Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 936, 937, 938 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 17:37:29 vasta tsitaadiga

Erinevalt Netflixist mille tehniline võimalus on igal ühel meist kodus olemas (telerid, muud nutikad boksid ja konsoolid), tuli välja, et HBO ja "fox play" võimalust ei olnud. Minu arvates viimane küll kulda ei vääri kuid mõlemal pidi äri mõttes fantastiline arv kasutajaid olema.
Kolleeg mainis, et läks isegi ühele vanaprouale teenust paigaldama ning peale seda oli küsimus, noh kus see troonide mäng on, paneb algusest käima icon_biggrin.gif Ehk siis kas hea reklaam või on noored pereliikmed vanematele tänapäeva sisutarbimist tutvustanud.

Iga küsimus digiboksi kohta, "mis võiks olla" tuleb mõelda, kas ma olen ainuke või üks vähestest kes seda tarbiks, või on see protsent suurem kui 60.
Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas"
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 17:52:25 vasta tsitaadiga

See otsing digiboksis võiks otsida ka kordusTV saadete hulgast mitte ainult Filmiriiuli filme.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 18:15:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas"

Ma küll nii ei arva. Praktiliselt iga teler tahab tänapäeval kohtvõrku ühenduda. 90% kasutajatest paneks selle kaablijupi sinna lisaks. Sa Telia hääletoruna peaksid väga hästi teadma, kui halb on telerist video vaatamise jaoks wifi ühendus ja kui hea on LAN kaabel icon_razz.gif
Ja väga lihtne oleks digiboksiga teenust tarbima hakata neil, kellel nutiteler koos võrguühendusega juba varem olemas. Aga ma olen oma mõtetega alati natuke ajast ees olnud. Paari aasta eest sain kõvasti nahutada kui julgesin arvata et Telia võiks juba 4K digiboksi pakkuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 13.10.2018 18:32:14 vasta tsitaadiga

Ma kunagi mõtlesin ette, et kui pistikuid ja asju paigaldada, et paneks kohe sellise pesa, kus 2x RJ45 pesa.
Kui telekas seal nurgas, et siis ühest jääb väheks. Samas nüüd mõtlen, et oleks võinud kohe 3-4 pesa panna.

Eks ikka on nii, et digiboks tahab oma, telekas oma. Mingusugune ressiiver veel või miskit, siis see tahab ka.
See lahendus tuleb juba inimesel mõelda, et mis võimalused tal on. Veab lisajuhtmed vms(enda puhul kasutusel sellised põrandaliistud, et vajadusel saab vedada kuhu vaja lisaks).

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2018 19:05:12 vasta tsitaadiga

5 portiga 100ne switch maksab odava pizza hinna, digiboksile/TV-le/ressile on sellest enam kui küll...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 19:06:34 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
tsitaat:

Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas"

Ma küll nii ei arva. Praktiliselt iga teler tahab tänapäeval kohtvõrku ühenduda. 90% kasutajatest paneks selle kaablijupi sinna lisaks. Sa Telia hääletoruna peaksid väga hästi teadma, kui halb on telerist video vaatamise jaoks wifi ühendus ja kui hea on LAN kaabel icon_razz.gif
Ja väga lihtne oleks digiboksiga teenust tarbima hakata neil, kellel nutiteler koos võrguühendusega juba varem olemas. Aga ma olen oma mõtetega alati natuke ajast ees olnud. Paari aasta eest sain kõvasti nahutada kui julgesin arvata et Telia võiks juba 4K digiboksi pakkuda icon_smile.gif


Mida ma öelda tahtsin, et digiboksil pole 1 lisapesast mingit kasu.
Kui kliendil on ainult 1 kaabeldus teleri juures on see tõesti puudulik, panin isegi 2 aga ikka jäi puudu. Pole koht kus reklaami teha aga kuna mitmel majapidamisel on elutuba tehnoruumidest või arvutitubadest suhteliselt eraldi siis tasub mingi switch/wifi peale mõelda nagu: https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F

Peale TV vajab LAN internetti veel digiboks, ressiiver, mängukonsool, mõni meediamängija ja purk teeb nutiseadmetele ka kiire wifi, et pilti telerisse peegeldada.

