Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 16:47:23 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Jätkuks algaja küsimustele...

Kas WoT'i on võimalik nauditavalt mängida nii, et osta ainult üks premium-tank? Kui jah, siis milline tank.

Mulle jubedalt meeldib WoT, aga tõesti käsi ei tõuse, et osta mitmeid premium-tanke, kuldset laskemoona ja premium-mänguaega. Samas kui ühe konkreetse masina ostmine oleks põhjendatud, siis see ei tundu vastumeelse ideena.


Nauditav on mängida siis, kui Poola kohal on pilkane pimedus. Ehk koolijütsid magavad, alates 02.00 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2018 16:56:56 vasta tsitaadiga

Poola mängiajd on lihtsalt palju ja seetõttu tundubki, et jube palju "tomateid".
Samas viimasel ajal kohatud üksikud eestlased on ka "tulipunased" olnud... icon_lol.gif

Tuleb lihtsalt üritada oma mäng ära teha. Ja leppidagi teinekord sellega et sinust rullitakse üle laviiniga kui tiim on lootusetult kehv.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 17.07.2018 23:55:21 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
priitr kirjutas:
Soovitaks seal Boot Camp'i ja sellele järgnevad missioonid kindlasti ära teha, saad alguses kohe kuuenda meelega komandöri ja võimaluse endale tier6 tank saada grindimata. Saad sealt hullumajast välja ja normaalse meeskonnaga mängu õppima hakata.

Oot-oot. Kust/kuidas see tasuta tier 6 tank tuleb? Kui mälu ei peta, siis boot-campi (see tutorial osa) tegin täielikult ära.


Tegin uue konto, klikkisin alguse läbi ja vaatasin ise - pead võtma missioonid, seal on eraldi Värvatute missioonid - Instruktaaž, seal näitab neid, miski 8 missiooni vaja ära teha. Niisama lihtsalt ei anta icon_smile.gif.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 18.07.2018 12:11:19 vasta tsitaadiga

Suvine tank sai olema arty icon_razz.gif
Dez video ka teinud: https://www.youtube.com/watch?v=oe9oHs6BRT0

Pole ise mänginud seda artyt, aga tundub fun icon_biggrin.gif Osta ei näe siiski mõtet, sest nagu artyga ikka, mängid 40 mängu ära, pärast seda ei taha kuu aega puutuda, sest artyl skill cap väga väike..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2018 18:42:32 vasta tsitaadiga

Hankisin selle ka endale. Stuni ei ole, kuid 60mm HE pen tier 4 vastu on ikka väga OP. Type 94 heavy läheb one shotiga. Rääkimata 8 sekundit reload. Koos binoga 445m view range takka otsa. Jube
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2018 18:51:51 vasta tsitaadiga

Ütleks et vaat et parim prantsuse arta. Lõbusaim kindlasti. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 11:22:40 vasta tsitaadiga

peab lihtsalt midagi kirjutama, et näha uusi postitusi. Hästi panete HV icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 14:11:28 vasta tsitaadiga

Nii. Sain WoTis tokeni, millega saan ühe tasuta Tier 6 tanki. Hetkel on Vene tankidest lahti tier 1-tier 5. Tundub mõistlik võtta tank, mis avab tee maksimaalsel hulgal kõrgema tieri headele tankidele.

Millist tier 6 tanki soovitate tokeniga avada? Tänud!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 15:38:37 vasta tsitaadiga

KV-85 (--> IS-3, Obj 257, T-10, Obj 277, IS-7) heavy tank
Või T-34-85 (--> T-62A, Obj 430U) med tank
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 16:13:14 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
KV-85 (--> IS-3, Obj 257, T-10, Obj 277, IS-7) heavy tank
Või T-34-85 (--> T-62A, Obj 430U) med tank

Kindel, et Vene tankid on parim valik?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2018 16:25:35 vasta tsitaadiga

Timberg, keskmisele mängijale ja randomis - vene medikad kindlasti. Ühed universaalsemad.
Kõik ülejäänud on head ennekõike keskmisest paremate mängijate käes ja/või tiimilahingutes kus on võimalik kaaslaste toetusele vajadusel loota.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 03:35:05 vasta tsitaadiga

