|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.10.2018 17:37:29
|
|
|
Erinevalt Netflixist mille tehniline võimalus on igal ühel meist kodus olemas (telerid, muud nutikad boksid ja konsoolid), tuli välja, et HBO ja "fox play" võimalust ei olnud. Minu arvates viimane küll kulda ei vääri kuid mõlemal pidi äri mõttes fantastiline arv kasutajaid olema.
Kolleeg mainis, et läks isegi ühele vanaprouale teenust paigaldama ning peale seda oli küsimus, noh kus see troonide mäng on, paneb algusest käima Ehk siis kas hea reklaam või on noored pereliikmed vanematele tänapäeva sisutarbimist tutvustanud.
Iga küsimus digiboksi kohta, "mis võiks olla" tuleb mõelda, kas ma olen ainuke või üks vähestest kes seda tarbiks, või on see protsent suurem kui 60.
Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas"
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
13.10.2018 17:52:25
|
|
|
| See otsing digiboksis võiks otsida ka kordusTV saadete hulgast mitte ainult Filmiriiuli filme.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
13.10.2018 18:15:01
|
|
|
| tsitaat: |
Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas"
|
Ma küll nii ei arva. Praktiliselt iga teler tahab tänapäeval kohtvõrku ühenduda. 90% kasutajatest paneks selle kaablijupi sinna lisaks. Sa Telia hääletoruna peaksid väga hästi teadma, kui halb on telerist video vaatamise jaoks wifi ühendus ja kui hea on LAN kaabel
Ja väga lihtne oleks digiboksiga teenust tarbima hakata neil, kellel nutiteler koos võrguühendusega juba varem olemas. Aga ma olen oma mõtetega alati natuke ajast ees olnud. Paari aasta eest sain kõvasti nahutada kui julgesin arvata et Telia võiks juba 4K digiboksi pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
13.10.2018 18:32:14
|
|
|
Ma kunagi mõtlesin ette, et kui pistikuid ja asju paigaldada, et paneks kohe sellise pesa, kus 2x RJ45 pesa.
Kui telekas seal nurgas, et siis ühest jääb väheks. Samas nüüd mõtlen, et oleks võinud kohe 3-4 pesa panna.
Eks ikka on nii, et digiboks tahab oma, telekas oma. Mingusugune ressiiver veel või miskit, siis see tahab ka.
See lahendus tuleb juba inimesel mõelda, et mis võimalused tal on. Veab lisajuhtmed vms(enda puhul kasutusel sellised põrandaliistud, et vajadusel saab vedada kuhu vaja lisaks).
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.10.2018 19:05:12
|
|
|
5 portiga 100ne switch maksab odava pizza hinna, digiboksile/TV-le/ressile on sellest enam kui küll...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.10.2018 19:06:34
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas"
|
Ma küll nii ei arva. Praktiliselt iga teler tahab tänapäeval kohtvõrku ühenduda. 90% kasutajatest paneks selle kaablijupi sinna lisaks. Sa Telia hääletoruna peaksid väga hästi teadma, kui halb on telerist video vaatamise jaoks wifi ühendus ja kui hea on LAN kaabel
Ja väga lihtne oleks digiboksiga teenust tarbima hakata neil, kellel nutiteler koos võrguühendusega juba varem olemas. Aga ma olen oma mõtetega alati natuke ajast ees olnud. Paari aasta eest sain kõvasti nahutada kui julgesin arvata et Telia võiks juba 4K digiboksi pakkuda  |
Mida ma öelda tahtsin, et digiboksil pole 1 lisapesast mingit kasu.
Kui kliendil on ainult 1 kaabeldus teleri juures on see tõesti puudulik, panin isegi 2 aga ikka jäi puudu. Pole koht kus reklaami teha aga kuna mitmel majapidamisel on elutuba tehnoruumidest või arvutitubadest suhteliselt eraldi siis tasub mingi switch/wifi peale mõelda nagu: https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F
Peale TV vajab LAN internetti veel digiboks, ressiiver, mängukonsool, mõni meediamängija ja purk teeb nutiseadmetele ka kiire wifi, et pilti telerisse peegeldada.