Ehk siis ostaksin ma 2 lan pesaga digiboksi mis oleks tuntavalt kallim, ning siis hangiksin ikka lisakaablid ja sw laiendused sest puudu jäi?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2018 19:24:12 vasta tsitaadiga

indrpo, pigem siis juba hAP ac2, esiteks tublisti odavam, laiemate võimalustega ja lõpuks ka musta värvi. icon_lol.gif
Miinuseks veidi keerukam algseadistamine päris võhikule.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.10.2018 19:34:01 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Iga küsimus digiboksi kohta, "mis võiks olla" tuleb mõelda, kas ma olen ainuke või üks vähestest kes seda tarbiks, või on see protsent suurem kui 60.
Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas"

Too näiteid ka mis häid mõtteid uue boksi kohta on, mis jutumärkides peavad olema.
Paras nali on mudugi see, et indrekp kes on aastaid seletanud, kui mõttetud nupud on puldil, mis midagi ei tee, siis nüüd on need nupud olemas.
Samas näiteks oleks võinud ju olla saateinfo nupp aga ei ole. (ma ei mõtle seda nool paremale infot vaid seda kuhu pikemalt tuleb sõuda, et saaks selle lihtsalt nupuvajutusega ette.
Tegelikult võiks see sama otsingu nupp seda teha, kui natuke pikemalt all hoida. Näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 19:38:48 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo, pigem siis juba hAP ac2, esiteks tublisti odavam, laiemate võimalustega ja lõpuks ka musta värvi. icon_lol.gif
Miinuseks veidi keerukam algseadistamine päris võhikule.


seadme valik on täiesti vaba valik.
viitel oli lihtsalt lollikindel karp, paned seina ja toimib.
kuna samas võrgus on ka iptv siis tuleb igasuguseid ruuteriversioone natuke sättida, et pakettidega wifit umbe ei aetaks.

seeru, ja ma olen jätkuvalt sama meelt nagu kirjeldasid, üleliigseid nuppe pole vaja. samas ma mõistan tulevikus kodu ja otsi nupu vajalikkust kui suund on rakenduste poole.
mute, play ja lisa kerimisnupud vms on ebavajalikud, samuti ka av kui kõik teised sisendid vajavad teist pulti nii ehk naa. jms.
minu poolt selgitatud ka see teema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.10.2018 19:51:49 vasta tsitaadiga

Jajah. Tulevik toob nupud tagasi.
S2 on eriti tulevikukindel.
icon_lol.gif
(ma ei saa lihtsalt naeru pidada, kuidas Telia vaiksel nuppe puldile tagasi nokib)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 20:09:18 vasta tsitaadiga

Kerimisnupud ja kerimine on üldse mineviku relikt magnetlintide ajastust! Selleks et minna meediafailis teise koha peale, peaks saama magic remote-ga sarnaneva puldi abil ekraanil kuvatava riba peal osutada. Siin oleks Telial mõtteainet, missugune peaks olema S7 pult icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 21:52:13 vasta tsitaadiga

kas mingi pakkumine lõppenud või miks salvestamise eest raha on hakatud küsima ? mul salvestamine aastaid olnud ja arvel ei mingit rida, nüüd küsitakse 5 euri.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.10.2018 21:56:58 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
kas mingi pakkumine lõppenud või miks salvestamise eest raha on hakatud küsima ? mul salvestamine aastaid olnud ja arvel ei mingit rida, nüüd küsitakse 5 euri.

