Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 23:19:33 vasta tsitaadiga

Kui oledi ei taha siis mine võta/lase tuua gigantist 1500 eest 65" xe9005, kui sa just mingi eriti imeliku kohast seda ei vaata.
Kohalikud küsivad selle eest miskipärast 1800...

Tundub, et see seal hetkel hoopis 1300€ pmst poolmuidu, plaanisin vahepeal b7v sellevastu välja vahetada isegi 2 meetri pealt on 55" ikka jube pisike.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 00:31:16 vasta tsitaadiga

Aituma vastuste eest, suurus vist jah ikka 65”, 55” tundus liiga pisike.

pots4t4j4 kirjutas:
Kui oledi ei taha siis mine võta/lase tuua gigantist 1500 eest 65" xe9005, kui sa just mingi eriti imeliku kohast seda ei vaata.
Kohalikud küsivad selle eest miskipärast 1800...

Tundub, et see seal hetkel hoopis 1300€ pmst poolmuidu, plaanisin vahepeal b7v sellevastu välja vahetada isegi 2 meetri pealt on 55" ikka jube pisike.




https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/KD55XE9005BAE/sony-55-4k-uhd-smart-tv-kd-55xe9005 Kas seda pead silmas? Siin hind lausa 899, norm hind 1299. Kas tõesti sellised hinnavahed?

Edit: sry minu viga, googeldades sain 55se esimeseks vastuseks. https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/KD65XF9005BAE/sony-65-4k-uhd-smart-tv-kd-65xf9005 See vist õige mudel.

Edit2: https://www.hinnavaatlus.ee/1145082/sony-65-kd-65xf9005/ kohalik hind on tõesti midagi muud. Kuni 2500, mis on 1000 EUR hinnavahe.

Edit3: erutusega lähevad magustoidunimed ja telekamudelid sassi. https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/KD65XE9005BAE/sony-65-4k-uhd-smart-tv-kd-65xe9005 See on nüüd õige mudel 1300 hinnaga. Väike tähevahe, aga 200 euri icon_smile.gif. Kohalikult aga jah, ikka oluliselt kallim. https://www.hinnavaatlus.ee/900491/sony-65-kd-65xe9005/

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 07.10.2018 01:57:58 vasta tsitaadiga

Paras hetk küsida, lingid kenasti eelnevas postitusest võtta icon_razz1.gif

Kas Sony XE ja XF seeria jalad on omavahel vahetatavad? Omadustelt on XF palju parem, aga kapp just selline, et XF-i jalad sinna ei mahu, ainult XE-tüüpi jalg.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 02:27:47 vasta tsitaadiga

Kui pädev see https://www.hinnavaatlus.ee/1237163/samsung-65-ue65nu8002/ eelmainitud Sonyga võrdluses oleks? Siin https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000 käib vist põhimõtteliselt samast mudelist jutt.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 10:24:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kohalik hind on tõesti midagi muud. Kuni 2500, mis on 1000 EUR hinnavahe.
milleks kalleima hinnaga võrrelda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 07.10.2018 12:00:11 vasta tsitaadiga

Stn kirjutas:
Kui pädev see https://www.hinnavaatlus.ee/1237163/samsung-65-ue65nu8002/ eelmainitud Sonyga võrdluses oleks? Siin https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000 käib vist põhimõtteliselt samast mudelist jutt.


Sama telekas jah. Rtings-is on ka Sony E ja F mudelid olemas, saab ju seal võrrelda. Sony saab Samsast parema skoori, aga Samsa saab sealtsamast Soomest vähemalt hetkeseisuga veelgi odavamalt https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/UE65NU8005XXC/samsung-65-uhd-smart-tv-ue65nu8005
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 12:08:36 vasta tsitaadiga

Samsa ju edge lit
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 20:06:25 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

kohalik hind on tõesti midagi muud. Kuni 2500, mis on 1000 EUR hinnavahe.
milleks kalleima hinnaga võrrelda icon_rolleyes.gif


Illustreerimaks suurt hinnavahet, muud ei midagi. On väiksem hinnavahe ka, loomulikult aga suurem andis parema wow efekti. icon_smile.gif

Edit: lisainfo

Stn kirjutas:
Kui pädev see https://www.hinnavaatlus.ee/1237163/samsung-65-ue65nu8002/ eelmainitud Sonyga võrdluses oleks? Siin https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000 käib vist põhimõtteliselt samast mudelist jutt.


Käisin täna Sony Centris ja Euronicsis isendeid vaatamas. XF9000 pilt võrreldes edge lit vennaga (vbl oli XF85..., vbl eksin) oli öö ja päev. Edge lit ekaan on oluliselt tuhmim.

