Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2018 10:20:10 vasta tsitaadiga

natuke nalja ka


Spoiler Spoiler Spoiler

suht minu vana Candy sarnase disainiga.. mis praegu lõpetas edukalt pesu ja kuivatuse..

taavi kirjutas:
Keegi mõnda kasutatud kodumasinate müüjat oskab soovitada, kellel kohapeal mingi valik olmemas oleks? Vaja ühte suuremat pesumasinat garaažinurka hobusetekkide pesemiseks.

Viimsi mõisa juures, Jaanus.. võin panna nr ka kui vaja
59.500812, 24.833414
kas ta praegu ka toimib seal, ei tea.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miri
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2018




sõnum 28.05.2018 12:05:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi F4J7TH1W omanikest valgustaks selle aurufuntsiooni osasa pisut. Nimelt mind huvitab kas sellel mudelil F4J7TH1W välja reklaamitud True Steam toimib, kas pesu on tõesti puhas kui nt mõni pintsak vms. masinasse pista, mida nagu pesta ei tahaks, aga ei jõua neid riideid keemilisse ka koguaeg viia. Kas tuleb puhtana välja? Mulle jäi silma veel üks Whirlpooli mudel WWDC9614, mis mahutab sama palju, antakse isegi 9 kg, kuivatab 1 kg rohkem ja on samas mõõtudelt oluliselt õhem, koos uksega 54 cm. Sellel mudelil aga on tavaline aurutus ja pealegi ei oska Whirlpoolist midagi arvata. Nüüd ei teagi kumba masinat valida. Kas kellelgi on uute Whirlpooli pesumasin-kuivatitega kogemust? Need LG-d on oma mahutavuse juures jube suured kobakad. Mõõtudele lisandub ca 3 cm uks ja taga ka praktiliselt ruumi pole üldse jäetud torude jaoks (nagu enamikel AEG ja Electrolux mudelitel), ehk siis 56 cm LG on tegelikult ca 60 cm sügav. Ma olin poes vaadates kohe päris üllatunud, et sellise 56 cm sügavusega välja reklaamitud masina asemel tohutu kobakas vastu vaatas. Ja selle 60 cm sügavuse juures leiab juba suurema mahutavusega masina. Mul oleks vaja masin tööpinna alla mahutada. Kas tavalise pesu pesemise (puuvill, teksased, voodipesu) pesutulemus on hea nendel LG-del? Kas peseb pesu puhtaks? Kõik masinad nimelt ei pese plekkegi välja. Hea pesutulemuse ja korraliku aurutuse nimel oleksin nõus nende lisa cm-tega leppima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.05.2018 12:39:10 vasta tsitaadiga

Miri, see aurutusfunktsioon, kui vaadata erinevate tootjate kodulehel reklaamjuttu, on just selline kiireks värskenduseks kapis seisnud või korra kantud riietele.

Kui aga vaatad kilogrammides masina mahutavust ja poes nende masinate füüsilist trumli suurust siis saad aru, et see pesukogus kilodes ei pruugi ikka väiksema/kitsama mahuti trumlisse ikka hästi mahtuda, kuigi tehniline kirjeldus justkui lubab imesaju kokku.
Poes uudistades on paljudel masinatel sama pesukoguse kaalu juures ikka imeväikesed need pesutrumlid ja samas teisel tootjal avad pesuluugi ja vau, kui suur on selle trummel sama kaalu juures icon_eek.gif

Ise käisin poes neid masinaid vaatamas, joonlaud kaasas ja vaja oli, et kasvõi magamiskott, põrandavaip jmt. suuremat ka vajadusel trumlisse mahuks. Jalaga surudes saad ju ka väiksema trumliga masinasse näiteks suleteki sisse suruda, aga kui pesu trumlis sees ringi ei käi siis mis tulemust sealt oodata on?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuziwuuzi
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 15:46:02 vasta tsitaadiga

Tundub, et see LG on enim valitud/soovitatav siin. ~ kuu pärast vaja uut masinad. Pigem suurem masin, kui väiksem. Ei tea millist neist 2-st võtta
https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/lg_f4j6vg0w/lg_titan_c4_f4j6tg0w
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AO199
HV vaatleja
AO199

liitunud: 01.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 19:31:53 vasta tsitaadiga

