|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
13.07.2018 13:39:07
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
See Mi Note 2 on juba enamvähem samas hinnaklassis kui seda on Mi 8 SE
Küll varsti tuleb ka B20 versioon sellest, kuigi aliexpressis on juba global versioonid olemas, aga neil pole märgitud seda b20 võrku seal.
No kui nüüd aus olla, siis ega sellel Mi note 2-el ka seda pole. Samas Mi 8 SE on mõõtmetelt kõige väiksem neist valikutest. |
Minu Mi note 2,on küll B20 ilusti olemas ja leviga muret pole
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.07.2018 15:24:23
|
|
|
Vaatasin, et Redmi 5'st on väiksema suurusega vaid 5A, mis on nõrk mudel. Miks nad 5X'iga välja ei tulnud?
Ehk Xiaomi puhul ongi praegu variant võtta 4X või kaotada 5A'ga perfis, akus ja ilmselt ka koostes. :[
Mi6 nagu oleks ka mõistlik telefon, ent selles hinnaklassis ~400€ võtaks pigem kasutatud Xperia XZ1 Compacti.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.07.2018 15:36:16
|
|
|
rmc, mis see siis on https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5x-review-1658.php
E:
Mingi imelik mudel, A1 hoopis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.07.2018 15:41:34
|
|
|
Mi 5x on China only mudel, mujal on see Mi A1, millel on ~1000 mAh väiksem aku jne. Hind sama, ekraan suurem ka + reso samuti, ehk meh.
Oleks vaja lihtsalt Redmi 5X, mis on ideaalne odavtelefon. Agajah, tundub, et tuleb Huaweid ka uurida.. kui keegi teab 4X taolist mudelit, võib teada anda.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
werderok
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.07.2018 16:00:53
|
|
|
Tüütu, et imelik reso + see notch ja suurem ekraan. Imelikud valikud.. võinuks pigem AC WiFi ja uuema BT panna... parema prose ka ehk.
Aga üldiselt, jah, tundub, et 4X asemel hea valik, kuigi aku kestab vast vähem ja notchi ja suurema ekraaniga peab elama
Tänud!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
werderok
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2005
|
13.07.2018 16:58:51
|
|
|
| Redmi 6 Pro aku ei pruugi vähem kesta kuna Snapdragon 625 peaks olema energiasäästlikum kui Redmi 4x kasutatav Snapdragon 435.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.07.2018 17:56:31
|
|
|
CPU võib ju energiasäästlikum olla aga ekraan ise on juba 5" vs 5.84". + kõrgem reso.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.07.2018 18:00:34
|
|
|
Non Pro Redmi 6'tel on 1000mAh väiksem aku, muud chipsetid, prosed, gpud. Jaburad valikud. Miks ei võiks olla Redmi 6X, mis on nagu Pro, a pole notchi ja kõrge resoga displei. Või regular Redmi 6.
bladerunner,
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
13.07.2018 21:07:25
|
|
|
Redmi 5 Plus kasutuskogegmust pole kellelgi jagada?
Olen uurinud välismaiseid ülevaateid kuid segased tulemused...
Karbis kaasas olev ei ole kiirlaadija aga telefon toetab kiirlaadimist kui eraldi hankida võimsam laadija?
Erinevaid 32GB variante tundub meil müügis olevat kole palju, osad on meie 4G sobivad, osad pole ?
Tele2 seadme info lehel kirjas et ei ole 4G ?
Kas näiteks need Photopointis välja toodud on kõik eri mudelid või lihtsalt eri hulgipakkujate info erinevusest?
Seal on nime põhjal ilma 4G, siis 4G ja siis 4G BAND 20 , odavaimal pole infos LTE sagedusi välja toodud
EDIT: kas eesti 4G/LTE sagedustes on midagi muutunud peale seda 2015 infot
ikka 800 1800 2600 2100 ?
Kus riigi saidil saaks näha kõiki kasutuses olevaid sagedusi?
viimati muutis nuub 13.07.2018 21:41:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.07.2018 21:12:59
|
|
|
nuub, On vast ikka kiirlaadia, aga mitte väga kiire vms. Ja kindlasti on ka 4G olemas.
Samas ma ei näe Tele2-es müügil redmi 5 plus telefoni ka. SEal on redmi note 5 müügil 219 euro mis on minuarust päris kirves 3GB ram 32GB rom kohta.