Ehk siis ostaksin ma 2 lan pesaga digiboksi mis oleks tuntavalt kallim, ning siis hangiksin ikka lisakaablid ja sw laiendused sest puudu jäi?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.10.2018 19:24:12
|
|
|
indrpo, pigem siis juba hAP ac2, esiteks tublisti odavam, laiemate võimalustega ja lõpuks ka musta värvi.
Miinuseks veidi keerukam algseadistamine päris võhikule.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.10.2018 19:34:01
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Iga küsimus digiboksi kohta, "mis võiks olla" tuleb mõelda, kas ma olen ainuke või üks vähestest kes seda tarbiks, või on see protsent suurem kui 60.
Ehk kaks lan pesa oleks enamikel tühi auk ja paraku kehtib see ka mitmete muude "heade mõtete osas" |
Too näiteid ka mis häid mõtteid uue boksi kohta on, mis jutumärkides peavad olema.
Paras nali on mudugi see, et indrekp kes on aastaid seletanud, kui mõttetud nupud on puldil, mis midagi ei tee, siis nüüd on need nupud olemas.
Samas näiteks oleks võinud ju olla saateinfo nupp aga ei ole. (ma ei mõtle seda nool paremale infot vaid seda kuhu pikemalt tuleb sõuda, et saaks selle lihtsalt nupuvajutusega ette.
Tegelikult võiks see sama otsingu nupp seda teha, kui natuke pikemalt all hoida. Näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.10.2018 19:38:48
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
indrpo, pigem siis juba hAP ac2, esiteks tublisti odavam, laiemate võimalustega ja lõpuks ka musta värvi.
Miinuseks veidi keerukam algseadistamine päris võhikule. |
seadme valik on täiesti vaba valik.
viitel oli lihtsalt lollikindel karp, paned seina ja toimib.
kuna samas võrgus on ka iptv siis tuleb igasuguseid ruuteriversioone natuke sättida, et pakettidega wifit umbe ei aetaks.
seeru, ja ma olen jätkuvalt sama meelt nagu kirjeldasid, üleliigseid nuppe pole vaja. samas ma mõistan tulevikus kodu ja otsi nupu vajalikkust kui suund on rakenduste poole.
mute, play ja lisa kerimisnupud vms on ebavajalikud, samuti ka av kui kõik teised sisendid vajavad teist pulti nii ehk naa. jms.
minu poolt selgitatud ka see teema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.10.2018 19:51:49
|
|
|
Jajah. Tulevik toob nupud tagasi.
S2 on eriti tulevikukindel.
(ma ei saa lihtsalt naeru pidada, kuidas Telia vaiksel nuppe puldile tagasi nokib)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
13.10.2018 20:09:18
|
|
|
Kerimisnupud ja kerimine on üldse mineviku relikt magnetlintide ajastust! Selleks et minna meediafailis teise koha peale, peaks saama magic remote-ga sarnaneva puldi abil ekraanil kuvatava riba peal osutada. Siin oleks Telial mõtteainet, missugune peaks olema S7 pult
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.10.2018 21:52:13
|
|
|
kas mingi pakkumine lõppenud või miks salvestamise eest raha on hakatud küsima ? mul salvestamine aastaid olnud ja arvel ei mingit rida, nüüd küsitakse 5 euri.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.10.2018 21:56:58
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| kas mingi pakkumine lõppenud või miks salvestamise eest raha on hakatud küsima ? mul salvestamine aastaid olnud ja arvel ei mingit rida, nüüd küsitakse 5 euri. |
Salvestamisega sai Minu.TV tasuta. Salvestamisel endal aastate jooksul paar korda on olnud kuuajaline tasuta prooviperiood.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
14.10.2018 03:29:04
|
|
|
| Kas seda uut digiboksi kannatab kuidagi seinale ka panna? Või kuidas kõige mõistlikum seda teleka taha peita?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.10.2018 09:06:33
|
|
|
| Fate, digiboksi taga on seinale kinnitamiseks augud olemas.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
14.10.2018 09:41:20
|
|
|
Kui Telia teeks Netflixiga koostööd nagu teeb HBO ga.Ma mōtlen,et on lisatud eestikeelsed subtiitrid,siis on asjal mōtet.Netflixil ei tohiks olla midagi selle vastu ju.Soome Netflixil on ju Soomekeelsed subtitrid.Kas need lisab Netflix vōi keegi teine vahet ju ei ole.Eestikeelsete subtitritega Netflixi näeks ainult läbi Telia tv.