Mõlemad on asjalikud soovitused, nii IS7 kui 430U liin. Piisavalt tugev soomus, et vahepeal andeks saada mõned eksimused lahinguväljal. Samal ajal ei ohverda nad väga palju kiirust - tähendab, et saad tiiba, positsiooni taktikat muuta. Samuti on nende vahepealsed tiir 8-9 tasemed vägagi mängitavad ja head. Eks iga üks peab oma niši leidma ja see võtab aega. Antud soovitused on lihtsalt piisavalt universaalsed, et eri võimalusi pakkuda. Iseenesest on igasuguseid pakse tanke japsidel, millega väga palju mõtlema ei pea. Aga peale teatud kindlate olukordade lahendamise, pole nendega nii palju valikuvõimalusi sul endal.

Enne kui taktikatesse süübida, vaata, et baas teadmised oleksid korras:
- mis vahe on erinevatel moonadel: AP(APCR) vs HEAT vs HE(HESH)
- mis on viewrange ja draw distance, mis on camo
- kuidas tanki klass, põõsad ja maastik camo mõjutavad
- kuidas toimib penetratsiooni mehaania, overmatch, ricoccet, side scrapimine, hull down,
- meelde peaks vaikselt hakkama jätma weakspotte - kuhu hästi soomustatud tanke lasta. Neid saab tasapisi õppida, kui läbi ei lase, siis mängu järgselt googledad, et järgmine kord teaks.
- miks on gun depression hea
- ning loomulikult kuidas ja milliseid asju saab parandada varustuse ja meeskonnaoskustega

Kui baas on all, siis tuleks põhiliselt tööd tegema hakata kaardi jälgimisega. Millal kuskilt nurgast ära joosta, millal kuskilt nurgast saaksid sisse sõita, mida vastane teeb, kus abi on vaja jne. Selliste olukordade lahendamiseks on 430U ja IS7 kiirus hea. Samas kui eksid, siis on ka natukene soomust, et ehk saaks veel ennast sealt välja tuua.

Lisaks, vastus küsimusele, "kindel, et vene tankid". Arendajaks on vene firma. Vene tankid on alati olnud tipus icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 09:20:06 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:

- kuidas tanki klass, põõsad ja maastik camo mõjutavad
- kuidas toimib penetratsiooni mehaania, overmatch, ricoccet, side scrapimine, hull down,


ise tead kõikidel kaartidel, et milline põõsas toimib põõsana ja milline mitte. Ammu teada ju, et peale viimast uuendust enam kõik põõsad ei toimi ja samas on kohti kus paar õlekõrt toimivad põõsana. Uus mängija satub sellest suht lihtsalt segadusse, et miks vahest nähtakse põõsa taha ja vahest mitte, kuna sooitatud on med ja heavy siis võib üllatus suur olla kui põrutad vastasele teisel pool põõsast otsa.
Pene toimib ju nagu lotomasin, see ka ammu youtubes ära näidatud. Siin nimetatakse seda RNG, vahest pened mingit tanki kindlast kohast ja vahest mitte, rääkimata sellest, et kas lask läheb sinna kuhu sihid. Vene tankidel üldiselt jah läheb.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.07.2018 09:36:16 vasta tsitaadiga

Ahh, jälle mingi lotojutt icon_biggrin.gif No ei ole. Penetratsiooni ja dämmi RNG on mängus sisseprogrammeeritud, kuni 25% kõigub nominaalväärtusest, äärmuslikud rollid on muidugi haruldased. Muidugi kui kellelgi juhtub, siis tehakse loomulikult youtube'i video icon_biggrin.gif Samas kui on oskusi, siis pole mingi probleem teha mänge, kus teed nt 11 lasku, 11 tabamust ja 11 pen'i. Mängu RNG'd võib vaadata lihtsalt kui riski, mida peab maandama oskustega. Kui oskusi pole ja RNGst aru ei saa, siis muidugi on lihtne öelda, et penemine on loto icon_wink.gif

Timberg kirjutas:
maty kirjutas:
KV-85 (--> IS-3, Obj 257, T-10, Obj 277, IS-7) heavy tank
Või T-34-85 (--> T-62A, Obj 430U) med tank

Kindel, et Vene tankid on parim valik?