Silma jäi ka Samsungi Q7F ja Q9F, ka kena pilt mõlemal. Hind on XFil ja Q7Fil isegi võrreldavad, aga Sony saab veidi parema skoori: https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x900f-vs-samsung-q7fn/585/597#usage*4854!threshold*0.1
Samsung on mängimiseks tiba parem küll ja muidugi pult on vinge. Rocca Euronicsis on puldiga isend näidisena olemas.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 22:25:17 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Paras hetk küsida, lingid kenasti eelnevas postitusest võtta icon_razz1.gif

Kas Sony XE ja XF seeria jalad on omavahel vahetatavad? Omadustelt on XF palju parem, aga kapp just selline, et XF-i jalad sinna ei mahu, ainult XE-tüüpi jalg.


Kui mälu ei peta, sai XF jalad omavahel ära vahetada, n-ö sissepoole keerata.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 08.10.2018 02:09:06 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Kui mälu ei peta, sai XF jalad omavahel ära vahetada, n-ö sissepoole keerata.

See variant sobib kah. Mul selline vanaaegne kapp, millel küljed on pealmisest plaadist kõrgemal. Teler on kapi paremas ääres, kolmandik ekraanist ulatub üle ääre.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 08:50:48 vasta tsitaadiga

Keegi gigantist Eestisse ka on tellinud?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.10.2018 13:22:06 vasta tsitaadiga

j6ukur kirjutas:
Keegi gigantist Eestisse ka on tellinud?


Kui mina ostsin, siis küll Eestisse ei saatnud...lihtsalt maksin ette ära ja tuttav tõi ära, muud kahjuks üle ei jäänud icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2018 18:10:36 vasta tsitaadiga

Telia ostuöö teemast..
Tanel kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Loodetavasti on õhtul meeles netti tulla. Äkki saab soodushinnaga televiisori. Alates 55tolli vaja, pigem 60


Samsung UE58MU6192 58" Stockmanni Euronics kaupluses 499 € (kolmapäev - pühapäev)
HV hind 570 € https://www.hinnavaatlus.ee/1203307/samsung-58-ue58mu6192/


Mis elukas see veel olla võiks. Suuruse kohta on suht hea hind iseenesest.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 22:19:34 vasta tsitaadiga

Kuni 1200€ ja 65 tolli. Mida valida?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 22:53:05 vasta tsitaadiga

Selle hinnaga vist midagi väga suurepärast ei saa, https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000 äkki?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 23:24:11 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kuni 1200€ ja 65 tolli. Mida valida?


1300 saab soomest sony xe9005-e, siis paar posti eespool oli just link.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 08:38:34 vasta tsitaadiga

keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.

Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 09:52:07 vasta tsitaadiga

Mis nende Sony XE ja XF mudelite põhierinevus on? Mina küll aru ei saa.... icon_confused.gif
Ja kas 9x seeria on siis tagantvalgustusega ja 8x küljelt valgustusega?


viimati muutis anryo 09.10.2018 10:06:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 09:55:38 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Mis nende Sony XE ja XF mudelite põhierinevus on? Mina küll aru ei saa.... icon_confused.gif


XE on 2017, XF 2018 mudel. Uuem paneel, uuem pildiprose.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 12:59:12 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
entusiast kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Renka kirjutas:
Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on?


Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, et raam alt välja paistab.


kui suurest telerist jutt käib?


55


Mina tellisin oma uuele oledile sellise: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B010G6972O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Hästi rahul olen. Swivel ja tilt on olemas. Vaatan väikse allapoole nurga alt et peegeldust poleks. Lihtne seinast eemale tirida ja paremale-vasakule keerata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 13:11:10 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.

Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad thumbs_up.gif

Praegu näitab antud lingil hinnaks 1999EUR mis on täitsa tavaline eesti ahne kaupmehe tase icon_lol.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 13:15:59 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kuni 1200€ ja 65 tolli. Mida valida?

see? https://www.miterassa.ee/sonycenter/et/sony-65-4k-hdr-android-tv-netflix-must-kd-65xf7596
https://www.hinnavaatlus.ee/1228991/sony-65-kd-65xf7596/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 13:24:56 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.

Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad thumbs_up.gif

Praegu näitab antud lingil hinnaks 1999EUR mis on täitsa tavaline eesti ahne kaupmehe tase icon_lol.gif


No sealtsamast Teliast sain about 3-4 kuud tagasi samasuguse mingi kuupakkumisega 1300+-€. Eks nad peavadki ju nüüd mingi aja seda hinda "pisut" kõrgemana näitama et ostuöö soodus oleks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 13:32:45 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
ZacXz kirjutas:
entusiast kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Renka kirjutas:
Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on?


Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, et raam alt välja paistab.


kui suurest telerist jutt käib?


