises keeles kanal sees..ilmselt pole nendel siis rahalist väärtust, et neid väärtuslikematele kanalitele kaasa kingitakse.

1. Lugesin artikli läbi ja ei leidnud mingit viidet, ei otsest ega kaudset, Eesti Kanalile.
2. Eesti keelt kõnelevat kodanikku ka ei peaks süüdistama, kui ta kohustusliku vene viina asemel mõne uue eesti viina peale tahaks minna.
(Või kuidas sellest teisest punktist üldse aru saada?)
icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 14:08:37 vasta tsitaadiga

Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast?

Kuidas S6 puldiga teleka AV sisendit vahetada nagu S2-ga seda sai(kuulujärgi vist kuidagi ka S5-ga)?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 14:11:48 vasta tsitaadiga

ahto42, S6 puldiga saad edukalt AV sisendit vahetada - tuleb lihtsalt puldi nurgaga TV originaalpuldil olevat AV nuppu pressida.
See on Telia arusaam asjast. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 14:22:43 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast?

Kui keegi viitsiks teema viimase paari aasta kokku võtta, siis tuleks vähemalt 20 erinevat kuupäeva millal vana kinni oleks pidanud minema thumbs_up.gif
Järeldus tee ise.
Enne kui hommikul ei tööta, siis pole mõtet uskuda icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 14:48:45 vasta tsitaadiga

Kas LG OLED 2017 mudeliga saab ilma digiboksita telia kanaleid vaadata?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 14:51:07 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas LG OLED 2017 mudeliga saab ilma digiboksita telia kanaleid vaadata?

Ei

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 15:10:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast?

Kui keegi viitsiks teema viimase paari aasta kokku võtta, siis tuleks vähemalt 20 erinevat kuupäeva millal vana kinni oleks pidanud minema thumbs_up.gif
Järeldus tee ise.
Enne kui hommikul ei tööta, siis pole mõtet uskuda icon_razz.gif


Iga päev viimased paar aastat läheb kellegi vana menüü kinni, kui kliendile pakutakse uut boksi ja see tööle läheb, pannakse vana amino lukku ja see enam käima ei lähe. Ehk iga kõne mille käigus teenindaja kliendile uue pakub, tähendab kliendi jaoks erinevat kuupäeva millal tema jaoks menüü kinni läheb.
Telias tervikuna, millal kõigil kinni läheb selgub alles siis kui viimane boks lukku pannakse või motorola kasutaja back nuppu tallab, viimaste jaoks kes nuppu tallanud pole, võib see muidugi üllatuseks saada. Pult peaks selleks ajaks kõigil riiulis valmis olema juhul kui mõni hommik uus menüü vastu vaatab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 15:30:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ahto42, S6 puldiga saad edukalt AV sisendit vahetada - tuleb lihtsalt puldi nurgaga TV originaalpuldil olevat AV nuppu pressida.
See on Telia arusaam asjast. icon_lol.gif


Kui teler ja seadmed õigesti seadistada siis ei olegi vaja sisendi vahetamiseks eraldi nuppu.

Kuidas mina vahetan sisendeid? Nii:

TeliaTV pealt Apple TV peale minekuks vajutan 1x Home nuppu AppleTV puldil.
AppleTV pealt TeliaTV peale minnes vajutan 2x TeliaTV nuppu TeliaTV S6 puldil.

Kuidas reguleerin heli? Nii:

VIP5305 on HDMI1, AppleTV 4K HDMI2 ning ressiiver HDMI3 (ARC).
Ei ole vahet kas kasutan AppleTV või TeliaTV, mõlemad puldid juhivad ressiiveri heli läbi televiisori, juhin heli sellest puldist, mis lähim konkreetsel ajahetkel on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 16:07:25 vasta tsitaadiga

... Arris ja minutv äpp vigurdab üle Tele 2 interneeduse. Telekas on pandud koos Arrisega hommikuti ärkama ja kuigi automaatika töötab laitmatult, siis umbes korra või paar nädalas näitab Arris striimi asemel ainult menüüsid või siis QR-koodiga ekraani ja väidab, et puudub ühendus internetiga. Üksnes Arrise restart ei aita, enamjaolt saab pärast seda näha taas QR-koodiga ekraani, tuleb teha restart ka ruuterile (Huawei B525), et Arris jälle toimivaks muuta. Samal ajal ühegi teise seadmega probleeme pole - arvutites, telefonides ja muudes seadmetes toimib kõik tavapäraselt. Olen proovinud samal ajal käivitada ka n. YT, Netflixi ja Plexi ja kõik toimib (kasvõi 4k), seega tundub üsna Arrise spetsiifiline kiix olevat (rippuma jäänud aegunud reservatsioon, mida serveri poolt enam ei aktsepteerita vms.?). Ma saan aru, et interneedus pole Telia oma, kuid kuna minutv idee peakski olema alusühendusest sõltumatus, siis pole see käitumine siiski nagu päris ootuspärane. Ideid?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.10.2018 16:53:06 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Kas Telia kõnekeskuse jutt on tõene, et 1. novembrist vanal menüül juhe seinast?

indrpo kirjutas:

Iga päev viimased paar aastat läheb kellegi vana menüü kinni, kui kliendile pakutakse uut boksi ja see tööle läheb, pannakse vana amino lukku ja see enam käima ei lähe. Ehk iga kõne mille käigus teenindaja kliendile uue pakub, tähendab kliendi jaoks erinevat kuupäeva millal tema jaoks menüü kinni läheb.


Ootame siis huviga kas ahto42 vana menüü on 1.nov lukus.
Vaevalt, et klienditeenindaja talle teatas, et kellegi suvalisel Vellol lukku läheb isegi kui kuskil teoreetiliselt läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 22.10.2018 17:05:47 vasta tsitaadiga

Kas kasutajad saavad peale amino sulgemist mingisuguseid eeliseid ka?
On miskit sellist, et siiani ei saa kasutada, kuna amino on piduriks?

Ma loen pidevalt seda amino juttu, aga kunagi ei ole mõistnud, et miks see amino kasutamine osadele nii oluline on ja miks siis seda vaja välja lülitada või miks välja lülitamine nii kaua võtab.

Tehke puust ja punaselt selgeks. Aitäh! icon_razz.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.10.2018 17:58:45 vasta tsitaadiga

Ega Telia ise ka ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 939, 940, 941 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.