Salvestamisega sai Minu.TV tasuta. Salvestamisel endal aastate jooksul paar korda on olnud kuuajaline tasuta prooviperiood.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 03:29:04 vasta tsitaadiga

Kas seda uut digiboksi kannatab kuidagi seinale ka panna? Või kuidas kõige mõistlikum seda teleka taha peita?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 09:06:33 vasta tsitaadiga

Fate, digiboksi taga on seinale kinnitamiseks augud olemas.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 14.10.2018 09:41:20 vasta tsitaadiga

Kui Telia teeks Netflixiga koostööd nagu teeb HBO ga.Ma mōtlen,et on lisatud eestikeelsed subtiitrid,siis on asjal mōtet.Netflixil ei tohiks olla midagi selle vastu ju.Soome Netflixil on ju Soomekeelsed subtitrid.Kas need lisab Netflix vōi keegi teine vahet ju ei ole.Eestikeelsete subtitritega Netflixi näeks ainult läbi Telia tv.
Paljud vanemad inimesed ei oska inglise keelt aga Netfliksi vaataks küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 11:16:22 vasta tsitaadiga

Mul koos LG 65UF850V telekaga CEC toimib niimoodi:

1. telekas välja -> boks lülitub ka välja
2. telekas sisse -> boks jääb välja
3. boks välja -> telekas jääb sisse
4. boks sisse -> telekas lülitub ka sisse

Tahaks saavutada varianti, kus telekas suudaks boksi nii sisse kui ka välja lülitada icon_smile.gif
Boksi seadistustest on mõlemat pidi juhtimine lubatud ja teleka seadistustest on "Auto power sync" lubatud.


viimati muutis -parun- 14.10.2018 13:29:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 11:32:17 vasta tsitaadiga

-parun-, eelmise arrisega lülitas boksi välja, uuega mitte. Iseenesest kama2, need w ei ole probleem.
Vast telia "arenduse" tulemus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 14.10.2018 11:49:34 vasta tsitaadiga

Ei ole siin mingeid probleeme tõesti. Testiti nii kaua ju. icon_wink.gif beer_yum.gif

Mis sellest boksist sisse/välja lülitada?
Vana arris võttis keskmiselt 5,5 W ja uus oli vist 3.1 W.

Vana boksiga vähemalt harjumus sees, et ei tasu välja lülitada. Telekal pilt ees, aga boks laadis veel. Parem oli, et las töötab 24/7.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 13:07:08 vasta tsitaadiga

Mirc, CEC kaudu lülitub boks niikuinii vaid standby reziimi, mitte päris välja. Aga huvitaks siiski kas kellelgi see üldse töötab? Probleem võib olla vaid teatud telekatega.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 13:14:41 vasta tsitaadiga

Otse LG B6 taga teeb uus boks nii:

1. telekas välja -> boks lülitub ka välja
2. telekas sisse -> boks jääb välja
3. boks välja -> telekas lülitub välja
4. boks sisse -> telekas lülitub ka sisse

Boksi seadistustest on mõlemat pidi juhtimine lubatud ja teleka seadistustest on "Auto power sync" lubatud.

-parun- kirjutas:
Mirc, CEC kaudu lülitub boks niikuinii vaid standby reziimi, mitte päris välja. Aga huvitaks siiski kas kellelgi see üldse töötab? Probleem võib olla vaid teatud telekatega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 15:19:19 vasta tsitaadiga

Võtsin uue boksi ka täna ligi. Palju parem, kui eelmine Arris. Aga las TV3 on nüüd HD? Tundub nagu.

4K ei lasegi ära võtta? Minul on 4K peal ja 1080p ei saagi muuta. Aga suht suva. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 16:24:35 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Võtsin uue boksi ka täna ligi. Palju parem, kui eelmine Arris. Aga las TV3 on nüüd HD? Tundub nagu.

4K ei lasegi ära võtta? Minul on 4K peal ja 1080p ei saagi muuta. Aga suht suva. icon_rolleyes.gif

Saab, loe paar lehte tagasi, aga mõttetu tegevus
Tv3 hd....maksad 1€ järelikult icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 16:34:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
erik111 kirjutas:
Võtsin uue boksi ka täna ligi. Palju parem, kui eelmine Arris. Aga las TV3 on nüüd HD? Tundub nagu.