Pealegi redmi note 5 ei maksa nii üüratult palju rohkem redmi 5 plus-st, et selle 5 plus-i poole vaadata.
Mõõtmetelt on sama, aga SD625 on juba 2 aastat või enam vana võrreldes SD636-ga mis on miski pool aastat vms.
Pealegi redmi note 5 on project treble mis on loodud kiiremaks uuenduste saamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kagu
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002
|
13.07.2018 21:27:42
|
|
|
| nuub kirjutas: |
Redmi 5 Plus kasutuskogegmust pole kellelgi jagada?
Olen uurinud välismaiseid ülevaateid kuid segased tulemused...
Karbis kaasas olev ei ole kiirlaadija aga telefon toetab kiirlaadimist kui eraldi hankida võimsam laadija?
Erinevaid 32GB variante tundub meil müügis olevat kole palju, osad on meie 4G sobivad, osad pole ?
Tele2 seadme info lehel kirjas et ei ole 4G ?
Kas näiteks need Photopointis välja toodud on kõik eri mudelid või lihtsalt eri hulgipakkujate info erinevusest?
Seal on nime põhjal ilma 4G, siis 4G ja siis 4G BAND 20 , odavaimal pole infos LTE sagedusi välja toodud
EDIT: kas eesti 4G/LTE sagedustes on midagi muutunud peale seda 2015 infot
ikka 800 1800 2600 2100 ?
Kus riigi saidil saaks näha kõiki kasutuses olevaid sagedusi? |
Telefoniga kaasas tavaline 5v/2A, sellega 0-100 u.2.40h
Küll aga toetab kiirlaadimist, endal mingi go,comma hiinakas 5/9/12V ja sellega "nullist sajani" about 1.30h - (aku ikoonil on ring ümber ja all kiri Quick charge)
Ja 4g on ka loomulikult olemas, (ka B20: 800MHz). Tele2 lehel on mingi arusaamatu info
viimati muutis kagu 14.07.2018 02:55:38, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
15.07.2018 11:14:06
|
|
|
Minul tuli redmi note 5-ga kaasa 5V 2A laadija.
Öösel pool 2 auto sättetel pilt
Tegin ps-is pildi 4000x3000 pealt 1920x1440 peale
Ilma välguta tegi ikka pildi valgemaks. Väljas oli pimedam kui pildil tundub
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
16.07.2018 21:38:00
|
|
|
keegi oma redmi note4/4x miui10 on juba peale ajanud? kuidas on?
siin on saadaval....ise mõtlen kas ajada peale v mitte
https://c.mi.com/thread-1399202-1-0.html
ise küsin-ise vastan....link ja antud download töötab
kuigi jah..kohe esimese asjana tahtis wifit saada ja xiaomi kontoga ühendamist
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.07.2018 07:52:43
|
|
|
Out of stock
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.07.2018 09:44:52
|
|
|
Kopeerin siia kasutaja The_Boss postituse teemast 'Pitlikud olukorrad elust enesest' - konkreetne põhjendus, miks suvaline hiinakas laadija võib olla reaalselt ohtlik:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9882863#9882863
| tsitaat: |
Vaadates, millised need hiinakad laadijad seest välja näevad, siis neid ei julge eriti puutudagi. Seinavoolust eraldab inimest ainult olematu lakikiht, kasutatud on safety kondeka asemel mingit kahtlase väärtusega tavalist kondekat ning puudu on veel muud, mis originaalidel põhjusega olemas.
Hiina-laadijate suurimaks kasutajaskonnaks Apple telefoni omanikud. Neil on aga metallist korpus (näiteks 5S), mille korpus on laadimise hetkel samuti laadijaga ühendatud. Seega kehvade hiinlaste korral võib seesama fööni korpus olla tahtmatu voolu all.
Sama lugu on suurem osa läpparite replacement laadijatega, et on kasutatud kehvasid komponente või on need üldse lisamata jäetud. Kehv isolatsioon jms. Aegajalt on märgata, et juurde on teibitud natuke rauda. Esmapilgul võib tunduda, et jahutuse parandamiseks, aga reaalsuses on see puhtalt laadijale kaalu lisamiseks.