Tere

Soovitn LG-d, ainukene miinus on see, et kui kasutad pesukapslit, siis masin viskab selle akna äärde ja ei lahusta ära. Pesugeeliga on kõik OK.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 11:41:37 vasta tsitaadiga

Pole otseselt seotud küll pesumasina valikuga, aga pigem valitud pesumasina probleemiga. Võtsin ligi Whirlpool WWDC 9614 masina ning pannes ta esmast tühja programmit tegema toimetab ta edukalt ca 1.5h (vist esimene tsükkel) ära (tõmbab vee sisse, trummeldab jne), aga alustades teist tsüklit, viskab ekraanile "h2o" kirja, hakkab piiksuma ja sealt edasi ei lähe. Vea põhjusi otsides on manuaalis selle jaoks 5 erinevat põhjust:


1. Voolik on ühendatud ning vesi jookseb masinasse (peaks kohe programmi alguses errorit andma vastasel juhul)
2. Kontrollitud ja keerdus pole.
3. Veekraan pole kinni, muidu peaks sarnaselt esimesele punktile kohe alguses vea andma
4. Veevarustus on olemas, muidu annaks viga juba programmi alguses
5. Vee surve on küll neljandal korrusel elades natuke madalam kui võiks olla, aga samas kui 1.5h korralikult madistab, siis ei tohiks see probleem niimoodi poole pealt tekkida. Või äkki siiski tekib?

On kellelgi kogemust sarnase olukorraga?

Tänud ette.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 12:39:45 vasta tsitaadiga

No aga kas ta päriselt võttis vee sisse või mitte?

1) pump?
2) sisselaskeklapp?
2) nivooandur vms?
3) voolas vesi kohe välja tagasi? väljalaske voolik liiga madalal?

ilmselt vastostetud masina puhul on mõttetu hakata pikemalt pead vaevama, kaeba müüjale.
muidu viimased 10 aastat vähemalt on juba räägitud, et ärge ostke Whirlpooli. saab teha jälle ühe kinnitava risti sinna lahtrisse, aitäh kogemuse jagamise eest.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 27.06.2018 12:40:27 vasta tsitaadiga

uuziwuuzi kirjutas:
Tundub, et see LG on enim valitud/soovitatav siin. ~ kuu pärast vaja uut masinad. Pigem suurem masin, kui väiksem. Ei tea millist neist 2-st võtta
https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/lg_f4j6vg0w/lg_titan_c4_f4j6tg0w


Raisk, ma maksin sarnase eest 599 poolteist kuud tagasi, euronicsist ostsin, seal ka juba hind kukkunud 499 peale, sain persest jälle, rsk hinnagarantii 30 päeva ka möödas :/.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.07.2018 22:30:18 vasta tsitaadiga

Kui on sama hinnaga LG ja Candy, siis kumba eelistada? Candy on rihmaga, LG otseveoga.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 23:16:10 vasta tsitaadiga

ikka LG thumbs_up.gif isegi siis LG kui on mõni eur kallim
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.08.2018 11:49:42 vasta tsitaadiga

Kui pikk LG-l tavaline 60-kraadiga pesutsükkel on? Leidsin, et TurboWash-iga masinatel on muidu 1,5 tundi ja Turboga 59 minutit. Aga kuivatiga masinal turbot ei ole icon_sad.gif

Ja mis asi on pesu eraldamise efektiivsus?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 12:00:11 vasta tsitaadiga

new1 kirjutas:
uuziwuuzi kirjutas:
Tundub, et see LG on enim valitud/soovitatav siin. ~ kuu pärast vaja uut masinad. Pigem suurem masin, kui väiksem. Ei tea millist neist 2-st võtta
https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/lg_f4j6vg0w/lg_titan_c4_f4j6tg0w


Raisk, ma maksin sarnase eest 599 poolteist kuud tagasi, euronicsist ostsin, seal ka juba hind kukkunud 499 peale, sain persest jälle, rsk hinnagarantii 30 päeva ka möödas :/.