Jah, algajasõbralikumat liini raske leida kui nt Vene heavyde IS-liin. Arvesta lihtsalt, et tier 7 tankid viletsad nii heavy kui medika liinis. Enne seda ja peale seda on väga head masinad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 20.07.2018 11:10:59 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii. Sain WoTis tokeni, millega saan ühe tasuta Tier 6 tanki. Hetkel on Vene tankidest lahti tier 1-tier 5. Tundub mõistlik võtta tank, mis avab tee maksimaalsel hulgal kõrgema tieri headele tankidele.

Millist tier 6 tanki soovitate tokeniga avada? Tänud!


Ąra kiirusta tierides üles liikumisega. Õpi mängumehaanika ära tier 6-7 tankidega. Selleks kulub ehk 4-5k mänge, oleneb palju ise viitsid juurde õppida..Kõrgemates tierides lihtsalt tase nii palju kõrgem, et sul endal pole fun, kui mängud kiirelt otsa lõppevad..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 11:22:45 vasta tsitaadiga

Kv-85 meeldis mulle väga kui ma alustasin, väga värskendav oli mängida tankiga mille lasud vastastele juba mõjusid kah, ainuke jama on see -3 gun dep mis siiani tundub mulle seletamatu. IS ei sobinud mulle üldse nii hästi aga 390 alpha on ikkagi 390 alpha, top tieri sattudes niidad t5 lighte ühe matsuga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 20.07.2018 11:27:50 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Nii. Sain WoTis tokeni, millega saan ühe tasuta Tier 6 tanki. Hetkel on Vene tankidest lahti tier 1-tier 5. Tundub mõistlik võtta tank, mis avab tee maksimaalsel hulgal kõrgema tieri headele tankidele.

Millist tier 6 tanki soovitate tokeniga avada? Tänud!


Ąra kiirusta tierides üles liikumisega. Õpi mängumehaanika ära tier 6-7 tankidega. Selleks kulub ehk 4-5k mänge, oleneb palju ise viitsid juurde õppida..Kõrgemates tierides lihtsalt tase nii palju kõrgem, et sul endal pole fun, kui mängud kiirelt otsa lõppevad..


Praegu uuesti alustades võtaksin T34-85 ja sõidaksin sellega, kuni tier7 masin välja arendatud. Seejärel võtaks T34-85M premmika ja sõidaks, kuni kaardid selged ja tier8 matšid enam hirmu ei tekita. Keskmiste tankidega mängimine omandatud, pole edaspidi raske kerge- või rasketankidega kohaneda.
Ma ei oleks nii kindel, et kõrgemates tierides _niivõrd_ paremad mängijad just on, ikka väga paljud lihtsalt rallivad tier1->tier10 ja ei õpi seejuures eriti midagi.Nojah, vast tier10 peal on veidigi neid paremaid mängijaid näha, aga sinna pole sul niipea veel asja.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 12:49:23 vasta tsitaadiga

Kas KV-1'ga mängimiseks on mingeid õpetussõnu? Pidavat tore tank olema. Kurat mul ei suju sellega mängimine.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 20.07.2018 13:05:59 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kas KV-1'ga mängimiseks on mingeid õpetussõnu? Pidavat tore tank olema. Kurat mul ei suju sellega mängimine.


Pane mõned replayd oma tüüpilistest mängudest wotreplays.eu peale üles ja anna meile lingid. Ma usun, et korralike eestlastena me ikka viitsime takkajärgi sulle seletada, mida sa kõik valesti tegid icon_smile.gif.
Replayd on replays kataloogis WoT'i kausta all, eeldusel, et sa oled nende tekitamise lubanud seadetes.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 13:17:56 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Timberg kirjutas:
Kas KV-1'ga mängimiseks on mingeid õpetussõnu? Pidavat tore tank olema. Kurat mul ei suju sellega mängimine.