Ja lisaks veel see, et peale kirjutatud 5V 1A hiinakast apple laadija puhul tähendab vist peaaegu alati 5V 0.5A. Enda kätte sattus üks hiinakas. Puhtalt sisu nähes oli aru saada, et see annab max 0.5A. Koormustest kinnitas seda, et 0.5A ületades langes pinge 5V pealt ligi 2.5V peale. Samal ajal Samsungi originaal 1A ja Sony originaal 1.5A pakkusid täpselt niipalju ampreid kui lubatud oli.
Peaks mingi aeg pildimaterjali ka pakkuma selle kohta icon_biggrin.gif
Et minu suur soovitus on osta originaallaadijaid. Kaableid võib hiinakaid osta, kui korralikku toodet ei taha. |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
18.07.2018 11:23:02
|
|
|
Kui sa maksad hiinaka mobla laadija eest 5€+, siis saad korraliku asja. Pole mõtet neid võrrelda tollede 80 sendiste käkkidega.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.07.2018 13:14:34
|
|
|
| Kui ma juhtmevaba laadijast rääkisin, siis pidasin silmas seda litrit, kus sees on siis see laadija mis juhtmevabaks teeb. Selline võib olla sul euro maksev ka ja ei juhtu sul midagi. See laadija millegs voolu seinast võtad võiks ikka pisut mõistlikum olla kui ainult eurone. Selle siis ühendad selle litriga ära. Mille poolest see samsungi logoga litter parem on, mis siis maksab miski 30 plus eurot? Samamoori pead oma laadijaga ühendama. Mul oli see juhtmevaba ilma kiirlaadimisetta, kuna siis neid kiirlaadijaid veel väga polnud ja polnud ka nii poppid kui praegu ja no kui telefon seda niikuinii ei toeta, siis pole vast vahet kui kiire su laadija on
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.07.2018 13:31:21
|
|
|
| Samsungi oma kvaliteetsem, tugevama ehitusega. Laeb kiiremini ja ventilaator isegi sees, jahutab telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
18.07.2018 13:35:41
|
|
|
Mul on hiinast selline tellitud,juhtme otsas pistikusse käiv jubin.
ORICO
WHA 1U -10W
AC 100-240v-50/60Hz 0.5A
DC 5V 2A
On see norm? kiirlaadija
viimati muutis Lauri76 18.07.2018 13:38:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.07.2018 13:38:17
|
|
|
Ise kasutan BlitzWolf® toodangut kui jutt läheb hiinlastele (mõni on veel aukey, see vist amazonis müüb). Mingit nimetut hiinlast ma elektrit enam ammu jagama ei lase panna.
Korra olen saanud vastu näppe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 18.07.2018 13:40:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
18.07.2018 13:38:20
|
|
|
Betamax, kui maksad rohkem kui 80 senti laadija eest, siis "võidad lotoga" alati...
AliExpressis müüakse kõike. Müüakse sõnnikut ja müükase normaalset kraami. Ise oled totu, kui 10x järjest ostad 80 sendiseid laadijaid, iga kord pettud, aga jätkad sellise tegevusega.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.07.2018 13:41:38
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Betamax, kui maksad rohkem kui 80 senti laadija eest, siis "võidad lotoga" alati...
AliExpressis müüakse kõike. Müüakse sõnnikut ja müükase normaalset kraami. Ise oled totu, kui 10x järjest ostad 80 sendiseid laadijaid, iga kord pettud, aga jätkad sellise tegevusega. |
Näen kõrvalt pidevalt neid hiinakate kogemusi (akud, laadijad, kaablid), mistõttu pole vuhvleid ostnud. Kusjuures, väga paljud kodumaised netipoed ja foorumid müüvad seda saasta juurdehindluse ning kvaliteedilubadustega.
| Lauri76 kirjutas: |
Mul on hiinast selline tellitud,juhtme otsas pistikusse käiv jubin.
ORICO
WHA 1U -10W
AC 100-240v-50/60Hz 0.5A
DC 5V 2A
On see norm? kiirlaadija |
Orico on üpris kvaliteetne firma.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
18.07.2018 13:50:01
|
|
|
Betamax, no mis see nüüd siis ütleb? Näed kõrvalt, kuidas rahvas 80 sendist sõnnikut hangib ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp?