Paljud vanemad inimesed ei oska inglise keelt aga Netfliksi vaataks küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
14.10.2018 11:16:22
|
|
|
Mul koos LG 65UF850V telekaga CEC toimib niimoodi:
1. telekas välja -> boks lülitub ka välja
2. telekas sisse -> boks jääb välja
3. boks välja -> telekas jääb sisse
4. boks sisse -> telekas lülitub ka sisse
Tahaks saavutada varianti, kus telekas suudaks boksi nii sisse kui ka välja lülitada
Boksi seadistustest on mõlemat pidi juhtimine lubatud ja teleka seadistustest on "Auto power sync" lubatud.
viimati muutis -parun- 14.10.2018 13:29:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2018 11:32:17
|
|
|
-parun-, eelmise arrisega lülitas boksi välja, uuega mitte. Iseenesest kama2, need w ei ole probleem.
Vast telia "arenduse" tulemus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
14.10.2018 11:49:34
|
|
|
Ei ole siin mingeid probleeme tõesti. Testiti nii kaua ju.
Mis sellest boksist sisse/välja lülitada?
Vana arris võttis keskmiselt 5,5 W ja uus oli vist 3.1 W.
Vana boksiga vähemalt harjumus sees, et ei tasu välja lülitada. Telekal pilt ees, aga boks laadis veel. Parem oli, et las töötab 24/7.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
14.10.2018 13:07:08
|
|
|
Mirc, CEC kaudu lülitub boks niikuinii vaid standby reziimi, mitte päris välja. Aga huvitaks siiski kas kellelgi see üldse töötab? Probleem võib olla vaid teatud telekatega.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
14.10.2018 13:14:41
|
|
|
Otse LG B6 taga teeb uus boks nii:
1. telekas välja -> boks lülitub ka välja
2. telekas sisse -> boks jääb välja
3. boks välja -> telekas lülitub välja
4. boks sisse -> telekas lülitub ka sisse
Boksi seadistustest on mõlemat pidi juhtimine lubatud ja teleka seadistustest on "Auto power sync" lubatud.
| -parun- kirjutas: |
| Mirc, CEC kaudu lülitub boks niikuinii vaid standby reziimi, mitte päris välja. Aga huvitaks siiski kas kellelgi see üldse töötab? Probleem võib olla vaid teatud telekatega. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
14.10.2018 15:19:19
|
|
|
Võtsin uue boksi ka täna ligi. Palju parem, kui eelmine Arris. Aga las TV3 on nüüd HD? Tundub nagu.
4K ei lasegi ära võtta? Minul on 4K peal ja 1080p ei saagi muuta. Aga suht suva.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.10.2018 16:24:35
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
Võtsin uue boksi ka täna ligi. Palju parem, kui eelmine Arris. Aga las TV3 on nüüd HD? Tundub nagu.
4K ei lasegi ära võtta? Minul on 4K peal ja 1080p ei saagi muuta. Aga suht suva.  |
Saab, loe paar lehte tagasi, aga mõttetu tegevus
Tv3 hd....maksad 1€ järelikult
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
14.10.2018 16:34:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
Võtsin uue boksi ka täna ligi. Palju parem, kui eelmine Arris. Aga las TV3 on nüüd HD? Tundub nagu.