Pane mõned replayd oma tüüpilistest mängudest wotreplays.eu peale üles ja anna meile lingid. Ma usun, et korralike eestlastena me ikka viitsime takkajärgi sulle seletada, mida sa kõik valesti tegid icon_smile.gif.
Replayd on replays kataloogis WoT'i kausta all, eeldusel, et sa oled nende tekitamise lubanud seadetes.

Viskan pilgu peale. Enda mälu järgi pole salvestamist käivitatud, sest kõvakettal eriti ruumi pole. Kui aus olla, siis ega väga julgeks ka oma algaja mänge üles panna. HV's on nii karmi kriitikaga tegelased thumbs_up.gif

Mingi WoT suve soodukas on vist alanud. Kas mõni hea pakkumine ka, mida tasuks osta?

Märkasin, et mul on mingid premium tankid rendikatena tekkinud garaaži. Kas nendega on mõistlik mängida (et saada krediitii ja kogemusi) või tasuks mängida tavaliste tankidega?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 20.07.2018 13:32:04 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:

Ma ei oleks nii kindel, et kõrgemates tierides _niivõrd_ paremad mängijad just on, ikka väga paljud lihtsalt rallivad tier1->tier10 ja ei õpi seejuures eriti midagi.Nojah, vast tier10 peal on veidigi neid paremaid mängijaid näha, aga sinna pole sul niipea veel asja.


No ma kasutan XVM'i, ikka öö ja päev näiteks tier 4-5 vs tier 9-10

Tier 4-5 vaatad, siis mõelmad teamiid 80% ulatuses punased. Oled tier 9-10, siis pilt on ikka midagi muud, 2-3 punast / oranzi ülejäänud ikka ikka päris tugevad mängijad. Hakata õõpima selles seltskonnas mängumehaanikat imo pole väga fun.

KV1 mängimise osalt ütleks nii, et kui oled top tier, või kõik sama tieri tankid vastas. Siis siult gaas põhja ja lihtsalt see armor peaks pidama päris hästi. Kui oled +1 või +2 tier, sisi võid kuskil snipida ka tagant, eriti kui oled algaja. Sest su armorist nagu nii tolku pole (kõik lasevad läbi). Eriti kui sidescrape, hulldown jne selge pole..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 20.07.2018 13:36:30 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
priitr kirjutas:
Timberg kirjutas:
Kas KV-1'ga mängimiseks on mingeid õpetussõnu? Pidavat tore tank olema. Kurat mul ei suju sellega mängimine.


Pane mõned replayd oma tüüpilistest mängudest wotreplays.eu peale üles ja anna meile lingid. Ma usun, et korralike eestlastena me ikka viitsime takkajärgi sulle seletada, mida sa kõik valesti tegid icon_smile.gif.
Replayd on replays kataloogis WoT'i kausta all, eeldusel, et sa oled nende tekitamise lubanud seadetes.

Viskan pilgu peale. Enda mälu järgi pole salvestamist käivitatud, sest kõvakettal eriti ruumi pole. Kui aus olla, siis ega väga julgeks ka oma algaja mänge üles panna. HV's on nii karmi kriitikaga tegelased thumbs_up.gif

Mingi WoT suve soodukas on vist alanud. Kas mõni hea pakkumine ka, mida tasuks osta?

Märkasin, et mul on mingid premium tankid rendikatena tekkinud garaaži. Kas nendega on mõistlik mängida (et saada krediitii ja kogemusi) või tasuks mängida tavaliste tankidega?