55


Mina tellisin oma uuele oledile sellise: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B010G6972O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Hästi rahul olen. Swivel ja tilt on olemas. Vaatan väikse allapoole nurga alt et peegeldust poleks. Lihtne seinast eemale tirida ja paremale-vasakule keerata.
peale kahte aastat näitab Vogel's väsimuse märke - kui seinast eemale tõmmata, vajub teler kreeni. Kui ükskord uus pildikast majja tuleb, enam liigendiga seunakinnitust ei vali
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 17:08:22 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.

Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad thumbs_up.gif

Praegu näitab antud lingil hinnaks 1999EUR mis on täitsa tavaline eesti ahne kaupmehe tase icon_lol.gif


No ega mujalt seda 1200 eest ei leia, usually ikka 1300-1400 vana mudel ka ja hakkavad vast varud otsa saama.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 17:23:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
keegi võiks minna ja peale korjata, haaraks ka ühe, tegelt gigantti võiks omale normaalse veebipoe teha, mitte ainult soomes müügiga piirduda.

Ostuöölt saab 55B7V 1200€ eest, not bad thumbs_up.gif

Praegu näitab antud lingil hinnaks 1999EUR mis on täitsa tavaline eesti ahne kaupmehe tase icon_lol.gif


No ega mujalt seda 1200 eest ei leia, usually ikka 1300-1400 vana mudel ka ja hakkavad vast varud otsa saama.


Kus see arusaam üldse tekkinud on et see 1200 eest müüki tuleb?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 17:29:55 vasta tsitaadiga

Täna hommikul oli siin hvs reklaam 1199€ 55b7v @ telia ostuöö.
Kui eelarve lubab ja HDR gaming on teemaks võiks tegelikult juba b8/c8 poole vaadata, kuuldavasti LG nende HDR gamemode pole veel piixu keeranud...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 20:50:59 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Täna hommikul oli siin hvs reklaam 1199€ 55b7v @ telia ostuöö.
Kui eelarve lubab ja HDR gaming on teemaks võiks tegelikult juba b8/c8 poole vaadata, kuuldavasti LG nende HDR gamemode pole veel piixu keeranud...

https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-oled-teler-lg-b7/OLED55B7V.AEE
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.10.2018 21:33:41 vasta tsitaadiga

erik111, icon_question.gif
tsitaat:
Kaupa ei ole võimalik tellida e-poest!
Vaata teisi sarnaseid tooteid siit

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 22:00:48 vasta tsitaadiga

jägaja, hilja, otsas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 22:16:34 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
jägaja, hilja, otsas.

Just ostsin ühe aga eks näis, vb süsteem veel lubas müüa aga tegelikult otsas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 16:36:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui eelarve lubab ja HDR gaming on teemaks võiks tegelikult juba b8/c8 poole vaadata

B8 ei tasu ära, C8 ja edasi on kiirem chip (ca 40% kui ma ei eksi).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 16:54:37 vasta tsitaadiga

Saan oma B7 homme kätte, eks paistab siis kuidas on icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 18:16:03 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Kui eelarve lubab ja HDR gaming on teemaks võiks tegelikult juba b8/c8 poole vaadata

B8 ei tasu ära, C8 ja edasi on kiirem chip (ca 40% kui ma ei eksi).


Sesmõttes, et LG pole 2018 mudelite HDR gamingmode mõttetult tumedaks kruttinud, kiirema chipi eeliste kohta ei oska suurt öelda pole 2018 aasta mudeleid näinud.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 19:38:22 vasta tsitaadiga

Homme soome pole mõtet minna, giganttis ja verkkokauppas 55'' xf9005-d läbi müüdud 899€ eest.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 20:25:38 vasta tsitaadiga

Kes seda 55 ikka tahab, koduleht näitab 65" 50+ stock sealt saab 65 sama hinnaga mis meil 55 eest kysitakse, welcome to Estonia!
Huvipärast sai uuritud kas mõni transpordiga tegelev firma ka sellist teenust pakub, et nad sealt kohapealt selle ära ostavad ja siia sobivale aadressile toovad ja täitsa võimalik, hind oli seal ~60€ ja need soodushinnad kehtivad vist kuni pühapäevani.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 20:42:23 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Paras hetk küsida, lingid kenasti eelnevas postitusest võtta icon_razz1.gif

Kas Sony XE ja XF seeria jalad on omavahel vahetatavad? Omadustelt on XF palju parem, aga kapp just selline, et XF-i jalad sinna ei mahu, ainult XE-tüüpi jalg.