4K ei lasegi ära võtta? Minul on 4K peal ja 1080p ei saagi muuta. Aga suht suva. icon_rolleyes.gif

Saab, loe paar lehte tagasi, aga mõttetu tegevus
Tv3 hd....maksad 1€ järelikult icon_lol.gif

Ei maksa 1€ äkki siis, et tee vahet asjal. Tean, et peab maksma aga mina sellel pointi ei näe. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 14.10.2018 16:43:53 vasta tsitaadiga

Peaks mainima, et osad saated tv3 on küll paremad. Ilmselt HD oleks veel parem, aga mingisugune muutus on olnud.
Seda märkasin isegi, kui mingisugust saadet vaatasin.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 18:29:40 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:


Mis sellest boksist sisse/välja lülitada?



vase peal võtab ju internetikiirust maha kui digiboks käib?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 18:36:58 vasta tsitaadiga

Mul võimalik HD vaadata ka ilma eurot maksmata. Aga olgu sellega kuidas on, niikuinii ma nende väljapressimisele ei allu! Põhimõtte pärast...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 14.10.2018 20:12:55 vasta tsitaadiga

Ah kurat...

Unustan tihti ära, et paljudel on ühendus mingisuguse vanema tehnoloogia järgi.
Endal valguskaabel vms ja ei oska üldse sellistele asjadele mõelda, et kuskil tõmbab miskit vähemaks.

Sellisel juhul ehk tõesti peab välja lülitama.


Näosaade on mingi hetk peal olnud ja naine mõtles, et paneb algusest.
Uus boks ei suuda kerida. Olgu selleks x2-16, aga ei miskit.
Samas teises toas vana arris kerib kenasti.

Ma ainukene? Mingi päev oli mingisuguse saatega samamoodi, et ei keri.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 14.10.2018 20:45:35 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Ah kurat...

Unustan tihti ära, et paljudel on ühendus mingisuguse vanema tehnoloogia järgi.
Endal valguskaabel vms ja ei oska üldse sellistele asjadele mõelda, et kuskil tõmbab miskit vähemaks.

Sellisel juhul ehk tõesti peab välja lülitama.


Näosaade on mingi hetk peal olnud ja naine mõtles, et paneb algusest.
Uus boks ei suuda kerida. Olgu selleks x2-16, aga ei miskit.
Samas teises toas vana arris kerib kenasti.

Ma ainukene? Mingi päev oli mingisuguse saatega samamoodi, et ei keri.


Kerimine toimib kenasti, tänagi saanud kasutada, nagu ka paaril eelmisel päeval.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 21:17:25 vasta tsitaadiga

Juba teine NV alustan näosaadet 30 min peale algust, vähemalt esimesed 3x10min reklaami saab edasi kerida, just olen selleni puhtalt jõudnud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Axelaction
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2018




sõnum 15.10.2018 00:18:39 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
oliver989, ei ole tarvis, siin on foorumlased jooksutamas Telia IPTV-d pfsense, mikrotik, asus RT ruuterite baasil. Telia support sinu pakutud lahenduse puhul puuduks täielikult, kuna kaugelt seda ei halda.

Telia support on oluline, kui ripud veel DSL-ühenduse otsas. Kui aga fiiber jookseb juba tuppa, siis sõltub iseenda soovidest ja oskustest, mis sinna otsa paned. TeliaTV+2GHz-wifi võimeline mikrotik maksab mõnikümmend eurot, aga ka gigabitiste portide ja AC wifiga variant tuleb Intenost oluliselt soodsama hinnaga - pistad seina ja unustad. Kui on huvi, siis võin mingid hinnad välja mõelda turvaliselt eelseadistatud pakkumiste jaoks icon_wink.gif


Tunnen huvi selle vastu kuidas Telia IPV-d mikrotik v asus rt ruuteri baasil kasutada.
Kas saad saata mullle privaatsõnumi enda kontaktiga, et siis täpsemalt kokku leppida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2018 09:50:54 vasta tsitaadiga

Mismoodi ma S6 pulti saan "käsitsi" õpetada nagu eelmisi pulte? Vol +- toimivad aga TV nupp ei tee midagi.
Üle HDMI-CEC käsud iseenest liiguvad aga paneks selle TV nupu alla siis pigem ressi On/Off juhtimise, aegajalt juhtub et ress<->TV HDMI suhtlus omavahel segaduses ja sisse-/väljalülitamine ei toimi.
Ei peaks hakkama laualt teist pulti haarama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 11:51:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
5 portiga 100ne switch maksab odava pizza hinna, digiboksile/TV-le/ressile on sellest enam kui küll...