Proovime mitte nii lihtsameelselt asjadesse suhtuda.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.07.2018 14:04:41
|
|
|
Seejuures ütleb, et Orico on üpris kvaliteetne firma. Orico toodabki neidsamu hiinakaid. Okei kvaliteediga asju.
Etnoh, asi on selge ju, tegelikult... ostad odavaimaid asju, siis saadki vastavat kvaliteeti. Maksad natukene rohkem, saad hea alternatiivi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.07.2018 14:05:32
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Betamax, no mis see nüüd siis ütleb? Näed kõrvalt, kuidas rahvas 80 sendist sõnnikut hangib ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp?
Proovime mitte nii lihtsameelselt asjadesse suhtuda.  |
Mind häirib siit foorumist kohati kõlama jäänud - "osta suvaline hiinakas, pole mõtet rohkem kulutada".
Inimesed kes teemat ei jaga ostavadki sellise üleskutse peale 80 senti hiinaka ja võivad oma maja põlema panna halvemal juhul (eriti halval juhul on see sinu naabri maja/korter).
Seega tuleks lahmivate loosungite asemel rohkem lahti kirjutada mida täpsemalt vaadata et asja turvalisust hinnata, kui soovitusi jagada.
Sa võid osta "suvalise hiinaka" kui sa jagad piisavalt teemat, aga harju keskmisele mobiiliomanikule seda promoda on veidi kuritegelik.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.07.2018 14:07:29
|
|
|
Ei ole taolisi kommentaare kohanud, oskad viidata? Taoliste puhul tuleks küll sõna võtta ja öelda, et suvalise hiinaka ostuga võib tõesti asju põlema panna ja ei tasuks mitteteadlikele inimestele huupi soovitusi pilduda.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.07.2018 14:20:15
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Betamax, no mis see nüüd siis ütleb? Näed kõrvalt, kuidas rahvas 80 sendist sõnnikut hangib ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp?
Proovime mitte nii lihtsameelselt asjadesse suhtuda.  |
Pole öelnud midagi kräpist ja sõnnikust - ära pane mulle sõnu suhu. Jutt ei käi ainult nendest 80-sendistest isenditest. Kallimad on samuti 50:60 kvaliteediga.
Näen päevast-päeva neid vuhvellaadijaid-adaptereid. Nii Eestist kui Hiinast tellitud. Eriti läpakate ja telefonide brändide koopiaid, mida müüakse "kvaliteetsete" analoogidena ja kallimalt kui 80 senti. Kas laguneb korpus või juhe ära või siis kärssab läbi või lihtsalt on Dead on Arrival. Lahti võttes on hästi näha, millest nende "odavus" tuleb. Eelpool postituses võib sellest lugeda.
Nagu ütlesin - see, et sul veab ja midagi pole juhtud, ei näita miskit. Minu käest on neid kilode kaupa läbi käinud ja ausalt öeldes süda tilgub verd seda keskkonnareostust nähes. Õnneks töö juures on elektroonika jaoks kogumiskonteiner, kuhu need saan viia. Asi seegi.
Aga jah, neid, kes seda jama ostavad, on palju. Originaalidega pole selliseid asju veel ette tulnud. Nende puhul on tavaliselt kaks põhjust - adapter rikkis või juhe aastatepikkuse väntsutamise peale lõpuks lagunenud. Hinnavahe kaks-kolm korda suurem, aga tasub ära.
Ahjaa, paar tuttavat elektroonikaentusiasti on mul palunud vigaseid originaallaadijaid kõrvale panna, sest neid annab tihtipeale parandada - kondekas kerge vaevaga vahetatav või vigane juhe kokkujoodetav. Hiinakatel sellist võimalust pole - juhtme/adapteri korpuse materjal ülihabras ja elektroonika parandamatu.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
18.07.2018 14:26:15
|
|
|
Betamax, kus ma sulle sõnu suhu olen pannud? Ära ürita minu kirjeldusi enda omaks võtta!
5€+ maksta ali expressis mobla laadija eest ja saada pügatud - no selleks peab oluliselt rohkem annet olema, kui et leida õige ja toimiv asi.
Aga las jääda, sa ilmselgelt teiste inimeste kehvade ostuvalikute tõttu väga emotsionaalselt asja küljes.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.07.2018 14:38:55
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Betamax, kus ma sulle sõnu suhu olen pannud? Ära ürita minu kirjeldusi enda omaks võtta!
