Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2018 22:32:28 vasta tsitaadiga

Ma ise pakuks, et Ryzen blokib.

(olen ise Ryzeni kasutaja, seega Inteli fanboyismis ehk ei süüdistata icon_biggrin.gif)

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 22:39:35 vasta tsitaadiga

siinsetel kasutajatel ilmselt Inteli CPUd kasututel
mõningal ka profiil täitmata nii et peab järge ajama suvaliste linkide kaudu @londiste
herticul Intel; Zonerman, kes justkui oleks tellinud, dunno
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 23:04:20 vasta tsitaadiga

Selles testis on ka 8700k puhul 2080 ja 2080ti kiirusevahe 1,6fps, ehk siis pmst mõõtevea raames. Ning 1080ti juhib tabelit. Ehk siis väheke kummaline tulemus.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 23:05:56 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Selles testis on ka 8700k puhul 2080 ja 2080ti kiirusevahe 1,6fps, ehk siis pmst mõõtevea raames. Ning 1080ti juhib tabelit. Ehk siis väheke kummaline tulemus.

Madalal resol loeb rohkem prose kui sellisel tasemel videokaart.
Ja testitigi ju prosesi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 23:19:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eix666 kirjutas:
Selles testis on ka 8700k puhul 2080 ja 2080ti kiirusevahe 1,6fps, ehk siis pmst mõõtevea raames. Ning 1080ti juhib tabelit. Ehk siis väheke kummaline tulemus.

Madalal resol loeb rohkem prose kui sellisel tasemel videokaart.
Ja testitigi ju prosesi


Huvitav on see, et kui näiteks Techpowerup sai 8700k peal testides fullhd resol tulemuseks, et 2080ti on ca 20% kiirem kui 1080ti, siis sama protsessoriga on antud juhul tulemus hoopiski 1080ti kasuks? Ja kui 8700k pidurdab, et 2080 vs 2080ti on sama tulemus, siis mis prose ei pidurda? Skylake-x on reeglina mängudes isegi kehvem ju. Ehk siis 2080ti on veel eriti mõttetu ost? icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 23:38:25 vasta tsitaadiga

Fhd peal on 2080ti loomulikult mõttetu icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 00:01:00 vasta tsitaadiga

Early Access,
mul nii vana süsteem, et häbi profiili kirjutada icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2018 02:18:56 vasta tsitaadiga

mäda ei ole seal midagi. testitaksegi puhtalt cpu-limited olukorda.
need kaardid on piisavalt tihti ka 1440p resol cpu-limited.

eix666 kirjutas:
Huvitav on see, et kui näiteks Techpowerup sai 8700k peal testides fullhd resol tulemuseks, et 2080ti on ca 20% kiirem kui 1080ti, siis sama protsessoriga on antud juhul tulemus hoopiski 1080ti kasuks? Ja kui 8700k pidurdab, et 2080 vs 2080ti on sama tulemus, siis mis prose ei pidurda? Skylake-x on reeglina mängudes isegi kehvem ju. Ehk siis 2080ti on veel eriti mõttetu ost? icon_lol.gif
tpu testides on 8700k@4.8ghz ja kiirete mäludega.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 02:26:32 vasta tsitaadiga

(Keegi ostab 2080Ti või 2080 selleks, et 1080p resol mängida?)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 02:31:21 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
(Keegi ostab 2080Ti või 2080 selleks, et 1080p resol mängida?)

