Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1053, 1054, 1055 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 22.07.2018 15:23:57 vasta tsitaadiga

Mingil põhjusel on su sound nii vaikne , et mul näpp villis , et krudida volume üles icon_smile.gif

Üsna pucis värk . Pela lihtsalt läägib ja repairi ei lase kasutada mingil erilisel põhjusel , kui oled keset lahinguvärki .
Oled eemal ja repairi kasutamine - pole probleemi..
Tiblad ikka ruulivad .

_________________
Ma olen telekas.


viimati muutis mcjaaxon 12.08.2018 08:51:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.07.2018 12:50:21 vasta tsitaadiga

Nii.
Viimati mängisin 07.07.2014 (4aastat tagasi icon_eek.gif ) ja ega ma siis veel ka polnud midagi väga suutnud lahti lukustada.
Eile lasin uuesti peale ja tegin oma 20 matši, algul polnud nupudki meeles.

Lõpuks oli enamvähem tunnetus käes ja ca 4 mängus olin põhivana, muidugi 2x nendest oli tier II/III matsid ja 2 mängus sain Grillega korralikult pihta vastastele icon_lol.gif
nendega vähemalt on fun.

IS, T29 lahingusse vedades sain ikka korralikult kotti. Tasemevahe oli tuntav, kuigi omaarust üritasin õigeid asju teha. Ma tegingi nendega ainult kokku 4 matši, sest mis ma ikka suuremat rauda sinna vean kui iga liigutus ära karistatakse. Vaatasin, et IS on mul peaaegu fully upgraded ja IS3ni on vähe maad. Vist kaalutluseks oli tollal, et kuna ma klanni ei mängi, siis pole mõtet kõrgete tieridega miinust toota.

Samuti T6 sain kõvasti peksta nii sakslase VK kui venelaste T-34-85ga, mäletan et varasemalt olid need mu lemmikmasinad, mille crew on 100+ ja badge'id olid kõvad. Ühega siis positsioneerisin end hästi ja snaipisin, teisega tegin hit n run taktikat ja üritan vastast üle manööverdada, nüüd oli T-34 tunnetus nii paigast ära, et ei saanud selle peale mängima hakata = olin suvaline masin lahingus.
KV1ga läks enamvähem.
Aga andis tunda, et ei oska positsioone enam nii hästi tunnetada ega valida kaardil, mõned neist tundsin rohkem ära kui teised aga võimalik ka, et on muudatusi kaartidel tehtud.

Grillel laadimisaeg megapikk, aga mõlemas matsis naksasin mitu vastast maha ja tegin korralikult dämmi, kasutegur oli täitsa olemas, kuigi ma väga artyt mänginud pole.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.07.2018 12:56:40 vasta tsitaadiga

Ertai, no muudatusi on aastast 2014 ikka kõvasti tulnud. Räägi parem, mis üldmulje oli? Uus graafika, uued kasutajaliidese võimalused (vaenlaste viimati märgatud asukoht kaardil, pihta saades tuleb indikaator, et kust lasti, uued zoom levelid, view range / spot range ringid minimapil, jne)?
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 18:00:58 vasta tsitaadiga

Replay link Alguses tundus, et kaotus tuleb, aga õnneks mitte. Ace tanker tuli ära lõpuks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.07.2018 21:59:40 vasta tsitaadiga

Käsi püsti kes vihkavad Prantsuse lefefefe suurtükki?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 26.07.2018 22:13:00 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, tuleb selle suve kampaania raames müüki jälle? Alles ta oli muidu müügis. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.07.2018 00:25:49 vasta tsitaadiga



Lotovõitja tunne tuli peale küll veits.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 20:28:32 vasta tsitaadiga

replay BC 12 t tankiga 5k assisted dmg + 2.7k own dmg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.08.2018 10:41:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ertai, no muudatusi on aastast 2014 ikka kõvasti tulnud. Räägi parem, mis üldmulje oli? Uus graafika, uued kasutajaliidese võimalused (vaenlaste viimati märgatud asukoht kaardil, pihta saades tuleb indikaator, et kust lasti, uued zoom levelid, view range / spot range ringid minimapil, jne)?


thumbs_up.gif
Vaenlaste viimati märgatud asukoht kaardil on ka hea täiendus, vaatad ära kohe, aha ta kas passib seal või liikus X v Y suunas jne. Indikaator kust laksu said on eriti hea ja muidugi ka loogiline, miks seda varem polnud, ei tea.