5€+ maksta ali expressis mobla laadija eest ja saada pügatud - no selleks peab oluliselt rohkem annet olema, kui et leida õige ja toimiv asi.
Aga las jääda, sa ilmselgelt teiste inimeste kehvade ostuvalikute tõttu väga emotsionaalselt asja küljes. |
| jnt kirjutas: |
| ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp? |
Khm, kus ma öelnud olen, et Aliexpressis on kõik kräpp
Ma ei tea, mis sinu seos Aliexpressi ja vuhvellaadijatega on, aga emotsionaalselt võtad asja praegu just sina.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.07.2018 14:54:33
|
|
|
Üks Huawei P8 Lite tahab väljavahetamist. Mis selle telefoni (hinna)klassis asendajaks hästi kõlbaks? P20 Lite on väidetavalt nõrga (vana) prosega ning perf pole üldse see, mida selle raha eest võiks saada. Lisaks notch, mille support on halb.
Dual sim oluline.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
18.07.2018 15:23:32
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Üks Huawei P8 Lite tahab väljavahetamist. Mis selle telefoni (hinna)klassis asendajaks hästi kõlbaks? P20 Lite on väidetavalt nõrga (vana) prosega ning perf pole üldse see, mida selle raha eest võiks saada. Lisaks notch, mille support on halb.
Dual sim oluline. |
Xiaomi Redmi Note 5
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quickmix
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
18.07.2018 16:33:49
|
|
|
| Kes tänasel päeval EU seest saadab Xiaomi telefone ? Ali's oli mingi pood, kes silma jäi aga meelde jäänud nimedest kumbki hetkel EU seest ei saatnud ( Goldway ja Topone ). Huvi pakub mi 8 explorer, ehk valikus võiksid olla uuemad mi telefonid.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
18.07.2018 17:06:58
|
|
|
https://www.honorbuy.com
Ise ostnud sealt mõned telefonid ja dhl-i abiga ca 36h kohal.
Päris kõik ei ole EU laos.
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.07.2018 17:26:53
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| Kui sa maksad hiinaka mobla laadija eest 5€+, siis saad korraliku asja. Pole mõtet neid võrrelda tollede 80 sendiste käkkidega. |
Hea meelega võtaks ühe sellise lahti ja testiks, palju voolu üldse pakkuda suudab.
Aga jah, minu jutt käis nende väga odavate asjade kohta, mida facebooki, osta jms ärihaid kokku ostavad ja suure juurdehindlusega müüvad. 5€+ toodetega pole kogemust, sest neid liigub siinkandis oluliselt vähem ringi.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.07.2018 19:08:16
|
|
|
Jõle pikk vaidlus siin. Ma ikkagi ei räägi laadijast endast. Ma räägin sellest litrist.
Sellele paned siis kvaliteetse laadija taha ja ei juhtu seal midagi. Selline litter mingi brändi tootel lihtsalt maksab 20+ eurot.
Ja enamus sellistel pole mingit jahutit sees, mis siis telefoni jahutab. Mulle andis keegi selise siit foorumist tasuta.
Loogiline kui osta laadija, siis mingi tuntud firma poolt ja mitte mingi alla eurone jurakas mis seinas õhku lendab või korgid läbi lööb.
| quickmix kirjutas: |
| Kes tänasel päeval EU seest saadab Xiaomi telefone ? Ali's oli mingi pood, kes silma jäi aga meelde jäänud nimedest kumbki hetkel EU seest ei saatnud ( Goldway ja Topone ). Huvi pakub mi 8 explorer, ehk valikus võiksid olla uuemad mi telefonid. |
Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias vist on ametlik Xiaomi pood Euroopa maades. Neid pidavat juurde tehtama ka.
Hetkel veel pole neid Mi 8-id globaalse bandidega vist, kuid üsna pea peaks ka need jõudma ja saab läbi Eesti neti poodide neid osta.
Miski kuu aega enamvähem peab kannatama.
| rmc kirjutas: |
Üks Huawei P8 Lite tahab väljavahetamist. Mis selle telefoni (hinna)klassis asendajaks hästi kõlbaks? P20 Lite on väidetavalt nõrga (vana) prosega ning perf pole üldse see, mida selle raha eest võiks saada. Lisaks notch, mille support on halb.