1440 peal isegi, aga settingud on minimaalsed - "FPS boost"

Parimad mälestusesd on pelajatest, kes said 1080ti kätte ja siis nägid neid BF4 pelamas nii öelda mustvalge skoobiga. Vennikesed ise olid vähemalt FPSi suhtes sillas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2018 10:51:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
10:38:15 GPU1 : VEN_10DE&DEV_1E87&SUBSYS_1E8710B0&REV_A1&BUS_1&DEV_0&FN_0
10:38:15 Memory clock +0MHz
10:38:15 Overvoltage 0 %
10:38:15 Power limit 100%
10:38:15 Thermal limit 83 °C
10:38:15 Fan speed 1 Auto
10:38:15 Fan speed 2 Auto
10:38:15 Start scanning, please wait a few minutes
10:38:16 Scanning point 1 of 4
10:40:52 Scanning point 2 of 4
10:44:02 Scanning point 3 of 4
10:46:48 Scanning point 4 of 4
10:49:27 Scan succeeded, average overclock is 84MHz
10:49:27 Dominant limiters
10:49:27 No load
10:49:28 Overclocked curve exported to MSI Afterburner

päris äge icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 11:05:39 vasta tsitaadiga

alguses lased auto, pärast väänad käsitsi juurde thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 10:50:49 vasta tsitaadiga

https://techreport.com/blog/34136/geforce-cards-mysteriously-begin-playing-nice-with-tr-freesync-monitors
on kellelgil roheline kaart ja friisingiga lcd käepärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 08:07:18 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
https://techreport.com/blog/34136/geforce-cards-mysteriously-begin-playing-nice-with-tr-freesync-monitors
on kellelgil roheline kaart ja friisingiga lcd käepärast icon_biggrin.gif

Kui seda kinni ei keerata oleks see väga hea uudis!

Nagu mainiti töötas see ka 1080Ti. Põhjus on Windows 10 mis VRR manageerib.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 08:19:36 vasta tsitaadiga

https://www.gamersnexus.net/industry/3368-manufacturers-on-tariff-impact-to-pc-prices

Ei tõota lähiajal mingit hinnalangust ka kusagil
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 09:25:22 vasta tsitaadiga

heretic666, kahjuks hakkavad hinnad pigem tõusma ka siin, tootjad jagavad USA tariifid Euroopaga ära, et löök USAs nii suur ei oleks.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 12:23:15 vasta tsitaadiga

Hinnatõus tuleb ka Euroopas, selles ei kahtlegi.

Arvuti upgrade tasub see aasta veel ära teha, enne kui see esimese jaanuari 25% tariif kickib in.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2018 17:43:02 vasta tsitaadiga


Link
pean tunnistama, et see on vist esimene selle tüübi video, mille ma algusest lõpuni ära vaatasin.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 18:10:33 vasta tsitaadiga

Kohutav aktsent icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 20:49:56 vasta tsitaadiga

Hea video ja loodetavasti hakkame lähiaastatel siiski nägema nii wow-efekti kui ka kordades perfikasvu generatsioonidega.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 00:35:17 vasta tsitaadiga

Full Turing kiviga kaart eelmüügis

https://www.nvidia.com/en-us/design-visualization/quadro/rtx-6000/
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2018 12:04:34 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Full Turing kiviga kaart eelmüügis

https://www.nvidia.com/en-us/design-visualization/quadro/rtx-6000/
ainult 5 per customer icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 14:34:05 vasta tsitaadiga

https://blogs.nvidia.com/blog/2018/10/02/real-time-ray-tracing-rtx-windows-10-october-update/

Win10 Oktoobri uuendusega tuleb DXR tugi sisse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 04.10.2018 17:52:04 vasta tsitaadiga

on kellelgi aimu millal 2080ti eesti letilt liikuma hakkab
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 18:22:33 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
on kellelgi aimu millal 2080ti eesti letilt liikuma hakkab



AT's on neid olnud kohal ka juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 18:33:08 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ZOTAC-GeForce-RTX-2080-Ti-11GB-GDDR6-GAMING-AMP-ZT-T20810D-10P-373221

Terve pood on miskipärast turdtier 2080 non TI täis, kes seda sealt 1000€ eest ostab ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 18:39:41 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ZOTAC-GeForce-RTX-2080-Ti-11GB-GDDR6-GAMING-AMP-ZT-T20810D-10P-373221

Terve pood on miskipärast turdtier 2080 non TI täis, kes seda sealt 1000€ eest ostab ? icon_rolleyes.gif

Need samad inimesed kes sama raha eest iphone ostavad.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 19:08:18 vasta tsitaadiga

10Fold,

olin ükspäev AT-s ja oodates oma korda järjekorras(korpuse järgi läksin) tuli üks tüüp ostma kaarti

tsitaat:
Palun mulle üks RTX 2080Ti.... Palit oma palun, see vist oli odavam
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 19:33:49 vasta tsitaadiga

Kui rahanumber oluline pole siis konkurentsitult kiireim kaart.