4K ei lasegi ära võtta? Minul on 4K peal ja 1080p ei saagi muuta. Aga suht suva.  |
Saab, loe paar lehte tagasi, aga mõttetu tegevus
Tv3 hd....maksad 1€ järelikult  |
Ei maksa 1€ äkki siis, et tee vahet asjal. Tean, et peab maksma aga mina sellel pointi ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
14.10.2018 16:43:53
|
|
|
Peaks mainima, et osad saated tv3 on küll paremad. Ilmselt HD oleks veel parem, aga mingisugune muutus on olnud.
Seda märkasin isegi, kui mingisugust saadet vaatasin.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
14.10.2018 18:29:40
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Mis sellest boksist sisse/välja lülitada?
|
vase peal võtab ju internetikiirust maha kui digiboks käib?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
14.10.2018 18:36:58
|
|
|
Mul võimalik HD vaadata ka ilma eurot maksmata. Aga olgu sellega kuidas on, niikuinii ma nende väljapressimisele ei allu! Põhimõtte pärast...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
14.10.2018 20:12:55
|
|
|
Ah kurat...
Unustan tihti ära, et paljudel on ühendus mingisuguse vanema tehnoloogia järgi.
Endal valguskaabel vms ja ei oska üldse sellistele asjadele mõelda, et kuskil tõmbab miskit vähemaks.
Sellisel juhul ehk tõesti peab välja lülitama.
Näosaade on mingi hetk peal olnud ja naine mõtles, et paneb algusest.
Uus boks ei suuda kerida. Olgu selleks x2-16, aga ei miskit.
Samas teises toas vana arris kerib kenasti.
Ma ainukene? Mingi päev oli mingisuguse saatega samamoodi, et ei keri.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charly
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2001
|
14.10.2018 20:45:35
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Ah kurat...
Unustan tihti ära, et paljudel on ühendus mingisuguse vanema tehnoloogia järgi.
Endal valguskaabel vms ja ei oska üldse sellistele asjadele mõelda, et kuskil tõmbab miskit vähemaks.
Sellisel juhul ehk tõesti peab välja lülitama.
Näosaade on mingi hetk peal olnud ja naine mõtles, et paneb algusest.
Uus boks ei suuda kerida. Olgu selleks x2-16, aga ei miskit.
Samas teises toas vana arris kerib kenasti.
Ma ainukene? Mingi päev oli mingisuguse saatega samamoodi, et ei keri. |
Kerimine toimib kenasti, tänagi saanud kasutada, nagu ka paaril eelmisel päeval.
_________________ I'm just 2 people short of a threesome.Help! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.10.2018 21:17:25
|
|
|
| Juba teine NV alustan näosaadet 30 min peale algust, vähemalt esimesed 3x10min reklaami saab edasi kerida, just olen selleni puhtalt jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Axelaction
HV vaatleja
liitunud: 14.10.2018
|
15.10.2018 00:18:39
|
|
|
| jaakjaak22 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| oliver989, ei ole tarvis, siin on foorumlased jooksutamas Telia IPTV-d pfsense, mikrotik, asus RT ruuterite baasil. Telia support sinu pakutud lahenduse puhul puuduks täielikult, kuna kaugelt seda ei halda. |
Telia support on oluline, kui ripud veel DSL-ühenduse otsas. Kui aga fiiber jookseb juba tuppa, siis sõltub iseenda soovidest ja oskustest, mis sinna otsa paned. TeliaTV+2GHz-wifi võimeline mikrotik maksab mõnikümmend eurot, aga ka gigabitiste portide ja AC wifiga variant tuleb Intenost oluliselt soodsama hinnaga - pistad seina ja unustad. Kui on huvi, siis võin mingid hinnad välja mõelda turvaliselt eelseadistatud pakkumiste jaoks  |
Tunnen huvi selle vastu kuidas Telia IPV-d mikrotik v asus rt ruuteri baasil kasutada.
Kas saad saata mullle privaatsõnumi enda kontaktiga, et siis täpsemalt kokku leppida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.10.2018 09:50:54
|
|
|
Mismoodi ma S6 pulti saan "käsitsi" õpetada nagu eelmisi pulte? Vol +- toimivad aga TV nupp ei tee midagi.