Just - sest seadmeid on rohkemgi, mis netti tahavad. Mul on näiteks:
- digiboks
- TV
- ressiiver
- Bluray
- Xbox
- NAS ketas
Ja kui vähegi võimalik, siis ma eelistan ALATI kaablit WiFi'le...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 12:47:57 vasta tsitaadiga

Ei maksa seda 100-st switchi ülearu ka kiita. Mul on kõvakettal üks 4K demo video, mis teleka 100-sest võrgupeasast kuidagi sisse ei mahu. Töötab sujuvalt siis kui ketas on teleka küljes icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 13:25:24 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mismoodi ma S6 pulti saan "käsitsi" õpetada nagu eelmisi pulte? Vol +- toimivad aga TV nupp ei tee midagi.
Üle HDMI-CEC käsud iseenest liiguvad aga paneks selle TV nupu alla siis pigem ressi On/Off juhtimise, aegajalt juhtub et ress<->TV HDMI suhtlus omavahel segaduses ja sisse-/väljalülitamine ei toimi.
Ei peaks hakkama laualt teist pulti haarama.


mõned lehed tagasi sai kirjeldatud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9956570#9956570
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2018 14:13:56 vasta tsitaadiga

indrpo, jälle sa vastad ilma süüvimata. Pult on mul juba "õpetatud", Vol +- toimivad (ma eeldan et üle IR, mitte läbi HDMI-CEC-i) aga TV nupp ei toimi, hoolimata "õpetamisest".
Ja üleüldse ma tahaks seda nuppu panna ressiiverile On/Off tegema nagu mu praegusel S5 puldil.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 14:14:51 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo, jälle sa vastad ilma süüvimata. Pult on mul juba "õpetatud", Vol +- toimivad (ma eeldan et üle IR, mitte läbi HDMI-CEC-i) aga TV nupp ei toimi, hoolimata "õpetamisest".
Ja üleüldse ma tahaks seda nuppu panna ressiiverile On/Off tegema nagu mu praegusel S5 puldil.


Eelnevalt tõesti juba kirjutatud ju, et ise ei saa enam käsitsi õpetada.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 14:18:11 vasta tsitaadiga

bladerunner, on/off nupu õpetust saad uuesti eemaldada ja lisada puldi sätete alt, kindluse mõttes ühenda selleks hetkeks digiboks teleri külge. Minu viidatud juhendist leiad infot, ma lihtsalt ei viitsinud uuesti hakata sulle lahti kirjutama mis ja kuidas.

PS. käsud ei käi mitte CEC kaudu vaid pult õpib netist teleri IR koodid ja juhib ainult telerit...see kuidas cec edasi need käsud telerist edasi ressiiverile annab, sõltub juba tehnikast endast.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 15.10.2018 14:48:36 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Ei maksa seda 100-st switchi ülearu ka kiita. Mul on kõvakettal üks 4K demo video, mis teleka 100-sest võrgupeasast kuidagi sisse ei mahu. Töötab sujuvalt siis kui ketas on teleka küljes icon_smile.gif

Pea kõik 4k kaamerad ja fotokad ja paljud telefonid oskavad 100Mbit faile kirjutada, mis 4k telekasse võrgupesa pidi sisse ei mahu. Telekatootjad on sellega raskelt ajast maha jäänud. Või siis on tegemist kokkumänguga nende ja striimitootjate vahel, mis peaks õigupoolest paragrahvi alla käima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2018 14:56:09 vasta tsitaadiga

indrpo, juhend oli karbis ka olemas ja teleri ekraanil, lugeda oskan ma isegi. Isegi telia.ee/abi vaatasin üle.
Kuna Vol +- toimivad siis eeldada võib, et nende IR käsud kenasti ära ka "õpiti" ja liiguvad ka HDMI-CEC kaudu.