Tasub HinnaVaatlusest aeg-ajalt ikka hinda kontrollida. icon_smile.gif

Hinnapakkumised HinnaVaatluses:

https://www.hinnavaatlus.ee/941977/lg-f4j6tg0w/ soodsaim 443€, Kodumasinad.ee kohapeal 484,90€
https://www.hinnavaatlus.ee/1053436/lg-f4j6vg0w/ soodsaim 457€

Konkreetse mudeli otsing ei saa enam lihtsam olla, proovige järgi kui ei usu

icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/ ja sisestage otsinguaknasse F4J6TG0W


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
faust51
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2018




sõnum 08.08.2018 14:22:27 vasta tsitaadiga

1A e-pood on vähemalt Inforegistri hinnangul usaldusvääärne thumbs_up.gif https://www.inforegister.ee/11786222-1A_EE-OU ja hind ka parim, mina soovitaks ka valida kumbagi neist pesumasinatest: icon_arrow.gif icon_arrow.gif https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/lg_f4j6vg0w/lg_titan_c4_f4j6tg0w
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuziwuuzi
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 22:40:45 vasta tsitaadiga

Tänu oskumatudele eesti ehitjatele on kogu ostmine edasi läinud. Käisin ka natuke mõndasi asju näppimas poes, öeldi et pesumasin-kuivati puhul peab iga kuu kasutame mingid kapslit 20€. Mis pani mõtleme eraldada need kaks ja paigutada vannituppa teineteise peale. Aga kuna eesti ehitajad tahavad soome hindasi siis hetkel ostaks vaid pesumasina. Hetkel jäid need valikusse
https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/samsung_addwash_ww90k44305w/aeg_l6fbi48s/aeg_l6fbg48s
või on kellelgi paremaid soovitusi. Eriti palju kriteeriumid pole vaid soov pigem 7 või pigem 8kg+ (Üks suur tekk kodus mida tahaks ka pesumasinas pesta).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 12:45:02 vasta tsitaadiga

@uuziwuuzi

Ei ole ekspert, vaid kodukasutaja nagu iga teine inimene. Seega see on minu arvamus, kogemus ja soovitus.
Pole veel ühtegi uut masinat poest ostnud, sest lähedased-tuttavad on neid 300-400 € pesumasinaid ostnud, viinud, parandud, lammutanud omajagu. Ning eest-laetav masin, kuhu mahub 8-9 kg pesu? Mind huvitav kui kaua see trummel vastu peab või ongi tegemist kavala müügitrikiga, et klient 2-a pärast uuest poodi saada. Endal kodus u. 10a vanune Pesukarhu - ei idane, mädane, ega lagune. Soomest toodud ja kasutatud. Tõsiselt soovitan pealt laetavat masinat, kus trummel ikka korralikult mõlemalt poolt kinnitatud. Masinad mis mahutavad 8-9 kg pesu peaksid minu arvates olema juba tööstuslikud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2018 13:42:54 vasta tsitaadiga

uuziwuuzi kirjutas:
Tänu oskumatudele eesti ehitjatele on kogu ostmine edasi läinud. Käisin ka natuke mõndasi asju näppimas poes, öeldi et pesumasin-kuivati puhul peab iga kuu kasutame mingid kapslit 20€. Mis pani mõtleme eraldada need kaks ja paigutada vannituppa teineteise peale. Aga kuna eesti ehitajad tahavad soome hindasi siis hetkel ostaks vaid pesumasina. Hetkel jäid need valikusse
https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/samsung_addwash_ww90k44305w/aeg_l6fbi48s/aeg_l6fbg48s
või on kellelgi paremaid soovitusi. Eriti palju kriteeriumid pole vaid soov pigem 7 või pigem 8kg+ (Üks suur tekk kodus mida tahaks ka pesumasinas pesta).

See 20 eurose kapsli jutt on pullikaka.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuziwuuzi
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 10:04:17 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
uuziwuuzi kirjutas:
Tänu oskumatudele eesti ehitjatele on kogu ostmine edasi läinud. Käisin ka natuke mõndasi asju näppimas poes, öeldi et pesumasin-kuivati puhul peab iga kuu kasutame mingid kapslit 20€. Mis pani mõtleme eraldada need kaks ja paigutada vannituppa teineteise peale. Aga kuna eesti ehitajad tahavad soome hindasi siis hetkel ostaks vaid pesumasina. Hetkel jäid need valikusse
https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/samsung_addwash_ww90k44305w/aeg_l6fbi48s/aeg_l6fbg48s
või on kellelgi paremaid soovitusi. Eriti palju kriteeriumid pole vaid soov pigem 7 või pigem 8kg+ (Üks suur tekk kodus mida tahaks ka pesumasinas pesta).