Dual sim oluline. |
Oleneb mis su budget on. Kui oodata ei viitsi siis Redmi Note 5 on Eestis saadaval ja on täiesti ok telefon. Olen kasutanud mõned kuud ja ei saa millegi üle väga kurta. Kaks uuendust on ka juba saanud, mis on väikesed MIUI parandused ja security uuendused.
Kui pisut oodata, siis Xiaomi Mi 8 SE mis peaks jääma alla 300 euro ja on mõõtmetelt päris normaalne, kui arvestada et on 5.88 tolli ekraan ja pikkus on kuskil 148mm.
Raua poolest on ka hea ja esimene telefon millel on Snapdragon 710 prose peal.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_8_se-9219.php
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
23.07.2018 12:58:18
|
|
|
See peaks olema vähe suurem update, Android 8.1 tuleb sellega lisaks turvauuendustele. Vähemalt mul tütre omal tuli.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.07.2018 23:41:52
|
|
|
No krt, sina ja lopes nagu kaks kanget siin, või nagu nukitsamehe laulus..
Sellise küsimuse peale on kõigil kama kaks
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
25.07.2018 00:20:56
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
No krt, sina ja lopes nagu kaks kanget siin, või nagu nukitsamehe laulus..
Sellise küsimuse peale on kõigil kama kaks |
Täpselt, sama hästi võiksid küsida, kas võtta naiseks blond või brünett ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.07.2018 12:15:33
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
No krt, sina ja lopes nagu kaks kanget siin, või nagu nukitsamehe laulus..
Sellise küsimuse peale on kõigil kama kaks |
Ah mis sa plärtsud. Aita siis inimest ja kui midagi tarka pole öelda, siis ole vait.
Uuem säästlikum prose on ja säästlikum ekraan. Päeva peab kindlasti vastu kõvemal kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
25.07.2018 14:22:04
|
|
|
| Räägiks oma kogemusest Gearbesti garantiiga. Mul Vernee Mars Pro ekraan lõpetas töö ja oli jäänud kuu umbes garantii lõpuni. Käega ka ei tahtnud lüüa. Avasin siis ticketi. Gearbesti suhtlus oli üllatavalt viisakas ja abivalmis - google rääkis hirmujutte Gearbesti garantiist. Lubati kenasti korda teha ja anti andmed. Saatsin telefoni ilma lisaseadmeteta neile ära ja umbes 2 nädala pärast sain teate, et telefon pole remonditav ja kas olen nõus refurb telfiga. Olin nõus ja uus pandi teele. Nüüd siis umbes 2 nädalat möödas ja asi käes. Tähelepanekud, et telefoni imei ja karbil olev ei kattu. Samas paistab, et karp ongi vana. Lisaks välimuse järgi paistab ka laadija kasutatud. Samas telefon paistab ise uus, samuti ka laadimisjuhe. Muidugi vahepeal ostsin omale Samsungi S7 edge ja olgugi tegu mõni aasta vanema pilliga, siis hiinlast nagu enam ei taha kasutada üldse :/. Kuigi Vernee jms hiina telefonidega ikkagi rahul olnud, siis kuidagi "mittehiinakas" pakub paremat kogemust.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.07.2018 14:37:13
|
|
|
Ma ei näe erilist vahet kas on Korea oma või on Hiina oma. Sama regioon on ikkagi. Lihtsalt on suurem kogemus, kui kauem tootnud ja oma nime teinud.
Vernee, Leagoo jne on sellised väiksemad tootjad, kui võrrelda sellistega nagu Samsung, Huawei, Xiaomi, LG ja Sony mis kõik toodavad väga metsikult igasugu seadmeid ja asju.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.07.2018 19:32:14
|
|
|
| tsitaat: |
Ma ei näe erilist vahet kas on Korea oma või on Hiina oma. Sama regioon on ikkagi. Lihtsalt on suurem kogemus, kui kauem tootnud ja oma nime teinud.
|
Spoiler 
Kusagil mingi video oli, et kuidas nad toodavad odavamaid telefone. Esiteks nende komponentide errori % on kõvasti suurem samade komponentide puhul kui näiteks samsung jne, sp saavad nad odavamalt neid kätte.
Suht huvitav vaatamine oli.
Linus vist käis hiinlaste tehases, üks pikem video oli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|