Võin ju digiboksi korraks otse TV külge ka panna aga mida see mulle annab?
MA EI TAHA JU TV ON/OFF juhtida vaid ressiiverile ON/OFF saata üle IR!

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 15.10.2018 15:01:23 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo, juhend oli karbis ka olemas ja teleri ekraanil, lugeda oskan ma isegi. Isegi telia.ee/abi vaatasin üle.
Kuna Vol +- toimivad siis eeldada võib, et nende IR käsud kenasti ära ka "õpiti" ja liiguvad ka HDMI-CEC kaudu.

Võin ju digiboksi korraks otse TV külge ka panna aga mida see mulle annab?
MA EI TAHA JU TV ON/OFF juhtida vaid ressiiverile ON/OFF saata üle IR!


Kas heli juhib tv või ressiiver? Boks tuvastab seadme, mille külge on ühendatud. Kui see on ressiiver, siis heli ehk juhib (kas on nii, ei tea) ja TVd välja lülitada ei oska. Võiks ju arvata, et lülitab ressiiveri välja, kui selleks kood olemas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 15:09:06 vasta tsitaadiga

Puldi juhend ise ütleb, et sul on võimalik arrise pult automaatselt õpetada juhtima TELERIT. Nii ka on, ressiiveri tuvastust digiboks ei tee ja mingeid ressiiveri koode ta ei tea. (isegi kui teab, pole feature)
Selleks, et uus Arris saaks HDMI kaudu tuvastada teleri tootja ja mudeli on mõistlik ühendada digiboks teleriga ning õpetada TV jupp ja VOL nupud. (jah, äkki teeb ka läbi hdmi kaablite läbi ressiiveri aga teeme ikka nii nagu peab)
Peale seda pane Arris kuhu tahad, pult teab siis juba teleri IR koode ja annab TELERILE käsu kas on/off või VOL+ ja -

HDMI-CEC tuleb mängu siis kui sul on võrgus ka ressiiver, siis saadab teler ise edasi kas VOL käsud või on/off käsud, nii nagu kogu kooslus CECist aru saab, see ei puuduta enam ei pulti ega arrist.
Keep it simple ja ärme hakka jahuma sellest, kas pult äkki ikka õpib mu Yamaha koodid ära või kas kuidagi manuaalselt õpetada ei saaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 15:17:04 vasta tsitaadiga

No pultist saab kõik välja lülitada, aga sisse ressi ei lükata. Samas ei kasuta pulti, pole ka probleemi icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 15:19:52 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
ressiiveri tuvastust digiboks ei tee ja mingeid ressiiveri koode ta ei tea.


Ära palun levita valeinfot icon_wink.gif Mul on box ühendatud Pioneer ressiiveri taha. HDMI-CEC on kõigil seadmetel välja lülitatud. S6 pult õppis nagu naksti ressiiverit juhtima. Lülitab ressi sisse/välja ja juhib ka ressiiveri helitugevust icon_razz1.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2018 15:41:33 vasta tsitaadiga

armjan, vot raske on öelda, et mida see boks tuvastas, TV või ressiiveri (võiks ju tuvastatud seadme nime korraks kuvada?). Denoni ressiiver, seadistatud nii et digiboks lastakse läbi ilma midagi signaalis muutmata, digiboksi sisend on määratud lisaks ka veel vaikesisendiks, ehk digiboks->...->TV ühendus toimib ka ressiiveri puhkeolekus.
Ma katsetan õhtul veidi pikemalt erinevaid kombinatsioone uuesti ja üritan ekraanigraafikast aru saada et mida täpselt juhitakse.