Seni, kuni sa '"valdkonda ümber defineerima" ei hakka nagu kohalik kangelane Mirko, ei ütle sulle keegi pahasti, me kõik oleme täiesti algajad olnud ja nt mina polegi kunagi 'hea mängija' tasemele tõusnudki (a teoorias olen ma keskmiselt tugev icon_biggrin.gif ), pole mõtet häbeneda. See on parim võimalus teistel reaalselt näha, mida sa lahingus teed ja tegemata jätad.
Kui sul veel alla 4-5k lahingu on, siis on vara tier8 premmiga tier10 tankidele dammidoonoriks hakata, ei saa sa sealt peale frustratsiooni midagi.
Aga kui sulle mingeid teir8 rendikaid on antud, siis sõida muidugi mõned lahingud ja vaata kuidas tundub icon_smile.gif.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 13:40:53 vasta tsitaadiga

Kui alanud suvesoodukast spetsidel mõni hea pakkumine silma jääb, siis andke märku. Mõtlesin, et ühe premium tanki võiks täitsa soetada. Hetkel tundub, et mediumite ja light tankidega tuleb mäng paremini välja kui heavydega (arti ja td pole veel mänginund).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2018 14:39:39 vasta tsitaadiga

Rendikatest premme soovitan mängida, kui tegu on tier 6+ tankidega. Kui mitte muu pärast, siis lihtsalt selleks, et saaksid aimu tankist endast enne kui ostad. Nii pea kui ostetud premmiga ühe mängu teed, siis WG enam refundi teha ei taha.

arny kirjutas:
alyster kirjutas:

- kuidas tanki klass, põõsad ja maastik camo mõjutavad
- kuidas toimib penetratsiooni mehaania, overmatch, ricoccet, side scrapimine, hull down,


ise tead kõikidel kaartidel, et milline põõsas toimib põõsana ja milline mitte. Ammu teada ju, et peale viimast uuendust enam kõik põõsad ei toimi ja samas on kohti kus paar õlekõrt toimivad põõsana. Uus mängija satub sellest suht lihtsalt segadusse, et miks vahest nähtakse põõsa taha ja vahest mitte, kuna sooitatud on med ja heavy siis võib üllatus suur olla kui põrutad vastasele teisel pool põõsast otsa.
Pene toimib ju nagu lotomasin, see ka ammu youtubes ära näidatud. Siin nimetatakse seda RNG, vahest pened mingit tanki kindlast kohast ja vahest mitte, rääkimata sellest, et kas lask läheb sinna kuhu sihid. Vene tankidel üldiselt jah läheb.


Tubli poiss. Kuna mõne pikema rohulible ajad põõsaga sassi, siis ilmselgelt ei peaks enam uued mängijad õppima, et põõsad annavad lisa camo. Ning kui põõsas pole transparent, siis saab sealt tagant ka lasta, ilma ennast paljastamata.

Pene ja damage nagu Eric ütles on +/- 25%. Ehk sul on võimalus mängides peast kiirelt arvutada, et viiel juhul kümnest lased 390HP peal oleva tanki maha. Sarnane asi on penega. Mürsu tegelik penetratsioon kõigub 25% ulatuses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.07.2018 20:29:38 vasta tsitaadiga

Keegi pole ammu replaysid üles visanud, ma siis viskan ühe. Tuli kena mäng uuel Provintsi kaardil (10K+ combined damage), võibolla keegi siit veel seda positsiooni ei tea, hea võimalus õppida seda mängima:

http://wotreplays.eu/site/4455457#stats
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 22.07.2018 15:23:57 vasta tsitaadiga

Mingil põhjusel on su sound nii vaikne , et mul näpp villis , et krudida volume üles icon_smile.gif

Üsna pucis värk . Pela lihtsalt läägib ja repairi ei lase kasutada mingil erilisel põhjusel , kui oled keset lahinguvärki .
Oled eemal ja repairi kasutamine - pole probleemi..
Tiblad ikka ruulivad .

_________________
Ma olen telekas.


viimati muutis mcjaaxon 12.08.2018 08:51:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.07.2018 12:50:21 vasta tsitaadiga

Nii.
Viimati mängisin 07.07.2014 (4aastat tagasi icon_eek.gif ) ja ega ma siis veel ka polnud midagi väga suutnud lahti lukustada.
Eile lasin uuesti peale ja tegin oma 20 matši, algul polnud nupudki meeles.

Lõpuks oli enamvähem tunnetus käes ja ca 4 mängus olin põhivana, muidugi 2x nendest oli tier II/III matsid ja 2 mängus sain Grillega korralikult pihta vastastele icon_lol.gif
nendega vähemalt on fun.

