|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.10.2018 23:19:33
|
|
|
Kui oledi ei taha siis mine võta/lase tuua gigantist 1500 eest 65" xe9005, kui sa just mingi eriti imeliku kohast seda ei vaata.
Kohalikud küsivad selle eest miskipärast 1800...
Tundub, et see seal hetkel hoopis 1300€ pmst poolmuidu, plaanisin vahepeal b7v sellevastu välja vahetada isegi 2 meetri pealt on 55" ikka jube pisike.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
07.10.2018 00:31:16
|
|
|
Aituma vastuste eest, suurus vist jah ikka 65”, 55” tundus liiga pisike.
| pots4t4j4 kirjutas: |
Kui oledi ei taha siis mine võta/lase tuua gigantist 1500 eest 65" xe9005, kui sa just mingi eriti imeliku kohast seda ei vaata.
Kohalikud küsivad selle eest miskipärast 1800...
Tundub, et see seal hetkel hoopis 1300€ pmst poolmuidu, plaanisin vahepeal b7v sellevastu välja vahetada isegi 2 meetri pealt on 55" ikka jube pisike. |
https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/KD55XE9005BAE/sony-55-4k-uhd-smart-tv-kd-55xe9005 Kas seda pead silmas? Siin hind lausa 899, norm hind 1299. Kas tõesti sellised hinnavahed?
Edit: sry minu viga, googeldades sain 55se esimeseks vastuseks. https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/KD65XF9005BAE/sony-65-4k-uhd-smart-tv-kd-65xf9005 See vist õige mudel.
Edit2: https://www.hinnavaatlus.ee/1145082/sony-65-kd-65xf9005/ kohalik hind on tõesti midagi muud. Kuni 2500, mis on 1000 EUR hinnavahe.
Edit3: erutusega lähevad magustoidunimed ja telekamudelid sassi. https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/KD65XE9005BAE/sony-65-4k-uhd-smart-tv-kd-65xe9005 See on nüüd õige mudel 1300 hinnaga. Väike tähevahe, aga 200 euri . Kohalikult aga jah, ikka oluliselt kallim. https://www.hinnavaatlus.ee/900491/sony-65-kd-65xe9005/
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
07.10.2018 01:57:58
|
|
|
Paras hetk küsida, lingid kenasti eelnevas postitusest võtta
Kas Sony XE ja XF seeria jalad on omavahel vahetatavad? Omadustelt on XF palju parem, aga kapp just selline, et XF-i jalad sinna ei mahu, ainult XE-tüüpi jalg.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
07.10.2018 10:24:28
|
|
|
| tsitaat: |
kohalik hind on tõesti midagi muud. Kuni 2500, mis on 1000 EUR hinnavahe. |
milleks kalleima hinnaga võrrelda
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.10.2018 12:08:36
|
|
|
| Samsa ju edge lit
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
07.10.2018 20:06:25
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
kohalik hind on tõesti midagi muud. Kuni 2500, mis on 1000 EUR hinnavahe. |
milleks kalleima hinnaga võrrelda  |
Illustreerimaks suurt hinnavahet, muud ei midagi. On väiksem hinnavahe ka, loomulikult aga suurem andis parema wow efekti.
Edit: lisainfo
Käisin täna Sony Centris ja Euronicsis isendeid vaatamas. XF9000 pilt võrreldes edge lit vennaga (vbl oli XF85..., vbl eksin) oli öö ja päev. Edge lit ekaan on oluliselt tuhmim.
Silma jäi ka Samsungi Q7F ja Q9F, ka kena pilt mõlemal. Hind on XFil ja Q7Fil isegi võrreldavad, aga Sony saab veidi parema skoori: https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x900f-vs-samsung-q7fn/585/597#usage*4854!threshold*0.1
Samsung on mängimiseks tiba parem küll ja muidugi pult on vinge. Rocca Euronicsis on puldiga isend näidisena olemas.
