siinsetel kasutajatel ilmselt Inteli CPUd kasututel
mõningal ka profiil täitmata nii et peab järge ajama suvaliste linkide kaudu @londiste
herticul Intel; Zonerman, kes justkui oleks tellinud, dunno
Selles testis on ka 8700k puhul 2080 ja 2080ti kiirusevahe 1,6fps, ehk siis pmst mõõtevea raames. Ning 1080ti juhib tabelit. Ehk siis väheke kummaline tulemus.
Selles testis on ka 8700k puhul 2080 ja 2080ti kiirusevahe 1,6fps, ehk siis pmst mõõtevea raames. Ning 1080ti juhib tabelit. Ehk siis väheke kummaline tulemus.
Madalal resol loeb rohkem prose kui sellisel tasemel videokaart.
Ja testitigi ju prosesi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Selles testis on ka 8700k puhul 2080 ja 2080ti kiirusevahe 1,6fps, ehk siis pmst mõõtevea raames. Ning 1080ti juhib tabelit. Ehk siis väheke kummaline tulemus.
Madalal resol loeb rohkem prose kui sellisel tasemel videokaart.
Ja testitigi ju prosesi
Huvitav on see, et kui näiteks Techpowerup sai 8700k peal testides fullhd resol tulemuseks, et 2080ti on ca 20% kiirem kui 1080ti, siis sama protsessoriga on antud juhul tulemus hoopiski 1080ti kasuks? Ja kui 8700k pidurdab, et 2080 vs 2080ti on sama tulemus, siis mis prose ei pidurda? Skylake-x on reeglina mängudes isegi kehvem ju. Ehk siis 2080ti on veel eriti mõttetu ost?
Fhd peal on 2080ti loomulikult mõttetu _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
mäda ei ole seal midagi. testitaksegi puhtalt cpu-limited olukorda.
need kaardid on piisavalt tihti ka 1440p resol cpu-limited.
eix666 kirjutas:
Huvitav on see, et kui näiteks Techpowerup sai 8700k peal testides fullhd resol tulemuseks, et 2080ti on ca 20% kiirem kui 1080ti, siis sama protsessoriga on antud juhul tulemus hoopiski 1080ti kasuks? Ja kui 8700k pidurdab, et 2080 vs 2080ti on sama tulemus, siis mis prose ei pidurda? Skylake-x on reeglina mängudes isegi kehvem ju. Ehk siis 2080ti on veel eriti mõttetu ost?
tpu testides on 8700k@4.8ghz ja kiirete mäludega. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
(Keegi ostab 2080Ti või 2080 selleks, et 1080p resol mängida?)
1440 peal isegi, aga settingud on minimaalsed - "FPS boost"
Parimad mälestusesd on pelajatest, kes said 1080ti kätte ja siis nägid neid BF4 pelamas nii öelda mustvalge skoobiga. Vennikesed ise olid vähemalt FPSi suhtes sillas
10:38:15 GPU1 : VEN_10DE&DEV_1E87&SUBSYS_1E8710B0&REV_A1&BUS_1&DEV_0&FN_0
10:38:15 Memory clock +0MHz
10:38:15 Overvoltage 0 %
10:38:15 Power limit 100%
10:38:15 Thermal limit 83 °C
10:38:15 Fan speed 1 Auto
10:38:15 Fan speed 2 Auto
10:38:15 Start scanning, please wait a few minutes
10:38:16 Scanning point 1 of 4
10:40:52 Scanning point 2 of 4
10:44:02 Scanning point 3 of 4
10:46:48 Scanning point 4 of 4
10:49:27 Scan succeeded, average overclock is 84MHz
10:49:27 Dominant limiters
10:49:27 No load
10:49:28 Overclocked curve exported to MSI Afterburner
päris äge _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
alguses lased auto, pärast väänad käsitsi juurde _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Link
pean tunnistama, et see on vist esimene selle tüübi video, mille ma algusest lõpuni ära vaatasin. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Käid aastaid tööl ja saad palgatõusu ja arvad et lõpuks on käes aeg, kus saad launchi ajal tippkaardi endale lubada. Njahh, oleks nii läinud kui palk aastaga 250% oleks tõusnud.
Nagu sa tead et palgatöö rikkaks ei tee... vaid rohkem ots otsaga kokku tulemiseks.
Teine võimalus minna kalevipojaks... saad lubada kuu palgaga vähemalt 1. 2080ti kaarti.
või siis hakkad OÜ-ks skeemitama huiama ning üle laskma eestis.
Võib ka proovida lotot aga maarjamaal ka need võidu summad armetud, kui soomes saab kodanik eurojackpot-s välja reklaamitud täis summa siis eestis ainult 1mill...
Ise kalevipoeg ja oli küll plaanis 2080ti ära võtta kohe, kui välja tuleb kellegi normaalne OC extreme kaart aga ~ 1400-1500€ pole see summa enam mida käiks kaarti eest välja. Niigi pool elu kahe riigi vahel dubleeritud. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Siis on põhjust palgatõusu küsida - et näe -GPU hind tõusis 50% - palk võiks ka.
Hommikul teen ära, kas palgatõus kuna videokaarti vaja või streik
Spoiler
kardan, et lastakse lahti selle jutu peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Seda küll aga ma õnneks midagi eriti nõudlikku 4k peal ei mängi rohkem mingid platformerid jms mida hea diivanilt puldiga teha.
Ja seal võib tõesti 60fps veel kuidagi ära kannatada, muidu see küll mingi mängitav fps pole, alates 100 juba on enamvähem.
Samas mingi cs ja ow/pubg küll 60hz monitoriga ei taha 1440p ja 144hz on imo ikka way parem. Ma ei tea kas ma kujutan ette aga OLEDil on 60hz kuidagi mitte nii kohutav kui monitoridel ja peab vist tunnistama, et täitsa enamvähem.
Ja 1080ti peal krutid mängus kaks/kolm seadet madalamaks ja saad oma 60fpsi kätte, visuaalselt mingit vahet neil ju ei tee.
Fx vs gtx980ti on AMD 10% paremaks läinud, seda siis 2 gen tagasi. Kas AMD tegi head tööd vahepeal või nvidia lõi käega vanemale genile...
1080ti nerf sai jba ammu kummutatud jah.
Lingitud videost teen ma järjekordse järelduse, et kui kriitilise turvaparandusega pole tegu, siis pole mõtet updateda. Mingi hetk lihtsalt lõpetatakse lefacy raua toeramine ära- ver 5. Xx ja 60.xxx vahel on ikka hea mitu aastat... Selle ajaga on juba mitu põlvkonda windoosasid hingusele läinud.
They were next asked why NVIDIA's GeForce RTX graphics cards are already out of stock and hard to come by, To which Liao Wei again replied, stating that the RTX 2080 shipments are actually holding quite well, however, the RTX 2080 Ti shipments have been relatively small which is due to production yields. While this is to be expected considering the large size of the GPU die it also means NVIDIA appears to be focusing more on RTX 2080 production. Liao Wei also touched on the fact that the RTX series is far more complex than the previous generation, with the RTX 2080 Ti using some 2600 components compared to the GTX 1080 Ti at 1600. For further comparison, it is said the RTX 2080 uses 2400 components and the RTX 2070 some 2200. So not only are the newer GPUs more complex and made of more components, but they also face a production crunch. Originally it was possible to produce 3500 GPUs a day for the GTX 1080 Ti, while the RTX 2080 Ti can only be produced at a rate of 1800 per day. It is likely this is before screening for defecting chips.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.