See 20 eurose kapsli jutt on pullikaka.

hmm... Väidetavalt midagi... no ei tule nimi meelde... Kuivatitel on see koht, kus riidekiud kogunevad ja pesumasin-kuivatitel (väga suurel osal) see puudub. Tänu sellele peab mingid kapslid kasutama või masin "kulub"(loe läheb katki) palju kiiremini, kui muidu kuluks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 21:12:00 vasta tsitaadiga

uuziwuuzi kirjutas:
Tänu oskumatudele eesti ehitjatele on kogu ostmine edasi läinud. Käisin ka natuke mõndasi asju näppimas poes, öeldi et pesumasin-kuivati puhul peab iga kuu kasutame mingid kapslit 20€. Mis pani mõtleme eraldada need kaks ja paigutada vannituppa teineteise peale. Aga kuna eesti ehitajad tahavad soome hindasi siis hetkel ostaks vaid pesumasina. Hetkel jäid need valikusse
https://www.1a.ee/compare/products/kodutehnika/suur_kodutehnika/eestlaetavad_pesumasinad_front_load/samsung_addwash_ww90k44305w/aeg_l6fbi48s/aeg_l6fbg48s
või on kellelgi paremaid soovitusi. Eriti palju kriteeriumid pole vaid soov pigem 7 või pigem 8kg+ (Üks suur tekk kodus mida tahaks ka pesumasinas pesta).


9kg Samsung, isegi kõige odavam seeria on hea valik. Samas ei julge ükski adekvaatne inimene tänastele toodetele sulle 15 aastat tööiga pakkuda. Samsung on nii öelda Boschi ekslusiivsem mudel (sama tehas v co op). Samas masinate parandajad, kes meilt kasutatud ja utiliseerimiseks mõeldud masinaid minema veavad, teavad rääkida, et 3 aasta tagune Bosch on juba saast, sest laager annab saba ja vahetada ei anna, odavam tuleb uus osta. Samsungi koha pealt kuni 5 aastat vanadele pole selliseid kaebusi tulnud veel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.08.2018 22:06:04 vasta tsitaadiga

3 aasta tagusel Electroluxil ka laagrid vahetamatud. Antud juhul pealtlaetav masin.
20 aastat vanal Electroluxil purunes rihm ja küttekeha ei soojendanud enam, muidu oleks edasi töötanud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 15:08:50 vasta tsitaadiga

Lisaks ka siis juba oma kogemuse.

Ostsin 2016 aastal uude korterisse kolides Whirlpool eestlaetava pesumasina (8kg, FSCR 80411) ja kuivati (7kg, HSCX 70311).
Kummagi masinaga rahul ei ole.

Pesumasinal hakkas 2017 aastal pump undama, mis sai garantiikorras vahetatud. Aasta peale seda hakkas pump vett välja pumbates lihtsalt plärisema. Ilmselt aja küsimus, millal ka see pump läbi läheb. Puutetundlikud nupud on kehvad ja tilulilutavad iga asja peale (välja ei saa seda ka lülitada). Ükskord oli juhus, kus pesuvahend hakkas meeletult vahutama ja vaht tõusis masina seest juhtpaneeli taha nii, et ajas need puutetundlikud nupud kuidagi lühisesse või midagi. Ehk siis kui hädaolukorras oli vaja masin välja lülitada, siis nupud ei töötanud ja pidin lihtsalt seinast välja tõmbama. Trummel käib kergelt kaheksas ringi, mille tulemusel tsentrifuug viskab selle veel rohkem balansist välja (seda ka näiteks 5-6kg pesu juures). Värskelt hakkas juhtpaneeli ümber olev plastmassist kate aeglase tsentrifuugi ajal plärisema.