Spot range oli vist mingi modiga varem olemas? Igaljuhul ka väga loogiline lisa, mis võinuks algusest juba olla. Uued kasutajad saavad palju lihtsamini asjadest aru ja vanadel kaladel on lihtsalt mugavuse poolest hea asi.

Point on ikka targalt mängida ja et oleks ka fun, liiga palju ajusid ragistada või kolmanda osapoole mode tõmmata pole ju fun icon_smile.gif
tegemist on ikka arcade shooteri kui simulationiga, nii et igasugused täiendused, mis mängu paremini mõista aitavad on igati teretulnud.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 02.08.2018 14:59:20 vasta tsitaadiga

Juuli 2018, klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 03.08.2018 18:51:05 vasta tsitaadiga

usa senat tõmbab ringi koomale, üha uued oligarhid ja putini sõbrad satuvad uute, väga raskete sanktsioonide alla. täitsa huvitav kuna WG paugu ära saab, sest ei usu mina seda ausat äri venemaal. peab ikka putini sõber olema kui tahad venemaal lükata mängu mida aktiivselt mängib pool miljonit mängijat vene serveris. mängu lõpule viitab ka WG meeleheitlikud allahindlused, võta, osta, jumala eest. mängu endasse panustatakse juba nii vähe kui võimalik. näis mis saama hakkab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2018 19:03:29 vasta tsitaadiga

Wargaming on Valgevene firma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 03.08.2018 19:05:43 vasta tsitaadiga

and? tegemaks äri venemaal pead olema seotud putiniga. see ei loe kui sa teed ettevõtte jumal teab kuhu riik, kui omanik saab sanktsioonid, siis laienevad need kõigile tema ettevõtetele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2018 21:30:47 vasta tsitaadiga

And? Kolid ehk poliitikavaatlusesse? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2018 22:46:46 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
mängu lõpule viitab ka WG meeleheitlikud allahindlused, võta, osta, jumala eest.

Kas eelnevatel suvedel pole samasugused allahindlused olnud?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2018 23:01:25 vasta tsitaadiga

Need on suht iga aasta. Mängu tuleb kohe-kohe näiteks Poola tehnikapuu. Kas see on "vähe panustamine"? Ok, eks mingi osa auru läheb juba uuele WG mängule:
https://thearmoredpatrol.com/2018/06/20/excalibur-pre-alpha-footage-tap-exclusive/

Kui tahad surevat mängu ning iga asja meeleheitlikut pähemäärimist näha ilma uue sisuta, siis vaata Armored Warfare't icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 04.08.2018 21:40:11 vasta tsitaadiga

Tere. Mida rahvas arvab uuendusest tankis mis tulemas? Test servud üleval.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 04.08.2018 22:27:07 vasta tsitaadiga

Poolal polnud mingeid tanke, kõik on fantaasia tankid. Kui teised mängud müüvad raha saamiseks skinne ja või mingit muud butafooriat, siis wot puhas pay2win. Teistes mängudes on mäng kõigile võrdne, wotis ei ole. See poola puu on lihtsat järgmine lollus kuubis, imeme lollidelt raha. Reaalsed tankid mis tegelikult ka olemas olid, need on kõik wotis väga nõrgad, aga venelaste imetankid on kõik väga võimsad. Sellised tanke polnud reaalselt kunagi olemas. Tankidest on see mäng valgusaastate kaugusele kaugenenud. Selle asemel, et pakkuda mängus tõelisi 2 maailmasõja lahinguid nad lihtsalt joonistavad uusi lapsikuid tanke ja korjavad raha. EL võiks siin vahele astuda. Nii ei ole õiglane mängijatega käituda. Slaavi kultuuris on see kõik okei, aga me elame euroopas. mina täitsa ootan kuni see vene oligarh saab sanktsioonid ja muudab seda mängu ausamaks, läbipaistvamaks või kerigu kuradile.

Osta endale uus poola premmikas, muidugi on OP. Reaalselt sellist tanki polnud olemas. Ostad tanki - võidad mänge = pay2win.
kui sa oled ühte mängu kasvõi mitusada eurot kulutanud, siis on ju ka õigus kaasa arvata. Aga eestlased on orjarahvus, pugejad, muidugi on palju neid kes kukuvad kussutama kuidas nii tohib, pole sinu asi midagi arvata, ära mängi siis jne jne icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2018 00:06:45 vasta tsitaadiga