Vaid veidi aega tagasi oli GTX1080Ti samas hinnas peaaegu..
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 19:42:19 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin non ti selle hind ja perf ei sobi kuidagi kokku.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 19:59:06 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, +1

anubis,

mõtled ehk seda aega kui kaevandusbuumi tipp oli, kus hinnad õhku täis puhuti icon_question.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 20:07:04 vasta tsitaadiga

Jah, kuid sellised nad tavalisele poodi sissejalutajale olid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 21:45:56 vasta tsitaadiga

Käid aastaid tööl ja saad palgatõusu ja arvad et lõpuks on käes aeg, kus saad launchi ajal tippkaardi endale lubada. Njahh, oleks nii läinud kui palk aastaga 250% oleks tõusnud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 22:10:24 vasta tsitaadiga

Nagu sa tead et palgatöö rikkaks ei tee... vaid rohkem ots otsaga kokku tulemiseks.
Teine võimalus minna kalevipojaks... saad lubada kuu palgaga vähemalt 1. 2080ti kaarti.
või siis hakkad OÜ-ks skeemitama huiama ning üle laskma eestis.
Võib ka proovida lotot aga maarjamaal ka need võidu summad armetud, kui soomes saab kodanik eurojackpot-s välja reklaamitud täis summa siis eestis ainult 1mill...

Ise kalevipoeg ja oli küll plaanis 2080ti ära võtta kohe, kui välja tuleb kellegi normaalne OC extreme kaart aga ~ 1400-1500€ pole see summa enam mida käiks kaarti eest välja. Niigi pool elu kahe riigi vahel dubleeritud.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 23:45:16 vasta tsitaadiga

Siis on põhjust palgatõusu küsida - et näe -GPU hind tõusis 50% - palk võiks ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 23:52:05 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Siis on põhjust palgatõusu küsida - et näe -GPU hind tõusis 50% - palk võiks ka.

Hommikul teen ära, kas palgatõus kuna videokaarti vaja või streik thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 07:56:50 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma mõtlesin non ti selle hind ja perf ei sobi kuidagi kokku.



Kui kõik numbritesse panna siis on suht mõttetu jah.

Samas reaalsus on see, et 1080ti jääb täpselt sutsu nõrgaks, et 4K locked 60fps mängida ja 2080ti lahendab selle probleemi.

Paberil pole see 25% perfi tõus võibolla väga impressive aga 45fps vs 60fps mänguelamuse vahe on ikka meeletu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 08:53:51 vasta tsitaadiga

Seda küll aga ma õnneks midagi eriti nõudlikku 4k peal ei mängi rohkem mingid platformerid jms mida hea diivanilt puldiga teha.
Ja seal võib tõesti 60fps veel kuidagi ära kannatada, muidu see küll mingi mängitav fps pole, alates 100 juba on enamvähem.
Samas mingi cs ja ow/pubg küll 60hz monitoriga ei taha 1440p ja 144hz on imo ikka way parem. Ma ei tea kas ma kujutan ette aga OLEDil on 60hz kuidagi mitte nii kohutav kui monitoridel ja peab vist tunnistama, et täitsa enamvähem.
Ja 1080ti peal krutid mängus kaks/kolm seadet madalamaks ja saad oma 60fpsi kätte, visuaalselt mingit vahet neil ju ei tee.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 10:06:11 vasta tsitaadiga

Jep, eks tal suht vähe use case ole.