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
07.10.2018 22:25:17
|
|
|
| Scott kirjutas: |
Paras hetk küsida, lingid kenasti eelnevas postitusest võtta
Kas Sony XE ja XF seeria jalad on omavahel vahetatavad? Omadustelt on XF palju parem, aga kapp just selline, et XF-i jalad sinna ei mahu, ainult XE-tüüpi jalg. |
Kui mälu ei peta, sai XF jalad omavahel ära vahetada, n-ö sissepoole keerata.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
08.10.2018 02:09:06
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Kui mälu ei peta, sai XF jalad omavahel ära vahetada, n-ö sissepoole keerata. |
See variant sobib kah. Mul selline vanaaegne kapp, millel küljed on pealmisest plaadist kõrgemal. Teler on kapi paremas ääres, kolmandik ekraanist ulatub üle ääre.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
08.10.2018 08:50:48
|
|
|
| Keegi gigantist Eestisse ka on tellinud?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.10.2018 13:22:06
|
|
|
| j6ukur kirjutas: |
| Keegi gigantist Eestisse ka on tellinud? |
Kui mina ostsin, siis küll Eestisse ei saatnud...lihtsalt maksin ette ära ja tuttav tõi ära, muud kahjuks üle ei jäänud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.10.2018 18:10:36
|
|
|
Telia ostuöö teemast..
Mis elukas see veel olla võiks. Suuruse kohta on suht hea hind iseenesest.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
08.10.2018 22:19:34
|
|
|
| Kuni 1200€ ja 65 tolli. Mida valida?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
08.10.2018 23:24:11
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Kuni 1200€ ja 65 tolli. Mida valida? |
1300 saab soomest sony xe9005-e, siis paar posti eespool oli just link.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.10.2018 08:38:34
|
|
|
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.
Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
09.10.2018 09:52:07
|
|
|
Mis nende Sony XE ja XF mudelite põhierinevus on? Mina küll aru ei saa....
Ja kas 9x seeria on siis tagantvalgustusega ja 8x küljelt valgustusega?
viimati muutis anryo 09.10.2018 10:06:16, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
09.10.2018 09:55:38
|
|
|
| anryo kirjutas: |
Mis nende Sony XE ja XF mudelite põhierinevus on? Mina küll aru ei saa....  |
XE on 2017, XF 2018 mudel. Uuem paneel, uuem pildiprose.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
09.10.2018 12:59:12
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| entusiast kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on? |
Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, et raam alt välja paistab. |
kui suurest telerist jutt käib? |
55 |
Mina tellisin oma uuele oledile sellise: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B010G6972O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Hästi rahul olen. Swivel ja tilt on olemas. Vaatan väikse allapoole nurga alt et peegeldust poleks. Lihtne seinast eemale tirida ja paremale-vasakule keerata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
09.10.2018 13:24:56
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.
Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad  |
Praegu näitab antud lingil hinnaks 1999EUR mis on täitsa tavaline eesti ahne kaupmehe tase  |
No sealtsamast Teliast sain about 3-4 kuud tagasi samasuguse mingi kuupakkumisega 1300+-€. Eks nad peavadki ju nüüd mingi aja seda hinda "pisut" kõrgemana näitama et ostuöö soodus oleks.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.10.2018 13:32:45
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
| entusiast kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on? |
Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, et raam alt välja paistab. |
kui suurest telerist jutt käib? |
55 |
Mina tellisin oma uuele oledile sellise: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B010G6972O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Hästi rahul olen. Swivel ja tilt on olemas. Vaatan väikse allapoole nurga alt et peegeldust poleks. Lihtne seinast eemale tirida ja paremale-vasakule keerata. |
peale kahte aastat näitab Vogel's väsimuse märke - kui seinast eemale tõmmata, vajub teler kreeni. Kui ükskord uus pildikast majja tuleb, enam liigendiga seunakinnitust ei vali
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.10.2018 17:08:22
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.
Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad  |
Praegu näitab antud lingil hinnaks 1999EUR mis on täitsa tavaline eesti ahne kaupmehe tase  |
No ega mujalt seda 1200 eest ei leia, usually ikka 1300-1400 vana mudel ka ja hakkavad vast varud otsa saama.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.10.2018 17:23:43
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.
Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad  |
Praegu näitab antud lingil hinnaks 1999EUR mis on täitsa tavaline eesti ahne kaupmehe tase  |
No ega mujalt seda 1200 eest ei leia, usually ikka 1300-1400 vana mudel ka ja hakkavad vast varud otsa saama. |
Kus see arusaam üldse tekkinud on et see 1200 eest müüki tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.10.2018 17:29:55
|
|
|
Täna hommikul oli siin hvs reklaam 1199€ 55b7v @ telia ostuöö.
Kui eelarve lubab ja HDR gaming on teemaks võiks tegelikult juba b8/c8 poole vaadata, kuuldavasti LG nende HDR gamemode pole veel piixu keeranud...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.10.2018 21:33:41
|
|
|
erik111,
| tsitaat: |
Kaupa ei ole võimalik tellida e-poest!
Vaata teisi sarnaseid tooteid siit |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.10.2018 22:00:48
|
|
|
| jägaja, hilja, otsas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.10.2018 22:16:34
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| jägaja, hilja, otsas. |
Just ostsin ühe aga eks näis, vb süsteem veel lubas müüa aga tegelikult otsas.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
12.10.2018 16:36:56
|
|
|
| tsitaat: |
Kui eelarve lubab ja HDR gaming on teemaks võiks tegelikult juba b8/c8 poole vaadata
|
B8 ei tasu ära, C8 ja edasi on kiirem chip (ca 40% kui ma ei eksi).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
12.10.2018 16:54:37
|
|
|
Saan oma B7 homme kätte, eks paistab siis kuidas on
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.10.2018 18:16:03
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui eelarve lubab ja HDR gaming on teemaks võiks tegelikult juba b8/c8 poole vaadata
|
B8 ei tasu ära, C8 ja edasi on kiirem chip (ca 40% kui ma ei eksi). |
Sesmõttes, et LG pole 2018 mudelite HDR gamingmode mõttetult tumedaks kruttinud, kiirema chipi eeliste kohta ei oska suurt öelda pole 2018 aasta mudeleid näinud.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
12.10.2018 19:38:22
|
|
|
| Homme soome pole mõtet minna, giganttis ja verkkokauppas 55'' xf9005-d läbi müüdud 899€ eest.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.10.2018 20:25:38
|
|
|
Kes seda 55 ikka tahab, koduleht näitab 65" 50+ stock sealt saab 65 sama hinnaga mis meil 55 eest kysitakse, welcome to Estonia!
Huvipärast sai uuritud kas mõni transpordiga tegelev firma ka sellist teenust pakub, et nad sealt kohapealt selle ära ostavad ja siia sobivale aadressile toovad ja täitsa võimalik, hind oli seal ~60€ ja need soodushinnad kehtivad vist kuni pühapäevani.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
12.10.2018 20:42:23
|
|
|
| Scott kirjutas: |
Paras hetk küsida, lingid kenasti eelnevas postitusest võtta
Kas Sony XE ja XF seeria jalad on omavahel vahetatavad? Omadustelt on XF palju parem, aga kapp just selline, et XF-i jalad sinna ei mahu, ainult XE-tüüpi jalg. |
Pikema pausiga vastus, aga peale ülaltoodud kinnituse suuliselt on siin videos ka veel näha kuidas jalgu saab panna. https://youtu.be/iLDxEE9Wwng
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.10.2018 21:21:53
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Homme soome pole mõtet minna, giganttis ja verkkokauppas 55'' xf9005-d läbi müüdud 899€ eest. |
my bad xf on jah otsas
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
13.10.2018 11:15:43
|
|
|
Mure ühe Sony 50w815b'ga. Lülitub korra sisse, kuvab Sony ja ekraan lülitub välja, all vilgub tuluke punast 8 korda, paus ja uuesti 8 korda jne.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.10.2018 12:52:58
|
|
|
Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.10.2018 13:16:15
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler 
|
Peaks olema fiksitav.
Seaded, OLED paneeli seaded, Piksli värskendaja. Krõbistab 3-4h ja võiks puhas pilt olla.
Eks see paras nali ole ja tagastusvõimalus olemas, eeldades, et see oligi see megaodava hinnaga teler mis öömüügis oli.