indrpo, sa juudas saad ükskord aru, et mul polegi probleemi TV on/off saamisega, seda suudab boks praegugi kenasti üle HDMI-CEC teha.
Probleem oli/on selles, et see HDMI-CEC on selline kiiksuga, 99% ajast toimib. Aga vot sel 1% ajast, suvalisel hetkel keeldub miski selles ahelas käske korrektselt edastamast.
Oli juba "vana" Arrisega nii. Ühel hetkel lihtsalt ressiiver on/off käskudele ei allu. Tavaliselt päästis olukorra kas kõigi seadmete vooluvõrgust eemaldamine või siis hakkas lihtsalt mingi hetkel jälle ise tööle.
Selle 1% aja jaoks ma S5 puldil progesingi TV nupu ressi sisse/välja lülitama et ei peaks laualt teist pulti haarama.
Nagu ma aru saan, siis uue puldiga mul manuaalselt õpetamine enam võimalik pole. thumbs_down.gif
Mul pole selle automaatika vastu midagi, mugav on, aga nagu näha see alati ei toimi!

Sa indrpo oled kehv teenindaja, selmet et üritada kaasa mõelda kuidas probleemi lahendada hakkad sina esimese asjana juhendiga vehkima ja seletama kuidas klient on ise loll ja soovib võimatut.

armjan vähemalt üritas veidigi kaasa mõelda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 18:08:18 vasta tsitaadiga

Laps võttis uue puldi juhendi kätte ja esimene küsimus oli, et miks siin kaks kahte on icon_lol.gif Ja tõesti, ühte ei ole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 15.10.2018 18:20:52 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Laps võttis uue puldi juhendi kätte ja esimene küsimus oli, et miks siin kaks kahte on icon_lol.gif Ja tõesti, ühte ei ole.


Selline aps tõepoolest juhendisse jõudnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2018 19:33:52 vasta tsitaadiga

armjan, katsetasin, digiboks juhib hetkel tõesti ressiiverit. Vol +- toimivad, on/off mitte.
TV saab digiboksi on/off käskudest üle HDMI-CEC aru ja vastupidi. Ressiiver lülitub ka sisse, välja mitte. Ei "õpetatud" TV nupust ega üle HDMI-CEC.
Panin digiboksi ka otse TV külge aga tolku polnud sellestki, lihtsalt ka ressi sisselülitumine kadus ära...

Ruwidol pidi mingi 238 000+ seadet andmebaasis olema, kahtlane et mu mitte väga vana Denon seal puudulik on.
Lapsed juba küsisid et miks ma uue digiboksi panin ja miks ressiiver ei taha hästi välja lülituda. icon_lol.gif
Enne oli mul seal lausa Motorola. Uimas aga toimis.

Kas uue boksiga S5 pult ei toimiks?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 19:44:03 vasta tsitaadiga

Teeninduslikus mõttes ma proovin asja käima panna nii nagu juhendi järgi peab töötama mitte ei pane "siga lendama".
Puldi TV nupp peab juhtima IR kaudu telerit...ei midagi muud. Kogu kaughäälestus on mõeldud TV nuppude õppimiseks.. nagu ma kirjutasin, kui aretate ressiivereid ja CECe, siis palun. Ka minul ei lükka stb cec yamahat käima..õnneks pole ka vajadust, võiks toimida..aga ei toimi, kõik muu käib samamoodi nagu teilgi.
Lõpptulemusena on arris 24x7 sees ja teler läheb hommikul wake up timeriga koos ressiiveriga tööle. Sama ka tv nupust tv tööle pannes mis ise ressiiveri käivitab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 20:00:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

armjan, katsetasin, digiboks juhib hetkel tõesti ressiiverit. Vol +- toimivad, on/off mitte.

Oot, kas ma saan õigesti aru et digiboks juhib HDMI-CEC kaudu resiiveri helitugevust? Kui nii, siis miks ei saa sama teha teleka helitugevusega? Saaks oluliselt patareisid säästa.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 936, 937, 938 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.