Endal kisub ka hetkel ostma ainult Forza 4 pärast, mis 4K teleka taga 1080tiga ideaalselt ei jookse aga sätteid ka maha ei taha tõmmata icon_razz.gif

Fortnitede ja PUBG'de pärast mida 144hz+ mängib mingit mõtet ei näe thumbs_up.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 05.10.2018 17:21:21 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ma mõtlesin non ti selle hind ja perf ei sobi kuidagi kokku.



Kui kõik numbritesse panna siis on suht mõttetu jah.

Samas reaalsus on see, et 1080ti jääb täpselt sutsu nõrgaks, et 4K locked 60fps mängida ja 2080ti lahendab selle probleemi.

Paberil pole see 25% perfi tõus võibolla väga impressive aga 45fps vs 60fps mänguelamuse vahe on ikka meeletu thumbs_up.gif


45fps +25% = 56fps icon_razz1.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 20:04:57 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/first-nvidia-rtx-2080-ti-2080-dxr-raytracing-benchmark/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2018 15:37:54 vasta tsitaadiga

Nvidia Nerfing 10-Series With New Drivers?... Nope
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas retro - jah:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.10.2018 18:08:11 vasta tsitaadiga

Fx vs gtx980ti on AMD 10% paremaks läinud, seda siis 2 gen tagasi. Kas AMD tegi head tööd vahepeal või nvidia lõi käega vanemale genile...
1080ti nerf sai jba ammu kummutatud jah.
Lingitud videost teen ma järjekordse järelduse, et kui kriitilise turvaparandusega pole tegu, siis pole mõtet updateda. Mingi hetk lihtsalt lõpetatakse lefacy raua toeramine ära- ver 5. Xx ja 60.xxx vahel on ikka hea mitu aastat... Selle ajaga on juba mitu põlvkonda windoosasid hingusele läinud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2018 10:20:22 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/248382/msi-talks-about-nvidia-supply-issues-us-trade-war-and-rtx-2080-ti-lightning kirjutas:
They were next asked why NVIDIA's GeForce RTX graphics cards are already out of stock and hard to come by, To which Liao Wei again replied, stating that the RTX 2080 shipments are actually holding quite well, however, the RTX 2080 Ti shipments have been relatively small which is due to production yields. While this is to be expected considering the large size of the GPU die it also means NVIDIA appears to be focusing more on RTX 2080 production. Liao Wei also touched on the fact that the RTX series is far more complex than the previous generation, with the RTX 2080 Ti using some 2600 components compared to the GTX 1080 Ti at 1600. For further comparison, it is said the RTX 2080 uses 2400 components and the RTX 2070 some 2200. So not only are the newer GPUs more complex and made of more components, but they also face a production crunch. Originally it was possible to produce 3500 GPUs a day for the GTX 1080 Ti, while the RTX 2080 Ti can only be produced at a rate of 1800 per day. It is likely this is before screening for defecting chips.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2018 10:32:37 vasta tsitaadiga

Tundub loogiline arvestades eeldatavat yield rate sellise suure kiibi kohta.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 10:37:02 vasta tsitaadiga

Focusing on 2080 production, pea 2 aastat hiljem teevad 1080ti pmst, kus see point on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2018 10:38:31 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Focusing on 2080 production, pea 2 aastat hiljem teevad 1080ti pmst, kus see point on.
mis küsimus see on. rt/tensor cored.
ja 2080ti on ju päris eduline samm edasi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 10:40:44 vasta tsitaadiga

wowiwowa, tavakasutajal pole nendega hetkel mitte midagi teha, rtx 2080 on mõttetu turd 2 aastat hiljem pakub 1080ti pertfi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 10:53:39 vasta tsitaadiga

RTX2080 oleks täiesti nobrainer valik korralikku mängumasinasse juhul kui letihind oleks ~€499-549.

Praegu? Mitte nii väga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 11:39:39 vasta tsitaadiga

2080ti on sama teema ainult hind on 500 võrra üle pingutatud.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.