Kui palju härra neid teisi mänge ka mänginud on? Need sanktsioonid ei pane küll mitte kedagi mängu "ausamaks" või "läbipaistvamaks" muutma, selle peale võid mürki võtta. Kindluse mõttes kaks korda.
Kui sa soovid mängida mingisugust mängu mis mitte kunagi enam mitte kuskile areneda ei kavatse siis võta ette ja hakka Super Mario rekordeid purustama. See on ilmselt ainuke mis on säilinud kogu oma "ehtsuses" peale esimest release ja sellele järgnenud bug fixe.
Maailmas asjad muutuvad iga päev; on teatud % kes hakkab sellele vastu, teatud % kes kiidab kõigele takka ja siis on need ülejäänud 99% kellel on lihtsalt savi, kuna neil toimub elus midagi muud ka peale pixeltankide õhku laskmise.

P.S Kuniks sa ei ole proovinud mänge nimega Archage, Warframe ja Star Wars(EA) ei peaks sa p2w teemal veel väga kuri olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.08.2018 02:16:30 vasta tsitaadiga

Need suremise jutud tulevad üles iga suvi juba viimased 3-4a. Sügisel neid enam ei räägita, siis on EU serverites jälle ligi 200K mängijat online.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 05.08.2018 11:30:27 vasta tsitaadiga

IRL pole see poola premm OP mitte kuskilt otsast. Defenderi soomus peab oluliselt paremini. World of Tanks pole kunagi reaalseid WW2 lahinguid pakkunud, ega hakka pakkuma ka.
Mis slaavi kultuuri üle sa siin kurdad? Minu arvates on lääne kultuuriruum väga pikkade traditsioonidega asjade müümises, mida sul tegelikult vaja pole icon_wink.gif Lõpuks hääletab rahakotiga ikkagi tarbija - ja seni kuni neid lademetes leidub, andku minna.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 05.08.2018 20:39:29 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Osta endale uus poola premmikas, muidugi on OP. Reaalselt sellist tanki polnud olemas. Ostad tanki - võidad mänge = pay2win.


Poola tanke tegelikkuses ei olnud, järelikult P2W.

Huvitav mida World of Warcraft siis on? Midagi sellist pole tegelikult olemas.

Hea loogika. Ootan järgmist üllitist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006




sõnum 06.08.2018 02:05:23 vasta tsitaadiga

Assa vanapagan, just oli selline lahing, et süda muret täis.

Nimelt hetkel on Wargaming 20. juubeli raames 20 000dmg puhul 20k XPd tankile, millega selle numbri täidad. Missioonile minnes oli mul üks tank mängus ja nii ~10k puudu. Kuna kell hiline, mõtlesin, et võtan T95, kus on terav relv ja kõva kere, mis laseb ka minusugusel oskamatul ehk vähe rohkem haiget teha enne enda lõppu. TDsid oli meeskonnas nagu murdu ja kõik tavalised "taktikalised ootepõõsad" olid hõivatud seega otsustasin, et pagan, ma jään keskele ja lähen üle silla. Olude sunnil ma seda kunagi ei jõudnudki teha, sest mõlemad tiivad hakkasid ära vajuma ja nii ma jäin põhimõtteliselt enda ringi ümbrusesse...ja oi kurjam, kus hakkas juhtuma. Nii kõvasti hakkas juhtuma, et ma kartsin, et teen liiga palju damage't ja kogu XP läheb tankile, mis mul juba lõplikult ära tehtud on. Mäng läbi, 19686/20000dmg nõutust koos icon_rolleyes.gif + tulemuseks, vast elu parim tulemus selle tankiga.

https://dezgamez.wot-record.com/replay/106925/z4nn1n_when_too_slow_and_other_position_get_taken_you_make_havoc_where_you_spawn

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.08.2018 10:29:12 vasta tsitaadiga

Väga kõva mäng, soovin õnne thumbs_up.gif Ma pole kindel kas ma ise oleksin siiski ennast seal tagasi hoidma hakanud... seda 20K expi missiooni saab vist päevas mitu korda teha icon_smile.gif Vaadates tulemust, arvan, et see oli su elu parim mäng, punkt.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 06.08.2018 10:43:22 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Väga kõva mäng, soovin õnne thumbs_up.gif Ma pole kindel kas ma ise oleksin siiski ennast seal tagasi hoidma hakanud... seda 20K expi missiooni saab vist päevas mitu korda teha icon_smile.gif Vaadates tulemust, arvan, et see oli su elu parim mäng, punkt.



Seda sai jah 3x per päev teha - sain Standard B sellega lahti ning jäi veel ülegi thumbs_up.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1053, 1054, 1055 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.