Üle HDMI-CEC käsud iseenest liiguvad aga paneks selle TV nupu alla siis pigem ressi On/Off juhtimise, aegajalt juhtub et ress<->TV HDMI suhtlus omavahel segaduses ja sisse-/väljalülitamine ei toimi.
Ei peaks hakkama laualt teist pulti haarama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
15.10.2018 11:51:01
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| 5 portiga 100ne switch maksab odava pizza hinna, digiboksile/TV-le/ressile on sellest enam kui küll... |
Just - sest seadmeid on rohkemgi, mis netti tahavad. Mul on näiteks:
- digiboks
- TV
- ressiiver
- Bluray
- Xbox
- NAS ketas
Ja kui vähegi võimalik, siis ma eelistan ALATI kaablit WiFi'le...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
15.10.2018 12:47:57
|
|
|
Ei maksa seda 100-st switchi ülearu ka kiita. Mul on kõvakettal üks 4K demo video, mis teleka 100-sest võrgupeasast kuidagi sisse ei mahu. Töötab sujuvalt siis kui ketas on teleka küljes
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.10.2018 13:25:24
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Mismoodi ma S6 pulti saan "käsitsi" õpetada nagu eelmisi pulte? Vol +- toimivad aga TV nupp ei tee midagi.
Üle HDMI-CEC käsud iseenest liiguvad aga paneks selle TV nupu alla siis pigem ressi On/Off juhtimise, aegajalt juhtub et ress<->TV HDMI suhtlus omavahel segaduses ja sisse-/väljalülitamine ei toimi.
Ei peaks hakkama laualt teist pulti haarama. |
mõned lehed tagasi sai kirjeldatud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9956570#9956570
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.10.2018 14:13:56
|
|
|
indrpo, jälle sa vastad ilma süüvimata. Pult on mul juba "õpetatud", Vol +- toimivad (ma eeldan et üle IR, mitte läbi HDMI-CEC-i) aga TV nupp ei toimi, hoolimata "õpetamisest".
Ja üleüldse ma tahaks seda nuppu panna ressiiverile On/Off tegema nagu mu praegusel S5 puldil.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
15.10.2018 14:14:51
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
indrpo, jälle sa vastad ilma süüvimata. Pult on mul juba "õpetatud", Vol +- toimivad (ma eeldan et üle IR, mitte läbi HDMI-CEC-i) aga TV nupp ei toimi, hoolimata "õpetamisest".
Ja üleüldse ma tahaks seda nuppu panna ressiiverile On/Off tegema nagu mu praegusel S5 puldil. |
Eelnevalt tõesti juba kirjutatud ju, et ise ei saa enam käsitsi õpetada.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.10.2018 14:18:11
|
|
|
bladerunner, on/off nupu õpetust saad uuesti eemaldada ja lisada puldi sätete alt, kindluse mõttes ühenda selleks hetkeks digiboks teleri külge. Minu viidatud juhendist leiad infot, ma lihtsalt ei viitsinud uuesti hakata sulle lahti kirjutama mis ja kuidas.
PS. käsud ei käi mitte CEC kaudu vaid pult õpib netist teleri IR koodid ja juhib ainult telerit...see kuidas cec edasi need käsud telerist edasi ressiiverile annab, sõltub juba tehnikast endast.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
15.10.2018 14:48:36
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
Ei maksa seda 100-st switchi ülearu ka kiita. Mul on kõvakettal üks 4K demo video, mis teleka 100-sest võrgupeasast kuidagi sisse ei mahu. Töötab sujuvalt siis kui ketas on teleka küljes  |
Pea kõik 4k kaamerad ja fotokad ja paljud telefonid oskavad 100Mbit faile kirjutada, mis 4k telekasse võrgupesa pidi sisse ei mahu. Telekatootjad on sellega raskelt ajast maha jäänud. Või siis on tegemist kokkumänguga nende ja striimitootjate vahel, mis peaks õigupoolest paragrahvi alla käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.10.2018 14:56:09
|
|
|
indrpo, juhend oli karbis ka olemas ja teleri ekraanil, lugeda oskan ma isegi. Isegi telia.ee/abi vaatasin üle.