Kuivati ei kuivata normaalselt. Tavaliselt peab panema 3x 3h programmi, et asjad kuivaks saaksid. Muidugi see 3x3h reaalselt nii pikalt ei kuivata, kuna "6th Sense" peab ennast targemaks ja ei kuivata 3h, kuigi programmiks sai käsitsi 3h pandud. Alumist svammfiltit tuleb vahetada vähemalt kord aastas, kuna see filter läheb korduva pesemise ja kasutamise tulemusel nii läbi, et ei filtreeri enam korralikult ja tekitab ise õhuvoolus ummistust.

Kuivati veel kannatab välja, aga kui pesumasin tuksi läheb, siis ilmselt vahetan selle LG või Samsa vastu välja.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.08.2018 17:39:43 vasta tsitaadiga

Meil oli Whirlpool (pealtlaetav) vist 5 aastat. Siis läks elektroonika lolliks. Vilgutas tulesid ja plõksus ning viskas rihma ka maha. Rihm sai korralikult tagasi pandud, aga disko jätkus ja pesema ikka ei hakanud. Midagi sai veel näpitud, mille peale pool tsüklit ära tegi ja seejärel uuesti maha suri. Pädeva remondimehe hinnangul parandus sama kallis kui uus masin. Nagu enamasti ongi.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2018 20:58:14 vasta tsitaadiga

Bosch classixx 5, eestlaetav õhuke,~8 aastat vana, siiani töötab nagu uuena.
Hoover pesumasin-kuivati combo, 4 aastat vist vana, siiani probleeme pole olnud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 11:41:26 vasta tsitaadiga

meil siiani "veel" töötab vana Candy pesu+kuivati. mingeid probleeme pole, kuivatab ka hästi.
ei julge uut osta, kardan kvaliteedis pettuda..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 20:41:15 vasta tsitaadiga

Mõtlen ka osta LG pesumasinat, mis ühtlasi kuivataks. Kas neil, kes siin aasta algul sellise LG masina ostnud, on esinenud mingeid probleeme või keegi kahetseb ostu?

Mis nendest uuematest Hotpoint-Ariston masinatest arvata? 10kg/7kg tundub ahvatlev...
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=AQD1070D&min_price=&max_price=

Vaatasin, nendel LG koos kuivatiga pesumasinatel on ülisuur veekulu võrreldes tavalise masinaga.
Tavaline pesumasin võtab 45-50 l/pesukord ja eraldiseisev kuivati ei tarvita üldse vett.
Kuivatiga pesumasin võtab 55-60 l/pesukord, ilma kuivatusprogrammi kasutamata, mis on mõistlik, aga koos kuivatusprogrammiga 90-174 l/pesukord ehk pesu kuivatamiseks kulutatakse rohkem vett kui pesemiseks.

Üksikutel mudelitel on ka Eco Hybrid tehnoloogia, mis võimaldab kasutada kuivatamiseks ainult õhku, kuid infot vähe. Saan aru, kui kuivatada ainult õhuga, siis pikeneb kuivatusperiood 10min/kg kohta, kuid samas hoiab kokku 36 liitrit vett/kg kohta.

Spoiler Spoiler Spoiler


F4J7FH1W kasutab LG andmetel aastas 34800 liitrit (174 liitrit/tsüklis, 200 pesukorda), tavaline pesumasin kasutab 9000 liitrit. 1000 liitrit vett maksab linnas 2EUR, seega aastas lisakulu 26EUR. Aga mul ei tule kindlasti 200 pesukorda aastas, seega ilmselt pole rahaline kaotus nii suur, pigem lihtsalt puhta vee raiskamine. Samas veidi vanem mudel LG F4J7TH1W võtab 91 liitrit/tsüklis, aga ei mõista miks uuem masin 2x rohkem vett kulutab.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 21:46:26 vasta tsitaadiga

Vesijahutusega, ei lähe nii tuliseks ja ei küta tuba kuumaks.