Sama nägu on need OLED ekraaniga samsungi telerid mis näidiste stendis on.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.10.2018 13:22:59
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler 
|
Peaks olema fiksitav.
Seaded, OLED paneeli seaded, Piksli värskendaja. Krõbistab 3-4h ja võiks puhas pilt olla.
Eks see paras nali ole ja tagastusvõimalus olemas, eeldades, et see oligi see megaodava hinnaga teler mis öömüügis oli.
Sama nägu on need OLED ekraaniga samsungi telerid mis näidiste stendis on. |
Ei saa päris hästi aru kuidas selliseid demo telekaid üldse edasi müüakse. Kui lähen euronicsisse pliiti ostma siis kas oleks ok kui saan sellise mille peal personaal on juba süüa teinud?
See piksli värskendaja peaks asja korda tegema?
viimati muutis xxlmaster 13.10.2018 13:23:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
13.10.2018 13:23:03
|
|
|
| Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.10.2018 13:25:22
|
|
|
| Six kirjutas: |
| Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler? |
Öömüügi kampaania ajal ostetud ja ei olnud küll midagi sellist selle kohta kirjutatud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
13.10.2018 13:26:51
|
|
|
No siis pole üldse mingit juttu - las organiseerivad vana ära ning saadavad uue teleka.
| xxlmaster kirjutas: |
| Six kirjutas: |
| Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler? |
Öömüügi kampaania ajal ostetud ja ei olnud küll midagi sellist selle kohta kirjutatud. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.10.2018 13:29:06
|
|
|
| Six kirjutas: |
No siis pole üldse mingit juttu - las organiseerivad vana ära ning saadavad uue teleka.
| xxlmaster kirjutas: |
| Six kirjutas: |
| Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler? |
Öömüügi kampaania ajal ostetud ja ei olnud küll midagi sellist selle kohta kirjutatud. |
|
Helistasin ja ise ei organiseeri keegi midagi, ikka ise suur telekas kaenlasse ja esindusse.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
13.10.2018 13:30:43
|
|
|
| Oli just sama kogemust ühe teise tuntud kauplusega. Tellisin küll e-poest, aga koju jõudes oli selge, et asi oli kasutatud. Kontrollisin siis service menüüst ja lausa 2900h oli see paneel käinud. Ilma igasuguse vastuvaidlemiseta võeti asi tagasi ja võtsin poest kinnise karbiga uue teleka (teine mudel). Kontrollisime veel ka kohapeal selle uue üle, et seekord kõik aus oleks. Sellisest pruugitud kaubast peaks edasimüüja kindlasti ka ostjat teavitama, mitte lootma, et viimane äkki tähele ei pane ja oma vanast jamast lahti saadakse.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.10.2018 13:36:15
|
|
|
| Lähen homme esindusse ja eks paistab mis saab. Lihtne toote vahetus kahjuks mind ei rahulda. Endal mõttetult mässamist ja teiseks Telia nahaalsus.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.10.2018 13:41:35
|
|
|
Nõua 65 tollist uut asemele
Või vähemalt b8/c8 kompensatsiooniks.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.10.2018 13:43:15
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler 
|
Peaks olema fiksitav.
Seaded, OLED paneeli seaded, Piksli värskendaja. Krõbistab 3-4h ja võiks puhas pilt olla.
Eks see paras nali ole ja tagastusvõimalus olemas, eeldades, et see oligi see megaodava hinnaga teler mis öömüügis oli.
Sama nägu on need OLED ekraaniga samsungi telerid mis näidiste stendis on. |
See ei ole paras nali vaid tõsine ämber uue pähe kasutatud telekat müüa
Isegi kui pixer refreshner asja puhtaks teeb, siis see pole ikkagi ok.
Arvestades seda, et telekas teeb pisikese pixlite liigutamise iga 4h jooksul (peale teleka välja lülitamist) ja telias töötas see 24/7. siis arvatavasti sellest masinast head nahka ei saa.
Suurem korrastamine toimub iga 2000h tagant või käsitsi....aga selleks võib juba hilja olla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|