IS, T29 lahingusse vedades sain ikka korralikult kotti. Tasemevahe oli tuntav, kuigi omaarust üritasin õigeid asju teha. Ma tegingi nendega ainult kokku 4 matši, sest mis ma ikka suuremat rauda sinna vean kui iga liigutus ära karistatakse. Vaatasin, et IS on mul peaaegu fully upgraded ja IS3ni on vähe maad. Vist kaalutluseks oli tollal, et kuna ma klanni ei mängi, siis pole mõtet kõrgete tieridega miinust toota.

Samuti T6 sain kõvasti peksta nii sakslase VK kui venelaste T-34-85ga, mäletan et varasemalt olid need mu lemmikmasinad, mille crew on 100+ ja badge'id olid kõvad. Ühega siis positsioneerisin end hästi ja snaipisin, teisega tegin hit n run taktikat ja üritan vastast üle manööverdada, nüüd oli T-34 tunnetus nii paigast ära, et ei saanud selle peale mängima hakata = olin suvaline masin lahingus.
KV1ga läks enamvähem.
Aga andis tunda, et ei oska positsioone enam nii hästi tunnetada ega valida kaardil, mõned neist tundsin rohkem ära kui teised aga võimalik ka, et on muudatusi kaartidel tehtud.

Grillel laadimisaeg megapikk, aga mõlemas matsis naksasin mitu vastast maha ja tegin korralikult dämmi, kasutegur oli täitsa olemas, kuigi ma väga artyt mänginud pole.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.07.2018 12:56:40 vasta tsitaadiga

Ertai, no muudatusi on aastast 2014 ikka kõvasti tulnud. Räägi parem, mis üldmulje oli? Uus graafika, uued kasutajaliidese võimalused (vaenlaste viimati märgatud asukoht kaardil, pihta saades tuleb indikaator, et kust lasti, uued zoom levelid, view range / spot range ringid minimapil, jne)?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2018 18:00:58 vasta tsitaadiga

Replay link Alguses tundus, et kaotus tuleb, aga õnneks mitte. Ace tanker tuli ära lõpuks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.07.2018 21:59:40 vasta tsitaadiga

Käsi püsti kes vihkavad Prantsuse lefefefe suurtükki?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2018 22:13:00 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, tuleb selle suve kampaania raames müüki jälle? Alles ta oli muidu müügis. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.07.2018 00:25:49 vasta tsitaadiga



Lotovõitja tunne tuli peale küll veits.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 20:28:32 vasta tsitaadiga

replay BC 12 t tankiga 5k assisted dmg + 2.7k own dmg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.08.2018 10:41:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ertai, no muudatusi on aastast 2014 ikka kõvasti tulnud. Räägi parem, mis üldmulje oli? Uus graafika, uued kasutajaliidese võimalused (vaenlaste viimati märgatud asukoht kaardil, pihta saades tuleb indikaator, et kust lasti, uued zoom levelid, view range / spot range ringid minimapil, jne)?


thumbs_up.gif
Vaenlaste viimati märgatud asukoht kaardil on ka hea täiendus, vaatad ära kohe, aha ta kas passib seal või liikus X v Y suunas jne. Indikaator kust laksu said on eriti hea ja muidugi ka loogiline, miks seda varem polnud, ei tea.

Spot range oli vist mingi modiga varem olemas? Igaljuhul ka väga loogiline lisa, mis võinuks algusest juba olla. Uued kasutajad saavad palju lihtsamini asjadest aru ja vanadel kaladel on lihtsalt mugavuse poolest hea asi.