Kuna Vol +- toimivad siis eeldada võib, et nende IR käsud kenasti ära ka "õpiti" ja liiguvad ka HDMI-CEC kaudu.
Võin ju digiboksi korraks otse TV külge ka panna aga mida see mulle annab?
MA EI TAHA JU TV ON/OFF juhtida vaid ressiiverile ON/OFF saata üle IR!
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
15.10.2018 15:01:23
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
indrpo, juhend oli karbis ka olemas ja teleri ekraanil, lugeda oskan ma isegi. Isegi telia.ee/abi vaatasin üle.
Kuna Vol +- toimivad siis eeldada võib, et nende IR käsud kenasti ära ka "õpiti" ja liiguvad ka HDMI-CEC kaudu.
Võin ju digiboksi korraks otse TV külge ka panna aga mida see mulle annab?
MA EI TAHA JU TV ON/OFF juhtida vaid ressiiverile ON/OFF saata üle IR! |
Kas heli juhib tv või ressiiver? Boks tuvastab seadme, mille külge on ühendatud. Kui see on ressiiver, siis heli ehk juhib (kas on nii, ei tea) ja TVd välja lülitada ei oska. Võiks ju arvata, et lülitab ressiiveri välja, kui selleks kood olemas.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.10.2018 15:09:06
|
|
|
Puldi juhend ise ütleb, et sul on võimalik arrise pult automaatselt õpetada juhtima TELERIT. Nii ka on, ressiiveri tuvastust digiboks ei tee ja mingeid ressiiveri koode ta ei tea. (isegi kui teab, pole feature)
Selleks, et uus Arris saaks HDMI kaudu tuvastada teleri tootja ja mudeli on mõistlik ühendada digiboks teleriga ning õpetada TV jupp ja VOL nupud. (jah, äkki teeb ka läbi hdmi kaablite läbi ressiiveri aga teeme ikka nii nagu peab)
Peale seda pane Arris kuhu tahad, pult teab siis juba teleri IR koode ja annab TELERILE käsu kas on/off või VOL+ ja -
HDMI-CEC tuleb mängu siis kui sul on võrgus ka ressiiver, siis saadab teler ise edasi kas VOL käsud või on/off käsud, nii nagu kogu kooslus CECist aru saab, see ei puuduta enam ei pulti ega arrist.
Keep it simple ja ärme hakka jahuma sellest, kas pult äkki ikka õpib mu Yamaha koodid ära või kas kuidagi manuaalselt õpetada ei saaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.10.2018 15:17:04
|
|
|
No pultist saab kõik välja lülitada, aga sisse ressi ei lükata. Samas ei kasuta pulti, pole ka probleemi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
15.10.2018 15:19:52
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| ressiiveri tuvastust digiboks ei tee ja mingeid ressiiveri koode ta ei tea. |
Ära palun levita valeinfot Mul on box ühendatud Pioneer ressiiveri taha. HDMI-CEC on kõigil seadmetel välja lülitatud. S6 pult õppis nagu naksti ressiiverit juhtima. Lülitab ressi sisse/välja ja juhib ka ressiiveri helitugevust
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.10.2018 15:41:33
|
|
|
armjan, vot raske on öelda, et mida see boks tuvastas, TV või ressiiveri (võiks ju tuvastatud seadme nime korraks kuvada?). Denoni ressiiver, seadistatud nii et digiboks lastakse läbi ilma midagi signaalis muutmata, digiboksi sisend on määratud lisaks ka veel vaikesisendiks, ehk digiboks->...->TV ühendus toimib ka ressiiveri puhkeolekus.