Mina siiani rahul, naine ka rahul, seega võib vist rahule jääda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 00:27:43 vasta tsitaadiga

kuidas kuivatiga pesumasinaga rahul olete icon_rolleyes.gif
naise õde rääkis hirmujutte ja, et ta enam seda ei kasuta
aga ma peale paari korra kasutamist olen küll rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 10:14:49 vasta tsitaadiga

Korteris asendamatu asi. Alates ostust pole pidand rõdul asju kuivatama.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 12:54:20 vasta tsitaadiga

Võtsin hiljuti koos kuivatiga pesumasina LG F4J6TG0W, hetkel täitsa rahul thumbs_up.gif

Mul on ka eraldi masin ja kuivati. Eraldi kuivati teeb veidi parema töö ja on rohkem võimalusi seadistamiseks, näiteks kui kuiva või niisket pesu vaja on. Pesumasin-kuivati aga jätab kuidagi eriti kortsu kõik võrreldes eraldi kuivatiga. Kaks ühes masin sai valitud seetõttu, et hind oli hea, ruumi hoidis kokku ja on mugav, kui ei pea vahepeal ühest masinast teise asju tõstma.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 13:23:18 vasta tsitaadiga

Eks see sõltub kogustest. Kui on pere piisavalt suur siis on mõistlik eraldi pesumasin ja kuivati - need töötavad siis paralleelselt, ühe kombimasinaga läheks jube pikalt ajaliselt.
Üksi või kahekesi elades pole see teemaks ja mugavam tõesti ühte masinasse must pesu sisse lükata ja samast masinast puhas ning kuiv välja võtta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 25.10.2018 23:26:02 vasta tsitaadiga

kas nendel LG-del annab ka laagheid vahetada?
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 00:28:42 vasta tsitaadiga

gollum kirjutas:
kas nendel LG-del annab ka laagheid vahetada?

Sõltub aastakäigust ja mudelist, Kõvemad brandid seda ei toeta enam, osta aga uus masin .. Bosch on selle koha pealt eriti cancer ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 08:05:25 vasta tsitaadiga

Paagi tagumise poolega koos peaks ikka saama, mitte, et see odav lõbu oleks...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 26.10.2018 10:08:35 vasta tsitaadiga

Kaks tükki surnud just laagrite kätte, mitte küll LG, vaid üks odavbränd. Nõme suhtumine tootjate poolt, ära remondi vaid osta uus. Kuna uue ostmine enamvähem kohe käes, siis võtaks mõne sellise millel annab vahetada.
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.10.2018 11:26:27 vasta tsitaadiga

gollum kirjutas:
Kaks tükki surnud just laagrite kätte, mitte küll LG, vaid üks odavbränd. Nõme suhtumine tootjate poolt, ära remondi vaid osta uus. Kuna uue ostmine enamvähem kohe käes, siis võtaks mõne sellise millel annab vahetada.


Kuid kust sa teada saad, et sellel mudelil annab vahetada? Poest küsid?

Kui kolmandat korda ka "ühe odavbrändi" sellel eesmärgil ostad siis öeldakse olevat saanud just selle, mille eest maksad, mitte et nüüd kolm-neli korda "kallima brändi " eest rohkem makstes sind samad mured ei kimbutaks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 26.10.2018 20:20:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuid kust sa teada saad, et sellel mudelil annab vahetada? Poest küsid?

Kui kolmandat korda ka "ühe odavbrändi" sellel eesmärgil ostad siis öeldakse olevat saanud just selle, mille eest maksad, mitte et nüüd kolm-neli korda "kallima brändi " eest rohkem makstes sind samad mured ei kimbutaks.


Eks ma seda ju siin küsingi, et millisel saab. Kui kolmandal korral kalli brändi ostan ja sellel ka 4-5 aasta pärast laagrid peeti lähevad ning vahetada ei anna, siis mis tolku mul sellest on. Peale selle et saan muidugi foorumis öelda et ostsin ikka loomulikult kõige kallima, ega ma mingi kuradi vaene ei ole. eks.

_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 20:49:23 vasta tsitaadiga

gollum kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kuid kust sa teada saad, et sellel mudelil annab vahetada? Poest küsid?

Kui kolmandat korda ka "ühe odavbrändi" sellel eesmärgil ostad siis öeldakse olevat saanud just selle, mille eest maksad, mitte et nüüd kolm-neli korda "kallima brändi " eest rohkem makstes sind samad mured ei kimbutaks.