Point on ikka targalt mängida ja et oleks ka fun, liiga palju ajusid ragistada või kolmanda osapoole mode tõmmata pole ju fun icon_smile.gif
tegemist on ikka arcade shooteri kui simulationiga, nii et igasugused täiendused, mis mängu paremini mõista aitavad on igati teretulnud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 02.08.2018 14:59:20 vasta tsitaadiga

Juuli 2018, klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 03.08.2018 18:51:05 vasta tsitaadiga

usa senat tõmbab ringi koomale, üha uued oligarhid ja putini sõbrad satuvad uute, väga raskete sanktsioonide alla. täitsa huvitav kuna WG paugu ära saab, sest ei usu mina seda ausat äri venemaal. peab ikka putini sõber olema kui tahad venemaal lükata mängu mida aktiivselt mängib pool miljonit mängijat vene serveris. mängu lõpule viitab ka WG meeleheitlikud allahindlused, võta, osta, jumala eest. mängu endasse panustatakse juba nii vähe kui võimalik. näis mis saama hakkab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2018 19:03:29 vasta tsitaadiga

Wargaming on Valgevene firma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 03.08.2018 19:05:43 vasta tsitaadiga

and? tegemaks äri venemaal pead olema seotud putiniga. see ei loe kui sa teed ettevõtte jumal teab kuhu riik, kui omanik saab sanktsioonid, siis laienevad need kõigile tema ettevõtetele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2018 21:30:47 vasta tsitaadiga

And? Kolid ehk poliitikavaatlusesse? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 22:46:46 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
mängu lõpule viitab ka WG meeleheitlikud allahindlused, võta, osta, jumala eest.

Kas eelnevatel suvedel pole samasugused allahindlused olnud?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2018 23:01:25 vasta tsitaadiga

Need on suht iga aasta. Mängu tuleb kohe-kohe näiteks Poola tehnikapuu. Kas see on "vähe panustamine"? Ok, eks mingi osa auru läheb juba uuele WG mängule:
https://thearmoredpatrol.com/2018/06/20/excalibur-pre-alpha-footage-tap-exclusive/

Kui tahad surevat mängu ning iga asja meeleheitlikut pähemäärimist näha ilma uue sisuta, siis vaata Armored Warfare't icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 04.08.2018 21:40:11 vasta tsitaadiga

Tere. Mida rahvas arvab uuendusest tankis mis tulemas? Test servud üleval.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 04.08.2018 22:27:07 vasta tsitaadiga

Poolal polnud mingeid tanke, kõik on fantaasia tankid. Kui teised mängud müüvad raha saamiseks skinne ja või mingit muud butafooriat, siis wot puhas pay2win. Teistes mängudes on mäng kõigile võrdne, wotis ei ole. See poola puu on lihtsat järgmine lollus kuubis, imeme lollidelt raha. Reaalsed tankid mis tegelikult ka olemas olid, need on kõik wotis väga nõrgad, aga venelaste imetankid on kõik väga võimsad. Sellised tanke polnud reaalselt kunagi olemas. Tankidest on see mäng valgusaastate kaugusele kaugenenud. Selle asemel, et pakkuda mängus tõelisi 2 maailmasõja lahinguid nad lihtsalt joonistavad uusi lapsikuid tanke ja korjavad raha. EL võiks siin vahele astuda. Nii ei ole õiglane mängijatega käituda. Slaavi kultuuris on see kõik okei, aga me elame euroopas. mina täitsa ootan kuni see vene oligarh saab sanktsioonid ja muudab seda mängu ausamaks, läbipaistvamaks või kerigu kuradile.

Osta endale uus poola premmikas, muidugi on OP. Reaalselt sellist tanki polnud olemas. Ostad tanki - võidad mänge = pay2win.
kui sa oled ühte mängu kasvõi mitusada eurot kulutanud, siis on ju ka õigus kaasa arvata. Aga eestlased on orjarahvus, pugejad, muidugi on palju neid kes kukuvad kussutama kuidas nii tohib, pole sinu asi midagi arvata, ära mängi siis jne jne icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 00:06:45 vasta tsitaadiga

Kui palju härra neid teisi mänge ka mänginud on? Need sanktsioonid ei pane küll mitte kedagi mängu "ausamaks" või "läbipaistvamaks" muutma, selle peale võid mürki võtta. Kindluse mõttes kaks korda.
Kui sa soovid mängida mingisugust mängu mis mitte kunagi enam mitte kuskile areneda ei kavatse siis võta ette ja hakka Super Mario rekordeid purustama. See on ilmselt ainuke mis on säilinud kogu oma "ehtsuses" peale esimest release ja sellele järgnenud bug fixe.
Maailmas asjad muutuvad iga päev; on teatud % kes hakkab sellele vastu, teatud % kes kiidab kõigele takka ja siis on need ülejäänud 99% kellel on lihtsalt savi, kuna neil toimub elus midagi muud ka peale pixeltankide õhku laskmise.