Ma katsetan õhtul veidi pikemalt erinevaid kombinatsioone uuesti ja üritan ekraanigraafikast aru saada et mida täpselt juhitakse.
indrpo, sa juudas saad ükskord aru, et mul polegi probleemi TV on/off saamisega, seda suudab boks praegugi kenasti üle HDMI-CEC teha.
Probleem oli/on selles, et see HDMI-CEC on selline kiiksuga, 99% ajast toimib. Aga vot sel 1% ajast, suvalisel hetkel keeldub miski selles ahelas käske korrektselt edastamast.
Oli juba "vana" Arrisega nii. Ühel hetkel lihtsalt ressiiver on/off käskudele ei allu. Tavaliselt päästis olukorra kas kõigi seadmete vooluvõrgust eemaldamine või siis hakkas lihtsalt mingi hetkel jälle ise tööle.
Selle 1% aja jaoks ma S5 puldil progesingi TV nupu ressi sisse/välja lülitama et ei peaks laualt teist pulti haarama.
Nagu ma aru saan, siis uue puldiga mul manuaalselt õpetamine enam võimalik pole.
Mul pole selle automaatika vastu midagi, mugav on, aga nagu näha see alati ei toimi!
Sa indrpo oled kehv teenindaja, selmet et üritada kaasa mõelda kuidas probleemi lahendada hakkad sina esimese asjana juhendiga vehkima ja seletama kuidas klient on ise loll ja soovib võimatut.
armjan vähemalt üritas veidigi kaasa mõelda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
15.10.2018 18:08:18
|
|
|
Laps võttis uue puldi juhendi kätte ja esimene küsimus oli, et miks siin kaks kahte on Ja tõesti, ühte ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
15.10.2018 18:20:52
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Laps võttis uue puldi juhendi kätte ja esimene küsimus oli, et miks siin kaks kahte on Ja tõesti, ühte ei ole. |
Selline aps tõepoolest juhendisse jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.10.2018 19:33:52
|
|
|
armjan, katsetasin, digiboks juhib hetkel tõesti ressiiverit. Vol +- toimivad, on/off mitte.
TV saab digiboksi on/off käskudest üle HDMI-CEC aru ja vastupidi. Ressiiver lülitub ka sisse, välja mitte. Ei "õpetatud" TV nupust ega üle HDMI-CEC.
Panin digiboksi ka otse TV külge aga tolku polnud sellestki, lihtsalt ka ressi sisselülitumine kadus ära...
Ruwidol pidi mingi 238 000+ seadet andmebaasis olema, kahtlane et mu mitte väga vana Denon seal puudulik on.
Lapsed juba küsisid et miks ma uue digiboksi panin ja miks ressiiver ei taha hästi välja lülituda.
Enne oli mul seal lausa Motorola. Uimas aga toimis.
Kas uue boksiga S5 pult ei toimiks?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.10.2018 19:44:03
|
|
|
Teeninduslikus mõttes ma proovin asja käima panna nii nagu juhendi järgi peab töötama mitte ei pane "siga lendama".
Puldi TV nupp peab juhtima IR kaudu telerit...ei midagi muud. Kogu kaughäälestus on mõeldud TV nuppude õppimiseks.. nagu ma kirjutasin, kui aretate ressiivereid ja CECe, siis palun. Ka minul ei lükka stb cec yamahat käima..õnneks pole ka vajadust, võiks toimida..aga ei toimi, kõik muu käib samamoodi nagu teilgi.
Lõpptulemusena on arris 24x7 sees ja teler läheb hommikul wake up timeriga koos ressiiveriga tööle. Sama ka tv nupust tv tööle pannes mis ise ressiiveri käivitab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
15.10.2018 20:00:03
|
|
|
| tsitaat: |
armjan, katsetasin, digiboks juhib hetkel tõesti ressiiverit. Vol +- toimivad, on/off mitte.
|
Oot, kas ma saan õigesti aru et digiboks juhib HDMI-CEC kaudu resiiveri helitugevust? Kui nii, siis miks ei saa sama teha teleka helitugevusega? Saaks oluliselt patareisid säästa.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|