Eks ma seda ju siin küsingi, et millisel saab. Kui kolmandal korral kalli brändi ostan ja sellel ka 4-5 aasta pärast laagrid peeti lähevad ning vahetada ei anna, siis mis tolku mul sellest on. Peale selle et saan muidugi foorumis öelda et ostsin ikka loomulikult kõige kallima, ega ma mingi kuradi vaene ei ole. eks.


Sellele küsimusele saad vastuse 3,4,5 aasta pärast, kui kellelgi tekib vajadus masin lahti võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.10.2018 21:10:54 vasta tsitaadiga

Seda minagi. Ainult vastava kogemusega isik saaks kinnitada, kas saab või mitte mingeid juppe vahetada.
Kogemus ja teadmised tekivad aga praktikaga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.10.2018 23:14:01 vasta tsitaadiga

Pigem ei saa vahetada, ükskõik kui kallis masin on. Ega tootjad lollid ole.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 00:10:01 vasta tsitaadiga

mingi Haier 8kg trumliga ,tollel sai küll vahetada laagrit - samas ilmselt nüüd uutel mudelitel tõesti enam paljudel ei saa ...pole küll kindel aga kui osta LG invertermootoriga mudel siis vist peaks see laagri lagunemise probleem ka ära jääma icon_rolleyes.gif

ei olnud see Haier ka eriti iidne masin,displeyga ja 1400rpm ,kuigi jah tegemist polnud mingi säästu Haieriga mida siin osad poed 2-3saja euriga müüvad

pigem vist on nii et mida vanem masin ,seda rohkem juppe saab vahetada,uuematel pidi trummel ühes tükis olema ja vahetada saab trumli koos uue laagriga mis pole enam tõesti odav
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 17:58:54 vasta tsitaadiga

Kallima otsa Bosch/Siemens pidada saama. Neid mida veel hiljuti Saksa tehases tehti. Poolas/Tshehhis toodetavatel "keskmikel" ei pidada saama.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 19:51:19 vasta tsitaadiga

LG reklaamib invertermootorile 10 a garantiid. Kui laagrid piisavalt vastupidavad või vahetatavad ei ole, mismoodi see mootor 10 a vastu peaks pidama? Inverteri puhul on ju trumli laagrid ka "mootori" laagrid icon_rolleyes.gif .
Kui need läbi lähevad ja trummel kõvasti loksuma hakkab, siis ei jää vist mootorist palju järele icon_lol.gif .

Mis puutub kapslitesse, siis 2 a töötanud, keskmiselt 4 täit nädalas pesnud ja kuivatanud LG FH4U2TDH1N pole seni mingeid kapsleid vajanud. Kuna majapidamises on ka üks elus karvanuustik, kes kogu aeg karvu ajab, siis olen trumlipuhastustsüklit lasknud ka peaaegu kord nädalas, et nii neist karvadest kui riidekiududest/tolmust vabaneda enne töösärkide pesemist. Kui puhastust ei tee, siis peab pärast pesu selle karvaeemalduse-liimirulliga särgid üle nühkima, muidu on karvasemad kui enne pesu icon_lol.gif
~pool aastat tagasi ostsin karbi Marine veepehmenduse / katlakivi eemalduse tablette ja olen vahel trumlipesu ajaks ühe neist tablettidest masinasse visanud - nii igaks juhuks.

Mõni kuu tagasi avastasin, et veepihustist ukseava ülaservas ei tule enam vett, kuigi pump undab. Üritasin uurida, milles asi on - pihustiavas oli riidekiududest moodustunud tropp. Üritasin traadiga läbi ajada ja välja kangutada seda - osa tuli ära ja vett hakkas tilkuma, aga mitte rohkem. Tropp läks nii sügavale, et pidin uksetihendi lahti võtma ja tihendi tagant pihusti küljest vooliku ära tõmbama. Pihusti sees oli mitme sentimeetri pikkune "vildist" tropp ees. Tõmbasin selle välja, panin vooliku tagasi ja uksetihendi ka. Siiani pole uuesti ummistunud. Üsna lihtne ja kiire opp.
Kas tal kuhugi niiskuse kondensaatorisse ka kiudu koguneb, ei tea, siiamaani kuivati toimib igatahes. Tal peaks minu meelest see isepuhastuv olema, jahutusvesi vist peaks kiud välja pesema sealt. Kui hästi see need sealt välja peseb, eks sellest sõltub see, kas peab seda värgendust mingil hetkel avama ja puhastama hakkama. Väga hull ei tundu see olevat, kuivati õhukanal on paagi kukil otse pealmise plate all ja suht kergesti ligipääsetav. Kui kergesti avatav ta on, kogemus veel puudub.
Arvata võib, et ilma veeta kuivatamisel võib ummistumine tõenäolisem olla.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 11:08:08 vasta tsitaadiga