P.S Kuniks sa ei ole proovinud mänge nimega Archage, Warframe ja Star Wars(EA) ei peaks sa p2w teemal veel väga kuri olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.08.2018 02:16:30 vasta tsitaadiga

Need suremise jutud tulevad üles iga suvi juba viimased 3-4a. Sügisel neid enam ei räägita, siis on EU serverites jälle ligi 200K mängijat online.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 05.08.2018 11:30:27 vasta tsitaadiga

IRL pole see poola premm OP mitte kuskilt otsast. Defenderi soomus peab oluliselt paremini. World of Tanks pole kunagi reaalseid WW2 lahinguid pakkunud, ega hakka pakkuma ka.
Mis slaavi kultuuri üle sa siin kurdad? Minu arvates on lääne kultuuriruum väga pikkade traditsioonidega asjade müümises, mida sul tegelikult vaja pole icon_wink.gif Lõpuks hääletab rahakotiga ikkagi tarbija - ja seni kuni neid lademetes leidub, andku minna.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 20:39:29 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Osta endale uus poola premmikas, muidugi on OP. Reaalselt sellist tanki polnud olemas. Ostad tanki - võidad mänge = pay2win.


Poola tanke tegelikkuses ei olnud, järelikult P2W.

Huvitav mida World of Warcraft siis on? Midagi sellist pole tegelikult olemas.

Hea loogika. Ootan järgmist üllitist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 02:05:23 vasta tsitaadiga

Assa vanapagan, just oli selline lahing, et süda muret täis.

Nimelt hetkel on Wargaming 20. juubeli raames 20 000dmg puhul 20k XPd tankile, millega selle numbri täidad. Missioonile minnes oli mul üks tank mängus ja nii ~10k puudu. Kuna kell hiline, mõtlesin, et võtan T95, kus on terav relv ja kõva kere, mis laseb ka minusugusel oskamatul ehk vähe rohkem haiget teha enne enda lõppu. TDsid oli meeskonnas nagu murdu ja kõik tavalised "taktikalised ootepõõsad" olid hõivatud seega otsustasin, et pagan, ma jään keskele ja lähen üle silla. Olude sunnil ma seda kunagi ei jõudnudki teha, sest mõlemad tiivad hakkasid ära vajuma ja nii ma jäin põhimõtteliselt enda ringi ümbrusesse...ja oi kurjam, kus hakkas juhtuma. Nii kõvasti hakkas juhtuma, et ma kartsin, et teen liiga palju damage't ja kogu XP läheb tankile, mis mul juba lõplikult ära tehtud on. Mäng läbi, 19686/20000dmg nõutust koos icon_rolleyes.gif + tulemuseks, vast elu parim tulemus selle tankiga.

https://dezgamez.wot-record.com/replay/106925/z4nn1n_when_too_slow_and_other_position_get_taken_you_make_havoc_where_you_spawn

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.08.2018 10:29:12 vasta tsitaadiga

Väga kõva mäng, soovin õnne thumbs_up.gif Ma pole kindel kas ma ise oleksin siiski ennast seal tagasi hoidma hakanud... seda 20K expi missiooni saab vist päevas mitu korda teha icon_smile.gif Vaadates tulemust, arvan, et see oli su elu parim mäng, punkt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 06.08.2018 10:43:22 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Väga kõva mäng, soovin õnne thumbs_up.gif Ma pole kindel kas ma ise oleksin siiski ennast seal tagasi hoidma hakanud... seda 20K expi missiooni saab vist päevas mitu korda teha icon_smile.gif Vaadates tulemust, arvan, et see oli su elu parim mäng, punkt.



Seda sai jah 3x per päev teha - sain Standard B sellega lahti ning jäi veel ülegi thumbs_up.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.