Pikema pausiga vastus, aga peale ülaltoodud kinnituse suuliselt on siin videos ka veel näha kuidas jalgu saab panna. https://youtu.be/iLDxEE9Wwng

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 21:21:53 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Homme soome pole mõtet minna, giganttis ja verkkokauppas 55'' xf9005-d läbi müüdud 899€ eest.


my bad xf on jah otsas
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 13.10.2018 11:15:43 vasta tsitaadiga

Mure ühe Sony 50w815b'ga. Lülitub korra sisse, kuvab Sony ja ekraan lülitub välja, all vilgub tuluke punast 8 korda, paus ja uuesti 8 korda jne.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 12:52:58 vasta tsitaadiga

Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:16:15 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler Spoiler Spoiler


Peaks olema fiksitav.
Seaded, OLED paneeli seaded, Piksli värskendaja. Krõbistab 3-4h ja võiks puhas pilt olla.
Eks see paras nali ole ja tagastusvõimalus olemas, eeldades, et see oligi see megaodava hinnaga teler mis öömüügis oli.
Sama nägu on need OLED ekraaniga samsungi telerid mis näidiste stendis on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:22:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler Spoiler Spoiler


Peaks olema fiksitav.
Seaded, OLED paneeli seaded, Piksli värskendaja. Krõbistab 3-4h ja võiks puhas pilt olla.
Eks see paras nali ole ja tagastusvõimalus olemas, eeldades, et see oligi see megaodava hinnaga teler mis öömüügis oli.
Sama nägu on need OLED ekraaniga samsungi telerid mis näidiste stendis on.


Ei saa päris hästi aru kuidas selliseid demo telekaid üldse edasi müüakse. Kui lähen euronicsisse pliiti ostma siis kas oleks ok kui saan sellise mille peal personaal on juba süüa teinud?
See piksli värskendaja peaks asja korda tegema?


viimati muutis xxlmaster 13.10.2018 13:23:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:23:03 vasta tsitaadiga

Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:25:22 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler?

Öömüügi kampaania ajal ostetud ja ei olnud küll midagi sellist selle kohta kirjutatud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:26:51 vasta tsitaadiga

No siis pole üldse mingit juttu - las organiseerivad vana ära ning saadavad uue teleka.

xxlmaster kirjutas:
Six kirjutas:
Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler?

Öömüügi kampaania ajal ostetud ja ei olnud küll midagi sellist selle kohta kirjutatud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:29:06 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
No siis pole üldse mingit juttu - las organiseerivad vana ära ning saadavad uue teleka.

xxlmaster kirjutas:
Six kirjutas:
Kas siis ostes oli kirjas, et kasutatud teler?

Öömüügi kampaania ajal ostetud ja ei olnud küll midagi sellist selle kohta kirjutatud.

Helistasin ja ise ei organiseeri keegi midagi, ikka ise suur telekas kaenlasse ja esindusse.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:30:43 vasta tsitaadiga

Oli just sama kogemust ühe teise tuntud kauplusega. Tellisin küll e-poest, aga koju jõudes oli selge, et asi oli kasutatud. Kontrollisin siis service menüüst ja lausa 2900h oli see paneel käinud. Ilma igasuguse vastuvaidlemiseta võeti asi tagasi ja võtsin poest kinnise karbiga uue teleka (teine mudel). Kontrollisime veel ka kohapeal selle uue üle, et seekord kõik aus oleks. Sellisest pruugitud kaubast peaks edasimüüja kindlasti ka ostjat teavitama, mitte lootma, et viimane äkki tähele ei pane ja oma vanast jamast lahti saadakse.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:36:15 vasta tsitaadiga

Lähen homme esindusse ja eks paistab mis saab. Lihtne toote vahetus kahjuks mind ei rahulda. Endal mõttetult mässamist ja teiseks Telia nahaalsus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:41:35 vasta tsitaadiga

Nõua 65 tollist uut asemele thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Või vähemalt b8/c8 kompensatsiooniks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:43:15 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Korralik huumor, Telia on oma esinduses olnud Demo teleri saatnud ja selle ekraan on sisse põlenud. Suht suur feil kui edasimüüja ei ole kursis sellega, et OLED paneelid sisse põlevad staatilise pildi peale.
Spoiler Spoiler Spoiler


Peaks olema fiksitav.
Seaded, OLED paneeli seaded, Piksli värskendaja. Krõbistab 3-4h ja võiks puhas pilt olla.
Eks see paras nali ole ja tagastusvõimalus olemas, eeldades, et see oligi see megaodava hinnaga teler mis öömüügis oli.
Sama nägu on need OLED ekraaniga samsungi telerid mis näidiste stendis on.

See ei ole paras nali vaid tõsine ämber uue pähe kasutatud telekat müüa thumbs_down.gif

Isegi kui pixer refreshner asja puhtaks teeb, siis see pole ikkagi ok.
Arvestades seda, et telekas teeb pisikese pixlite liigutamise iga 4h jooksul (peale teleka välja lülitamist) ja telias töötas see 24/7. siis arvatavasti sellest masinast head nahka ei saa.
Suurem korrastamine toimub iga 2000h tagant või käsitsi....aga selleks võib juba hilja olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.