Mida eksperdid muidu sellest masinast arvavad?

https://www.hinnavaatlus.ee/994198/electrolux-eww1607swd/

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 15:45:22 vasta tsitaadiga

Vaja samuti pesumasinat koos kuivatiga, eelarve 500€. Millist soovitaksite?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 08.11.2018 16:00:48 vasta tsitaadiga

Dogbert, ka lg endal oli ilma rihmata, otsejooksuga. Laagrid ikka lõpuks arvata läbi, ostsin uue. Aga noh 10 aasat pidas vastu, lõpus hakkas ikka tantsu vihtuma põrandal icon_lol.gif
Etz, mul sma firma, aga ilma kuivatita, seni töötab, poolas valmistatud oli. Söögisoodat soovitan panna iga pesuga, siis katlakiviga vähem muret. Yuutuuberist reitingut vaadates ei teagi mida valida, sest igaühele ennustatakse kunagi lõppu. Võiboola ongi mõttekas odav toode ja korjad vaikselt juba raha uue masina jaoks.

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 12:14:22 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Vaja samuti pesumasinat koos kuivatiga, eelarve 500€. Millist soovitaksite?

https://www.hinnavaatlus.ee/941977/lg-f4j6tg0w/

Ise võtsin ja soovitasin hiljuti tuttavale thumbs_up.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 11:51:47 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
Etz, mul sma firma, aga ilma kuivatita, seni töötab, poolas valmistatud oli. Söögisoodat soovitan panna iga pesuga, siis katlakiviga vähem muret. Yuutuuberist reitingut vaadates ei teagi mida valida, sest igaühele ennustatakse kunagi lõppu. Võiboola ongi mõttekas odav toode ja korjad vaikselt juba raha uue masina jaoks.


Minu oma väidab end Itaalias valmistatud olevat... icon_eek.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 13.11.2018 19:00:26 vasta tsitaadiga

Sellise masina kohta oskab keegi midagi öelda ?
https://www.hinnavaatlus.ee/1036948/lg-f4j7ty1w/

Teine variant oli :
https://www.hinnavaatlus.ee/976626/lg-f4j8vs2w/

Kas mulle tundub, või on pesukoguse vahe ainuke "suurem" erinevus ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 10:05:39 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Taux007 kirjutas:
Vaja samuti pesumasinat koos kuivatiga, eelarve 500€. Millist soovitaksite?

https://www.hinnavaatlus.ee/941977/lg-f4j6tg0w/

Ise võtsin ja soovitasin hiljuti tuttavale thumbs_up.gif

Selle võtsin. Esimeste kordade järgi on täitsa OK, kuigi kuivatamine jätab pesu ikka päris kortsu.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 13:42:45 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
VR53 kirjutas:
Taux007 kirjutas:
Vaja samuti pesumasinat koos kuivatiga, eelarve 500€. Millist soovitaksite?

https://www.hinnavaatlus.ee/941977/lg-f4j6tg0w/

Ise võtsin ja soovitasin hiljuti tuttavale thumbs_up.gif

Selle võtsin. Esimeste kordade järgi on täitsa OK, kuigi kuivatamine jätab pesu ikka päris kortsu.

Fuugita väiksemate pööretega (1000rpm) ja jäta pesu sutsu niiskeks (triikimiskuivaks). Ja ürita kuumana välja võtta masinast, kui võimalik.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 12:43:03 vasta tsitaadiga

Just, püksid, triiksärgid ja voodipesu lase easy ironing programmiga (jätab veidikene niiskeks, kuid ei ole kortsus). T-särgid,sokid ja aluspesu võib täitsa kuivaks lasta automaat programmiga.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.